پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۰۹Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

می متالز (me-metals.ir)

  ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان در فروردین سال جاری سود 4.2 میلیارد تومانی محقق کرد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - ادامه موفقیت آمیز روند واکسیناسیون در جهان، امید به رونق دوباره اقتصاد و تجارت تا پایان امسال را افزایش داده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - شرکت سیمان خزر مجوز تغییر بیش از 10 درصد در نرخ فروش محصولات را دریافت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل ترانزیت، تجاری سازی و تشکل های وزارت راه و شهرسازی از نهایی شدن راه اندازی کریدور ترانزیتی خلیج فارس-دریای سیاه در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۵    
می متالز - رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین تاکید کرد که سیستم تولید در کشور به جای نرخ ارز باید خود را با واقعیت های اقتصادی تطبیق دهد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - محمد اسلامی با اشاره به افزایش 22 برابری بودجه عمرانی سیستان و بلوچستان از سال 97، گفت: راه آهن زاهدان - چابهار سال 1401 به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - گزارش ماهانهٔ تولید صنعتی اسفندماه با استفاده از اطلاعات شرکت های بورسی توسط پژوهشکده پولی و بانکی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اختصاص کد گمرکی سرعت تبادلات مرزی را افزایش می دهد گفت: برای اختصاص کد گمرکی به پایانه های مرزی پیشین و ریمدان سیستان و بلوچستان تلاش می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - رییس مرکز آمار، نرخ تورم سالانه منتهی به فروردین ماه 1400 را 38.9 درصد اعلام کرد و گفت: شاخص قیمت کالا و خدمات در فروردین ماه 306 ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی آزادسازی سهام عدالت گفت با اشاره به اینکه در جریان آزادسازی سهام عدالت، شرکت های سرمایه گذاری استانی به لحاظ سرمایه ای و سهامداری تجدید ساختار شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: طی سال 99 بیش از4 میلیون بازرسی انجام شده که در حوزه مقابله با قاچاق کالا تعداد 9 هزار و 429 پرونده تخلف به ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی گمرک گفت: میزان تجارت خارجی ایران با کشور های همسایه در سال گذشته 82 میلیون و 535 هزار و 389 تن انواع کالا برابر با 36 میلیارد و 502 میلیون و 315 هزارو 869 دلار بوده است که 56 درصد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل دفتر امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت می گوید: این وزارتخانه با ادغام و ساماندهی مجوزها، تعداد مجوز های خود را از 80 مجوز به 45 مجوز کاهش داده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - به گفته سلاح ورزی، فعالان بخش خصوصی می خواهند دولت از منابع به دست آمده ناشی از توافق جدید برجام در آینده، از تولید پشتیبانی کرده و از تکرار الگوی سوبسیدپاشی خودداری کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
می متالز - بانک جهانی پیش بینی کرد: قیمت های جهانی کالا پس از رشدی که در سه ماهه سال 2021 تحت تأثیر رشد اقتصادی قوی پیدا کردند، تا پایان سال در همین حدود فعلی خواهند ماند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۶    
می متالز - به همت معاونت امور بین الملل اتاق ایران، محمدرضا کرباسی معاون امور بین الملل اتاق ایران و برخی از روسای تشکل ها و کمیسیون های تخصصی اتاق ایران با سفیر ایران در پاکستان به صورت ویدئو ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
می متالز - مسوولان سازمان راهداری معتقدند با افتتاح گذرگاه پیشین به عنوان سومین مرز رسمی میان ایران و پاکستان، مبادلات دو کشور می تواند از 200 میلیون دلار فعلی به 1.5 میلیارد دلار برسد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سود سهام دریافتی شامل دریافت 6.370 میلیارد ریال از شرکت اپال فولاد شرق پارسیان و 8.500 میلیارد ریال از شرکت پارس فولاد سبزوار بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - در جلسه شورای گفت وگوی استان مازندران، ضمن بررسی راهکار های افزایش تولید و مانع زدایی از این حوزه، بر مسوولیت همه دستگاه ها و افراد برای تحقق شعار 1400 تأکید شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - شاخص بورس تهران در معاملات امروز با