جمعه ۲۶ شهریورساعت ۰۳:۱۱Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

خرید اقساطی با قسطاکارت| خرید اقساطی با تنوع بی نهایت

در سال های اخیر ، تعداد مشتریان خرید اقساطی رو به افزایش است و خرید اقساطی کالا و خدمات به گزینه ای عملی برای تأمین نیازهای ضروری افراد تبدیل شده است. با خرید اقساطی لوازم خانگی ، خرید اقساطی گوشی ، خرید اقساطی لپ تاپ و ... در واقع شما هوشمندانه خرید کرده اید. می دانید چرا؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا بدانید که چگونه خرید اقساطی، به مدیریت هوشمندانه دارایی شما کمک خواهد کرد.

قبل از خرید اقساطی این نکات را در نظر بگیرید

در بازار پر تلاطم فعلی که قیمت ها ثباتی ندارد، امکان خرید اقساطی لوازم خانگی یک راه ایده آل برای تهیه اجناس مورد نیاز است. قبل از هر اقدامی برای خرید اقساطی کالا لازم است که این نکات را در نظر بگیرید. لطفا همچنان با ما همراه باشید و این مطالب را به دقت مطالعه کنید.

 

نرخ سود و پرداخت های ماهیانه

در حال حاضر طیف گسترده ای از شرکت ها و موسسات هستند که از شرایط پرداخت اقساطی پشتیبانی می کنند ، اما شرایط و ضوابط همه آن ها یکسان نیست. نرخ سودی که هر کدام از این شرکت ها در نظر می گیرند و نحوه ی پرداخت این سود قطعا متفاوت است و قبل از انتخاب شرکتی که قصد دارید از آن تسهیلات دریافت کنید؛ باید این مورد را به دقت بررسی فرمائید.

مدت زمان بازپرداخت تسهیلات

عامل مهم دیگر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات دریافتی است. زمانی که برای بازپرداخت تسهیلات در نظر گرفته می شود، در هر مجموعه با شرکت و موسسه ای دیگر فرق می کند و این زمان بر میزان اقساط پرداختی ماهانه تاثیر گذار است. پس این مورد را هم قبل از خرید اقساطی لوازم خانگی ، خرید اقساطی لپ تاپ ، خرید اقساطی موبایل و ... حتما در نظر داشته باشید.

 

روش پرداخت اقساط ماهانه

هر موسسه مالی یا شرکت ارائه دهنده تسهیلات و امتیاز به مشتریان، برای پرداخت اقساط ماهیانه، روشی را در نظر گرفته است.

به طور مثال مشتریان می توانند نقدا آن اقساط را پرداخت کنند، یا اینکه به صورت غیر حضوری و الکترونیکی واریز نمایند، همچنین پرداخت را در اپلیکیشن های مربوطه نیز می توانند انجام دهند. البته روش های دیگری نیز با توجه به سیاست مجموعه ارائه دهنده تسهیلات وجود دارد که هنگام دریافت تسهیلات باید آن موارد را مطالعه کرد.

سهولت بازپرداخت تسهیلات

تنها در نظر گرفتن روش پرداخت، برای سهولت امر پرداخت اقساط کافی نیست و لازم است که شما از موارد دیگری که باعث آسان شدن پرداخت می شود نیز اطلاعات کافی به دست آورید. به طور مثال ارسال پیامک یادآور پرداخت ، وجود درگاه های پرداخت برای تسهیل واریز اقساط، امکان برداشت خودکار اقساط ماهانه و ... ، می تواند به سهولت پرداخت در هر ماه کمک نماید.

پس لازم است قبل از هر اقدامی برای خرید اقساطی لوازم خانگی ، خرید اقساطی گوشی ، خرید لپ تاپ قسطی و ... این فاکتورها را در ارتباط با شرکت ارائه دهنده خدمات وام الکترونیکی و تسهیلات در نظر بگیرید.

 

آیا قسطا را می شناسید؟ قسطا یکی از معدود شرکت هایی است که خدمات خود را با بهترین شرایط ممکن و مطلوب ترین فاکتورهایی که در بخش قبل ذکر کردیم ، برای مشتریان ارائه کرده است. در ادامه شما را بیشتر با این شرکت ارائه دهنده خدمات وام الکترونیکی آشنا خواهیم کرد.

قسطا را بیشتر بشناسید

قسطا در صنعت لندتک پیشتاز است و سیستم امتیازدهی آن به گونه ای عمل می کند که شما بدون نیاز به ضامن و تنها با اعتبار خودتان می توانید تسهیلات دریافت کنید.

خرید اقساطی از طریق قسطا با استفاده از یک کارت اعتباری که توسط قسطا صادر می شود، امکان پذیر است. شما پس از خرید با قسطا کارت می توانید هزینه آن را با حداقل نرخ سود، بازپرداخت نمائید. این یکی از مهم ترین ویژگی های قسطا است.

 

شما برای دریافت این کارت اعتباری باید در وب سایت قسطا درخواست خود را ثبت کنید. در بخش بعدی به طور کامل نحوه دریافت قسطا کارت را برای شما عزیزان توضیح خواهیم داد. همچنان همراه ما باشید.

