شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۵:۰۳Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

ساخت تیزر موشن گرافی در نوین ترین شیوه تبلیغات سال 1400

 

تیزر موشن گرافی شیوه نوین تبلیغات در اینستاگرام 

 

امروزه سبک جدیدی از تبلیغات در اینستاگرام باب شده که مانند آهنربا مخاطب را به خود جذب کرده و با او ارتباط برقرار می کند. 

اگر هر روز در شبکه های اجتماعی چرخ می زنید، می بینید که چگونه انیمیشن های جذاب گرافیکی و تیزر موشن گرافی تبلیغاتی یک کسب و کار، گوی سبقت را از دیگر شیوه های تبلیغات در اینستاگرام می رباید. 

با دیدن لایک و کامنت زیر هر پست تیرز موشن گرافی، می توان به میزان محبوبیت این شیوه تبلیغاتی در میان مردم پی برد. 

 

تیزر موشن گرافی چیست؟

هر ویدئو و کلیپی که در آن تصاویر گرافیکی به حرکت در آمده باشند، موشن گرافی است. اما تیزر موشن گرافی، به موشن گرافی می گویند که قصد ارائه اطلاعات را به مخاطب داشته و جنبه تبلیغاتی داشته باشد. تصاویر ساخت تیزر موشن گرافی توسط گرافیست طراحی می شوند و در اکثر مواقع توسط خود او نیز، به حرکت در می آیند.

 

تفاوت موشن گرافی و انیمیشن چیست؟

انیمیشن توسط تصویر ساز تولید شده و قصدش تعریف کردن داستان است. این سناریو تصویر سازی شده در نهایت توسط انیماتور به حرکت در می آید.

 موشن گرافی، توسط گرافیست طراحی شده و قصدش ارائه اطلاعات، معرفی و ... است. این تصاویر گرافیکی توسط گرافیست ها با نرم افزار هایی مانند افترافکت، تری دی مکس و... به حرکت در آیند.

 

موشن گرافی در چه جاهایی استفاده می شود؟

.اگر بخواهید طرز کار محصول خود را با جزئیات و به صورت تصویری بیان کنید، ساخت تیزر موشن گرافی روش مناسبی است.

اگر بخواهید برند خود را به افراد جامعه معرفی کنید، باز هم تیزر موشن گرافی می تواند به کمک شما بشتابد. صدا، رنگ، نور، دیالوگ ها و ... همگی به گونه ای طراحی می شوند تا به بهترین وجه صدای شما را به گوش مخاطب درست، برسانند. 

تیزر موشن گرافی برای فراخوان جشنواره ها، رویدادها، مسابقات و هر برنامه ای که نیاز به رساندن اطلاعات داشته باشد و بخواهد حس خاصی را القا کند یا شعار خاصی را به گوش مخاطب برساند، کاربردی است.

سفارش ساخت تیزر موشن گرافیک بستگی به موارد زیر دارد:

•زمینه کسب و کار شما

•مخاطبین کسب و کار شما

•مرحله توسعه کسب و کار شما

•هدف از تبلیغات شما

و...

گاهی اوقات ساخت تیزر موشن گرافی فقط برای معرفی برند و معرفی هویت برند، انجام می گیرد که این مرحله بستگی بسیار زیادی به مخاطبین و پرسونای برند شما دارد. 

اقشار مختلف جامعه در اینستاگرام فعال هستند که پیج اینستاگرام محبوب خود را دنبال می کنند. با نگاهی به فالوئینگ های هر کاربر در اینستاگرام می توان به راحتی  به علاقه مندی های او پی برد.

این ویژگی، اینستاگرام را به یکی از محبوب ترین پلتفرم ها برای به اشتراک گذاری تیزر موشن گرافی تبلیغاتی، تبدیل کرده است.

با استفاده از اینستاگرام می توانید مخاطبین تیزر موشن گرافی تبلیغاتی خود را در اینجا هدف گذاری کنید و بازخورد های خود را اندازه بگیرید.

 

اثر بخشی تیزر موشن گرافی با برگزاری کمپین اینستاگرامی 

 

آیا تیزر موشن گرافی واقعا جواب می دهد؟

مطالعات نشان داده که ویدئو و کلیپ در تبلیغات، مخاطبان بیشتری را به خود جذب کرده و بازدهی بالاتری برای تبلیغات دارد. تیزر موشن گرافی از آن جایی که نوعی از فیلم و ویدئو محسوب می شود. با اندکی از چاشنی طنز می تواند به خوبی مخاطبان را درگیر خود کند.

از ویژگی های مثبت به اشتراک گذاری تیزر تبلیغاتی موشن گرافی در اینستاگرام می توان به امکان دیدن بازدید های تیزر موشن گرافی اشاره کرد.

بازدید یا ویو هر پست ویدئویی و تیزر موشن گرافی تبلیغاتی، به راحتی امکان سنجش دستیابی به هدف در کمپین اینستاگرامی را فراهم می کند.

سفارش تیزر موشن گرافی در صورتی که به بهترین وجه در یک کمپین اینستاگرامی برگزار شود، می تواند حداکثر نتیجه را از اینستاگرام به همراه داشته باشد. 

 

مزایای ساخت تیزر موشن گرافی:

•تاثیرگذاری بیشتر بر مخاطب

•انتقال پیام به مخاطب شما در کمترین زمان ممکن 

•ارتباط با مخاطب به زبان خودش و در نتیجه کاربر پسند بودن موشن گرافی

•نتیجه پذیر بودن موشن گرافی

 

چگونه از تیزر موشن گرافیک تبلیغاتی بیشترین بهره را ببریم؟

برگزاری کمپین تبلیغاتی برای تیزر موشن گرافی، در صفحات و پیج های اینستاگرام با مخاطبان بالا، برگزار می شود که نیازمند دانش وسیع و دقیق از مخاطبین و کاربران اینستاگرام و پیج های فعال و پربازده اینستاگرام است.

ما با وجود دغدغه های زیاد کسب و کارمان شاید زمان کافی برای کسب دانش رفتار مخاطب در اینستاگرام را نداشته باشیم؛ به همین دلیل متخصصان دیجیتال مارکتینگ اینستاگرام با همکاری متخصصان ساخت تیزر موشن گرافی، خدمات خود را متناسب با برند و کسب و کار افراد، ارائه می دهند.

از جمله مراکز تبلیغاتی برای برگزاری کمپین های تبلیغاتی در اینستاگرام واژه گستر است که افراد متخصص را در زمینه تبلیغات و تیزر موشن گرافی، گرد آورده است.

 

ساخت تیزر موشن گرافی توسط واژه گستر 

 سفارش ساخت تیزر موشن گرافی با واژه گستر یکی از آن مواردی است که باید در برنامه توسعه کسب و کار خود بگنجانید. هر کمپین اینستاگرامی که توسط واژه گستر اجرا می شود، دارای گزارش های دقیقی است که لحظه به لحظه، برگزاری کمپین را به اطلاع شما می رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه سفارش ساخت تیزر موشن گرافی واژه گستر مراجعه کنید. همچنین انواع نمونه کارهای تیزر موشن گرافی اینستاگرام واژه گستر در وب سایت https://vajegostar.com قابل دسترسی است.