دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۳:۱۰Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

باریش نیوز (barishnews.ir)

  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معضل جدید مردم ارومیه عرضه کالای اجباری به همراه سایر مایحتاج مردم می باشد که عاملی مهم برای کمبود اقلام اساسی در بسیاری از خواربار فروشی ها و سوپر مارکت های سطح شهر است.
  ۱۰ ساعت پیش    
با نزدیک شدن به ایام پایانی سال زمزمه شروع سفرهای نوروزی در ایام تعطیلات آغاز سال 1400 توسط برخی هموطنان درحالی به گوش می رسد که شاید به تهدیدی برای خیز چهارم شیوع کرونا منجر شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 4 هزار و 780 دوز واکسن کووید 19 به آذربایجان غربی تحویل داده شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار آذربایجان غربی گفت: مردم برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تمامی دستورالعمل های بهداشتی و محدودیت ها را رعایت و اجرا کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که به دلیل شیوع کرونا رعایت فاصله اجتماعی و دوری از تجمعات غیر ضروری توصیه همه مسئولان است اما بسیاری از شهروندان به اجبار سلامتی خود را در ازدحام صف ها به مخاطره می اندازند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۴    
افزایش روزانه قیمت محصولات لبنی در حالی است که لبنیات یکی از مهم ترین نیازهای مصرفی بدن انسان است اما با توجه به این که قیمت آن در هر تولید تغییر می کند احتمالا جزء کالاهایی است که از سبد مصرفی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۴    
در روزهای اخیر با وجود وضعیت هشدار کرونا شاهد عادی انگاری و رعایت نکردن فاصله اجتماعی و نزدن ماسک از سوی برخی از مردم بدون توجه به شیوع مجدد بیماری و موج جدید ویروس در ارومیه هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با نزدیک شدن به جشن نیکوکاری، روش های نوین مشارکت در این آیین معنوی در آذربایجان غربی اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۴    
با توجه به وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه اینبار هم مردم ارومیه با قیمت های سلیقه ای در رستوران ها و فست فودی ها روبه رو هستند که نظارت مسئولین مربوطه را می طلبد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
آخرین تغییرات سهمیه بنزین وانت بارها طی اطلاعیه ای از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۴    
وجود گرانی دارو و عدم درج قیمت روی بسته آن در ارومیه، نگرانی های بسیاری را برای مردم ایجاد کرده است که مسئولان باید ورود جدی برای حل آن داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی با شناسایی چهارمین کانون بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان زنگ خطر شیوع این بیماری در آذربایجان غربی به صدا در آمد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۴    
چند سالی است که نبود خریدار برای سیب تولید شده توسط باغداران آذربایجان غربی به معضلی تبدیل شده است که متاسفانه امسال نیز طبق روال گذشته به قوت خود باقیست و طبق آخرین آمار اعلام شده به علت نبود سیاست ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مجید آقازاده با 8 رای موافق، 2 رای مخالف و یک رای ممتنع از سوی اعضای شورای اسلامی شهر، به عنوان شهردار کلانشهر ارومیه انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: تردد خودرو های شخصی با پلاک غیربومی در شهر های ارومیه، خوی، ماکو، نقده،و اشنویه ممنوع شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۸    
یکی از قشرهایی که این روزها در کنار کادر درمان و پرستاری در راستای مبارزه با کرونا با کمترین امکانات و وسایل حفاظت شخصی جهادگونه عمل کرده و اقدام به تمیز کردن معابر و خیابان ها ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: نوع رفتار کشور های آمریکا و اروپایی در مقابل تعهدات برجامی، متکبرانه و بی ادبانه بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۸    
کادر درمان و پرستاری این روزها با شیوع ویروس کرونا بیش از ظرفیت و توان خود در حال خدمات دهی هستند اما با وجود همه خستگی ها می گویند تا آخر ایستاده اند و توجه به آن ها و مشکلاتشان بایستی در اولویت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۸    
تصادف در سطح آذربایجان غربی بخصوص کلانشهر ارومیه بسیار افزایش پیدا کرده و می توان گفت به ارمغان هر روزه شهر ارومیه تبدیل شده است که ترویج فرهنگ صحیح رانندگی و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی نقش ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۰۸    
