پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۷:۳۳Oct 2020 22

کمیته امداد امام خمینی (news.emdad.ir)

  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مرکز نیکوکاری ابرار اتاق بازرگانی استان گلستان با حضور رئیس کمیته امداد افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور از راه اندازی 500 مرکز نیکوکاری تخصصی کاریابی در کشور تا پایان سال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مرحله کشوری جشنواره باران وحی به صورت ویدئو کنفرانس به میزبانی کمیته امداد استان تهران در بخش هنری و رشته قصه گویی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد بر ضرورت تکمیل زنجیره تولید و حذف واسطه ها از طرح های اشتغال مددجویان تاکید کرد و گفت: با حذف واسطه ها، شرایط برای افزایش درآمد مجریان طرح های اشتغال به ویژه در حوزه های کشاورزی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۶    
اولین جلسه رویداد کارآفرینی ویژه بانوان و خانواده کمیته امداد خراسان شمالی با همکاری پارک علم و فناوری استان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس پایتخت به طرح هر پلیس یک فرزند معنوی پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
هر کسی که از مکنت و توانی هر چند اندک برخوردار است وظیفه دارد در طرح خداپسندانه اکرام ایتام و محسنین مشارکت نماید و جاری کردن فرهنگ یتیم نوازی و تکریم ایتام و نیازمندان در جامعه وظیفه همگانی است
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۱    
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از پنج هزار و 590 طرح اشتغال ایجاد شده در استان طی سال گذشته؛ سه هزار و 61 شغل معادل بیش از 54 درصد را بانوان اجرا کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همت ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) 12193 بسته لوازم التحریر دانش آموزان تحت حمایت و نیازمنداین نهاد در استان اهداء شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۱    
مدیرکل کمیته امداد استان همدان گفت: خیران همدانی از ابتدای سال جاری، 6 میلیارد و 551 میلیون تومان صدقه پرداخت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به کمک 8 میلیارد تومانی به نیازمندان و مددجویان استان در ماه های محرم و صفر گفت: بیش از 23 هزار و 815 بسته مواد غذایی به ارزش 4 ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۱    
اصل و اساس کار کمیته امداد توانمندسازی و ایجاد درآمد باثبات به منظور فراهم کردن زمینه استقلال اقتصادی و معیشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد آبگرم گفت: در اجرای تفاهم نامه احکام جایگزین حبس، سه تن از مجرمان توسط دادگاه آبگرم ، به پرداخت کمک به دانش آموزان نیازمند محکوم شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۱    
رئیس اداره زکات کمیته امداد استان قزوین گفت: چند تن از خیران و زکات دهندگان 50 تن گوجه به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین اهداء کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۶    
طی 6 ماهه امسال 56 میلیاردو 460 میلیون تومان کمک معیشت به حساب 44 هزارو 575 خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی واریز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه 6400 یتیم تحت حمایت کمیته استان فاقد حامی هستند بر لزوم مشارکت خیران و حامیان نیکوکار در طرح اکرام ایتام تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۶    
مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت مازندران گفت:26 میلیارد و 529 میلیون تومان تسهیلات از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان و نیازمندان استان پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در پیامی درگذشت والده مکرمه حجت الاسلام والمسلمین مصدق، معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی و مدیرکل سازمان تامین اجتماعی در نشستی دوجانبه راهکارهای ارائه بسته تشویقی به کارفرمایان در بخش اشتغالزایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را بررسی کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در هجدهمین سفر خود به شهرستان های استان به منظور رسیدگی به مشکلات جامعه هدف تحت حمایت با متقاضیان در اداره کمیته امداد چهاردانگه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۶    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه پیش بینی می شود تا پایان سال سه هزار فرصت شغلی پایدار برای مددجویان کرمانشاهی در قالب راهبران شغلی ایجاد شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش ایران همدل از ابتدای ماه محرم تا پایان ماه صفر با مشارکت خیران نیک اندیش ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۶    
رئیس اداره حقوقی، املاک و امور نمایندگان کمیته امداد استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری حدود سه هزار و 200 نیازمند از سوی دستگاههای مختلف از قبیل استانداری، دفاتر ائمه جمعه، ادارات اجرایی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۶    
