پنجشنبه ۱۳ بهمنساعت ۱۵:۴۰Feb 2023 2
جستجوی پیشرفته

با کلینیک تخصصی فوق تخصصی ارتوپدی دکتر میر با بهترین پزشکان متخصص آشنا شوید

 

سیستم اسکلتی و عضلانی بسیار مهم است. به همین دلیل است که برای حفظ سلامت خود باید مراقب استخوان ها، مفاصل و هر قسمت از بدن خود باشیم. گاهی به دلیل آسیب یا بیماری یا مشکلات ژنتیکی. مشکلاتی در استخوان ها و سیستم اسکلتی بدن ایجاد می شود. برای تشخیص مشکل و درمان سریع باید به بهترین متخصص ارتوپدی مراجعه کنید. انتخاب متخصص ارتوپدی بسیار مهم است. از شما دعوت می کنیم تا پایان این مقاله با کلینیک تخصصی فوق تخصصی ارتوپدی دکتر میر همراه باشید.

 

 

دکتر ارتوپدی خوب چه کسی است؟

برای سلامتی بیماران، پزشکان ارتوپد می توانند از روش هایی مانند توانبخشی، جراحی یا فیزیوتراپی استفاده کنند که بستگی به تشخیص ارتوپدی دارد. جراحی برای ترمیم استخوان ها، آسیب ها، رفع آسیب های ورزشی و برطرف کردن تومورها از جمله کارهایی است که توسط پزشک ارتوپد انجام می شود. مطمئن ترین راه برای درمان بیماری های ارتوپدی، انتخاب یک پزشک ارتوپد خوب است که مشکلات شما را به درستی تشخیص دهد و بهترین روش درمانی را برای شما تجویز کند.

پزشکان ارتوپد ممکن است تصمیم بگیرند که در ناحیه خاصی از مفصل تخصص داشته باشند و به عنوان فوق تخصص ارتوپدی کار کنند. متخصصان ارتوپدی ممکن است فقط مشکلات دست، پا، آرنج، شانه یا زانو و یا فقط مشکلات کمر و ستون فقرات را درمان کنند. همچنین پزشکان ارتوپد می توانند در زمینه های مختلف کار کنند و بسیاری از مشکلات را درمان کنند.

 

 

چه زمانی باید به دکتر فوق تخصص ارتوپد مراجعه کرد؟

هنگامی که در استخوان ها و سیستم حرکتی خود احساس ناراحتی می کنید، یا زمانی که آسیب خاصی دارید، بهتر است به پزشک ارتوپد مراجعه کنید. گاهی اوقات در اثر ضربه، تصادف یا یک حرکت ناگهانی و اشتباه، استخوان‌ها، مفاصل، تاندون‌ها و اعصاب شما آسیب می‌بینند یا از درد شدید زانو و کمردرد رنج می‌برید. در این زمان بهتر است به یک پزشک ارتوپد خوب مراجعه کنید تا سریعتر درمان شوید و به زندگی عادی خود بازگردید. بسیاری از افراد به هر پزشکی و چگونگی مراجعه به بهترین پزشک ارتوپد تهران برای انجام مناسب ترین روش درمانی و گرفتن بهترین نتیجه از درمان خود اعتماد دارند. به همین دلیل انتخاب یک پزشک ارتوپد خوب در تهران بسیار مهم است و در این مقاله می خواهیم به شما کمک کنیم بهترین تصمیم را بگیرید و پزشک خود را به درستی انتخاب کنید.

 

هزینه ویزیت متخصص ارتوپدی چقدر می باشد؟

هزینه ویزیت کلیه پزشکان و متخصصان برای همه موضوعات یک نرخ ثابت است که توسط مدیریت نظام پزشکی تعیین می شود اما هزینه های بیمار را در رابطه با تجویز دارو و در صورت نیاز جراحی و غیره افزایش می دهد. با این هزینه ها می توانید با مطب یا بیمارستان مورد نظر خود تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید به کلینیک تخصصی فوق تخصصی ارتوپدی دکتر میر مراجعه کنید.