یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۶:۱۲Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

تابش کوثر (tabeshekosar.ir)

تابش کوثر 29 اسفند 1394 تابش کوثر 1 فروردین 1395 تابش کوثر 29 اسفند 1396 تابش کوثر 1 فروردین 1397 تابش کوثر 28 اسفند 1398 تابش کوثر 1 فروردین 1399 تابش کوثر 31 اردیبهشت 1399 تابش کوثر 1 خرداد 1399 تابش کوثر 1 تیر 1399 تابش کوثر 2 مرداد 1399 تابش کوثر 1 شهریور 1399 تابش کوثر 1 مهر 1399 تابش کوثر 30 آبان 1399 تابش کوثر 30 آذر 1399 تابش کوثر 1 دی 1399 تابش کوثر 30 بهمن 1399 تابش کوثر 1 اسفند 1399 تابش کوثر 2 اسفند 1399 تابش کوثر 3 اسفند 1399 تابش کوثر 4 اسفند 1399 تابش کوثر 5 اسفند 1399 تابش کوثر 6 اسفند 1399 تابش کوثر 7 اسفند 1399 تابش کوثر 8 اسفند 1399 تابش کوثر 9 اسفند 1399 تابش کوثر 10 اسفند 1399 تابش کوثر 11 اسفند 1399 تابش کوثر 12 اسفند 1399 تابش کوثر 13 اسفند 1399 تابش کوثر 14 اسفند 1399 تابش کوثر 15 اسفند 1399 تابش کوثر 16 اسفند 1399 تابش کوثر 17 اسفند 1399 
  ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
یک شبکه روسی در یادداشتی آورده است، تعیین پیش شرط برای بازگشت آمریکا به برجام، تکرار اشتباهات پیشین است و نتیجه آن عدم حصول توافق با ایران خواهد بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس با بیان اینکه در رایزنی با بانک ها قرار شد، بانک ها با وثیقه گرفتن سهام عدالت، کارت اعتباری به مشمولان بدهند، گفت: فعلاً فروش سهام عدالت با توجه به وضعیت بازار متوقف است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی لغو معافیت مالیاتی موسسات کنکوری را مقدمه ای برای حذف رانت های معمول و ⁧کاهش تبعیض⁩ های اجتماعی و اقتصادی دانست.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
مقامات وزارت دفاع آمریکا در گفت وگو با یک شبکه سعودی، ایران را به تلاش برای دست یابی به سلاح هسته ای متهم کرد و گفت که برنامه موشکی ایران در حال توسعه بوده و این باعث نگرانی مقامات این وزارت خانه است.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شواری اسلامی، با اعلام پایان بررسی لایحه بودجه 1400 در مجلس گفت: بودجه سال آینده با رویکرد محرومیت زدایی، عدالت و شفافیت بسته شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یک پرستار در شمال غرب استان نیدراستریش اتریش پس از دریافت اولین دوز واکسن انگلیسی آسترازنکا فوت کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شهروندان فرانسوی روز شنبه در اعتراض به ادامه محدودیت های کرونایی، در پاریس به تظاهرات پرداختند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس مخالفت دولت آمریکا با آغاز تحقیقات دادگاه بین المللی کیفری درباره جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین را به شدت محکوم کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
متاسفانه در مراسم جشن تولد در روستای "گرجی" و با دعوت از یک مجموعه، جمع قابل توجهی از افراد حاضر در این مراسم به کرونا مبتلا شدند، که بر اساس آخرین آمار تعداد این مبتلایان به 35 نفر رسیده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت درباره خونریزی داخلی شدید یکی از کادر درمان پس از تزریق واکسن اسپوتنیک توضیح داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲۳ سایت دیگر  
سفیر روسیه در ایران در دیدار با علی اکبر ولایتی، پیام ولادیمیر پوتین در پاسخ پیام مقام معظم رهبری که توسط رئیس مجلس ارائه شد را تقدیم کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درخصوص سفرهای نوروزی، اسامی شهرهای ممنوعه برای سفر ارائه می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
در یکی دو سالی که هیتلر برق آسا پیشروی و کل اروپا را فتح کرد و به سوی شرق در قلب روسیه پیشروی کرد و تقریباً به مرزهای شمالی ایران و دریای خزر رسید، رضاشاه گمان کرد کار یکسره شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس نحوه هزینه کرد پرداخت یارانه هدفمندی و معیشتی را مشخص کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
