یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۷:۰۲Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

طراحی دکوراسیون اداری مدرن

طراحی دکوراسیون اداری مدرن

 

امروزه اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی به اندازه ای زیاد است که استفاده از طراحان و کارشناسان دکوراسیون تنها محدود به طراحی دکوراسیون منزل نیست. بسیاری از مدیران آگاه از طراحی دکوراسیون داخلی برای چیدمان فضای اداری نیز استفاده می‌کنند. با توجه به اینکه کارمندان ساعات زیادی از روز را در محل کار سپری می‌کنند، استفاده از طراحان خلاق در طراحی دکوراسیون اداری مدرن می تواند کمک بزرگی به افزایش بهره‌وری کارمندان بکند.

 

میز و صندلی و مبلمان اداری از مهم ترین عناصر طراحی داخلی هستند. در طراحی دکوراسیون اداری مدرن اهمیت ویژه‌ای به انواع میز مورد استفاده در اماکن اداری داده می شود. میز کارگروهی و سایت و میز‌های کارشناسی از مهم ترین آیتم‌های مورد استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی اداری هستند. در این مطلب انواع میز اداری با قیمت‌های مختلف، انواع میز اداری با قیمت و فروش آنلاین میز کارگروهی و سایت تمرکز داریم.

 

اهمیت طراحی دکوراسیون اداری مدرن

 

اولین چیزی که هر شخص در بدو ورود به یک مکان تحت تاثیر آن قرار می‌گیرد، طراحی دکوراسیون داخلی آن مکان است. در این زمان اهمیت دکوراسیون اداری مدرن خود را بیش از قبل نشان می‌دهد. یک دکوراسیون داخلی مدرن، کسب و کار شما را بسیار حرفه‌ای و به‌روز معرفی می‌کند. از طرفی طراحی دکوراسیون اداری مدرن علاوه بر مراجعین، کارمندان را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.

 

با طراحی مناسب فضا و استفاده از میز کارگروهی و سایت مناسب و استاندارد و صندلی‌های راحت و استاندارد، کارمندان در ساعات طولانی کار خود در اماکن اداری خستگی کمتری را حس خواهند کرد و در طول روز از انرژی بیشتری برای پیشبرد امور بهره خواهند برد.

 

متریال میز کارگروهی و سایت

 

میز کارگروهی و سایت با متریال‌های متفاوتی ساخته می شوند. متریال استفاده شده در ساخت این میز‌ها بر انواع میز اداری با قیمت تاثیر گذار است. در ادامه متریال رایج در ساخت میز کارگروهی و سایت را مرور می نماییم:

چوب

ام دی اف (MDF)

فلز 

استیل

لمینت و کامپوزیت

شیشه

ترکیبی

 

 

انواع میز اداری با قیمت

 

میز‌های کارشناسی تنوع بسیار زیادی دارند. برای آشنایی بیشتر با این میز‌ها در ادامه تعدادی از مهم ترین آن‌ها را نام می‌بریم.

 

میز کارگروهی و سایت خانگی

میز کارگروهی و سایت منشی

میز مدیریت

میز کارمندی

میز کنفرانس

میزهای کارشناسی اپراتوری

میزهای گروهی

میزهای هایگلاس

میزهای کارمندی فلزی

میز کارگروهی و سایت ام دی اف

میز کارمندی کلاسیک

میز کارگروهی و سایت مدرن

میز کارگروهی و سایت ال شکل

 

خرید آنلاین میز کارگروهی و سایت

 

در دنیای امروز که بسیاری از لوازم مورد نیاز را می‌توان به صورت آنلاین تهیه نمود، فروش آنلاین میز کارگروهی و سایت و میز‌های کارشناسی دور از ذهن به نظر نمی‌رسد. با جست و جویی ساده در اینترنت انواع میز اداری با قیمت به راحتی قابل دسترسی است. طراحان و تولید‌کنندگان زیادی، فروش اینترنتی محصولات تولیدی خود را در دستورکار قرار داده‌اند تا از بازار پرمخاطب فروش آنلاین عقب نمانده باشند.

