سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۵:۵۳Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری اهل بیت (ع) - ابنا (abna.ir)

خبرگزاری اهل بیت (ع) 28 اسفند 1393 خبرگزاری اهل بیت (ع) 6 اردیبهشت 1394 خبرگزاری اهل بیت (ع) 30 اسفند 1395 خبرگزاری اهل بیت (ع) 29 اسفند 1396 خبرگزاری اهل بیت (ع) 29 اسفند 1397 خبرگزاری اهل بیت (ع) 29 اسفند 1398 خبرگزاری اهل بیت (ع) 30 اسفند 1399 خبرگزاری اهل بیت (ع) 20 فروردین 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 31 خرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 31 تیر 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 31 مرداد 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 31 شهریور 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 30 مهر 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 1 آبان 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 2 آبان 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 3 آبان 1400 خبرگزاری اهل بیت (ع) 4 آبان 1400 
  ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن میلاد حضرت محمد(ص) با حضور شیعیان و اهل سنت در حسینیه شهر سیاتل در ایالت واشنگتن در کشور آمریکا، برگزار شد.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور جمعی از شیعیان نیجریه، جشن هفدهم ربیع الاول سالروز ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع) در شهرهای جوس و بوچی، برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کنفرانس بزرگ "وحدت اسلامی" در شهر اسلام آباد، برگزار شد
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور جمعی از شیعیان و محبان اهل بیت(ع)، مراسم میلاد رسول اکرم(ص) و میلاد امام صادق(ع) در حسینیه امیرالمومنین(ع) در شهر گوتنبرگ سوئد برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا اتاق عقد حرم مطهر حضرت معصومه(س) از 9 ربیع الاول سالروز امامت امام زمان(عج) تا 17 ربیع الاول سالروز میلاد پیامبر(ص) و امام صادق علیه السلام میزبان 105 زوج جوان برای ...
  ۵ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا حجت الاسلام و المسلمین مهدی رستم نژاد معاون آموزش حوزه های علمیه و مدیران این معاونت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با ارائه سرویس پادکست مهم ترین اخبار به مخاطبان خود این امکان را می دهد که در دقایقی کوتاه، از مهمترین اخبار مرتبط با شیعیان جهان مطلع گردند ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه طالبان از سخنان آیت الله العظمی خامنه ای در خصوص لزوم وحدت اسلامی استقبال کرد.
  ۶ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم تجلیل از حافظان و خادمان قرآن کریم با حضور مسئولین دارالقرآن استان اصفهان و امام جمعه شهر جدید بهارستان اصفهان و حافظان و خادمان برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
آیین معارفه نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان در محل وزارت امور خارجه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۲    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشنواره میلاد نور به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در حرم امام علی(ع) در شهر نجف اشرف، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کل مجلس وحدت مسلمین پاکستان گفت: امت اسلامی، وحدت و انسجام را پیش بگیرد زیرا اتحاد و همدلی مردم، ضامن پیشرفت هر کشوری است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی پروژه صحن حضرت زینب(س) از ساخت موزه جدید حرم مطهر حسینی با همت خیران، مهندسان، کارگران و استادکاران ایرانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله مدرسی با بیان اینکه نبی اکرم (ص) مایه ی وحدت امت اسلام استف گفت: میلاد رسول گرامی اسلام فرصتی برای کنار گذاشتن اختلافات است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن میلاد رسول اکرم(ص) با حضور جمعی از پیروان مکتب تشیع در مرکز اسلامی امام باقر(ع) در شهر آکرا پایتخت کشور غنا، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن هفدهم ربیع الاول سالروز ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع) با حضور جمعی از شیعیان نیجریه در شهر کادونا، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
از سوی خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در هند وبیناری با عنوان وحدت اسلامی کلید رشد و پیشرفت جهان اسلام با حضور ابوالفضل علیخانی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در بمبئی، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مردم ترکیه با ترند کردن هشتگ اردوغان استعفا نارضایتی خود را نسبت به وضع فعلی این کشور اعلام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
منابع میدانی در غرب افغانستان از کشته شدن فرمانده اداره اطلاعات طالبان به دست نیروهای مقاومت در هرات خبر داده اند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
