جمعه ۱۵ مردادساعت ۰۰:۳۹Aug 2021 6
جستجوی پیشرفته

می متالز (me-metals.ir)

  ۲ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
می متالز - مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد مبارکه برای سال منتهی به 30 اسفندماه 99 برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - برای اولین بار در کشور تلاشگران ذوب آهن اصفهان در کارگاه نورد 650 یا همان کارگاه تولید ریل ملی موفق به تولید ریل 54 E 1 مطابق با استاندارد EN-13674 برای بهره برداری در متروی کلان شهر تهران ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با تصمیم ستاد تنظیم بازار و همکاری کارخانه سیمان روزانه 3 هزار و 950 تن سیمان در استان اردبیل عرضه می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - نامه ای که وزیر صمت در ساعات پایانی کاری دولت مبنی بر افزایش عوارض صادرات به معاون اول رییس جمهور نوشت ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران گفت: اگر پیشینه برخی از کارخانه تولید آهن و فولاد را مشاهده کنید می بینید که از تمام امکانات عمومی و دولتی اعم از زمین ارزان قیمت ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - کارگران با پرتاب دستی آهن قراضه ها به داخل دیگ مذاب دچار چنین مصدومیتی شدند. در این حادثه مواد مذاب به ارتفاع حدود 15 متر فوران کرده و چهار کارگر حاضر در اطراف کوره را دچار سوختگی کرده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - قرارداد ساخت بار اول لوله های جریانی بدون درز (مانیسمان) 4اینچ بین گروه ملی صنعتی فولاد ایران و شرکت پتروگوهر فراساحل کیش مجری طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت شرکت ملی نفت ایران در تاریخ ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
می متالز - با وجود آنکه مسوولان وزارت صمت گفته اند قیمت سیمان به پاکتی 40 هزار تومان رسیده است، کف بازار خبری از این نرخ ها نیست و در تهران سیمان کمتر از 65 هزار تومان پیدا نمی شود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - در هفته گذشته شاخص کل در محدوده یک میلیون و 351 هزار واحد آغاز به کار کرد و در آخرین روز معاملاتی در کانال یک میلیون و 406 هزار واحد بسته شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
می متالز - گروه صنعتی ایران خودرو در بیستمین مرحله فروش فوق العاده، از امروز دو مدل محصول پارس را با موعد تحویل حداکثر 90 روزه به مدت سه روز عرضه می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
می متالز - نرخنامه جدید تعمیرکاران خودرو در سال 1400 اعلام شد که در جدول های زیر قابل مشاهده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
می متالز - نمایندگان مجلس در حالی به طرح جداسازی وزارت راه و شهرسازی رای داده اند که برخی کارشناسان اجرای این طرح را زمینه ساز ایجاد مشکلات بسیاری می دانند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۲:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - بازار سکه به تحلیف رئیس جمهور چه واکنشی نشان می دهد؟ این واکنش با نگاهی به دو تحلیف گذشته در سال های 92 و 96 بررسی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - شرکت دلیجان طلایی شکوه پارس به عنوان دویست و شصت و چهارمین نماد معاملاتی در فهرست اوراق بهادار بازار پایه فرابورس ایران درج شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - وزیر امور اقتصادی و دارایی از عملکرد ناظر گمرکات استان هرمزگان و مدیر کل گمرک شهید رجایی بعنوان استان برتر گمرک جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - روز سه شنبه 12 مرداد ماه، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، نسبت به روز معاملاتی قبل از آن 1.5 درصد کاهش یافت و به دو هزار و 595 دلار و 50 سنت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - نگاهی به اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران برای روز شنبه 16 مرداد ماه نشان می دهد که سیمانی ها با عرضه های گسترده راهی تالار معاملات خواهند شد به طوریکه در این روز 941 هزار و 750 تن انواع ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - با به بن بست خوردن مذاکرات، روی کار آمدن دولت جدید ایران و نگاه نامعلوم آن به روابط خارجی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - امروز سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی تحت تاثیر روند بازار سرمایه به 11 میلیون و 782 هزار تومان رسید. ارزش 60 درصد قابل معامله سهام عدالت هم به هفت میلیون و 69 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - در