شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۵:۰۳Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

سرزمین ارتباطات (newsday.ir)

  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
افزایش فعالیت های استخراج رمزارز در بعضی از فقیرترین کشورهای اروپا، بار عظیمی را بر شبکه های نیرو و اقتصادهای این کشورها تحمیل کرده است که همزمان با افزایش چشمگیر هزینه های تولید برق دست و پنجه نرم ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1401 گفت که کمیسیون تلفیق در مصوبه ای وزارت تعاون را موظف به حذف یارانه نقدی و معیشتی خانوارهای پردرآمد کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم ضمن ارائه توضیحاتی در مورد روند آزمایش محصولات وارداتی و مخصوصا گندم های وارد شده از روسیه ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود به بررسی وضعیت تعدادی از شاخص های کلان اقتصادی ایران پرداخته و آن را با وضعیت دیگر کشورها مقایسه کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
تابلوهای بورس تهران امروز هم با ریزشی بیش از 21 هزار واحد بار دیگر به رنگ قرمز درآمده و به کانال یک میلیون و 234هزار واحدی سقوط کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
به منظور گسترش و سهولت دسترسی به خدمات سامانه صیاد برای ثبت، تایید و انتقال چک های جدید صیادی، شبکه بانکی کشور ملزم به ارائه این خدمات از طریق دستگاه های خودپرداز و کیوسک های بانکی هستند که تاکنون ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و امور دارایی گفت: پیش نویس جدیدی برای مراجع قانونی ارسال کردیم که در آن تمام موانعی که اجازه نمی داد فعالان اقتصادی کشورهای همسایه به راحتی در ایران کار اقتصادی انجام دهند رفع شود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
متن کامل برنامه 7 فصلی وزیر صنعت برای تحول در خودروسازی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
کاظم غریب آبادی گفت: سیاست مبارزه با تروریسم آمریکا نتیجه ای جز کشتار غیرنظامیان و خرابی منازل نداشته است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتمادملی در نامه ای خطاب به محسنی اژه ای، رئیس قوه قضاییه، نسبت به وضعیت زندانیان سیاسی هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور عالی رهبر انقلاب در امور نیروهای مسلح با بیان اینکه دوران جدیدی در حیات سیاست خارجی ایران شروع شده، گفت: سیاست همکاری با شرق و توسعه همه جانبه با چین و روسیه دشمنان غربی ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
جف بزوس، بنیان گذار آمازون، تیمی از برترین دانشمندان جهان را در استارتاپ آلتوس لبز (Altos Labs) گرد هم می آورد تا رویای خود برای جوان سازی انسان ها را محقق کند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
برنامه نمایش فیلم های چهلمین جشنواره فیلم فجر در پردیس کورش و پردیس شمیران را مشاهده میکنید.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
جنگنده های ائتلاف سعودی-اماراتی بامداد سه شنبه چند بار به شهرستان های مختلف در استان صنعاء حمله کردند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه با تاکید بر لزوم کاهش تنش درخصوص بحران اوکراین، گفت اروپا باید به طور کامل در تهیه پاسخ به پیشنهادهای تضمین های امنیتی روسیه نقش داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید طی دیدار با سفرای امارات عربی متحده و عربستان سعودی، ضمن تاکید بر تعهد واشنگتن به امنیت این دو کشور، درباره عملیات های اخیر نیروهای یمنی علیه ابوظبی صحبت کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
آنتونیوگوترش، دبیرکل سازمان ملل وقوع کودتای نظامی در بورکینافاسو را به شدت محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی مجدداً ادعاهای منتشر شده در رسانه ها درباره موافقتش با معامله 'اقرار به گناه' را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کره شمالی بار دیگر در راستای نمایش توانمندی های نظامی خود اقدام به آزمایش یک موشک جدید کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه برای افغانستان اظهار داشت که مسکو پس از نشست اسلو برنامه ای برای میزبانی از طالبان و آمریکا ندارد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
ترکیه اعلام کرده است که قراردادهای فروش پهپادهای بیرقدار خود را با 16 کشور منعقد کرده است.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نیروی دریایی آمریکا می گوید یک فروند جنگنده اف-35 حین فرود روی ناو هواپیمابر این کشور که در دریای جنوبی چین مستقر شده، دچار حادثه گردیده و هفت ملوان مجروح شدند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی پنتاگون با اعلام خبر آماده باش هشت هزار و پانصد نظامی آمریکایی جهت اعزام به اروپا برای کمک به اوکراین، مدعی شد که روسیه قصد کاهش تنش ندارد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در آستانه اکران آنلاین فیلم بوسه در باران به کارگردانی یاسر فقیهی در پلتفرم هاشور از پوستر این فیلم رونمایی شد .
