جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۵۲Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

سرزمین ارتباطات (newsday.ir)

سرزمین ارتباطات 27 اسفند 1394 سرزمین ارتباطات 27 اسفند 1395 سرزمین ارتباطات 1 فروردین 1396 سرزمین ارتباطات 26 اسفند 1397 سرزمین ارتباطات 27 اسفند 1398 سرزمین ارتباطات 28 اسفند 1399 سرزمین ارتباطات 24 فروردین 1400 سرزمین ارتباطات 29 اردیبهشت 1400 سرزمین ارتباطات 4 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 5 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 7 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 8 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 9 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 16 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 17 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 21 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 22 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 24 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 25 خرداد 1400 سرزمین ارتباطات 26 خرداد 1400 
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه ملی مالزی توانسته اند به دستاورد مهمی دست پیدا کنند که از بدن انسان به عنوان رابطی برای شارژ کردن گجت های پوشیدنی استفاده می کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
چند ماه پس از معرفی ریلمی جی تی – Realme GT در چین، حالا این پرچمدار راهی بازارهای جهانی شده است. به زودی فروش گوشی ریلمی GT در اروپا با قیمت پایه 369 یورو آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در سخنانی گفت که دولتش اجازه سوء استفاده از فقرا و حق و حقوقشان در انتخابات آتی را نمی دهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رسانه دولتی کره شمالی امروز (چهارشنبه) گزارش کرد، رهبری این کشور گفته که اقتصاد در سال جاری میلادی بهبود داشته اما خواستار اقداماتی برای مقابله با وخامت اوضاع غذایی در نتیجه کرونا و طوفان 2020 شده ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
انفجار یک خودروی بمبگذاری شده در یک پایگاه نظامی این کشور در نزدیکی مرز ونزوئلا، حداقل 36 نفر را زخمی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
یک شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی به نقل از منابع مطلع گزارش داد دولت سودان از محقق نشدن وعده های توافق سازش با این رژیم، ناراضی و سرخورده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ملل پیش از دیدار بین روسای جمهوری آمریکا و روسیه در ژنو گفت، این نهاد بین المللی همواره مشوق نشست ها در میان کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
ائتلاف بین المللی ضد داعش تحت امر واشنگتن، سلاح ها و تجهیزاتی به ارزش یک میلیون دلار به نیروهای پیشمرگ تحویل داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
یک منبع سعودی ادعا کرد، ولی عهد عربستان سعودی حاضر شده در مقابل آتش بس یمن و پایان حملات به مراکز سعودی، امتیازات جدیدی به دولت یمن در صنعاء بدهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین با محکوم کردن تمایل آمریکایی ها برای محدود کردن روسیه، گفت اینگونه اظهارات پیش از دیدار رؤسای جمهور دو کشور، مخرب و غیرسازنده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
شی جنگ لی از مدیران ارشد پژوهشگاه ویروس شناسی ووهان در واکنش به شایعه نشت کرونا از این پژوهشگاه، از آمریکا که ادعا می کند سه کارمند این مرکز نوامبر 2019 به کرونا مبتلا شده اند خواست نام این سه کارمند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
دادن هدیه به مسئولان کشور میزبان در سفرهای دیپلمات ها، سیاستمداران یا روسای جمهور، یک رسم است که نشانه ای از دوستی بین المللی دو کشور در نظر گرفته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین، در گفت وگویی روند کنونی مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۶۲ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از دعوت محمدجواد ظریف به دولت خود در صورت پیروزی در انتخابات خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۸۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور درباره ساعت اعلام نتایج آرا، اظهار کرد: در دوره های گذشته به دلیل اینکه در استانداری ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری با تبریک به مناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران در مقابل تیم فوتبال عراق و صعود از مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2022 قطر گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
زاکانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق و صعود به مرحله بعد جام جهانی را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه انگلیس روز سه شنبه در پارلمان این کشور با اشاره به گفت وگوهای وین درباره احیای برجام گفت که نتیجه موفقیت آمیز برای این مذاکرات تضمین شده نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخاباتی سعید جلیلی با بیان اینکه مرزبندی نامزدهای انتخابات در مناظره ها مشخص و روشن شد گفت: ما اصلاً فضای انصراف نداریم و ستاد کاملاً مشغول کار است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۷۴ سایت دیگر  
210 نماینده مجلس طی بیانیه ای خواستار انصراف نامزدهای جریان انقلاب به نفع آیت الله رئیسی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
یک چهره سیاسی اصلاح طلب اظهار کرد: کل جمهوریت کشور و زحماتی که برای انقلاب و قانون اساسی کشیده شده است در حال هدر رفتن است، مساله انتخابات باید آسیب شناسی شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
محمود احمدی نژاد از هیچ لیست انتخاباتی شورای شهری حمایت نمی کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رسول منتجب نیا از فعالان سیاسی اصلاح طلب خواستار حضور پر شور و حداکثری مردم در پای صندوق های رأی شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب با ابراز امیدواری نسبت به حضور مردم در انتخابات، گفت: اگر مردم به صحنه نیایند، دیگران سرنوشت آنها را رقم می زنند پس بهتر است خودشان سرنوشت خود را رقم بزنند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جواد امام معتقد است که تصمیم جبهه اصلاحات مبنی بر عدم معرفی یک کاندیدا برای انتخابات 1400 در اعتراض به رویه شورای نگهبان و حذف جمهوریت نظام است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۵۳ سایت دیگر  
بهزاد نبوی از محسن مهرعلیزاده تقدیر و از عبدالناصر همتی حمایت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دیدار با جمعی از ورزشکاران و پیشکسوتان رشته های ورزشی تأکید کرد که موضوع خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را در دولت مردمی با ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
عبدالکریم سروش نوشت: همتی را نصرت می کنیم تا ردای رییسی بپوشد و چشم خلایق به جمال عبد الناصر روشن شود. و درود بر آینده سازان باد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه اگر لازم باشد رفراندوم برگزار می کنم، گفت: رهبر انقلاب فردی تحول خواه و انقلابی است، پس اصلاح از درون قدرت امکانپذیر است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تنها 2 روز به 28 خرداد، بزرگ ترین رویداد سیاسی کشور باقی است و نامزدها آخرین تلاش های شان را برای اختصاص آرای مردم به خود انجام می دهند؛ باید منتظر انصراف ها، تغییر تاکتیک جناح ها و... باشیم؟
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
مایکروسافت فاش کرد پشتیبانی از سیستم عامل فعلی ویندوز را در 14 اکتبر سال 2025 خاتمه خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بازیگر فیلم های هانگر گیمز و گنجشک سرخ می گوید که هر باور سیاسی که دارید، و هر جناحی که خود را متعلق به آن می دانید، باید بدانید که رأی شما اهمیت دارد و نتیجه انتخابات طراحی و دست کاری شده نیست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون اعتقاد دارد دولت آینده باید بازنگری در مالیات هنرمندان داشته باشد که بسیاری از کم کاران هم باید این مبلغ گزاف را بپردازند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اجرای طرح رجیستری تلفن همراه در سه سال گذشته موجب کاهش بیش از 6 میلیارد دلاری قاچاق کالا به کشور شده که در ادامه این طرح قرار است با توسعه طرح رجیستری به سایر تجهیزات سیم کارت خور از قاچاق سالانه 300 ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهیه کننده قدیمی تلویزیون اعتقاد دارد که با تمام ظرافت هایی که نویسنده و کارگردان سریال 'زیرخاکی' به آن توجه کرده اما دیالوگ های امروزی شخصیت های اصلی داستان، کمی غیرقابل باور است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