دادستان آلمان یک زن داعشی را متهم کرده که پس از بیماری دختر نوجوان ایزدی این زن او را در بیرون خانه غل و زنجیر کرده و بیرحمانه اجازه داده تا او در گرمای سوزان از تشنگی جان بدهد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا اهالی روستا حامو در ریف قامشلی سوریه برای دومین بار در یک هفته گذشته از ورود یک کاروان زرهی ارتش آمریکا به روستای خود جلوگیری کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۵    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا ایام سرور و شادی ربیع الاول، جشنواره بازی و همدلی به همت خادمین مرکز گل نرگس با حضور خانواده طلاب جامعه المصطفی(ص) برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئول پرونده سلامت حضرت آیت الله فیاض از اتمام معاینات معظم له به دست پزشکان عراقی مقیم در لندن خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
سازمان بین المللی دیدبان حقوق بشر در گزارشی اعلام کرد که عاملان حملات به مساجد شیعیان در افغانستان باید محاکمه شوند زیرا چنین اقداماتی جنایت علیه بشریت است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جمعی از بانوان کرمانی به مناسبت تولد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق(ع) طی سه روز، 6 هزار نان صلواتی را در مسجد مقدس جمکران طبخ و بین مردم توزیع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام صدیقی گفت: عمده امتیاز مرحوم آیت الله شجاعی بهره گیری ایشان از نفس مرحوم علامه طباطبایی بود که معارف حقه را از زبان یک ره یافته بهره گرفته بود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: تولد پیامبر(ص) برای این مهم است که صاحب کامل ترین، با ارزش ترین و مهمترین الگو شده ایم که خدا چنین الگوی با ارزشی را به عالم هستی در 17 ربیع اهدا کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سیدجلال مجد هاشمی بیان کرد: عمل نکردن به دستورات قرآن، عامل اصلی فساد و ناهنجاری ها در جامعه است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشنواره میلاد بهار به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در حرم امامین کاظمین(ع)، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر اجرایی پروژه صحن حضرت زینب (س) از ساخت موزه جدید در حرم امام حسین (ع) به همت خیران، مهندسان، کارگران و استادکاران ایرانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای الحشد الشعبی عراق، عملیات امنیتی گسترده ای را با هدف تامین امنیت و بازرسی شهر سنجار و جلوگیری از نفوذ عناصر داعش آغاز کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله جاودان با هشدار به جوانان گفت: این لباس ها و مد و آرایش هایی که در زمان ما بین آقایان و خانم ها مرسوم شده تقریبا ریشه همه آنها از صهیونیست است و همه این لباس های مبتذل از سوی صهیونیست جهانی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین ترکیه به ماجرای اخراج سفرای غربی از آنکارا واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت بین المللی امام منتظر با همکاری آستان قدس رضوی و بنیاد بین المللی عاشورا، یکصد و چهل و دومین اجلاس مجازی را به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) به صورت زنده از آستان قدس رضوی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور جمعی از شیعیان نیجریه، جشن هفدهم ربیع الاول سالروز ولادت پیامبر(ص) و امام صادق(ع) در گومبه و سامیناکا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در غدیریه دیانی اصفهان به همت جوانان هیئت آسمان مجموعه فرهنگی شهید چمران اصفهان با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۵    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جمعی از مردم بحرین در شهرهای مختلف این کشور با برپایی تظاهرات مسالمت آمیز، ضد عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۵    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور جمعی از محبان اهل بیت(ع)، مراسم جشن میلاد پیامبر(ص) و امام صادق(ع) در شهر تورنتو کانادا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جمعی از بانوان در مونترال کانادا به مناسبت سالروز ولادت پیامبر(ص)، بین رهگذران گل پخش کردند و به آنان از ویژگی ها و مکارم اخلاق پیامبر مهربانی ها گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی تصریح کردند: مردم امروز از گرانی در رنج و فشار هستند و این اسباب نگرانی و ناراحتی علما را فراهم نموده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
8 کودک به علت گرسنگی در غرب شهر کابل جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
یکی از مقام های سابق ارشد سازمان اطلاعات عربستان سعودی ضمن توصیف ولی عهد سعودی به عنوان یک بیمار روانی و قاتل فاش کرد که وی قصد ترور پادشاه پیشین سعودی را داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا خادمان حرم مطهر امام علی(ع) در سالروز میلاد رسول اکرم(ص)، مراسم جشن و سرور را در این بارگاه مقدس در شهر نجف اشرف برگزار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که فرانسه بیشترین تعداد مسلمانان در قاره اروپا را دارد، اما طی سالیان اخیر مقام های این کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
