یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۲:۳۱Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

امسال از دور هم می‌شود با نمایشگاه کتاب همراه بود

 

یکی از مزایای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران این است که در آن دستاورد سالانۀ حوزه نشر یک‌جا گرد می‌آید و در معرض دید عموم گذاشته می‌شود. 

کتابخوان‌ها و آن‌ها که با کتاب سروکار دارند با حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌توانند از آخرین کتاب‌های منتشرشده در حوزه‌های گوناگون باخبر شوند و طی یک گردش چندساعته در نمایشگاه، کتاب‌هایی را که لازم دارند و در نمایشگاه موجود است با تخفیف خریداری کنند. هرکس به هر حوزه‌ای علاقمند و در هر حوزه‌ای متخصص باشد و ناشران کتاب‌های حوزه تخصصی و مورد علاقه‌اش را بشناسد، طی بازدید از نمایشگاه درمی‌یابد که چه کتاب‌های تازه‌ای، که مربوط به تخصص و علایق او هستند، به بازار آمده‌اند و می‌تواند هرکدام از این کتاب‌ها را که لازم دارد با تخفیف از نمایشگاه کتاب خریداری کند. 

 

 

عده‌ای در طول سال فرصت سرزدنِ مدام به کتابفروشی‌ها را ندارند اما در دوران نمایشگاه می‌توانند یک روز و چند ساعت وقت بگذارند و از غرفۀ ناشران مختلف بازدید کنند و در جریان آنچه در راستای تخصص و علاقمندی‌شان چاپ شده قرار گیرند و هر کتابی را که می‌خواهند و در نمایشگاه یافت می‌شود با تخفیف خریداری کنند.  

چنین امکانی اما قبلاً و در نمایشگاه‌های قبلیِ کتاب تهران فقط برای کسانی که می‌توانستند در نمایشگاه کتاب حضور فیزیکی داشته باشند فراهم بود. این امکان اما همیشه برای همه وجود ندارد. عده‌ای به دلایلی چون بیماری و بُعد مسافت و... نمی‌توانند به‌صورت فیزیکی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور داشته باشند و از این نمایشگاه بازدید کنند.  

تا دو سال پیش و قبل از همه‌گیری کرونا نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فقط به‌صورت فیزیکی برگزار می‌شد و به همین دلیل عده‌ای نمی‌توانستند از آن بازدید کنند و کتاب بخرند. امسال اما، بعد از دو سال وقفه در برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، این نمایشگاه امکان تازه‌ای را ارائه داده است تا آن‌ها که نمی‌توانند در نمایشگاه حضور فیزیکی داشته باشند هم بتوانند از آن بازدید کنند و از تازه‌های نشر باخبر شوند و کتاب‌های مورد نیاز و علاقه‌شان را با تخفیف خریداری کنند. 

سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران هم به‌صورت فیزیکی و هم به‌صورت مجازی در حال برگزاری است و کسانی که امکان حضور فیزیکی در نمایشگاه را، که در مصلای تهران برگزار می‌شود، ندارند می‌توانند از راه دور و به‌صورت آنلاین با نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همراه شوند و از این نمایشگاه بازدید کنند و در جریان تازه‌های نشر، در هر حوزه‌ای که مورد علاقه و مربوط به تخصص‌شان است، قرار گیرند و با تخفیف و بدون اینکه لازم باشد هزینه‌ای بابت پست کتاب‌هایی که می‌خرند پرداخت کنند، هر کتابی را که مورد نیاز و علاقه‌شان است و در نمایشگاه موجود است تهیه کنند.

 همزمان با برگزاری فیزیکی و مجازی سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، امکان خرید کتاب با تخفیف از سایت بنوبوک نیز فراهم است. در این ایام می‌توانید کتاب‌های مورد نیاز و علاقه‌تان را با تخفیف 25 درصدی و ارسال رایگان برای خریدهای بالاتر از 300 هزار تومان از سایت بنوبوک خریداری کنید.