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سفیر اسبق ایران در ویتنام گفت: سفر رئیس جمهور به روسیه باعث حیرت غرب شد و برخی از دنباله روهای غرب در داخل نیز با گسترش همکاری ها مخالفت می کنند، اما این مخالفت ها اساس کارشناسی ندارد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین به اظهارات یک عضو لابی صهیونیستی بنیاد دفاع از دموکراسی ها درباره آزادسازی بخشی از پول های بلوکه شده ایران در کره جنوبی واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: مادران و همسران پرورش دهندگان مکتب فاطمی هستند چرا که آنان مظهر پاکی، عشق و محبت هستند.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اینکه دولت انقلابی اقتصاد کشور را به مذاکرات گره نزده است، گفت: ان شاءالله نتیجه خوبی برای حفظ منافع ملی در جریان مذاکرات به دست می آوریم و امیدواریم طرف مقابل از ...
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
استاد دانشگاه جورج تاون گفت: به طور کلی هر نوع توافقی تا وقتی که ایران دیگر موارد مورد اختلاف با آمریکا را حل نکند، موقت خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۲۱:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر کشور با تاکید بر اینکه اصولاً سیاست ها در جمهوری اسلامی با اولویت منطقه ای بوده است، گفت: البته این به معنای بی توجهی به روابط بین المللی نیست و جمهوری اسلامی اصلا به دنبال دورشدن از فضای بین ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
اگرچه سال 2021 سال طلایی بازار رمزارزها بود اما همه ارزهای دیجیتال رشد نکردند و برخی حتی سرمایه گذاران خود را ورشکسته کردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۱۰۵ سایت دیگر  
براساس لایحه بودجه سال 1401 دولت تصمیم گرفته است تا یک میلیون تومان به حد اقل حقوق ها نسبت به سال 1400 اضافه کند؛ براین اساس حداقل حقوق 4 میلیون 500 هزار تومان خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۲۹ سایت دیگر  
با شدت گرفتن معاملات ارزهای دیجیتال یا همان رمزارزها، مقام معظم رهبری فتوایی در این زمینه صادر کردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
فرابورس ایران در راستای افزایش نقدشوندگی تصمیم به حذف حجم مبنای نمادهای دارای صف خرید یا صف فروش گرفت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
سال 2021، سال بسیار خوبی برای پذیرش و قیمت گذاری ارزهای دیجیتال بوده، قیمت اکثر ارزهای دیجیتال از ابتدای سال علیرغم روند نزولی اخیر خود به شدت افزایش یافته و بیش از 70 درصد به ارزش آنها افزوده شده ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
امروز دلار 27 هزار و 407 تومان قیمت خورد و سکه امامی با 5 هزار تومان رشد 13 میلیون و 93 هزار تومان قیمت ارزش گذاری شد همچنین هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 294 هزار 400 تومان قیمت خورد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به بهبود روند معاملات بورس گفت: صحبت های وزیر اقتصاد درباره طرح 10 بندی ستاد اقتصادی دولت و نیز سخنان معاون اقتصادی رییس جمهوری که نشان دهنده حمایت جدی دولت از این ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
قرارداد بومی سازی فناوری و تجهیزات سریع الاحداث فرآوری نفت خام در آزادگان جنوبی به ظرفیت 50 هزار بشکه و به ارزش 70 میلیون دلار بین شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن) و جهاد دانشگاهی ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: طرح دولت سیزدهم توزیع عادلانه بنزین است و قرار نیست تغییری در قیمت بنزین ایجاد شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
قیمت سهام برخی از سازندگان خودروهای برقی نوپا در سال های اخیر صعود کرده، زیرا سرمایه گذاران در جستجوی شرکت هایی بودند که بازار خودرو را تکان دهند اما همه آنها ازجمله تسلا با مشکل مواجه شده اند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده سابق مجلس گفت: انتظار می رفت بودجه با توجه به شعارها و اهدافی که دولت اعلام می کرد به سمت انبساط وضعیت معیشتی مردم برود در حالی که خروجی بودجه ای که ارائه شده این قسمت را منقبض تر نشان می ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
اداره کل اطلاع رسانی و سخنگویی وزارت امور خارجه اعلام کرد: مراسم رسمی تشییع سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن امروز ساعت 16 بعد از ظهر از مقابل درب وزارتی، واقع در محوطه باغ ملی، برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
الکساندر لاورنتیف نماینده ویژه رئیس جمهوری روسیه در سوریه با علی اصغر خاجی مشاور ارشد وزیر خارجه کشورمان و رئیس هیات ایرانی در مذاکرات روند آستانه دیدار و دو طرف درخصوص مسائل سوریه گفت و گو کردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
