سه شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۳:۰۶Jul 2022 5
جستجوی پیشرفته

امین (aminnews.ir)

  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۳:۰۶   + ۴۱ سایت دیگر  
حکم قصاص قاتل شیرمحمدعلی به اجرا آمد؛ محمدهادی عرفانیان کاسب؛ وکیل اولیای دم علیرضا شیرمحمدعلی با تأیید این خبر گفت: این حکم صبح روز گذشته (چهارشنبه) به اجرا درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس می گوید: استیضاح وزیر کشور به دلیل لابی گری اعلام وصول نشد. متاسفم که کشور به اینجا رسیده است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از فوت یک کولبر 17 ساله و مفقود شدن یک کولبر 14 ساله خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۱:۲۱    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو می گوید: قیمت بنزین باید بیشتر از این ها می شد اما در عوض به هر ایرانی در ماه 20 لیتر سهمیه بنزین هزار تومانی می دادند و او می توانست با عدم استفاده آن لیتری را 10 ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
باشگاه تراکتور تبریز در نظر دارد جهت تقویت و استحکام بدنه فنی و ساختاری خود، نسبت به تشکیل کمیته فنی از میان بهترین نخبگان فوتبال اقدام کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون صدور مجوزها برای سرمایه گذاری از 176 روز به 46 روز کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۱    
ال کلاسیکو با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۹۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در افتتاحیه اجلاس سران کشورهای اسلامی با بیان اینکه جهان اسلام در سطوح ملی و بین المللی با چالش های نوظهوری روبه رو است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مخالفان سیاسی دولت از اصولگرایان و محافظه کاران گرفته تا برخی از اصلاح طلبان، به طور کلی فشارهای بیرونی بر نظام اقتصادی ایران را نادیده گرفته و روحانی را مورد هجمه بی امان قرار داده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیری در حالی از انتظار برای معرفی عضو علی البدل شورا سخن می گوید که فرماندار تبریز، شهین باهر را به رئیس شورای شهر خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در هر دو کشور عراق و لبنان شعار هایی بر علیه ایران سر داده میشود که حجم و شدت شعار های ضد ایرانی در عراق بسیار بیشتر از لبنان است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مجمع عمومی سازمان ملل متحد همچون سال های گذشته با رایی ضعیف، قطعنامه حقوق بشری ایران را تصویب کرد که بانیان و حامیان آن، مرتکب نقض جدی حقوق بشر در کشور خود و جهان شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۱۴۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای، از اجرای مرحله ای طرح رمز دوم در بانک ها خبر داد. در اطلاعیه تازه بانک مرکزی آمده است: با توجه به ایام پایانی مهلت فعال سازی رمز دوم پویا ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
در روز های اخیر خانم نویسنده ای توئیت کرده که بررسی کننده کتاب وی اعلام کرده است که: از طرف اداره کتاب ارشاد به ناشر گفته اند که کلمات بلوند، موی کوتاه، مدل کرنلی، گل سر ظریف، مو های باز ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه پس از ساعت ها بحث و بررسی، دو ماده طرح استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور را تصویب کرد
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
در این وانفسا از یک وزیر اصولگرایی که قبل تر بارها امتحان پس داده و صرفا به خاطر برخی مصلحت ها همچنان در مسند وزارت است، چه انتظاری دارید؟ همه شما مسئول اید، بله شما را عرض می کنیم، دقیقا شما!