فضای اقتصادی حاکم بر جهان امروز، مصرف سیمان به عنوان یکی از اصلی ترین نهاده های تولید در فعالیت های عمرانی و ساختمانی و از مهم ترین شاخص های ارزیابی توسعه اقتصادی کشور ها به شمار می آید ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت سیمان فارس گفت: با افزایش هزینه ها و درآمد ناچیز صنعت سیمان، امکان نوسازی، تعمیر و نگهداری تجهیزات کارخانه ها ممکن نیست و اگر کارخانه های سیمان محصول خود را با قیمت دستوری ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - مدیر عامل سیتا از ورود سابیک به بورس خبر داد و گفت: در حال طی پروسه پذیرش و عرضه سیمان آبیک در بورس هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - فرمانده انتظامی فامنین با اشاره به دریافت گزارش های مردمی مبنی بر دپوی سیمان احتکار شد در یکی از مناطق شهرستان فامنین، 22 تن و 500 کیلوگرم سیمان احتکار شده کشف کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اتحادیه مصالح فروشان تهران گفت: اگر تولید افزایش پیدا کرده و به نقطه اشباع بازار برسیم پس از دو هفته، بازار به آرامش خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با بیان اینکه مبارزه بی امان و خستگی ناپذیر پلیس با اخلالگران نظام مالی و محتکران به صورت مستمر ادامه دارد اظهار کرد: احتکار کالا ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس تغییرات قیمت مسکن در برخی از مناطق استان البرز، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق کرج و حومه به دست آمده است که با توجه به درصد تغییرات قیمت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - مسوول بسیج کارگری و کارخانجات گفت: با کمک تسهیل گری بسیج و رفع موانع مختلف تولید از کارخانه ها در سال گذشته 50 هزار شغل در کارخانجات تثبیت شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - استاندار کردستان گفت: مجتمع فولاد بیجار با پیشرفت 85 درصدی، در شهریور ماه امسال به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - فولاد مبارکه در تولید فولاد کشور در رتبه نخست قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی حضور واسطه ها در صنعت سیمان در حوزه فروش داخلی و صادراتی را از جمله چالش های بزرگ این صنعت عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - رئیس سازمان راهداری از حمل 91 هزار تن کالای اساسی دپو شده در بنادر خبر داد و گفت: 3900 کامیون حمل کالای اساسی را از بنادر برعهده دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۲۸   + ۶۳ سایت دیگر  
می متالز - ایران خودرو با اعلام هشدار در مورد فروش دعوتنامه های جعلی، از خریداران درخواست کرد تا اطلاعات و اخبار مرتبط را از مبادی رسمی دنبال کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1814 دلار و 27 سنت رسید، در حالی که قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز با 0.1 درصد رشد به 1816 دلار رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۶   + ۶۹ سایت دیگر  
می متالز - ایران خودرو در بیستمین مرحله فروش فوق العاده، دو مدل از محصول پارس را با موعد تحویل حداکثر 90 روز از فردا عرضه می کند که این طرح تا روز شنبه ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 22 سنت معادل 0.3 درصد کاهش به 72 دلار و 19 سنت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که یک تفاهم نامه همکاری در زمینه حمل ونقل هوایی بین مقامات این کشور و سوریه به امضا رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - شرکت نفت شل که فعالیت های اکتشاف و تولید خود را در لیبی در 2012 متوقف کرده بود، حالا با هدف توسعه میادین نفتی و افزایش بازاریابی و فعالیت های پالایشگاهی، به این کشور باز می گردد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - انس جهانی طلا در بازار امروز با افزایش نسبی همراه بود، اما قیمت طلا و سکه در بازار داخلی تحت تاثیر قیمت دلار روند نزولی به خود گرفتند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 5 فروند کشتی حامل کالا های اساسی به میزان 255 هزار و 800 تن تا پایان ماه جاری (مردادماه) در بندر شهید رجایی پهلو خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - شرکت های بزرگ آرامکوی عربستان و ادنوک امارات سهام بیشتری در بخش های مختلف حاری، اکتشاف، تولید و حتی پتروشیمی به فروش گذاشته اند و در فکر جذب سرمایه گذاران خارجی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