فرماندار کوهسرخ از مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی خواستار راه اندازی مراکز نیکوکاری فعال در شهرستان شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به منظور فضاسازی و گفتمان سازی در حوزه یتیم نوازی و جذب حامی از میان کارکنان دستگاههای اجرایی استان برای فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و ایجاد همت همگانی در این بخش ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۶    
مرکز نیکوکاری سرپناه باهدف تأمین و تعمیر مسکن نیازمندان تأسیس شد
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 908 میلیون تومان به منظور ارائه خدمات درمانی ویژه به مددجویان این نهاد در سال جاری پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان: 17 اثر از مددجویان گیلان در رده های مختلف سنی جشنواره قرآنی باران وحی، به مرحله کشوری راه یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر گفت: در ادامه پویش مردمی طرح تأمین هزار دستگاه یخچال برای نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد بانک رفاه این استان 5 دستگاه یخچال به نیازمندان تحت حمایت اهداء کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: در شش ماهه نخست سال جاری استان قزوین با سه هزار و 840 مورد آموزش مهارتهای کسب و کار ، رتبه دوم کشوری آموزش مددجویان در زمینه اشتغال را کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۷    
جواد خیابانی، گزارشگر ورزشی، دوشنبه شب 28 مهرماه در سفر به سمنان، ضمن حضور در اداره کل کمیته امداد استان با هدف توزیع بسته های حمایتی و معیشتی بین مددجویان مناطق روستایی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۷    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی با بیان اینکه شور عاطفه ها همزمان با بازگشایی مدارس و به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند در استان برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از حمایت های این نهاد از 10 نخبه ورزشی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی 6 ماهه نخست امسال 3 میلیارد و 626 میلیون تومان تسهیلات احداث مسکن به مددجویان استان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
یونس فاتح با اشاره به پرداخت بیش از 86 میلیارد ریال صدقه از ابتدای سالجاری تاکنون، از رشد 16 درصدی آن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر صندوق امداد ولایت استان مرکزی گفت: طی 6 ماهه امسال 2616 نفر از مددجویان و نیازمندان از تسهیلات قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد با اعتبار 17میلیارد و 753میلیون تومان بهره مند شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۲    
مراسم تودیع و معارفه معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد استان زنجان صبح امروز با حضور مدیرکل و مسئولان این نهاد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۲    
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: در 6 ماهه نخست سالجاری 38 کلاس غیرحضوری آموزش حقوقی برای 2289 مددجوی تحت حمایت برگزار شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد آذربایجان شرقی به تشریح اقدامات این نهاد در تامین مسکن مددجویان تحت حمایت در 6 ماهه نخست سالجاری پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۴۲    
طی حکمی از سوی مدیرکل کمیته امداد مازندران،ناصر اسکندری بعنوان مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد استان خراسان شمالی و بنیاد علمی آموزشی قلم چی منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به برگزاری مسابقات قرآنی ویژه مددجویان تحت پوشش این نهاد با عنوان باران وحی به صورت مجازی گفت: 29 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد به این مسابقات راه یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵    
رئیس کمیته امداد امام خمینی ره کشور در ادامه سفر خود به استان ایلام، شامگاه چهارشنبه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
در آئینی با حضور رئیس کمیته امداد کشور،نماینده مردم ایلام در مجلس،معاون استاندار و دیگر مسئولان،پروژه 8 واحدی مسکن مددجویان بی سرپرست چرداول به این خانواده ها واگذار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره گفت: از سال 74 تا 98 بیش از 700 هزار مددجوی کمیته امداد توانسته اند به توانمندی رسیده و از چرخه حمایتی امداد خارج شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام در آیین واگذاری 115 واحد مسکونی به مددجویان شهر دهلران که با حضور سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد کشور و مسئولان استانی در شهر دهلران برگزار شد گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: سطح محرومیتها در استان ایلام همچنان بالا بوده و فاصله و شکاف توسعه ای بین این استان و استانهای برخوردار کشور بسیار زیاد است و این موضوع ضرورت توجه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام هم اکنون 475 سازمان مردم نهاد در استان ایلام در حال فعالیت بوده که با توجه به میزان جمعیت استان ایلام رقم بالایی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