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری مازندران گفت: طی 48 ساعت گذشته 25 مرحله در 180 کیلومتر از محورهای برفگیر استان عملیات برفروبی انجام شد
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
در چنین قضایایی چه نیازی هست مردم به خیابان بیایند؟ این چه روشی است که ما بگوییم بریزند در خیابان وقت خودشان را تلف کنند؟ ما این همه مطبوعات که میتوانیم از آن ها برای اعتراضات خودمان استفاده کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۱   + ۵۶ سایت دیگر  
علی فروغی، مدیر شبکه سه سیما، با حکم رییس صدا و سیما، به سمت تازه ای منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
او در یک گفت وگوی تلویزیونی شرکت کرد و ضمن اعتراف نامی هم از سید محمدکاظم شریعتمداری آورد. پس از این رویداد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایران نوشت: پسر جوان که متهم است زن متأهلی را در پارکینگ یکی از مراکز تجاری بزرگ غرب تهران مورد تعرض قرار داده در دادگاه کیفری محاکمه شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های محلی در انتخابات، نقشی پررنگ تر از رسانه های ملی دارند؛ به همین خاطر نباید از یاد برد رسانه ها پس از انتخابات نیز باید پاسخگوی مواضع و رویکردهای گذشته خود باشند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
او می گوید از آن شب به بعد کابوس می بیند و گریه می کند، اما می داند اگر بازهم در آن شرایط وحشتناک گرفتار شود شاید بدون تردید باز داخل قبر برود و خودش را در اختیار مردانی قرار بدهد که از بدبختی او ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
با این همه امروز منتقدان و مخالفان باید پاسخ دهند که در صورت عدم تصویب این لوایح در مرحله نخست مسوولیت آن برعهده چه کسی است و در مرحله بعد چه اتفاقی رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول نشدن استیضاح وزیر کشور در صحن علنی مجلس انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
دارنده چهار مدال پارالمپیک لندن و ریو در رشته پرتاب وزنه گفت: چند ماهی است که تابعیت کشور ترکیه گرفتم اما این به معنای پناهندگی نیست و اکنون در ایران هستم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
یافته های پژوهش این جامعه شناسان هم نشان می دهد در میان قاتلان، وابستگی به قبیله، پایگاه اجتماعی، خرده فرهنگ خشونت، نگرش به زن و حمایت شیوخ از این قتل ها، دلایل گرفتن جان یک انسان است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با تلویزیون "سی جی تی ان" چین که سه شنبه شب پخش شد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۶   + ۵۹ سایت دیگر  
عارف ، خواننده پیشکسوت ایرانی مشهور به عارف در پیامی با تصحیح اظهاراتش درباره حضرت علی (ع) در یکی از کنسرت هایش و با اظهار مراتب ارادت خود به این امام همام ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۹:۱۶    
همین که مشخص شد برنامه ای با تهیه کنندگی عادل قرار است پخش شود، بی محابا سیل طرفدارانش سراغ زمان پخشش را گرفتند و باز مثل همیشه ثابت شد که ممنوع التصویری بعضا نعمتی است که باعث رشد محبوبیت می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۷ - ۰۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
با معرفی برگزیدگان مرحله استانی هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کودک ونوجوان مازندران، جشنواره به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تشکلهای مردم نهاد اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، از برگزاری جشنواره برترین تشکل های مردم نهاد در حوزه حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته پژوهش و فناوری با حضور مدیرعامل ،اعضای هیأت مدیره، اعضای هیأت علمی و شورای پژوهش از پژوهشگران برتر شرکت گاز مازندران تجلیل بعمل آمد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۶:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون اوقافی، حقوقی و ثبتی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه مردم امانتدار وقف هستند و بهترین حافظ موقوفات به شمار می روند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفاشهری مازندران، از اجرای طرح مطالعات فاضلاب در 25 شهر استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۵۳ سایت دیگر  
پس از انتشار ویژه برنامه "کلاسیکو" به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور در پلتفرم های آنلاین ویدیویی، تنها با گذشت 24 ساعت از پخش، رکوردی دست نیافتنی از تعداد بیننده های این برنامه به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