کتاب "پیامبر رحمت" برگرفته از دیدگاه های رهبر معظم انقلاب همزمان با هفته وحدت به دو زبان ترکی استانبولی و بنگلا منتشر و در ترکیه و بنگلادش عرضه شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با حضور جمعی از شیعیان و برادران اهل سنت، به مناسبت هفدهم ربیع الاول جشن میلاد پیامبر اکرم و امام صادق علیهم السلام در مرکز فاطمه زهرا(س) در سائو پائولوی برزیل ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مردان مسلح ناشناس به زندان نیمه امنیتی ایالت اویو حمله کردند و صدها نفر را فراری دادند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین جلسه از سلسله نشست های علمی "مسئله مندی مسائل زنان، فرصت ها و تهدیدهای رویاروی آن" با رویکرد بررسی زندگی حضرات آمنه ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ها از حمله گروهی از نظامیان به اقامتگاه عبدالله حمدوک، نخست وزیر سودان و بازداشت او خبر داده اند. حمدوک هم اکنون در بازداشت خانگی قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۸   + ۴۷ سایت دیگر  
رسانه های صهونیستی اعلام کردند که اولین پرواز مستقیم از عربستان به سرزمینهای اشغالی امروز دوشنبه انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۱۲۴ سایت دیگر  
جدیدترین نقشه کرونایی ایران نشان می دهد که 22 شهرستان قرمز، 128 شهرستان نارنجی، 215 شهرستان زرد و 83 شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
در تیراندازی نیروهای مرزبانی عربستان سعودی به غیرنظامیان یمنی 2 نفر کشته و 2 نفر زخمی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
اهالی منطقه ای در حومه قامشلی واقع در شمال شرق سوریه از عبور کاروان نظامیان آمریکایی جلوگیری کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام صادق علیه السلام به دو زبان عربی و اردو در شبستان حضرت زهرا سلام الله علیها در حرم مطهر حضرت معصومه(س) در شهر قم، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
آیین رونمایی از ترجمه فارسی دانشنامه 11 جلدی امام امیرالمومنین علی بن ابی طالب(ع) تالیف علامه ی باقر شریف القَرَشی، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم میلاد حضرت پیامبر اکرم(ص) و حضرت امام محمد جعفر صادق(ع) در مسجد جمعه در منطقه داغستان در جنوب روسیه، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا خادمان سادات آستان قدس حضرت عباس(ع) در سالروز میلاد عطرآگین رسول اکرم حضرت محمد (صلی الله علیه و آله و سلم) و نوه گرامیشان امام جعفر صادق (علیه السلام) ضمن عرض تبریک ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: شیخ الازهر دکتر احمد طیب الحسانی الحسنی به عراق سفر خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با ارائه سرویس پادکست مهم ترین اخبار به مخاطبان خود این امکان را می دهد که در دقایقی کوتاه، از مهمترین اخبار مرتبط با شیعیان جهان مطلع گردند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
همایش نغمه وحدت همزمان با ایام میلاد پیامبر رحمت حضرت محمد مصطفی(ص) با حضور شاعران و مدیحه سرایان شیعه و اهل سنت در رضوانشهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا همزمان با عید بزرگ میلاد باسعادت پیامبر اعظم(ص) و امام صادق(ع)، سران قوا، جمعی از مسئولان نظام و میهمانان شرکت کننده در سی وپنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نیروهای مسلح یمن در استان های مأرب و شبوه توانستند 3200 کیلومتر مربع از اراضی اشغال شده را آزاد سازند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر دفاع طالبان، وعده تشکیل ارتش مجهز با سلاح های پیشرفته را داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: وحدت بین شیعه و سنی در ایران تو دهنی محکمی به دهان رژیم صهیونیستی است تا متوجه شوند که برادران اهل تشیع و تسنن با هم اختلافی ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: رژیم صهیونیستی به فکر تامین ده ها هزار میلیارد دلار بودجه برای بازسازی خسارت های ناشی از پاسخ کوبنده ایران باشد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کتاب حقوق اهل بیت(ع) در قرآن و روایات نوشته ابراهیم شفیعی سروستانی ، منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا همزمان با 17 ربیع الاول سالروز میلاد رسول اکرم(ص) و میلاد امام صادق(ع) ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۳۶ سایت دیگر  
در طول 24 ساعت گذشته، 171 بیمار مبتلا به کرونا در ایران، جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به 125 هزار و 223 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
212 بار آتش بس در غرب یمن، نقض شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۲۳۲ سایت دیگر  
رهبر انقلاب، ولادت حضرت ختمی مرتبت را حادثه ای بسیار عظیم و سرآغاز دوره ای جدید از تفضلات الهی در زندگی بشر خواندند و گفتند: خداوند با ابلاغ برنامه کامل سعادت بشر به پیامبر ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پایتخت نروژ شاهد راهپیمایی باشکوهی به مناسبت میلاد رسول اکرم(ص)، بود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا در آستانه میلاد رسول اکرم(ص)، داخل و خارج حرم حضرت عباس(ع) در شهر کربلای معلی تزئین شد تا این مکان مقدس برای برگزاری جشن ولادت خاتم الانبیاء(ص) آماده باشد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۴:۵۷   + ۱۱۵ سایت دیگر  
