سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۰۴:۵۰Sep 2018 25

می متالز (me-metals.ir)

  ۲ ساعت پیش    
می متالز - مجلس با گزارش مسکوت ماندن 6 ماهه ساماندهی بازار خودرو مخالفت کرد و مقرر شد کمیسیون صنایع طی یک آینده اعلام نظر کند.
  ۲ ساعت پیش    
می متالز - زمان افزایش سرمایه 83 درصدی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس از سود انباشته مشخص شد تا این شرکت ضمن ثبت رکورد تازه ای در بازار سرمایه ایران، دو عنوان بزرگترین را به خود اختصاص دهد.
  ۲ ساعت پیش    
می متالز - سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده رییس سابق بانک مرکزی گفت: یک بار از وی تحقیق شده و اگر لازم باشد بار بعدی هم تحقیق می شود اما این فرد ممنوع الخروج است.
  ۲ ساعت پیش    
می متالز - سرپرست معاونت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی نامه ای به رئیس اتاق اصناف قزوین، سقف قیمت حوزه میلگرد و تیرآهن را تعیین کرد.
  ۲ ساعت پیش    
می متالز - موضوع پیمان سپاری ارزی و انتقادهایی که نسبت به این بخشنامه وجود دارد در نشست شورای روسای اتاق های سراسر کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت ...
  ۲ ساعت پیش    
می متالز - بررسی عملکرد 38 صندوق سرمایه گذاری در هفته منتهی به 26 شهریور ماه نشان می دهد که متوسط بازدهی صندوق ها، 3/3 درصد بود. 34 صندوق بازدهی بیشتری از شاخص کسب و 37 صندوق بازدهی مثبت داشته اند.
  ۲ ساعت پیش    
می متالز - در چندسال فعالیتی که بورس انرژی ایران داشته است، تعامل خوب و سازنده ای بین دستگاه های ذیربط از جمله وزارت نفت، نیرو ...
  ۳ ساعت پیش    
می متالز - نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر استعفای وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : شریعتمداری در صورت حضور در مجلس نیز رأی اعتماد نمی گیرد.
  ۳ ساعت پیش    
می متالز - عضو کمیسیون برنامه و بودجه ماجرای استعفای دسته جمعی 7 معاون وزیر صنعت معدن تجارت را تشریح کرد و گفت: نباید با یک استعفا تمام تخلفات و سوء مدیریت های وی نادیده گرفته شود.
  ۴ ساعت پیش    
می متالز - گزارش نهایی مرکز پژوهش های مجلس درباره اثرگذاری معدن بوکسیت شاهوار بر طبیعت بالاخره با نکات بسیار مهم درباره محیط زیست، منتشر شد.
  ۴ ساعت پیش    
می متالز - بازار سرمایه، فعالیتی پرریسک اما جذاب برای همه گروه های معاملاتی است، درست است که برخی از مردم سنتی هنوز هم بورس را بازار امنی برای سرمایه گذاری نمی دانند اما جوان ها و حرفه ای ها ...
  ۴ ساعت پیش    
می متالز -مدیران خودرو قیمت محصولاتش را 55 درصد افزایش داد.
  ۴ ساعت پیش    
می متالز - دبیر سندیکای آلومینیوم: شرکت های المهدی و هرمزال از دو سال پیش هیچ گونه عرضه ای در بورس کالا نداشته اند و به منظور بهبود اوضاع، باید عرضه های همه جانبه آغاز شود.
  ۵ ساعت پیش    
می متالز - گزارشات 6 ماهه به زودی منتشر خواهد شد و اکثر فولادی ها بیش از بودجه، سود محقق کرده اند.
  ۵ ساعت پیش    
می متالز - روند صعودی قیمت الکترود در بازار داخلی چین هفته گذشته بیشتر شد و 584 تا 1460 دلار در هر تن رشد قیمت هفتگی داشت ...
  ۵ ساعت پیش    
می متالز - وزیر نفت گفت: حذف نفت ایران در میان مدت امکان پذیر نیست، اما در کوتاه مدت آمریکایی ها مسائلی در ذهنشان هست تا اگر شده حتی برای یک ماه به صورت نمادین صادرات نفت ایران را به صفر برسانند ...
  ۵ ساعت پیش    
می متالز - ارزش بازاری هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) از مبلغ 61657.2 میلیارد ریال در روز چهارشنبه 14 شهریور با افزایش 15.8 درصدی به مبلغ 71422.56 میلیارد ریال در روز چهارشنبه 21 شهریور رسید.
