چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۳:۱۶Oct 2020 21

جدیدترین‌های «ادارات»

خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
معاون دادستان عمومی خوزستان گفت: متاسفانه اجرای طرح کاداستر زمین های اراضی در استان کمتر از 20 درصد بوده و ادارات باید اعتباری را برای انجام موضوع حدنگار در زمین های ملی اختصاص دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره صمت تربت جام گفت: در ادامه تشدید بازرسی ها از واحد های صنفی و به ویژه نانوایی ها با همکاری ادارات از تعدادی نانوایی سطح شهر بازدید و برای 17 نانوای متخلف پرونده تخلف تشکیل شد که به تعزیزات حکو متی ارسال شدند.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: انتظارمان از ادارات این است که درصد استفاده از ماسک به 100 درصد برسد و کارمندی را نداشته باشیم که به هر دلیلی از ماسک استفاده نکند.
پانا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - جلسه مدیران مدارس استان زنجان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل، مشاور اجرایی و روسای ادارات مشاوره و روابط عمومی، در بستر شبکه شاد(شبکه آموزش دانش آموز) برگزار شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۲ ساعت پیش    
نماینده انجمن اولیا و مربیان مدارس استان همدان گفت: شبکه شاد نقش مهمی در ارتباط دوسویه دارد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۲ ساعت پیش    
در جلسه مدیران کل آموزش و پرورش و روسای ادارات انجمن اولیا و مربیان استان ها از نمایندگان منتخب انجمن اولیا و مربیان برتر استان همدان تقدیر شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ...
وزیر آموزش و پرورش گفت: شبکه شاد در حال ارتقا و به روزآوری است، به نحوی که برنامه های آموزشی شبکه شاد و تلویزیون یکسان باشد تا اگر دانش آموزی دسترسی به ابزار هوشمند یا اینترنت نداشت، از آموزش محروم نشود.
گلستان ما   ۳ ساعت پیش    
فرماندار کلاله گفت: عدم رعایت فاصله گذاری و بهداشت فردی باعث تشدید بیماری کرونا می شود و در نتیجه محدودیت های بیشتری در شهرستان اعمال می گردد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت : سهم نفت در بودجه به زیر ده درصد رسیده لذا رویکرد اخذ مالیات باید از بنگاه ها به سمت خانوار برود. تهران – اقتصاد برتر – 30 مهر 99 ...
بسیج   ۳ ساعت پیش    
چهارمین اردوی میز خدمت جهادی در مناطق کمتر توسعه یافته منطقه دیشموک در روستاهای رود ریش و آجم با همکاری و هم افزایی بسیج ادارات استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
بسیج   ۳ ساعت پیش    
در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا، اکیپ پایش وبسیجیان سپاه فامنین از ادارات و اماکن سطح شهر فامنین سرکشی کردند.
بسیج   ۴ ساعت پیش    
جلسه بررسی مشکل 3 واحد تولیدی بزرگ کشوری شهرستان شاهرود به همت حوزه بسیج ادارات و کارگری الغدیر برگزار شد.
دیار میرزا   ۵ ساعت پیش    
اخذ مجوز از ادارات ثبت در جهت ثبت مؤسسه، نافی شرایط ماده 55 قانون وکالت نبوده و نمی توان نظم عمومی و ضرورت رعایت سلامت اداری را با مجوزی که اداره ثبت صادر نموده است، نادیده انگاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
گروه استان ها_ معاون استاندار قم گفت: با توجه به نظارت ها و بازرسی های صورت گرفته از ادارات و دستگاه های اجرایی 94 درصد ادارات خود را ملزم به زدن ماسک می دانند.
پانا   ۷ ساعت پیش    
داراب (پانا)- اصغر فرودی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان داراب اعلام کرد در بررسی های به عمل آمده، مدیریت آموزش و پرورش داراب با توجه به ارزیابی های صورت گرفته در بحث توسعه کمی و کیفی چه از نظر نرم افزاری و مسائل آموزشی و تربیتی و زیر ساختی و چه به لحاظ سخت افزاری جز ادارات موفق در استان با ...
