چهارشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۶:۰۷Feb 2020 26

می متالز (me-metals.ir)

  ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - پتروشیمی خارک در بهمن ماه فروش جالب توجهی داشته و جمع درآمد های عملیاتی این شرکت در این ماه به بیش از 5 هزار و 773 میلیارد ریال رسیده است.
  ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت نفت ایرانول در سایه افزایش نرخ ها توانست درآمد های خود را به حد مطلوبی برساند و انتظارات را افزایش دهد.
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - نرخ فروش محصولات شرکت با توجه به التهابات ارزی اخیر با رشد قابل ملاحظه ای همراه بوده است.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که احیاء واحدهای صنعتی راکد یک اولویت برای کشور است، گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون یک هزار و 200 واحد صنعی راکد در سطح کشور احیاء شده اند.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - به نظر می رسد با توجه به گزارش های ماهیانه گروه بانکی و برنامه های اکثر شرکت های این گروه در خصوص واگذاری دارایی ها، شاهد ادامه روند صعودی در این گروه باشیم.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - معاون وزیر صمت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به ضرورت برگشت ارز حاصل از صادرات در شرایط کنونی کشور گفت: در حال حاضر مشکلی در خصوص برگشت ارز حاصل از صادرات وجود ندارد ...
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی صنایع فلزی در شهرک صنعتی میرجاوه، گفت: درحال حاضر بیش از 15 واحد تولید کننده صنایع فلزی (سوله ...
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران به مبلغ 12 هزار و 284 میلیارد ریال و 2.716 میلیارد ریال نیز از محل سود انباشته شرکت صورت خواهد گرفت.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - قیمت مس در LME روز سه شنبه 6 اسفند ماه، نسبت به روز معاملاتی پیش از آن تنها 6 دلار افزایش داشته و به پنج هزار و 664 دلار رسیده است.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت شلمبرژه اعلام کرد که رشد تولید نفت شیل آمریکا در سال جاری میلادی کند خواهد شد.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - بررسی آمار تجارت خارجی در دوره هشت ماهه امسال نشان می دهد که سه کشور عراق، ترکیه و افغانستان در مجموع یک میلیارد و 481 میلیون دلار کالای بخش معدن و صنایع معدنی کشورمان را جذب کردند.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان به افزایش میزان تولیدات شاخص صنعتی و معدنی استان کرمان در کنسانتره آهن، گندله آهن، آهن اسفنجی، شمش فولادی ...
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - طبق آمار در 10 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، از 11 محصول منتخب معدنی هشت محصول افزایش تولید و تنها سه محصول کاهش تولید داشته اند.
  ۵۶ دقیقه پیش    
می متالز - در حالی که قیمت بسیاری از کامودیتی ها با توجه به گسترش ویروس کرونا در سطح جهان رو به کاهش است ...
  ۵۶ دقیقه پیش    
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی استان به خبرنگاران گفت ...
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - معاون امور معادن و صنایع معدنی استان چهارمحال و بختیاری، گفت: در بهمن ماه امسال، 41 هزار و 400 تن آهن اسفنجی در فولاد سفیددشت تولید شد.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در راستای پایش دقیق اطلاعات انبارها در سامانه جامع ...
