سه شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۴:۵۷Sep 2020 29

باریش نیوز (barishnews.ir)

  ۱ ساعت پیش    
کارشناسان اقتصادی افزایش نرخ بیکاری در آذربایجان غربی را زنگ خطری می دانند که زمینه های بروز بحران بیکاری را با ورود قشر جدیدی از جمعیت تحصیلکرده فراهم میسازد.
  ۱ ساعت پیش    
چند سالی می شود که دنیای بازی ارومیه در وضعیت نامناسب به سر می برد و عدم رسیدگی مسئولین به این مسئله و وعده های پوچ و توخالی آنها مردم را بیش از پیش ناامید کرده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
این وزارتخانه در استان آذربایجان غربی 195 پروژه در دست اجرا دارد که سرمایه گذاری انجام شده و در دست انجام برای این پروژه ها افزون بر 11 هزار و 211 میلیارد تومان است.
  ۲ ساعت پیش    
در شرایط کنونی، که در کشور با بحران شدید اقتصادی روبرو هستیم؛ نگرانی از وضعیت طبقه متوسط به حدی رسیده که بسیاری از اقتصاددانان از محو و نابودی این طبقه ابراز نگرانی می کنند.
  ۲ ساعت پیش    
با توجه به اوج شیوع کرونا در ارومیه رانندگان حمل و نقل عمومی شهری که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند جریمه و خودرو آنها توقیف می شوند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
متاسفانه در چند روز اخیر آمار مبتلایان به ویروس کرونا در سطح کشور و آذربایجان غربی با شدت بیشتری رو به افزایش است و نیاز است تا محدودیت و پروتکل های بهداشتی با جدیت بیشتری اعمال شود.
  ۴ ساعت پیش    
در این روزها علاوه بر گرانی مسکن در آذربایجان غربی، مهم ترین دغدغه مستاجران نبود خانه خالی و افزایش سرسام آور اجاره ها می باشد که به کابوسی برای مستاجران تبدیل شده است.
  ۴ ساعت پیش    
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی به طور کلی جو آرام و پایداری در سطح استان حاکم است و دما در برخی از مناطق استان 2 تا 3 درجه کاهش می یابد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رضا اردکانیان سه شنبه 8 مهرماه به منظور افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های صنعت برق استان با استقبال مقامات استانی وارد فرودگاه شهید باکری ارومیه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۳    
تشدید ویروس کرونا سبب شده تا آمار مبتلایان به این بیماری افزایش یابد و در این میان مدیران استان نیز نتوانستند از شر این بیماری در امان بمانند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۳    
با شیوع ویروس منحوس کرونا دستورالعمل های بهداشتی برای هر صنف و حتی مردم عادی اعمال شده اما در برخی موارد در رعایت پروتکل های بهداشتی مبارزه با کرونا کوتاهی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۳    
تعطیلی کارخانه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی در سال های اخیر یکی از چالش های جدی در آذربایجان غربی بود که سبب کاهش رونق تولید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۳    
رویکرد اداره کل ورزش و جوانان استان، باید استفاده از قهرمانان ورزشی و افراد متخصص در امور ورزش به ویژه در راس هیات ها باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۳    
یکی از مهم ترین معضلات شهر ارومیه، کمبود مکان و امکانات تفریحی است که می تواند زمینه ساز بسیاری از مشکلات روحی و روانی در جوانان و نوجوانان باشد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۳    
افزایش مشکلات و فشارهای اقتصادی با تحت تاثیر قرار دادن شهروندان از لحاظ روانی و ایجاد مشغله فکری، سلامت روانی افراد را به خطر می اندازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۳    
چندی پیش مسئولان شهری اعلام کردند که دست فروشان سطح شهر ارومیه ساماندهی و با افرادی که اقدام به سدمعبر می کنند برخورد می شود اما هنوز که هنوز است خبری از این طرح وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تا این لحظه تردد مسافرین در پایانه مرزی رازی ممنوع بوده و در پایانه مرزی پلدشت هم علی رغم تردد کالا با روال عادی، تردد مسافر ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تعداد 3750 واحد واکسن آنفلوانزا برای آذربایجان غربی دریافت شده است که 2500 واحد سه ظرفیتی و 1250 واحد چهار ظرفیتی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۳    
نبود زیرساخت های لازم و ضعف اینترنت، دانش آموزان را در موضوع آموزش مجازی از طریق شبکه شاد با مشکل مواجه کرده است و اولیای دانش آموزان نیز نگرن آینده تحصیلی فرزندانشان می باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۳    
