چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۹:۳۶Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

فروش اقساطی خودرو تحویل فوری بدون نیاز به ضامن

اعداد و ارقام و اخبار عجیب بازار خودرو در ایران انگار تمامی ندارد، تا جایی که یافتن یک طرح فروش اقساطی خودرو تحویل فوری و مطمئن برای بسیاری از افراد تبدیل به یک رویا شده است.

 عده زیادی از افرادی که در پی خرید خودروی جدیدی برای خود هستند مدام به جستجو و کنکاش در رابطه با فروش خودرو اقساطی با شرایط مناسب تحویل فوری مشغولند و خیابان به خیابان در فضای حقیقی و صفحه به صفحه در فضای مجازی جستجو و یافتن را دنبال می‌کنند.

شاید شما هم یکی از همین افراد باشید، شاید شما هم از مطالعه مطالب مختلف درباره پیدا کردن یک طرح فروش اقساطی خودرو تحویل فوری خسته شده باشید و هنوز نتیجه لازم را نگرفته باشید. به شما این نوید را می‌دهیم که اگر قسمت به قسمت این مقاله را به دقت مطالعه کنید و تا انتها با آن همراه باشید، فرآیند جستجوی شما در این زمینه پایان یافته و به یک جواب درست و مطمئن و منطقی خواهید رسید.

این مقاله قصد دارد به تمام سوالات مهم شما در زمینه خرید و فروش اقساطی خودرو تحویل فوری پاسخ دهد، نکات مهم و لازم الاجرا در یک خرید مطمئن خودرو به صورت اقساطی را ذکر کرده و دست آخر یک راهکار مطمئن و ایمن هم پیش روی شما قرار دهد. پس تا انتهای متن را حتما بخوانید.

 

 خودروی اقساطی بخریم یا خودروی کارکرده و قدیمی؟

افزایش افسارگسیخته قیمت خودروی صفر و بازی نمایندگی‌های فروش با روح و روان مشتریان از طریق طرح‌های فروش فوق العاده و امثالهم باعث شده تا بسیاری از متقاضیان خرید خودرو قید خرید خودروی خشک و صفر را بزنند و در بازار خودروهای دسته دوم و کارکرده به دنبال خودروی مورد علاقه خود بگردند.

خودروی دسته دوم شبیه یک هندوانه در بسته است! چرا که مشخص نیست بر روی کدام عیب و ایراد آن سرپوش گذاشته شده است و بناست آن عیب و ایراد چه زمانی دامن خریدار از همه جا بی خبر را بگیرد. شاید خرید خودروی دسته دوم در قیاس با خودروی صفر کیلومتر مستلزم خرج کردن پول کمتری در هنگام خرید باشد، اما از سوی دیگر با توجه به قیمت بالای لوازم یدکی و به ویژه قطعات مصرفی باید در انتظار هزینه‌های گزاف تعمیر و تعویض هم بود.

با این اوصاف به نظر می‌رسد حضور در یک طرح فروش اقساطی خودرو تحویل فوری به مراتب مقرون به صرفه تر باشد. چراکه اولا خودروی صفر کیلومتر خریداری شده در این طرح‌ها حداقل تا چند سال هزینه تعمیر و تعویض و نگهداری خاصی ندارد، در ثانی سواری بهتر و مناسب‌تری نسبت به خودروی دسته دوم دارد و البته حواشی بعدی و غیر مترقبه هم برای خریدار ندارد.

ذکر این جمله هم خالی از لطف نیست که هزینه اقساط خرید یک خودروی صفر کیلومتر در طرح فروش اقساطی خودرو تحویل فوری تقریبا چیزی معادل میانگین هزینه تعمیر و نگهداری خودروی دسته دوم خواهد بود!

 

 لیزنیگی‌های غیرمجاز و غیر قابل اعتماد!

متاسفانه عدم عرضه خودرو اقساطی از سوی نمایندگی‌های فروش کارخانه‌ها باعث رونق گرفتن فضای کلاهبرداری از مردم شد. در سال‌هایی که ایران خودرو و سایپا به عنوان دو خودروساز بزرگ ایران مگر به برنامه‌ها و طرح‌های عجیب و غریب درب انبارهای فروش خودرو را باز نکردند؛ عده‌ای سودجو با دست گذاشتن روی نقطه نیاز بازار اقدام به کلاهبرداری کردند.

