سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۲۱:۴۰Oct 2020 20

باریش نیوز (barishnews.ir)

باریش نیوز 30 اسفند 1395 باریش نیوز 17 دی 1396 باریش نیوز 11 بهمن 1398 باریش نیوز 31 تیر 1399 باریش نیوز 30 مرداد 1399 باریش نیوز 1 شهریور 1399 باریش نیوز 1 مهر 1399 باریش نیوز 2 مهر 1399 باریش نیوز 3 مهر 1399 باریش نیوز 5 مهر 1399 باریش نیوز 6 مهر 1399 باریش نیوز 7 مهر 1399 باریش نیوز 8 مهر 1399 باریش نیوز 9 مهر 1399 باریش نیوز 10 مهر 1399 باریش نیوز 12 مهر 1399 باریش نیوز 13 مهر 1399 باریش نیوز 14 مهر 1399 باریش نیوز 15 مهر 1399 باریش نیوز 16 مهر 1399 باریش نیوز 19 مهر 1399 باریش نیوز 20 مهر 1399 باریش نیوز 21 مهر 1399 باریش نیوز 22 مهر 1399 باریش نیوز 23 مهر 1399 باریش نیوز 24 مهر 1399 باریش نیوز 27 مهر 1399 باریش نیوز 28 مهر 1399 باریش نیوز 29 مهر 1399 
  ۸ ساعت پیش    
معلمان آذربایجان غربی در این روزهای کرونایی، هر خانه ای را یک مدرسه کرده اند، پیش از شیوع کرونا ساعت های تدریس آن ها محدود بود، اما این روزها از صبح تا شب، در ساعت های مختلف روز مشغول تدریس ...
  ۱۰ ساعت پیش    
با توجه به اینکه در فصل بارندگی قرار داریم ولی همچنان لایروبی شهرچای ارومیه به فراموشی سپرده شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
از اول سال تاکنون قیمت لبنیات برای چندمین بار افزایش پیدا کرده است و این در حالی است که سرانه مصرف کشور کمتر از نصف میانگین جهانی می باشد.
  ۱۰ ساعت پیش    
تامین داروی حیاتی بنام انسولین مدتی است که به موضوع نگران کننده در بین مردم آذربایجان غربی و بخصوص بیماران دیابتی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به شرایط بحرانی کرونا در آذربایجان غربی، وزیر بهداشت بامداد امروز به منظور بررسی وضعیت کرونا در این استان وارد ارومیه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۶    
نان یکی از ضروریات مهم در سبد غذایی مردم به شمار می رود و توجه به کیفیت این مواد غذایی بسیار مهم است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با استقبال مسئولان استانی وارد فرودگاه شهید باکری ارومیه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: تنوع بخشی به فعالیت های گردشگری یکی از مهم ترین اولویت های این اداره کل بوده و چندین طرح نیز در این ارتباط در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۶    
ناتوانان جسمی، معلولان و جانبازان ، بخشی از افراد جامعه اند که همچون سایرین نیازمند دسترسی و استفاده از امکانات و خدمات عمومی هستند .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۶    
این روزها دغدغه بسیاری از اولیای دانش آموزان در آذربایجان غربی علی الخصوص اولیای شاغل ، امنیت فضای مجازی در راستای آموزش غیر حضوری آنها می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۶    
این روزها فشار ناشی از تحریم و افزایش لحظه ای نرخ ارز و بحران اقتصادی، سفره های مردم را کوچکتر کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تابلوی پیام متغیر ( VIM) محور ارومیه-مهاباد (رشکان) در شرف آغاز راهداری زمستانی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۶    
با نزدیک شدن به فصل سرما و آمادگی بانوان ارومیه ای به تهیه ترشی ، تنها مسئله نگران کننده برای مردم قیمت های سلیقه ای در فروش اقلام ترشی می باشد که نیازمند رسیدگی فوری نهاد ها میباشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۶    
مدرک گرایی دانش آموختگان مانع اصلی در به کار گماردن این قشر و مهمترین چالش در زمینه کاهش آمار بیکاری و اشتغالزایی در آذربایجان غربی محسوب می شود که لازمه حل این مشکل اصلاح فرهنگ غلط پشت میزنشینی و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۶    
آپارتمان سازی غیر اصولی در ارومیه همچنان در حال رشد است و برج ها و ساختمان های چند طبقه در کوچه های تنگ و باریک سر به آسمان می کشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۴۶    
باتوجه به مشکلات اقتصادی و اجتماعی جامعه نگرانی های دانشجویان نسبت به ایرادات فنی سامانه آموزش مجازی بیش از پیش شده و اقدامی برای حل این موضوع مهم عملی نمی گردد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۶    
موج سوم و بحرانی کرونا در آذربایجان غربی از نیمه دوم شهریور به شکلی نگران کننده در حال امتداد است و این بحران روز به روز در حال افزایش است و شرایط هر روز بسیار خطرناکتر از روز گذشته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۶    