روشنایی زیرگذر امام علی (ع) ارومیه همچنان در فراموشی به سر می برد و انتظار می رود متولیان هر چه سریعتر اقدام به رفع این مشکل نمایند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۳    
رخدادهای اخیر اقتصادی از جمله تشدید تحریم ها و افزایش لحظه ای قیمت ارز پیامدهایی را در قدرت خرید خانوارها داشته و همچنین سودجویی برخی فعالان بازار در قالب گرانفروشی بر مشکلات اقتصادی مردم افزوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۳    
چند سالی است که محصول سیب در آذربایجان غربی و به ویژه ارومیه با بی مهری متولیان همراه بوده و در کنار جاده ها خاک می خورند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۳    
عده ای افراد منفعت طلب به دنبال بهانه ای برای سودجویی و کلاهبرداری هستند و اینبار نوبت به انتشار برخی آگهی ها در فضای مجازی با موضوع پیش فروش واکسن کرونا رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۳    
براساس پیش بینی سازمان هواشناسی آذربایجان غربی، از روز یکشنبه 6 مهرماه تا پایان هفته جاری جو آرام و پایداری در اغلب مناطق استان حاکم است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۳    
دستاوردهای مردم آذربایجان غربی در دوران هشت سال دفاع مقدس مثالی زدنی است و مردمان این خطه با تمام قوت در راستای محافظت از این مرز و بوم تلاش کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۳    
دریافت وام ازدواج برای خانواده های که فرزند دم بخت دارند سخت شده و آنها را با مشکل مواجه کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۳    
اوج گیری کرونا در روزهای ابتدایی فصل پاییز سبب شده تا ظرفیت 4 بیمارستان در ارومیه مجدد تکمیل شود و این امر زنگ خطری برای روزهای آینده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۳    
ساماندهی متکدیان چند سالی است که از سوی مسئولان مطرح می شود که امیدواریم با همتی همگانی این امر به زودی محقق شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۳    
در شرایطی که بیشتر فعالیت های کاری از طریق اینترنت صورت می گیرد و با بازگشایی مدارس آموزش مجازی برای دانش آموزان نیز رونق گرفته است سرعت پایین اینترنت حجم دغدغه های مردمی را افزایش داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۳    
مراکز درمانی یکی از مکان های پرخطر در روزهای کرونایی هستند از این رو انتظار می رود تا رسیدگی به وضعیت نابسامان برخی از مراکز درمانی با جدیت بیشتری انجام شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۳    
با گذشت چند سال از آغاز ساخت و ساز طرح مسکن مهر در ارومیه بی مهری به ساکنان این مساکن همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۳    
مشکلات بیکاری و نبود شغل با درآمدی مناسب همواره از مهم ترین دغدغه های جوانان به شمار می رود و اینک شیوع بیماری کرونا بر شدت این دغدغه ها افزوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۳    
مشکلات اقتصادی و هزینه های هنگفت در تهیه گوشی هوشمند و خرید بسته های اینترنت برای شرکت در آموزش های مجازی بر شدت استرس و اضطراب دانش آموزان افزوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۳    
نبود و کمبود پل عابر پیاده در برخی از خیابان های شهر ارومیه امروزه به یک معضل و مشکل در این شهر تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۳    
سازگاری محصول زعفران با شرایط مناسب آب و هوا و خاک حاصلخیز در آذربایجان غربی سبب شده تا در چند سال اخیر کشت این محصول در مناطق مختلف استان انجام شود و نتیجه خوبی نیز از کشت آن حاصل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
کاهش حساسیت عمومی نسبت به کرونا سبب شده تا وضعیت قرمز مجدد به آذربایجان غربی برگردد و تداوم سهل انگاری در این امر در روزهای آینده فاجعه آمیز خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۳    
پیش بینی می شود در اولین روز از فصل پاییز بارش های رگباری و پراکنده باران در مناطق شمالی آذربایجان غربی تقویت شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳    
برخی مخاطبان از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در یکی از خوابگاه های علوم پزشکی در شهر ارومیه خبر می دهند که اسامی این خوابگاه نزد باریش نیوز محفوظ است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ویژه برنامه های گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از امروز دوشنبه در سراسر کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۳    
