جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۵:۰۲Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

آموزش کنکور با ترفند های یادگیری نوین

دنیای کنکور، دنیای پیچیده ای است. در حال حاضر یکی از راهکارهایی که افراد می توانند آینده خودشان را تضمین کنند؛ این است که بتوانند در کنکور رتبه خوبی به دست آورند و یکی از صندلی های دانشگاه معتبر دولتی را از آن خود کنند.

از آن جایی که کنکور امتحانی ساده نیست و متشکل از یک سری سوالات پیچیده، تستی و تحلیلی می باشد، شما باید برای آن هم متفاوت درس بخوانید. در حال حاضر آموزش های مخصوص کنکور وجود دارند که اساتید معروف و با تجربه کنکور آن را آموزش می دهند. 

وب سایت هایی مانند یادگیری نوین، کنکور آسان است، حرف آخر و آلاء از جمله سایت هایی هستند که به صورت تخصصی درحوزه آموزش کنکور فعالیت می کنند.

آموزش کنکور یادگیری نوین با استفاده از جدیدترین و ترفندهای تست زنی به روز آموزش داده می شود تا دواطلبان بتوانند از پس هر سوال چالش برانگیزی برآیند.

زمانی که شما زیر و بم کنکور را بدانید و با آن آشنایی داشته باشید دیگر برایتان خیلی سخت نخواهد بود و می توانید از پس آن برآیید؛ تنها چیزی که شما لازم دارید این است که از منابع خوب استفاده کنید تا بتوانید رتبه عالی به دست آورید. کسانی که رتبه های برتر را کسب می کنند می توانند رشته مورد علاقه خودشان را در یکی از دانشگاه های معتبر ایران انتخاب کنند. 

 

 

 

تغییرات کنکور 1402

کنکور هر ساله یک سری تغییراتی را دارد که ممکن است به آن کم و زیاد شود. کنکور امتحانی سرنوشت ساز است به همین دلیل آگاهی از تغییرات آن برای داوطلبان کنکور دارای اهمیت می باشد. سوالات کنکور نه تنها چالشی هستند بلکه عامل مهم تر درمورد آن ها این است که زمان دار هم می باشند؛ یعنی چه ؟ یعنی این که داوطلبان باید در یک مدت زمان مشخص به آن ها پاسخ دهند و اگر این کار را نکنند زمان از دست شان رفته و دفترچه در اتمام زمان پاسخگویی به سوالات از آن ها گرفته می شود.

همین کار را برای داوطلبان کمی سخت می کند؛ چرا که آن ها هم باید مهارت های تست زنی را یاد بگیرند و هم این که مدیریت زمان را بدانند.

هر تغییری در کنکور سراسری روی رتبه و سرنوشت داوطلبان تاثیر دارد به همین دلیل آن ها باید آن ها را بدانند.

یک سری از وب سایت هایی که به صورت تخصصی در زمینه آموزش کنکور فعالیت می کنند تغییرات آن را به دانش اموزان اعلام می کنند. تغییرات کنکور 1402 یادگیری نوین

 

 

 

 تک تک تغییراتی که ایجاد می شود را به شما ذکر کرده و می گوید که چه جاهایی از کتاب درسی اهمیت دارد.

 

فیلم کنکور

آموزش کنکور به روش های گوناگونی انجام می شود. یادگیری مهارت های تست زنی نقش مهمی در سرنوشت دانش آموزان ایجاد می کند. مسلما نحوه مطالعه و درس خواندن برای کنکور با شرایط و دوران مدرسه متفاوت است و دانش آموزانی که سال اخر تحصیل هستند هم باید برای امتحانات و هم باید برای کنکور سراسری آماده شوند و این برای آن ها زمان بر است. از این رو به آن ها پیشنهاد می شود تا برای یادگیری به سراغ فیلم کنکور بروند. 

فیلم کنکور مدلی از آموزش است که شما هر مطلبی را که بخواهید می توانید یاد بگیرید؛ اساتید این دوره های را ضبط کرده اند و به تک تک مطالب مهم و نکته و تست می پردازند. 

استفاده از فیلم کنکور یادگیری نوین مزایای زیادی به همراه دارد. اول از همه این که برای داوطلبان کمی سخت است که بخواهند به کلاس های حضوری مراجعه کنند چون که از آن ها زمان و انرژی زیادی گرفته می شود و از طرفی کسانی که در سایر شهرها حضور دارند بی بهره می مانند. فیلم کنکور به هر داوطلبی این امکان را می دهد که در هر جایی که هست بتواند از آن استفاده کرده و مطالب آن را بیاموزد. 

مهم نیست که شما در چه زمان و مکانی قرار دارید؛ در هر جایی که هستید می توانید از فیلم کنکور یادگیری نوین بهترین نتیجه را بگیرید.

نکته یا مزیت بعدی که سبب می شود تا خیلی از افراد به یادگیری با فیلم کنکور روی بیاورند این است که اگر آن ها مطلب را موردی را مشکل داشتند می توانند مجدد آن را دوره کرده و بررسی کنند.

در صورتی که در آموزش حضوری این قابلیت وجود ندارد که استاد بخواهد چندین دفعه یک مطلب را برای همه مرور کند. فیلم آموزشی به عبارتی یک آموزش خصوصی است

 

 

 

که می توانید از آن بهره بگیرید و هر جایی که شما در قوی هستند را تقویت کنید و هر جایی که در آن ضعف دارید را بارها و بارها مطالعه کرده تا به نقطه قوت خودتان تبدیل کنید. 

 

نقل قول از رضا کلهرمدرس یادگیری نوین

کنکور مسلما یک سری سوالاتی دارد که پاسخ دادن به آن ها با شکل و حالت عادی زمان زیادی می خواهد و پاسخ آن ها در یک خط و نیم خط به دست نمی آید؛ مگر این که داوطلب نکات تستی هر درس را بداند که بتوانند آن ها را پاسخ دهند و به سراغ سوال بعدی برود. 

زمانی که دانش آموزان روش های تست زنی را بدانند؛ اگر با سوالات چالش انگیز مواجه شوند دیگر دچار استرس و اضطراب نشده و می توانند همه چیز را مدیریت کنند. از این رو آن ها در کنار کتاب درسی بهتر است به سراغ یادگیری نکات تست زنی، مدیریت زمان، نحوه پاسخ دهی به سوالات دفترچه و موارد این چنینی را یاد بگیرند که در دسته مطالب تخصصی کنکور می باشد.

در نتیجه علاوه بر مطالب کتاب درسی شما به عنوان یک داوطلب باید فیلم های آموزشی و نکات تست زنی کنکور را در کنار آن بدانید؛ چرا که موفقیت در کنکور نیاز به یک پکیج دارد یعنی داوطلبی می تواند به رتبه های عالی دست پیدا کند که در کنار مطالعه و تسلط به مطالب کنکوری بتواند استرس و اضطرابی خودش که برای هر داوطلبی ایجاد می شود را کنترل کند. با فضای جلسه امتحان ارتباط برقرار کند و همین طور بتواند زمان را در کنترل خودش در بیاورد.