یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۴۳Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

قانون جذب; چیزی که برای رسیدن به خواسته ها باید آموزش ببینیم

 

 

قانون جذب; چیزی که برای رسیدن به خواسته ها باید آموزش ببینیم

قانون جذب، یکی از حکمفرما ترین قوانین در جهان می باشد که در امور مختلفی از جمله جذب عشق، جذب ثروت، جذب پول، جذب نیمه گمشده و... مورد استفاده قرار می گیرد. اما این که شما از چه طریقی از قانون جذب استفاده کنید و این که به چه روشی به خواسته های خود از طریق این قانون برسید، نیاز به آموزش دارد. 

از این رو تصمیم داریم در این مطلب به آموزش قانون جذب بپردازیم و تمامی نکات حائز اهمیت در مورد این آموزش را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید. 

 

قانون جذب چیست؟

قانون جذب و قانون کارما در واقع یکی از ثابت ترین قوانین در جهان هستند که در تمامی زمان ها به صورت همیشگی برای تمامی افراد در حال اجرا شدن است. این که شما با قانون جذب آشنا باشید یا نه، تفاوتی برای کائنات ندارد. بلکه کائنات بر اساس واژه ها و کلماتی که استفاده می کنید، قانون جذب را بر روی شما اجرا می کنند. 

شما برای این که بتوانید زندگی خود را تغییر دهید و برای این که بتوانید به تمامی خواسته و هدف هایی که دارید برسید، نیاز دارید تا آموزش قانون جذب را پشت سر بگذارید و با راز کائنات آشنا شوید. در صورتی که با این اصول آشنا باشید، می توانید به یک به یک خواسته های خود برسید. 

شما باید به درستی قانون جذب کائنات را درک نمایید و آگاهی کاملی نسبت به آن ها به دست آورید. هر چیزی که در زندگی شما اتفاق می افتد، در واقع بر اساس قانون جذب کائنات می باشد. 

آموزش قانون جذب کائنات پایه و اساس همه چیز در زندگی شما خواهد بود. آگاهی کامل از سآموزش قانون جذب و نحوه عملکرد این قانون در جهت خواسته و رویا های شما الزامی می باشد. همان طور که پیش تر اشاره کردیم، شما باید برای رسیدن به اهدافی که دارید، اصول آن را بدانید. 

 

 

قانون جذب به کائنات چه می گوید؟

بر اساس قانون جذب چیز های مشابه به یکدیگر، همدیگر را جذب می کنند. در این دنیا خداوند کائنات را به گونه ای برنامه ریزی کرده است که هر انسان قدرت این که زندگی خودش را خلق کند، داشته باشد. 

یعنی شما با استفاده و به کار گیری قانون جذب می توانید زندگی جدیدی را برای خود خلق کنید و به آن مقصدی که دارید، برسید. ذهن انسان به گونه ای برنامه ریزی و ساخته شده است که در حال فرستادن ارتعاش و انرژی به جهان می باشد. 

بر اساس قانون جذب انرژی های یکسان یکدیگر را جذب می کنند. به طور مثال اگر می خواهید از قانون جذب برای کسب پول استفاده کنید، لازم است که با آن هم ارتعاش شوید. 

عر زمان که یک خواسته ای را دارید، همان لحظه برای شما آماده می شود. اما باید برای رسیدن به آن، حتما با خواسته خود هم ارتعاش شوید. 

در صورتی که گفته بالا را به خوبی درک کنید، کائنات شما را به تمام آن چیز هایی که می خواهید، خواهند رساند. تنها کافی است که درخواست کائنات را به درستی انجام دهید. 

 

قانون جذب کائنات به چه افکاری پاسخ می دهد؟

همان طور که پیش تر گفته شد، ذهن انسان همیشه و در همه جا در حال فرستادن ارتعاش و انرژی به جهان می باشد. این ارتعاش و انرژی به کائنات فرستاده شده و کائنات با در نظر گرفتن انرژی دریافت شده، به آن پاسخ می دهند. 

هر فکر و افکاری که در ذهن شما ایجاد می گردد، یک سری فرکانس و انرژی دارد که کائنات آن فرکانس و انرژی را دریافت نموده و متناسب با آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگی شما خواهند کرد. 

