شنبه ۲۷ دیساعت ۰۴:۱۶Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

اطلاعات روز (etelaterooz.ir)

اطلاعات روز 29 اسفند 1394 اطلاعات روز 30 اسفند 1395 اطلاعات روز 1 فروردین 1396 اطلاعات روز 22 اسفند 1397 اطلاعات روز 29 اسفند 1398 اطلاعات روز 31 فروردین 1399 اطلاعات روز 31 اردیبهشت 1399 اطلاعات روز 31 خرداد 1399 اطلاعات روز 31 تیر 1399 اطلاعات روز 27 مرداد 1399 اطلاعات روز 20 شهریور 1399 اطلاعات روز 29 مهر 1399 اطلاعات روز 30 آبان 1399 اطلاعات روز 27 آذر 1399 اطلاعات روز 3 دی 1399 اطلاعات روز 10 دی 1399 اطلاعات روز 11 دی 1399 اطلاعات روز 12 دی 1399 اطلاعات روز 13 دی 1399 اطلاعات روز 14 دی 1399 اطلاعات روز 15 دی 1399 اطلاعات روز 16 دی 1399 اطلاعات روز 17 دی 1399 اطلاعات روز 18 دی 1399 اطلاعات روز 19 دی 1399 اطلاعات روز 20 دی 1399 اطلاعات روز 21 دی 1399 اطلاعات روز 22 دی 1399 اطلاعات روز 23 دی 1399 اطلاعات روز 24 دی 1399 اطلاعات روز 26 دی 1399 
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۴    
سید عزت الله ضرغامی رئیس پیشین صداوسیما و بی حاشیه ترین سیاستمدار کشور که جریان های چپ و راست مواضع وی را دنبال میکنند این روزها سبک نوینی از سیاست را که برآمده از قلب انقلاب است را پیش گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۴    
دکتر محمد جواد نیکفر رئیس ستاد مرکزی ائتلاف بزرگ اصولگرایان در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری موسوم به حامیان احمدی نژاد در نامه ای سرگشاده هر دو جریان سیاسی کشور یعنی اصلاح طلبان و اطولگرایان را ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۴    
در صورت علملکرد بر مبنای ارزش های دینی و انقلابی میشود سلاحی برای مقابله با دشمن و در صورت عدم رعایت موازین دینی و شرعی به ابزاری برای سوء استفاده برخی فرصت طلبان تبدیل خواهد شد
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: حکم بازداشت دونالد ترامپ توسط شورای عالی قضایی عراق، با پیگیری زیادی که توسط وزارت امور خارجه و سایر نهادها صورت گرفت صادر شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: اگر میزان فروش نفت در بودجه محقق شود نرخ ارز محاسباتی 17 هزار و 500 تومانی اثری بر نقدینگی ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در معاملات امروز بازار سرمایه و همزمان با انتشار خبر اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون نیاز به سپرده، به 53 هزار تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۸۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از امکان دریافت وام خرید مسکن بدون نیاز به خرید اوراق تسهیلات و همچنین سپرده گذاری از فردا تا 22 بهمن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
روش های سرمایه گذاری مردمی تحت عنوان مشارکت عمومی-خصوصی به واسطه مزایایی که دارند، چندین سال است که مورد توجه کشورهای مختلف قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دست بانک مرکزی ما در اعمال سیاست بر نرخ ارز بسته است اما در آینده شرایط بهتر می شود و اگر منابع ما آزاد شود دلار تا 15 هزار تومان پایین خواهد آمد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی بورس با انتقاد از مصوبه مجلس مبنی بر تعیین سقف و کف قیمتی فولاد توسط وزارت صنعت گفت: این تصمیم ماهیت شورای عالی بورس را زیر سوال خواهد برد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه کشور با بیان اینکه گرانی خودرو پرداختی بیمه ها را کسر کرده است، گفت: عدم کفایت بیمه نامه ها در قبال خسارات جانی و مالی هشدار بزرگی برای مسئولان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: ردیف بودجه در نظر گرفته شده برای حمل و نقل عمومی و مترو در سال آینده، در برابر نیاز این ناوگان عمومی تنها یک شوخی بزرگ است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد گفت: 100 میلیارد تومان وام قرض الحسنه برای تکمیل لوله کشی گاز منازل، در اختیار مددجویان امداد قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۵   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: سازمان صرف نظر از اینکه آیین نامه اجرای قانون چگونه تهیه و تدوین شده، به صورت صد در صد قانون لغو تحریم ها را به لحاظ فنی اجرا می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مجری تست بالینی واکسن کرونای ایرانی با بیان اینکه واکسیناسیون حداقل باید چندین ماه به شکل مستمر انجام شود تا موجب توقف شیوع ویروس شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۵   + ۷۱ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه دستور رهبری در تحریم واکسن آمریکایی و انگلیسی را تدبیری حکیمانه دانست و گفت: تأکید مقام معظم رهبری بر ممنوعیت ورود واکسن از آمریکا و انگلیس برای آن بود که نباید ایران به آزمایشگاهی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: منابع درآمدی بودجه