یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۰:۴۶Oct 2020 25

حوزه هنری (hhnews.ir)

  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۳    
رئیس حوزه هنری در پیام تسلیت خود برای درگذشت این هنرمند آورده است: توفیقات کم نظیر اسکندرپور در بهره بردن از هنر در طراحی و نظارت فنی ضریح اهل بیت علیهم السلام ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهبری استان های حوزه هنری کشور گفت: حوزه های هنری مراکز استانی با شناسایی فرصت ها و مزیت های استان، یک مأموریت شاخص و ویژه را دنبال کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری طی پیامی درگذشت استاد پرویز اسکندرپور خرمی، هنرمند نقاش و خادم بازسازی عتبات عالیات را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سازمان سینمایی حوزه هنری با انتشار اطلاعیه ای درگذشت تهیه کننده متعهد سینما و تلویزیون را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
کتاب پسرهای ننه عبدالله خاطرات محمد نورانی از مدافعان نامی خرمشهر در آغاز جنگ تحمیلی، به قلم سعید علامیان، روانه بازار نشر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
محمد حمزه زاده، با حکم رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرعامل بنیاد کتاب این سازمان شد و معاونت سینمایی حوزه هنری را به حمیدرضا جعفریان واگذار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سید مصطفی موتورچی مسئول دفتر تئاتر بچه های مسجد حوزه هنری از اعلام اسامی آثار پذیرفته شده نهایی جشنواره نمایشنامه نویسی گلدسته ها و پایان بخش رقابتی این رویداد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
آلبوم موسیقی درآینه به آهنگسازی حسین بهروزی نیا و خوانندگی اشکان کمانگری با هدف ماندن در مسیر اصالت ها و ارزش های موسیقی ایرانی در قالب نگاهی متفاوت و تازه به این گونه موسیقایی آبان ماه امسال منتشر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نادری با اشاره به تازه ترین فعالیت های حوزه هنری دیجیتال گفت: در دنیای امروز دیگر ورود به فضای مجازی و بهره برداری از امکانات و زیرساخت های آن حکم انتخاب یا اختیار نیست ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
در مدیریت جدید حوزه هنری، با توجه ویژه به فعالان فرهنگی و ظرفیت های موجود در استان ها و شناسایی استعدادها، مراکز استانی به مرکز رشد هنر انقلابی تبدیل خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
کتاب دوماشال خاطرات ماشاالله حرمتی به قلم مهین سمواتی نویسنده همدانی با حضور معاون راهبری حوزه هنری کشور، مدیرعامل انتشارات سوره مهر و فعالان فرهنگی استان همدان رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل انتشارات سوره مهر با تاکید بر مشکلات چاپ و نشر کشور گفت: با وجود محدودیت های کرونایی و نوسان قیمت ها 150 کتاب چاپ اول را منتشر و روانه بازار کردیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در پیام تسلیت خود آورده است: گرچه رفتن نور دیده سفر کرده، بسیجی سرافراز حاج احمد یلالی مرد پر افتخار عرصهٔ فرهنگِ جهاد و پایداری در استان خوزستان را به سختی باور داریم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پیشین حوزه هنری در این مراسم گفت: قزوه شخصیتی است که هم به شعر و شاعری مسلط است و هم به هنر طنز و همین مسئله باعث شده این کتاب با رگه هایی از طنز همراه باشد که برای خواننده نسل امروز جذاب خواهد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاونت راهبری استان های حوزه هنری انقلاب اسلامی عروج شهادت گونه حاج احمد یلالی مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری خوزستان و حوزه هنری آبادان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
حوزه هنری در حال تدارک برای اکران فیلم سینمایی دیدن این فیلم جرم است! به کارگردانی رضا زهتابچیان و تهیه کنندگی محمدرضا شفاه است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
استاد محمد جواد محبت به عنوان دبیر مهرواره سراسری شعر وحدت تعیین شد، این مهرواره در بخش های شعر سنتی ، شعرنو ، زبان های بومی ایران و کودک و نوجوان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
با پایان یافتن مرحله نهایی داوری بخش داستان دوازدهمین جشنواره بین المللی شعر و داستان انقلاب ، داوران این بخش معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۱    