دیدار تیم های فوتبال استقلال و فولاد خوزستان با پیروزی آبی پوشان پایتخت خاتمه پیدا کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال پورتو در دیدار خارج از خانه مقابل ژیل ویسنته به برتری دو بر صفر دست یافت. گل دوم پورتو با پاس مهدی طارمی به دست آمد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
لسترسیتی بازی یک بر صفر عقب افتاده را با نتیجه 2 بر یک از برایتون بُرد و در رده دوم لیگ جزیره قرار گرفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم فوتبال یوونتوس در دیدار خانگی مقابل لاتزیو به برتری دست یافت تا با انگیزه بالا به استقبال دیدار پورتو از پرتغال در لیگ قهرمانان اروپا برود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
17 اسفند سال 1362 شمسی ابراهیم همت که فقط خدا می دانست که کیست و چه آفریده، شد شهید همت و همه شناختندش ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم های نفت آبادان و پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر به تساوی رضایت دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۴   + ۳۸ سایت دیگر  
قرار است که باشگاه برایتون بابت مکانیزم مشارکت در حق آموزش علیرضا جهانبخش، مبلغ 573 هزار یورو به فدراسیون فوتبال ایران بپردازد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
پس از ورود روز گذشته رهبر کاتولیک های جهان به عراق و دیدار با مقامات ارشد این کشور، مرجع عالی قدر شیعیان در عراق، امروز، پاپ را به حضور پذیرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بخشنامه ای به روسا ، مدیران عامل سازمان ها، صندوق ها و بانک های تابعه توزیع هدایای نوروزی را با هزینه این مجموعه ها ممنوع کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۴   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی با بیان اینکه هیچ ترتیبات جدیدی با آژانس، بعد از تفاهم مشترک اخیر در تهران، انجام نشده ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش حزب الله لبنان از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به خاطر همدردی و تسلیت در پی درگذشت رئیس هیأت امنای تجمع علمای مسلمین در لبنان تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از پخش سریال نون خ 3 بامحتوای مدیریت پسماند در نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد درباره علت تعویق انتخابات هیات مدیره شرکت های استانی سهام عدالت گفت: هیچ زمان بندی قطعی برای انتخابات تعیین نشده بود و قرار بود در جلسه شورای عالی بورس تاریخ انتخابات نهایی و اعلام شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
حامد عنقا گفت: من معتقدم که محتوای خوب مخاطب را جذب می کند. تفاوتی بین مدیوم وجود ندارد. خیلی ها معترضند که چرا دیگر سریال های خیابان خلوت کن ساخته نمی شود...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ستاره سابق تیم ملی و باشگاه استقلال، در روزهایی که خبرهای زیادی پیرامون بازگشتش به میادین وجود دارد، این موضوع را تکذیب کرد و تاکید داشت که علاقه ای به بازگشت دوباره ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
تیم فوتبال شارلروا در ادامه روند نزولی خود در دیدار برابر سنت ترویدن به تساوی بدون گل رضایت داد. بازیکنان ایرانی شارلروا در این دیدار عملکرد چندان خوبی نداشته و تعویض شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
منابع عراقی از دستگیری 9 تروریست داعشی در الانبار و نینوا در عملیات پیشدستانه نیروهای امنیتی خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به خنثی سازی توطئه هواپیماربایی در مسیر اهواز به مشهد گفت: هواپیما سالم بر زمین نشست، مسافران به سالن پروازهای خارجی هدایت و در هتل استقرار پیدا کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۴۹ سایت دیگر  
پاپ فرانسیس در جریان سفر خود به عراق، تسبیحش را به یکی از فرماندهان الحشد الشعبی هدیه داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۵۲ سایت دیگر  