افت 12 هزار و 527 واحد به سطحی بیش از یک میلیون و 207 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری بهمن تقسیم مبلغ 1978 ریال سود خالص هر سهم و 320 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - به گفته نایب رئیس اتاق ایران هزینه حمایت های غیرموثر دولت ها را کشور و مردم با کاهش رشد اقتصاد و تشدید فقر پرداخت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - هیات مدیره شرکت لیزینگ ایران و شرق پیشنهاد افزایش سرمایه یک هزار و 400 میلیارد ریالی، معادل 233 درصد سرمایه این شرکت را به مجمع عمومی فوق العاده این شرکت پیشنهاد داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - از آغاز همه گیری کرونا، خانوار ها در اقصی نقاط جهان 5.4 تریلیون دلار پس انداز اضافی – نسبت به حالتی که همه گیری کرونا اصلاً اتفاق نمی افتاد - به پس انداز خود افزوده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - غلامحسین شافعی در نشست شورای روسای اتاق های مشترک گفت: توسعه یافتگی و نرخ رشد اقتصادی کشورها، قدرت و امنیت آن ها را تأمین می کند، ولی هنوز در ایران به این استراتژی باور وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۰   + ۴۷ سایت دیگر  
می متالز - تعداد دریافت کنندگان وام ودیعه مسکن از بانک صادرات ایران طی سال 99 از 15 هزار نفر گذشت و بیش از دو هزار و 844 میلیارد ریال توسط بانک به این افراد پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
می متالز - بانک صادرات ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد تمامی سهامداران شرکت تولیدی و صنعتی درخشان تهران با نماد پدرخش می توانند از روز سه شنبه 31 فروردین ماه 1400 به مدت یک سال برای دریافت سود سهام این ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
می متالز - مرحله نخست اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک ملی ایران در سال جدید از روز سوم تا پایان اردیبهشت ماه در شعب این بانک عرضه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - صادرکنندگان و دریافت کنندگان چک های جدید می توانند نسبت به نقل و انتقال چک های خود از طریق سامانه های الکترونیک بانک ملی ایران در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
می متالز - به منظور رعایت ملاحظات امنیتی، نسخ قدیمی همراه بانک ملی از 15 اردیبهشت ماه غیرفعال می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۳   + ۵۹ سایت دیگر  
می متالز - مدیر عامل ساپکو اعلام کرد: گروه صنعتی ایران خودرو در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ، 125 پروژه داخلی سازی قطعات با فناوری بالا را در دستور کار قرار داده که با تحقق آن ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - محمدعلی دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس در خصوص طریقه اختصاص سود سهام عدالت به افرادی که بخشی از سهام خود را فروخته اند، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
می متالز - مدیر امور بازرگانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با بیان اینکه با ساخت داخل قطعات مورد نیاز شرکت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال، امروز (چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه) با 47 سنت افت به 66 دلار و 10 سنت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - قیمت جهانی هر اونس طلا، امروز (چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه) با 0.14 درصد رشد به 1781 دلار و 17 سنت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
می متالز - بازار رمزارز ها پس از دو روز سخت، مجددا با روند صعودی همراه شد و ارزش بیشتر ارز های دیجیتالی افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت سرمایه گذاری استان قزوین با سرمایه 59،536 میلیارد ریال با نماد وسقزوین به عنوان بیست و هشتمین شرکت سرمایه گذاری استانی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۰:۱۱    
می متالز - شاخص کل بورس امروز (چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه) در 30 دقیقه ابتدایی با افت 6 هزار واحدی به یک میلیون و 213 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - سهم کاذر همچنان در موج نزولی است و قیمت به حمایت محدوده 3150 تومان نزدیک شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - دلار در هفته گذشته نوسانی را تجربه نکرده و نمی توان افزایش قیمت های هفته جاری میلگرد، پروفیل و سایر محصولات فلزی در صنعت ساختمان را به آن نسبت داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