یاهو نیوز در گزارشی اختصاصی از توقف هواپیمای حامل جوخه ترور روزنامه نگار مخالف سعودی در قاهره پیش از توقف نهایی در استانبول به منظور تهیه داروهای ممنوعه خبر داده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت، آمریکا به این شرط از فهرست کشورهای غیردوست خارج می شود که از دخالت در امور داخلی روسیه دست برداشته و مانع تراشی برای همکاری های اقتصادی و تلاش های همگرایانه مسکو را متوقف ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی گزارش دادند که واشنگتن، تل آویو، منامه و ابوظبی به منظور برگزاری جشنی برای سالگرد امضای توافق عادی سازی روابط در حال رایزنی برای برگزاری یک نشست هستند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آزمایشگاه مؤسسه ووهان چین، در واکنش به اتهام مقامات آمریکایی، فرضیه انتشار ویروس کرونا از این مؤسسه را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه های مقاومت عراقی (فصائل المقاومة العراقیة) جایزه ای 250 تا 500 میلیون دیناری در قبال دریافت اطلاعاتی از جاسوسان سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) و رژیم صهیونیستی (موساد) در نظر گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه مصر اعلام کرد، اگر اتیوپی به لجبازی ها در مورد سد النهضه ادامه دهد، کشورش از شورای امنیت درخواست خواهد کرد، پیرامون این موضوع تشکیل جلسه دهد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری کیودو ژاپن امروز (سه شنبه) گزارش کرد، چهار حزب اپوزیسیون این کشور از جمله حزب دموکراتیک قانون اساسی پیشنهاد رای عدم اعتماد را علیه کابینه نخست وزیر مطرح کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور کره جنوبی تاکید کرد کشورش در صورتی که پیونگ یانگ قبول کند فعالانه از همکاری برای ارائه محموله های واکسن کووید-19 به کره شمالی حمایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات ترکیه از دستگیری یکی از سرکردگان گروه تروریستی داعش در جریان عملیاتی در سوریه که در فهرست قرمز افراد تحت تعقیب قرار داشت، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع مطلع لبنانی می گویند که سعد الحریری طی روزهای آتی لیست وزرای خود را به رئیس جمهور اعلام خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک رسانه قطری از بازیکنان تیم ملی ایران در آستانه دیدار حساس با عراق تمجید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
چهار کارشناس فوتبال عراق با اذعان به قدرت تیم ملی کشورمان معتقدند که شاگردان کاتانتس امشب کار دشواری مقابل ایران خواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تنیس ضمن اشاره به ویژگی های یک وزیر ورزش خوب از رئیس جمهور آینده درخواست کرد که فردی ورزشی عهده دار این مسئولیت شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رؤیای ما این است که بازیکنان تیم ملی ایران این بار را سالم به مقصد برسانند و تیم ملی در قرعه کشی مرحله بعدی که روز سوم تیرماه انجام خواهد شد، حاضر باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین بعد از گلزنی دردیدار برابر شیلی مثل مارادونا خوشحالی کرد تا یاد اسطوره فراموش نشدنی آلبی سلسته را دوباره زنده کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
در اتفاقی کم سابقه در صندوق پستی باشگاه استقلال که در ورودی ساختمان این باشگاه قرار دارد، به جای نامه، پوشاک مستعمل دیده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
هافبک خلاق و بازی ساز استقلال به دلیل مصدومیت بازی مقابل شهرخودرو را از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
یکی از بازیکنان مدنظر کادر فنی تیم ملی فوتسال به حضور در اردوهای آماده سازی پاسخ منفی داده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس فوتبال گفت: بعد از انجام 3 بازی در بحرین به نظر می رسد که بازیکنان تیم ملی به هماهنگی مطلوبی رسیده اند و این کار را مقابل عراق ساده تر می کند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مهاجم تیم ملی فوتبال عراق در آستانه بازی با ایران با انتشار پیامی به برد دیدار رفت دو تیم اشاره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
تحلیلگر اقتصادی با اعلام این که در دولت آینده باید نهضت مسکن سازی در سراسر کشور به راه بی افتد، گفت: مردم منتظر ریزش قیمت مسکن باشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار در آخرین روزهای کاری خود در دولت مستقر تصمیمی گرفت که منجر به افزایش دوباره قیمت شیرخام و لبنیات در آینده ای نزدیک می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
باوجود افزایش نرخ تورم و هزینه های تمام شده تولید، قیمت هرعدد کنسرو ماهی در سه ماهه نخست سال 1400 هیچ افزایشی نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