  ۵ ساعت پیش    
می متالز - گزارش مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد هرگونه تغییر در رویه تخصیص و قیمت گذاری ارز، بر بازار خودرو که سهم خودروهای چینی مونتاژ در داخل آن حدود 17 درصد است موجب بروز و تشدید شوک ها به بازار ...
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 2 مهرماه میزبان دادوستد 119 هزار و 700 تن انواع ورق های شرکت فولاد مبارکه اصفهان بود.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - وزیر نیرو با صدور حکمی، محمدحسن متولی زاده را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت مادر تخصصی توانیر منصوب کرد.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر روند معاملات طلا و سکه در شهریور ماه را مورد ارزیابی قرار داد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - چین با این هشدار که تهدیدهای دونالد ترامپ برای وضع تعرفه بیشتر، مانع هر گونه مذاکره ای خواهد شد، چشم انداز راه حل کوتاه مدت برای جنگ تجاری با واشنگتن را از میان برد.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - جنگ تجاری اخیر ایالات متحده علیه چین شامل تعرفه گذاری هایی است که بسیاری از اقلام مس و مشتقات آن را شامل می شود.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با بیان اینکه در حال حاضر به 28 کشور صادرات سیمان و کلینکر صورت می گیرد، گفت: عمده صادرات به کشورهای بنگلادش، عراق، افغانستان ...
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - نایب رئیس کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار، آخرین مصوبات کمیته فقهی این سازمان را تشریح کرد.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - همزمان با آماده شدن بازارها برای حذف صادرات نفت ایران به دلیل تحریم آمریکا، تحلیلگران پیش بینی می کنند، بهای نفت پس از چهار سال، بار دیگر به سطح 100 دلار برای هر بشکه می رسد.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - سلیمانی با تاکید بر اشتغالزایی صنعت بیمه گفت: بیمه مرکزی عزم خود را برای فراهم آوردن زمینه های کاهش تصدی گری دولت جزم کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - قیمت پیشنهادی ورق گرم صادراتی چین 5 تا 10 دلار هر تن ارزان تر شده که در راستای افت قیمت در بازار داخلی آن بوده است.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - پور فخری گفت: تعامل مطلوب راه آهن ،سازمان بنادر و کشتیرانی و گمرک سهم تخلیه و بارگیری ریلی در بندر شهید رجایی را 25 درصد افزایش داد.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - قیمت میلگرد صادراتی چین در راستای افت قیمت بیلت در بازار داخلی آن ارزان تر شده است.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - کارشناسان بر این باورند که تقاضای جهانی میلگرد تا سال 2019 به اوج می رسد چرا که بازار ساخت و ساز به ویژه در کشورهای توسعه یافته و در آسیا تقاضای بهتری خواهد داشت.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی گفت:طی مهرماه امسال 450 میلیارد تومان از اموال دولتی واگذار خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش    
می متالز - وزیر راه و شهرسازی طی نامه ای خطاب به رئیس دفتر رئیس جمهور نوشت: مورد پیشنهادی آقای ترکان خلاف قانون و غیرقابل اقدام است بنابراین ...
  ۷ ساعت پیش    
می متالز - وزیر راه و شهرسازی در یادداشتی از به سنگ خوردن تیر رئیس اسبق سازمان نظام مهندسی و نامه 7 ماه پیش سازمان بازرسی مبنی بر تعارض پذیرش ریاست شورای مرکزی نظام مهندسی همزمان با نمایندگی مجلس ...
  ۷ ساعت پیش    
می متالز - قیمت جهانی نفت در ادامه معاملات روز دوشنبه از مرز 80 دلار در هر بشکه گذشت .