محمد هاشمی رفسنجانی گفت: همان کسانی که وزیر و معاون بودند، الان هم همان ها در دولت حضور دارند و مفهومش همین است که این جریان اصولگرای تندرو در دولت هستند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه من سرباز این مملکت هستم، گفت: تمایلی به وزیر شدن نداشتم و حالا با توفیقی که حاصل شده در حوزه راه و شهرسازی در حال خدمت هستم و ترسی هم برای حفظ سمت خود ندارم.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در توضیح طرح یارانه بنزین اعلام کرد : طرح این است که اگر قرار است یارانه ای داده شود و مابه التفاوتی دریافت شود این مستقیماً برود سراغ کسانی که از بنزین استفاده نکردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده پیشین امور ایران در سازمان اطللاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی با اعتراف به توانمندی نظامی و دفاعی ایران تأکید کرد که رژیم صهیونیستی قادر به حذف برنامه هسته ای ایران نیست.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
سپهبد سطلان السامعی عضو شورای عالی سیاسی یمن در پیامی شهادت سفیر جمهوری اسلامی ایران در صنعاء را به رهبری و ملت ایران تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: ورود فناوری های جدید ، نشانگر دستیابی نیروی دریایی سپاه به نقاط درخشان در مسیر تکامل قدرت خود است.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
بازیگر سریال یوسف پیامبر (ع) گفت: من می توانم ساعت ها درباره مشکلات و مصیبت های وارده بر بازیگران صحبت کنم، اما واقعاً گفتنش وقتی هیچکس برایش مهم نیست چه دردی را دوا می کند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ارائه گزارش وضعیت شبکه اپراتورهای ارتباطی در کمیته پایش کیفیت اینترنت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۶۴ سایت دیگر  
بررسی گزارش کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح شفافیت آرای نمایندگان در دستور کار هفته جاری صحن مجلس قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه پاسداران گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با تولید قدرت در میدان شرایط مطلوبی برای دیپلماسی کشور فراهم و آن را از انفعال خارج کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مهم ترین دستاورد ایران در مذاکرات وین شکل گیری این درک در طرف های مقابل است که ایران در مقابل فشار عقب نشینی نمی کند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو اندیشکده اقتصاد مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت گفت: علت در جا زدن کشور تبعیت از الگوهای وارداتی توسعه و فقدان الگوی ملی و اسلامی برای پیشرفت است این معضل با تدبیر مقام معظم رهبری و تدوین سند ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۵۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با بیان این که در مذاکرات وین سند ژوئن 2021 را کنار گذاشتیم و به سند جدید و مشترکی رسیدیم ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون سازمان انرژی اتمی درباره تاخیر دو ساله در ساخت واحد 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر توسط روس اتم توضیحاتی ارائه کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرج مسجدی سفیر ایران در عراق درباره برگزاری مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس در سالروز شهادتشان توضیحاتی را ارایه کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
در جلسه امروز فراکسیون مشترک رسیدگی به طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی که با حضور کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس و نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط با فضای مجازی برگزار شد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیش از 50 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و در رابطه با مشکلات انتظامی حوزه های انتخابیه آنان گفت وگو کردند.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳    
سرانجام پس از مدت ها بحث و جلسه، مقررات تأمین برق مراکز استخراج رمزارز از منابع تجدیدپذیر و پاک از سوی همایون حائری به دستگاه های متبوع ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
نوید محمودی کارگردان فیلم کابل پلاک 10 علام کرد این فیلم هنوز کامل نشده و آماده نمایش نیست.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: شهید ایرلو، بعد از دوران دفاع مقدس مجدداً در جبهه مقاومت و در جای جای جبهه ی مقاومت، در کنار سردار دل ها، شهید حاج قاسم عزیز فعالیت کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
برنامه جلسات علنی مجلس در هفته جاری اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم ترحیم شهید حسن ایرلو، سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن با حضور شخصیت های مختلف در این کشور دیروز جمعه برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
روز گذشته در اخبار آمده بود که آجودان رئیسی هم انتخاب شد. امیر سیدمحمدرضا حسینی، فرمانده دژبان ارتش، به عنوان آجودان مخصوص رئیس جمهور منصوب شد ...
