پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۶:۱۲Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

سپاس (sepas.ir)

  ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: امسال با توجه به سیاست های وزارت جهاد کشاورزی پیرامون کاشت ارقام کم آب بر ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در استان بوشهر 700 میلیارد تومان در توسعه شبکه فیبر نوری سرمایه گذاری می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ریشه بحران در فلسطین اشغالی، ادامه جنایت ها و اشغالگری های رژیم صهیونیستی است و ملت فلسطین حق دارد برای دفاع از خود با اشغالگران مبارزه کند. جهان دیگر غروب اسرائیل را باور کرده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۰    
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: برادران فلسطینی کاری بزرگ را انجام داده و طوفان مبارزه با رژیم کودک کش صهیونیستی را رقم زدندکه این عملیات بزرگ روند نابودی رژیم صهیونیستی را شتاب خواهد داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۶    
به گزارش سپاس صبح امروز مردم شهرجم در محکومیت از جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین راهپیمایی کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
راهپیمایی مردم شهرستان تنگستان در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۷:۲۵    
راهپیمایی نمازگزاران دیری در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و انزجار از جنایات رژیم صهیونیستی
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مردم سراسر استان بوشهر امروز بعد از نماز جمعه به خیابان آمدند و انزجار خود را از رژیم موقت صهیونیستی فریاد زدند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مردم آزاده استان بوشهر امروز در پی احساس تکلیف انسانی و دینی خود به صحنه آمدند و حمایت خود را از مردم مظلوم غزه و فلسطین با اعلام انزجار از جنایات رژیم موقت صهیونیستی نشان دادند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: تا پایان آبان ماه 90 درصد ایستگاههای پمپاژ فاضلاب گناوه و دیلم به سامانه تله متری تجهیز می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۰    
مرورگر شما قابلیت پخش ویدیو ندارد
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تجمع هنرمندان و اصحاب رسانه بوشهر در حمایت از مردم فلسطین روز چهارشنبه مقابل ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به روند پیشرفت فیزیکی پروژه احداث بیمارستان 17 شهریور گفت: تلاش داریم بیمارستان 17 شهریور برازجان در صورت تأمین اعتبار تا پایان دولت سیزدهم به بهره برداری برسد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۹    
همزمان با سراسر کشور راهپیمایی بزرگ حمایت از عملیات غرور آفرین طوفان الاقصی در استان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهرگفت: باتوجه به احتمال ورود ملخ صحرایی به استان جهاد کشاورزی در آماده باش کامل است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: ابلاغ وزیر کشور برای سفر اول لنجداران استان صادر شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر گفت: مجوز شرکت هواپیمایی لیان به عنوان نخستین شرکت هواپیمایی بومی این استان برای صادر شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
عملیات توفان الاقصی درست در زمانی صورت گرفت که صهیونیست ها بیش ترین تعدی و مزاحمت را برای فلسطینی ها در مسجدالاقصی صورت می دادند و در تجاوز به حریم هوایی سوریه گستاخی می نمودند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت عملیات طوفان الاقصی چند وصیت نامه از شهدای دوران دفاع مقدس در استان بوشهر با محوریت مردم مظلوم فلسطین و نابودی رژیم اشغالگر اسرائیل را بازخوانی می کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۸    
شهید عباس احمدزاده در وصیت نامه خود می نویسد: تقاضای من از ملت مسلمان و قهرمان و مبارز و شهید پرور ایران این است که امام را تنها نگذارید و همیشه در صحنه باشید تا توطئه گران آرزوی خود را به گور ببرند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۵    
معاون بهبود تولیدات گیاهی گفت: 5 هزار تن از سال گذشته در انبارهای خصوصی باقی مانده است که با ورود شرکت تعاونی روستایی و خریداران بخش خصوصی فرآیند خرید این خرما آغاز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
کانال تلگرامی پارسین تی وی با انتشار ویدئویی نوشت:
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی پارسین تی وی ویدئویی از سطح سواد سالومه، مجری شبکه من وتو در حین اجرای یکی از برنامه های این شبکه منتشر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
روایتی که از حمله حماس به اسراییل به عنوان داعش دوم یا بدتر از داعش در غرب در حال رواج است، فضای سیاسی در سطح جهان و منطقه غرب آسیا را احساسی تر می کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۸:۱۲    
یکی از کاربران فضای مجازی تصویری با عنوان آثار حقوق بشر غربی در غزه را در صفحه توئیتری خود منتشر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰ - ۰۷:۵۵    