کاظم غریب آبادی، بی تفاوتی آژانس بین المللی انرژی اتمی در قبال فعالیت های هسته ای رژیم صهیونیستی در منطقه ناپایدار خاورمیانه را یک اشتباه راهبردی مزمن خواند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس خبر داد، سود سهام عدالت برای عملکرد سال 98 قبل از عید به صورت متمرکز به حساب مشمولان سهام عدالت واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه اینترنتی القسط نوشت یک بازداشتگاه غیررسمی در یکی از کاخ های ریاض وجود دارد که به نظر می رسد مخصوص اعضای خاندان حاکم است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
پاپ فرانسیس گفت: به عنوان زائر و حامل پیام صلح وارد عراق شده ام؛ جامعه جهانی موظف است تا به نقش خود در قبال ارتقای صلح در عراق و همه خاورمیانه عمل کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
یک قانون گذار دموکرات دومین پرونده شکایت علیه رئیس جمهور سابق آمریکا به اتهام تحریک حمله به کنگره این کشور را تنظیم و به دادگاه تحویل داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن با هدف قرار دادن تأسیسات نفتی آرامکو به وسیله موشک های بالدار و استراتژیک قدس 2 موفق شدند معادله بازدارندگی موشکی را در برابر متجاوزان محقق سازند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انجمن های صنفی مراکز سرپایی درمان اعتیاد کشور می گوید: اگر تعرفه ها تغییر جدی نکند ورشکستگی مراکز درمان اعتیاد دور از انتظار نیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به در پیش بودن عید نوروز گفت: مسافرت به عنوان اصلی ترین عامل در گردش ویروس است و ما به عنوان وزارت بهداشت، مطلقاً موافق هیچ مسافرتی نیستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت روحانی پس از تحمیل بیش از 2 میلیون تومان به سبد هزینه کالاهای اساسی خانوارهای کم درآمد در هفت سال اخیر اکنون 100 هزار تومان بابت آب و برق و گاز آنها کم کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
آمریکا و اتحادیه اروپا توافق کردند تا میلیاردها دلار تعرفه ای را که در پی مناقشه 16 ساله ایرباس و بوئینگ بر کالاهای یکدیگر وضع کرده اند، تعلیق کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال چلسی با تحمیل شکستی خانگی به لیورپول در هفته بیست وهفتم لیگ برتر انگلیس، منجر به ثبت یک رکورد منفی برای مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: ابتدای فصل باشگاه استقلال و چند تیم دیگر به من پیشنهاد دادند، ول با قلب و با منطقم تصمیم گرفتم در فولاد بمانم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا و رئیس کمیسیون اروپا شامگاه جمعه تلفنی درباره موضوعات مختلف از جمله درباره چین و روسیه گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رهبر مسیحیان کاتولیک جهان دیروز در حالی وارد خاک عراق شد که مردم و مقاومت این کشور با انتشار بیاینه و تصاویری در فضای مجازی و خیابان های شهر، از او استقبال کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به گستردگی مشمولان سهام عدالت که به 49 میلیون نفر می رسد، واگذاری مدیریت این سهام به مردم زمینه مهمی در جلب مشارکت مردم در اقتصاد، سرمایه گذاری و توزیع ثروت فراهم می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری از انفجار یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده در موگادیشو و کشته شدن ده ها نفر خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
با افزایش ارزش سود اوراق قرضه آمریکا و تقویت دلار که از جذابیت طلا کاست، قیمت این فلز گران بها به کمترین میزان در نزدیکی 9 ماه گذشته رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اهواز از دستگیری عاملان تیراندازی و سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس شبکه بیماری های ویروسی ایران گفت: ویروس کرونا جهش یافته موسوم به کرونا انگلیسی از جنبه های مختلف خطرات و نگرانی هایی بین مردم ایجاد کرده که برخی از آنها جدی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۳:۵۵   + ۵۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با اشاره به مشکل گرانی در شب عید و با تأکید بر اینکه مسئولان باید مشکل معیشتی و گرانی را حل کنند، گفتند: این مشکلات ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