نهم اسفندماه در تاریخ کشور ایران به عنوان روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان نام گرفته است تا زمینه ای برای حمایت از منزلت اجتماعی و حقوق مصرف کنندگان فراهم شود ولی دستیابی به حقوق مصرف کنندگان در حد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۸    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، تغییرات خاص دمایی تا اواسط هفته پیش بینی نشده و شاهد روند افزایشی دما در سطح استان خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یکی از روش های اصلی انتقال بیماری کرونا از طریق قطرات تنفسی است که افراد در هنگام صحبت، آواز، سرفه یا عطسه بیرون می دهند که با استفاده از ماسک های استاندارد می توان از انتقال و شیوع آن جلوگیری کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت:بستری شدگان مبتلا به کرونا در استان رکورد 2 ماه گذشته را زد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۷    
اپلیکیشن شاد با هدف پر کردن جای خالی مدارس در دوران قرنطینه کرونایی از بدو ورودش به منازل دانش آموزان ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی گفت: بیش از 200 نفر از وکلای دادگستری آذربایجان غربی به دلیل مشکلات اقتصادی پروانه وکالت خود را تمدید نکردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۷    
این روزها به یک اجبار در ادامه تحصیل نیمسال دوم دانشگاه ها تبدیل شده است، اما این فضا خالی از اشکال نیست و این اشکالات گاهی نارضایتی دانشجو و استاد را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
قیمت مسکن اگرچه در کشور از سال گذشته گران تر شد؛ اما در ارومیه این گرانی بیشتر است و دلالان و سودجویان قیمت املاک را حبابی و افسارگسیخته افزایش داده اند و گویا مسئولان هم هیچ نظارتی بر ملک و قیمت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گرانی میوه و مواد غذایی در کنار درآمد پایین به دغدغه مردم ارومیه تبدیل شده چراکه امسال قیمت میوه های فصلی به قدری بالاست که خانواده های بسیاری توان خرید آن را ندارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی گفت: بیش از 200 نفر از وکلای دادگستری آذربایجان غربی به دلیل مشکلات اقتصادی پروانه وکالت خود را تمدید نکردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
محققان در جریان دو مطالعه مختلف دریافتند تزریق یک واحد واکسن کرونا در افرادی که قبلا به این بیماری مبتلا شده و بهبود یافته اند، موجب افزایش قابل توجه میزان پادتن این ویروس در بدن آن ها می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
با مرمت بناهای تاریخی موجود در اراضی لشکر 64 ارومیه اقدامات لازم برای اجرای طرح باغ موزه در این پادگان صورت می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
26 طرح آبرسانی روستایی در استان امروز، سه شنبه با دستور ویدئوکنفرانسی رضا اردکانیان وزیر نیرو وارد مدار بهره برداری شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۲    
وضعیت کنونی جامعه به شکلی است که حتی اگر یک صف الکی و کاذب در خیابانی شلوغ ایجاد شود، برای مردم بسیار جالب توجه خواهد کرد. برخی از افراد بدون اینکه بپرسند، صف چیست، وارد صف می شوند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بی اختیاری ادراری (از دست دادن کنترل مثانه) یکی از مشکلات شایع و اغلب شرم سارکننده است. شدت این وضعیت از تخلیه ی ناگهانی ادرار هنگام سرفه یا عطسه تا نیاز مبرم به تخلیه ی ادرار که فرد فرصت رفتن به ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کرونا این روزها دوباره در آذربایجان غربی قدعلم کرده و صدای موج یا پیک چهارم آن با افزایش آمار مبتلایان قابل شنیدن است و اگر خطر بروز موج جدید جدی گرفته نشود باید جان خود را به تلاطم های آن سپرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر 95 درصد از طرح های اشتغال آذربایجان غربی پویا بوده و به صورت مستمر فعالیت تولیدی آنها برپا است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲    
مراکز تعویض پلاک در کشور یکی از شلوغ ترین مکان هایی است که خطر ابتلا و شیوع بیماری کرونا بین شهروندان بیشتر به چشم می آید و در این میان شهر ارومیه نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این امر صدای مردم را ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۲    
اخذ وام دانشجویی برای دانشجویان مشکلاتی به وجود آورده و آنها خواستار رسیدگی و تجدید نظر مسئولان ذیربط در مقررات پرداخت وام می باشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۲    
