یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۵۰Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

اورفرز ابزار پرکاربرد اما ناشناخته

 

طیف گسترده‌ای از کارها مانند ابزار زنی، شکل دهی و فرم دهی لبه چوب، کف تراشی و پرداخت چوب، سوراخ کاری و … در صنعت چوب به وسیله اورفرز انجام می‌شود. اور فرز تنها یک دستگاه برای ابزار زنی لبه چوب نیست؛ صدها کار ارزشمند و مفید دیگر را می توان توسط اور فرز نجاری به راحتی هر چه تمام‌تر انجام داد. اما به دلیل ناشناخته بودن این محصول به خصوص در ایران کاربردهای آن به طور کامل معرفی نشده است.البته این قابلیت‌ها به دلیل امکان استفاده از تیغه‌های مختلف بر روی دستگاه است. با دانستن این موضوع که اور فرز چیست و چه کاربردهایی دارد؛ به این مسئله پی خواهید برد که تقریبا جایی در صنعت نیست که فرز در آن استفاده نشود. اور فرز یکی از فرزهای مورداستفاده در صنعت نجاری است که با استفاده از آن می‌توان لبه‌های گرد را ایجاد کرده و یا بر روی چوب شیارهایی را برای جا انداختن شیشه یا با هدف زیبایی، ایجاد کرد. این دستگاه بسیار سریع می‌چرخد؛ به همین دلیل در زمان کار باید آن را محکم در دست گرفته و تیغه مناسب با قطعه را بر روی آن سوار کنید. اورفرزها بر اساس نوع کار و حجم آن طبقه‌بندی می‌شوند. به عبارت بهتر هر یک از این دستگاه‌ها دارای قدرت خاصی هستند که آن‌ها را برای انجام طیف گسترده‌ای از کارها، از ظریف گرفته تا سنگین مناسب ساخته است. در کنار این‌ها نحوه کارکرد کفی اور فرز و سایز کولت دستگاه نیز از دیگر معیارهای مهم در طبقه‌بندی این محصول هستند. در زمان خرید اور فرز نجاری، در ابتدای کار باید هدف خود را از خرید مشخص کرده و بدانید که دقیقا قرار است چه کاری را با آن انجام دهید. قیمت اورفرز نیز با توجه به نوع تقسیم بندی این محصول متفاوت است.

 

 

چکش تخریب جایگزینی برای بیل و کلنگ

امروزه مانند گذشته امکان تخریب سطوح سخت با ابزارهای ساده مثل بیل و کلنگ وجود ندارد، به همین خاطر از ابزار چکش تخریب جهت تخریب سازه‌های با سطوح سخت به کار می‌رود. چکش تخریب جهت تخریب سازه‌های با سطوح سخت به کار می رود. واحد سنجش توان و نیروی چکش تخریب براساس تعداد ضربات وارده بر نقطه تخریب محاسبه می شود. این ابزار در واقع از یک بدنه سنگین و دسته فلزی تشکیل شده است که توسط نیروی کاربر می‌تواند در جهت عمود بر روی سطوح سازه قرار بگیرد و تخریب سازه را با وارد کردن تعداد ضربات بیشتر بر محل انجام دهد. چکش تخریب این ابزار  با متصل شدن به برق کار می کند، این نمونه توان و قدرت بالایی دارد ولی از معایب آن  می‌توان گفت، در مکان های که دسترسی به برق نباشد نمی‌توان از آن استفاده کرد البته در این مواقع موتور برق راه چاره است. قیمت چکش تخریب با توجه به کاربرد و نحوه عملکرد آن بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

 

 

دسترسی آسان به صنعت با سازوکار

فروشگاه اینترنتی سازوکار به صورت تخصصی امکان سفارش مجموعه ای از بهترین محصولات صنعتی را فراهم کرده است. برای خرید انواع محصولات می توانید پیش از خرید جدول مشخصات و نقد و بررسی کالاها را مطالعه کنید تا خرید دقیق و درستی داشته باشید. در ایران همچنان روش‌های قدیمی خرید محصولات مرتبط با صنعت طرفداران زیادی دارند و بسیاری از افراد با روش های مدرن مانند خرید اینترنتی آشنا نیستند. سازوکار با استفاده از کارشناسان متخصص و تطابق آن با ساختارهای اصولی کشور توانسته است بخش مهمی از خواسته های صنعتگران را تامین کند و محصولات را با بهترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهد. خدمات پس از فروش و مجله تخصصی سازوکار دو بخش بسیار مهم در فروشگاه اینترنتی سازوکار است که فعالیت آن تنها به فروش و خدمات پس از فروش محصولات محدود نشده بلکه سعی کرده در جهت افزایش اطلاعات و آشنایی بیشتر کاربران با محصولات قدم بردارد و مطالب ارزشمند با موضوعات آموزشی، راهنمای خرید ابزار، اخبار، ویدئوهای آموزشی در مورد ابزار، یراق، ماشین آلات و محصولات صنعتی منتشر کند. کاربران می‌توانند با جستجوی «مجله اینترنتی سازوکار» به این مقالات و ویدئوها دسترسی پیدا کنند.