چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۱۸:۳۰Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

فروش اقساطی سایپا،ذتحویل فوری در فرنام خودرو

در شرایط فعلی اقتصادی کشور ما، شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو برای ماشین‌دار شدن یک ضرورت است. ضرورتی که ایجاب می‌کند حتی با داشتن سرمایه کافی برای خرید یک خودرو لوکس ایرانی یا خارجی به صورت نقدی، همه پس‌انداز را نباید صرف خرید یک وسیله استهلاک‌پذیر کرد و منطقی است که بخشی از بودجه را در امور اقتصادی دیگر سرمایه‌گذاری کرد تا نتیجه بهتری گرفت.

کارشناسان اقتصادی معتقدند، مزایای خرید اقساطی خودرو از خرید نقدی بیشتر است و در کشورهایی که نرخ تورم آن‌ها مثبت  و رشد درآمد‌های آن‌ها ثابت است، بهترین راه برای خرید‌های بزرگ نظیر خرید مسکن، مغازه، باغ و خودرو، شیوه‌های اقساطی است.

اگر شما هم قصد خرید خودرو دارید، اما نمی‌دانید به کدام مجموعه فروش اقساطی خودرو باید اعتماد کنید و آیا اساسا خرید اقساطی منطقی است با خیر، ادامه مطلب را از دست ندهید.

 

مزایای خرید اقساطی خودرو

 

مزایای خرید اقساطی خودرو

واقعیت این است که در دنیای امروز، صرف یکباره هزینه برای خرید وسیله‌ای مانند خودرو اصلا منطقی نیست.

هر چقدر که شما راننده متبحری باشید هم اصلا بعید نیست خرابی جاده و نوسانات جوی و آماتور بودن یک تازه راننده، کار دست خودرویتان بدهد و خدای نکرده دچار سانحه شوید.

از طرفی صرف یکباره پس‌انداز، دستتان را برای مخارج غیرمنتظره خالی می‌کند و ممکن است از پس هزینه‌های یک نسخه پزشکی یا تعمیر یکی از لوازم خانه که ناگهانی خراب شده است هم برنیایید.

بنابراین توصیه ما نیز مانند بزرگان عرصه اقتصاد این است که برای ماشین‌دار شدن در طرح‌های فروش اقساطی خودرو شرکت کنید تا هم اندوخته‌ای برای خود نگه‌دارید و هم صاحب ماشین دلخواهتان شوید. این طرح‌ها چندین مزیت دارند:

 

    فرصت سواری گرفتن از یک خودرو لوکس با کمترین سرمایه را به شما می‌دهند

    قدرت انتخاب شما را بالا می‌برد و می‌توانید بین بهترین خودروهای ساخت داخل و یا خودروهای پر طرفدار خارجی یکی را انتخاب کنید

    مجبور نیستید به علت داشتن بودجه کم یک خودرو کار کرده را انتخاب کنید

    با انتخاب یک خودرو فنی و صفر در هزینه‌های جانبی زندگی مانند هزینه بنزین، تعمیر و لوازم یدکی صرفه‌جویی می‌کنید

    پرداخت منظم اقساط سبب می‌شود، برنامه‌ریزی مالی را یاد بگیرید و هدفمند زندگی کنید

    با کمترین هزینه سطح رفاه خانوادگی خود را ارتقا می‌دهید

    می‌توانید باقیمانده پس‌انداز خود را در سایر فعالیت‌های اقتصادی سرمایه‌گذاری کنید

    رویای سواری گرفتن از یک خودرو لوکس خارجی را محقق می‌کنید

    کمترین فشار مالی را برای یک خرید بزرگ احساس می‌کنید.

 

 

برای خرید اقساطی خودرو به کجا مراجعه کنیم؟

با توجه به اینکه شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو متقاضیان بسیاری دارد، شرکت‌های فراوانی هستند که تلاش می‌کنند تا مشتریان را با وعد‌ه‌های رنگارنگ به خود جذب کنند.