رئیس حوزه هنری در این مراسم گفت: حوزه هنری تمام همت خود را برای روایت دقیق از مکتب حاج قاسم سلیمانی و ابعاد بین المللی مجاهدت ایشان و همراهان و همرزمان شان، به کار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان سینمایی حوزه هنری در بخشی از پیام تسلیت خود برای این هنرمند سینمای کشور آروده است: استاد دکتر اکبرعالمی که تمام عمر زندگی اش را وقف در عرصه تحقیق ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مسعود شجاعی طباطبایی، کارتونیست و دبیرمسابقه ما کرونا را شکست می دهیم، لوح تقدیر و رکورد سازمان جهانی ویسواگوارو را به خاطر تلاش هنری درمبارزه با کرونا کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فیلم برای او ساخته ی سید مرتضی سبزقبا برای حضور در بخش مسابقه ی ششمین جشنواره ی بین المللی فیلم Premio Fausto Rossano ایتالیا انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در این دیدار گفت: راه بسیاری مانده است تا از ظرفیت ها و توانایی های عکس به منظور تبلیغ اسلام و ترویج معارف اربعین حسینی استفاده موثر کنیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
انتشارات سوره مهر یکی دیگر از تازه ترین آثار خود در حوزه خاطره نگاری را با موضوع بحران سوریه و با روایتی از دکتر حسین امیرعبداللهیان رونمایی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
آقاخانی با اعلام این خبر گفت: این شبه جشنواره نخستین مسابقه ای در کشور است که مبنای اقتباس را فقط ادبیات کهن (شاهنامه، مثنوی معنوی، جوامع الحکایات ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
با اتمام مرحله داوری نهایی بخش داستان دوازدهمین دوره جشنواره شعر و داستان انقلاب ، آثار برگزیده این بخش مشخص شدند، در این مرحله، 133 اثر راه یافته به مرحله نهایی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مجتبی رحماندوست معتقد است: رمان شبح میکونوس هم دارای اندیشه و هم گزارشی از یک قضیه و واقعه است، که با جاذبه کامل ارائه شده اند و این اثر را تبدیل به بابی نو در رمان ایرانی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
فعالیت غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس با عنوان روشنای خاطره ها تا 27 مهرماه تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
کتاب پیاده تا خورشید سفرنامه علیرضا قزوه از 8 سفر به کربلای معلی در آستانه اربعین حسینی منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
میلاد عرفان پور در پیامی ضمن تسلیت درگذشت استاد محمدرضا شجریان گفت: این هنرمند ممتاز و جریان ساز، بخشی از حافظه ی مردم این سرزمین است و آوازهایش حال چندین نسل از مردم ما را جلا داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دیدار ماه برنامه ای است برای عاشقانی که شوق زیارت کربلا به دل دارند اما اربعین امسال نمی توانند به زیارت حرم ماه بروند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه مجازی 3000 عکس از پویش عکس پرتره زائران میلیونی اربعین حسینی از سوی خانه عکاسان ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری گفت: خون حاج قاسم سلیمانی به احیای جریان مقاومت، اخراج آمریکایی ها از منطقه و حذف غده سرطانی اسرائیل خواهد انجامید و نسل ما به انگیزه انتقام خون حاج قاسم زنده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهبری استان های حوزه هنری در نشست با کارکنان حوزه هنری استان اصفهان، فراخوان ارائه پیشنهاد برای تحول در مراکز استانی حوزه هنری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کتاب شعر کودک کلاغ سرماخورده سروده حسن یعقوبی توسط انتشارات سوره مهر کودک و نوجوان(مهرک) منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تولید مشارکتی حوزه هنری مازندران به مرحله نیمه نهایی فستیوال بین المللی هانتینگتون بیچ آمریکا راه یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه عکس عطش وصل روایت تصویری حمید وکیلی از پیاده روی اربعین، از 19 مهرماه تا 7 آبان ماه در حوزه هنری برپا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۱    