که در لایحه دولت 495 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود به 799 هزار میلیارد تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: کلید اصلی تحریم ناپذیر کردن مبادلات بانکی و مالی این است که امکان شناسایی آن ها از سوی آمریکا و متحدینش را کاهش دهیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: درآمد عوارض آزادراه های مشارکتی به دو حوزه استهلاک اصل و سود سرمایه گذار و تعمیر و نگهداری مسیر اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر توسعه اجتماعی جوانان گفت: با توجه به وضعیت تورم در کشور، افزایش وام ازدواج هم جوابگوی مشکلات جوانان برای ازدواج نیست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
برادر به نظرم طی چند سال مدیریت محمد مهدی طهرانچی سکوت در عدم پاسخ به نامه های شما جزئی از عملکرد کارنامه مثبت وی تلقی میشود چرا که خدمت برای بسیج و بسیجیان بدون منت و بدون چیدمان در سایه ماجور درگاه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن قیر آذربایجان شرقی گفت: از سال گذشته شاهد از دست رفتن بازار200 میلیون دلاری صادرات قیر ایران به ترکیه و گرجستان هستیم، درحالی که قیر عراق با گازوئیل یارانه ای ایران ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
چند نرخی بودن ارز منشاء فسادهای گسترده و به هم ریختگی بازارها به دلیل دلالی شده است، پیشنهاد می شود اختصاص ارز 4200 تومانی به واردات متوقف و منابع مالی این بخش به نیازمندان پرداخت شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۵۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن ارائه روایتی از عملیات جست وجوی لاشه های پهپاد آمریکایی گلوبال هاوک گفت: خلیج فارس در امنیت کامل است و اگر این امنیت را نیرویی بخواهد به هم بزند، فرامنطقه ای ها هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
آلودگی هوا در تهران بیداد می کند. یکی از راه های رفع آلودگی توسعه و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه براساس تصمیم ستاد کرونا اجرای بخش هایی از قانون چک تا پایان سال به تعویق افتاده بود، گفت: از سال آتی مردم روند صدور چک را به صورت آنلاین مشاهده خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بودجه ارائه شده توسط دولت به نحوی تنظیم شده که بیشترین عواید و منافع نصیب دلال ها خواهد شد و ثمره کسری بودجه آن برای مردم چیزی جز تورم سنگین نیست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
اپلیکیشن های پیام رسان سیگنال و تلگرام با افزایش یکباره تقاضا در پی تغییر شرایط استفاده از سرویس واتس اپ و واکنش منفی کاربران شبکه اجتماعی نسبت به آن روبرو شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
گرچه گزارش های رسمی از کاهش تورم در حوزه مسکن حکایت دارد ولی همچنان هزینه خانوارهای تهرانی برای خرید خانه حدود 83 درصد نبست به پارسال بیشتر شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با بیان این که شرایط برای واردات اتوبوس فراهم شده است، گفت: یک میلیارد دلار از محل منابع خارجی در اختیار شهرداری تهران برای توسعه حمل و نقل عمومی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم با بیان اینکه کنار گذر جنوبی تهران تا چند روز آینده به بهره برداری می رسد، گفت: این آزادراه بخشی از جاده ابریشم است و کمک می کند تا در کنار احیای دوباره جاده ابریشم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
یکی از اصلی ترین اهداف دولت در طرح برق امید، صرفه جویی در مصرف انرژی است اما به نظر می رسد تمهیدات به کار گرفته شده برای افزایش قیمت برق پرمصرف ها اهداف این طرح را به خطر بیندازد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۸۷ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی مقابله با کرونا، گفت: تصمیم استفاده از واکسن ایرانی در راستای حفظ عزت ملی گرفته شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی پایتخت از استقرار مأموران پلیس راهور و پیشگیری در نقاط مختلف شهر و گشت زنی هدفمند در راستای اجرای طرح امنیت شبانه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مردم مطمئن باشند که آنها وسیله آزمایش برای شرکت های سازنده واکسن قرار نخواهند گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۷۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر تحریم ها رفع نشود، بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی را سوم اسفند اخراج می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی تمدید شد و داوطلبان از دوشنبه 22 دی تا پایان روز چهارشنبه 24 دی می توانند در این آزمون ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۵    
عمان نیز طی پیامی به کشورهای امریکا ، انگلیس و فرانسه از آنها خواسته است تا از هرگونه ماجراجویی در تنگه هرمز و لیح فارس جدا خوداری کنند
