دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۲:۲۲Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

آیفون ۱۴ پرو یکی از بهترین گوشی‌های مخصوص عکس‌برداری در سفر است

 

 

سری آیفون ۱۴ پس از انتظارات زیادی منتشر شده است و مانند نسخه‌های جدید این برند که همه ساله روانه بازار می‌شود، دوربین یکی از بهترین ویژگی‌های آن است و تقریبا هر گوشی اندرویدی دیگری نمی‌تواند به پای آن برسد. اینکه بگوییم گوشی چه امکاناتی دارد، درست مانند سری‌های گذشته، جمعی از بهترین‌ها در این سری جمع شده است و می‌توانید برای مدت زمان طولانی از آن لذت ببرید. ما در این مطلب قصد نداریم که همه ویژگی‌های فنی گوشی را مورد بررسی قرار دهیم و تمرکز ما بیشتر روی دوربین و ثبت لحظاتی خواهد بود که در روزمره آن را تجربه می‌کنیم.

نحوه عملکرد دوربین بر ثبت لحظات روزانه مورد بررسی قرار می‌گیرد و تغییراتی را تحلیل می‌کنیم که نسبت به گذشته در آن اعمال نشده است. توجه داشته باشید که این امکانات با مدل‌های پرو در اختیار شما قرار می‌گیرد و شاید دلیل خاصی برای پرداخت قیمت آیفون ۱۴ پلاس یا آیفون ۱۴ پایه نداشته باشید. می‌توانید با خرید اقساطی آیفون ۱۴ پرو و پرو مکس، خیلی راحت‌تر از چیزی که فکرش را می‌کنید، بهترین گوشی‌های اپل را در سال ۲۰۲۲ به دست گرفته و بهترین امکانات موجود را تجربه کنید. بیماری همه گیر کرونا سبب شده است که برای مدت زمانی طولانی خانه نشین شویم. اما درست شدن اوضاع در این زمان حال به ما کمک می‌کند که بار دیگر با لنز دوربین خود به سراغ طبیعت برویم.

 

ارزش خرید اقساطی آیفون ۱۴ پرو

سبک‌های بیشتری در عکاسی به دوربین این گوشی اضافه شده است و این بهبود حتی نسبت به مدل‌های پرو آیفون ۱۴ هم احساس می‌شود. جزئیات ثبت شده بیشتر شده و این به واسطه لنز جدید ۴۸ مگاپیکسلی است که برای اولین بار با تغییر نسبت به سال‌های گذشته همراه با تغییر بوده است. دقت رنگ تا حد زیادی بالا رفته و شاهد ارتقا خیره کننده‌ای در این گوشی هستیم. تصاویر خودشان با شما صحبت می‌کنند و اگر سابقه کار با آیفون ۱۳ را داشته باشید، متوجه تغییر در کیفیت خواهید شد. استفاده از حالت‌های لایو کپشن و زوم ۸ برابری هم کاملا گویای کیفیتی هستند که اپل با سنسورهای جدید و بزرگ‌تر به شما ارائه می‌کند.

از ویژگی‌های عکس برداری می‌توانید برای غذاها استفاده کرده و از حالت پرتره هم در این گوشی استفاده کنید. وضوح گوشی به میزان قابل توجهی بیشتر شده است و اگر در یک فاصله مشخص قرار داشته باشید، می‌توانید به خوبی احساس کنید که فوکوس روی جزئیات بهتر انجام شده است. طبیعتا آسمان آفتابی تصاویری با کیفیت بهتر به شما خواهد داد. می‌توانید از فرمت ProRaw هم برای عکس برداری استفاده کرده و تصاویر را مستقیما در قالب ۴۸ مگاپیکسل ذخیره سازی کنید. در غیر این صورت تصاویر باز هم با کمک پیکسل بینینگ به ۱۲ مگاپیکسل تبدیل خواهند شد که البته نسبت به گذشته جزئیات بهتری را می‌توانند به همراه داشته باشند.

 

 

بررسی قیمت آیفون ۱۴ پلاس

همان‌طور که احتمالا از قبل از می‌توانستیم متوجه شویم، آیفون ۱۴ پلاس چندان نتوانسته به موفقیت خاصی دست پیدا کنید. اپل به تامین کنندگان خود دستور داده است که میزان تولید این گوشی را به‌طور قابل توجهی کاهش دهند. این کاهش تولید به واسطه عدم استقبال خریدارانی است که دلیل چندانی برای خرید این گوشی نمی‌بینند. چرا که با پرداخت ۱۰۰ دلار بیشتر و خرید اقساطی آیفون ۱۴ پرو یا پرو مکس می‌توانند امکانات خیلی بیشتری را دریافت کنند. حتی محصولی که ۱۰۰ دلار قیمت بیشتری نسبت به آیفون ۱۴ پایه دارد، به جز اندازه بیشتر صفحه نمایش و عمر باتری بیشتر، هیچ حسن دیگری برای خریداران نخواهد داشت.

بنابراین این قیمت آیفون ۱۴ پلاس است که بیشتر باعث شکست آن شده است و بسیاری از کارشناسان هم این اعتقاد را دارند که اپل با این مدل خود کاملا با شکست مواجه خواهد شد و برای سال آینده باید روی پلن بعدی خود کار کند. شاید هم این استراتژی خود اپل بوده است که ارزشمندی مدل‌های پرو را بیشتر به مخاطبین یادآوری کند. در واقع کاربران با ۱۰۰ دلار بیشتر می‌توانند به مدل‌های پرو دست پیدا کنند که دوربین سه گانه، تراشه بهتر A16، صفحه نمایش مجهز به داینامیک آیلند و پروموشن و خیل عظیمی از امکانات دیگر را برای شان فراهم می‌کند. (منبع: خبر آنلاین)

 

خرید از بازرگانی سیب

خرید اقساطی آیفون ۱۴ پرو در کنار مدل‌های دیگر این سری توسط فروشگاه بازرگانی سیب برای‌تان فراهم شده است و تنها با پرداخت ۴۰ درصد از مبلغ کل گوشی‌ها می‌توانید این محصولات جدید را داشته باشید. بیاد داشته باشید که مابقی هزینه را هم می‌توانید در بازه زمانی ۳ الی ۱۲ ماه بسته به برنامه ریزی مالی خود پرداخت کنید. خرید تنها در عرض ۴۵ دقیقه به‌صورت حضوری انجام شده و می‌توانید آسان‌ترین شرایط را در بازرگانی سیب تجربه کنید. بررسی قیمت آیفون ۱۴ پلاس و مدل‌های دیگر هم در طیف‌های رنگی مختلف در سایت این فروشگاه امکان پذیر است.