 

عوامل تاثیرگذار بر انواع میز اداری با قیمت

 

هنگام قیمت گذاری بر انواع میز کارگروهی و سایت، فاکتور های خاصی در نظر گرفته می‌شود. در ادامه مطلب این فاکتور‌ها را معرفی کرده و توضیحات کوتاهی درباره هر کدام از آن‌ها ارائه می‌نماییم.

 

جنس میز کارگروهی و سایت

ابعاد میز کارگروهی و سایت

امکانات میز کارگروهی و سایت

طراحی میز کارگروهی و سایت

حمل و نقل میز کارگروهی و سایت

 

جنس میز کار گروهی و سایت

 

بدون شک متریال استفاده شده در ساخت میز کار گروهی و سایت اثر بسیار مهمی بر انواع میز اداری با قیمت می‌گذارد. قبلا اشاره کردیم که از متریال متنوعی از چوب تا شیشه برای ساخت این میز‌ها استفاده می‌شود. طبیعی است که میز کارگروهی و سایت ساخته شده از چوب قیمت بیشتری نسبت به میز‌های کارشناسی فلزی داشته باشد. به طور کلی هر چه قیمت متریال خام استفاده شده در ساخت میز کارگروهی و سایت بیشتر باشد، انواع میز اداری با قیمت بیشتری به فروش می‌رسند.

 

ابعاد میز کارگروهی و سایت

 

اندازه ابعاد استاندارد میز کار گروهی و سایت به شرح زیر است:

 

ارتفاع استاندارد میز کارگروهی و سایت: 75 تا 85 سانتی‌‌متر 

 

طول میز کارگروهی و سایت: 90 تا 250 سانتی‌‌متر

 

حال باید در نظر داشت که معمولا اندازه طول میز کارگروهی و سایت حداقل 1200 میلی‌متر و عرض میز کارگروهی و سایت هم باید متناسب با آن 800 میلی‌متر در نظر گرفته شود. 

 

در نهایت ابعاد متفاوت میز کارگروهی و سایت مدرن باعث می شود متریال به‌کاررفته در ساخت آن کمتر یا بیشتر شود و انواع میز اداری با قیمت تغییر داشته باشد. در نظر داشته باشید که طول و عرض میز‌های کارشناسی متناسب با هم قابل تغییر هستند.

 

امکانات میز کار گروهی و سایت

 

میز‌های کارشناسی امکانات مخصوصی مانند کشو دارند. کشوی میز کارگروهی و سایت مدرن ممکن است در برخی از میز ها کمتر و در برخی دیگر بیشتر باشد. کشو‌های میز کارگروهی و سایت مدرن ممکن است مجهز به قفل و کلید باشند یا کشو‌هایی ساده و بدون قفل باشند. همه این امکانات تاثیرات مخصوص خود را بر انواع میز اداری با قیمت خواهند گذاشت. 

 

طراحی میز کار گروهی و سایت

 

در بسیاری از موارد افراد از نمونه‌های آماده و موجود در تولیدی‌ها و فروشگاه‌ها برای خرید میز کارگروهی و سایت مورد نیاز خود استفاده می‌کنند. گاهی ممکن است به دلایل مختلفی افراد بخواهند میز کارگروهی و سایت خاصی سفارش داده و خریداری نمایند. در این صورت هزینه طراحی خاص و ویژه این میز به هزینه‌های فروش میز کارگروهی و سایت مدرن اضافه می‌شود و خریدار باید مبلغ بیشتری بپردازد.

 

حمل و نقل میز کارگروهی و سایت

 

ممکن است در ابتدا هزینه های مربوط به حمل و نقل نادیده گرفته شوند ولی باید توجه داشت که این هزینه‌ها نیز نقش مهمی در قیمت نهایی میز کارگروهی و سایت خواهند داشت. بسیاری از نمایشگاه‌ها و فروشگاه‌های فروش میز‌های کارشناسی، محصولات خود را در کارگاه‌هایی در حاشیه شهر تولید می‌کنند. هزینه ارسال کالای خریداری شده برای مشتریان از کارگاه‌ها محاسبه خواهد شد که هزینه بیشتری نسبت به ارسال از داخل شهر خواهد داشت.