ایران نوشت: وکیل زن 70 ساله ای که توسط کارگر یک شرکت خدماتی مورد تعرض قرار گرفته بود، از قاضی دادگاه برای متهم تقاضای اعدام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
در پی بارش باران در اهواز و اغلب نقاط خوزستان، این استان به حالت بحرانی درآمده به طوری که به علت نبود شبکه دفع آب های سطحی و فرسودگی شبکه فاضلاب، ترکیبی از آب و فاضلاب وارد واحدهای مسکونی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
یران نوشت:دختری 14 ساله که از معلولیت ذهنی رنج می برد با خانواده اش در ورامین زندگی می کرد. دو کارگر افغانستانی که پسر دایی و پسر عمه بودند نیز در کارگاهی همان حوالی کار می کردند که یکی از آنها به ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۳:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
حکم اعدام او امروز از سوی دادگاه ویژه پیشاور صادر شد. مشرف که اکنون در دبی به سر می برد، بابت تعلیق قانون اساسی و اعمال وضعیت اضطراری در سال 2007 به خیانت متهم شد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
با توجه به مطالب منتشر شده در رسانه ها، در مورد مالیات نهادهای انقلاب اسلامی، سازمان برنامه و بودجه کشور توضیح های مهمی منتشر و تأکید کرد که جداول بودجه دارای مبانی محاسباتی خاص بوده و به صورت حرفه ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بویینگ اعلام کرده تولید هواپیمای 737 مکس را متوقف می کند. این هواپیما به دلیل اختلال نرم افزاری 2بار سقوط کرد. درهمین راستا تحقیقات سازمان هوانوردی فدرال آمریکا از آن در 2020 نیز ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
در فهرست 10 فیلمی که از سوی آکادمی به عنوان فیلم های منتخب رقابت برای اسکار بهترین فیلم بین المللی 2020 منتشر شد، نام در جستجوی فریده دیده نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه "امیدواریم ایران به میز مذاکرات بازگردد" گفت: این مساله ای است که ترامپ بر آن تاکید دارد. ما به دنبال جنگ نیستیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
با وجود اینکه 11 روز از انتشار خبر خودکشی دانشجویان دانشگاه شهید چمران گذشته بار دیگر خبر فوت دو دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی اهواز نگرانی در جامعه علمی و شهروندان به وجود آورد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
زمان بازداشت همسر معاون رئیس جمهور زیمباوه تعجب برانگیز است. رسانه های محلی دو هفته قبل از تصمیم جدایی او از همسرش خبر داده بودند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن شرکت های حمل و نقل مسافر آذربایجان شرقی گفت: 200 دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل مسافر بالای 15 سال عمر داشته و نمی توانند خارج از استان تردد کنند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان، قانون خوبی بود اگر به درستی به آن عمل می شد و البته اگر آنقدر قید و بند به دست و پای آن نمی بستند که از خاصیت بیافتد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۰:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
نماینده تهران گفت: از رحمانی فضلی سوال شد که آیا امکان تیراندازی، دست کم به پا یا کمر به پائین وجود نداشته، وزیر کشور هم در پاسخ عنوان کرد که شلیک به پا هم انجام شده بود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۱۰:۱۷   + ۶۴ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به اینکه شب گذشته ذرات معلق در هوا به 200 پی پی ام رسیده بود، گفت: این حالت خطرناک است و وقتی در چنین شرایطی آلودگی هوا قرار می گیریم باید شهر تخلیه شود که البته این امر ناشی از ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۶ - ۰۹:۴۷    
تردیدهای جدی در مورد دلیل مرخصی یک باره اشرف نیا از بیمارستان به وجود آورد و اگر واقعیت داشته باشد میتواند به نوعی رکورد باشد از آن جهت که کیلومترها مرزهای اخلاقی را در جامعه ما جابجا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۲    
وقتی رییس جمهور به خاطر هزارویک مصلحت و ترسیم فردای بعد از 1400 از سرشاخ شدن با برخی نهادهای قدرت سر باز میزند، انتظار از مردم و رسانه ها آیا خنده دار به نظر نمی رسد؟