نرخ انواع میوه و صیفی جات در هفته پایانی فصل بهار همچنان دارای نوسان است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
یک میلیارد یورویی که قرار بود از محل صندوق توسعه ملی برای هزینه های کرونا برداشت شود بعد از گذشت 15 ماه از این مجوز و با وجود ضرورت تامین فوری هزینه های مربوطه تاکنون 860 میلیون یورو برداشت و همچنان ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۵۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با بیان اینکه سیاستگذاری های کشور باید به سمت ایجاد اشتغال پایدار و تشویق کارآفرینان و سرمایه گذاران به سمت تولید برود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
نگرانی ها از روند واکسیناسیون باعث تقویت ارزش ارزهای امن مقابل دلار شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
انتخابات ریاست جمهوری فاکتور مهمی در تعیین روند بازارها در سال جاری است. اما تغییرات قیمت سکه چگونه قرار است از انتخابات ریاست جمهوری ایران تاثیر بگیرد؟ آیا در دوره های گذشته قیمت سکه بعد از هر ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دو روز پس از اجرای مناظره آخر کاندیداهای ریاست جمهوری، قوه قضاییه، علاوه بر تایید فهرست 11 نفره ابربدهکاران بانکی، جزییاتی نیز از روند رسیدگی به پرونده های آنان اعلام کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
هر یک از اقتصاددانان و فعالان اقتصادی، پاسخ های متفاوتی به این موضوع دارند؛ به طوری که یک گروه از مهار تورم می گویند و گروهی دیگر، روی صادرات و تولید دست می گذارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است که رئیسی طی نامه ای به محضر مقام معظم رهبری، جانشین خود را پیشنهاد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۶۹ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: چینش شعبه ها با انتخابات ریاست جمهوری، میان دوره ای خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی و شورای اسلامی خواهد بود و طبق همین فرایند شمارش آراء و اعلام نتایج هم به همین ترتیب ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در انتهای دولتم تورم را یک رقمی می کنم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد زاکانی به توئیت عبدالناصر همتی درباره خبر انصراف زاکانی واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نشست خبری اعضای جبهه اصلاحات شورای شهر تهران در انتخابات ششم با عنوان لیست جمهور امروز با حضور 21 عضو برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه اصولگرای رجانیوز به تصمیم اصلاح طلبان برای انتخابات 1400 واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت که اصلاح اساسنامه و همسان سازی حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد با دانشگاه های دولتی را پیگیری خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
حسین کروبی در گفت وگو با اعتمادآنلاین تایید کرد که پدرش حجت الاسلام و المسلمین مهدی کروبی در انتخابات 1400 شرکت می کند و به عبدالناصر همتی رای خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اصولگرایان نباید فکر کنند که تک جناحی شدن و تکصدایی کشور دوام دارد و راه حل مسائل است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرمسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه به نظر من مشارکت در انتخابات پیش رو صد در صدی خواهد بود، گفت: برخی با حضور در پای صندوق های اخذ رأی در انتخابات شرکت می کنند و برخی نیز با عدم حضور.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه ارتش و نیروهای مسلح در قله اقتدار و توانمندی رزم هستند، گفت: نیروی زمینی و هوانیروز بعد از دفاع مقدس به بازسازی و ارتقاء توان رزمی خود پرداختند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد امید ایرانیان با انتشار نامه ای خطاب به مردم ایران با بیان اینکه خشم و نارضایتی عمیق مردم از وضعیت موجود را درک می کنم و به احساسات پاک آنها احترام می گذارم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
