یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۰:۲۲May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه»

مشرق نیوز   ۳۰ دقیقه پیش    
به گزارش مشرق عبدالله گنجی در کانال تلگرامی خود نوشت: اگر رای دهندگان بین برنامه کاندیدا و مسائل خود پلی برقرار نکنند و به قشنگ حرف زدن، حرف تند، تیکه پراکنی، تیپولوژی، گرایش سیاسی و...توجه کنند همین وضع ادامه می یابد. ...
می متالز   ۵۴ دقیقه پیش    
می متالز - در فروردین امسال، شرکت بیمه نوین موفق شد، 59درصد رشد در حق بیمه تولیدی خود نسبت به مدت مشابه سال گذشته را کسب کند.
می متالز   ۵۴ دقیقه پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
می متالز - با توجه به ظرفیت خوب بیمه رازی در بحث فروش بیمه نامه های باربری، کشتی و هواپیما، این شرکت قصد دارد با برگزاری یک چالش میان نمایندگان و شعب، زمینه افزایش فروش در این رشته ها را فراهم کند.
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شرایط بازنشستگی و بازنشستگی پیش از موعد در این صندوق را در سال جاری اعلام کرد.
تجارت گردان   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر واحد توسعه کسب و کار دیجیتال شرکت بیمه رازی از ایجاد امکان بارگذاری آنلاین مدارک مرتبط با بیمه درمان و عدم نیاز به مراجعه حضوری بیمه گذاران این رشته برای دریافت خسارت خبر داد.
دومین پیش رویداد هفتمین کنفرانس مالی و بیم سنجی با موضوع اکچوئری بیمه های تجاری و بیمه های اجتماعی بصورت دو نشست مجزا از ساعت 13 تا 17 روز 26 اردیبهشت ماه به صورت آنلاین و رایگان برگزار می شود. ...
گیلان صدر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان : کارفرمایان تا پایان تیر می توانند از بخشودگی 50 تا 100 درصدی جرائم بیمه ای خود بهره مند شوند. گیلان صدر: مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: کارفرمایان می توانند با توجه به تعداد اقساط انتخابی از 12 تا 36 قسط ، از 50 تا 100 درصد بخشودگی جرائم بیمه ای خود بهره مند شوند ...
گیلان صدر   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان از تسویه مطالبات مراکزی که نسخ نویسی الکترونیکی تا پایان فروردین سال جاری انجام داده اند خبر داد و افزود: این درحالی است که مطالبات مراکزی که هنوز مدارک را بصورت غیر الکترونیکی ارسال می کنند آبان ،وآذرماه پرداخت شده است. ...
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اظهارات مخاطبین برخی از پزشکان برای ویزیت از قبول بیمه های درمانی سرباز می زنند و همین باعث می شود هزینه های پرداختی مردم در این وضعیت اقتصادی موجود که تحت تاثیر پاندمی کروناست، افزایش پیدا کند، اما این درحالیست که طرح تحول سلامت با این هدف اجرا شد تا با کاهش پرداختی ها از جیب مردم ...
تغییرات آب و هوایی تأثیر فزاینده ای بر ثبات سیستم بانکی جهان خواهد داشت و به طور بالقوه در بحران های مالی آینده نقش دارد.
کاروانسرای راور   ۲ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری کاروانسرا راور؛ چند وقتی است شاهد حوادث رانندگی بسیاری بخصوص برای موتورسیکلت سواران جوان و نوجوان راوری هستیم که متاسفانه تعدادی از این حوادث نیز منجر به فوت و داغدار شدن خانواده هایی شده و یا اینکه منجر به نقص عضو و همچنین به دلیل بیمه نبودن اکثر موتورسیکلت ها باعث سربار شدن ...
شفا آنلاین   ۳ ساعت پیش    
جراحی پیوند رحم بسیار پیچیده است از این رو سازمان های بیمه تمایلی به پوشش آن ندارند به همین دلیل هزینه بسیار بالایی را دارد.
شما نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با بیان اینکه در حال حاضر 50 موسسه فرهنگی قرآن و عترت دارای مجوز درجنوب استان کرمان فعالیت می کنند، گفت: بالغ بر 50 نفر از فعالان قرآنی این منطقه در یک ساله گذشته تحت پوشش بیمه صندوق اعتباری هنر قرار گرفتند.
وزیر راه و شهرسازی از بازگشت ایرباس و بوئینگ به ایران خبر داد. * ** ضرورت لغو تمام تحریم هایی که در دوره برجام لغو شده بود به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمد اسلامی با اشاره به قراردادهای خرید هواپیما در دوره برجام، اظهار کرد: ...
