جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۵:۵۵Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

طراحی ویلا

 

طراحی ویلا مقدماتی دارد که باید انهارا رعایت کرده و سپس به ان اقدام کنید.اقداماتی همچو بررسی و اندازه گیری زمینی که در آن میخواهیم ویلا را طراحی کنیم. بررسی شرایط جغرافیایی منطقه و برنامه ریزی درباره مساحت زمین که چه مقداری را به عمارت و چه مقداری را به باغ و فضای سبز ان اختصاص می‌دهیم.پس از این اقدامات و یادداشت برداری آنها حالا شما برای طراحی ویلا  نقشه ای مشخص دارید و بر طبق آن نقشه می‌توانید پیش بروید.تا مشکلی در حین کار بوجود نیاید.

 

 

طراحی ویلا  دوبلکس

از جمله مواردی که باید در طراحی ویلا  دوبلکس برای ما مهم است سلیقه شماست. زیرا شما هستید که قرار است مدت زمان زیادی را در انجا سپری کنید.پس شما تمام برنامه ریزی برای طراحی ویلا  دوبلکس را مشخص میکنید. اینکه در طراحی ویلا  چقدر از زمین را به باغ اختصاص بدهیم. طراحی ویلا دوبلکس دارای اصولی ثابت می‌باشد که مجموعه ما بیش از یک دهه تجربه به این اصول تسلط دارد.بطور مثال در طراحی ویلا  دوبلکس باید عمارت ویلا در شمالی ترین قسمت زمین ساخته شود.این امر سبب می‌شود تا میزان نورگیری ویلا افزایش یابد و بدین ترتیب در مصرف انرژی صرفه جویی می‌شود.البته سایبان های پنجره را نباید فراموش کرد. زیرا همانقدر که نورگیری ویلا مهم است، افتاب وسط روز می‌تواند ازار دهنده باشد.

 

طراحی ویلا  ایرانی

ساخت ویلا  به سبک ایرانی درطرح های متاوت با استفاده ازعلم معماری اصیل ایرانی پیش می‌رود. در این طراحی برای محوطه از آمیزه‌های ساخت چهارباغ استفاده می‌کنند. در نمای طراحی ویلا  به سبک ایرانی از آجرهای قفقازی استفاده می‌شود.عمارت این سبک از ویلا بر اساس تقارن انجام می‌شود.اکثر ویلاهای به سبک ایرانی با ورودی با شکوه طراحی می‌شوند.بکار بردن 4عنصر طبیعت و استفاده از ابنماها از سری نشانه های این سبک می‌باشد.

 

 

طراحی ویلا  سنتی

وقتی از فضای شهری برای مسافرت مقصدی را انتخاب می‌کنیم برای افزایش روحیه و فاصله گرفتن از فضای مدرنیته به سبک سنتی و نوستالژیک رو می‌آوریم. پس چه بهتر که ویلایی که انتخاب طراحی آن با شماست را به سبک سنتی سفارش دهید. طراحی ویلا  به سبک سنتی با شاخصه های معروف خود می‌تواند بهترین گذینه برای گذرندان اوقاتی خوش باشد. در این سبک از ویلا طراحی ویلا  به همراه فرهنگ و هنر منطقه ای که منتخب برای ساخت ویلا شده است انجام می‌شود.

 

طراحی ویلا  کلاسیک

یکی از سبک های مورد پسند عموم،سبک کلاسیک است. در طراحی ویلا  به سبک کلاسیک دست طراحان در تنوع این سبک بستاست اما همیشه یک ذهن خلاق می‌تواند تفاوتهایی در ویلای شما با سایر ویلاهای سبک کلاسیک ایجاد کند. به همین سبب انتخاب شرکت معماری متجرب در زمینه طراحی ویلا  هائز اهمیت است.همیشه در نمای ویلا سنگها بیشتر به چشم می‌آیند. استفاده از سنگ های زیبا در ساخت دیوار ها و ستون های بلند یکی از اصول طراحی ویلا  به سبک کلاسیک است.از دیگر اصول طراحی ویلا  به سبک کلاسیک می‌توان به پنجره های متقارن اشاره کرد. لذا این سبک برای افرادی که به وسواس تقارن دچارند مناسب ترین گذینه است. 

 

طراحی ویلا  با دکورامسین

 

 

این روزها شرکت های معماری زیادی با تجربه های کم و بیش در زمینه بازسازی ساختمان  فعالیت می‌کنند. اما کدام شرکت میتواند طرحی که در ذهن شماست را به واقعیت تبدیل کند؟ با در ادامه همراه باشید.اعتماد سازی این روزها با وجود تمام کلاس های سخن وری به راحتی جذب می‌شود اما توصیه ما به شما بررسی نمونه کارهای ظرکت منتخبتان است. دکورامسین یک شرکت معماری معتبر و متجرب در زمینه طراحی ویلا  و همچنین ساخت ویلا در انواع سبک‌ها به عنوان یکی از گذینه‌ها برای طراحی ویلا  به سلیقه شما می‌باشد.برای بررسی نمونه کارهای طراحی ویلا  و دکوراسیون داخلی و بازسازی ویلا و ساختمان به سایت دکورامسین رجوع کنید.

 

شرکت معماری و دکوراسیون داخلی رامسین در سال ۱۳۸۵ تأسیس گردید که در پی آن با تلاش‌های شبانه‌روزی مدیریت و پرسنل فنی این شرکت پس از کسب مهارت‌های لازم و تجربیات مختلف در زمینه‌های طراحی و دیزاین داخلی و خارجی ساختمان‌ها و بناهای مسکونی و همچنین چیدمان مبلمان،هم‌اکنون به‌عنوان یکی از معتبرترین تئوریسین‌های فعال در این بخش می‌باشد.

این دفتر همچنین با استفاده از مهندسین مجرب و متخصص در زمینه‌های عمران، معماری، تأسیسات برقی و مکانیکی و استفاده از کادر فنی ماهر پدیدآورنده‌ی بالاترین کیفیت‌ها و دل‌پذیرترین لحظه‌ها برای شما خواهد بود.

 

سخن آخر

در این مقاله علاوه بر معرفی بعضی از سبک های طراحی ویلا  سعی بر این شد با آگاه کردن شما در این مسیر یک شرکت برای ساخت و طراحی ویلا  به شما معرفی کنیم.اما در نظر داشته باشید مقوله طراحی ویلا  به همین مقاله بسنده نمیکند. این موضوع بسیار گسترده است و در انتهای این طراحی ویلا  شما برای دکوراسیون داخلی ویلا نیز باید اقدام کنید. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید مقاله دکوراسیون داخلی ویلا را مطالعه کنید.

 

نقل‌مکان به خانه‌های جدید همیشه برای افراد یک‌خانه پر از هیجان و جذابیت است. اما گاهی اوقات نحوه چیدمان دکوراسیون منزل تبدیل به یک دغدغه برای افراد آن خانه، خصوصاً خانم خانه می‌شود. شما باید تصمیم بگیرید که وسایل خود را در محیط جدید و فضایی که مشاهده می‌کنید به چه نحوی چیدمان کنید تا یک فضای مناسب را فراهم بیاورید. و طوری طراحی دکوراسیون منزل خود را انجام دهید که بازتابی از شخصیت و احساس و سلیقه شما باشد.