همسر گفت: کارنامه آیت الله رئیسی نشان دهند ائتلاف و وحدت است و برخلاف گرایش های سیاسی، مذهبی و قومیتی، از تمامی ظرفیت ها در کار مدیریتی استفاده می کند چون سرباز واقعی امام و رهبری است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان نقش احزاب وگروه های اصلاح طلب را در افزایش مشارکت مردمی پررنگ دانست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی جهت برگزاری انتخاباتی گسترده و پرشور تمامی ظرفیت های لازم را پای کار خواهد آورد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ترقی گفت: جا دارد افرادی که هنوز از موقعیت قابل توجهی برخوردار نشده و روند گرایشات مردم به آنان ثابت بوده است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در مورد ابلاغ یک دستورالعمل به استانداران و اعضای دولت که در آن به اشتباه بحث فیلترینگ به آیت الله رئیسی منتسب شده توضیح داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه مبارزه با فساد را خواست حکومت و مردم دانست و تأکید کرد: باید روحیه مبارزه با فساد و کژی ها در همه جا حاکم باشد و در کنار نظارت های پسینی به اقدامات پیشگیرانه هم توجه ویژه داشت تا از ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی بخاطر یک گاف توئیتری از سعید جلیلی عذرخواهی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: در حزب نتوانستیم به این نتیجه برسیم که از کاندیدای خاصی حمایت کنیم ، بنابراین به اعضا گفتیم به هر شخصی فکر می کنند مناسب است، رأی دهند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی با دعوت از طبقه متوسط برای شرکت در انتخابات گفت: هیچ گاه در هیچ جای تاریخ رای ندادن مشکلی را حل نکرده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
آخرین مناظره در حالی امروز برگزار می شود که بر اساس نظر سنجی کیو و ایسپا شاخص آرای سرگردان حدود 10 درصد کاهش داشته و رئیسی همچنان با اختلاف پیشتاز است ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سرانجام هفت سال پس از وعده امیر سیاری فرمانده وقت نیروی دریایی ارتش برای حضور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در اقیانوس اطلس ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۶۱ سایت دیگر  
سید عباس عراقچی در پاسخ به رابرت مالی، نماینده آمریکا در امور ایران گفت: تروریسم اقتصادی، آن هم در بحبوحه بیماری کرونا، جنایت علیه بشریت است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایران در مصاحبه با پرس تی وی گفت چنانچه در این انتخابات به پیروزی برسد مذاکرات برجام را از موضع مطالبه ادامه خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جبهه تا اینجا گفته ما نامزدی نداریم ولی آیا این تصمیم آخر خواهد بود هنوز نمی توانیم این را با قطعیت اعلام کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: من بیشترین رقابت را بین آقای رییسی و همتی می بینم ولی احتمال می دهم آقای رضایی تا پایان رقابت ها در صحنه باشد ولی بقیه به نظر من انصراف می دهند و کنار می کشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی گفت: دوستانی در مناظرات حضور دارندکه در این 4 دهه در این کشور کار کردند و مسئولیتی را برعهده گرفته بودند و باید هرکدام هم جوابگوی شرایط فعلی باشند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
روند افزایش قیمت شوینده ها در حالی در بازار و از سوی تولیدکنندگان انجام شده که تولیدکنندگان مدعی هستند افزایش قیمتی را در محصولات خود اعمال نکرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات امروز شنبه 22 خرداد 1400 با افت 1100 واحدی به یک میلیون و 150 هزار واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
تولید خودرو در خودروسازان بزرگ (ایران خودرو و سایپا) در اردیبهشت ماه سال جاری به طرز عجیبی کاهشی ثبت شده که از دنده عقب خودروسازان آن هم برخلاف شعارهایی مبنی بر عزم جدی در افزایش تولید حکایت دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۱۳۸ سایت دیگر  
مدیر پروژه کارت های اعتباری شرکت سپرده گذاری مرکزی توضیحاتی را درمورد مبلغ کارت اعتباری سهام عدالت ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سیمان هم چند نرخی شده است. یکی نرخ 28 هزار تومانی که رئیس انجمن تولیدکنندگان سیمان اعلام کرده، یکی نرخ سیمان دولتی که پیدا نمی شود و یکی نرخ سیمان بازار آزاد که گویا از 40 هزار تومان شروع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۶۶ سایت دیگر  
مهلت دو ماهه ثبت نام مالکان و مستأجران در سامانه املاک و اسکان کشور چهارشنبه 19 خرداد به اتمام رسید. این مهلت قانونی از 19 فروردین آغاز شده بود و قرار بود که تا 19 خرداد ماه به اتمام برسد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۵:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت نفت روز جمعه به بالاترین رکورد چند سال اخیر صعود کرد و تحت تاثیر بهبود دورنمای تقاضای جهانی، سومین رشد هفتگی متوالی را پشت سر گذاشت.
مشاهده نتایج بیشتر...