می متالز - کل صادرات نفت عراق با احتساب اقلیم کردستان 1.4درصد به صورت ماهانه افزایش یافته است که دلیل آن را می توان افزایش سهمیه تولید این کشور طبق قرارداد اوپک پلاس دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: همین که سهامداران خُرد متوجه باشند که دولت تلاش دارد تا این از این بازار حمایت کند این امر به خودی خود بسیار راهگشا است و می تواند رونق جدیدی در بازار ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - بازپس گیری سهم ایران در بازار جهانی نفت نیازمند یک برنامه استراتژیک و یک سیاست هوشمندانه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
می متالز - وزارت راه و شهرسازی از رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه مسکن به 18.7 درصد در سال 99 و سهم 33 درصدی مسکن در سبد خانوار های ایرانی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - شرکت بین المللی سرمایه گذاری توسعه و تجارت هیرمد به عنوان دویست و شصت و سومین نماد معاملاتی در فهرست اوراق بهادار بازار پایه فرابورس ایران درج شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۳   + ۴۹ سایت دیگر  
می متالز - اکثر فروشندگان خودرو معتقدند بازار راکد است، اما افزایش نرخ ارز و ورود آن به کانال 25 هزارتومانی عاملی شده تا هم خودرو های کارکرده خارجی و هم خودرو های داخلی رشد قیمت را تجربه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - به منظور رفاه حال اعضای باشگاه مشتریان بانک رفاه کارگران، زمینه خرید لوازم خانگی سینجر با تخفیف ویژه، برای اعضای این باشگاه فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۴   + ۹۱ سایت دیگر  
می متالز - امکان استعلام چک بر اساس اقلام اطلاعاتی در وب سایت اصلی بانک مرکزی در دسترس کاربران قرار گرفته است و ثبت و تائید چک از طریق پیامک نیز پس از نهایی شدن تست های فنی به زودی ممکن می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - روند صعودی ارز دیجیتال LUNA از سومین روز ماه گذشته شروع شد و این ارز در یک ماه بیش از 150 درصد رشد کرد و از 5 دلار به 14 دلار رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت تکلیف نرخ ارز ترجیحی با نرخ 4200 تومانی را مشخص کند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - بازار سهام در روز های گذشته روند متعادلی را گذراند. شاخص سازان بازار روند صعودی و بعضا با افزایش قیمت را تجربه کردند. اما همچنان نیمی از بازار در صف فروش قفل هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 30414 واحدی معادل 2.21 درصد به یک میلیون و 406 هزار و 60 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 281 واحدی به 20 هزار و 193 واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شرکت موتورسازان تراکتور سازی ایران، با تصویب هیات مدیره نرخ فروش محصولات خود را به گروه صنایع تراکتورسازی، به طور متوسط 32 درصد بالا برد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز 13 مرداد 1400 به دلیل افزایش قیمت ارز و انس جهانی شاهد رشد قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۱   + ۴۲ سایت دیگر  
می متالز - معاون درآمد های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: به استناد مصوبه ستاد ملی مدیریت کرونا 31 مردادماه آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - یک کارشناس ارز دیجیتال با اشاره به نیاز به وجود آمده در زمینه ارز های دیجیتال، معتقد است امکان ایجاد رمزارز منطقه ای برای انجام مبادلات تجاری با کشور های دوست وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۹   + ۴۵ سایت دیگر  
می متالز - بانک ملی ایران به منظور حمایت مالی از زوج های جوان و اجرای سیاست های کلی خانواده ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری بیش از 88 هزارفقره وام ازدواج در چهار ماه ابتدای سال جاری به متقاضیان پرداخت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۶   + ۱۳۵ سایت دیگر  
می متالز - معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران از تعطیلی ادارات، بانک ها و شرکت های خصوصی تهران به سبب برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری در روز پنجشنبه 14 مردادماه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
می متالز - براساس اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران، PVC پتروشیمی آبادان شنبه 16مرداد برای نخستین بار در تالار صادراتی این بورس عرضه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۳۴ سایت دیگر  
می متالز - اخبار سیاسی حاوی نااطمینانی امروز بازار ارز را متاثر کرد تا مجددا روند قیمت ارز نزولی باقی نماند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - ساکنان در تهران برای خرید خانه پنج معیار را لحاظ کرده اند. این معیار ها چه هستند و در پایتخت با چه خانه ای می توانیم بخریم؟