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران، گفت: تمامی دوربین های سطح شهر تهران چه در محدوده طرح کاهش، دوربین های سرعت، دوربین های چراغ قرمز و غیره خودروهای فاقد معاینه فنی را شناسایی می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۵   + ۳۶ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: تلاش می کنیم در بودجه 1400 انعطاف بیشتری داشته باشیم و به اقتصاد محلی و توانمندی محلی هم توجه کنیم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با تاکید بر اینکه ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است، خاطرنشان کردند: اگر آمریکایی ها توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح در کشور خودشان به بار نمی آمد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از آغاز به کار ناوگان ویژه بانوان در اتوبوسرانی پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
شبکه سی ان ان گزارش داد که قانونگذاران آمریکایی از ساختمان کنگره تخلیه شده و به یک پایگاه نظامی نزدیک منتقل شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۷:۴۵    
اصولگرایی با این سبک و سیاق در آینده با بحران مقبولیت واقع میشود و به مرور طرفدارانش یا ریزش میکنند یا خنثی میشود و خدایی نکرده تغییر جناح خواهند داد مردم امروز را نمیتواند با جامعه دهه 60 مقایسه کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۰:۱۵    
البواردی همچنین افزود هرچند مدل این پهبادها شبیه پهباد های عمل کننده در آذامکو عربستان بوده است اما از هرگونه اتهام زنی به ایران خوداری کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۲:۱۵    
محمدزاده که در این اثنا از طرف چهره های خودی و غیر خودی مورد شماتت قرار گرفت و حتی تهدید به زندان شد همچنان برای احیای حقیقت مطالبی را به همراه انتشار اسناد منتشر میکرد که دانشگاه آزاد به جای پاسخ ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۱۵    
تایمز اسرائیل این موشک هارا متعلق به حماس و ساخت ایران تحلیل کرد و علت حضور آنها را پیام هشدار آمیز به اسرائیل دانست که در صورت هرگونه اقدام تحریک برانگیز اولین مرکز مورد اصابت دیمونا خواهد بود
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری تهران گفت: متقاضیان برای دریافت مجوز تردد بین شهری باید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 14 تا 16 به سامانه دریافت مجوز تردد بین شهری مراجعه کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس با تاکید بر اینکه مردم دیگر حرف کسی را ولو اینکه خوب باشد، قبول نمی کنند چرا که آنها عمل می خواهند، گفت: کسی می گوید ارزشی و انقلابی هستم باید کارآمدی دین در جامعه را به اثبات برساند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
شیوه پیشنهادی دولت برای افزایش 25درصدی حقوق در لایحه بودجه به گونه ای است که تفاوتی بین حقوق 30 میلیونی و 3 میلیونی وجود ندارد؛ در حالی که باید با افزایش پلکانی این مشکل را برطرف کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۸۳ سایت دیگر  
مرحله سوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن با ظرفیتی معادل 41 هزار و 296 نفر در 183 شهر از 19 استان کشور از ساعت 10 صبح امروز 18 دی آغاز شد و به مدت یک ماه ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ریخانه پارسا که بشدت تحت فشار عوامل خاص در ترکیه است با انتشار پستی غیر مستقیم از مقامات ایرانی در خواست بازگشت کرده است که امیدواریم این موضوع محقق شود وگرنه در حوزه جنگ اطلاعاتی فرهنگی سرویس ترکیه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۰:۴۵    
باقر قالیباف برخلاف ظاهر لطیف و زیبا شخصی خشن، هجومی و بی تعارف است تاجایی که حتی در حوزه کا ر بسیاری از دوستان قدیمی خود را به دلیل سهل انگاری از دایره نزدیکان خود دور کرده است
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با بیان اینکه واکسن کرونا در ناصرخسرو وجود خارجی ندارد، گفت: مردم فریب افراد سودجو را نخورند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران توضیحاتی درباره توسعه خطوط در حال بهره بهرداری مترو در پایتخت ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آغاز دور جدید ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از صبح پنج شنبه 18 دی ماه به مدت یک هفته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
با رونمایی از سامانه تماس اضطراری زمینه برای کاهش تصادفات جاده ای در کشور فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
هوای تهران باز هم در شرایط ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار گرفته است، البته در بخش هایی از تهران از ابتدای صبح کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای همه گروه های جامعه قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۶۵ سایت دیگر  