بازگشایی مدارس جزو یکی از پر ریسک ترین اتفاقاتی بود که متولیان به هر نحوی شده دانش آموزان را به پای کلاس های درسی کشاندند و متاسفانه طولی نکشید که امروزدر شهرستان های مختلف استان آذربایجان غربی شاهد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۳    
دوره بعد از عمل سزارین به خاطر خستگی ذهنی و جسمی، زمان سختی برای خانم ها است همچنین به دلیل شیردهی و سختی های بعد از زایمان نیاز دارید که رژیم غذایی مناسبی برای خودتان و نوزادتان داشته باشید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۳    
بندرگلمانخانه در 20 کیلومتری شهرستان ارومیه قرار دارد و یکی از مهمترین بنادر دریاچه ارومیه بشمار می آید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۳    
هدف اصلی در ارائه خدمات در لابراتور دیجیتال نوین ارومیه افزایش دقت و افزایش کیفیت کار و خروجی مناسب و تحویل یک کار بی عیب و نقص به متقاضیان است
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۳    
مقرر شده بود که در سال جاری شاهد صحنه های اسفناک انباشت سیب در کنار جاده ها نباشیم، اما بر اساس گزارش های میدانی علیرغم برگزاری جلسات متعدد بار دیگر سیب در کنار جاده ها رها شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۸    
برنامه های مختلف و متنوعی برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس در نظر گرفته شده است که در مجموع بیش از 120 برنامه در استان های شمال غرب کشور و از این تعداد 40 برنامه در سطح استان آذربایجان غربی اجرا و ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
صنعت برق در عرصه کنونی اقتصاد جهان جایگاهی بسیار مهم دارد و تلاش های ما افزون بر رفع نیازهای مردم، مولفه ای تاثیرگذار در مختصات تعالی اقتصادی کشور است .
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۷    
قریب به هفت ماه از شیوع کرونا در کشور می گذرد و شیوع این ویروس منحوس تبعاتی از جمله بیکاری و گسترش فقر را در پی داشته است که سهم مردم سفره هایی کوچکتر در این روزها است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی اربعین گفت: دولت عراق تا این لحظه هیچ گونه مجوزی مبنی بر برگزاری مراسم راهپیمایی اربعین صادر نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۷    
بعد از گذشت یک ماه، کمبود گاز مایع در ارومیه همچنان ادامه دارد و شهروندان از بروز این مشکل به شدت گلایه مند هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی از آماده بهره برداری شدن طرح های آبرسانی و ارتقای کیفی آب 19 روستا در پنج شهرستان استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۷    
یکی از نمایندگان ارومیه طی توییت اعلام کرد، سهم نمایندگان فعلا فقط فریاد است. این توییت واکنش کاربران مجازی را در پی داشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۷    
اجرای طرح آجر به آجر می تواند تاثیر بسیار مهمی در رفع مشکلات فضاهای آموزش آذربایجان غربی داشته باشد که نیازمند حمایت دستگاه های اجرایی و خیرین است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۷    
باید کاری کنیم که این مجموعه ریشه دار باشد و ماهیت خود را از دست ندهد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۷    
تا پایان هفته جاری به تدریج از میزان دمای هوا کاسته و پیش بینی می شود دمای اکثر مناطق استان بین 5 تا 7 درجه کاهش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۷    
مسافرت ها ، ایام عزاداری و بازگشایی مدارس سکی از دلایل خیز کرونا در سطح استان است که مردم باید هوشیارانه با رعایت پروتکل های بهداشتی گام مصمم تری در راستای رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۷    
روز گذشته بر اساس اعلام رییس اداره آموزش و پرورش اشنویه یکی از مدارس بر اثر ابتلا یک دانش آموز به کرونا تعطیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۷    
کرونا همچنان در آذربایجان غربی قربانی می گیرد و براساس آخرین آمار موجود تعداد کل فوت شدگان بر اثر ابتلا به کرونا در سطح استان به 943 مورد رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۷    
افتتاح بیمارستان خویی در شهرستان خوی پس از27 سال یکی از بارزترین نمادهای خلف وعده مسئولین در توسعه استان است که بی توجهی به آن پروژه های خاک خورده بسیاری را تا کنون در پی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته در سراسر شهرهای استان آذربایجان غربی به جز ارومیه و سردشت برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۷    
طبق آخرین آمار موجود که مربوط به سال گذشته می باشد، 130 پروژه آبرسانی به روستاهای استان در حال انجام است که این پروژه ها 58 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۷    
