دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۱۴Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

دیجیتال مارکتینگ یک راهکار جدید و کارگشا!

 

در این جا می خواهیم شما و دیجیتال مارکتینگ در اصفهان را به یکدیگر معرفی کنیم. اما دیجیتال مارکتینگ، حد و مرز نمی شناسد! پس در هر جای اصفهان، در هر جای ایران، در هر جای کره ی خاکی و حتی در هر جای کهکشان راه شیری که زندگی می کنی، با ما همراه باش. برای آشنایی کامل با این موضوع، به یک تعریف جامع و ساده اشاره می کنیم. دیجیتال مارکتینگ، به هر روشی برای بازاریابی گفته می شود که به وسیله ی دستگاه های الکترونیکی به معرفی محصولات و خدمات بپردازد. امروزه با وجود گسترش ابزارهای الکترونیکی شاید این تصور در ذهن شما ایجاد شود که همگی آگهی ها و تبلیغات امروزی از نوع دیجیتال مارکتینگ هستند. 

 

دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

 

 

در واقع امروزه دیجیتال مارکتینگ و به تبع آن دیجیتال مارکتینگ در اصفهان، به دو دسته ی آفلاین و آنلاین تقسیم می شود. دسته ی آفلاین در واقع نوع پیشرفته ی بازاریابی های قدیمی نظیر رادیو، تلویزیون و ... است. اما نوع آنلاین آن کاملا متفاوت بوده و در واقع همان موضوعی است که در دنیای امروزی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. در تبلیغات سنتی، گرچه شما با مخاطبان گسترده ای مواجه می شوید، اما اغلب آنها غیر هدفمند هستند. به علاوه باید به ازای عدم دسترسی به اندازه گیری نتایج، هزینه ی بالایی هم صرف نمایید. اما در روش های آنلاین، هدف گذاری مخاطب و نتایج فوری و قابل اندازه گیری با هزینه های کمتری حاصل می شوند. با وجود بهره مندی از چهارچوب یکسان، کانال های متنوعی برای دیجیتال مارکتینگ وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

 

 

بازاریابی محتوا یکی از کانال های دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

 

بازاریابی محتوا یکی از کانال های دیجیتال مارکتینگ در اصفهان است که شامل وبلاگ ها، پست های شبکه های اجتماعی، ویدئوها، بروشورها، کتاب های الکترونیکی، اینفوگرافیک ها و ... می شود. این کانال در واقع بر روی ارتقای ارزشی کسب و کار شما از طریق محتواهای مفید و مرتبط تمرکز دارد. این روش باعث افزایش اعتماد و اطلاع از ویژگی های کسب و کار شما می شود. لذا شما به مرجع حوزه ی کاری خود تبدیل می شوید و شهرت پیدا می کنید. اما بازاریابی محتوای کسب و کار خود را به چه کسی می سپارید؟

 

آیا می دانید، شما به بهینه سازی موتور جستجو نیز نیاز دارید؟

آن چه مسلم است نیاز به سئو در اصفهان (بهینه سازی موتور جستجو (SEO)) بعد از تولید محتوا می باشد. این کار را دیجیتال مارکتینگ برای شما انجام می دهد. دلیل این امر نیز روشی است که عموم مردم برای یافتن اطلاعات، خدمات و محصولات به کار می گیرند. در این روش موتورهای جستجو هستند که وظیفه ی جستجو را به عهده می گیرند. لذا در صورتی که شما در این موتورها از رتبه ی خوبی برخوردار باشید، در همان جستجوهای اولیه کسب و کار خود را در معرض نمایش می گذارید. 

 

 

دیجیتال مارکتینگ

 

شما در دیجیتال مارکتینگ در اصفهان برای بازاریابی موتورهای جستجو نیز پشتیبانی می شوید!

دقت کنید که بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) را با بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) اشتباه نگیرید. گرچه هر دوی این موارد توسط دیجیتال مارکتینگ در اصفهان ارائه می شوند اما با هم متفاوت هستند. SEO از طریق کلمات کلیدی و روش های کاربردی در محتواهای شما کسب و کارتان را ارتقا می بخشد. اما SEM از طریق تبلیغات پولی ترافیک وب سایت را بالا می برد. بدین ترتیب تبلیغات شما در بالای نتایج جستجو ظاهر می شود. کدام شرکت به شما این خدمات را ارائه می دهد؟

 

ایمیل مارکتینگ را هم فراموش نکنید!

این کانال دیجیتال مارکتینگ در اصفهان نیز از طریق هدفمند سازی ارسال ایمیل به کسب و کار شما رونق می بخشد. بدین ترتیب که ایمیل های هدف را دسته بندی کرده و متناسب با اوضاع و شرایط مکانی و زمانی برای آن ها پیغام هایی می فرستد. ایمیل در دنیای امروزی هنوز هم بسیار پرکاربرد است. 