از شب گذشته اخباری مبنی بر تعطیلی بعضی از جایگاه های نفت گاز در کشور منتشر شده است که این موضوع از سوی سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی به طور کامل تکذیب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
لایحه حفظ کرامت و حمایت از زنان در برابر خشونت پس از حدود هشت سال رفت و آمد بین دولت و قوه قضائیه برای کسب تایید ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی طرح کمک معیشتی خانوار با بیان اینکه فهرست افراد مشمول دریافت کمک معیشتی بسته شده است، گفت: به 34 میلیون نفر کمک معیشتی حمایتی پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر پخش حوزه هنری با بیان وضعیت اکران فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است در کشور گفت: در راستای تامین محتوای جذاب و تازه و کمک به احیای سینماها تصمیم به اکران عمومی این فیلم گرفتیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور باتاکید بر اینکه دراجرای موضوعات تصویب شده با موضوع کنکور تناقضاتی وجود دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور درباره حادثه هواپیمای اوکراینی گفت: مسببین این حادثه باید در یک دادگاه عادلانه محاکمه شوند و دولت بر این موضوع اصرار دارد و قوه قضاییه هم حتما این کار را انجام می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۵   + ۱۴۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالروز قیام 19 دی مردم قم علیه رژیم ستمشاهی، به صورت تلویزیونی سخنرانی خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی پایتخت از کشف بیش از 48 میلیارد تومان کالای احتکارشده در جنوب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از تکمیل و رونمایی قطار ملی تا پایان بهمن سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سیروس همتی عضو هیات انتخاب بخش نمایش های خیابانی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر عنوان کرد که بخش خیابانی به دلیل شرایط کرونایی این روزها می تواند ویترین تئاتر در این دوره از جشنواره باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
امیرآبادی با اشاره به جمله ای از وزیر علوم که گفته بود می خواهیم سهمیه ها را اصلاح کنیم، گفت: اگر می خواهید سهمیه را افزایش دهید ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس اعلام کرد در حالی که درآمدهای نفتی دولت در هفت ماهه اول امسال کمتر از 2 میلیارد دلار بوده، در حدود 7 میلیارد دلار ارز با نرخ ترجیحی برای کالاهای اساسی اختصاص داده شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت با انتقاد از دو قطبی سازی واکسن داخلی و خارجی که نمی تواند هدفی جز پاشیدن بذر ناامیدی در بین مردم داشته باشد، اعلام کرد: دولت خرید های اطمینان بخش در خصوص واکسن انجام داده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر سی ونهمین جشنواره فیلم فجر معتقد است، جشنواره فیلم فجر در سی نهمین دوره تبدیل به یک آیین برای سینما ایران شده و نمی شود به چشم یک رخداد به آن نگاه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از کاهش مرگ و میر ناشی از کووید 19 و دو رقمی شدن آمار آن در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با اعلام اینکه امسال تولید کیک زرد بین 35 تا 40 تن خواهد شد، گفت: این مسئله به معنای آن است که ما تولید کیک زرد را 8 برابر کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۵   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح و فرمانده کل ارتش با حضور در منطقه عمومی تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش از یگان های پهپادی حاضر در تمرین سان دیدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاحات اساسی در بودجه به زمان نیاز دارد اما معمولا دولت بعد از تصویب کلیات بودجه، فراموش می کند که باید این کار را انجام دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارفرمایی مراکز اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده با بیان اینکه تا سال 1404 تعداد خودروهای فرسوده در کشور به هشت میلیون دستگاه می رسد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور گفت: انحراف از ایفای وظایف سازمان محیط زیست دلیل آلودگی هواست، چرا که ابتکار و کلانتری بیشتر سعی می کنند موضع سیاسی اتخاذ کنند تا اینکه به کارهای اصلی خود بپردازند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