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سجادی، مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات از موافقت مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان در راستای حذف 9 درصد ارزش افزوده اخذ بیمه نامه و ضمانت نامه برای صادرکنندگان خبر داد.
اقتصادگردان   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادگردان - به نام خدا الحمدالله علی ما هدانا و له الشکر علی ما اولانا ایزد منان را سپاس می گویم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیرمان قرار داد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس، به یاری لطف بی نهایتش به آرامش دست یابیم ...
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش    
اصفهان- طغیانی، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: معوقات بانکی، بیمه ای و مالیاتی موانع شایع واحدهای تولیدی در اصفهان است که با بازدیدهای میدانی باید نسبت به رفع این مشکلات اقدام شود.
نایب رئیس فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای فراکسیون گردشگری در اولین فرصت از سازمان های بیمه گر علی الخصوص سازمان تامین اجتماعی در مورد تاخیر در پرداخت حق بیمه مشاغل آسیب دیده از کرونا به ویژه هنرمندان صنایع دستی درخواست خواهند کرد تا با ایجاد فرصت به این عزیزان مشمول پرداخت جریمه ...
اقتصاد آنلاین   ۶ ساعت پیش    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
رویداد 24   ۶ ساعت پیش    
محمد شریعتمداری پس از ثبت نام در انتخابات 1400 در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره احتمال رد صلاحیتش از سوی شورای نگهبان به طنز گفت که بیمه اعضای شورای نگهبان را قطع خواهد کرد.
گروه استان ها معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی گفت: مراجعات حضوری به مراکز سازمان تأمین اجتماعی در کشور 100میلیون بار کاهش یافت.
شرکت دیپوینت جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
یکتا پرس   ۷ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: فکر نمی کنم با سابقه 16 ساله در هیئت دولت ،ردصلاحیت شوم. اما اگر ردصلاحیت شوم چه می توانم بکنم؟ (با خنده) شاید بیمه آنان را قطع کنم، چون همچنان وزیر هستم.
اقتصاد نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : محمد شریعتمداری در پاسخ به خبرنگاری که پرسید در صورت رد صلاحیت چه می کنید به طنز گفت: اگر رد صلاحیت شوم شاید بیمه شان را قطع کنم. منبع: عصر ایران
سلام نو   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری گفت: هیچ دلیلی برای ردصلاحیت خودم نمی بینم اما اینکه چه کار می کنم شاید بیمه همه شان را قطع کنم!
محمد شریعتمداری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه واکنش شما درصورت رد صلاحیت توسط شورای نگهبان چیست؟ گفت: من هیچ دلیلی برای رد صلاحیت خودم نمی بینم ولی اگر شورای نگهبان رد صلاحیتم کند، چه کاری می توانم بکنم؟ شاید بیمه همه شان را قطع کنم.
فراز نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
فرازنیوز : بیمه تجارت نو، به نیت نام نامی حضرت علی(ع) با پیشنهاد 110 میلیون تومان در پویش آزادی زندانیان، شرکت کرد.
فراز نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
فرازنیوز : دکترعلی جباری مدیرعامل شرکت بیمه رازی با اعلام افزایش سرمایه این شرکت گفت: بیمه رازی با ثبت سرمایه 22000 میلیارد ریال جزو سه شرکت اول صنعت بیمه قرار می گیرد .
برترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا: عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی وارد عرصه انتخابات 1400 شد. وی که دانش آموخته دکترای اقتصاد از دانشگاه تهران است، سابقه عضویت در کمیته اقتصادی شورای عالی امنیت ملی، ریاست بیمه مرکزی ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
موتور سیکلت، از جمله وسایل نقلیه است که از گذشته تاکنون در بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار بوده است. استفاده از آن بعد از گذشت سال ها، همچنان زیاد است. می توان گفت که نه تنها طرفداران این وسیله نقلیه کم نشده، بلکه روز به روز در حال افزایش است.
رییس سابق هیات مدیره شرکت بیمه میهن ،معتقد است که این صنعت نیاز بیشتری به مدیران تحصیلکرده، مسلط به امور بیمه، جوان، پرانرژی و خلاق دارد و مدعی شدکه آیین نامه 90 شورایعالی بیمه تا حدودی این امکان را گرفته است.
بیمه معلم با کمپین مشکلات کم رنگ می شوند طرح های خاص بیمه ای خود را معرفی و اجرایی کرد.
