پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۴:۴۱Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

کمیته امداد امام خمینی (news.emdad.ir)

کمیته امداد امام خمینی 26 اسفند 1396 کمیته امداد امام خمینی 28 اسفند 1397 کمیته امداد امام خمینی 28 اسفند 1398 کمیته امداد امام خمینی 30 اسفند 1399 کمیته امداد امام خمینی 31 فروردین 1400 کمیته امداد امام خمینی 31 اردیبهشت 1400 کمیته امداد امام خمینی 1 خرداد 1400 کمیته امداد امام خمینی 2 تیر 1400 کمیته امداد امام خمینی 31 مرداد 1400 کمیته امداد امام خمینی 31 شهریور 1400 کمیته امداد امام خمینی 1 مهر 1400 کمیته امداد امام خمینی 1 آبان 1400 کمیته امداد امام خمینی 2 آبان 1400 کمیته امداد امام خمینی 3 آبان 1400 کمیته امداد امام خمینی 4 آبان 1400 کمیته امداد امام خمینی 5 آبان 1400 کمیته امداد امام خمینی 6 آبان 1400 
  ۱ ساعت پیش    
معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان تهران از برگزاری وبینار آمادگی آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ویژه دانش آموزان تحت حمایت این نهاد خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کارگروه امداد هوشمند و کارآمد گفت: با هدف بهبود و مدیریت خدمات به مددجویان، طرح امداد هوشمند و کارآمد در 6 استان کشور به صورت پایلوت اجرایی شد.
  ۲ ساعت پیش    
طی مراسمی با حضور مدیرکل کمیته امداد استان قزوین از ایثارگران بازنشسته کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین تقدیر شد.
  ۶ ساعت پیش    
در مراسمی از کارکنان و همکاران کمیته امداد که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بودند ، با حضور مدیرکل کمیته امداد و اعضای شورای مدیران استان زنجان تجلیل شد
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
طی مراسمی از طرح شهید ابراهیم هادی 2 که به منظور جذب مشارکت و سرمایه گذاری خیران و بسیجیان در صندوق امداد ولایت صورت گرفت؛ رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۵۴    
با پیام رئیس کمیته امداد، 500 مرکز نیکوکاری تخصصی زکات در کشور به صورت همزمان افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: نیکوکاران با مشارکت در طرح اطعام و احسان حسینی 11 میلیارد تومان به تامین غذای گرم، سبدکالا و تهیه بسته های بهداشتی برای رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر کمک کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: هم اکنون هزار و 111 واحد مسکونی ویژه مددجویان تحت حمایت این نهاد در دست اجرا قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی نیمه نخست امسال 1000 پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری به همراه انشعاب رایگان آب، برق، گاز و فاضلاب به مددجویان این نهاد واگذار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد و کانون وکلای قوه قضائیه در استان به امضاء رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۴    
با همکاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان فارس 2500 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فارس از محل موقوفه شرف الحاجیه (صغری بیگم) اطعام شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۴    
با مشارکت حامیان اکرام ایتام و محسنین، دو دستگاه لپ تاپ به دانشجویان نخبه تحت حمایت کمیته امداد فلاورجان اهدا شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۴    
رئیس کمیته امداد اداره اسفرورین گفت: مردم نیکوکاری اسفرورین طی 6 ماهه نخست سال جاری بیش از دو میلیارد و 158 میلیون و 141 هزار تومان به نیازمندان و محرومان این منطقه کمک کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پزشکان متخصص در قالب گروه جهادی برای درمان رایگان مددجویان فریدونشهر، راهی مناطق محروم و صعب العبور این شهرستان شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۴    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: وظیفه ماست که در نشر اندیشه های دینی مسابقه دهیم و جامعه را به سمتی ببریم که در اجرای دین و امور خیر از یکدیگر سبقت بگیرند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۴    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) خانه نیازمندان و پناهگاه محرومان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قم: با هدف الگوسازی برای کمیته های امداد سراسر کشور، ظرفیت های ملّی این نهاد در استان قم احیا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: با پیوستن 10 هزار حامی جدید به پویش ایران مهربان؛ تعداد حامیان معنوی فرزندان ایتام و محسنین کرمانشاهی از 34 هزار نفر فراتر رفت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۴    
تخصص وتعهد منابع انسانی به عنوان دو بال مهم برای توانمند ی و نزدیک نمودن سازمان به اهداف متعالی خود می باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۴    
همایش تجلیل از خیرین و حامیان برجسته طرح اکرام ایتام ومحسنین به صورت ویدئو کنفرانسی همزمان با سراسر کشور در کمیته امداد استان زنجان نیز برگزار واژ تعدادی از حامیان برجسته استانی با حضور مدیرکل کمیته ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان مرکزی گفت: مردم استان مرکزی طی 6 ماهه سال جاری 40 میلیارد و 882 میلیون تومان در قالب کمک طرح های مبتنی بر نیاز در جهت رفع نیازهای شناسایی شده خانوارهای ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: پرداخت زکات در این استان طی شش ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 49 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۴    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد، با اشاره به افزایش پنج برابری مودیان زکات گفت: نیازمند راه اندازی هزار مرکز نیکوکاری زکات در کشور هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد، با تاکید بر اینکه در مصرف زکات باید مطابق موازین شرعی اقدام شود، گفت: اولویت نخست مصرف زکات برای محرومان و نیازمندان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۴    