چگونه قسطا کارت بگیریم؟

شما می توانید برای خرید اقساطی لوازم خانگی ، خرید اقساطی گوشی ، خرید اقساطی لپ تاپ و سایر کالا و  خدمات قسطا کارت دریافت کنید.

برای دریافت قسطا کارت مراحل زیر را همراه با ما انجام دهید.

در ابتدا به سایت قسطا به آدرس ghesta.ir مراجعه کنید و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. 

مرحله اول : پس از ایجاد اکانت قسطا، می توانید طی 5 مرحله برای دریافت قسطا کارت ثبت درخواست کنید.

در مرحله اول از ثبت درخواست دریافت کارت اعتباری، مبلغ مورد نیاز، تعداد اقساط و مبلغ پیش پرداخت پیشنهادی خود را به قسطا اعلام نمائید.

مرحله دوم : در مرحله دوم، شما مدارک مورد نیاز را در وب سایت قسطا بارگذاری می کنید.

مدارک لازم برای دریافت قسطا کارت عبارتند از :

•یک برگ چک صیادی (چک سفید)

•گزارش حساب چک شما 

•تصویر کارت ملی شما

مرحله سوم : در این مرحله اعتبار سنجی انجام می شود. پیش تر گفتیم که برای دریافت تسهیلات از قسطا نیازی به ارائه ضامن نیست و تنها از طریق اعتبار خودتان می توانید امتیاز دریافت کنید. به همین منظور گزارش حساب شما مورد بررسی قرار می گیرد و پس از انجام فرایند اعتبارسنجی، ظرف مدت 1 روز کاری، نتیجه به شما اعلام می شود.

لازم به ذکر است، تنها در صورتی که اعتبار شما تائید شود، می توانید ادامه ی فرایند درخواست قسطا کارت را انجام دهید.

مرحله چهارم : در این مرحله اعتبارتان تائید شده است و قسطا از شما می خواهد که تعداد چک مشخص شده را تحویل دهید. 

پس از ارسال چک ها به مجموعه قسطا، قسطا کارت برای شما به آدرس تان ارسال خواهد شد.

لازم است بدانید که در این مرحله قسطا کارت عملا قابل استفاده نیست و شارژ قسطا کارت در مرحله ی بعد انجام خواهد شد.

مرحله پنجم : در این مرحله شما مبلغ پیش پرداخت تعین شده را برای قسطا واریز کرده و پس از آن قسطا کارت برای شما شارژ خواهد شد.

حالا می توانید با کارت اعتباری خود از هر فروشگاهی که تمایل دارید، نقدا خرید کنید، سپس آن هزینه را در قالب چند قسط به قسطا بپردازید.

چرا خرید اقساطی از قسطا؟

دوستان! از مزیت های خرید اقساطی با قسطا این است که اقساط دریافتی محدود به 1 الی 2 ماه نیست و با توجه به نیاز و شرایط مشتری شرایط پرداخت اقساط بسیار انعطاف پذیر می باشد.

مزیت دیگر قسطا این است که شما برای بازپرداخت هزینه خرید با کارت اعتباری، مبلغ کلانی را به عنوان سود نخواهید پرداخت و نرخ سود بازپرداخت تسهیلات در قسطا حداقل میزان ممکن است.

قسطا همه ی تلاش خود را کرده است تا با کاهش حاشیه نرخ سود خود، حداقل میزان کارمزد را به منظور رفاه حال مشتریان از آن ها دریافت نماید.

و مزیت دیگر خرید اقساطی لوازم خانگی ، خرید اقساطی گوشی ، خرید لپ تاپ قسطی و دیگر کالا و خدمات از طریق قسطا این است که شما برای خرید، هیچ محدودیتی جهت انتخاب فروشگاه ندارید و می توانید از تمام فروشگاه های مجهز به دستگاه پوز خرید خود را انجام دهید.

به علاوه امکان دریافت رمز اینترنتی برای قسطا کارت جهت خرید آنلاین نیز وجود دارد و شما می توانید از تمام فروشگاه های آنلاین معتبر خرید اینترنتی انجام دهید.

کلام آخر

در شرایط فعلی بازار و نوسان شدید قیمت ها، چنانچه قصد خرید اقساطی لوازم خانگی، کالای دیجیتال و هر نوع کالا و خدمات دیگر را داشته باشید، می توانید قسطا را انتخاب کنید.

قسطا ، ارائه دهنده خدمات تسهیلات الکترونیکی و یکی از فعالان صنعت لندتک ، با شرایط ویژه ای که برای مشتریان فراهم کرده است، فرایند خرید اقساطی لوازم خانگی ، خرید اقساطی گوشی ، خرید اقساطی لپ تاپ و هر آنچه لازم داشته باشید، بسیار آسان نموده است. کافیست به وب سایت قسطا سری بزنید و برای دریافت قسطا کارت درخواست دهید.

از اینکه این مقاله را برای مطالعه انتخاب کردید؛ سپاسگزاریم. در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشورت با مشاوران ما در ارتباط باشید.