نشست تخصصی معاونت امور توانبخشی با رؤساو کارشناسان ادارات بهزیستی شهرستانهای استان بوشهر روز چهارشنبه 30 مهر ماه به صورت آنلاین برگزار شد
وزارت ورزش و جوانان   ۷ ساعت پیش    
سرپرست حوزه معاونت توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از مدیران دستگاه های دولتی خواست که نگاه ویژه ای به ورزش بانوان داشته باشند.
پیام فوری   ۷ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
محتوای ویدیویی جدید بانک ملت برای آموزش نکات کلیدی در مبارزه با فیشینگ تولید و منتشر شد. به گزارش پیام فوری، این محتوای ویدیویی بانک ملت با سناریوی تشخیص اصل و تقلبی طراحی، تولید و با تمرکز بر پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی منتشر شد. ...
دانا   ۸ ساعت پیش    
با توجه به شیوع بیماری کرونا اهمیت الکترونیکی و غیرحضوری شدن خدمات در کشور به خوبی برای همه مشخص شد که البته در این موضوع برخی ارگان ها وادارات گام های موثری برداشته اند که امیدواریم تمام ادارات دولتی به این سمت حرکت کنند.
مهرصبا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه جهش تولید سپاه میانه با اشاره به اقدامات انجام گرفته در جهت رفع موانع تولید، از آغاز قریب الوقوع فعالیت مجدد بسیاری از واحدهای تولیدی، خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
شهردار پیشین دهدشت گفت: ادارات بدهی 400 میلیارد ریالی خود به شهرداری را پرداخت نمی کنند.
از سوی رئیس سازمان دامپزشکی کشور، سیاست های این سازمان در شرایط خاص سال 99 به ویژه تا پایان سال جاری اعلام و تبیین شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور ...
استانداری قزوین   ۸ ساعت پیش    
مصطفی آقاعلی فرماندار شهرستان بوئین زهرا به صورت سرزده از ادارات تامین اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و همچنین درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بازدید کردند.
بسیج   ۹ ساعت پیش    
شهردار آران و بیدگل با درخواست فرمانده حوزه بسیج ادارات شهرستان در محله مسلم آباد حضور پیدا کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی استان، معاونین، روسای ادارات ستادی و روسای بهزیستی شهرستان ها با خرید قطعاتی از پازل همدلی به پویش پازل همدلی پیوستند.
تامین اجتماعی   ۹ ساعت پیش    
با توجه به لزوم تهیه و تنظیم برنامه و بودجه پیشنهادی سال 1400 به منظور تدوین شاخص ها و ضوابط در برآورد اولیه منابع و مصارف تامین اجتماعی اردبیل جلسه ای با حضور مدیرکل ،روسای ادارات و کارشناسان استان برگزار شد.
ثلاث   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ثلاث-رییس اداره اوقاف و امور خیریه کنگان گفت: در حال حاضر میزان بدهی ادارات بابت موقوفات در اختیار اعم از حق پذیره و اجاره افزون بر 1000 میلیارد ریال است
بسیج   ۹ ساعت پیش    
سرهنگ آنقی گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران سخت کوش و متعهد در پلیس فتا توانستیم در میان سایر استانها رتبه برتر را در بخش کشفیات جرائم کسب نماییم که می بایست منجر به کاهش وقوع جرائم در سطح استان گردد.
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مجلس جایگاه بالایی دارد و مورد احترام است و دولت با مجلس تعامل می کند، اما تعدادی از نمایندگان به جای قانونگذاری وارد مسائل حاشیه ای شدند و سعی در انحراف افکار عمومی دارند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: اعلام تعطیلی ادارات تهران بر عهده ستاد ملی کرونا است.
تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه حوزه دولت تازه ترین ها، جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع گروهان درباره علت اعلام نشدن دورکاری در ادارات دولتی اظهار کرد ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، نمونه های بخش غیردولتی دامپزشکی پس از ارائه مستندات ادارات کل دامپزشکی استانها و ارزیابی آنها مورد تایید اعضاء ستاد بزرگداشت روز ملی دامپزشکی قرار گرفتند. ...
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
سرمست گفت: از همه کارمندان ادارات درخواست می کنیم که رعایت کنند و اگر کسی رعایت نکند، بر اساس تخلفات اداری برخورد می شود و از ارائه خدمات نیز به افراد بدون ماسک، جلوگیری خواهد شد.