اشتغال زایی یکی از موثرترین عوامل فقر زدایی به شمار می رود که نیازمند توجه جدی و هدف گذاری از سوی متولیان امر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۷    
زیرگذر امام علی (ع) ارومیه از روشنایی مناسبی برخوردار نیست و بی توجهی به این موضوع سبب بروز حوادث ناگوار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۷    
بی تدبیری مسئولان بار دیگر سبب شد تا امسال نیز شاهد سرنوشت تلخ سیب درختی در کنار جاده ها باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۷    
کادر درمان که در این روزها در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا هستند طی پیام های متعدد به خلف وعده مسئولین در پرداخت معوقات معترض شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۷    
اجرای طرح آجر به آجر می تواند تاثیر بسیار مهمی در رفع مشکلات فضاهای آموزش آذربایجان غربی داشته باشد که نیازمند حمایت دستگاه های اجرایی و خیرین است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۷    
استان آذربایجان غربی علیرغم اینکه دارای ظرفیت های گسترده ای است اما متاسفانه بر اثر بی مسئولیتی برخی متولیان نادیده گرفته می شود که موضوع نیازمند توجه جدی از سوی مسئولین است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پرورش زنبور عسل یکی از صنعت های مهم در آذربایجان غربی است که این محصول امسال نیز برای چندمین سال متوالی مقام اول کشوری را کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نبود کپسول گاز مایع در این روزها صدای مردم را در شهر ارومیه در آورده و موجب نارضایتی بسیاری از آنان شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۷    
وضعیت آسفالت بعضی از معابر و خیابان های شهر ارومیه این روزها طوری شده که نه تنها چهره نامناسبی از شهر ایجاد کرده بلکه باعث نارضایتی و گلایه شدید مردم نیز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در راستای سهولت مراجعه کنندگان به این مرکز از 29 شهریور ماه سال جاری نوبت دهی در مرکز تعویض پلاک ارومیه به صورت اینترنتی خواهد بود و به افرادی که در سامانه نوبت دهی ثبت نام نکنند با توجه به سایتی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۷    
برای روزهای آینده تغییرات محسوس دمایی وجود ندارد و هوای آذربایجان غربی تا پایان هفته جاری آرام است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۷    
بر اساس اعلام سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نرخ بیکاری در فصل بهار به 12.1 رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۷    
شهربازی ارومیه واقع در منطقه چیچست ارومیه نمادی از تناقض ادعا و عمل مسئولین در ارومیه به شمار می رود که علیرغم وعده های متعدد شهربازی فاخر و بکری در این منطقه ایجاد نشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۷    
عدم توجه مناسب به ورودی های شهر ارومیه که چند سالی هست با وعده های تو خالی مدیران شهری ساماندهی خواهد شد سبب به چالش کشیده شدن آبروی شهر توسط گردشران و مسافران که قصد عزیمت به این شهررا دارند می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۷    
یکی از دلایل ایجاد یبوست در بارداری، افزایش هورمون پروژسترون است که حرکت ماهیچه های صاف کل بدن مثل ماهیچه های روده را کند می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عملیات ساخت نخستین مرکز گردشگری نمکی استان با تمام توان و قدرت در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۷    
سنت دیرینه پخت رب گوجه فرنگی در ارومیه سالیان سال است که در بین خانواده ها مرسوم بوده و با نزدیک شدن به فصل پاییز این آئین سنتی آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۷    
با فرارسیدن فصل بارش ها و عدم لایروبی رودخانه شهرچایی ارومیه که در فراموشی مطلق به سر می برد امکان وقوع سیلاب را در پی دارد و باید مسئولان ذیربط نسب به این موضوع بی توجه نباشند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۲۷    
با توجه به تغییرات جدید در شورای اسلامی شهر ارومیه باید منتظر باشیم و ببینیم که در آخرین دوره فعالیت این اعضا، چه اقدام قابل توجهی در برنامه جدید شورای شهر ارومیه گنجانده شده و عملیاتی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۵۷    
مسئولان سال گذشته اعلام کردند که امکانات رفاهی و ساحل شنی در کنار دریاچه ارومیه ایجاد می شود اما گویا بعد از گذشت یک سال این اقدام در فراموشی مطلق به سر می برد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۷    