در طول هفته جاری جوی کاملا پایدار و آرام را در سطح استان شاهد خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۶    
بدون شک، آذربایجان غربی دارای ظرفیت های بسیار بالا و استعدادهای بی شماری در حوزه ورزش می باشد؛ چرا که بسیاری از قهرمانان جهانی در رشته های مختلف ورزشی برخاسته از این خطه هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۶    
چرای گوسفندان در داخل محدوده شهری ارومیه بدون اینکه کسی مانع این مسئله شود موضوعی است که اخیرا برای مردم ارومیه ای به یک معضل بزرگ تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۱    
روزبیست و چهارم مهر ماه هر سال مصادف با روز جهانی نابینایان و عصای سفید نامگذاری شده است. شاید این نامگذاری در هر سال به یادمان آورد که افراد نابینا هم حق استفاده از تمام امکانات و حقوق شهروندی را ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۱    
لزوم ضدعفونی معابر پرتردد و سطوح پر مصرف برای جلوگیری از شیوع و انتقال کرونا از نیازهای ضروری شهری در این شرایط کرونا می باشد .
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۱    
باتوجه به وضعیت قرمز شیوع کرونا در ارومیه، متاسفانه برخی از مردم با رعایت نکردن محدودیت ها و حضور در باغ رضوان به دامنه انتشار ویروس کرونا دامن می زنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۱    
بازار آشفته این روزهای خودرو منفعت طلبانی در اقلیت، اما ظاهراً پرقدرت و آسیب دیدگانی در اکثریت دارد که نیازمند چاره جویی اساسی و برخورد جدی می باشد تا برای اولین و آخرین بار این صنعت از دست فرصت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۱    
شیوع کرونا در آذربایجان غربی جدای از مرگ و میر شهروندان و تحمیل هزینه هایی کلان به اقتصاد این استان، نگرانی اقشاری که تحت پوشش و حمایت هیچ نوع بیمه ای نیستند را بیشتر از هر زمان دیگری در پی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به دنبال درخواست و پیگیری ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا و افزایش شیوع این بیماری در سطح استان، برخی از محدودیت های اعلام شده در دو هفته گذشته به مدت یک هفته دیگر نیز تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۱    
غیراستاندارد بود سرعتگیر های شهر بلای جان وسایل نقلیه است و خسارات فراوانی برای وسایل نقلیه به بار می آورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۱    
براساس پیام های مردمی ، در چند روز اخیر شهروندان ارومیه با مشکل تامین شیر خشک مواجه هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۱    
نمک دریاچه ارومیه از ظرفیت بسیار بالایی در تولید ثروت و درآمدزایی برخوردار است که متاسفانه توجه چندانی به آن در جهت بهره برداری صحیح و هدایت آن به سمت اشتغال زایی و ایجاد درآمد در استان نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۱    
فرهنگ صحیح رانندگی و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نقش بسیار مهمی در کاهش تصادفات دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۱    
خارش بدن در بارداری مشکلی است که تقریباً یک چهارم زنان باردار با آن مواجه می شوند و طی مدت کوتاهی پس از زایمان از بین می رود و هیچ خطری برای جنین و مادر ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
از روز گذشته با اعلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی مبنی بر بحرانی بودن وضعیت کرونا در استان، نگرانی های مردم از خطرناکی این ویروس منحوس بیشتر از پیش شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۱    
چند سالی است که طرح ساماندهی دستفروشان در ارومیه مطرح اما اجرایی نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
هر ساله با آغاز فصل برداشت سیب شاهد انباشت آن در جاده های آذربایجان غربی بخصوص ارومیه می باشیم، مشکلی که با وجود اعلام ممنوعیت و وضع قوانین بازدارنده باز هم تکرار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۱    
امروزه با پیشرفت جوامع و توسعه کشورمان ، نیاز مردم برای استفاده از اینترنت و سیستم های رایانه ای بیش از پیش شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۱    
این روزها که قیمت همه کالاهای اساسی روند روبه رشد خود را بدون هیچ مانعی طی می کنند و متاسفانه مسئولان هم فقط نظاره گر این حرکت می باشند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی را اقدامی مثبت از طرف وزارت نیرو دانست و گفت: سرعت پیشبرد امور مربوط به آب و فاضلاب روستایی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱    