آیت الله العظمی خامنه ای با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان، موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۴:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رویداد استعدادیابی و هدایت اندیشه ورزان راه به همت خانه اندیشه ورزان(خانا)، آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماز جمعه به صورت باشکوه در مسجد جامع فاطمیه قندهار، اقامه شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۳:۰۰    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا کارگاه آرامش و سلامت خانواده با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین تراشیون به همت مدیریت تبلیغ و ارتباطات فرهنگی در سالن شهید سلیمانی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم درباره تولد رسول خاتم(ص) گفت: ولادت رسول خدا(ص) در جمعه 17 ربیع الاول عام الفیل بین طلوع فجر و طلوع شمس اتفاق افتاد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در فضای سراسر روحانی و معنوی با حضور جمعی از اساتید، فضلا ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا جشن میلاد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و امام جعفر صادق علیه السلام در هیئت فداییان حسین(ع) در امامزاده شاه میر حمزه(ع) اصفهان با حضور اقشار مختلف مردم، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم اظهارکرد: حجت الاسلام سیدنیاز نقوی از پیشگامان وحدت وتقریب بین مذاهب بود و حتی در میان علمای اهل سنت و تشیع کشور پاکستان به عنوان چهره ای موجه و مورد قبول به شمار می رفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) با حضور جمعی از پیروان مکتب اهل بیت(ع) در صحن حرم مطهر امامین عسکریین(ع) در شهر سامراء، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
فعالیت وبسایت هندی و رسانه آذری پایگاه (KHAMENEI.IR) آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا حرم حضرت معصومه سلام الله علیها در شب میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام صادق علیه السلام با برگزاری مراسمی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید محمدمهدی میرباقری و مداحی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مسلمانان از شیعه و سنّی و نیز خاورشناسان، و هم چنین شعراء عجم و عرب در مدح آن حضرت بسیار نوشته و سروده اند، و همه به عجز خود در وصف آن بزرگوار اعتراف کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس کشور به نگارش و چاپ یک هزار و 281 کتاب دفاع مقدس طی سال گذشته در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: نویسندگان و هنرمندان حوزه دفاع مقدس ادامه دهنده راه شهدا هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا با ارائه سرویس پادکست مهم ترین اخبار به مخاطبان خود این امکان را می دهد که در دقایقی کوتاه، از مهمترین اخبار مرتبط با شیعیان جهان مطلع گردند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
شماره ی سیصد و یازدهم هفته نامه ی خط حزب الله با عنوان امامت امتداد خط نبوت منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آیین عمامه گذاری شماری از طلاب مدرسه علمیه دارالسلام فردا برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع)، وحدت را مسیر تحقق عزت، کرامت و سعادتمندی خواند و تاکیدکرد: تمامی شئونات امت اسلامی باید در سایه سار وحدت شکل گیرد و امت اسلامی آن را به مثابه قطب نمایی هدایتگر ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
طالبان از زمان به قدرت رسیدن در ماه اوت شمار بسیاری از هزاره ها و دیگر ساکنان این پنج ولایت را وادار کرده تا خانه و کاشانه و مزارع خود را ترک کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۱۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه به گفتگوهای اخیر با اتحادیه اروپایی در تهران و ادامه آن در بروکسل اشاره و افزود: بزودی مذاکرات هسته ای با 4+1 از سر گرفته خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شورای عالی مقاومت ملی جمهوری اسلامی افغانستان با شعار مبارزه با امارت طالبان اعلام حضور کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۵۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی به سخنان اردوغان واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی نوشت: حزب نارندرا مودی جدیدترین اقدام خود را برای اخراج مسلمانان از ایالت آسام هند به راه انداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
هزاران نفر از عاشقان پیامبر(ص) در حضرت بال کشمیر میلاد رسول اکرم(ص) را جشن گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه هلندی از تفتیش غیرقانونی برخی از مساجد از سوی دولت این کشور خبر داده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اسلامی گلستان با اشاره به اینکه شیعه و سنی برای عقیده اسلامی و اصل دینداری تلاش کنند، گفت: آرمان فلسطین و وحدت امت اسلامی از آرمان های قطعی امام راحل(ره) است که بیان کردند همه ما چه شیعه و ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه پاکستان پس از سفر یک روزه خود به کابل گفت: هنوز هیچ کشوری حاضر نیست دولت جدید افغانستان به رهبری طالبان را به رسمیت بشناسد و اسلام آباد همچون دیگر همپیمانان جهانی اش منتظر تصمیم جمعی است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
گروه تروریستی داعش روز جمعه مسئولیت حمله به خط برق اصلی شهر کابل را که روز پنجشنبه این شهر را به تاریکی فرو برد، بر عهده گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تشکیلات خودگردان فلسطین اعضای یک هسته وابسته به جنبش جهاد اسلامی فلسطین را بازداشت کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...