در آئینی که با حضور رئیس کمیته امداد کشور،معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام و تعدادی دیگر از مدیران در پتروشیمی ایلام برگزار شد نخستین مرکز نیکوکاری صنعت پتروشیمی کشور و همزمان 15 مرکز نیکوکاری ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۵    
ایجاد محبت و همدلی، برطرف کردن نیازهای فقرا و محرومان، افزایش رزق و روزی و ایجاد الفت بین غنی و فقیر از ثمرات و برکات پرداخت زکات است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
درراستای لبیک به فرامین مقام معظم رهبری در اجرای مرحله دوم طرح ایران همدل خیران و نیکوکاران شهرستان طارم بیش از 2500کیلوگرم برنج ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه 1147 شغل از محل پرداخت تسهیلات در 6 ماهه اول امسال برای مددجویان ایجادشده است گفت: طرح ها در زمینه های خدمات، دام پروری، زنبورداری، صنعتی و معدنی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران با مدیرکل امور ورزش و جوانان به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: نیروی انتظامی در کنار یاری رسانی به محرومان و خانوار تحت حمایت، همیار کمیته امداد در کاهش آسیب های اجتماعی است که تاکنون در این زمینه گام های موثری برداشته شده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان از مشارکت 700 میلیون ریالی شرکت فولاد مادکوش برای خرید تبلت دانش آموزان نیازمند در استان خبر داد و گفت: شرکت ها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در حکمی حجت الاسلام محمدطاها مهری را به عنوان مدیرکل امور اجرایی زکات کمیته امداد منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در ستاد اکرام ایتام و فرزندان محسنین با اجرای برنامه های متنوع و جذب حامیان جدید به دنبال افزایش سرانه دریافتی فرزندان ایتام و محسنین استان قزوین ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: تعهد استان قزوین برای اشتغال زایی در سال جاری 20 هزار فرصت شغلی است که کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین با پنج هزار فرصت شغلی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۳    
تعداد 322 نفر از دانش آموزان واجد شرایط تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی در مدارس غیر دولتی و هیات امنایی ثبت نام شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مهدی، کارآفرین روستای امام آباد،شهرستان دامغان 10 سال است اقدام به طراحی و تولید کننده ابزار کشاوری کرده است و اکنون با حمایت های کمیته امداد به کا رخود رونق بخشیده است0
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام(ره) استان گیلان، با بیان اینکه راهبری شغلی یکی از سیاست های ایجاد اشتغال پایدار در کمیته امداد است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
آئین کلنگ زنی ساخت 40 واحد مسکن محرومین در روستاهای اورست، کوات، قلعه سر، مالخواست و پشرت در منطقه چهاردانگه ساری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی با رئیس پلیس پایتخت با هدف تشریح طرح هر کارمند، حامی یک فرزند معنوی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
صد و نود و یکمین مرکز نیکوکاری کمیته امداد خوزستان در دانشگاه چمران اهواز افتتاح شد
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه کمیته امداد جزو دستگاه ها و نهادهایی است که خدمت رسانی صادقانه به مردم و نظام می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد الموت غربی گفت: با کمک یکی از خیران 20 دستگاه گوشی هوشمند به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت تحویل داده شد ولی همچنان 44 دانش آموز نیازمند الموت غربی از کلاس های غیرحضور محروم هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از ارائه بسته های تشویقی ویژه به کار فریان توسط این نهاد در صورت به کارگیری فرزندان مددجویان تحت حمایت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: این نهاد با همکاری و مشارکت خیران 3 هزار تبلت برای دانش آموزان نیازمند تحت پوشش خریداری کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۴۲    
قائم مقام کمیته امداد خراسان رضوی از امضای تفاهم نامه مشترک بین این نهاد با ستاد اقامه نماز استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه خیران نیک اندیش در تازه ترین کمک های اهدایی خود برای 52 دانش آموز نیازمند کرمانشاهی گوشی هوشمند، تبلت و لپ تاپ تهیه کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۷    
برای ارتقای بهره وری نیازمند تحول در حوزه تفکر ،اندیشه ونهایتاً نوآوری وابتکار در امداد هستیم
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در پنجمین جلسه بررسی وضعیت اجرایی سازی تبصره 16 قانون بودجه 99 سازوکار تامین تسهیلات مربوط به ایجاد پنل های خورشیدی برای مددجویان، با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته امداد، مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در 6 ماهه نخست امسال 420 نیازمند با هزینه 2 میلیارد و 232 میلیون تومان در استان کمک هزینه ازدواج دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۷    