مدیرکل پست استان بوشهر گفت: هم اکنون حجم مرسولات پستی استان بوشهر حدود 7 میلیون فقره در سال است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رحیم مخدومی نویسنده حوزه ادبیات مقاومت معتقد است که کودکان را باید با رژیم کودک کش و کاملا بی رحمی مثل اسرائیل با ادبیات، زبان و دنیای خودشان آشنا کرد تا آنها فرق دوست و دشمن را به درستی تشخیص دهند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: در بحث حقوق عامه با هیچکس تعارفی نداریم و چنانچه هر مسئولی به وظایف قانونی خویش عمل نکند طبق قانون با وی برخورد خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۴    
نام هر محله یادآور ریشه ای در سابقه شکل گیری اقوام دارد که در این گزارش به وجه تسمیه یا به عبارتی علت نام گذاری به همراه مفهوم محلات جنوبی شهر بوشهر می پردازیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فرودگاه های استان بوشهر، از برقراری پروازهای مسیر بوشهر _ مشهد مقدس و بالعکس توسط شرکت هواپیمایی سپهران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از آغاز عملیات اجرایی پنج مخزن ذخیره آب در شهرستان های تنگستان، دشتستان و عسلویه خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: 354 نفر از طریق آزمون استخدامی وزارت نفت جذب شدند که تا دی ماه به طور کامل در مجموعه مشغول به کار می شوند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک بوشهر با اشاره به صدور مجوز واردات خودروی خارجی ملی پوشان فوتبال ایران گفت: در این راستا برای واردات 32 خودروی خارجی مجوز صادر شده است و تاکنون 13 دستگاه خودروی آن از گمرک بوشهر ترخیص شده ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از اجرایی شدن طرح فاضلاب محلات جنوبی بوشهر خبر داد و گفت: برای این طرح مهم 15 هزار میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر دومین سال پویش ملی لبخند ایران در استان بوشهر از برگزاری با شکوه دومین سال پویش ملی لبخند در محلات حاشیه نشین استان بوشهر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر از توزیع 3500 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند این استان در پویش همکلاسی مهربان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان بوشهر از توزیع هزار بسته لوازم التحریر توسط این سازمان بین دانش آموزان نیازمند استان بوشهر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر گفت: از تیرماه سال جاری تاکنون به 8 هزار و 463 نفر از بانوان بوشهری در این پلاژ خدمات مختلفی ارائه شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۸    
به گزارش سپاس ؛ صالح رحیمی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش بوشهر به همراه سروش مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر صبح امروز سه شنبه از برخی مدارس بوشهر بازدید به عمل آوردند. ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپاس ؛ محمدامین کشاورز مسئول سیاسی سپاه شهرستان بوشهر با اشاره به طوفان الاقصی نوشت: حمله تاریخی و بزرگی که از طرف گروه های مقاومت فلسطینی انجام شد و تمام معادلات دشمنان در منطقه را به هم ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: آتش سوزی بسیار جزیی سه شنبه (حوالی ظهر) بر اثر اتصال در نیزارهای محدوده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه رخ داد که بلافاصله با حضور نیروهای آتش نشانی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۳۸    
رئیس شورای شهر خارگ گفت: با پیگیری های صورت گرفته تسهیلات به مبلغ 30 و 10 میلیارد ریال به اقشار کم برخوردار و کار آفرین، توسط بنیاد مستضعفان ارائه خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰   + ۶۷ سایت دیگر  
امام خامنه ای فرمودند: (شکست رژیم صهیونیستی) از ابعاد نظامی و اطلاعاتی یک شکست غیرقابل ترمیم و یک زلزله ویرانگر است که بعید است رژیم غاصب با همه کمک های غربی ها بتواند ضربات عمیق این حادثه به سازه ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۲    
سقایان مشک بر شانه جمع می شدند واز صبح زود به قول بوشهری ها میراوها با نظم و سکوت به آب رسانی مشغول می شدند و در تمام طول سال به ویژه در تابستان ها تمام ساعت های روز کار می کردند و آب را به خانه ها ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی پروژه احداث محوطه و سایبان بندر صیادی هاله شهرستان عسلویه آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
لانه شبکه سازی آمریکا، آمادگی 300هزار رزمنده فلسطینی برای ورود به جنگ با اسرائیل، سکته صهیونیست ها در نوار غزه، تیتر برخی روزنامه های سه شنبه 18 مهرماه 1402 است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات بوشهر از تشکیل هیئت اجرایی انتخابات در استان خبر داد و گفت: با تشکیل هیئت های اجرایی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۳    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تأکید بر اینکه امروز جهان استکبار به تمام معنا از جبهه مقاومت سیلی خورد گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۲    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: با تغییر فصل شاهد افزایش آنفولانزا و حساسیت های فصلی در دانش آموزان هستیم که نیاز است بهداشت فردی موردتوجه قرار گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۸:۴۵    