شهرهای امروزی در نقاط مختلف دنیا بدلیل عدم رعایت استانداردهای لازم همواره در معرض خطرات ناشی از بلاهای طبیعی قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۱    
استقرار جوی ارام و پایدار و بدون بارندگی تا اواخر هفته ادامه می یابد
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۱    
بنا به گزارش های مردمی باریش نیوز با وجود نیاز مبرم بیماران خاص، کمبود برخی داروها در ارومیه در چند روز اخیر محرز شده و متاسفانه وضعیت شبکه توزیع نامشخص است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۱    
اولین گردهمایی تخصصی ناباروری و نازایی کارکنان تابعه قرارگاه منطقه شمالغرب نزاجا کشور با حضور فرمانده قرارگاه انصار در ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۱    
با گذشت مدت زمانی از شروع کلاس های آنلاین دانش آموزان متاسفانه هنوز کمبودهای مشهود این آموزش در فضای مجازی و نبود برنامه و راهکاری مشخص سبب شده که بسیاری از آموزگاران و دانش آموزان شرایط دشواری را در ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۱    
تخلیه نخاله های ساختمانی در محدوده مسکونی کماکان یک چالش شهری در ارومیه به شمار می آید؛ چالشی که ممکن است در عرصه های رها شده محدوده شهر بیش از پیش مشکل آفرین باشد و مخاطرات زیست محیطی ناشی از آن ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرهنگ سازی، توزیع ماسک با قیمت مناسب و به صورت رایگان برای افراد مستضعف و محروم از موضوعات مهمی است که باید قبل از اجرایی شدن طرح به آن توجه شود و سپس برای افراد مختلف در این زمینه جریمه در نظر گرفته ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۱    
با توجه به شرایط بحرانی اقتصاد کشور و همچنین افزایش تورم، برخی از مشاوران املاک در ارومیه با سوء استفاده از شرایط فعلی و با اتکا به برخی ترفندها به حباب قیمت در بازار بیشتر ازپیش دامن زده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۱    
براساس آمار قرارگاه دانشگاهی ستاد استانی مبارزه با کرونا، روز گذشته آمار بستری شدگان با علائم سندرم حاد تنفسی در سطح استان به مرز یک هزار نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۱    
با افزایش تورم و فشار اقتصادی بر مردم دخل و خرج افراد دیگر با هم جور در نمی آیدو این شرایط باعث می شود سلامت روحی و روانی و همچنین سلامت جسمی افراد جامعه در معرض خطر قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۱    
تفکیک زباله یکی از مهم ترین معضلات شهری در ارومیه به شمار می رود و نیار است متولیان امر اهتمام ویژه ای به این امر داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از خط کشی نزدیک به 1650 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان در نیمه نخست سالجاری خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۱    
ویروس کرونا با قدرت بیشتری در حال گسترش است و مردم باید با جدیت با این ویروس منحوس مبارزه کنند تا شاهد افزایش بیش از پیش مرگ و میر در بین مردم نباشیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۱    
در این روزهای سخت که مدافعان جبهه سلامت در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند، نارنجی پوشان شهرداری هم در کنار مدافعان سلامت ایستاده و در کوچه پس کوچه های شهر با همه توان می کوشتد تا با پاکسازی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۱    
مردم ارومیه علیرغم وعده های مسئولین همچنان با کمبود نان در سطح شهر روبرو هستد و همین امر باعث ایجاد صف های طولانی در مقابل نانوایی ها شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۱    
بافت فرسوده از جمله چالش های شهری محسوب می شود و متولیان امر نیز این چالش را به فراموشی سپرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۱    
شناسایی معابر حادثه خیز و حل آن، ضرورتی است که مسئولین مربوطه برای جلوگیری از افزایش آمار تصادفات شهری راه حل هایی را بیاندیشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۱    
استفاده از نیروی کار جوان در نهاد های دولتی ضرورتی اساسی برای پیشرفت و توسعه جامعه است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۱    
حضور دلالان در بخش کشاورزی آذربایجان غربی باعث عدم توسعه این بخش و بی میلی مردم برای حضور در این عرصه شده به طوری که اکنون حضور دلالان و اعمال نظر آنان بر قیمت ها باعث شده است که هم تولید کننده و هم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۱    
استقرار جوی ارام و پایدار تا اواخر هفته ادامه می یابد و در طی هفته جاری شاید افزایش نسبی دما در سطح استان نیز خواهیم بود .