آنالیزور استراماچونی به عنوان آنالیزور استقلال معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از فراهم آوری تمهیدات لازم و ابلاغ دستورالعمل ها به منظور امداد نوروزی و چهارشنبه آخر سال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
شبکه آمریکایی به نقل از منابع نزدیک به رئیس جمهور سابق آمریکا گزارش داد وی در حال بررسی حضور در رقابت های انتخاباتی 2024 است و در نظر دارد معاون سابقش را کنار بگذارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
منچستریونایتد با تساوی و توقف مقابل کریستال پالاس رکورد 16 سال قبل را تکرارکرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع، مراکز آموزشی نیروهای مسلح را از لحاظ بهداشتی در وضعیت بسیار خوبی اعلام کرد و گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز هیچ سربازی کرونا نگرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۶   + ۴۴ سایت دیگر  
یک سایت پرتغالی اعلام کرد قرارداد شهریار مغانلو مهاجم ایرانی برای انتقال به تیم پرسپولیس روز دوشنبه نهایی شده و این قرارداد قرضی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور بر برنامه ریزی برای رفع بوی نامطبوع جنوب تهران ، کنترل نامتناسب بودن ارتفاع ساختمانها بامحلات و ساماندهی تکدی گری در تهران به شهردار تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: بهترین حمایت از خانوارهای کم درآمد، توانمندسازی در حوزه اقتصاد است و بر اساس جزئیات تبصره 18، با ساخت واحدهای مسکونی متناسب در جهت توامندسازی آن ها برداشته می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سهام آمریکا در معاملات دیشب، چهارشنبه (بامداد پنجشنبه به وقت تهران)، تحت تاثیر رشد مجدد سود اوراق خزانه داری، سقوط کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: در آمریکا به تازگی اعتراف کرده اند که علت تحریم های یک جانبه و غیرقانونی، نگرانی از افزایش نفوذ روسیه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
استاندار اسبق خوزستان در ارتباط با برخی اتهامات اقتصادی با دستور مرجع قضائی بازداشت شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۲۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: پهپاد کمان 22 توانایی حمل محموله های مختلفی مثل بمب و موشک را داراست و به زودی پرواز خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مطالعه اخیر نشان می دهد که bepridil، داروی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان آنژین قلب ممکن است در درمان کووید 19 بسیار موثر باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که واشنگتن تلاش خواهد کرد تا مسئول حملات موشکی در عراق را شناسایی کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه به معافیت های مالیاتی و وام مسکن زوجین اشاره کرد و گفت: در لایحه بودجه پرداخت وام برای زوجینی که 2 فرزند داشته باشند، پرداخت 200 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا با انتقاد از سیاست دولت ترامپ موسوم به فشار حداکثری علیه ایران، گفت: این سیاست، تنها ایران را جسورتر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان سخنان اخیر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی درباره حمله به لبنان را در راستای اطمینان بخشی به جامعه صهیونیستی توصیف کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
یکی از استانداران اسبق خوزستان در ارتباط با یک پرونده اقتصادی بازداشت شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
هولشتاین کین، تیم حذف کننده بایرن مونیخ به نیمه نهایی جام حذفی آلمان راه یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مراسم معارفه فرهاد مجیدی سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال، فردا (پنجشنبه) و پیش از تمرین این تیم برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۸۹ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اعلام کرد که از ابتدای اپیدمی کرونا تاکنون 41 درصد متوفیان کرونایی بالای 60 سال داشتند و 81 درصد آنان مبتلا به بیماری های زمینه ای .