 

تبلیغات کلیکی یکی دیگر از خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان 

تبلیغات کلیکی را دیجیتال مارکتینگ در اصفهان به کسب و کارهای کوچک و تازه کار پیشنهاد می دهد. چرا که هزینه ی اولیه ی کمی می خواهد. در این روش شما تبلیغات خود را در سایت های گوناگونی ارائه داده و متناسب با کلیک هایی که کاربران روی آن انجام می دهند، هزینه پرداخت می کنید. تبلیغات بنری، بنری همسان و ریتارگتینگ محصول از انواع تبلیغات کلیکی می باشند. 

 

 دیجیتال مارکتینگ

 

اما بازاریابی شبکه های اجتماعی و نام آشنا ترین کانال دیجیتال مارکتینگ

در این روش دیجیتال مارکتینگ در اصفهان برای شما ویدئوها، پست ها و ... دیگری تولید می کند که به لحاظ محتوایی، با ارزش و در عین حال جذاب هستند. لذا پس از اشتراک گذاری آن ها به سرعت در بین کاربران دست به دست گشته و همگی با شما و کسب و کارتان آشنا می شوند. بدین ترتیب شما بدون آن که هزینه ی زیادی کنید، با مشتریان و مصرف کنندگان زیادی ارتباط برقرار می کنید. شما برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی به چه شرکتی مراجعه می کنید؟

 

اتوماسیون بازاریابی روشی برای ساده تر کردن دیجیتال مارکتینگ

همان طور که گفتیم، دیجیتال مارکتینگ به معرفی خدمات و محصولات با استفاده از ابزارهای الکترونیکی گفته می شود. کانال های اتوماسیون بازاریابی نیز باعث به حداقل رساندن کارهای دستی و انجام آن ها از طریق نرم افزارها و برنامه نویسی، می شوند. 

 

محتوای حمایت شده یکی دیگر از خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان 

محتوای حمایت شده نظیر اینفلوئنسر مارکتینگ و رپورتاژ آگهی از دیگر کانال های دیجیتال مارکتینگ و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان است. در این روش ها با پرداخت پول به یک اینفلوئنسر یا سایت دیگر از آن ها خواسته می شود که برای کسب و کار شما تبلیغ کرده و آن را به مخاطبان خود معرفی کنند. برای استفاده از این روش به دنبال یک شرکت معتبر باشید!

 

روابط عمومی آنلاین را به عنوان یکی دیگر از کانال های دیجیتال مارکتینگ بشناسید!

تا این جای کار بسیاری از خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان را برای شما معرفی کردیم. اما اگر می خواهید از روابط عمومی آنلاین نیز بهره مند شوید، بهتر است با ما همراه باشید. در این روش مانند روش سنتی البته بدون هزینه با افراد مختلف از جمله مشتریان، کاربران، مصرف کنندگان و ... ارتباط برقرار کرده و با ابزارهای تحلیلی قادر به ریشه یابی علت خرید یا عدم خرید آن ها و ... می شوید. 

 

این بار با بازاریابی درونگرا همراه شوید!

در بازاریابی درونگرا که در دیجیتال مارکتینگ در اصفهان به آن پرداخته می شود، شما با مصرف کنندگان و مشتریان خود به صورت معناداری ارتباط برقرار می کنید. البته این کانال دارای سه مرحله ی جذب، تعامل و پشتیبانی است. در نهایت نیز موفقیت مشتریان در خرید نشانگر موفقیت شما خواهد بود. 

 

رابطه ی بازاریابی وابسته و دیجیتال مارکتینگ چگونه است؟

بازاریابی وابسته در میان انواع دیجیتال مارکتینگ از درآمد بالایی برخوردار است. در این روش شما با یک خرده فروش آنلاین شریک شده و از فروش او کمیسیون دریافت می کنید. 

 

بازاریابی موبایلی نیز از کانال ها و خدمات دیجیتال مارکتینگ در اصفهان است!

با افزایش استفاده از گوشی های همراه هوشمند،دیجیتال مارکتینگ در اصفهان، در حوزه ی بازاریابی موبایلی نیز فعالیت می کند. از آن جایی که کاربران این گوشی ها زمان زیادی را برای استفاده از این گوشی صرف می نمایند، این گوشی ها بهترین محل برای بازاریابی خواهند بود. 

 

برای بهره مندی از کانال های مختلف دیجیتال مارکتینگ به کجا مراجعه کنیم؟

تا این جای کار این شما بودید که با دیجیتال مارکتینگ در اصفهان، آشنا شدید. اما این بار قرار است تا دیجیتال مارکتینگ با شما آشنا شود. بدین منظور تنها کافی است به دیجیتال مارکتینگ آریو مراجعه کنید. با توجه به تخصصی بودن این بخش و تنوع بالای کانال های دیجیتال مارکتینگ نیاز است برای آن که از بهترین و مناسب ترین روش آن بهره مند شوید، از نظر کارشناسان و مشاوران استفاده کرده و سپس نسبت به تصمیم گیری نهایی خود اقدام کنید. شرکت آریو یکی از شرکت های ایده آل در حوزه ی دیجیتال مارکتینگ است. 

 

 دیجیتال مارکتینگ