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با دستور کار بررسی عملکرد طرح های تملک دارایی های سرمایه ای سال 1397 برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل دفتر حساب های اقتصادی مرکز آمار ایران گفت: طبق قانون، مرکز آمار حتما باید بر انتشار اطلاعات نرخ تورم و رشد اقتصادی توسط بانک مرکزی نظارت کند اما با اینکه مکرراً با بانک مرکزی نامه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شرکت پتروشیمی ساسول آفریقای جنوبی تکمیل یک واحد پلی اتیلن سبک را تا نیمه دوم سال 2020 میلادی به تاخیر انداخت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - وزیر نفت گفت: ظرفیت خوبی برای همکاری بین دانشگاه و بخش پایین دستی صنعت نفت با توجه به حضور گسترده دانشجویان در سطوح کارشناسی ارشد و دکترای کشور در این بخش وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - کارگروه تنظیم بازار در جلسه هفتاد و نهم خود در تاریخ 28 بهمن ماه مصوبه ای را گذرانده که ماه ها بود فعالان و ذینفعان و حتی مسوولین بازار فولاد بر آن تاکید می کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - شرکت های پالایش نفت هند در پی شیوع ویروس کرونا که تقاضای چین برای خرید نفت را کمتر کرده، گریدهای نفتی پرطرفداری را خریداری می کنند که قیمت برخی از آنها حداکثر 15 درصد ارزان تر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - یکی از وزیران دولت لبنان اعلام کرد که در چند روز آینده، فعالیت های اکتشاف نفت و گاز در این کشور آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۱:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: تا ابتدای بهمن ماه کارت های سوخت متقاضیان تولید و صادر شده است و حدود 300 هزار نفر دیگر از ابتدای بهمن ماه تاکنون ثبت نام کرده اند و منتظر صدور ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی که مستقیما 65 درصد از سهام بانک سینا را در اختیار دارد، طی انتشار اطلاعیه ای اعلام کرده است که قصد دارد 8درصد از سهام این بانک را به فروش برساند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۵۷    
می متالز - کارشناسان گروه مهندسی و لرزه زمین ساخت مرکز زمین شناسی و اکتشافات معدنی تبریز و ارومیه موفق به تصویربرداری به وسیله فناوری پهپاد از محل روستای گرناویک منطقه قطور در مرکز کانونی زمین لرزه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - جلسه کارگروه استاندارد انجمن در، پنجره و نما تشکیل می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در هفدهمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی از شرکت های هافمن و وین تک تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - ذخایر کافی برای تامین این حجم تولید فولادی ها وجود داشته مشروط بر آنکه قیمت سنگ آهن به حدی رسد که افزایش ظرفیت و اکتشاف معادن جدید، توجیه پذیر باشد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید: گاهی با در نظر گرفتن تمامی شرایط درست عرضه و تقاضا ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - بازار معاملات مسکن در ماه بهمن، دو رشد متفاوت از قبل را تجربه کرد. متوسط قیمت مسکن در تهران در معاملات ماه گذشته به کانال جدید 14 میلیون تومان در مترمربع وارد شد که این وضعیت تحت تاثیر رشد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است از آنجا که آمریکا نمی تواند مشتقات نفتی را همچون خود نفت مورد تحریم قرار دهد باید از این فرصت جهت تصاحب بازارهای جهانی و ارزآوری برای کشور استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - واسطه های ملکی می گویند بازار اجاره مسکن که از حدود دو ماه قبل کم رمق شده، همچنان در خواب زمستانی به سر می برد و تعداد قراردادهای اجاره جدید که نزد بنگاه ها منعقد می شود، بسیار اندک است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با اشاره به رشد 25 درصدی بودجه سال آینده شهرداری تهران گفت: بودجه سال آینده بر حمل و نقل و تکمیل پروژه های نیمه تمام تمرکز دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 کل کشور گفت: تلاش می کنیم بودجه سال 99 تا قبل از پایان سال