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
صادق زیباکلام، فعال سیاسی در گفتگویی درباره شعار رضاشاه روحت شاد اظهارنظر کرد.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در اولین فرصت جلسه نمایندگان مسیحی، کلیمی و زرتشتی مجلس با رئیس جمهور برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی کشورمان با رئیس جمهور عراق دیدار و رایزنی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهرشاد سهیلی با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله موسوی جزایری زعیم حوزه های علمیه استان خوزستان عیادت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سایت اقتصادی اقتصاد آنلاین مدعی شد؛ به گفته برخی منابع آگاه، استیضاح فاطمی امین وزیر صمت از روز چهارشنبه 23آذر ماه، در مجلس کلید خورده و نمایندگان از آن مطلع هستند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده عربستان سعودی در سازمان های بین المللی مستقر در وین ضمن اعلام اینکه ریاض مذاکرات کنونی در وین را از نزدیک زیر نظر دارد، مدعی شد، ایران باید بداند گذشت زمان به نفعش نیست و نباید تعلل کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
شبکه الجزیره قطر با تصحیح خبر غلط و اطلاعات منتسب به رئیس تیم مذاکره کننده ایران در وین نوشت: اطلاعاتی که به علی باقری مبنی بر 'نزدیکی توافق میان تهران و واشنگتن' نسبت داده شده بود، درست نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
با حکم وزیر دفاع معاون مهندسی و پدافند غیر عامل و رئیس امور بین الملل وزارت دفاع منصوب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دولت سیزدهم باید نشان دهد که غیر از اداره روزمره کشور می خواهد چند کار هدف دار، نو و پربهره انجام دهد. این حس باید در جامعه اتفاق بیفتد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جریان های انحرافی هنگامی که از ساحت های انسانی دور شدند در دنیا جنایت کردند و جهان بشری را با رنج و سختی رو به رو کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرارسیدن روز ملی قطر اظهار امیدواری کرد با تکیه بر ظرفیت های مشترک و بهره برداری فعالانه از توانمندی های موجود ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در عمان گفت: علیرغم محدودیت های ناشی از ویروس کرونا، طی شش ماه اول سال جاری، صادرات ایران به عمان 69 درصد و حجم مبادلات تجاری دو کشور (سرجمع صادرات و واردات) ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور چین در یک کنفرانس خبری ضمن تاکید بر ضرورت لغو تحریم های غیرقانونی ایران ، خواستار نشان دادن اراده سیاسی و انعطاف از سوی تمامی طرفین مذاکرات وین برای به نتیجه رسیدن آن شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اصل نود گفت: جمهوری اسلامی همه مسائل خود را که در سبد مذاکره نگذاشته است. ما سناریو های متعددی برای حل مسائل داریم و مردم هیچ وقت در کشور احساس بن بست نمی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
فیلم گشت ارشاد 3 درحالی بدون هیچ مشکلی با بازی ریحانه پارسا اکران شده و مثل باقلوا می فروشد که به تازگی بازی او در فیلمی به نام آخرین نگاه در ترکیه و با اسم دیوا پارسا رسانه ای شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
وبگاه The Hill، اخیرا در مقاله ای کوتاه به بررسی طرح تازه دولت آمریکا برای ایجاد تحول در آینده اینترنت و تسهیل فرایند جریان فرامرزی داده ها پرداخته است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن شرکت های هواپیمایی حذف عوارض دستوری بر روی بلیت هواپیما را یکی از راهکارهای تعدیل نرخ دانست.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیر کانون انجمن های صنفی کامیونداران گفت: قیمت لاستیک برای کامیون داران همچنان افزایش یافته و می یابد و در این میان دستگاه های متولی نظارتی بر این روند نمی کنند تا دو برابر نرخ منطقی به دست رانندگان ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
از سال 1396 تاکنون، بانک مرکزی همواره آمار چک های مبادله شده را در سایت خود به نشانی https://www.cbi.ir/ منتشر می کند
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران از کاهش قیمت تخم مرغ درب مرغداری خبر داد و گفت: علی رغم این مسأله در مراکز عرضه شاهد کاهش قیمت نیستیمو میانگین قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ درب مرغداری هم ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی تهران با بیان اینکه پس از بازگشایی تالارهای پذیرایی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، فقط 20 درصد تالارها به فعالیت بازگشتند ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که عنوان می شد ماشین چاپ پول از حرکت ایستاده، عبدالناصر همتی در مطلبی این پرسش را مطرح کرد که آیا چاپ پول متوقف شده است؟ او در پاسخ سه نکته آورد ...
مشاهده نتایج بیشتر...