البته این موضوع تحلیل و تفسیر خودم است به نظر میرسد حضرت علامه پابوسی امام خامنه ای را آخرین مرحله از سیر و سلوک عرفانی خود میدانستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از ابلاغ برنامه 5 سال آینده حوزه مسکن برای ساخت 5 میلیون واحد مسکونی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به کاهش شدید قیمت نماد پالایشی یکم گفت: هجوم مردم برای خرید یونیت صندوق های پالایشی یکم به دلیل فراخوان دولت بود و سرمایه گذاران را به خطا انداخت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بخش غیر رقابتی پانزدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر بر مزار شهید محسن فخری زاده افتتاح و به صورت زنده از رادیو فرهنگ و شبکه چهار سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان سینمایی درباره جزئیات جشنواره فیلم فجر بیان کرد که امسال فیلم اولی ها با 32 فیلم در جشنواره شرکت کرده اند که آمار قابل توجهی نسبت به سال های قبل است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۱۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: دقایقی پیش فرآیند تولید اورانیوم با غنای 20درصد در فردو آغاز شده است و تا ساعاتی دیگر اولین محصول اورانیوم غنی شده UF6 به دست خواهد آمد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۱۳۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: حاج قاسمِ شهید برای دشمن خطرناک تر از حاج قاسم در حال حیات معمولی این دنیاست چرا که امروز هر مرد و زن و دختر و پسری در عالم اسلام احساس می کند باید خودش حاج قاسم باشد و از وجود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۸۸ سایت دیگر  
مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران جزئیات انتشار اوراق سلف مسکن در بورس را تشریح کرد و گفت: در زمان سررسید اوراق ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهارکرد: پرونده کیفری سقوط هواپیمای اوکراینی در دست پیگیری است و فکر می کنیم در روزهای آتی در این زمینه اطلاع رسانی بیشتری شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
جمعی از هنرمندان تئاتر با گرد هم آمدن در مقابل مجلس شورای اسلامی، مطالبات خود را در قالب بیانیه ای با نمایندگان مجلس در میان گذاشتند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۴   + ۹۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در پیامی با قدردانی از اخلاص و قدرت تفکر فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: ان شاءالله رزمندگان بدون مرز نیروی قدس تحت فرماندهی شما تاریخ استکبار را به پایان نزدیک خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۳:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار آثار مسابقه هفت بخش این رویداد سینمایی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۲:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
اگر چهره های جوانی که توان و پشتوانه اجرایی و تجربه کاری دارند، وارد شوند ممکن است مورد حمایت جریان اصولگرا قرار گیرند و مردم هم به آنها توجه می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۲:۴۴    
نگرانی های آمریکا از احتمال انتقام گیری تهران با نزدیک شدن به سوم ژانویه، نخستین سالگرد کشته شدن قاسم سلیمانی به دست واشنگتن، افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۲:۱۴    
در صورت علملکرد بر مبنای ارزش های دینی و انقلابی میشود سلاحی برای مقابله با دشمن و در صورت عدم رعایت موازین دینی و شرعی به ابزاری برای سوء استفاده برخی فرصت طلبان تبدیل خواهد شد
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۳:۴۴    
در صورت علملکرد بر مبنای ارزش های دینی و انقلابی میشود سلاحی برای مقابله با دشمن و در صورت عدم رعایت موازین دینی و شرعی به ابزاری برای سوء استفاده برخی فرصت طلبان تبدیل خواهد شد
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۰:۱۴   + ۸۲ سایت دیگر  
چرا که از یک سو صرف پذیرش مقاله و صدور گواهی پذیرش مقاله به امضای سردبیر مجله علمی–پژوهشی مبین احراز اوصاف علمی بودن مقاله نگارش شده می باشد و از سوی دیگر چاپ مقاله جزء مصادیق معیارها و استانداردهای ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ضرب شست مجلس به عاملان شهادت حاج قاسم/تعیین معیارهای جدید برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
شبکه سی ان ان با انتشار گزارشی درباره اعزام بمب افکن های بی 52 آمریکا به خاورمیانه، گفته است در وزارت دفاع آمریکا درباره تهدیدهای احتمالی ایران در سالگرد ترور سردار سلیمانی اختلاف نظر وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۴   + ۲۷۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم ربانی، فقیه و حکیم مجاهد، آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۳:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی گفت: آماده گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی و شهدای مقاومت و آزادسازی همیشه مسلمانان از سیطره و سلطه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی دنیای غرب با محوریت و شرارت افزایی آمریکایی ها هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۲:۴۴    
پهباد های انتحاری غیر قابل رصد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هرگونه تحرک در خلیج فارس را رصد خواهند کرد و در صورت هرگونه تخلف و تخطی ناوهای موجود در خلیج فارس نیز به تایتانیک دیگری در این منطقه تبدیل ...
مشاهده نتایج بیشتر...