سه شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۴:۰۹Sep 2020 29

تابش کوثر (tabeshekosar.ir)

  ۸ دقیقه پیش   + ۸۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار کشور کشور سقف قیمت تخم مرغ بسته بندی را در جلسه ستاد تنظیم بازار اعلام کرد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه جزئیات محکومیت تعیین شده برای برخی محکومان پرونده های اقتصادی را تشریح کرد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور اعلام کرد که نقل قول مربوط به رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر اینکه اگر چوب هم معرفی شود رأی می آورد اساسی ندارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران استان هرمزگان موفق به کشف و توقیف 4هزار و 30 تن شمش روی و سرب به ارزش تقریبی بیش از 2هزار و 650 میلیارد ریال شدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سندیکای صاحبان صنایع دارویی ایران در نامه ای به کمیسیون بهداشت مجلس ارز 4200 تومانی را برای تولید داخلی مضر دانسته و کارشناسان و نمایندگان نیز در این زمینه با سندیکا هم عقیده اند و حمایت بیمه ای را ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر یک فایل صوتی از یک فعال بازار سهام منتشر شده که در آن پس از ادعای ریزش دستوری بورس ، از تصمیمات اخیر مثل ممنوعیت نوسان گیری و ممنوعیت معاملات الگوریتمی گلایه شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز، به علیرضا رزم حسینی برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت رأی اعتماد دادند.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
طبق گزارش یک سایت روسی که به تحلیل لیگ کشتی ایران پرداخته از حسن یزدانی به عنوان گران ترین کشتی گیر نام برده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
برخی ها مثل اکبر گنجی و چند نفر محدود دیگر که با سازمان مجاهدین و بیت آقای منتظری ارتباط داشتند، حالت تخریب داشتند اما اکثر قریب به اتفاق حاضرین در جلسه صحبتهای اصلاحی داشتند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
امام خمینی در جلسات با فرماندهان جنگ نیز بارها با صحبت های خود، تصمیم گیری را بر فرماندهان جنگ تسهیل می کردند؛ با همین تصمیمات مهم و سرنوشت ساز بود که آینده جنگ به نفع رزمندگان اسلام رقم خورد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
امید ابراهیمی هافبک ایرانی تیم فوتبال الاهلی قطر، فردا این تیم را ترک می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول کارگروه برنامه ریزی مراسم اربعین حسینی کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین گفت: امسال باتوجه به شرایط کرونا، این کمیته بنا دارد درصورت صدور مجوز دولت عراق سخنران و مداح به عراق اعزام کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
توکلی با بیان اینکه از نظر وضعیت کرونا هم اکنون در شرایطی مانند روزهای اسفند و حتی در روزهایی بدتر از آن روزها قرار داریم، گفت: 108 بیمارستان در استان تهران خدمات درمانی به بیماران ارائه می کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ما جوان های آن دوران هیچ کدام ادعا نداریم که قهرمان بوده ایم و کارهای قهرمانانه کرده ایم. شرایط آن زمان و تاریخ در آن دوران طوری نوشته شد که ما اتفاقات قهرمانانه و افتخارآمیز را تجربه کردیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
معادل ریالی خالص دارایی خارجی بانک مرکزی در پایان بهار سال جاری به 366 هزار و 910 میلیارد تومان رسیده که این رقم نسبت به بهار سال 98 بالغ بر 58.8 درصد رشد نشان می دهد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در نمایشگاه توانمندی های راهبردی نیروی هوافضای سپاه روند و سیر تحول توان پهپادی این نیرو از ابتدا تا کنون به نمایش گذاشته شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
منابع آگاه در گفت وگو با شبکه خبری بلومبرگ مدعی شدند دولت ترامپ اعمال تحریم های جدید علیه ایران با هدف قطع کامل ارتباط اقتصاد ایران با دنیا را بررسی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۰۱   + ۷۰ سایت دیگر  
متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب معادل 5.1 و 91.7 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز7 مهر ماه 1399 نیز شاهد ریزش بازار بودیم و همین موضوع موجب شد تا ارزش سهام عدالت با کاهش رو به رو شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون مدیر ستاد انتخاباتی نامزد حزب دموکرات در واکنش به درخواست رئیس جمهور آمریکا برای گرفتن آزمایش مصرف مواد مخدر از بایدن، ترامپ را مورد تمسخر قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت و فناوری ترکیه اعلام کرد فرایندهای بالینی تولید سه واکسن برای مقابله با ویروس کرونا درحال انجام است و یک واکسن به زودی وارد فاز بالینی آزمایش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۱   + ۳۵ سایت دیگر  
ضوابط مالی ناظر بر تنظیم بودجه سال 1400 نشان می دهد پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان 25 درصد در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
با آزادسازی سهام عدالت، هر فرد سهامدار می تواند مدیریت سهام خود را به عهده گیرد و در صورت تمایل اقدام به فروش سهام عدالت خود کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۴۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا گفت:به دو کشور ارمنستان و آذربایجان اخطار می دهیم که سمت خاک ما نباید گلوله ای رد و بدل شود؛ اشتباها دو گلوله خمپاره نزدیک مرز ما افتاد که به آنها تذکر دادیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که سهامداران نگران سرمایه خود در بورس هستند و به شدت پیگیر زمان بازگشایی نمادهای "شستا" و "حکشتی" هستند، اما مسئولان بورس خود را موظف به اطلاع رسانی در این باره نمی دانند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
در پی انتشار گزارش روزنامه نیویورک تایمز درباره فرار مالیاتی رئیس جمهور آمریکا، گروهی از مقامات حزب دموکرات به این گزارش واکنش نشان داده و خواستار افشای سابقه مالیاتی وی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا از کار بر روی یک طرح قانونی جدید برای مقابله با تأثیر تحریم های آمریکا بر بخش های اقتصادی کشورش خبر داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران خطاب به آمریکایی ها گفت: شما دشمن شماره یک داعش را با زبونی کشتید. شما ترسو و وحشی هستید، ولی این مردم را نتوانستید به زانو دربیاورید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت فردا در مجلس برگزار می شود و موافقان و مخالفان وزیر هر یک به مدت 15 دقیقه در این جلسه مطالب خود را بیان خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
سه نفر از کارشناسان حقوقی آمریکایی طی سخنرانی ضمن اقدام جنگی توصیف کردن ترور فرمانده شهید نیروی قدس گفتند متاسفانه رئیس جمهور آمریکا به تنهایی قدرت آغاز جنگ را دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
همزمان با انتشار شایعاتی از قصد آمریکا برای بستن سفارتش در عراق، اواخر وقت یکشنبه شب، برخی رسانه ها از جمله اسکای نیوز از خروج سفیر آمریکا از بغداد خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی علیه یمن ضمن استقبال از توافق مبادله اسرا با صنعاء اعلام کرد که این توافق شامل مبادله 15 نظامی سعودی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یوونتوس 10 نفره با گل های کریس رونالدو از چنگ رمی ها گریخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران درباره اخبار مطرح شده مبنی بر مذاکره ایران و آمریکا در عمان گفت: نه مذاکره ای بوده و نه هست و نه انجام خواهد شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی درباره تهدید وزیر خارجه آمریکا در خصوص تعطیلی سفارت واشنگتن در بغداد نوشت که این بستن سفارتخانه حداقل 90 روز طول می کشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۱    
دبیرکل حزب الله لبنان فردا سه شنبه درباره تحولات اخیر سخنرانی می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور بلاروس در واکنش به لفاظی های مداخله جویانه رئیس جمهور فرانسه، گفت اگر قرار باشد سران کشورها با اعتراضات اسعتفا کنند، همان دو سال پیش با شروع اعتراض جلیقه زردها ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر  