می متالز - باوجود همه مشکلات ناشی از ویروس کرونا و تحریم ها، معدن و صنایع معدنی کشور در سالی که مزین به نام جهش تولید شده بود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد آلیاژی ایران از دریافت مجوز افزایش سرمایه 20 درصدی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - نماد معاملاتی سمتاز به دلیل افشای اطلاعات با اهمیت مصادیق گروه الف برای شرکت سیمان ممتازان کرمان متوقف شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - نماد معاملاتی شرکت گروه سرمایه گذاری صنایع و معادن فلات ایرانیان فلات پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام و تقسیم سود نقدی هر سهم، آماده انجام معامله می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل سرمایه گذاری مس سرچشمه از سود خالص 120 میلیارد تومانی هلدینگ زیرمجموعه در سال قبل خبر داد و پیش بینی کرد در سال جاری این سود با افزایش بیش از 100 درصدی روبرو شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت غیربورسی با اشاره به دلایل عدم اجرای دستور وزیر صنعت مبنی بر افزایش نرخ سیمان و گرانی دو تا سه برابری در بازار طی سه ماه گفت:با ابلاغیه جدید، قیمت ها کاهش خواهند یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - شرکت سیمان فارس نو در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 1399، افزایش 11 درصدی در سود هر سهم، افزایش 17 درصدی در سود خالص و افزایش 70، 48 در سود عملیاتی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان ملی استاندارد از تعلیق برخی استاندارد های 85 گانه خودرویی خبر داد و گفت: در حال حاضر 76 مورد از استاندارد های 85 گانه صنعت خودروسازی رعایت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - آنچه در فیلم از گرسنگی و تشنگی به نمایش می آید مشکلات روزانه شهروندان سیستان وبلوچستان است
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۳    
می متالز - هیچ سازوکاری برای جلوگیری از معاملات صوری اجاره مسکن وجود ندارد. وزیر مسکن اخیرا گفته بود که هرگونه معامله در بنگاه های املاک باید کد رهگیری دریافت کند و خلاف این موضوع تخلف محسوب شده و با ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۳    
می متالز - همه سیاست های دولت در راستای کاهش اجاره خانه در سال گذشته به شکست خورده است
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - کمیته قضایی کنگره آمریکا لایحه ای را تصویب کرد که اجازه می دهد اوپک و کشور هایی که با این گروه همکاری می کنند به دلیل بالا بردن مصنوعی قیمت های نفت، هدف پیگرد قرار گیرند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - شرکت سینوپک چین برنده قرارداد توسعه میدان گازی منصوریه عراق واقع در نزدیکی مرز ایران شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - کسری غفوری همچنین پیش از ظهر امروز (سه شنبه 31 فروردین) با حضور در شهرک صنعتی عطار نیشابور ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: در هر سازمان یا شرکتی نیروی انسانی ارزنده ترین منابع آن شرکت محسوب می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - آنچه در ادامه می آید گوشه هایی از یادداشت مهندس امیر جان آقایی مدیر توسعه منابع انسانی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به مناسبت هفته منابع انسانی است که متن کامل آن در نشریه داخلی شرکت منتشر ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - تولید آهن اسفنجی در واحد های احیا و فولاد چادرملو در فروردین ماه 1400 از مرز 150 هزار تن گذشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل کارشناسی و اپراتوری تعداد 280 نفر از واجدین شرایط را در استان از طریق برگزاری آزمون کتبی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: اجازه فروش سهام هیچکدام از شرکت های فولادی خوزستان را به خارج از استان نخواهیم داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل استاندارد خراسان شمالی گفت: نظارت بر محصولات فولادی بازار استان با توجه به گزارش های دریافتی در خصوص عرضه مشکوک این نوع فرآورده ها از نظر کیفی افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - رییس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق ایران گفت: درحالی که از زمان آغاز فعالیت های معدن کاری در کشورمان تاکنون 50 میلیارد دلار سرمایه گذاری در این بخش انجام شده ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - تولید جهانی معادن کبالت طی سال 2020 میلادی 3 درصد کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۵۳   + ۶۲ سایت دیگر  