  ۷ ساعت پیش    
می متالز - نوبخت گفت:در حال حاضر 6 میلیون و 900 هزار حقوق بگیر داریم که از بسته جبرانی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۲    
می متالز - براهیمی، رئیس واحد آهک و حمل مواد شرکت فولاد هرمزگان درخصوص بخش آهک سازی شرکت فولاد هرمزگان و کسب رکوردهای جدید این واحد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
می متالز - فشار تحریم، ضعف های زیرساختی اقتصاد، ناکارآمدی مسولان اقتصادی یا سیاست های کلی وخارجی و روابط بین الملل کدام نقش بیشتری در سقوط لیر و ریال دارند؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۶    
می متالز - صادرات فولاد چین برای دومین ماه متوالی افت داشت و بانک استرالیایی پیش بینی کرده که وضعیت کنونی در نیمه دوم سال جاری نیز تداوم یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۳    
می متالز - هند تعرفه های آنتی دامپینگ بر روی الکترودهای گرافیتی از چین را بر می دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۳    
می متالز - صادرات فولاد ترکیه در ماه آگوست به رغم افزایش تعرفه های واردات از آمریکا با رشد 36.4 درصدی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۹    
می متالز - میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 6 ماهه نخست سال 2018 میلادی، 5 درصد افزایش یافت. در همین حال قیمت فلز سرخ در ماه های اخیر رو به کاهش بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۰    
می متالز - قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز دوشنبه در حالی با کاهش روبرو شده است که ارزش دلار در برابر ارزهای معتبر بین المللی با افزایش همراه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۵    
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 2 مهرماه میزبان عرضه 119 هزار و 700 تن انواع ورق های گرم، سرد، گالوانیزه و قلع اندود شرکت فولاد مبارکه اصفهان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۲    
می متالز - گروه صنعتی بازرگانی شکری با انعقاد قراردادی از پساب فاضلاب آب شهرستان هرسین در چرخه تولید استفاده خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۳:۵۲    
می متالز - شهریور امسال برخلاف دو سال گذشته حجم معاملات مسکن کاهش یافت و این زنگ هشداری برای بازگشت دوره رکود است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۳:۴۶    
می متالز - شاید تصور بسیاری از افراد این باشد که خودروسازان تنها به تولید خودرو و مسائل مرتبط با آن در دنیا مشغول هستند اما قضیه به اینجا ختم نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۳:۴۰    
می متالز - شناور ال ان جی (اف ال ان جی) نوعی کشتی با تجهیزات مایع سازی گاز است که در دریا گاز یک میدان را دریافت کرده و همان جا تحت فشار بالا و دمای زیر 160 درجه سانتی گراد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۳:۳۴    
می متالز - معاون وزیر صنعت از تصمیم دولت مبنی بر معافیت قطعات خودرو از پرداخت مابه تفاوت ارزی و قیمت گذاری خودرو بر اساس نرخ ارز بازار ثانویه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۳:۳۱    
می متالز - رئیس بانک مرکزی ضمن اعلام حجم صادرات غیر نفتی در پنج ماه نخست سال جاری از برنامه های در دست اقدام جهت روان سازی خرید و فروش ارز در صرافی ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۳:۲۸    
می متالز - شرکت هندی چنای پترولیوم که شرکت ملی نفت ایران 15.4 درصد از سهام آن را در اختیار دارد خرید نفت را به دلیل نگرانی از پوشش های بیمه ای متوقف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۳:۱۹    
می متالز - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه ای از معاون اول رییس جمهور درخواست کرد مهلت تسویه حساب بدهی ارزی واحدهای تولیدی به مدت 3 ماه تمدید شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۳:۱۳    
می متالز - وزارت نفت در واکنش به ادعای برخی افراد مبنی بر خودداری عمدی این وزارتخانه در فروش نفت توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۳:۰۴    
می متالز - ششمین نمایشگاه بین المللی قالب، ابزار و مواد اولیه با هدف شناسایی و ارائه توانمندی های صنعت قالبسازی داخلی و صنایع وابسته از دوم تا پنجم مهرماه امسال در شرکت ساپکو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۲:۵۲    
می متالز - دستورالعمل جدید بازگشت درآمدهای ارزی ناشی از صادرات موجب اعتراض برخی از تجار کشور شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۲:۴۰    
می متالز - این هفته بازار فلزات پایه عملکردی درخشان را به ثبت رساند به گونه ای که مس و روی با افزایش قیمت هفتگی نزدیک به 7 درصد مواجه شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۲:۳۴    
می متالز - دادوستدهای کالایی روز شنبه 31 شهریور 1397 در بورس کالا در چند دسته مهم دنبال می شود. در دسته محصولات صنعتی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۲:۲۸    
می متالز - همانند چند هفته اخیر بسیاری از محصولات پتروشیمی این هفته با کاهش قیمت به کار خود پایان دادند و در این میان پی وی سی و بوتادین شدیدترین افت قیمت را به ثبت رساندند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۲:۲۵    
