جمعه ۱۰ آذرساعت ۱۴:۴۸Dec 2023 1
جستجوی پیشرفته

خرید بک لینک لایه ای قوی – سرویس بهترین بک لینک

 

 

خرید بک لینک و امکان پنالتی شدن سایت بعد از آن

امروزه هر کسب و کار اینترنتی می خواهد در جایگاه های اول موتورهای جستجو قرار گیرد و میل به حضور در صفحه اول آنقدر زیاد است که در بسیاری از مواقع از تکنیک های خطرناک کردن مانند خرید بک لینک استفاده می شود. خرید بک لینک و پنالتی شدن سایت بعد از آن ارتباط نزدیکی با یکدگیر دارند.چرا که اگر گوگل تشخیص دهد شما سعی دارید با خرید بک لینک به طور مصنوعی برای سایت خود اعتبار کسب کرده و به وبسایت خود قدرت ببخشید،با جریمه ای که به عنوان پنالتی از آن نام می برند ، وبسایت شما را از فهرست نتایج خود حذف می کند.

کسب‌وکارهای دیجیتالی بیشتر تصمیم می‌گیرند که روی تکنیک‌های ارزان و سریع سئو خارجی شرط‌بندی کنند ،  بنابراین اقدام به خرید بک لینک های بی کیفیتی می کنند که سایت آن ها را با مشکل مواجه می کند.

خرید بک لینک و پنالتی شدن سایت بعد از آن برای اولین بار زمانی اتفاق افتاد که گوگل از الگوریتمی به عنوان پنگوئن برای افزایش کیفیت و کارایی موتور جست و جوی خود استفاده کرد.

گوگل در اولین سال های شروع به کار خود ، با استفاده از بک لینک های یک سایت ، ارزش و اعتبار آن سایت را بررسی می کرد و سپس بر همین مبنا ، رتبه سایت ها را تعیین می کرد.این موضوع باعث شد تا بسیاری از مدیران سایت ها ، با خرید بک لینک و لینک بیلدینگ ، بدون افزایش کیفیت محتوای وبسایت ، رتبه خوبی در گوگل کسب کنند.

پس از مدتی ، وبسایت هایی که در رتبه های اول گوگل بودند وبسایت های بی کیفیتی بودند که موجب نارضایتی کاربران می شدند.اغلب این وبسایت ها مملو از تبلیغات بود.

بنابراین گوگل با استفاده از الگوریتم پنگوئن خود ،شروع به پنالتی شدن و جریمه کردن سایت هایی که با هدف افزایش رتبه ، نمایه بک لینک مصنوعی داشتند کرد و این روند تا به امروز ادامه دارد.

 

چگونگی خرید بک لینک بدون پنالتی شدن

اگر تصمیم دارید وبسایت خود را به رتبه های برتر گوگل برسانید ، یکی از کارهایی که باید انجام دهید خرید بک لینک است.البته راه های دیگری برای ایجاد بک لینک وجود دارد اما این راه ها به شدت زمان بر هستند ، مانند تولید محتوای با کیفیت و پیشنهاد آن به دیگر وبسایت ها یا وبلاگ نویسی مهمان و... ، بنابراین خرید بک لینک بهترین گزینه است.اما از طرفی خرید بک لینک ممکن است باعث پنالتی شدن سایت گوگل شود ، پس برای این مشکل چه راه حلی وجود دارد ؟

برای جلوگیری از پنالتی شدن سایت پس از خرید بک لینک ، باید به نکات زیر توجه کنید :

•از وبسایت های معتبر بک لینک بخرید.

•قبل از خرید بک لینک ، سئو داخلی خود را تکمیل کنید.

•بک لینک های دائمی بخرید و از خرید بک لینک های موقت خودداری کنید.

•پکیجی خریداری کنید که انواع بک لینک ها را شامل شود(پروفایلی،وبلاگی،رپورتاژ وغیره

•به یکباره بک لینک های زیاد خریداری نکنید و این کار را به مرور زمان انجام دهید.

•بک لینک ارزان خریداری نکنید.

با رعایت نکات گفته شده ، خرید بک لینک و پنالتی شدن سایت بعد از آن دیگر وجود نخواهد داشت و گوگل سایت شما را به عنوان وبسایتی که قصد تقلب جهت افزایش رتبه دارد در نظر نمیگیرد.

شما می توانید با وبسایت بهترین بک لینک ، پکیج های بک لینک متنوع و بسیار کاربردی را خریداری کنید که بدون کمترین ریسک جریمه گوگل ، وبسایت شما را به رتبه های اول گوگل خواهد رساند.برای خرید بک لینک از وبسایت بهترین بک لینک روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید بک لینک قوی