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - امروز بازار سرمایه با روند متعادلی پیش رفت. شاخص کل بورس در محدوده یک میلیون و 387 هزار واحد قرار گرفت. امروز نماد های شاخص ساز بازار سرمایه روند متعادل و صعودی را طی کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
می متالز - مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: یک گروه پژوهشی دانشگاهی طی قراردادی با ایمیدرو، پس از بررسی واحد های HSEE شرکت های تابعه این سازمان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - در جلسه معاملاتی امروز چهارشنبه 13 مرداد ماه در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، 150 هزار کیلووات ساعت برق توسط شرکت تولید نیروی برق آبادان-نیروگاه آبادان (توبا) و شرکت تولید ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - امروز چهارشنبه 13 مرداد ماه کالا های پنتان پلاس پتروشیمی پارس، حلال 402 پالایش نفت بندرعباس ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز چهارشنبه 13 مرداد ماه میزبان عرضه 140 هزار و 920 تن ورق فولادی، 68 هزار و 146 تن میلگرد، 16 هزار و 790 تن تیرآهن است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۵۱ سایت دیگر  
می متالز - نگاهی به اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران برای روز شنبه 16 مرداد ماه نشان می دهد که سیمانی ها با عرضه های گسترده راهی تالار معاملات خواهند شد به طوریکه تا این لحظه عرضه 616 هزار و 500 تن ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
می متالز - مرکز پژوهش های مجلس با انتشار گزارش جامعی درباره صنعت سیمان و ضمن تاکید بر پیشنهاد سه سال پیش این مرکز برای فعال شدن رینگ داخلی و صادراتی بورس کالا برای معاملات سیمان به دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۳   + ۵۸ سایت دیگر  
می متالز - کارکنان شاغل نظام بانکی از امروز چهارشنبه سیزدهم مردادماه باید برای دریافت واکسن کرونا به سایت بیمارستان بانک ملی مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - وبینار تخصصی بررسی چشم انداز صنعت برق، فرصت ها و تهدیدها، با نگاهی به ظرفیت های بازار سرمایه با همت بورس انرژی ایران و مرکز مالی ایران، برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردکان از حمایت مجتمع صنعتی چادرملو از صنایع دستی خبر داد و گفت: به زودی مجتمع صنعتی چادرملو در راستای آموزش ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - با عاملیت بانک کشاورزی بیش از 201هزار میلیارد ریال بابت خرید تضمینی گندم تا 10مردادماه سال جاری به حساب کشاورزان واریز شده است که تاکنون بی سابقه بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۵    
می متالز - بانک کشاورزی از ابتدای سال 1399 تا پایان تیرماه 1400 بالغ بر 6879 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) پرداخت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - با وجود گزارش شتاب در رشد فعالیت خدمات چین در ماه جولای و سبز پوش بودن وال استریت در شب گذشته، بازار سهام آسیا نوسان داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در روز های پایانی دولت دوازدهم وزارت صنعت، معدن وتجارت پرحاشیه ترین وزارت خانه شده است و با تصمیمات شتابزده و غیرکارشناسی سوژه رسانه ها شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - شرکت فولاد مبارکه در کنار چند واحد صنعتی دیگر در طرحِ شیرین سازیِ آب خلیج فارس و انتقال آن به اصفهان مشارکت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان معتقد است حباب مسکن ابتدا در شهر های بزرگ اتفاق می افتد، سپس این حباب با یک وقفه زمانی از شهر ها به روستا ها منتقل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
می متالز - حجم دارایی های خارجی سیستم بانکی با افزایش 60 درصدی نسبت به خرداد سال گذشته، همراه بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۲    
می متالز - قیمت نفت در معاملات امروز صبح آسیا کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - بانک مرکزی نرخ رسمی 46 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن بهای 12 ارز نسبت به روز گذشته کاهش و نرخ 21 ارز افزایش یافت؛ همچنین نرخ 13 ارز ثابت ماند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۷    
می متالز - شاخص کل بورس، امروز (چهارشنبه 13 مردادماه) در 30 دقیقه ابتدایی معاملات با رشد 14 هزار و 364 واحد به یک میلیون و 390 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