زمان و محل برگزاری دیدارهای مراحل یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های روسیه به جدی نبودن مصدومیت ستاره ایرانی زنیت پرداختند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز، در 24 ساعت گذشته با تأیید ابتلای دستکم 36 هزار و 196 مورد جدید، مجموع مبتلایان به کرونا در آمریکا به هفت میلیون و 114 هزار و 235 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که یک میلیون و 12 هزار و 406 نفر مجاز به انتخاب رشته در کنکور سراسری امسال هستند، در آخرین روز از مهلت ثبت نام 396 هزار و 402 نفر نسبت به انتخاب رشته اقدام کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش روز گذشته در گفت وگویی در پاسخ به این پرسش که چرا همچنان هزینه حجم مصرفی اینترنت در سامانه شاد رایگان نشده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
درگیری ها میان دو کشور همسایه آذربایجان و ارمنستان در منطقه مورد مناقشه قره باغ در تمام طول شب ادامه داشت و دو طرف تجهیزات توپخانه ای سنگین در منطقه مستقر کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در حال حاضر نرخ ارز آزاد تقریبا 6 برابر نرخ ارز دولتی است؛ این فاصله غیرمعقول باعث شده است انگیزه های سوداگران برای سوءاستفاده و حتی قاچاق معکوس داروها به خارج از کشور افزایش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
دیدار تیم های پرسپولیس ایران و السد قطر در حالی که تا دقایق پایانی با نتیجه تساوی دنبال می شد، با برتری پرسپولیس به پایان رسید تا نماینده ایران به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا در مصاحبه ای گفته رقیب جمهوری خواه وی مناظره درباره حقایق را بلد نیست و مردم می دانند که او یک دروغگوست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
برخی منابع در دولت افغانستان می گویند که عبدالله شخصاً تلاش دارد ابتکار عمل را به دست گرفته و دیپلماسی منطقه ای در محور صلح افغانستان را رهبری کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به همزمانی گسترش ویروس کرونا و برپایی رقابت های انتخاباتی در آمریکا، منابع آگاه از شرایط برگزاری اولین مناظره انتخاباتی میان دو نامزد خبر داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان گفت: 900 روز پیش زمانی که معاون اول رئیس جمهور مطرح کرد که فقط ارز 4200 تومانی خواهیم داشت، فاتحه صنعت تولید پروتئین را در کشور خواندیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مدافع سابق تیم های سایپا و استقلال تهران به گل گهر پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از افزایش سقف وام مسکن جوانان به 400 میلیون تومان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
با ریزش بیش از 43 هزار واحدی شاخص کل و سقوط این شاخص به کانال 1 میلیون و 572 هزار و 148 واحدی در روز جاری، ارزش سهام عدالت نیز کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران با تأکید بر تأثیر منفی تحریم های آمریکا بر نوع پاسخگویی ایران به بحران شیوع کرونا، اینگونه اقدامات واشنگتن را مصداق تروریسم پزشکی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
برگمن برای به دست آوردن تصویری از سیر و عملکرد این دستگاه ها، هزاران سند (که برخی از آنها محرمانه بوده و به صورت غیرقانونی در اختیار او قرار گرفته) و تعداد بی شماری کتاب و مقاله را بررسی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
یک وبگاه لبنانی به تأثیر تحریم های آمریکا علیه دو وزیر سابق و فشارهای سعودی برای تشکیل دولت لبنان بدون حضور حزب الله پرداخت و آنها را عوامل دخیل در انصراف مصطفی ادیب از تشکیل کابینه دانست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه در پاسخ به این سؤال که این شائبه مطرح است که سپاه بیش از تمرکز به امور نظامی دخالت های گسترده ای در دیگر زمینه ها داشته و در عرصه سیاسی دخالت می کند یادآور شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: پس از فروپاشی شوروی پیشنهادهای خوبی برای خرید موشک داشتیم، اما رهبر معظم انقلاب مخالفت کردند؛ اگر آن روز آن خرید را انجام داده بودیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