معاون راهبری استان های حوزه هنری گفت: توجه به هویت منطقه ای و مزیت های ممتاز هر منطقه برای جریان سازی هنر انقلاب و تولید آثار هنری یکی از محورهای تحولی حوزه هنری است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سیدمصطفی حسینی ضمن گلایه از تعطیلی سینماها در رأس فهرست اماکن اعلامی از سوی ستاد ملی کرونا گفت: برخلاف سایر اماکن عمومی، بیشترین دستورالعمل بهداشتی به صورت دقیق در سینما اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری قزوین در مورد این آلبوم گفت: آلبوم موسیقی جان وطن شامل تصانیف و اشعار عارف قزوینی، به مناسبت هفته دفاع مقدس در واحد موسیقی حوزه هنری قزوین با صدای هنرمندان قزوین در 6 قطعه تولید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۱    
مهدی فروزش فعال فرهنگی، با اشاره به تجلی اوج صفات خوب و بد در واقعه عاشورا گفت: وظیفه داریم صفاتی که باعث شد حادثه عاشورا رقم بخورد را بررسی کنیم. بدی هایش را از خود دور و خوبی هایش را تقویت کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۱   + ۲۶ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه جایزه جهانی اربعین، پانزدهم مهرماه در حسینیه الزهرا (س) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مرکز مستند سوره 3 اثر اربعینی برای پخش از تلویزیون آماده کرده است؛ مستند های آسمان حسین ، راه دل و معبر روایتی از اربعین حسینی اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه نقاشی عاشورایی رستاخیز که پیش از این افتتاحیه آن روز دوشنبه 14 مهرماه اعلام شده بود، با توجه به تشدید شیوع بیماری کرونا برگزار نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مهرواره سراسری شعر وحدت که با هدف تکریم شخصیت آسمانی و وحدت آفرین پیامبر والامقام اسلام برگزار می شود، فراخوان داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در سفر به استان فارس گفت: رشد هنرمند متعهد و کاربلد انقلابی در میدان عمل فرهنگی و میدان تولید هنری رقم می خورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کمال شفیعی با اعلام خبر تمدید پویش کاروان آفتاب گفت: برگزاری کلاس های آنلاینِ بدون مرز توسط این پویش، ریل گذاری برای تمام ادبیات کشور است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری در آیین رونمایی از این کتاب گفت: پس از دفاع مقدس، میدان جنگ نرم بدون حضور و فعالیت خانواده های رزمنده و ایثارگر پیش نخواهد رفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مهلت ارسال آثار برای پنجمین فصلِ پروژه چهار فصل تئاتر ایران تا بیستم مهرماه 1399 تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تماشاخانه مهر حوزه هنری در تازه ترین اجراهای خود با نمایش ثار به نویسندگی و کارگردانی بیژن شیرمرز، میزبان علاقه مندان به هنرهای نمایشی خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری در تازه ترین رویدادهای خود با نمایشگاه نقاشی عاشورایی رستاخیز با آثاری از علی بحرینی میزبان علاقه مندان خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر ادبیات مقاومت و پایداری حوزه هنری گفت: ادبیات جنگ با شلیک نخستین گلوله شلیک خواهد شد. خوشبختانه اکنون در دوران طلایی خاطره گویی هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کتاب صباح که به خاطرات صباح وطن خواه از جنگ تحمیلی و مقاومت خرمشهر اختصاص دارد، با ترجمه احسان صوفان به زبان عربی ترجمه و در کشور لبنان منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رمان اثریا نوشته نیما اکبرخانی که به روایت داستانی از نبرد مدافعین حرم با گروه های تکفیری در سوریه می پردازد، توسط سوره مهر منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مجلس شورای اسلامی و فرزند راوی کتاب حاج جلال در بازدید از حوزه هنری و شرکت در مراسم رونمایی این کتاب گفت: پدر و مادرم زندگی سالم و ساده ای داشتند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
جواد افشار کارگردان تلویزیون و سینما در غم از دست دادن مادرش به سوگ نشست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اردشیر صالح پور، پژوهشگر آیین های نمایشی گفت: در پرده های پرده خوانی هرچه بخواهی وجود دارد، چون بخشی از جهان به روی پرده تصویر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فیلم کوتاه داستانی تمام مریم ها ، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه داستانی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کتاب حاج جلال خاطرات حاج جلال حاجی بابایی از سال های دفاع مقدس طی مراسمی در حوزه هنری رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شبیه