در واقع بر اساس قانون جذب و کائنات، این خود شما هستید که زندگی تان را خلق می کنید. لازم است بدانید که شرایط فعلی زندگی شما، تاثیر انرژی و ارتعاشاتی است که در گذشته آن را برای کائنات ارسال می کردید!

اگر شما امروز زندگی سختی دارید و یا در فقر دست و پا می زنید و یا خیلی ثروتمند هستید، در اصل ثمره افکاری است که در گذشته در مورد زندگی خود داشته اید و امروز کائنات آن را برای شما خلق کرده اند. 

 

آموزش استفاده از قانون جذب به زبانی کاملا ساده

شما برای این که بتوانید از قانون جذب در زندگی خود استفاده کنید، لازم است تا کنترل تمامی افکار و ورودی ذهن خود را در دست بگیرید. لازم است تا بتوانید از قدرت ذهن خود استفاده کنید. 

 

 

وظیفه اصلی شما این است که برای استفاده از قانون جذب کنترل ورودی ذهن و خوب نگه داشتن احساسات خود را انجام دهید. شما باید بتوانید به خوبی ورودی ذهن خود را به طور کامل کنترل کنید. لازم است حواستان باشد که به چه چیز هایی فکر می کنید. 

راه و روش های زیادی برای خوب کردن احساسات وجود دارد تا بتوانید احساسات خود را کامل خوب کنید. توجه داشته باشید که آموزش قانون جذب به خوبی تمامی موارد گفته شده را برای شما باز خواهد نمود و به درستی فوت و فن های اجرای قانون جذب در زندگی را به شما خواهد آموخت.

 

چگونه احساسات خود را خوب کنیم؟

شما برای خوب کردن احساسات خود، می توانید از  روش های مختلفی استفاده کنید. به ط ور مثال به صورت روزانه زمانی را برای خوب کردن احساسات خود اختصاص دهید. در صورتی که از ابتدای راه حس و حال شما خوب باشد، نشانه این است که از قانون ارتعاش به درستی استفاده می کنید. برای خوب کردن احساسات به شما پیشنهاد می دهیم که از روش های زیر استفاده کنید:

1.شکرگزاری یکی از بهترین و مناسب ترین روش هایی است که می توانید برای خوب کردن حس و حالتان استفاده کنید. شما باید هر روز بابت نعمت هایی که دارید از خداوند شکر گزاری کنید. 

2.تصویر سازی ذهنی و تجسم خلاق از دیگر روش هایی است که می توانید با کمک آن اقدام به استفاده از قانون جذب کنید. هر روز سعی کنید که خواسته های خود را با جزییاتی دقیق و واضح در ذهن تجسم کنید. 

3.جملات تاکیدی و بیان آن ها به صورت روزمره و همیشگی یکی دیگر از روش های خوب نمودن احساسات می باشد. 

 

بررسی آموزش قانون جذب

در این مطلب سعی نمودیم که شما را به صورت مفصل و کامل در مورد آموزش قانون جذب برای شما توضیح دهیم. لازم است مجدد تکرار کنیم که قانون جذب از قدرتمند ترین قوانین جهان است که به صورت همیشگی برای تمامی افراد در همه حال، توسط کائنات اجرا می شود. 

اگر خواسته و یا هدفی دارید که می خواهید به آن برسید، باید آموزش قانون جذب را پشت سر بگذارید و تمامی فوت و فن های آن را به خوبی یاد بگیرید. 

توجه داشته باشید که شما حتی اگر در فقر کامل هم به سر ببرید، می توانید به وسیله قانون جذب و آموزش قانون جذب، ثروت زیادی را کسب کنید. 

باید در مسیر قانون جذب به درستی قدم بردارید و در گامل اول باید مسئولیت خوب بودن احساسات خود را به گردن بگیرید. باید به احساساتی که دارید توجه کنید و کنترل افکار خود را به دست بگیرید. هم چنین از نکات گفته شده برای خوب شدن حس و حال خود استفاده کنید. باید بر اساس آموزش قانون جذب بتوانید با خواسته های خود هم ارتعاش شوید.