شنبه ۱۳ آذرساعت ۰۸:۴۴Dec 2021 4
جستجوی پیشرفته

معرفی برنامه کودک نارگیل، سریالی جذاب برای کودکان

 

از گذشته تا به اکنون، فیلم ها، سریال ها و برنامه های مختلف و گوناگونی برای کودکان و نوجوانان ساخته و منتشر شده است. بزرگسالان دهه شصت برنامه های کودکی با نام مدرسه موش ها را در زمان خود می دیدند و با اشتیاق زیادی در انتظار قسمت های بعد این فیلم می ماندند. این سریال کمدی و جذاب شخصیت های عروسکی زیادی داشت که همه آنها به شکل موش بودند و اسامی با مزه و دوست داشتنی مثل کپل، دم دراز، نارنجی، عینکی، دم باریم و... را داشتند. هر کدام از این شخصیت های سریال، در هر قسمت با اعمال و رفتاری که از خود نشان می داد، مفاهیم اخلاقی درستی را به کودکان و نوجوانان می آموخت.

 

معرفی برنامه کودک نارگیل، سریالی جذاب برای کودکان

 

با گذر زمان این سریال ها و کارتون ها قدیمی شده و جای خود را به سریال های رنگارنگ با خلاقیت جدید دادند. علاوه بر این، سلیقه کودکان نیز به سمت سریال های جدید تر، موزیکال، خیالی، جادویی و.... سوق پیدا کرده است. سریال هایی که دیدن شان برای آنها جالب و جذاب می باشد. دسته ای از سریال ها که بتواند کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان را ساعت ها سرگرم نماید و نکات اخلاقی و درستی را از طریق آثار خود به آنها آموزش دهد. امروزه کارگردانان و تولید کنندگان سریال برای کودکان، یک سبک جدید و زیبا را برای کودکان خلق کردند که نام آن نارگیل می باشد.             سریال نارگیل پس از انتشار، توانست بازخورد فوق العاده ای را کسب نماید     .

 

سریال دوست داشتنی و جذاب نارگیل به کارگردانی سید داوود اطیابی می باشد که بازیگرانی چون سحر قریشی، شقایق دهقان، علیرضا استاد و... در این سریال نقش آفرینی کرده اند. تهیه کننده این سریال آقای ابراهیم عامریان می باشد که اثری جذاب و تماشایی را برای کودکان خلق کرده است. این اثر زیبا دارای 3 شخصیت اصلی، نارگیل، لیوه و لنگه است. این 3 عروسک دوست داشتنی روابطی همانند پت و مت دارند و هر کدام از آنها، خودش را عاقل تر از دیگری می داند. توجه داشته باشید که این 3 شخصیت به علت اعمال نادرستی که در گذشته داشته اند مثل دروغگویی، از طریق خاندان راستگو به عروسک تبدیل شده و به مدت 3 ماه از سرزمین شان بیرون رانده شده اند.

 

برنامه کودک نارگیل

دروغگویی یکی از خصلت های بد در هر انسانی می باشد. این خصلت ممکن است از سن کودکی رشد کند و تا بزرگسالی همراه افراد باشد. به همین خاطر بهتر است با ترفند های مناسب، این خصلت را از کودکان دور ساخت و آنها را به سمت راستگویی و صداقت برد. توجه داشته باشید که کودکان معمولا در سنین 3 سالگی به بعد برای دور شدن از تنبیه های والدین، ممکن است به آنها دروغ بگویند. علاوه بر این، ممکن است کودکان کار های نادرستی را هم که انجام می دهند، مسئولیت آن کار را نپذیرند تا به وسیله والدین شان تنبیه نشوند و باز هم دروغ بگویند.

 

به همین خاطر کارگردانان و تولید کنندگان محصولات کودک، با تولید سریال های آموزنده ای مثل نارگیل، کودکان را از دروغگویی دور ساخته و به سمت راستگویی سوق داده اند. البته سریال زیبای نارگیل، شخصیت منفی ای به نام وروره دارد که بر روی موضوع دروغگویی تاکید بسیاری می کند. این کاراکتر برای اینکه بتواند اهداف خود را به خوبی جلو ببرد شروع می کند به کودکان دروغ بگوید. این سریال تماشایی و موزیکال توانست نظر بسیاری از کودکان و نوجوانان را به خود جلب کند. شما عزیزان می توانید برای تماشای سریال زیبای نارگیل به سایت آپارات کیدز مراجعه نمایید.

برنامه کودک نارگیل با بهره گیری از جادو، خیال و کاراکتر های جذاب توانست مفاهیم اخلاقی را به صورت ساده به کودکان منتقل کند. شخصیت های دیگری نیز در این سریال وجود دارند که نقش بزرگسال را بازی کرده که همگی از فعالان حوزه کودکان و نوجوانان می باشند. شخصیت هایی مثل سارا روستا و هومن حاجی عبدالهی که از صدا پیشگان عروسک های مختلفی در تلویزیون بوده است.

 

سریال نارگیل درباره چه چیزی می باشد؟

 

سریال نارگیل درباره چه چیزی می باشد؟

سریال زیبا و تماشایی نارگیل درباره روایتی قدیمی است که در آن شخصیت هاله، اشتباه بزرگی را مرتکب می شود و پدر و مادر خود را اسیر طلسم وروره می کند. حال او برای نجات والدین خود، باید به همراه عروسک هایی به نام های نارگیل، لنگه و لیوه و برادرانش به این سفر جادویی برود. در این سفر اتفاقات مهیج و دلهره آوری برای وی رخ می دهد که جذابیت سریال را چندین برابر کرده است.

 

این سریال برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان نیز مناسب می باشد و می توان آن را در جمع نیز تماشا نمود. اتفاقات مهیج کارتون نارگیل به همراه موسیقی و آواز است. شما با دیدن دو قسمت اول این کارتون، دیدن قسمت های بعد آن را نمی توانید از دست بدهید.

 

صداپیشگان سریال نارگیل محمدرضا علیمردانی، هومن حاجی عبداللهی و مجید آقا کرمی می باشند که بخشی از جذابیت سریال را بر دوش می کشند. این سه عروسک در این سریال به صورتی نقش آفرینی کرده اند که هر کودک و نوجوانی را شیفته خود می کنند. به همین خاطر هم، سریال نارگیل یکی از سریال های پر طرفدار در میان کودکان شناخته شده است. از دیگر عوامل این سریال می توان به بازیگرانی چون مهدی فقهی، احمد ایراندوست، میثم رستگاری، سام نوری، شبنم قلی خانی، سارا منجزی، بهنوش بختیاری، حسین رفیعی، شهرزاد کمالزاده، آشا محرابی، بهراد خرازی، تورنج نصر، علی زیاری، سیروس همتی و امیر محسن کوه گر اشاره کرد.

 

ما به شما پیشنهاد می کنیم که تماشای این سریال مهیج و زیبا را از دست ندهید و یا اگر می خواهید کودکان تان را برای ساعت ها سرگرم کنید به طوری که آنها از این ساعات استفاده مطلوبی برده و مطالب آموزنده ای را نیز یاد بگیرند، می توانید سریال نارگیل را برای آنها پخش نمایید.