کتاب هایی در حوزه دفاع مقدس و ادبیات مقاومت وجود دارند که رهبر انقلاب، برای آن ها تقریظ نوشتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
بایدن با تشبیه رئیس جمهور آمریکا به وزیر تبلیغات آلمان نازی، گفت او چیز زیادی از سیاست خارجی یا داخلی نمی داند به همین دلیل انتظار حملات شخصی را از او در اولین مناظره تلویزیونی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرمربی زنیت بعد از مصدومیت شدید مهاجم ایرانی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۱   + ۶۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه هرگز نمی ایستیم و در تولید قدرت همواره متوقف نمی شویم گفت: معادلات استقلال را درک کرده و متوجه شده ایم که دشمن هرگز راهی برای سعادت به ما نشان نخواهد داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سهامداران سهام عدالت از پنج استان که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند می توانند نسبت به معامله سهامشان اقدام کنند. در حال حاضر سهام عدالت در کدام استان باارزش تر است؟
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اینتر موفق شد در یک دیدار جذاب و حساس فیورنتینا را مغلوب کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۳۱ سایت دیگر  
یک رسانه عراقی می گوید وزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق، گفته که رئیس جمهور ایالات متحده هرگز بغداد را به اقدام نظامی تهدید نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تیم فوتبال پورتو در حضور 12 دقیقه ای مهاجم ایرانی خود برابر بوایشتا با برتری پرگل پنج بر صفر دست یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
در پی افزایش زمزمه ها درباره عدم پذیرش نتایج انتخابات ریاست جمهوری توسط ترامپ درصورت شکست، سناتور ایالت ورمونت هشدار داد که انتخابات پیش رو در آمریکا انتخاب میان ترامپ و دموکراسی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران امروز صبح با ریزش 35 هزار و 990 واحدی معاملات خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
دو نفر از پرسنل هنگ مرزی دشت آزادگان خوزستان امروز در درگیری با قاچاقچیان مسلح به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی نسبت به مرگ و میر در اثر همه گیری ویروس کرونا حتی با وجود استفاده از واکسن هشدار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
در اجرای اصل 44، اشکالات ساختاری هیات های واگذاری و همچنین اقدامات سلیقه ای متولیان امور موجب بروز مشکلات و واگذاری های معیوب و پرشائبه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۱۳۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به نهایی شدن موضوع پیش فروش نفت گفت: این روش سال آینده اجرایی خواهد شد. قیمت هر بشکه نفت برای پیش فروش 40 دلار و نرخ تسعیر آن نیمایی خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس تهران از لغو ممنوعیت سرمایه گذاری بانک ها در بورس خبر داد و گفت: این مصوبه از امروز قابلیت اجرایی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
باشگاه بارسلونا با مدافع تیم فوتبال آژاکس به توافق رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از همراهی بانک مرکزی با واردکنندگان کالا های اساسی و تولید کنندگان در راستای کاهش زمان ماندگاری کالا های اساسی، مواد اولیه، تجهیزات و قطعات مورد نیاز تولید خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
در هفتمین روز جنگ تحمیلی، دشمن در ایلام و کرمانشاه به نواحی کوهستانی صعب العبور رسیده بود و در خوزستان در کرانه غربی کارون متوقف مانده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت چندسال از راه اندازی سامانه تیتک، جای تعجب است که معاونت درمان وزارت بهداشت همچنان حاضر به پیاده سازی پروتکل های سامانه تیتک برای کنترل اصالت داروها در بخش بستری نیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین اقدام نیروهای گارد ساحلی مصر در به شهادت رساندن دو صیاد فلسطینی غزه را محکوم کرد و خواستار آزادی صیاد بازداشت شده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی به ادارات مالیاتی اعلام کرد طبق برخی گزارش های نهادهای