جمعه ۲۶ شهریورساعت ۰۲:۵۵Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

آیا طرح صیانت مانع کسب درآمد در اینستاگرام میشود؟

 

با توجه به جریان طرح صیانت از فضای مجازی موجی ایجاد شده است مبنی بر اینکه این طرح مانع ادامه کار کسب و کارهای اینستاگرامی خواهد شد. سایت های بزرگی در ایران همانند سایت زومیت، خبرآنلاین، برتر آموز و تابناک به این موضوع پرداختند که در صورت تصویب نهایی این طرح فرصتی به کسب و کارها داده خواهد شد که آنها بتوانند کاربران خود را به سمت پلتفرم های جدید ارجاع دهند. و مورد بعدی زمان اجرایی شدن این طرح میباشد که قطعا زمانبر خواهد بود و این بدان معناست شما تا فرصت لازم را دارید میتوانید از اینستاگرام استفاده کنید برای برندسازی و معرفی کسب و کارتان به افراد دیگر و در نهایت افزایش درآمد خود، پس فعالیت خود را در این فضا ادامه دهید و حتی آموزش سئو برتر آموز را مشاهده کنید و سریعا وبسایت خود را راه اندازی کنید تا در نتایج گوگل دیده شوید و بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید.در ادامه این مطلب روش های درآمدزایی از اینستاگرام را به شما خواهیم گفت همراه ما باشید.

 

 

آموزش فتوشاپ

قطعا فتوشاپ یکی از مهمترین برنامه هایی میباشد که افراد برای درآمدزایی از فضای مجازی باید بیاموزند. اگر شما آموزش فتوشاپ را ببینید میتوانید به بهترین شکل گرافیک پست های آموزشی خود رد اینستاگرام را بالا ببرید و در نهایت بازدهی پست خود را افزایش دهید. یکی از مهمترین بخش های پست های اینستاگرامی کاور پست میباشد که شما با دانستن فتوشاپ میتوانید به زیبایی این کاورهارا طراحی کنید. مورد بعدی تاثیر طرح صیانت بر روی گرافیست کاران است. قطعا شما با دانش فتوشاپ میتوانید روی هر پلتفرمی فعالیت خود را ادامه دهید  زیرا درخواست کننده برای فتوشاپ همیشه زیاد است.

 

آموزش اینستاگرام

خیلی از کاربران از راه آموزش همین برنامه اینستاگرام کسب درآمد میکنند. پیش از هرچیزی شما خودتان باید به خوبی با این برنامه آشنا باشید و البته مسلط. مرحله بعدی داشتن یک پیج قدرتمند برای خودتان است، زیرا وقتی خودتان پیجی قدرتمند نداشته باشید چطور میخواهید به فرد دیگری آموزش اینستاگرام دهید! پس دست آورد شما همان پیج شماست که باید به شدت روی این موضوع فعالیت کنید تا بتوانید پیج خوبی را داشته باشید هم از نظر محتوایی و هم از نظر جذب فالوور و مخاطبین فعال در این شبکه.

میزان درآمدزایی از اینستاگرام چقدر است؟

این مورد بستگی به عوامل زیادی دارد. اگر شما پیج فعال و خوبی داشته باشید و به خوبی خدمات و محصولات خود را معرفی کنید حتی با تعداد فالوور کم هم میتوانید درآمد بالایی را تجربه کنید. عموما خیلی ها اشتباه فکر میکنند که درآمد بالا یعنی داشتن فالوور بالا. تنها داشتن فالوور بالا دلیلی بر داشتن درآمد بالا برای شما نیست. بخش اصلی فعالیت شماست. حال اگر پیجی با تعداد فالوور بالا داشته باشید و در مقابل به خوبی فعالیت کنید و محصولات خود را معرفی کنید و سبک بلاگری را پیش بگیرید میتوانید به بهترین شکل ممکن از نظر درآمدزایی به موفقیت برسید. پیج های زیادی در اینستاگرام هستند که از همین روش ماهانه درآمد خوبی را دارند و میتوانید زندگی خود و اطرافیان خود را پیشرفت بدهند.

 

منبع: bartaramouz.ir