طی 6 ماهه نخست امسال 11 میلیارد و 217 میلیون تومان به صورت وام و بلاعوض برای ودیعه، اجاره و تعمیرات مسکن دو هزار و 298 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قم هزینه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
طی 6 ماهه سال جاری بیش از سه میلیارد و 548 میلیون تومان بابت بیمه مکمل مددجویان تحت کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۷    
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با اعلام این خبر افزود: پیش از این اعتبارات اختصاص داده شده به شهرستان بجستان 9 میلیارد تومان بود، که در صورت جذب به موقع ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل امداد فارس از پرداخت 340 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان استان توسط بانک ملی در 6 ماهه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل امداد فارس گفت: در 6 ماهه امسال 2 هزار و 217 خدمت عمرانی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
در 6 ماهه امسال 2645 طرح اشتغال برای بانوان تحت حمایت کمیته امداد فارس با اعتبار 650 میلیارد و 310 میلیون ریال ایجاد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در پیامی درگذشت شهادت گونه جهادگر کسری اسماعیلی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان سمنان ازقرارگیری استان سمنان در رتبه دوم استان سمنان در بین استان های کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از شناسایی هزار نقطه برای نصب پنل های خورشیدی ویژه مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی ازپرداخت تسهیلات قرض الحسنه 26 میلیارد و 500 میلیون تومانی به مددجویان این نهاد درنیمه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد مازندران گفت:دهمین جشنواره قرآنی کشوری باران وحی ویژه دانش آموزان مددجو از امروز به مدت سه روز کاری به صورت آنلاین و با همت اداره کل کمیته امداد استان به میزبانی مازندران ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۷    
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان خوزستان از تامین تبلت و تجهیزات آموزش غیر حضوری 72 نفر از دانش آموزان ایتام و محسنین نیازمند باغملکی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نخستین مرکز نیکوکاری تخصصی صنایع پتروشیمی کشور با حضور رئیس کمیته امداد، در ایلام افتتاح شد
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری 80 درصد از برنامه کاریابی کمیته امداد استان قزوین برای مددجویان محقق شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گناوه گفت: مدیران دستگاه های اجرای شهرستان در اجرایی شدن هرچه بهتر طرح " هر کارمند، حامی یک فرزند " ویژه ایتام و محسنین کمیته امداد پیشگام شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کمیته امداد استان قم، در نیمه نخست امسال با هزینه ای بالغ بر 26.5 میلیارد تومان، 700 فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در استان قم ایجاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: 413خانوار زندانی با جمعیت بیش از هزار و 235 نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: پنج نفر از فرزندان مددجوی تحت حمایت این نهاد موفق به کسب رتبه برتر کنکور سراسری سال 99 شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از ایجاد 500 هزار فرصت شغلی برای مددجویان در سه سال گذشته خبر داد و گفت: ترویج فرهنگ کار و تلاش مهمترین عامل در توانمندسازی مددجویان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۶    
استاندار قم خواستار رسیدگی به افراد آسیب دیده از کرونا و تقویت مهارت آموزی و تقویت مشاغل خانگی مددجویان شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: با مشارکت یک نیکوکار اطعام حدود 150 هزار نیازمند ساکن در حاشیه شهر مشهد از اربعین حسینی تا شهادت امام رضا(ع) در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نیکوکاران استان کردستان در جشن عاطفه های امسال سه میلیارد و 200 میلیون تومان کمک کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۶    
باهدف بررسی استحقاق و تأیید نیازمندی خانواده های دارای سرپرست بیمار و ازکارافتاده در کنار بررسی های لازم و استعلام های انجام شده از سایر سازمان های حمایتی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه کمیته امداد و سازمان بسیج سازندگی برای ایجاد 1500 فرصت شغلی ویژه مددجویان خراسان جنوبی با حضور معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور و رئیس بسیج سازندگی کشور به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سه بانک استان قم که در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی با کمیته امداد همکاری داشتند از استاندار قم لوح تقدیر گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: در شش ماهه نخست امسال 12 هزار و 398 فقره وام کارگشایی و ودیعه مسکن به خانواده های تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند با معرفی به صندوق امداد ولایت و بانک قرض الحسنه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۵    
معاون فرهنگی کمیته امداد استان قزوین گفت: از میان 113 دانش آموز تحت حمایت شرکت کننده در کنکور، 66 نفر مجاز به انتخاب رشته شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...