حسین نام مجموعه ای از 10 مجلس تعزیه است که توسط حوزه هنری انقلاب اسلامی تولید شده و از شنبه دوازدهم مهرماه، روی آنتن شبکه 4 می رود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری استان اصفهان، در نشست خبری مجازی جشنواره ملی حماسه گویان، جزئیات این رویداد را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایوب آقاخانی نویسنده کتاب تریلوژی های جنگ گفت: این کتاب شامل شش نمایشنامه در قالب دو مجموعه واقعه نگاری و پرتره نگاری است که سعی کردم در آن با نگاهی شاعرانه به روزهای جنگ بپردازم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۳    
علیرضا کمری نویسنده و پژوهشگر معتقد است: موضوع ادبیات پایداری رویارویی آدمی با ناراستی و ناروایی است و به عبارتی در ذات آن نوعی مقاومت و مبارزه و احقاق حق نهفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
داودآبادی نویسنده روایت های این کتاب گفت: نوجوانانی مثل من در آن روزهای دفاع مقدس، برای حضور در جبهه های جنگ و همراه شدن با رزمنده های کشورمان التماس و گریه می کردند تا به هر ترفندی ما هم فرصت حضور ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری با تأکید بر ظرفیت های غنی در گنجینه حوزه هنری گفت: امیدواریم شاهد برپایی موزه هنرهای انقلاب و دفاع مقدس در حوزه هنری باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۳    
مستند زندگی در آن سوی مه از تولیدات واحد هنرهای تصویری حوزه هنری گیلان به عنوان مستند برگزیده دفاع مقدس از گیلان به شانزدهمین جشنواره ملی فیلم مقاومت راه یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان از عرضه اینترنتی کتاب های کودک و نوجوان در غرفه روشنای خاطره ها خبرداد و گفت: عرضه کتاب های مهرک ویژه کودک و نوجوان تا 17 مهرماه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
کتاب حاج جلال نوشته لیلا نظری گیلانده فردا دوشنبه 7 مهرماه در حوزه هنری رونمایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
هم زمان با هفته دفاع مقدس کتاب گویای مردی که خواب نمی دید و با صدای مسعود فروتن منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
کتاب تریلوژی های جنگ اثر ایوب آقاخانی فردا دوشنبه 7 مهرماه در فروشگاه کتاب حوزه هنری رونمایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اسامی راه یافتگان به بخش نمایشگاهی مسابقه عکاسی فرمانده من که به عکاسی از مراسم تشییع فرمانده سرافراز؛ شهید سپهبد قاسم سلیمانی اختصاص داشت، اعلام و نمایشگاه مجازی آن نیز افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
پیشکسوت و پژوهشگر نمایش های آیینی کشور گفت: آثار مکتوب گوناگونی روی نقاشی های پرده های عاشورایی و تابلوهای قهوه خانه ای تأثیر گذاشته اند و هنرمند نقاش بر اساس این آثار در عوالم خیال خود دست به چهره ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر و اعضای حوزه هنری دیجیتال طی بازدیدی از پارک ملی صنایع خلاق دانشگاه علم و فرهنگ به گفت وگو حول زمینه های همکاری مشترک پرداختند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
فیلم کوتاه تعدیل به نویسندگی و کارگردانی کیوان سروری از تولیدات حوزه هنری استان کردستان، جایزه ویژه هفتمین جشنواره بین المللی pink city هندوستان را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به همت حوزه هنری لرستان، ویژه برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس با رونمایی از کتاب نقطه صفر مرزی خاطرات رزمنده قباد اصل مرز برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۳    
کتاب اسکندر و شاخ هایش از سوی حوزه هنری استان سمنان توسط سوره مهر منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۳    