چهارمین رزمایش اقدام فراگیر با هدف تنظیم سیستم روشنایی معابر و مقابله با رمز ارزهای انشعابات غیرمجاز در آذربایجان غربی همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
با اوج گیری مجدد کرونا در سطح آذربایجان غربی، محدودیت های کرونایی اعمال می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۱۲    
تکدی گری یکی از معضلات جدی آسیب های اجتماعی است که می تواند تاثیرات منفی را بر جامعه تحمیل کند و نیاز مبرم جامعه برنامه ریزی صحیح برای کاهش این پدیده از سوی ارگان های ذیربط می باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
این استان مجهز به کیت تشخیص نوع انگلیسی ویروس کرونا شده و در سه روز گذشته نیز آزمایش هایی برای ردیابی این ویروس صورت گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۲    
اوضاع این روزهای بازار ارومیه آشفته و گرانی و افزایش قیمت کالاها صدای مردم را در آورده چراکه قیمت اجناس در سطح بازار و مغازه های سطح شهر کاملاً متفاوت است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۷    
مغازه داران با گذاشتن کالا و اجناس در مقابل مغازه و پیاده رو و معابر عمومی موجب اختلال در رفت و آمد عابران پیاده می شوند و همچنین از فضای عبور و مرور نیز تصویری نازیبا و آشفته می سازند و ضمن ایجاد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
86درصد جمعیت روستایی استان تحت پوشش مستقیم خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۷    
مردم ارومیه به شدت از کیفیت نان عرضه شده و قیمت های سلیقه ای اعمال شده در نانوایی های شهر گلایه مند و خواستار نظارت دقیق مسئولین در این باره هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تاکنون موردی از بیماری کرونای انگلیسی در سطح استان مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: مرز این استان با شمال عراق برای مسافران از ساعت14 امروز 3 اسفند بسته خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۷    
با توجه به بارش برف در برخی از شهرهای آذربایجان غربی، در حال حاضر تردد در محورهای اصلی در سطح استان برقرار است و مشکلی در رفت و آمد وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
مجری مطالعات بالینی واکسن ایرانی کرونا گفت: نتایج اولیه نشان می دهد، میزان ایمنی زایی نخستین واکسن ایرانی کرونا با نام "کوو ایران برکت" حدود 90 درصد است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۷    
با توجه به بارش برف در برخی از شهرهای آذربایجان غربی، در حال حاضر تردد در محورهای اصلی در سطح استان برقرار است و مشکلی در رفت و آمد وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۷    
کم توجهی مردم به رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی سبب تشدید شیوع این بیماری شده و شلوغی تفرجگاه ها به این امر دامن می زند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
چند وقتی است که بازار ارومیه با گوشت مرغ بیگانه شده و با شروع فعالیت روزانه مغازه های فروش مرغ با یخچال های خالی این مغازه ها مواجه می شویم ومتاسفانه همچنان خبری از گوشت مرغ در بازار این شهر نیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۶    
طبق بررسی آخرین نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، حاکی از ورود سامانه بارشی جدید و تداوم روند کاهشی دما تا اوایل روز دوشنبه مورخ 4/12/99 در سطح استان است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت بیش از دو ماه از ماجرای کمبود روغن در استان آذربایجان غربی این کالای اساسی همچنان در لیست اقلام کمیاب جا خوش کرده و سبب تشکیل صف های طولانی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
از دیروز اول اسفند 1399، صدور دفترچه درمانی در همه شعب و کارگزاری های سازمان تامین اجتماعی متوقف شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه اخیر شورای شهر ارومیه که برای انتخاب شهردار این شهر دور هم جمع شده بودند، متاسفانه باز هم طبق روال گذشته خبری از زبان فارسی و احترام به رنگین کمانی بودن شهر نبود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
شب گذشته به دنبال برخورد شدید یک دستگاه سواری تندر 90 با خودروی پراید در محور ارومیه - سلماس 4 فوتی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۶    
