یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۰۶Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

کاربرد سیم خاردار و توری های حصاری

 

 

 کاربرد سیم خاردار و توری های حصاری

زمانی که به امنیت اولیه ی باغ، ویلا، زمین های کشاورزی، محوطه های نظامی و بسیاری از موارد دیگر فکر می کنیم، تصویر اولیه ایی که ممکن است به ذهن ما متبادر شود، استفاده از سیم خاردار یا نرده های حصاری از جنس فلز و چوب برای حقظ امنیت  می باشد.

این سیم های فلزی مقاوم می توانند ملک و زمین شما را از هر گونه متجاوز و دزد احتمالی در امان نگه دارند. به همین دلیل سیم های خاردار در انواع سیم خاردار حلقوی، سیم خاردار سوزنی و سیم خاردار خطی از محبوبیت زیادی در میان مردم برای مرزبندی ها و افزایش امنیت برخوردار هستند.

با این حال نصب سیم های خاردار و یا توری حصاری در محل شما کار ساده ای نیست و نیازی به یکسری مجوزها نیاز دارد.

در ادامه می خواهیم درباره سه نوع سیم فلزی سیم خاردار، توری حصاری و توری پرسی صحبت کنیم، از مزایا و کاربردهای آن ها بگوییم و در نهایت یکی از شرکت های تولید کننده انواع سیم های توری فلزی را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

 

 

سیم خاردار چیست و چه مزیت هایی دارد؟

یک سیستم  حصاری به عنوان مرزی عمل می کند تا از شما در برابر مزاحمان، سارقان و حیوانات ولگرد بی خبر محافظت کند. بسته به سطح امنیتی که نیاز دارید، انواع مختلفی از نرده ها وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. برخی ساده و بعضی ها کاملا شیک هستند. سیم خاردار یکی از رایج ترین مصالح مورد استفاده در نرده ها می باشد.

 

مزیت های سیم خاردار

1. محافظت قوی را فراهم می کند.

سیم خاردار یک انتخاب محبوب برای ایمن سازی هر منطقه ای است. فقط از نظر ظاهری، ترسناک به نظر می رسد و می تواند مزاحمان احتمالی را دور کند. هرکسی که بخواهد از حصار بالا برود، پس از تماس با خارهای تیز متضرر می شود. حرکت در برابر سیم می تواند باعث آسیب های پوستی شود که به بافت زیرین گسترش می یابد.

همچنین به گونه ای پیکربندی شده بود که برش بدون ابزار خاص تقریبا غیرممکن است. هر حیوان یا شخصی که بخواهد از حصار عبور کند مجروح می شود. وجود سیم خاردار قطعاً هر کسی را از تخطی باز می دارد. همچنین حیوانات را در منطقه خود ایمن نگه می دارد.

 

2. به راحتی قابل دسترسی است. 

مواد سیم خاردار به راحتی در دسترس است و متخصص حصارکشی متخصص شما خوشحال خواهد شد که تامین کننده مناسبی را برای شما بیابد که مواد با کیفیت بالا را ارائه می دهد.

 

3. بسیار متنوع است. 

حصار سیم خاردار کاربردهای مختلفی دارد. بخش های مختلف مانند تجاری، کشاورزی، مسکونی، صنعتی، ورزشی، حمل و نقل و اوقات فراغت از آن استفاده می کنند. می توانید آن را در هر جایی که می خواهید قرار دهید تا از ورود حیوانات یا افراد به داخل آن جلوگیری کنید.

 

 4. مقرون به صرفه است.