شادا   ۸ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
گزارش مقدماتی تحلیل آمار عملکرد سال 1399 بیمه مرکزی منتشر شد.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رضایی، معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: داروخانه ها برای نسخه پیچی الکترونیک به میزان پنج هزار و 150 تومان تعرفه می گیرند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در نخستین روز از هفته پویش خانواده، جمعیت و فرزندآوری؛ حمایت از زوج های نابارور ، نشست تخصصی نقد و بررسی چالش های پوشش بیمه ای ناباروری با حضور نمایندگان بیمه های پایه در مرکز درمان ناباروری ابن سینا برگزار می شود.
نایب رئیس فدراسیون ورزش های همگانی: بیمه شدن مربیان ورزش همگانی یکی از دغدغه های بزرگ فدراسیون ورزش های همگانی است.
نقدینه   ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نقدینه - بیمه آسیا خسارت زلزله زدگان منطقه بندر گناوه را در کمتر از دوهفته پرداخت کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در پی وقوع زمین لرزه در منطقه بندر گناوه استان بوشهر ...
شفقنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- طرح ضیافت نور باهدف تکریم طلاب ازکارافتاده و خانواده های روحانیون فقید و بیماران خاص به همت معاونت سلامت و امور بیمه های این مرکز برگزار شد. به گزارش شفقنا ...
شفا آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان نظام پزشکی در کنار سایر متولیان به ویژه بیمه ها به عنوان خریداران خدمت و وزارت بهداشت، وارد مباحث مختلف نسخه نویسی الکترونیک شده است تا نخست هیچ خللی در ارائه خدمات به وجود نیاید چرا که کیفیت ارائه خدمات برای جامعه پزشکی و مردم بسیار مهم است این خلل ها می تواند تبعات حقوقی و انتظامی داشته ...
نصیر نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بر اساس این بخشنامه و به منظور استفاده از حداکثر ظرفیت های موجود برای تقویت فرآیند بازرسی از کارگاه ها و امکان دستیابی به اطلاعات جامع و کامل بیمه شدگان شاغل ...
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: با اجرای طرح ارائه خدمات غیرحضوری در قالب طرح 3070 بیش از 100 میلیون بار مراجعات حضوری به سازمان تأمین اجتماعی کاهش یافته است.
همت خبر   ۹ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا بر ضرورت تدوین نظام اعتماد سازی در شرکت های بیمه تاکید و اعلام کرد: این امر می تواند به عنوان راهبرد و خطی مشی اصلی برای ارتقای شرکت در عرصه رقابت و پیشبرد و اعتلای اهداف درون سازمانی و برون سازمانی مطرح شود.
اخبار رسمی   ۹ ساعت پیش    
شنبه 00/2/25 ، تهران , (اخبار رسمی) : قانون جدید خسارت بیمه و قیمت خودرو متعارف در سال 1400، در صورت تصادف با خودروی لوکس قانون چه می گوید و دستورالعمل نحوه تعیین خسارت موضوع تبصره های 3 و 4 ماده 8 قانون بیمه اجباری بیمه ثالث وسایل نقلیه و فرمول محاسبه خسارت خودروهای غیر متعارف در این خبر بخوانید .
بصیر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
طبق قانون صنعتگری که حق بیمه خود را پرداخت نکند، از پوشش بیمه ای خارج می شود....
ایستا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:سود هر سهم شرکت بیمه پاسارگاد در پایان سال با رشدی 332 درصدی افزایش از 581 ریال در سال مالی 98 به 2508 ریال در سال مالی 99 رسیده و این شرکت سودی بالغ بر 25 هزار و 599 میلیارد و 441 میلیون ریال شناسایی کرده است.
ایران پزشک   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی گفت: فرآیند تشویق و ترغیب برای اجرای نسخه نویسی الکترونیک در دستور کار قرار گرفته و سازمان های بیمه گر تسهیلات مناسبی در نظر گرفتند و از طرفی خرید راهبردی خدمات سلامت و رفع مشکلات موجود در نسخه نویسی الکترونیک نیز در دستور کار است.
دیار جنوب   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرصندوق بیمه کشاورزی استان بوشهرگفت: در سال زراعی جاری از 40 هزار هکتار سطح نخیلات این استان 34هزار و 33 هکتار زیر پوشش بیمه محصولات کشاورزی قرار گرفتند. به گزارش دیارجنوب ، غلامعلی حسینی پناه روز شنبه در این ارتباط افزود:فصل بیمه نخیلات از اول بهمن آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد. ...
معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت:مراجعه حضوری به شعبه های تامین اجتماعی کشور بیش از 70 درصد کاهش یافته است.
پولی مالی   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- شرکت بیمه سامان، قرارداد بیمه درمان تکمیلی با فدراسیون کشتی را امضا کرد.