یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۶:۵۰Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

خرید بک لینک دائمی بجای خرید بک لینک اعتباری از سئو طلوع

 

 

اصلی ترین و مهم ترین فاکتور موفقیت در سئو سایت، بک لینک ها هستند.  بدون بک لینک خوب تقریبا رسیدن به نتایج برتر در موتورهای جستجو، هیچ نتیجه ای در برنخواهد داشت.

 

لینکسازی چیست؟

لینکسازی که به آن لینک بیلدینگ (Link Building) نیز گفته می شود. لینکسازی در سئو خارجی مهم ترین کاری است که باید انجام بدیم. لینکسازی خوب و حرفه ای، حساس ترین مرحله از سئو سایت می باشد که اگر بک لینک خوبی برای سایتمان نسازیم، قطعا هیچ شانسی برای حضور در رتبه های اول گوگل و کلمات کلیدی رقابتی نخواهیم داشت. اکثر صاحبان وب سایت ها برای ارتقای کلمات کلیدی خود، اقدام به خرید بک لینک می کنند. در ادامه میخواهم نکاتی را برای صاحبان صاحبان وب سایت ها اشاره کنم که بدون شک می تواند مفید واقع شود. 

 

مزایای خرید بک لینک چیست؟

با خرید بک لینک، کلمات کلیدی شما در نتایج جستجو، پیشرفت می کنند، دامین آتوریتی سایت شما زیاد می شود، کاربران جدیدی وارد سایت شما می شوند، باعث ایندکس سریع صفحات سایت شما می شود. اگر شما روی یک کلمه لینکسازی باکیفیت انجام داده باشید، و برای این کلمه دو سه تا ریپورتاژ در سطح متوسط بزنید، این ریپورتاژ تاثیر بیشتری خواهد داشت که نتیجه آن، ارتقای کلمه کلیدی رقابتی شما خواهد شد.

 

خرید بک لینک دائمی بجای بک لینک اعتباری

 

 

شما با خرید بک لینک دائمی از سئو طلوع، فقط یک بار هزینه خرید را پرداخت می کنید و این لینک های ساخته شده هیچوقت حذف نمی شوند. ولی در صورت خرید بک لینک اعتباری، شما باید هر ماه هزینه بک لینک های خود را تمدید کنید تا حذف نشوند. مثلا شما از یک سایتی که 50 هزار صفحه ایندکس شده داره، بک لینک اعتباری میخرید، ولی اگه تمدید نکنید همه این لینک های زده شده به سایت شما حذف خواهند که آسیب بسیار بدی روی سئو سایت شما خواهد گذاشت.

 

ترفندهای شگفت انگیز خرید بک لینک با کیفیت

امروزه یکی از راه ‌های افزایش ترافیک وب ‌سایت خرید بک لینک می‌باشد، در قدم نخست باید بدانید درصورتی‌که می‌خواهید ترافیک ارگانیک وب‌ سایت خود را افزایش دهید و مخاطبان بیشتری را به ‌طرف سایت خود جذب کنید باید استراتژی‌های مهم را در نظر داشته باشید، که همان ارتباط و قدرت هستند. نکته اصلی این است که گوگل در نتایج جستجوی خود فقط یک هدف را دنبال می‌کند آن هم این است که مرتبط ‌ترین نتایج را به کاربر نمایش دهد. این کاری است که از ابتدای پیدایش گوگل تا به الان وجود داشته برای این منظور الگوریتم ‌های طراحی و راه‌ اندازی کرده ‌است.