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به فصل سرما و شیوع بیماری آنفولانزا یکی از سوالات مهم و همیشگی مادران باردار این است که واکسن آنفولانزا در بارداری بی خطر است یا خیر؟
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۱    
کرونا زندگی مردم را دراین روزها دست خوش تغییرات بسیاری کرده است ، دیگر خبری از دور همی، سفر، تفریح های دسته جمعی ، برنامه های فرهنگی و اجتماعی و حتی برنامه های مذهبی نیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۱    
باوجود قرار گرفتن در فصل گرما و تبخیر آب در تابستان خوشبختانه امسال باتوجه به بارندگی های اخیر شاهد بهبود شرایط نسبی دریاچه ارومیه بودیم .
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۱    
رهاکردن ماسک در سطح خیابان یا جوی های آب تهدیدی جدی برای به خطر انداختن خود و دیگران است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۱    
با توجه به نیاز روستاییان به ساخت مساکن جدید، طرح هادی روستایی باید اصلاح شود و وعده های توخالی مسئولین برای اتمام این طرح ذهن روستاییان را بیش از پیش به خود مشغول کرده است
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استفاده از افراد باتجربه و متخصص، پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی و افراد تحصیلکرده ورزشی در حوزه ورزش و همچنین راس هیاتهای ورزشی می تواند باعث پیشرفت ورزش استان و ایجاد انگیزه و پیشرفت هر چه بیشتر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
خانه های کوچک و فضاهای نامناسب شهری، زندگی کودکان امروزی را بیش از هر نسل دیگری سخت کرده است، آنها حتی فرصتی برای کودکی ندارند
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۴۱    
کمبود آرد و افزایش قیمت نان در ارومیه صحت ندارد و آرد به میزان کافی برای تولید نان به نانوایان توزیع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۱    
ویروس کرونا علاوه بر ایجاد بحران سلامت به یک معضل و بحران اقتصادی در سطح جامعه تبدیل شده است و باعث شده بیکاری و رکود اقتصادی افزایش پیدا کند و این دغدغه ها در اقشار آسیب پذیرتری همچون زنان سرپرست ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۱    
اختلافات مدیریتی و بروکراسی های پرپیچ و خم ادارای بزرگترین تله کابین خاورمیانه در ارومیه را دچار رکود کرد و این طرح هم اکنون بلاتکلیف رها شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۱    
واکسن آنفلوآنزا که زمان تزریق آن از اواسط شهریور شروع می شود، در آستانه ورود به پاییز سخت و آلوده به کرونا در داروخانه های استان نایاب است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۱    
براساس نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی بارندگی های پراکنده و رگباری همچنان در این استان تداوم دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۱    
با توجه به تصمیمات اتخاذ شده در ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص محدودیت های کرونایی، آموزش دانش آموزان در استان بصورت غیرحضوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۱    
به گفته کارشناسان سلامت، استفاده صحیح از ماسک ایزوله تاثیر قابل توجهی در پیشگیری از کرونا دارد اما باید توجه کرد رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی نیز در شرایط موجود الزامیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
در نیمه نخست سال جاری تناژ حمل شده توسط ناوگان باری استان بالغ بر 6 درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۱    
فقر و نابرابری های اقتصادی از زمره مهم ترین معضلات جامعه بشری است که از جایگاه ویژه ای در بین سایر مسائل اجتماعی برخوردار است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از در دست اجرا بودن سه تصفیه خانه فاضلاب در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۱    
هر روز مشکل ترافیک در ارومیه و دسترسی به پارکینگ های عمومی و طبقاتی برای مردم دشوارتر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۱    
صنعت کشاورزی در صورت فراهم بودن زیرساخت های لازم می تواند کشور را در مسیر رشد و موفقیت در تجارت کلان قرار داده و پیش ببرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۱    
کمبود نان و ایجاد صف در مقابل نانوایی های ارومیه در چند روز اخیر معضلی است که مردم را نگران و نسبت به این وضعیت گلایه مند کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۰    
بی توجهی برخی شهروندان به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی باعث جولان کرونا در ارومیه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۹   + ۳۸ سایت دیگر  
ستاد مرکزی اربعین حسینی در اطلاعیه شماره 6 تاکید کرد: امکان عزیمت موکب های اربعینی برای ارائه خدمات، به عراق وجود ندارد و به طور کامل منتفی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۳۹    