با توجه به وضعیت تشدید دوباره شیوع کرونا در شهر ارومیه، باغ رضوان طبق مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا مسدود می باشد و نیاز است شهروندان از حضور در آنجا خودداری کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مردم شهرستان تکاب امسال بیشترین سرعت باد را در استان آذربایجان غربی تجربه کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۶    
مرکز تخصصی لیزر ماه رویان ارومیه در جهت افزایش خدمات به همشهریان عزیز با 3 دستگاه الکس برای پوست های روشن ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۶    
تعرفه ها در برخی مطب ها رعایت نمی شود و گاها شاهد هستیم پولی بیشتر از نرخ مصوب از بیماران اخذ می شود که نیازمند رسیدگی مسئولان نظارتی در این زمینه می باشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۶    
جایگزینی نیروی کار جوان و جوانان تحصیل کرده با نیروی کار مسن مسئله ای مهم و اساسی در پیشرفت جامعه محسوب می شود که بایستی مدنظر مسئولان قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عادی انگاری و جدی نگرفتن بیماری کرونا در آذربایجان غربی سبب شده تا روز به روز شاهد روند افزایشی این بیماری در سطح استان باشیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۶    
علیرضا رضوی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از در دست اجرا بودن 37 پروژه آب و فاضلاب در راستای تامین زیرساخت های مورد نیاز مسکن مهر استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۶    
استفاده از ماسک در روزهای شیوع ویروس کرونا افزایش یافته و رهاسازی آن پس از مصرف موجب به خطر انداختن سلامت شهروندان ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از اثربخشی 100 درصدی واکسن ایرانی روی ویروس کرونای انگلیسی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سیب به عنوان یکی از محصولات استراتژیک آذربایجان غربی چند سالی است دچار معضلی بنام نبود مشتری شده به طوری که امسال هم هزاران دهزار تن سیب ذخیره شده در سردخانه های استان خریدار ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان ناوگان عمومی موظف به رعایت دستورالعمل های دریافتی از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا هستند تا از ورود استان به موج چهارم کرونا جلوگیری شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
در پی پیش بینی های سازمان هواشناسی مبنی بر بروز طوفان و بارندگی طی روزهای آتی؛ اکیپ های اجرایی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تا پایان هفته آماده باش کامل هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تماس مستمر با آلاینده ها می تواند منجر به مشکلات تنفسی، بیماری های قلبی و حتی سرطان ریه شود؛ از این رو توجه به سلامتی در روز هایی که هوا آلوده است اهمیت بیشتری پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۶    
وزش باد و بارش شدید باران که از شب گذشته در ارومیه آغاز شده سبب آبگرفتگی معابر و سیلاب در معابر و خیابان های شهر ارومیه شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۱    
استفاده بی رویه از تلفن همراه و عوارض آن اشکال گوناگونی به خود گرفته است. یکی از موارد خطرآفرین استفاده نامناسب از این وسیله ارتباطی صحبت با آن یا مرور شبکه های اجتماعی و ارسال پیام حین رانندگی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۱    
دهانه رحم، پایین ترین قسمت رحم است و در انتهای واژن قرار دارد. هنگام زایمان، دهانه رحم باز می شود و به نوزاد اجازه می دهد از کانال تولد یا اندوسرویکال خارج شود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: در مقایسه سه هفته آخر بهمن ماه با اواخر دی ماه، آمار بیماران بستری 2.5 برابر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۶    
معضل بیکاری در جامعه سبب شده تا شمار جوانان تحصیل کرده و مستعد، اما بیکار افزایش یابد و تبعات منفی بیکاری گریبانگیر جامعه شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به اینکه تعداد نخبگان ورزشی در تمام رشته های ورزشی در استان آذربایجان غربی زیاد است از ادوار گذشته تاکنون به نخبگان ورزشی استان توجهی نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۶    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، سامانه بارشی جدیدی وارد استان شده و تا اوایل هفته آینده ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی سردشت گفت: یک قبضه مین به جا مانده از جنگ تحمیلی در بین روستاهای گرویس و اسلام آباد از توابع بخش مرکزی این شهرستان منفجر شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۶    
فاز اول مدول سوم این تصفیه خانه تا هفته چهارم اسفند ماه سال جاری اتمام و بهره بردرای از آن آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۶    