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیران استان خوزستان با دستور مدیرکل مدیریت بحران استان ممنون الخروج شدند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه بسته ای برای مقابله با مازاد دام در دامداری ها به وزارت صمت ارائه شده است، گفت: در صورتی که با انباشت دام در دامداری ها جلوگیری نشود ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: در استان 11 درصد جمعیت سالمند هستند و آذربایجان شرقی از نظر جمعیت سالمندی در رتبه پنج کشوری قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در فروم دوحه به مسائل گوناگونی از قبیل: طرح صلح هرمز، تحریم های یک جانبه و ظالمانه ایالات متحده و امنیت در منطقه و مسائلی از جمله همکاری در ریشه کن کردن ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی، گفت: 67 داوطلب از ادامه حضور در روند انتخابات مجلس در استان انصراف داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آش شله قلمکار همیشه جزو سخت ترین غذاها بوده و معمولا کمتر کسی آن را در وعده های غذایی می گنجاند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۱ سایت دیگر  
از کدام کشور و از کدام نظارت سیاسی حرف می زنید که ما اطلاعی از آن نداریم؟ اتفاقا در تمامی ممالک دموکراتیک، حتی در ممالکی که به ظاهر قواعد مردم سالارانه را رعایت می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درباره آخرین وضعیت پیگیری پرونده کیک های آلوده با بیان اینکه خوشبختانه در این رابطه تا این لحظه مورد نامطلوبی از مسمومیت یا عارضه نداشتیم ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
زنی جوان که شوهرش را با پرتاب چاقو به قتل رسانده بود، پس از طی مراحل قانونی و استیذان رئیس قوه قضائیه به دار مجازات آویخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۲   + ۵۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس، در واکنش به اظهارات اخیر سردار جعفری گفت که اگر کسی قانون اساسی را قبول داشته باشد، همین مساله برای ورود به مجلس کافی است و نیازی به تفتیش عقاید نیست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از مکاتبه با فرمانداری تبریز برای تعیین عضو علی البدل خبر داد و گفت: امیدواریم استوتچی جانشین خوبی برای مرحوم اشرف نیا باشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
ایران نوشت: زن جوان که متهم است هفت سال با پسرخاله شوهرش رابطه پنهانی داشته و از او فرزندی به دنیا آورده است، صبح دیروز در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
زهرا امیرابراهیمی در مصاحبه ای با سینا ولی الله در یک شبکه فارسی زبان پس از دوازده سال، سکوتش را در رابطه با ماجرای فیلم خصوصی ای که از وی پخش شد، شکست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عطرهای خوب اغلب گران هستند، اما بعضی از عطرها محتویات و شیشه های بسیار خارق العاده ای دارند و قیمت آنها سر به فلک می کشد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
منابع ارشد نزدیک به جریان صدر عراق شایعه ها در خصوص وخامت وضع جسمانی مقتدی صدر رئیس این جریان را تکذیب کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار تبریز گفت: فرمانداری به استناد قانون، عضو علی البدل اول را به عنوان جایگزین معرفی می کند که در شرایط فعلی آقای ایرج شهین باهر عضو علی البدل اول است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی گفت: فرآیند ثبت نام متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن در آذربایجان شرقی از 26 آذرماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
ویژه برنامه اینترنتی کلاسیکو به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور، با اجرای پژمان جمشیدی و با حضور هواداران دو تیم در استودیو ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۵۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: مرقد مطهر امامزاده بنت الحسن(س ) در شیراز پس از سرقت اموال و نذورات مردمی توسط فرد یا افرادی به آتش کشیده شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۶۸ سایت دیگر  
علی ربیعی نوشت:این روزها ضرورت اقناع افکار عمومی را به کرات می شنویم. اینکه باید جامعه برای افزایش قیمت بنزین اقناع می شد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۳۹ سایت دیگر  
استیون منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا که برای شرکت در "کنفرانس دوحه" به قطر سفر کرده است، گفت: اگر ایران شروط لازم را بپذیرد آمریکا تمام تحریم ها را بر می دارد
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگو و قائم مقام شورای نگهبان با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای اصلاح قانون انتخابات و طولانی شدن فرآیند آن در مجلس گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تاکنون اطلاعاتی دراینباره بدست نیامده که ترخیصِ موقت مرحوم اشرف نیا از بیمارستانِ متعلق به شهرام دبیری با نظر پزشکان انجام شد یا اصرار رئیس شورای شهر؟!