شب گذشته رژه خودرویی مردم بوشهر در حمایت از اقدام مقاومت فلسطین و پیروزی های بدست آمده برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۸:۴۵    
رژه خودرویی بوشهری های در حمایت از مقاومت فلسطین که این روزها پیروزی های بزرگی را بدست آورده رقم خورد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: وضعیت تامین آب شهر بیدخون شهرستان عسلویه با حفر یک حلقه چاه جدید بهبود می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: اگر چه عملیات اجرایی ساخت نیروگاه های دوم و سوم بوشهر با تاخیر روبرو است اما تلاش می شود که نیروگاه دوم تا کمتر از پنج سال آینده و نیروگاه سوم 1 ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: بر اساس سند چشم انداز 20 ساله نیاز است 20 هزار مگاوات برق تولید شود که این برنامه با سرمایه گذاری 50 میلیارد دلار محقق می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۸:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر گفت: با پیگیری های انجام گرفته و موافقت گمرک ایران، مجوز واردات خودرو به گمرک دیر به عنوان چهارمین گمرک تخصصی واردات خودرو در این استان صادر شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با تعامل موثر بین این اداره کل و ستاد اجرایی فرمان امام ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئول مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر در نشستی با حضور اعضای این مجمع و رئیس کل دادگستری این استان گفت: سند تحول قضایی در جامعه تبیین شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سپاس ؛ شامگاه یکشنبه در نشستی که با حضور معتمدان محلی از اقشار مختلف مردم ، اعضای هیأت نظارت بر انتخابات و اعضای حقوقی هیأت اجرایی برگزار شد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر گفت: شایسته است در راستای شفاف سازی عملکرد های مسئولین در استان اقدامات آنها رسانه ای شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز به مناسبت سالروز شهادت ناصر رازی از شهدای دفاع مقدس، جمعی از دانش آموزان و مسئولین مزار این شهید را گل باران کردند ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۹    
به مناسبت حماسه آفرینی نیروی مقاومت فلسطین و در حمایت از عملیات طوفان الاقصی رژه خودرویی و موتوری در بوشهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۷    
شهید سهراب شباب در قسمتی از وصیت نامه خود با محوریت مردم فلسطین آورده است: مسلمانان دنیا چشم انتظار ما هستند و تا کی باید بیت المقدس زیر چکمه صهیونیست ها باشد؟
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان دیلم در نشستی روز دوشنبه انتخاب شدند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مروری بر صوت افشا شده عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله ثابت می کند که این تروریست ها خودشان هم به ایرانی بودن خود باور ندارند و شعارهای قومیتی شان فقط ابزاری برای شرارت هایشان است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
جشنواره روز جهانی کودک در بوشهر به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر یکشنبه شب در کنار ساحل نیلگون خلیج همیشه فارس برگزار گردید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس هیأت مرکزی بازرسی انتخابات کشور طی حکمی صادق بوستانی را به عنوان رئیس هیأت بازرسی انتخابات استان بوشهر منصوب کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
ملکی زاده رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست با خبرنگاران با اشاره به اینکه خدمات سلامت، خدماتی نیستند که قابل توقف باشند و مطالبه گری رسانه ها به ارتقاء کار ما کمک می کند اظهار داشت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان بوشهر از کسب عنوان درجه یک اعتباربخشی توسط اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۳    
در جریان مبارزات دلیرانی همچون رئیسعلی دلواری و زائرخضرخان اهرمی تنها نقطه ای که خط تلگراف مورد تعرض قرارگرفت، در منطقه تنگستان بود که دولت انگلستان بارها مجبور شد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره تغذیه سالم به مناسب روز جهانی کودک و تخم مرغ در مدرسه فاطمه زهرا (س) شهر آبپخش برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: براساس آمار 6 ماهه میزان تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی در بنادر این استان با افزایش 9درصدی به 32 میلیون و 705 هزار تن رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: مرحله دوم طرح عملیات جهادی روشنایی منطقه 2 بندر بوشهر اجرایی شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس راهداری و حمل و نقل جاده ای دشتستان گفت: به منظور ایمن سازی ورودی شهر برازجان، اجرای موانع جداکننده های بتنی (نیوجرسی) و روشنایی طولی این محور با اعتبار 150 میلیارد ریال آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: در شش ماه نخست امسال 9 هزار و 550 میلیون مترمکعب گاز در پالایشگاه های 13 گانه این مجموعه شیرین سازی و به خط سراسری گاز تزریق شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طوفان الاقصی‬⁩ با رشادت و طراحی جوانان فلسطینی برپا شد و عصر جدیدی از مقاومت فعال علیه اشغالگران جنایتکار صهیونیست را آغاز کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