تعیین تکلیف شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - پس از رفت و برگشت های دو روزه در نهایت طبق اعلام رئیس مجلس لایحه بودجه سال 99 برای اصلاح نهایی به کمیسیون تلفیق ارجاع شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - نتایج اقدامات اکتشافاتی توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، خبر از شناسایی 54 محدوده امید بخش می دهد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 کل کشور گفت: کمیته ای متشکل از اعضای هیئت رئیسه تلفیق و یک نفر از هر کمیسیون کار اصلاحات بودجه را امروز عصر بررسی می کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شیوع ویروس کرونا در جهان و افت قیمت های جهانی نفت خام حتی بر معاملات بورس انرژی ایران هم اثرگذار بوده و حجم دادوستد در این بازار را با محوریت معاملات صادراتی با کاهش جدی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - تفاهم نامه همکاری بین بیمه آسیا و بزرگ ترین پتروشیمی خاور میانه با حضور مدیرعامل بیمه آسیا و مدیرعامل پتروشیمی بندر امام خمینی(ره) به امضا رسید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در معاملات روز دوشنبه پنجم اسفند ماه جاری، شمش فولاد کیمیا شاهد رشد نرخ 100 تومانی در هر کیلو بود. همچنین مقاطع فولاد خراسان نیز شاهد افزایش قیمت از سوی کارخانه بود ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰    
می متالز - در چهارمین روز هفته شاهد رشد چشمگیر قیمت سهام بانک ها و موسسات اعتباری در بازار بورس و فرابورس تهران بودیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس معتقد است با توجه به اختصاص 14/5 درصد فروش درآمدهای نفتی به کارهای توسعه ای حوزه نفت و گاز، وزارت نفت باید بیش از این به توسعه میادین نفتی و گازی توجه کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰    
می متالز - در چهارمین روز هفته معاملات بورس تهران شاهد تغییرات اندکی در شاخص سهام بیمه در بورس و فرابورس بودیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۹    
می متالز - مدیرعامل موسسه مطالعات راهبردی سپینود شرق عدم مطالعات امکان سنجی واقعی را ایراد پروژه های سرمایه گذاری در ایران دانست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - طی روز گذشته شاخص کل بورس تهران با رشد 4 هزار و 831 واحدی همراه شد و به این واسطه توانست با ثبت رکوردی جدید وارد ابرکانال 500 هزار واحدی شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - افزایش افسارگسیخته نقدینگی در کشور و ورود بخش عمده ای از پول های تازه به بازار سهام از یکسو و به دنبال آن افزایش تورم و رکود دیگر بازارهای موازی سرمایه گذاری ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - پارس خودرو در 11ماهه نخست سال مالی 1398 موفق به کسب درآمد عملیاتی 8.322 میلیارد ریال شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - شاخص کل متاثر از افزایش قیمت ها در نمادهایی، چون فارس، فولاد، کگل، تاپیکو و کچاد و وبملت، با رشد حدود 14778 واحدی روبرو شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به تشخیص به موقع بحران توسط دلالان و هشدار بحران در خودرویی ها و...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به جلسه کمیته دستمزد شورای عالی کار، گفت: نمایندگان گروه کارگری اعداد و ارقام مربوط به هزینه سبد معیشت کارگران را برای ارائه به نشست روز ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - سازمان بین المللی حمل ونقل هوایی یاتا (IATA) به تازگی درخصوص تاثیرات منفی و شدید شیوع گسترده ویروس کرونا بر درآمدزایی ایرلاین های فعال در سراسر جهان هشدار داده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - نزدیک شدن طلای جهانی به مرز هزار و 700 دلاری زمینه ساز پرش سکه تمام بهار آزادی شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل بانک مسکن با اعلام این که صندوق پس انداز یکم با کسری منابع مواجه است از کاهش 20درصدی استفاده از تسهیلات این صندوق در مقایسه با سال های گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۷۲ سایت دیگر  