 اما آیا واقعا همه آن‌ها گزینه مناسبی برای معامله به شمار می‌روند؟ مسلما خیر! با در نظر گرفتن پیش‌شرط‌های زیر، بهترین مجموعه برای خرید اقساطی خودرو را انتخاب کنید:

 

    مجموعه فروش اقساطی خودرو باید سابقه مشخص و درخشانی داشته باشد

    مجموعه مورد معامله باید در بازار خودرو شناخته شده باشد

    میزان رضایت مشتریان یک مجموعه از معامله با آن بسیار مهم است

    قرارداد باید به صورت شفاف و صریح نوشته شده باشد و منافع هر دو طرف در آن رعایت شده باشد

    مجموعه مورد معامله موظف است در برابر پرداخت‌های خریدار به او رسید محکم و معتبر ارایه کند

    میزان عمل به مفاد مندرج در قرارداد از سوی مجموعه مورد معامله بسیار مهم است

 

 

شرایط ویژه فرنام خودرو برای فروش اقساطی خودرو

یکی از معتبرترین مجموعه‌ها در بازار خودرو که با شرایطی ویژه و باور نکردنی طرح‌های فروش اقساطی خودرو را در دستور کار قرار داده، فرنام خودرو است.

این مجموعه اگرچه قدمت زیادی ندارد و از این لحاظ مجموعه‌ای جوان محسوب می‌شود، اما در همین مدت کم صدها معامله موفق را بدون ثبت حتی یک مورد شکایت مشتریان و یا نارضایتی به سرانجام رسانده است.

این کارنامه موفق، فرنام‌خودرو را به نامی آشنا و مطمئن برای مشتریان سراسر کشور تبدیل کرده است. نامی که در تمامی طرح‌های فروش اقساطی خودرو مزایای زیر را برای مشتریان خود در نظر گرفته است:

    ثبت سند خودرو به نام مشتری پس از انجام روند اداری

    تحویل فوری خودرو جدید با خریدار

    امکان تدوین قرارداد بر اساس توان اقتصادی خریدار و انعطاف در میزان پیش پرداخت، مدت زمان بازپرداخت و مبلغ اقساط ماهانه

    فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی

    فروش خودرو با قیمت ارزان

    ارائه مشاوره رایگان برای خرید به مشتری

 

فرنام خودرو چه خودروهایی را با شیوه اقساط به فروش می‌رساند؟

امکان خرید اقساطی سایپا، ایران خودرو، کرمان موتور، بهمن موتور و پارس خودرو هم اکنون از سوی فرنام خودرو فراهم شده است.

هم چنین اگر علاقمند به خودروهای با کیفیت چینی و یا کره‌ای هستید نیز خوب است که بدانید، این مجموعه پرطرفدارترین خودروهای وارداتی را با شرایط ویژه واگذار می‌کند.

البته امروزه که شرایط مالی مردم به گونه‌ای است که به دنبال محصولاتی با کیفیت ساخت بالا در کنار قیمت رقابتی و مناسب هستند، طرح‌های فروش اقساطی سایپا فرنام خودرو، متقاضیان بیشتری پیدا کرده است.

 

شرایط خرید اقساطی سایپا از فرنام خودرو

اگر متقاضی شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودروهای ایرانی باشید، به خوبی می‌دانید که محصولات سایپا به سبب ظاهر ساده و شیک، ایمنی مطلوب، کیفیت قابل قبول ساخت و رعایت استانداردها و از همه مهم‌تر قیمت مناسب، متقاضیان زیادی دارند.

در شرایطی که مدت‌هاست طرح‌های فروش اقساطی سایپا از سوی کارخانه متوقف شده است و نمی‌توان به تبلیغات شرکت‌های لیزینگی غیر مجاز هم به آسانی دل بست، فرنام خودرو خلا موجود را پر کرده است و به عنوان یک مرکز معتبر راه را برای خرید اقساطی سایپا هموار کرده است.

بنابراین اگر متقاضی شرکت در طرح‌‌های فروش اقساطی خودروهای ساینا S، شاهین، کوییک و هر کدام از تولیدات پر طرفدار این کمپانی بزرگ خودروساز وطنی که هستید، می‌توانید روی فرنام خودرو حساب کنید و از مزایای تحویل فوری، ثبت سند به نام خریدار، شفافیت قراردادها، پیش‌پرداخت کم، تعیین مبلغ اقساط با توجه به توان اقتصادی خریدار و قیمت واقعی و ارزان خودروها بهره‌مند شوید.

ضمنا برای دریافت مشاوره رایگان پیش از شرکت در طرح‌های فروش اقساطی خودرو و استعلام قیمت روز محصولات سایپا می‌توانید همه روزه با مرکز فروش فرنام خودرو تماس حاصل نمایید