 این ماده برای کسانی که با بودجه کم کار می کنند عالی است. هزینه های مربوط به نرده های سیم خاردار در مقایسه با انواع دیگر مانند چوب یا سنگ ارزان تر است. بعلاوه، نصب و نگهداری آن آسان است، که ارزش بیشتری برای پول شما ایجاد می کند. سیم خاردار را می توان جابجا کرد، دوباره استفاده کرد و بازیافت کرد. نیازی به نگرانی نیست حتی اگر سیم از آهن و فولاد ساخته شده باشد که هر دو مستعد زنگ زدگی هستند. متخصص می تواند سیم خاردار را نصب کند که با روی مذاب گالوانیزه شده است تا از آن در برابر عوامل جوی محافظت کند. شما همچنین می توانید با استفاده از پرایمر و رنگ، محافظت را اضافه کنید.

 

5. می توان آن را سفارشی کرد.

تولیدکنندگان سیم خاردار تمام تلاش خود را برای تولید مواد محکم و بادوام انجام می دهند. الزامات مشخصات ممکن است متفاوت باشد زیرا نرده های سیم خاردار مختلف از چندین نوع ویژگی محافظت می کنند.

ماشین آلات با تکنولوژی بالا امکان سفارشی کردن مشخصات بر اساس نیازهای شغلی را فراهم می کند. شما می توانید درخواست کنید تا پارامترهایی مانند طول لبه ها، قطر سیم، ارتفاع و اندازه لبه ها را تنظیم کنید.

 

6. سریع نصب می شود.

حصار سیم خاردار برای کسانی که از جدول زمانی دقیق پروژه پیروی می کنند ایده آل است. نصب هفته ها طول نخواهد کشید. ما فقط باید پایه های نرده را نصب کنیم و سپس سیم را به سادگی روی پایه ها بکشیم و آنها را در جای خود محکم کنیم.

 

7. از نظر زیبایی در مقایسه با انواع دیگر نرده ها خوشایندتر است.

از منظر تزئینی، سیم خاردار جلوه تزئینی بسیار خوبی دارد. از آنجایی که از آهن ساخته شده است به مردم احساس امنیت می دهد. این به ارائه یک فضای کلاسیک کمک می کند. همچنین یک احساس زنده دارد - ترکیبی عالی از زندگی، هنر و رنگ.

 

8. دید بهتری نسبت به ملک خود به شما می دهد.

نرده های سیم خاردار دید بهتری را برای شما فراهم می کنند زیرا نور خورشید به راحتی می تواند از درون آن عبور کند. در مقایسه با نرده های چوبی، وینیل یا آلومینیومی، نرده های سیم خاردار جلوی دید شما را نمی گیرد.

 

9. ارزش ملک شما را افزایش می دهد.

حصار سیم خاردار ارزش ملک شما را افزایش می دهد. حصار سیم خاردار با کیفیت بالا در اطراف این منطقه ارزش را افزایش می دهد زیرا اکثر خریداران خانه این افزودنی را دوست دارند.

 

10. برای مرزبندی منطقه مفید است.

آیا برای جدا کردن ملک خود از ملک دیگر یا یک فضای عمومی به چیزی نیاز دارید؟ استفاده از حصار سیم خاردار به شدت توصیه می شود. سیم خاردار برداشتن یا جابجایی حصار را برای کسی سخت تر می کند. آنها باید از مقامات کمک بگیرند تا مرزبندی را به چالش بکشند.

این نوع حصار برای استفاده در مزارع بزرگ نیز ایده آل است. قرار دادن سیم های خاردار در نقاط استراتژیک می تواند حیوانات مزرعه را در داخل نگه دارد. همچنین می توانید یک مرز ایجاد کنید تا دام ها از تخریب مزرعه کشاورزی جلوگیری کنند. شما باید از محصولات خود در برابر هر چیزی که می تواند آنها را بخورد محافظت کنید.

 

حرف آخر

شرکت پارسیس، یکی از تولید کننده های انواع سیم خاردار، مفتول مسوار، توری گابیون، توری حصاری، توری مش و انواع توری های فلزی دیگر است. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت پارسیس مراجعه نمایید و یا با شماره های 02133983724 و 09121145201   تماس حاصل نمایید.