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نه ایرج شهین باهر از شهرداری تبریز استعفاء می دهد و نه یعقوب هوشیار جایگزین او می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
روجا ایگناتووا به خودش لقب ملکه رمزارز (Cryptoqueen) داده بود. به مردم گفت که رَمزاَرزی برای رقابت با بیت کوین اختراع کرده و آنها را به میلیاردها دلار سرمایه گذاری تشویق کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس فراکسیون امید مجلس گفت: شرایط در سال های 92 و 96 به گونه ای پیش رفت که اصلاح طلب ها پشت آقای روحانی آمدند این حمایت به آن معنا نیست که دولت فعلی اصلاح طلب است البته ما هم باید مسئولیت حمایت از ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
با دستور معاون اول رییس جمهور تمامی شرکت های دولتی موظف به کاهش هزینه در بخش های مختلف شده و در این راستا هرگونه سفر غیرضروری از محل اعتبارات شرکت های دولتی ممنوع است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه امیدواریم تبادل زندانیان میان تهران و واشنگتن منجر به گفت وگوی گسترده تر در امور کنسولگری بشود ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
مرد میانسال که به خاطر سوء ظن به همسرش در اقدامی هولناک او را به همراه مادرزن خود و مردی غریبه به قتل رسانده بود با رأی قضات دادگاه کیفری به اتهام سه فقره قتل عمد به 3 بار قصاص محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا با تصویب لایحه استیضاح دونالد ترامپ این لایحه را برای رای گیری به صحن علنی این مجلس فرستاد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۹۳ سایت دیگر  
39 نماینده مجلس خواستار استیضاح وزیر کشور به دلیل عملکرد وی در ناآرامی های آبان ماه شدند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۶    
محمدقلی یوسفی، استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی در گفتگو با فرارو، گفت: "ما نباید کاری کنیم که سرنوشت مردم به دولت گره زده شود، درواقع کار دولت چیز دیگری ست ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز گفت: بعد از افزایش قیمت بنزین دولت وعده داده بود که تورم به وجود نمی آید اما امروز گرانی غوغا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در گفتگوی مشروح با اعلمی به بازخوانی مواضع وی در حوزه های سیاسی و جریان سازی های وی پرداخت شده است که بخش اول مصاحبه در ذیل می آید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال در گزارشی از تلاش های محرمانه عربستان سعودی برای بهبود روابط با ایران خبر داده و دلیل آن را نگرانی فزاینده عربستان از خطرات بحران احتمالی برای اقتصاد متکی به نفت این کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی وزارتخانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: با تایید کمیته میراث بشری ناملموس، پرونده مهارت ساختن و نواختن دوتار ایرانی در فهرست میراث ناملموس یونسکو به ثبت جهانی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
نهاد ملی مستقل انتخابات در الجزایر نتایج انتخابات ریاست جمهوری در این کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید گفت: ابراز گرایش های سیاسی ازسوی ائمه جمعه حتی درحد اشاره، باعث عدم حضور طرفداران جریان مقابل در نماز جمعه می شود و در جامعه، ایجاد شقاق و تفرقه می نماید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۲۱ سایت دیگر  
نتایج اولیه و برآوردها از انتخابات پارلمانی انگلیس حاکی از پیروزی قاطع محافظه کاران به رهبری بوریس جانسون است ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راه چهارمحال وبختیاری گفت: در تصادف رانندگی در محور شهرکرد به بهرام آباد 3 نفر از اعضای خانواده فوت کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...