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از حامیان شاخص استان در حاشیه برگزاری همایش سراسری ایران همدل که به صورت ویدئوکنفرانس به صورت کشوری برگزار شد تجلیل کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تقدیر از خیران سلامت با مشارکت مرکز نیکوکاری باران مهر بیمارستان هاجر(س) در شهرکرد برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در راستای اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در اداره کمیته امداد شهرستان اسلامشهر برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
طی 6 ماهه نخست امسال 22 میلیارد تومان از طریق مراکز نیکوکاری استان به نیازمندان مساعدت شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۴    
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از حامیان خیر و نیکوکار استان که در زمینه طرح ایران مهربان بیشترین همکاری را با این نهاد داشتند تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ایرانیان مقیم خارج از کشور فراتر از مرزبندی های سیاسی و جغرافیایی حمایت از فرزندان یتیم و نیازمند را عهده دار شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۴    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی بر همکاری نمایندگان با کمیته امداد در تدوین لایحه بودجه 1401 تاکید کرد و گفت: امیدواریم با همکاری دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۴    
در ادامه نهضت مسکن سازی برای محرومان، 6 واحد مسکونی به نیازمندان و محرومان آبیک تحویل داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۴    
امام جمعه آبیک گفت: اگر امروز نیروهای مسلح کشور از تجهیزات رزمی و دفاعی به خوبی برای حفاظت از کشور استفاده می کنند، به دلیل بهره مندی آنان از علم در زمینه مسائل دفاعی و نظامی است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی به مردمی کردن کمیته امداد در شهرستان خلیل آباد به صورت آزمایشی اشاره کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۴    
امام جمعه آبیک گفت: اسلام مدل اداره جامعه را بر مبنای زکات قرار داده است از این رو بسیاری از امور جامعه را می توان از طریق این ظرفیت مدیریت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: اگر به موضوع انفاق و نیکوکاری به خوبی و با دقت به جایگاه برجسته آن در آموزه ها دینی بنگریم، درمی یابیم که این فرهنگ گره گشای بسیاری از مشکلات جامعه است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
چهاردهمین مرکز نیکوکاری و نخستین مرکز نیکوکاری زکات در شهرستان آبیک به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: مردم نیکوکار ایران اسلامی در پویش شور عاطفه ها 413 میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۴    
طی مراسمی در حاشیه برگزاری همایش سراسری ایران مهربان از تعدادی از حامیان شاخص و نیکوکار و افراد خیری که مستقیم در امر حامی یابی با این نهاد در استان کرمان همکاری داشتند تجلیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۴    
کمیته امداد استان بوشهر از برترین های کنکور سراسری سال 1400 که با حمایت این نهاد موفق به ورود به دانشگاه شده اند، تجلیل کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور رئیس کمیته امداد کشور تعداد 122 واحد مسکن به خانواده های ایتام روستایی استان هرمزگان واگذار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۴    
بازتوانی اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مددجویان عزیز تحت حمایت در قالب برنامه های فکری و فرهنگی، اشتغالزایی و تأمین مسکن مناسب از رویکردهای اصلی کمیته امداد بوده و با همین نگاه برگزاری جلسات تخصصی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۵۴    
ارتقاء نرم افزاری وسخت افزاری در حوزه فنآوری اطلاعات ضامن سلامت سازمانی و در چابکی وچالاکی سازمانی موثر می باشد
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد مازندران، در آیین تجلیل از خیران برتر که در قالب طرح ایران مهربان برگزار شد ، گفت: با استفاده از ظرفیت و مشارکت خیران اقدامات مطلوبی در کمک به نیازمندان انجام شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه از اهدای دو هزار بسته معیشتی به خانوارهای کم برخوردار کرمانشاهی به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران با اشاره به اجرای طرح ایران مهربان در کمیته امداد، گفت: این طرح، جریان خیر را در کشور به نفع ایتام و نیازمندان به راه انداخت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: با مشارکت کریمانه مردم استان در پویش ایران همدل، تمامی ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت دارای حامی مالی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۴    
رئیس کمیته امداد گلبهار گفت: هزار و 869 خانوار با 3 هزار و 487 نفر از تمام خدمات این اداره بهره مند هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۴    