ادبیات پایداری در بخش بایدها و نبایدها، یعنی استمرار و پایداری در نفی غیرخدا و محافظت در اثبات او و هرآنچه صفت اوست ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شفیعی با اعلام این خبر گفت: تماشاخانه مهر حوزه هنری با سه نمایش در ایام اربعین و عزاداری ماه صفر با نمایش های ثار به کارگردانی بیرژن شیرمرز ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رمان بی نشان های ارس با محوریت مقاومت سه مرزبان ایرانی برابر ارتش سرخ منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه نقش حسین با موضوع پرده های عاشورایی و تابلوهای قهوه خانه ای به همراه اجرای پرده خوانی و نقالی شنبه 5 مهرماه در نمایشگاه ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی جسارت نشریه فرانسوی با انتشار کاریکاتورهای موهن نسبت به پیامبر اکرم (ص)، حوزه هنری انقلاب اسلامی برای شرکت در پویش شعر کوتاه #برای_محمد (ص) فراخوان داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کتابخانه تخصصی جنگ حوزه هنری در این دیدار گفت: ما هیچ جنگی را تأیید نمی کنیم و بودنش را خسارت می دانیم، اما وقتی در تاریخ هر جامعه ای رخ می دهد به یک سرمایه تبدیل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مزار شهدای غواص گمنامی که مردادماه سال 1394 در حوزه هنری به خاک سپرده شدند، همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور شهردار ناحیه یک منطقه 6 تهران و هیئت همراه ایشان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری در نشست رسانه ای مسابقه بین المللی فلسطین تنها نیست گفت: حوزه هنری آمادگی انتقال هر گونه تجربه و توان فرهنگی و هنری برای ایجاد مرکزی مشابه در منطقه غزه و فلسطین را دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فراخوان مسابقه بین المللی کارتون، کاریکاتور و پوستر فلسطین تنها نیست با مهلت ارسال اثر تا 15 آذرماه از سوی حوزه هنری منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
نتایج داوری سیزدهمین سوگواره مجازی هنرهای تجسمی 72 بغض بوم حوزه هنری آذربایجان شرقی اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مسئول آفرینش های ادبی حوزه هنری اردبیل از تمدید مهلت ارسال آثار به سوگواره شعر ترکی عاشورایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس حوزه هنری استان اردبیل از مراحل تولید کتاب صوتی پلاکاردهای خالی گردان بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ساربان از تولید هفت نمایش رادیویی به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط واحد نمایش حوزه هنری خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مسابقه کتابخوانی از کتاب روزهای بی آینه مخصوص مدافعان سلامت در بیمارستان های سراسر کشور توسط ستاد جشنواره شاد دانش آموزی فیلم و کتاب دفاع مقدس برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۲    
کتاب مباحثی پیرامون عزاداری در باب مفهوم شناسی، تاریخچه، مبانی و آسیب آموزه های عزاداری در چاپ دوم خود سال 1393 توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آیین تکریم مجید مصلحی و معارفه میثم مرادی بیناباج به عنوان معاون جدید راهبری استان های حوزه هنری یکشنبه 30 شهریورماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر انتشارات سوره مهر در نشست خبری افتتاح غرفه مجازی روشنای خاطره ها گفت: روشنای خاطره ها از 31 شهریورماه با 1000 عنوان کتاب افتتاح می شود و تا 17 مهرماه میزبان علاقه مندان به ادبیات دفاع مقدس است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پوستر مجموعه مستند کلاشینکف های آمریکایی به تهیه کنندگی و کارگردانی داوود مرادیان طی مراسمی در سینمای شهید آوینی حوزه هنری رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حوزه هنری خوزستان به مناسبت هفته دفاع مقدس مجوعه فیلم های کوتاه از آثار جنگی را در فضای مجازی نمایش می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
میثم مرادیبیناباج و مجید مصلحی به ترتیب به عنوان معاونت راهبری استانها و مشاور عالی حوزه هنری منصوب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ادبیات پایداری، رود خروشانی است که از دل ادبیات جنگ بیرون می آید و به عنصر تعهد و التزام آراسته می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان احداث پردیس سینمایی سه سالنه را مهم ترین زیرساخت فرهنگی در شهرستان سقز عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اگر دقیق و عمیق به ادب فارسی و شاهکارهای آن نگاه کنیم؛ در خواهیم یافت که پایداری همچون خون در تمام انواع ادبی جاری بوده و به منزله روحی است که حیات و سر زندگی ادبیات فارسی وابسته به آن است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کتاب میرعزا کاشانی در قلمرو تعزیه نوشته سمانه کاظمی، نویسنده، پژوهشگر و فارغ التحصیل رشته تئاتر است که در سال 1386 به همت پژوهشگاه فرهنگ و هنر اسلامی و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...