 

 بک لینک و ترافیک وب سایت

 شما می‌توانید بهترین محتوا را ایجاد نموده اما یک فضای رقابتی در گوگل را ایجاد نکنید گوگل هنگام رتبه ‌بندی صفحات در نتایج جستجو عوامل بی ‌شمار دیگری را نیز در نظر می‌گیرد؛ یکی از این موارد تأمین‌کننده آن محتوا چقدر معتبر یا قابل ‌اعتماد است می‌باشد. در ابتدا ممکن است فکر کنید که اقتدار ذهنی است اما گوگل برای اندازه‌گیری آن یک روش اساسی دارد و آن ‌چیزی نیست به‌ جز بک لینک! شما در واقع می‌توانید بک لینک ‌ها را از طریق خرید بک لینک بدست آورید، تنها راهکارهایی که سئوکاران برای افزایش ترافیک وب ‌سایت از آن‌ ها استفاده می‌کنند، برای قرارگیری در رتبه‌ های بالای گوگل کافی نیست و شما باید با تهیه بک لینک ارزان و باکیفیت راهی آسان و مقرون ‌به ‌صرفه را برای جذب بیشتر مخاطبان و افزایش ترافیک وب ‌سایت خود انتخاب نمایید.

 

بک لینک بخریم یا خیر؟

 

همان ‌طور که در مطالب قبلی وب ‌سایت "سئو طلوع" برای شما بازگو کرده‌ایم؛ بک لینک یعنی یک وب ‌سایت به وب ‌سایت دیگر لینک دهد، بک لینک صورت‌گرفته لینک ورودی نیز گفته می‌شود چرا که باعث می‌شود مردم با استفاده از آن ‌ها وارد سایت شما شوند یا لینک خارجی هم یکی دیگر از عناوین بک لینک است و وجه تسمیه آن هدایت کاربران به خارج از وب ‌سایتی است که در آن حضور دارند بک لینک از عناصر فوق‌العاده مهم در سئو محسوب می‌شود.

 

آیا خرید بک لینک یک راه کارآمد و مطمئن است؟

داشتن بک لینک معتبر می‌تواند برای سئو سایت شما مفید باشد و به موتور جستجوی گوگل ثابت کند که سایت خوب و مفیدی دارید. به ‌طور مثال می‌توان گفت که اگر گوگل را دادگاه در نظر بگیریم برای اثبات حرف‌های خود نیاز به شاهدی خواهید داشت که گفته شما را تایید کند بک لینک ‌ها همان شاهد هایی هستند که گفته شما را تایید می کنند. در پاسخ به این سوال که آیا خرید بک لینک کار درستی است؟ اگر بخواهیم با توجه به قوانین و الگوریتم ‌های گوگل به این سوال پاسخ دهیم جواب خیر است! چرا که هوش مصنوعی موتور جستجوی گوگل این کار را کاملاً غیرقانونی و سئو کلاه سیاه می‌دانند. برای آموزش ساخت بک لینک، به وب سایت سئو طلوع مراجعه کنید.

 به‌ عبارت‌ دیگر می‌توان گفت وقتی شما اقدام به سفارش بک لینک می‌کنید در حال دور زدن الگوریتم گوگل هستید و قطعا این قضیه برای گوگل خوشایند نیست. گوگل در چنین شرایطی آمار سایت شما را تقلبی می‌شناسد و سعی می‌کند که با جریمه کردن شما به سایت ‌هایی اجازه حضور در صفحه نتایج جستجو را بدهد که دارای اعتبار کافی می‌باشند.

 از سوی دیگر می‌توان گفت که هر بک لینک به‌ عنوان یک نمره مثبت برای شما در نظر گرفته خواهد شد و همین طمع برای بدست آوردن نمرات مثبت باعث می‌شود تا بسیاری به استفاده از خرید بک لینک روی بیاورند.

 

شناسایی بک لینک‌های امن

 برخی افراد که در زمینه  تازه شروع به فعالیت کرده‌اند تصور می‌کنند استفاده از منابع بک لینک کلاه سفید مطمئن‌ترین و امن‌ترین راه می‌باشد و می‌تواند ریسک کاهش رتبه وب‌سایت را تا حدودی از بین ببرد .

تصور این‌که تنها بک لینک ‌های کلاه سفید مؤثر و ایمن هستند بسیار غلط می‌باشد،  شما برای دستیابی به رتبه بالا در سرچ گوگل نیازمند بهره‌ برداری از راهکارهای دیگری مانند خرید بک لینک یا کسب بک لینک‌های معتبر از سایت‌های باکیفیت و با اعتبار بالا می‌باشید. درواقع بک لینک‌ها درصورتی ایمن هستند که وب سایت ‌های قابل‌ اعتماد آن‌ ها را به اشتراک گذاشته باشند؛ یعنی شما از وب‌ سایت هایی که اعتبار و رتبه بالایی دارند و افراد بیشتری از آن‌ها استفاده می‌کنند بک لینک دریافت کرده باشید .