فرماندار عجب شیر گفت: بنا به تصمیم و مصوبه ستاد مقابله با کرونا شهرستان و جهت پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا؛ استفاده از ماسک برای کلیه شهروندان در ادارات و بانک ها و اماکن عمومی الزامی است.
تیتر20   ۱۰ ساعت پیش    
پاچیرا به درخت پول و یا درخت شانس نیز مشهور می باشد و در فرهنگ و سنت چین این گیاه برای رشد، پیشرفت و کسب درآمد بسیار مهم بوده و در بیشتر مغازه ها و ادارات این گیاه زیبا دیده خواهد شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۶    
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، نمونه های بخش دولتی دامپزشکی پس از ارائه مستندات از سوی ادارات کل دامپزشکی استانها، ارزیابی و مورد تایید اعضاء ستاد بزرگداشت روز ملی دامپزشکی قرار گرفتند و درجلسه ویدیوکنفرانس شورای هماهنگی مدیران کل دامپزشکی استان ها معرفی شدند.. ...
استانداری آذربایجان غربی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۳    
اولین جلسه ویدئو کنفرانس سازمان بازرسی کل کشور و وزارت کشور با مشارکت ادارات کل بازرسی استان و استانداری های سراسر کشور، روز دوشنبه به میزبانی سازمان بازرسی کل کشور برگزار شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سقز از شناسایی و کشف محموله 2 هزار و 500 کیلوگرمی آرد خارج از شبکه توزیع در این شهرستان خبر داد و گفت: افراد متخلف قصد داشتند این محموله غیرمجاز را از مرز بانه خارج کنند که با هوشیاری پلیس ضبط شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۱    
دولت مالزی از فردا همه ادارات و مشاغل را به علت شیوع گسترده کرونا تعطیل اعلام کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هئیت دولت با بیان اینکه سازمان اداری و استخدامی کشور نحوه دورکاری ادارات و وازتخانه ها را ابلاغ کرده است، تاکید کرد: مسئولان باید دستور العمل های بهداشتی را رعایت کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار گفت: اداره اوقاف این شهرستان از 25 دستگاه دولتی خوانسار حدود 600 میلیون تومان طلبکار است که 90 درصد این بدهی متعلق به آموزش و پرورش این شهرستان است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۴    
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران داشتن خانه های سازمانی را فاقد توجیه و موضوعیت دانست و خواستار واگذاری آن از سوی ادارات شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در نشست اعضای شورای معاونان با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق استان که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: امتحانات دانش آموزان در سال تحصیلی جاری تحت هر شرایطی حضوری برگزار می شود. ...
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی استاندار فارس با اشاره به تأسیس 7 شهرستان جدید در فارس به درخواست استان برای حمایت وزیر جهاد کشاورزی بمنظور تصویب و راه اندازی ادارات اشاره نموده که مورد موافقت وی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۳    
گروه استان ها- دولت دوازدهم در ادامه سیاست های خود در دور یازدهم، طرحی را با عنوان "میز خدمت" در دستگاه های اجرایی مطرح و اجرا کرد اما اکنون فرجام این طرح دقیقاً مشخص نیست و هنوز هم مراجعه کنندگان به ادارات در این بخش گلایه های فراوانی دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با بیان اینکه دریغ از یک ریال درآمد در بخش فروش اموال مازاد دولتی گفت:فروش اموال مازاد دستگاه های دولتی تاکنون به نتیجه نرسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، دستورالعمل تعیین شهریه مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی در سال 1399 را به ادارات کل استان ابلاغ کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
طرح اطعام و احسان حسینی از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر جهت توزیع غذای گرم و بسته های معیشتی بین نیازمندان در ادارات کمیته امداد سراسر کشور اجرا شد.
برق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که بر اساس حقوق قانون کار مصوب شورای عالی کار در سال جدید، حقوق ماهانه کارگران تنها کمی بیش از یک میلیون و نهصد هزار تومان تعیین شده است، بررسی ها نشان می دهد در برخی شرکت ها و ادارات دولتی و نیمه دولتی میزان پرداختی کارکنان به مراتب بیشتر از این رقم است.