می متالز - این هفته رویدادهای بسیار مهمی همچون برگزاری نشست بانک مرکزی آمریکا برای تصمیم گیری در زمینه تغییر نرخ بهره و همچنین انتشار آمار رشد اقتصادی آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۲:۱۹    
می متالز - قیمت پایه محصول های پلیمری و شیمیایی که از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی براساس قیمت های جهانی و نرخ دلار 4200 تومان برای مبادله در بورس کالای ایران اعلام می شود، دیروز نیز اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۲:۱۳    
می متالز - این شرکت تولید نیروی برق که تحت مالکیت 96 درصدی یکی از بانک های خصوصی قرارگرفته، مطالبات فراوانی داشته و سالانه بر میزان آن افزوده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۲:۰۴    
می متالز - با ابلاغ آیین نامه اجرایی بند و تبصره 5 قانون بودجه سال 97، امکان تسویه بدهی اشخاص متقاضی مشمول به بانک ها و موسسات اعتباری غیربانکی از طریق تهاتر با مطالبات از دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۲:۰۱    
می متالز - نمایندگان بخش خصوصی استان کرمان در نشست مشترک با نمایندگان مجلس و تعدادی از مدیران استانی، مسائل اقتصادی استان کرمان را مورد واکاوی قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۱:۵۲    
می متالز - بولتن شهریورماه معاونت اقتصادی اتاق ایران به بازخوانی تحریم های اقتصادی سال های 94-1390 و بررسی اثرات اقتصادی آن ها اختصاص یافته و در آن تلاش شده است مجراها و گلوگاه های اثرگذاری تحریم بر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۱:۳۴    
می متالز - سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به 600 شکایت در خصوص موسسه سکه ثامن گفت: حکم قطعی 6 نفر از کارمندان گمرک به اتهام اخذ رشوه و حکم چهار نفر دیگر به اتهام پرداخت کننده رشوه اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۱:۲۵    
می متالز - رییس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری باند حرفه ای جعل اسکناس ها و چک پول خبر داد که قصد تهیه ارزهای خارجی مجعول و انتشار آن در سطح شهر تهران را داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۱:۱۰    
می متالز - شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس و روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار، منطبق با استاندارد های بین المللی عمل می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۱:۰۷    
می متالز - در جریان معاملات پُرحجم دیروز بورس تهران، همچون روز قبلش تمام نماگرها در محدوده های مثبت قرار گرفتند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۰:۴۶    
می متالز - معامله مس مفتول شرکت ملی صنایع مس ایران (فملی) دیروز حدود 27 میلیارد تومان ارزش داشت. این محصول حدود 86 درصد بیشتر از قیمت پایه به طور نقدی معامله شد و نسبت به معامله قبلی خود شاهد رشدی 11 ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۰:۱۶    
می متالز - تعمیرات دوره ای فاز نخست فولادسازی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، تا پایان شهریورماه با استفاده از توان کارشناسان این شرکت به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۲    
می متالز - چنانچه تحریم ها، کشتیرانی و حمل دریایی را هم در برگیرد، نگرانی جدی بابت حمل محموله خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۴۹    
می متالز - یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بررسی طرح تشکیل وزارتخانه های صنعت و معدن و توسعه صادرات و بازرگانی و طرح ممنوعیت انتخاب و انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۴۶    
می متالز - سخنگوی قوه قضائیه گفت: لیستی که وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص دریافت کنندگان ارز دولتی منتشر کرد، کامل نبود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۴۰    
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت : شرکت ایرالکو مکلف شده آلومینیوم مورد نیاز شرکت های پایین دستی را تامین کند .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۳۷    
می متالز - مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری مرکزی از آغاز مرحله دوم توزیع شمش آلومینیوم در استان خبر داد و گفت: در این مرحله 1500 تن بیلت نیز بین متقاضیان توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۸    
می متالز - عکاف زاده گفت:در حال حاضر بیشترین مشکل از داخل اعمال می شود و ربطی به بیرون کشور ندارد ، کارخانه فولاد بردسیر کرمان نزدیک به 30 روز است که توقف تولید دارد در حالی که نزدیک به 60 روز پیش ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۲    
می متالز - زغالسنگ استخراج شده از 2 ناحیه اصلی زغالخیز کشور (البرز مرکزی و طبس) در پنج ماه نخست امسال به 759 هزار و 466 تن رسید که بیشترین سهم مربوط به عملکرد خرداد امسال به میزان 184 هزار و 905 تن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۱۳    