رئیس کمیته امداد اداره 6 مشهد گفت: همزمان با ایام میلاد پیامبر (ص) بصورت منسجم با محوریت 15 مرکز نیکوکاری تحت نظارت این اداره و مساجد محدوده حاشیه شهر در شهرک های شهیدان رجایی و باهنر بسته های ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: در یکسال گذشته و با اجرای طرح ایران مهربان، کمک حامیان به فرزندان ایتام و محسنین از 651 میلیارد تومان به 1934 میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی از اجرای طرح الکترونیکی QR کد برای پرداخت صدقات در این نهاد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
با هدف توانمندسازی گروه های مختلف تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان، 3 هزار و 469 فرصت شغلی برای اشتغال و خودکفایی مددجویان در 6 ماهه ابتدایی سال جاری ایجاد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه طرح ایران مهربان یک آغاز برای حمایت جدی از فرزندان ایتام است، گفت: با اجرای این طرح، در حال حاضر هیچ یتیم بدون حامی در کشور نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۴    
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان و نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدی شهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی بر ایجاد اشتغال برای خانواده های تحت حمایت و توانمندی این خانواده ها برای رسیدن به استقلال مالی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار استان در جشن عاطفه های امسال تاکنون یک میلیارد و 686 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر براساس برنامه ریزی انجام شده می بایست حداقل 60 درصد از زکات استان برای محرومان و نیازمندان هزینه شود اما خوشبختانه در استان قزوین این هزینه کرد بیش از ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با اجرای طرح اطعام محمدی در روز ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) 158هزار پرس غذای گرم و 550 سبد کالا به ارزش 5 میلیارد تومان بین مددجویان موردحمایت و نیازمندان استان البرز توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان: مردم خیّر استان گیلان در شور عاطفه های امسال نیز همانند سنوات گذشته به یاری دانش آموزان نیازمند اقدام نموده و پرشورتر از قبل در صحنه حاضر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی گفت: 26 هزار و 879 زن سرپرست خانوار این استان از خدمات حمایتی این نهاد برخوردار هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
روستاهای دره توت و پیرآلی واقع در منطقه محروم موگویی از توابع شهرستان کوهرنگ هستند که با همت یکی از خیران، 11 پنل خورشیدی برای اهالی این روستاها خریداری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مراکز نیکوکاری نقش مؤثری در کمک به ایتام و نیازمندان و محرومین دارد و این مراکز همواره کمیته امداد را در راستای خدمات رسانی سریع به ایتام و نیازمند یاری می نمایند .
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست شورای زکات استان با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و همچنین مدیرکل کمیته امداد استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۴    
در آستانه میلاد باسعادت پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص ) و فرزند بزرگوارش امام جعفر صادق (ع ) و هفته وحدت مراسم جشنی با حضور کارکنان کمیته امداد استان زنجان برگزار شد
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد مازندران، در جلسه شورای زکات استان گفت: در شش ماهه نخست امسال 49 میلیارد تومان زکات توسط مردم نوعدوست پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در یادداشتی از فعالان اقتصادی، بنگاه ها و شرکت های تجاری برای عمل به مسئولیت اجتماعی و کمک به اقشار نیازمند جامعه دعوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مرکز نیکوکاری فرزندان شاهد علاوه بر تامین جهیزیه و توزیع بسته های ارزاق برای نیازمندان، با همکاری کمیته امداد حمایت از 313 فرزند یتیم و محسنین را برعهده گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی بر هم افزایی دستگاه ها در ساخت مسکن محرومان و حذف خانه های خشت و گلی تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
کلنگ احداث 401 واحد مسکن مددجویان با همت کمیته امداد خراسان شمالی، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مسئولان استانی در شهرستان مانه و سملقان به زمین زده شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام بر لزوم افزایش خدمات رسانی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته ایلام تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از اجرا و برنامه ریزی یکصد طرح اشتغال کشت طلای سرخ توسط مددجویان کمیته امداد استان سمنان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۴    
رئیس کمیته امداد بینالود، از همراهی خیران و مراکز نیکوکاری در فراهم کردن آغاز زندگی مشترک 67 نوعروس نیازمند در نیمه اول امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۴    
رئیس کمیته امداد ششتمد گفت: در نیمه اول امسال 1263 نفر از خدمات فرهنگی این اداره بهره مند شدند
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۴    