می متالز - درصد گزارشات مقبول در بین شرکت های مدیریتی شستا (166 شرکت) از 64 درصد در سال 1397، به 81 درصد در سال 1398 و نهایتاً 92 درصد در سال 1399 رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - هیأت مدیره پالایش نفت تبریز افزایش سرمایه 200 درصدی این شرکت از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته را به تصویب رساند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۵   + ۵۸ سایت دیگر  
می متالز - معاون اول رییس جمهوری مصوبه واگذاری سهام دولت در برخی از شرکت ها به سازمان تامین اجتماعی و همچنین اصلاحیه آیین نامه میزان و نحوه دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده ها را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اعتقاد ما بر این است که اصلاح ساختار بودجه در دولت آیت الله رئیسی رقم خواهد خورد و ما این مسئله را به عنوان یک مطالبه جدی پیگیری خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - امروز گروه خودرویی با اصلاح قیمتی و با تحرکات منفی کار خود را شروع کرده است. تنها تک سهم های کوچک این گروه روندی مثبت دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - رئیس اتحادیه مصالح فروشان از ارزان شدن سیمان در روز های آینده خبر داد و گفت: برق کارخانه های سیمان وصل شده است و مشتریان برای خرید سیمان چند روز دست نگه دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - بازار خودرو که در چند روز گذشته با نوسان و افزایش قیمت همراه بوده است در بازار روز سه شنبه 12 مرداد همزمان با مراسم تنفیذ رئیس جمهور دچار هیجاناتی شد و افزایش و کاهش قیمت در بعضی از خودرو ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - بازار سرمایه دیروز با رشد تقاضا همراه شد همچنین سیگنال های رئیس جمهور جدید به روند مثبت بازار کمک کرد. اما بازار امروز به چه صورت خواهد بود؟
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - روز گذشته بازار سهام با رشد تقاضا و روند صعودی شاخص کل به کار خود پایان داد. امروز کدام سیگنال های بورسی روند بازار را تغییر می دهند؟
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۴۵ سایت دیگر  
می متالز - 48 نماد بورسی به دلایل مختلف از جمله تعلیق نماد معاملاتی، برگزاری مجمع عمومی فوق العاده و تغییرات بیش از 50 درصد در 15 روز متوالی متوقف شدند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - منابع آب در ایران در طول دهه های گذشته با سرعتی باورنکردنی خالی شده اند و رخداد های خوزستان، به عنوان پر آب ترین استان ایران، نشانه ای از این است که وضعیت تا چه حد وخیم است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
می متالز - در روزی که انتقال ریاست قوه مجریه در ایران صورت گرفت، دلار کمی افزایش قیمت را تجربه کرد. روز سه شنبه اسکناس آمریکایی 200 تومان رشد را به ثبت رساند و به بهای 25 هزار و 700 تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در واکنش به افزایش قیمت دلار، سکه امامی نیز در جهت صعودی قرار گرفت و توانست با 170 هزار تومان رشد به بهای 11 میلیون و 370 هزار تومان برسد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۵:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
می متالز - مقدار ذخیره سازی گاز در مخزن شوریجه با میانگین تزریق روزانه 10 میلیون مترمکعب گاز به مخزن شوریجه دی در سال 1400، تاکنون به بیش از یک میلیارد مترمکعب گاز رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۵:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با تأکید بر اینکه هم اکنون قاچاق سوخت از همه مرز ها به جز مرز پاکستان صفر شده است، گفت سامانه سدف جامع ترین سامانه موجود در کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۵:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد که با وجود اعمال محدودیت های کرونایی، میانگین مقدار مصرف بنزین در تیرماه امسال از 107 میلیون فراتر رفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - بعد از مراسم تنفیذ رییس جمهور جو افزایشی بازار اندکی فروکش کرد و تا میانه روز طلا و سکه به قیمت دیروز بازگشت و به نظر می رسد همین روند با شیب ملایم ادامه داشته باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - امروز 12 مرداد قیمت گروه تیبا افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - مسعود دانشمند عضو اتاق بازرگانی پیش بینی کرد که نرخ تورم تا پایان سال به 60 درصد برسد که رقم بسیار بالایی است ...
مشاهده نتایج بیشتر...