می متالز - شیوه نامه صدور کارت برداشت ریالی اشخاص حقوقی با توجه به نیاز برخی اشخاص حقوقی برای اتصال کارت بانکی به حساب های خود و استفاده از ابزار های کارتی برای پرداخت هزینه های روزمره ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - منطقه فسیلی مراغه که از آن به عنوان بهشت فسیل ایران و خاورمیانه یاد می شود، یکی از مهم ترین مراکز برای انجام پژوهش های دیرینه شناسی و محل مناسبی برای انجام تحقیقات در زمینه فسیل شناسی از ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - دکتر عبدالناصر همتی در یادداشتی در صفحه مجازی خود نوشت: ضرورت تأمین واکسن کرونا و انجام واکسیناسیون علیه ویروس کرونا قطعاً بایستی مهمترین دغدغه کشور باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - به اعتقاد محققان حوزه زمین شناسی بخش عمده ای از گسل های کشور در پهنه دو رشته کوه البرز و زاگرس متمرکز شده اند و در ماه های دی و بهمن ماه سال گذشته 1710زلزله به ثبت رسید که بزرگترین آن ها ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: افرادی که اطلاعات مالکیتی و سکونتی خود را در مهلت مقرر در سامانه املاک و اسناد ثبت نکرده یا غلط ثبت کنند، مشمول جرایم 2 برابری می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۱   + ۷۸ سایت دیگر  
می متالز - بانک مرکزی در بخشنامه ای تمدید مهلت های مقرر در قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - جمعی از روسای کمیسیون های تخصصی اتاق ایران با ارسال نامه ای به دهقان دهنوی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، پیشنهاد های خود را جهت بهبود عملکرد بازار سرمایه ارائه دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - به گفته ترکمان مهم ترین مانع تولید در صنایع تکمیلی پتروشیمیایی قیمت بالای مواد اولیه است. باید برای بازار مواد اولیه چاره اندیشی شود وگرنه تولید آسیب خواهد دید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - به گفته صدرنژاد برای حل ریشه ای مشکل تأمین مواد اولیه صنعت بازیافت، ایجاد بازار متشکل تحت نظارت نهاد تنظیم گر با حضور نمایندگان دستگاه اجرایی، دستگاه قضا و بخش خصوصی ضروری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - به گفته فرهاد دژپسند، در حال حاضر 50 درصد مجوز های کسب و کار در فضای الکترونیکی انجام می شود و عملکرد وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال گذشته در این باره بسیار مطلوب بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - با رونمایی از نخستین روتور توربین بخار ساخت ایران در نیروگاه بعثت ، ایران رسماً به جمع پنج کشور برتر سازنده این نوع روتور پیوست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مسعود خوانساری، نائب رئیس اتاق ایران می گوید: شرکت های بخش خصوصی ایران موفق به امضای قرارداد خرید 6 میلیون دوز واکسن کووید 19 شده اند که به تدریج وارد کشور خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - آمار های بانک مرکزی ونزوئلا نشان می دهد نرخ تورم این کشور در 12 ماه منتهی به مارس 2021 معادل 3012 درصد بوده که 75 درصد از تورم ثبت شده در ماه قبل بیشتر است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - امیرزاده، نایب رئیس اتاق ایران می گوید: اقتصاد ایران نیازمند یک تحول فکری و عملی است تا تفکر ضدتولید برای همیشه از اقتصاد به کنار گذاشته شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - در نشست شورای گفت وگوی استان کردستان با اشاره به الزامات تحقق شعار سال 1400، بر لزوم حمایت ویژه از حوزه تولید برای غلبه بر محدودیت های جنگ اقتصادی تأکید شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - ذخایر نیوبیوم و عناصر خاکی تومتور در جمهوری یاکوتیای روسیه یکی از بزرگترین ذخایر جهان شناخته شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اتاق تبریز در دیدار با سفیر ایران در تفلیس، واردات از کشور های دیگر در کنار صادرات با آن ها را از اصولی عنوان کرد که غفلت از آن به محدودیت تجارت خارجی منجر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - بهبود تقاضای بخش های مصرف کننده و چشم انداز مثبت بازار جهانی، سنگ آهن را صعودی کرده از اوج 178.7 دلار ماه مارس نیز فراتر رفته است. آخرین متوسط قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد وارداتی در چین 3 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - با توجه به افت تقاضا در بازار واردات قراضه ترکیه قیمت این ماده اولیه کاهش یافت. آخرین متوسط قیمت قراضه سنگین 20-80 تا 2 دلار ارزان تر شده 420.5 دلار هر تن سی اف آر است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - در سه ماه نخست سال 2021 تولید سنگ آهن شرکت معدنی واله 14.2 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد داشته 68 میلیون تن ثبت شد. البته میزان تولید نسبت به برآورد قبلی 72 میلیون تنی 5 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شرکت معدنی ریوتینتو استرالیا از کاهش تولید فصلی سنگ آهن خود به دلیل شرایط بد جوی و کمبود نیروی کار در غرب استرالیا خبر دارد. میزان تولید سه ماهه نخست سال این شرکت 76 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اتاق کرمان می گوید: مسیر توسعه متوازن و پایدار در همه ابعاد اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و... از صادرات به عنوان محور اصلی اقتصاد می گذرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - سندیکای صنعت برق ایران درخواست افزایش 80 درصدی نرخ های خرید تضمینی برق از سامانه های خورشیدی کوچک مقیاس دارند؛ آن ها این را آخرین فرصت نجات صنعت خورشیدی کشور می دانند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز سه شنبه 31 فروردین ماه، میزبان دادوستد 97 هزار و 880 تن شمش بلوم و 50 هزار تن انواع ورق فولادی بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - شرکت مشاوره و تحقیقات انرژی ریستاد انرژی در گزارش جدید خود تقاضای جهانی نفت در سال های 2021 و 2022 را به ترتیب 95.4 و 99.4 میلیون بشکه در روز پیش بینی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - کاهش تولید داوطلبانه نفت عربستان طی ائتلاف اوپک پلاس، باعث شد صادرات نفت خام این کشور در ماه فوریه تا 5 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - بیشترین میزان درآمدی که شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اسفندماه به دست آورده از بخش فروش محصولات در بازار داخلی بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - چین در مارس با واردات بالاتر و افزایش تولید داخلی، نفت بیشتری را ذخیره سازی کرد، اما پیش بینی می شود با افزایش قیمت های نفت، روند واردات این کشور محدودتر شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - طی سال های اخیر، تولید و حمایت از آن کلیدواژه اصلی در نامگذاری سال ها بوده است، اما شرایط اقتصاد ایران نشان می دهد که در این زمینه توفیق چندانی نداشته ایم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - شرکت آمریکایی اکسون موبیل برای تکمیل مجتمع پتروشیمی هویژو چین با شرکت دولتی سینوپک چین همکاری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با حضور هیئت مدیره و تعدادی از سهامداران به صورت حضوری و آنلاین در خصوص تصمیم گیری در مورد افزایش سرمایه شرکت از مبلغ 54900 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۹:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - قیمت هر اونس طلا امروز (سه شنبه 31 فرودین ماه) با 0.06 درصد افزایش به 1772 دلار و 49 سنت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - وزیر امور اقتصادی و دارایی از واگذاری 127 هزار میلیارد تومان در سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد خوزستان به طور میانگین 36 درصد از محصولات خود را در بورس کالا به فروش می رساند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۷   + ۴۶ سایت دیگر  
می متالز - معاون امور بانکی وزیر اقتصاد گفت: بانک مرکزی اجازه نمی دهد بانک ها بیش از این سرمایه گذاری کنند و فقط 10 درصد می توانند در شرکت ها سهم داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۴   + ۲۳ سایت دیگر  
می متالز - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز دو فقره سوال از وزیر اقتصاد را مورد بررسی قرار می دهند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۸    
می متالز - شاخص کل امروز در 30 دقیقه ابتدایی معاملات با رشد 817 واحدی به یک میلیون و 217 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۴۱ سایت دیگر  
می متالز - سهمیه بنزین یارانه ای اردیبهشت ساعت 24 امشب در کارت های سوخت واریز می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...