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد گفت: اشتغال و توانمندسازی مددجویان مهم ترین اولویت کمیته امداد است و 6 ماهه اول امسال به 84 مجری طرح خودکفایی تسهیلات قرض الحسنه اشتغال پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: تحصیل دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد در مدارس استعدادهای درخشان (سمپاد) رایگان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان وبلوچستان طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مغفرت و امام جعفر صادق(ع) را تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۳    
در نخستین جشنواره روابط عمومی و مسئولیت اجتماعی از مجموعه های اقتصادی و سازمان های برتر در حوزه مسئولیت اجتماعی تقدیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: حدود 500 مددجوی کمیته امداد با پرداخت حق بیمه از سوی این نهاد، مستمری بگیر تأمین اجتماعی شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۵    
با حکم مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان، حمید عمادی به عنوان "رئیس اداره گزینش استان" منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از مشارکت پنج میلیارد و 200 میلیون تومانی مردم استان در شور عاطفه ها خبر داد و گفت: مشارکت مردم استان سمنان نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد 62 درصدی همراه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۵    
هدف از نظارت و بازرسی شفاف سازی و کمک وهم اندیشی برای رفع نقاط ضعف و تقویت موارد مثبت بوده که این هم اندیشی برای جلوگیری از آسیب ها و بهبود مستمر ضرورت داشته و در تقویت نقاط قوت مفید و سازنده می باشد
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست سال جاری 126 نفر از مددجویان عزیز تحت حمایت با معرفی از سوی این نهاد از خدمات دفاتر الکترونیک قضایی به صورت کاملاً رایگان بهره مند شدند
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اهدای 300 دستگاه یخچال ایرانی روز پنجشنبه با حضور بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در روستای روتان سیریک برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مرکز نیکوکاری تخصصی اشتغال و کارآفرینی خلیج فارس بندرعباس روز پنجشنبه با حضور سید مرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور و مهدی دوستی، استاندار هرمزگان افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
هشتمین مرکز نیکوکاری اشتغال و کارآفرینی با عنوان زینبیون در فرخشهر افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان: در راستای اجرای رزمایش ایران همدل، طرح اطعام و احسان حسینی طی ماه های محرم و صفر در استان گیلان اجرا گردید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۵    
معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر 107 دانش آموز، دانشجو و طلبه نخبه در سطح استان قزوین داریم که 56 نفر دانش آموز هستند و از این تعداد سه نفر نخبه قرآنی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: کمک به حضور دانش آموزان در کلاس های مجازی مدارس و ارتقای تحصیلی و ممانعت از ترک تحصیل آنها یک سرمایه گذاری فرهنگی در جامعه و سرمایه گذاری جاودان برای آخرت است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین که در کنکور سال 1400 رتبه های برتر کسب کرده بودند، مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به مناسبت هفته وحدت 190 سبد کالا میان خانواده های اهل سنت تحت حمایت کمیته امداد استان تهران توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۵    
اولین جلسه کارگروه همیاری و خدمت رسانی با محوریت بزرگداشت 13 آبان در کمیته امداد خراسان شمالی با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حقوقی کمیته امداد مازندران گفت: 60 وکیل نیکوکار در استان به منظور رفع مشکلات حقوقی مددجویان با این نهاد همکاری می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد گفت: سامانه شفاف سازی منابع و مصارف زکات در کشور، تا پایان سال راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۵    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان سمنان گفت: حمایت اجتماعی، رفع نیازهای ضروری و ایجاد امید به زندگی راهبرد کمیته امداد برای سالمندان تحت حمایت است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۵    
122 واحد مسکن مددجویی با حضور رئیس کمیته امداد به خانواده های ایتام روستایی استان هرمزگان واگذار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۵    
رئیس کمیته امداد تربت جام گفت: 1800 بسته تحصیلی با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری وکمیته امداد بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۵    
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی به منظور بازدید از منازل ایتام و مددجویان، پروژه های مسکن مددجویان زلزله زده و بازدید از طرح های اشتغال کارآفرینان این نهاد به شهرستان جاجرم سفر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز نیکوکاری کریمه اهل بیت (س) با حضور مدیرکل کمیته امداد استان تهران در دفتر امام جمعه رودهن افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کلنگ آغاز ساخت 48 واحد مسکن مددجویان روستایی شهرستان سروآباد باحضور نماینده ولی فقیه و مدیرکل کمیته امداد کردستان به زمین زده شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد کردستان گفت: مردم نیکوکار استان کردستان با مشارکت در شور عاطفه ها سه میلیارد و 700 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۵    
یک خیر زنجانی که خواست نامش منتشر نشود درحرکتی خداپسندانه و اقدامی خیر خواهانه دو دانگ ازملک مسکونی خود را به کمیته امداد اهداء کرد تا از آن برای مددجویان استفاده شود
مشاهده نتایج بیشتر...