این روزها والدین، دانش آموزان و کادر مدارس روزهای پر التهابی را سپری می کنند و عدم تصمیم های مدبرانه از سوی مسئولان آموزشی برای اعلام روند فعالیت مدارس در روزهای پیش رو این التهاب را افزایش داده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که کرونا در آذربایجان غربی قربانی می گیرد و روزانه افراد زیادی به این بیماری مبتلا می شوند امروز در ستاد استانی مبارزه با کرونا بازگشایی دانشگاه ها نیز مانند مدارس عنوان شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۷    
در چند ماه اخیر مبارزه با فساد در آذربایجان غربی قوت بیشتری گرفته است که بنظر می رسد یکی از دلایل وجود فساد در جامعه حضور افراد ناکارآمد است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اقدام نشریه هتاک فرانسوی شارلی ابدو فرانسه در بازنشر کاریکاتورهای موهن به پیامبر اکرم (ص) و قرآن کریم، نشانه ی انفعال و استیصال استکبار در مقابله با گفتمان بیداری جهانی و مقاومت اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از موافقت با اعطای 77 میلیارد ریال تسهیلات به چهار طرح گردشگری در ارومیه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۷    
بیمارستان جامع زنان ارومیه یکی از پروژه های فاخر به شمار می رود که علیرغم وعده های متعدد همچنان به اتمام نرسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۷    
براساس اعلام سازمان هواشناسی استان، پایداری هوا تا اواسط هفته جاری تداوم دارد و پدیده قابل توجهی پیش بینی نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۸    
به نظر می رسد پیشرفت پروژه تقاطع غیر همسطح آذربایجان با کندی پیش می رود و نیاز است تا متولیان توجه ویژه در راستای به ثمر نشستن نهایی این پروژه داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۸    
متاسفانه هزینه اجاره مسکن در ارومیه به اوج رسیده و این مسئله نارضایتی های زیادی را از سوی مردم در پی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۸    
رصد فضای مجازی در روزهای اخیر نشان از پوشش نامناسب و خارج از عرف در برخی مدارس غیرانتفاعی ارومیه را دارد که این موضوع نیازمند تشدید نظارت است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۸    
اعمال عوارض نامتعارف در مسیر ارومیه به تبریز سبب نارضایتی مردم شده و انتظار می رود مسئولان امر اهتمام ویژه ای به این موضوع داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۸    
همه اقشار جامعه در قبال جان و حفظ سلامتی همدیگر مسئول هستند از این رو خود مراقبتی و پرهیز از حضور در تجمعات می تواند گزینه قابل قبولی برای مبارزه با کرونا باشد
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۸    
مسئولین آذربایجان غربی در جلسات مختلف مدام جمع آوری مدارس کانکسی را عنوان می کنند و وعده ی ساخت مدارس در شان دانش آموزان را می دهند اما این موضوع تا کنون در مرحله شعار باقی مانده و نتیجه چندان جالبی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۸    
شهروندان هنگام استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را با جدیت بیشتری رعایت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۸    
مخاطبان طی پیام های متعدد از نبود روشنایی در برخی از خیابان های سطح شهر ارومیه و خرابی چراغ های داخل شهر در برخی مناطق خبر می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون سلامت دامپزشکی آذربایجان غربی درخصوص انتشار تصاویر و فیلم در شبکه های مجازی با موضوع همدیگر خواری در یک مرغداری در شهرستان ارومیه مطالبی را در راستای تنویر افکار عمومی در این زمینه اظهار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۶    
مراجعه کنندگان نزد پزشک سال هاست که با مشکل نوبت گیری در مراکز درمانی مواجه هستند از این رو انتظار می رود این مشکل از سوی مسئولان امر حل شود تا بیماران به جز درد بیماری، از مشکلات دیگری رنج نبرند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
پیگیری اتمام پروژه های آسفالت راه های روستایی انتقال یافته از اداره کل راه و شهرسازی در دستور کارقرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۴۶    
با توجه به رشد و گسترش استفاده از فضای مجازی علیرغم تمام مزایا، متاسفانه این فضا تهدیداتی را نیز در پی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۶    
امورات خیریه و کمک و به به نیازمندان همیشه مورد تاکید بوده است و بسیار حائز اهمیت است اما برخی از افراد متاسفانه در این شرایط به جهت نزدیک شدن به انتخابات شورای شهر به نفع منافع شخصی و سیاسی خود ...
مشاهده نتایج بیشتر...