شرکت‌های لیزینگی در رقابت سودجویی و بی تعهدی و عمل نکردن به تعهدات مرقوم در قرارداد، گوی سبقت را از هم ربودند تا آنچه ماحصل این سودجویی شود بی اعتمادی مردم و ناامیدی آنها از خرید خودروی اقساطی و یافتن یک طرح فروش اقساطی تحویل فوری باشد. اما این پایان راه نبود و کم کم کور سوی امید رو به سوی خریداران خودروی اقساطی تابید.

در سایه غفلت خودروسازان و کلاشی لیزینگی‌ها برخی از فعالان با تجربه و با سابقه عرصه خرید و فروش خودرو نظیر سایاخودرو به میان آمده و سعی کردند نسبت به تقاضای گسترده درباره فروش اقساطی خودرو تحویل فوری اقدام کنند.

 

ویژگی‌های یک فروشنده مطمئن برای خرید اقساطی خودرو

اما شاید سوالی که اینجا به درستی مطرح شود این باشد که بالاخره از کجا بفهمیم چه کسی دنبال کلاشی و کلاهبرداری است و چه کسی فروشنده واقعی است؟ نشانه‌های یک فروشنده متعهد و خوشنام چیست؟ پیشنهاد می‌شود این قسمت را با دقت مضاعفی بخوانید تا در این زمینه موفق عمل کنید.

فروشنده خوشنام و متعهد خودروی اقساطی چند نشانه دارد که به وسیله آنها نسبت به سودجویان و سوداگران این عرصه متمایز می‌شود. اولین نشانه برای یک طرح فروش اقساطی خودرو تحویل فوری آن است. به عبارتی فروشنده باید به خریدار متعهد شود که خودروی فروخته شده را به صورت فوری و با فاصله بسیار کمی به مشتری و خریدار تحویل دهد.

در وهله بعدی فروشنده باید نسبت به تحویل سند خودرو و یا یک رسید قابل اطمینان از وجوه دریافت شده نسبت به خریدار، موضعی مشخص و قابل اطمینان داشته باشد. این کار باعث می‌شود تا خریدار بتواند با اطمینان خاطر نسبت به پرداخت پیش قسط اقدام کند؛ به هرحال با توجه به تورم بالای جامعه، رقم پیش پرداخت خرید یک خودرو، عدد کمی نیست و خریدار باید بتواند از پرداخت آن اطمینان حاصل کند.

 

فروشنده اقساطی خودرو باید چه مزیت‌هایی داشته باشد؟

در کنار این موارد باید به تجربه و تخصص مجموعه فروشنده هم توجه کرد. یک طرح فروش اقساطی خودرو تحویل فوری زمانی قابل اتکا و اطمینان است که خریدار بتواند نسبت به حسن سابقه و اجرای تعهدات خریدار راستی آزمایی کند. این تفاوت اصلی یک مجموعه متعهد در زمینه فروش اقساطی خودرو با یک فروشنده نوظهور و کاسب‌مآب در شرکت‌های لیزینگی است.

تنوع خودروهای قابل عرضه برای فروش اقساطی هم به بسیار حائز اهمیت است. در این زمینه می‌توان گفت که سایاخودرو در بازار دست برتر دارد، چرا که انواع خودروهای ایرانی، چینی و خارجی را برای مشتریان خرید اقساطی، آماده و مهیا می‌کند. در ادامه درباره خرید اقساطی برخی از خودروهای با کیفیت و محبوب بازار خودروی ایران مطالبی آمده است.

 

فروش اقساطی دیگنیتی

 

فروش اقساطی خودرو

 

دیگنیتی یکی از خودروهای با کیفیت و محبوب از گروه بهمن است که به علت قیمت بالای آن، تلاش‌ها برای یافتن یک طرح اقساطی خرید آن فراوان است. در این میان گروه بهمن هم به رغم تولید خودروی‌های با کیفیت ظاهرا اصلا به فروش اقساطی فکر هم نمی‌کند و برنامه‌ای برای فروش اقساطی دیگنیتی در نظر نگرفته است.

