جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۹:۱۶Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

بهترین روش خرید دستگاه لیزر الکساندرایت چیست؟

 

 

بهترین روش خرید دستگاه لیزر الکساندرایت چیست؟

از جمله دغدغه های افراد در حال حاضر رفع موهای زائد است که یکی از روش های مرسوم برای از بین بردن موهای زائد در قسمت های صورت و همچنین بدن کمک گرفتن از دستگاههای لیزر است. در حال حاضر امکانات مختلفی وجود دارند تا موهای زائد را از بین ببرند. هر کدام از این دستگاهها قابلیت های متعددی دارند. با در نظر گرفتن همین قابلیت دستگاهها است که تاثیر آنها بر روی انواع مختلف پوست و موهای زائد مشخص می شود. پوست ها معمولا متفاوت هستند و از لحاظ رنگ در دو دسته قرار می گیرند که دسته ی اول پوست های روشن هستند و دسته ی دوم پوست های تیره. همچنین موهای زائد نیز به دو صورت کلفت و نازک تقسیم بندی می شوند. از جمله توصیه هایی که میتوانیم برای حذف موهای زائد با استفاده از دستگاه بکنیم خرید دستگاه لیزر الکساندرایت است. دستگاههای دیگری نیز برای حذف موهای زائد وجود دارند اما کارآمد بودن آنها دارای اهمیت است. تجربه ثابت کرده است دستگاهی که معرفی کردیم از لحاظ درجه ی تاثیرگذاری در اولویت قرار می گیرد. همچنین امکان بازگشت موهای زائد نیز دغدغه ی بسیاری از افراد است که در صورت استفاده از این دستگاه نیازی به نگرانی در این زمینه ندارید.

 

مزیت های خرید دستگاه لیزر الکساندرایت چیست؟

در هنگام خرید دستگاه لیزر الکساندرایت لازم است در رابطه با این چه کارایی دارد و چه فناوری در آن به کار رفته اطلاعات کسب کنید. تکنولوژی موجود در این دستگاه باعث مزیت های زیر می شود:

•نشانه گرفتن فولیکول های موهای زائد توسط لیزر با توانایی شلیک بسیار قوی.

•فاصله ای مناسب بین هر شات تا شاتی که قرار است بعد از آن انجام شود در نظر گرفته شده است.

•به دلیل وجود سیستمی که قدرت خنک کنندگی دارد هرگز مشتری با مشکل مواجه نمی شود.

•مهم ترین مورد نیز اصالتی است که دستگاه از آن برخوردار است.

•استفاده از این دستگاه برای کسانی که دارای موهای زائد نازک هستند نیز موثر است.

•در حین لیزر موهای زائد با این دستگاه دیگر نیازی به استفاده از هرگونه بی حسی ندارید.

•این دستگاه در حین حذف موهای زائد باعث روشن تر شدن پوست نیز می شود.

•از عبارت رفع تضمینی موهای زائد استفاده نمی کنیم اما از لحاظ تاثیر دستگاه در جهت حذف موهای زائد تضمین های لازم را می دهیم.

•به علت تاثیر بالا و همچنین ماندگاری نیاز به تعداد جلسات لیزر محدودی دارید و احتیاجی نیست مدت زمان زیادی تحت درمان باشید.

•به دلیل این که دستگاههای لیزر به صورت مستقیم با پوست افراد در ارتباط هستند با در نظر گرفتن حساسیت پوست باید حتما اصول بهداشتی را به طور دقیق رعایت کرد. رعایت این اصول در صورت خرید دستگاه لیزر الکساندرایت انجام شده است. چرا که این دستگاه لیزر سری هایی دارد که پس از هر بار استفاده دور انداخته می شود. برای هر نفر یک سری استفاده می شود که در نتیجه ی آن هیچ نوع باکتری یا بیماری پوستی به شخص دیگری منتقل نمی شود.

مهم ترین ویژگی که خرید دستگاه لیزر الکساندرایت دارد این است که متناسب با پوست افراد ساکن در ایران ساخته شده است. این دستگاه لیزر مدل های مختلفی دارد که مدل نابلکس در دسته ی بهترین ها قرار می گیرد. جالب است بدانید ساخت این دستگاه داخل کشور کره انجام شده است اما توسط کشور آمریکا نیز مورد تایید قرار گرفته است. اگر در کشور ایران هستید هنگام مراجعه به اکثر کلینیک های لیزر می توانید این دستگاه را مشاهده کنید.

 

چگونگی تهیه ی دستگاه لیزر الکساندرایت

شرکت هایی در ایران در حال فعالیت هستند که در حال وارد کردن و همچنین فروش دستگاه لیزر الکساندرایت هستند. این ها از لحاظ بهداشت و دیگر موارد تمامی مجوزهای لازم را دریافت کرده و کاملا معتبر هستند. به جهت فروش دستگاه لیزر الکساندرایت نیاز است مجوزهایی که بای دستگاه وجود دارد مطابق با مجوزهای مرتبط با واردات دستگاه باشد. در حین خرید دستگاه حتما مراقب سوء استفاده های احتمالی افراد سودجو باشید تا دستگاه اصلی را خریداری کنید. همچنین این که دستگاه لیزر تا چه حد توانایی کار و چه تعداد شات دارد نیز باید مورد بررسی قرار گیرد. برای کسب اطمینان حتما پلمپ دستگاه را کنترل کنید تا مطمئن شوید اصل است یا خیر.

حتما از کسی که قصد دارد دستگاه لیزر را به شما بفروشد تمامی مجوزهای لازم را طلب کنید تا کار خرید دستگاه لیزر الکسانداریت به صورت کاملا قانونی انجام شود. بهترین کار این است که پیش از این که با شرکتی وارد معامله شوید در رابطه با ان استعلام های لازم را بگیرید. در این صورت می توانید به راحتی از مجاز بودن شرکت مورد نظر و اصل بودن دستگاه لیزر اطمینان حاصل کنید. حتما دقت داشته باشید که گول ظاهر را نخورید چون امکان تقلب در دستگاهها وجود دارد.

 

اهمیت دو عنصر کیفیت و همچنین هزینه ی خرید دستگاه لیزر الکساندرایت

اگر به دنبال خرید دستگاه لیزر الکساندرایت در ایران است دو مدل آن را توصیه می کنیم. نام یک مدل دستگاه لیزر الکساندرایت نابلکس و دیگری دستگاه لیزر الکساندرایت نابلین است. حتما این سوال برایتان مطرح شده که دو دستگاه لیزر که در دسته ی بهترین دستگاههای مجاز در کشور ما قرار دارند محصول کجا هستند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم این دو دستگاه لیزر متعلق به کره جنوبی هستند. معمولا دو مورد حین لیزر موهای زائد مشتری را دچار استرس می کند. این دو مورد استرس زا درد و همچنین ایجاد سوختگی بر روی پوست بدن است. اما لازم است بدانید اگر از دستگاه الکساندرایت استفاده می کند دلیلی برای استرس ندارید. در حین ساخت به این موارد توجه شده و به دلیل سیستم خنک کننده ای که دارد هیچ اتفاقی برایتان نمی افتد. اگر به دنبال شرکتی معتبر برای خرید دستگاه لیزر الکسانداریت هستید پیشنهاد می کنیم به شرکت پیشرو طب پرشیا مراجعه کنید. این شرکت نماینده انحصاری فروش دستگاه لیزر در ایران است و مجوزهای قانونی را نیز در زمینه فروش این دستگاه کسب کرده است.

تلفن واحد مشاوره

021.86028409

تلفن واحد فروش

021.86029378