می متالز - رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معدن و صنایع معنی ایران (ایمیدرو) گفت: در 48 شهرستان از 108 شهرستان کمتر توسعه یافته کشور سرمایه گذاری کرده ایم و با احتساب فعالیت های اکتشافی در 41 ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۱۰    
می متالز - نگاهی به روند حرکتی بازارهای جهانی سنگ آهن نشان از رشد 1/ 12 درصدی قیمت این کالا در بازه یکساله گذشته دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۴    
می متالز - با اجرایی شدن قانون منع به کارگیری بازنشستگان و استعفای برزو صالحی، کسری غفوری به عنوان مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۳    
می متالز - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای وزیر صنعت، معدن و تجارت قطعی است، اما پذیرش قطعی از طرف رئیس جمهور نهایی نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۷    
می متالز - طراح استیضاح وزیر صنعت با اعلام اینکه بنده از نزدیک در جریان فعالیت وزیر صنعت هستم، گفت: مراجع رسمی ما از دولت خبر استعفای وزیر صنعت را تایید کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۴    
می متالز - خودروسازان کشور در مردادماه سال جاری 89 هزار و 450 دستگاه انواع خودروی سواری، وانت و تجاری تولید کرده اند که این میزان تولید نسبت به ماه مشابه سال گذشته 38 درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۱۲    
می متالز - گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت انواع خودروهای داخلی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۳    
می متالز - کنگو قصد دارد یک منطقه اقتصادی ویژه برای مصرف کنندگان کبالت تشکیل دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۳    
می متالز - بانک مرکزی از بانک ها خواست تمهیدات لازم به منظور رفاه حال زائران اربعین حسینی از جمله تعیین شعب کشیک ، نصب خودپرداز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۰    
می متالز - 9 سپتامبر 2018 میلادی یکی از مهمترین روزهای 103 ساله معدن Chuquicamata در شیلی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۵۷    
می متالز - مدیرعامل شرکت دزبن سازه شایگان گفت: سیستم قاب فولادی سبک که به اختصار LSF نامیده می شود، بهترین روش برای ساخت ساختمان های سبک در اقلیم ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۵۷    
می متالز - سرپرست وزارت اقتصاد با ابراز نارضایتی از وضعیت توانگری بیمه ایران گفت: برنامه صنعت بیمه کشور به سمت تخصصی شدن شرکت های بیمه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۵۴    
می متالز - ریوتینتو، یکی از غول های معدن کاری در جهان، در حال یافتن زمان برای تامین برق مورد نیاز به جهت اداره معدن عظیم طلا – مس در مغولستان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۵۱    
می متالز - تفاهم نامه میان پست بانک و صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی منعقد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۸    
می متالز - رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: بنده سالها پیش مجری پروژه دریایی خلیج فارس بودم و با توجه به اینکه دکترا رسوب شناسی دارم در بندر شهید رجایی و بوشهر 10 و 15 هزار متر حفاری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۵    
می متالز - معاون اکتشافات سازمان زمین شناسی بیان کرد: با تامین بودجه درنظرگرفته شده برای نقشه راه معدن، با یک حرکت انقلابی در اکتشاف و توسعه پایدار مواجه خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۵    
می متالز - معاون اکتشافات سازمان زمین شناسی از مشخص شدن سرفصل های دومین همایش بین المللی اکتشاف مشخص خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۸    
می متالز - رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در نخستین نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: استراتژی و اهداف و برنامه های سازمان در 60 سال شکل گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۵    
می متالز - عضو هیات علمی پژوهشکده علوم زمین از اجرای طرح پایش آتشفشان دماوند و تهیه نقشه یک بیست وپنج هزارم این منطقه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۵    
می متالز - سهام GTGold's بدنبال نتایج حفاری در Tatagota افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۲    
می متالز - ساکنان استرالیا و پزشکان خواستار هوای پاک هستند و بیش از 100 نفر از ساکنان منطقه هانتر در نیو ساوت ولز در استرالیا نامه ای را امضا کرده اند که از وزرای بهداشت و محیط زیست کشور خواسته تا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۹    
می متالز - Nikolai Shulginov، رئیس شرکت Rushydro، گفت: برنامه ریزی نیروگاه روسی، Rushydroبرای پیوستن به یک پروژه آلومینیومی که روسال به دنبال ساخت آن در سیبری است با تحریم های بین المللی دچار مشکل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۶    
می متالز - صادرات سنگ آهن از بندر استرالیا به چین در ماه اوت تقریبا 10 درصد افزایش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...