چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۱:۰۴Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

خدمات قالیشویی کرج

قالیشویی کرج بهترین خدمات نظافت و شست و شوی فرش های ماشینی و دستبافت را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. شما می توانید، از خدمات متعدد این مرکز در راستای حفظ سلامت و افزایش دوام و ماندگاری فرش های خود استفاده کنید. یکی از مشکلات رایج در فرش ها، زرد شدن الیاف آن ها است که در اثر عوامل مختلف ایجاد می شود. سایت قالیشویی مرکزی کرج در مورد نحوه رفع و از بین بردن این مشکلات اطلاعات مفید به شما ارائه می دهد. 

 

 قالیشویی مرکزی

علل زرد شدن رنگ الیاف فرش 

قالیشویی کرج پیش از انجام خدمات خود علت های مهم ایجاد زردی در سطح فرش ها را بررسی می کند. بر اساس دلایل ایجاد زردی یک راهکار مناسب برای رفع مشکلات موجود به کار برده می شود. برخی از مهمترین دلایل زردی سطح فرش ها، شست و شوی غلط و روش های نظافت غیر اصولی است که برخی افراد برای فرش های منزل خود به کار می برند. به این ترتیب باید شاهد خرابی و زردی سطح آن نیز باشند. این مشکلات به دلیل استفاده از مایع شوینده نامناسب نیز به وجود آمده و افراد را به دردسر می اندازد. 

مرکز قالیشویی کرج عدم خشک شدن صحیح و متناسب قالی را نیز از دلایل مهم زردی سطح آن به شمار می آورد. این مجموعه دلایل سبب ایجاد زردی و بوی زننده فرش می شوند و به مرور از عمر و دوام الیاف فرش نیز می کاهند. تجارب وسیع این مرکز قالیشویی در راستای جلوگیری از زرد شدن الیاف قالی شما تاثیر گذار خواهد بود. برخی از مهمترین دلایل زردی فرش ها را در ادامه مشاهده می کنید.

زرداب داخلی الیاف فرش: یکی از دلایل زرد شدن سطح فرش ها، باقی ماندن زرداب در بافت و الیاف فرش مورد نظر است. در فرایند شست و شو آلودگی هایی که به جسم فرش و الیاف آن نفوذ کرده اند، به سطح آن آمده و باید به خوبی از سطح فرش پاکسازی شوند. در صورتی که فرایند شست و شو غیر اصولی باشد، ماده زردآب درون فرش باقی می ماند. در صورت باقی ماندن مایع زردآب درون فرش، ریشه های فرش با وجود این مایع خشک شده و آلودگی های ناشی از آن در الیاف فرش باقی می مانند و سبب زرد شدن رنگ آن ها خواهند شد. استفاده از لوازمی مانند پارو برای شست و شوی فرش ها از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری می کند. در صورتی که فرش شما زرد شود، با استفاده از خدمات مرکز قالیشویی کرج قادر به رفع مشکلات موجود خواهید بود. 

 

 قالیشویی در مهرشهر

عدم توجه به خشک شدن فرش: هر فرش پس از شست و شوی کامل باید مدت زمان طولانی در مقابل نور خورشید و دمای بالا خشک شود و همه آب و رطوبت درون آن از بین برود. در صورت باقی ماندن رطوبت در الیاف فرش، بدون شک مشکلات بسیاری در ساختار آن به وجود می آید که ماندگاری و طول عمر آن را تحت تاثیر قرار می دهند. از جمله این موارد می توان به زردی فرش و ایجاد بوی بد در آن اشاره کرد. به همین خاطر باید پس از شست و شوی فرش، آب آن را گرفته و سپس بر روی سطح مناسب آویزان کنید. در صورتی که به نظافت و غبارروبی فرش خود توجه نداشته باشید، بدون شک با مشکلات بسیاری در الیاف آن مواجه می شوید. عدم نظافت و جارو کردن به موقع فرش، سبب باقی ماندن ذرات گرد و غبار در میان الیاف آن شده و در زمان شست و شو به زردی الیاف آن می انجامد. 

 

چرا فرش پس از شست و شو همچنان زرد باقی می ماند؟

قالیشویی در عظیمیه عوامل مختلفی که به زردی فرش ها و قالی های شما می انجامند را بررسی کرده و راهکارهایی برای جلوگیری از بروز این مشکلات ارائه می دهد. عدم گردگیری مناسب در فرایند شست و شو همواره سبب زرد باقی ماندن بخش های مختلفی از ریشه ها و الیاف فرش می شود. همچنین استفاده از مواد شست و شو دهنده نا مرغوب نیز تاثیر به سزایی در زرد شدن الیاف قالی بر جای می گذارد. 

مرکز قالیشویی کرج برای جلوگیری از بروز این قبیل مشکلات، پیش از شست و شوی فرش مورد نظر آن را به خوبی با جارو برقی نظافت کرده و غبار سطحی آن را می تکاند و سپس فرایند شست و شو را آغاز می کند. استفاده از این راهکارهای ساده به شما در جلوگیری از بروز زردی فرش کمک می کند. اما در صورتی که با چنین مشکلاتی رو به رو شدید، با استفاده از روش های زیر به سهولت قادر به رفع مشکل خواهید بود. شما می توانید، با روش های از بین بردن زردی فرش در سایت مرکزی کرج مانع از زرد شدن الیاف های فرش شوید. 

 

 قالیشویی در عظیمیه

از بین بردن زردی فرش در قالیشویی مرکزی کرج

قالیشویی کرج برای از بین بردن زردی سطح فرش ها از روش های ساده و خانگی استفاده می کند. برخی از این روش ها را در زیر مشاهده می کنید:

1.استفاده از محلول سرکه و جوش شیرین برای از بین بردن لکه های زرد و تمیز تر شدن فرش ها کارایی خواهد داشت. این محلول ریشه های فرش را به خوبی تمیز و سفید خواهد کرد. 

2.شوینده های با اسیدیته پایین نیز در این خصوص موثر واقع شده و مزایای قابل توجهی به همراه دارد. موادی مانند پودرهای دستی و صابون های مخصوص در این خصوص بسیار کاربرد خواهند داشت. 

3.استفاده از پارچه مرطوب نیز یکی از مهمترین روش های رفع زردی فرش ها به شمار رفته و سطح فرش را به خوبی نظافت می کند. 

4.استفاده از محلول سرکه و نمک نیز در این فرایند نقش موثری به همراه داشته و لکه های زرد را در سریع ترین زمان ممکن برطرف می کند. 

این راهکارها در سایت قالیشویی مرکزی کرج شما را در رفع هرچه سریع تر این مشکلات یاری می رساند. 

 

خدمات سایت مرکزی کرج 

خدمات سایت مرکزی کرج گسترده است. به طوری که شما برای شستشوی انواع فرش و رفع زردی و خدمات دیگر می توانید با این مجموعه ارتباط برقرار کنید. مرکز قالیشویی در مهرشهر از اعتبار قابل توجهی برخوردار بوده و با استفاده از بهترین متریال و دستگاه های صنعتی فرایند شست و شوی فرش ها را انجام می دهد. با استفاده از روش های نظافت و شست و شوی قالیشویی در عظیمیه کیفیت فرش ها و قالی های شما همواره حفظ خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با فرایند شست و شوی فرش ها با ما در مرکزی کرج همراه باشید.