با مصوبه مجلس، تردد و فعالیت هر گونه دستگاه حفاری چاه با مجوز وزارت نیرو انجام و استنکاف از آن جرم محسوب می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱   + ۴۳ سایت دیگر  
عملیات بتن ریزی دیواره تراز بالای صفر رآکتور واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر با حضور معاون رییس جمهور آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۱    
امام جمعه بندر دیر با اشاره به اینکه همه دنیا این عملیات را شکست و رسوایی بزرگی برای ارتش رژیم صهیونیستی قلمداد می کنند گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر اجرایی سایت آب شیرین کن 75 هزار مترمکعبی نیروگاه اتمی بوشهر گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده انتظار می رود این طرح با قابلیت تامین آب شرب 300 تا 400 هزار نفر تا 2 سال آینده به بهره برداری برسد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی از دفاع مشروع ملت فلسطین دفاع می کند، گفت: دولت های مسلمان نیز باید همگام با امت اسلام در پشتیبانی از ملت فلسطین صادقانه وارد میدان شوند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان بوشهر گفت: در مجموع جرایم اینترنتی استان بوشهر افزون بر 20 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته که بیشتر در حوزه جرایم مالی و اقتصادی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرهای صفحه اول و تیتر برخی از روزنامه های کشور را در ادامه بخوانید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه امروز و فردا در برخی از ساعات، دریا تا حدودی متلاطم است،گفت: در ساعاتی از ظهر تا اوایل شب، خیزش گرد و خاک محلی دور از انتظار نیست.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: تعرفه صید ماهی و میگو در خلیج فارس اصلاح می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۷:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان بوشهر گفت: با تأمین تسهیلات ترجیحی شرایط خرید خرمای مازاد سنواتی باغداران منطقه دشتستان فراهم شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
صفحه قرآن کریم، این امانت جاوید پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله را همراه با ترجمه، تفسیر و تلاوت قاری قرآن بخوانید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۱:۳۲    
ارید. مبادا از خون من سوء جاستفاده کنید راهم راه اسلام و امام و هدفم الله بوده و نه چیز دیگر و تمام وسایلم تعلق به برادرم محمدعلی دارد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۱:۳۲    
شهید پورسقایی در بخشی از وصیت نامه خود می نویسد: کاری نکنید که خون شهدا هدر برود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
محمود قماطی، عضو شورای سیاسی حزب الله لبنان با تمجید از موفقیت مقاومت فلسطین در عملیات طوفان الاقصی ، گفت: شاهد آغاز فصلی نوین در قوانین حاکم بر مبارزه نظامی با دشمن صهیونیست هستیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
نخستین تصاویر از ماهواره های بین المللی از وضعیت اصابت موشک های مقاومت به نقاط مختلف فلسطین اشغالی منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با ابراز تأسف از اینکه بسیاری از فعالیت های جوانان متخصص کشور به نسل جوان انعکاس داده نمی شود گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: 760 میلیارد تومان کالای قاچاق در نیمه نخست امسال از سواحل و مرز دریایی، توسط مرزبانی استان بوشهر کشف شد که 56 میلیارد آن ممنوعه بود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۸    
مدیرکل آموزش و پرورش بوشهر با اشاره به اعزام 5 هزار نفری دانش آموزان به اردوی راهیان توسعه و پیشرفت گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
در آیینی با حضور مدیرکل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، اعضای انجمن هنرهای تجسمی این استان هیات مدیره جدید این انجمن را انتخاب کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سپاس ؛ رسانه های رژیم صهیونیستی خبر دادند که چهار بالگرد این رژیم در جریان عملیات در نوار غزه با شلیک مستقیم پدافند هوایی آسیب دیده اند. ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر پالایشگاه پنجم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: عملیات تعمیرات اساسی این پالایشگاه با اقدامات شاخص و نوآورانه و با مشارکت تمام تیم های عملیاتی با رعایت دقیق مسائل ایمنی آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی استان بوشهر گفت: برنامه عملیاتی آموزشی ترویجی حوزه توسعه فعالیت های زنان روستایی و عشایری این استان ویژه سال 1402 تهیه و به شهرستان ها ابلاغ شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۹    
سرم را چرخاندم سمت زن برادرش و گفتم: عزیزم شما چرا نتونستی تا الان بری مدرسه؟. پاسخ داد من تازه اومدم ایران.
مشاهده نتایج بیشتر...