می متالز - رئیس شورای هماهنگی بانک ها بر ضرورت انجام امور بانکی به صورت غیرحضوری و با استفاده از سامانه های بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
می متالز - براساس بخشنامه بانک مرکزی نسبت مالکانه از 25 درصد به 15 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - تورم فرانسه تا پایان ژانویه در سطح 5/ 1 درصد باقی ماند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - اونس طلا با ثبت رکورد جدیدی به قله 1690 دلاری پرواز کرد. هر چند در ساعت 17 به وقت تهران هر اونس 1675 دلار معامله می شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
می متالز - بانک تجارت نرخ حق الوکاله سپرده های سرمایه گذاری را برای سال آینده، 3 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۳۷ سایت دیگر  
می متالز - مدرسه 12 کلاسه شهدای بانک ملت در روستای تنگاری از توابع شهرستان بویراحمد با حضور مسوولان محلی و بانک ملت افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۴۲ سایت دیگر  
می متالز - در پی جاری شدن سیل در استان کم برخوردار سیستان و بلوچستان، بانک رفاه کارگران به حمایت از هموطنان سیل زده به منظور جبران خسارات مالی و حمایت از آلام آنها در قالب اعطای کمک های بلاعوض ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - چرا رانت خواری فضای اقتصاد ایران را دربر گرفته است؟ یک اقتصاددان معتقد است که روش حکمرانی اقتصادی در ایران همیشه بر مبنای تبعیض و ایجاد انحصار بوده است و این تبعیض سوخت رانت در اقتصاد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - دارابی گفت: ما هر ساله در فصل زمستان با انواع مختلف ویروس درسطح جامعه مواجه هستیم پس باید اقتصاد جامعه را به نحوی مدیریت کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 کل کشور گفت: اکثریت نمایندگان با پیشنهاد بررسی مجدد لایحه بودجه سال آینده در کمیسیون تلفیق موافقت کردند و بنابراین اکنون ما اولین جلسه را برای ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
می متالز - مدیر ابزارهای نوین مالی فرابورس از افزایش اقبال به خرید اوراق مسکن به دنبال اعلام سقف های جدید تسهیلات از محل این اوراق خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - بازار سرمایه ایران اقتباسی از بورس های بین المللی است بنابراین هر چه ابزارها کامل تر باشد عمق بازار بیشتر و پوشش ریسک بهتری صورت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۵۳ سایت دیگر  
می متالز - سایپا طرح پیش فروش 10 محصول را از ساعت 10 صبح امروز با موعد تحویل در زمستان 99 آغاز می کند و متقاضایان خرید خودرو می توانند آماده ثبت نام باشند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - بانک ملت با انتشار گزارش عملکرد بهمن و 11 ماه سال مالی جاری ریال قادر به ثبت تراز عملیاتی مثبت 8.8 هزار میلیارد تومانی شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت سبدگردان آسال با اعلام بازدهی 350درصدی یک صندوق و کسب رتبه اول در گزارش های مختلف، درباره پیش بینی سال آینده بازار سرمایه توضیح داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
می متالز - شورای هماهنگی بانک ها اعلام کرد: از شنبه آینده به مدت یک هفته باجه عصر کل بانک ها تعطیل و ساعت کاری روزانه استان های درگیر با بیماری کرونا نیز بامصوبات استانداری هماهنگ شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شرکت بورسی لوله و ماشین سازی ایران از موافقت هیات مدیره با افزایش سرمایه 200 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی یا سود انباشته و یا هر دو محل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
می متالز - امروز انواع محصولات پتروشیمی در رینگ داخلی و بین المللی بورس انرژی ایران عرضه می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو با ایجاد رویه ای یکپارچه و سازماندهی شده و با استفاده از ابزارهای متعدد اطلاع رسانی در تلاش برای پیشگیری از ورود کرونا ویروس به این مجموعه صنعتی است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صمت چهارمحا و بختیاری از ارزآوری 40 میلیارد دلار صادرات کالا از این استان خبر داد .