با شیوع کرونا و تعطیلی های گسترده در کشور، ضربات سختی به جامعه کارگری وارد شد و خیلی ها شغل دوم و حتی شغل اول خود را نیز در این مدت از دست داده اند که در این شرایط با توجه به افزایش هزینه های بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۹    
با نزدیک شدن به فصل بارش ها، اهمیت لایروبی رودخانه ها و مسیل ها بیش از پیش ضروری به نظر می رسد و یکی از این مکان ها شهر چای ارومیه است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۹    
یکی از معضلات مهم و اساسی که امروزه جامعه با آن درگیر است استفاده از کودکان در کسب و کار میباشد، مسئله ی تاسف برانگیزی که امروزه با گذر از خیابا ن های پرتردد شهر ارومیه و سر چهار راهها وچراغ قرمزها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۴۰ سایت دیگر  
تشدید کرونا در آذربایجان غربی سبب شد محدودیت های کرونایی مجدد به این استان باز گردد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۹    
رسیدگی و ساماندهی ورودی های شهری از لحاظ هویت بخشی و پیشرفت ابادانی به شهر ارومیه از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۳    
بنا به تصمیم ستاد استانی مبارزه با کرونا و با توجه به قرار گرفتن ارومیه در وضعیت هشدار راه های منتهی به تفرجگاه بند ارومیه با هدف جلوگیری از تردد مردم در این مکان تفریحی مسدود شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ستاد ملی مقابله با کرونا، قرار است برای تخلفات در سه سطح ادارات، اصناف و بخش خصوصی و فضا های عمومی، جریمه تعیین کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۳    
با توجه به گسترس شیوع ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز در ارومیه این شهر نیازمند شدید یک بیمارستان صحرایی برای بیماران کرونایی می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۳    
کادر درمان در 8 ماه گذشته در نبرد طاقت فرسا با کرونا خسته شده اند، استراحت نکرده اند و هر روز با صحنه های غم انگیز و دلخراشی روبرو شده اند از این رو از مردم انتظار دارند با رعایت پروتکل هاای بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۳    
این روزها زباله گردی منبع درآمد بسیاری از خانواده های فقیر و تهیدست جامعه شده است؛ مقابله با این فعالیت ها که باعث انتقال انواع بیماری خصوصا کرونا در این ایام میشود تقریبا غیرممکن و نیازمند توجه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۳    
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی از فردا یکشنبه 13 مهرماه، موج دوم سامانه بارشی وارد استان می شود که بارش های نسبتا قابل توجهی در سطح استان مشاهده خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۳    
کوچه پس کوچه های شهر ارومیه نیاز مبرم به اصلاح و ساماندهی دارد که گویا مدیران شهری این امر را فراموش کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۳    
همواره مشکلات و کاستی های شهری تاثیر همه جانبه ای بر زندگی مردم گذاشته و در این راستا شوراها باید همه تلاش خود را در جهت تبیین و تصویب بهترین راهکارها و تصمیمات حوزه مدیریت شهری برای دست یابی به شهری ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۸۷ سایت دیگر  
نمایندگان ولی فقیه در چهار استان شمالغرب کشور پس از پایان نشست فصلی بیانیه ای مشترک را در خصوص تحولات منطقه قره باغ کشور آذربایجان صادر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کمبود امکانات رفاهی در شهر گلمان زندگی برای ساکنین این منطقه را سخت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۳    
آنتن دهی ضعیف، قطعی و نبود اینترنت تلفن همراه در برخی از مناطق آذربایجان غربی بویژه روستاها و مناطق دورافتاده به یکی از مهم ترین گله مندی مردم از مسئولان تبدبل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳    
با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و شیوع بیماری فصلی آنفولانزا مراجعه مردم به مراکز درمانی افزایش یافته از این رو دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مراکز درمانی باید با جدیت بیشتری رعایت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۳    
بارداری پوچ یک نوع حاملگیست که در آن کیسه و جفت تشکیل می شوند ولی جنین تشکیل نمی شود و هر فرد معمولا یکبار دچار این نوع بارداری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با آغاز سرما و فرا رسیدن فصل ویروس آنفولانزا و شباهت های این ویروس با کرونا ، مردم باید بیش از پیش به رعایت پروتکل های بهداشتی توجه نمایند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۳    
امروزه مردم بدلیل مشکلات مالی و اقتصادی و گرانی زمین برای زندگی حاشیه شهرها را برای زندگی انتخاب می کنند و این امر معضل بزرگی در جامعه به شمار می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برخی از متقاضیان سهام عدالت که تمایل دارند سهمشان را بفروشند، به نحوه ی فروش و تأخیر در واریز مبلغ فروش سهام خود اعتراض دارند؛ اما دلایل این تأخیر چیست؟
مشاهده نتایج بیشتر...