دنیای بازی ارومیه که تنها مکان تفریحی سرپوشیده و چهار فصل در داخل این شهر بود حال و روز خوشی ندارد و کسی به وضعیت آن رسیدگی نمی کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اینکه این روزها اکثر کارگران از نداشتن دستمزد کافی عذاب می کشنداما نبود امنیت شغلی همچنان مطالبه اصلی کارگران از مسئولان است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۶    
پس از گذشت یکسال از بحران همه گیری کرونا در آذربایجان غربی برخی از مطب ها و مراکز درمانی همچنان شلوغ است، موضوعی که گلایه های بیماران را در پی داشته و نظارت آن به دست فراموشی سپرده شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۶    
متاسفانه از زمان شروع ویروس کرونا نظام آموزشی کشور از ابعاد مختلف و متعددی در معرض خطر و آسیب قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۶    
اوضاع بازار کالاهای صنعتی از جمله لوازم خانگی خوب نیست و عدم نظارت بر آن عاملی شده تا مصرف کنندگان، سرگردان از خرید، در پی دلایل افزایش قیمت ها باشند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی برای حفاظت و مرمت ساختمان قدیمی صدا و سیمای ارومیه از تغییر کاربری آن به یک مکان فرهنگی یا موزه حمایت می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با اوج گیری آمار مبتلایان به ویروس کووید_19عادی انگاری و عدم استفاده از ماسک توسط شهروندان بیش از پیش دیده می شود و این مسئله می تواند زمینه ساز ورود موج چهارم به استان باشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۱    
قیمت گذاری کاذب در سایت های خرید و فروش اینترنتی و نبود نظارت بر آنها باعث سردرگمی مردم شده و تا زمانی که مرجع مشخصی برای تعیین قیمت ها اعلام نشود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۱    
چند هفته بیشتر از ثبات قیمت بازار مرغ در استان آذربایجان غربی نگذشته بود که دوباره در روزهای گذشته شاهد افزایش خزنده قیمت مرغ و همچنین کمبود در سطح استان هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به شناسایی 9 بیمار مبتلا به ویروس انگلیسی کرونا در کشور گفت: پیش بینی این است که تا پایان سال آینده همه مردم کشور واکسینه شوند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۱    
افت کیفیت اینترنت و پایین بودن سرعت آن مسئله ای است که این روزها برای کاربران زیادی اتفاق افتاده است و معضلی اساسی برای آنها به شمار می رود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جاده شهید کلانتری ارومیه یکی از اصلی ترین مسیرهای مواصلاتی بین استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی است که روزانه هزاران خودرو از این مسیر تردد می کنند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز در حاشیه بازدید از قطعه سوم آزاد راه ارومیه - تبریز گفت: یکی از اقدامات ضروری برای اتمام قطعه سوم آزاد راه ارومیه - تبریز، جذب سرمایه گذار است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۶    
با پایان نیم سال اول و آغاز نیم سال دوم تحصیلی، شمار زیادی از دانشجویان هنوز موفق به انتخاب واحد نشده اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بزرگترین بازارچه کالا های خارجی مهاباد ساعت 12 جمعه شب دچار آتش سوزی شد و ماموران ایستگاه های آتش نشانی با جضور به موقع در محل حادثه ، موفق به مهار آتش سوزی شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا گفت: وجود نتایج کاملا مشخص فاز 3 بالینی و ایجاد ایمنی 92 درصدی، خرید واکسن کرونای اسپوتنیک وی روسیه را برای کشور توجیه می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۵۶    
عدم تحرک و چاقی مستعد کننده بدن برای ابتلا به دیابت و فشار خون بالا است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۶    
طبق بررسی نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، تغییرات خاص دمایی تا اواسط هفته پیش بینی نمی شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۶    
یکی از اشتباهات محاسباتی آمریکا در مورد ایران در مسئله فتنه 88 بود که رئیس جمهور آمریکا به سرعت از فتنه گران حمایت کرد اما پس از شکست فتنه خائب و خاصر شد همچنین در جریان تحریم نیز خطای محاسباتی کردند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۶    
شورایی که با رای مستقیم برای خدمتگزاری به این مردم انتخاب شده است و با توجه به بودجه عمومی شهر و روستا فعالیت خود را انجام می دهند بایستی در مقابل مردم و رسانه ها به عنوان زبان گویای آن ها پاسخگو ...
مشاهده نتایج بیشتر...