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
لوتی یا "گاندو 2" سریال نوروزی شبکه سه سیما است که در کنار دیگر کارهای طنز و ملودرام، رقابت عجیب و غریبی را رقم خواهد زد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با اعلام اینکه در زمان لازم درباره نوسانات ارز صحبت خواهد کرد، گفت: سیاست هایی که در جنگ اقتصادی تنظیم و اجرا شد باید متناسب با شرایط جدید اصلاح شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون سهام عدالت با بیان موضوع اختصاص سهام به جاماندگان سهام عدالت، گفت: در اولین قدم اختلاف 2 میلیون نفری که بین آمار شرکت های تعاونی سهام عدالت و سازمان خصوصی وجود دارد را برطرف می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: فاصله تزریق اول و دوم واکسن روسی کرونا برای اثربخشی بیشتر افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر اف بی آی هرگونه ارتباط آشوبگران و حمله کنندگان به ساختمان کنگره با جنبش آنتیفا را رد کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
فسادی است که درانقلاب اسلامی نفوذ کرده و سبب بیماری و ضعف پیکره نیروند آن شده است. این میکروب ضد انقلاب در اشکال گوناگون، اما یک هویت دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۸   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: اگر وضعیت بیماری در شرایط کنترل باشد و با تغییر افزایشی مواجه نشود، تردد در شهرهای زرد و آبی در ایام تعطیلات ممنوع نخواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
در حالی که این روزها فدراسیون فوتبال در گیر و دار تغییرات مدیریتی است، تصمیمی مهم می تواند سرنوشت تیم ملی را به طور کلی تغییر دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
همسر شهید جاویدالاثر حاج نقی کریمی و مادر شهید داود کریمی و حاج محمود کریمی (مداح اهل بیت(ع)) گفت: بنویسید که مسئولان پا روی خون شهدا نگذارند. بچه های ما با خون و جانشان این انقلاب را حفظ کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
دروازه بان تیم فوتبال آلومینیوم اراک در نیم فصل اول به تراکتور ملحق شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به نظر نمی رسد بایدن عزم جدی برای کنار گذاشتن بن سلمان داشته باشد و درگیری های نمایشی با وی نیز تنها برای دوشیدن بیشتر عربستان سعودی و همچنین بهبود وجه حقوق بشری آمریکا و خروج از باتلاق یمن باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۵۲ سایت دیگر  
نشست مدیران استقلال شب گذشته در شرایطی به پایان رسید که اعضای هیات مدیره این باشگاه روی نام فرهاد مجیدی به جمع بندی رسیدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه با تشریح آخرین اقدامات سازمان ملل برای پایان دادن به جنگ یمن، خواستار تداوم تلاش های برجسته جمهوری اسلامی ایران در کمک به برقراری صلح در یمن شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
منابع خبری روز سه شنبه گزارش دادند: نیروهای آمریکایی 25 تروریست داعشی را از عراق وارد خاک سوریه کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا شامگاه سه شنبه 7 مقام ارشد روس را تحریم کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی مدعی تفاهم با آمریکا در خصوص پرونده هسته ای ایران شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در رقابت های امیرکاپ قطر، الریان در حضور حلیل زاده بر الخریطیات با حضور پژمان منتظری غلبه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای عالی بورس از تصویب دو موضوع مهم در خصوص سهام عدالت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: 18 نفر به علت حضور در یک عروسی در تربت جام به ویروس کرونا مبتلا شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا ادعا کرد که دخالت ایران در یمن، بحران این کشور را پیچیده می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف در پاسخ به تذکر نوری قزلجه درباره بیانیه مجلس علیه FATF تأکید کرد: این اقدام بر اساس روال عادی صورت گرفته است و 215 نماینده آن را امضا کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه فرانسه گفت که طی روزهای آتی قطعنامه ای انتقاد آمیز در خصوص تصمیم ایران برای کاهش همکاری با آژانس بین المللی انرژی اتمی به این نهاد بین المللی ارائه داده خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به این که بسیج جلوه ظهور فضائل اسلام در کالبد بشر است گفت: غروب قدرت ها را خواهیم دید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران جزییات ثبت نام از داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر استان تهران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ستاره مصری و مسلمان باشگاه لیورپول در صدر برترین گلزنان این فصل لیگ برتر انگلیس قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در کنفرانس خبری گفت که واشنگتن آماده دیدار با ایران برای مذاکره درباره بازگشت دوجانبه به برجام است.
مشاهده نتایج بیشتر...