اما این پایان ماجرا نیست، چرا که مجموعه سایاخودرو با تعریف کردن امکان خرید اقساطی، خودروی دیگنیتی برای شمار بیشتری از افراد قابل دسترسی کرده است. سایا خودرو متعهد به تحویل فوری خودروی خریداری شده است.

 

فروش اقساطی فیدلیتی

 

فروش اقساطی خودرو تحویل فوری

 

گروه بهمن در طی سالیانی که در بازار خودروی ایران فعالیت داشته، ثابت کرده است که معمولا خودروهای با کیفیت و سطح بالایی را به دست مشتریان خود می‌رساند. کافی است به سوابق عرضه مدل‌های مختلف مزدا در بازار ایران توجه کنید. اما یکی از ضعف‌های بزرگ این مجموعه که البته با اکثر خودروسازان ایرانی مشترک است، مربوط به تعریف نکردن برنامه فروش اقساطی خودروهاست.

فیدلیتی خودروی دیگری از گروه بهمن است که مثل وضعیت دیگنیتی هیچ برنامه‌ای برای فروش اقساطی فیدلیتی، از سوی نمایندگی‌های فروش بهمن تعریف نشده است.

فیدلیتی هم مشابه دیگنیتی و خودروهای فراوان و متنوع دیگر، از سوی سایاخودرو به صورت اقساطی قابل عرضه است. طرح‌های متتنوع برای فروش اقساطی تحویل فوری دو خودروی دیگنیتی و فیدلیتی باعث شده تا هر کسی با هر میزان توانایی بتواند نسبت به تهیه و تنظیم خبر توانمند باشد.

 

 یک راه مطمئن و امن برای خرید اقساطی خودرو

 

خرید اقساطی خودرو                             

در قسمت‌های پیشین این متن به مزایای خرید اقساطی خودرو اشاره شد و مطالبی درباره نکات مهم و لازم الاجرای یک طرح مناسب و مطمئن فروش اقساطی خودرو تحویل فوری ذکر شد و حالا شاید برای خاتمه یافتن مدت‌ها سرچ کردن و جستجو در بین طرح‌های فروش خودرو معرفی یک مجموعه امین، خوشنام و قابل اطمینان لازم باشد.

سایاخودرو که البته در برخی قسمت‌های متن هم به نام آن اشاره شد، همان فروشنده خوشنام و با سابقه‌ای است که می‌تواند مرجعی مطمئن و امن برای خرید اقساطی خودرو باشد. در ادامه درباره مزایای مهم خرید از این مجموعه مطالب مهمی ذکر شده است. این خطوط پایانی را با دقت ویژه مطالعه کنید.

سایاخودرو برای تمامی طرح‌های فروش اقساطی خودرو تحویل فوری را تعریف کرده است. به این ترتیب خریداری که از سراسر کشور به این مجموعه مراجعه می‌کند می‌تواند نسبت به دریافت خودرو در کمترین زمان ممکن پس از پرداخت پیش قسط اطمینان داشته باشد.

در وهله بعدی سایا خودرو نسبت به مبلغ پیش قسطی هم که از خریدار دریافت می‌کند، کاملا منطقی عمل می‌کند به این ترتیب که ما به ازا دریافت مبلغ پیش قسط هر یک از خودروها، روالی روشن و منطقی را تا مرحله تعویض پلاک از ارائه مدرک و رسید معتبر تا سند خودرو پیش روی مشتری می‌گذارد. در این زمینه و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مراجعه به سایت این مجموعه و ارتباط با کارشناسان متخصص آن سوالات خود را برطرف کنید.

ذکر این نکته نیز لازم است که سایاخودرو خودروهای متنوع و گوناگونی را اعم از ایرانی، چینی و خارجی در طرح‌های فروش اقساطی خودرو تحویل فوری عرضه می‌کند و در این زمینه توانسته است تا حد زیادی کم کاری نمایندگی‌های فروش کارخانه‌های تولید کننده را جبران کند. سابقه و تجربه سایا خودرو در زمینه فروش خودرو باعث انجام امکان راستی آزمایی درباره تعهدات این مجموعه در خریدهای قبلی را هم فراهم آورده است.