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۰    
می متالز - معاون طرح و برنامه گفت: برای اجرای موفق سیاست های صنعتی وتجاری باید به یک زبان مشترک و اجماع برسیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه مشکلات 13 واحد تولیدی در کارگروه ستاد تسهیل رفع موانع تولید این استان بررسی شد گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت از آمادگی شرکت بازرگانی دولتی ایران و پشتیبانی امور دام در کنار اصناف ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - قیمت نفت خام در حال حاضر بین 50 تا 55 دلار در هر بشکه است و انتظار می رود در نیمه اول سال جاری میلادی 10 دلار دیگر کاهش یابد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - ارزش دلار در برابر سایر همتایانش کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - هفته گذشته قیمت بیلت در جنوب شرق آسیا با توجه به قیمت های پایین ژاپن و قیمت رقابتی چینی ها کاهش یافت ولی جو بازار مثبت شده و انتظار می رود قیمت ها دیگر به کف رسیده باشند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - با رشد قیمت ورق گرم در نقاط شمالی چین، قیمت های پیشنهادی صادراتی آن نیز بالا رفته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - هفته گذشته قیمت ورق گرم وارداتی در ترکیه ارزان تر شد. تقاضا نیز با توجه به موجودی پایین بازار داخلی در سطح متوسط است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: با همکاری واحدهای صنعتی و بازرگانی برای تولید یا واردات لوازم بهداشتی مورد نیاز جهت کنترل بیماری کرونا آمادگی کامل داریم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه 6 اسفندماه میزبان عرضه 60 هزار و 847 تن مواد پلیمری، 8 هزار و 200 تن قیر، 10 هزار تن گوگرد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - ایمیدرو ارزیابی کیفی انتخاب مشاور مطالعات طرح جامع آلومینیوم کشور را به فراخوان گذاشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران "انتخاب مشاور مطالعات طرح جامع مس کشور" را به فراخوان برد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
می متالز - در حالی که پس از رسیدن قیمت طلا به بالاترین رقم 7 سال اخیر در جلسه گذشته سرمایه گذاران اقدام به برداشت سود کرده اند، قیمت طلا امروز شاهد افت یک درصدی بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 29 سنت معادل نیم درصد افزایش به 56 دلار و 59 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - ظرفیت جهانی تولید آلومینیوم در سال 2019 میلادی 900 هزار تن افزایش یافت در این میان بیش از نیمی از افزایش ظرفیت، توسط بحرین ایجاد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - میزان صادرات فولاد خام و محصولات فولادی طی 10 ماهه امسال به ترتیب 47 و 25 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۸    
می متالز - جدول تولید فولاد خام به تفکیک ماه طی سال 98 را می توانید در ادامه مشاهده کنید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - عرضه آپارتمان های کوچک متراژ در مناطق مصرفی شهر تهران در بازار مسکن شب عید رونق گرفته است، اما عمده این املاک میانسال و سالخورده هستند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - پارلمان محلی پایتخت سقف بودجه پیشنهادی شهرداری برای سال آینده را از 30 هزار و 210 میلیارد تومان به 31 هزار و 332 میلیارد تومان افزایش داد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - تعداد تازه واردها به عرصه تجارت خارجی اعلام شد. وزارت صنعت، معدن و تجارت در گزارش 9 ماهه منتهی به آذر امسال از میزان صدور کارت بازرگانی طی 9 ماهه امسال رونمایی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۸    
می متالز - رئیس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی از تدوین و در دستور کار قرار گرفتن دو نقشه راه تنظیم بازار و توسعه صادرات خبر داد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - پروازهای برنامه ای شرکت هواپیمایی ماهان که پیش از این 12 پرواز هفتگی بود از روز شنبه 12بهمن برابر با اول فوریه 2020 بنا بر نظر هیات دولت تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - براساس اعلام ترکمنستان، پذیرش کامیون های حامل بار صادراتی ایرانی از سوی این کشور متوقف شده و بر این اساس گمرک ایران از تمام گمرکات کشور درخواست کرده است تا اطلاع ثانوی از ارسال محصولات ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در سال های اخیر رقابت بین بانک ها و موسسات اعتباری با شرکت های بزرگ فناوری که تلاش می کنند خدمات بانکی ارائه کنند افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - برنامه عربستان برای سرمایه گذاری 110 میلیارد دلاری در توسعه یک میدان گازی نامتعارف خبری بود که در روزهای اخیر تیتر بسیاری از نشریات و سایت های خبری بین المللی را به خود اختصاص داد ...
مشاهده نتایج بیشتر...