نکته بعدی که باید بگوییم این است ، باید بدانید برخی از بک لینک ‌ها به‌ علت تهیه شدن از منابعی که نامرتبط بوده و سایت ‌هایی که اعتبار بالایی ندارند بی ‌شک به رتبه شما در وب ‌سایت آسیب وارد خواهد نمود. بک لینک ‌هایی که دارای کیفیت بالا باشند و از منابع باکیفیتی دریافت شوند می‌توانند به‌صورت هوشمندانه رتبه وب‌سایت شما را افزایش دهند. در واقع شما باید به مطالبی که متفاوت با کسب ‌و کارشان مورد سایت شما حذف بک لینک دریافت نمایید شما نیازمند خرید بک لینک از وب ‌سایت های معتبر بوده تا در هنگام استفاده از آن‌ها با هیچ مشکلی روبه رو نشوید.

 

تشخیص بک لینک خوب از بک لینک بد 

 

لینک شدن کلمه کلیدی سایت

 مثلاً سایتی دارید که درباره وردپرس است اگرهم کلمه وردپرس لینک شود لینک از نظر گوگل غیرطبیعی و نامطلوب خواهد بود. شاید به این خاطر باشد که کاربران فقط حاضر هستند در قبال دریافت پول چنین کاری بکنند.

 

 لینک شدن سایت در تمام صفحات سایت

 گوگل به این نوع لینک دادن بسیار مشکوک خواهد بود از همین ‌رو این لینک دادن و از نظر اصول و الگوریتم ‌های گوگل نامناسب است چرا که هیچ مدیر سایتی به جز در قبال گرفتن پول حاضر نیست لینک سایتی را در تمام صفحات و سایت خود قرار دهد.

 

لینک شدن در سایت‌هایی که موضوعاتشان به سایت شما مرتبط نیست

 طبیعی است که گوگل به این ‌گونه لینک‌ ها شک کند، بک لینک ‌هایی که از سایت ‌های نامرتبط به شما وصل می‌شوند مخرب می‌باشند.

 

تنوع بک لینک چیست؟

 تنوع بک لینک یک استراتژی برای بک لینک‌ های ورودی است که از انواع مختلفی از صفحات باشد همچون دایرکتوری ها، مقالات و بک لینک‌های خبری.  از سوی دیگر تنوع بک لینک و دریافت لینک از دامنه ‌های مختلف مثل .ir و  ،.com ..net و... هم تعبیر می‌شود . علاوه ‌بر این موارد ذکر شده تنوع بک لینک به‌ معنای طیف متنوعی از انکر تکست ها و لینک ‌های مختلف است مثل لینک‌ های Do follw و لینک‌ های No follow .

 

مزایای استفاده از تنوع بک لینک

تنوع لینک سبب می‌شود بک لینک ‌ها طبیعی جلوه کنند برخی از افراد برای توجیه بک لینک No follow به تنوع بک لینک متوسل می‌شوند. استدلال هم این است که دریافت بک لینک No follow  باعث می‌شود که سابقه بک لینک وب ‌سایت طبیعی به ‌نظر برسد و این‌ موضوع به سایت شما کمک می‌کند تا از الگوریتم ‌های آنالیز آماری جان سالم به ‌در ببرد.

 حال ممکن است این سوال برای شما ایجاد شود که آنالیز آماری بک لینک چیست؟ آنالیز آماری بک لینک اولین ‌بار در سال 2005  استفاده شد آنالیز آماری مشخصه ‌های لینک‌های ورودی و خروجی را بررسی می‌کند. این مشخصه ‌ها می‌تواند مواردی مثل تعداد لینک ‌های خروجی از یک صفحه، تعداد لینک‌های ورودی به صفحات یک وب ‌سایت و مواردی از این‌ دست باشد.