دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۲۰:۴۷Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

بهترین رستوران تهران کدام است؟

یکی از تفریحاتی که مختص تهرانی‌ها نیست و در شهرهای دیگر هم پیدا می‌شود، رفتن به رستوران‌ها و امتحان کردن غذاهای جدید و مختلف است. البته نه تنها برای صرف غذا، بلکه برای گذراندن زمانی برای باهم بودن. فرقی نمی‌کند که ساکن پایتخت باشید، یا مسافری چند روزه که در یکی از هتل‌های تهران اقامت دارید، همه به لیست بهترین رستوران‌های تهران احتیاج دارند.

 

 

رستوران مسلم

اگر مسافر تهران باشید، حتما سری به بازار تهران خواهید زد. گشت و گذار در شلوغی و همهمه‌ای که برپاست برای یک بار هم که باشد، تجربه جالبی است. اگر به قلب تجاری و داد و ستد و خرید تهران رفتید، رستوران مسلم را فراموش نکنید. رستورانی قدیمی که از هرکس در بازار سراغش را بگیرید، به گوشش آشناست. اگر بین غذاهای مسلم و باقالی پلو، کباب، و ته چین تردید داشتید کدام را سفارش بدهید، نگران نباشید. هر سه مورد خوشمزه و خوش طعم هستند و از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد.

 

رستوران مرشد

یکی از رستوران‌هایی که نسبتا جدید باز شده و در شمال شهر قرار دارد، رستوران مرشد است. فضای صمیمی و سنتی رستوران باب میل بسیاری از مردم است و طعم غذاهای اصیل ایرانی و سنتی را در اینجا می‌توانید بچشید. غذاها در مجمعه یا همان سینی‌های بزرگ سرو می‌شوند و رنگ و بوی بی‌نظیری دارند. کباب برگ، کباب، و خوراک گردن مرشد معروفند و به یک بار امتحان کردن می‌ارزد. 

 

رستوران اس‌پی‌یو (SPU) 

در محله خوش آب و هوای درکه، رستوران اس پی یو، با محوطه و فضای بزرگش قرار دارد. این رستوران انواع غذاهای ایرانی را سرو می‌کند و از دسرهای خوشمزه‌اش هم نمی‌توان گذشت. اگر به دنبال فضایی باز و سرسبز، با هوایی خوب و به دور از شلوغی تهران هستید، این رستوران گزینه خوبی می‌تواند باشد. در صورتی که در هتل آزادی تهران اقامت داشته باشید، فاصله چندانی با این رستوران ندارید. 

 

رزرو هتل در تهران

بسیاری از هتل‌های تهران به رستوران‌های مختلفی دسترسی راحتی دارند و یا به آنها نزدیکند. اگر می‌خواهید به تهران سفر کنید اما درباره هتل محل اقامتتان تصمیم نگرفته‌اید، از اسنپ‌تریپ کمک بگیرید. از بین اقامتگاه‌ها و هتل‌های متنوع در تهران، می‌توانید از فیلتر قیمت و نوع اقامتگاه استفاده کنید تا اتاق مد نظرتان را در کمترین زمان ممکن رزرو کنید. از هتل‌های لوکس مانند هتل هما تهران تا خانه مسافر و هتل‌های اقتصادی در اسنپ تریپ قرار دارند. خدمات پشتیبانی هم به صورت 24 ساعته و در طول هفته پاسخگوی سوالات و در دسترس شماست.