نظارتی در نحوه محاسبه جرایم دقت نشده و منجر به تضییع حقوق مودیان مالیاتی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۳۱   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیر صندوق پالایشی یکم گفت: تا پایان مهلت پذیره نویسی صندوق پالایشی یکم، چهار میلیون نفر از این صندوق استقبال کردند و 20 درصد واحدهای صندوق به فروش رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مهاجم ایرانی زنیت در دیدار تیمش مقابل یوفا در دقایق رو به پایان بازی مصدوم شد و با برانکارد از زمین خارج شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق دقایقی پیش در تهران با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد و به گفت وگو نشست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
حسن روحانی در پاسخ به نامه نماینده اصفهان در مجلس به منظور رفع مشکلات بیمه دی و خدمات دهی به جانبازان و ایثارگران دستور فوری خطاب به رئیس بنیاد شهید و ایثارگران صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: مبالغی که عنوان می کنند کاملا کذب و چنین ارقامی از طرف ذوب آهن به هیچ بازیکنی پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
با وضعیت فعلی بازار مسکن و گرانی های نابسامان ملک، قشر کم درآمد جامعه و همچنین زوج های جوان دیگر حتی توانایی صاحب خانه شدن در شهرک های حاشیه شهر و مسکن مهر را نیز ازدست داده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
از آنجا که ارزهای صندوق توسعه ملی غیرقابل دسترس است، تبدیل منابع ارزی صندوق به ریال منجر به چاپ پول، افزایش پایه پولی و در نهایت بالا رفتن نقدینگی و تورم بیش تر در جامعه خواهد شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مصطفی ادیب ، نخست وزیر مکلف به تشکیل کابینه جدید لبنان ساعتی پیش با اعلام انصراف خود از تشکیل کابینه، از سمت خود نیز استعفا داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
شب عملیات باران شدیدی می بارید. از پل شلمچه عبور کردیم و از ماشین ها پیاده شدیم و فاصله پل را به سمت نهر خیّن طی کردیم. قرار گذاشتیم 60 نیروی غواص را با قایق یونولیتی از آب عبور دهیم، تا...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: امروز در سالروز پیروزی عملیات ثامن الائمه و شکست حصر آبادان، تحریم صنعت فولاد کشور به دست جوانان متخصص ایرانی شکست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 3204 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اگر ترامپ دوباره به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود ما وارد دوران فاشیسم به سبک آمریکایی خواهیم شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: دفاتر شرکت های پشتیبانی امور دام در کل کشور موظف شده اند نسبت به هماهنگی برای خرید تخم مرغ از مرغداران با قیمت مصوب درب مرغداری و توزیع آن اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه آزاد هم مانند دیگر دانشگاه های شهریه پرداز هر ترم مبلغی تحت عنوان شهریه ثابت و متغیر از دانشجویان خود دریافت می کند که مبلغ آن در مقاسیه با سایر دانشگاه ها، بیشتر است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خزاعی: ما در سریال دادستان 100 لوکیشن داریم که تا 20 مهرماه تصویربرداری در ایران تمام می شود و قسمت هایی از این سریال در یکی از کشورهای خارجی ضبط می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل امروز با بیش از 4 هزار واحد افزایش رو به رو شد و بر همین اساس ارزش سهام عدالت نیز افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع رسانه ای اعلام کردند که مصطفی ادیب از تشکیل دولت لبنان انصراف داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مهاجم گلزن استقلال عنوان کرد این تیم تا جایی که ممکن است در لیگ قهرمانان پیش خواهد رفت و او به وضعیت تیمش خوشبین است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر جدید ژاپن در پیامی برای مجمع عمومی سازمان ملل از اعلام آمادگی خود برای دیدار بدون هرگونه پیش شرط با رهبر کره شمالی و برقراری روابط سازنده با این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مربی کهنه کار کشتی ایران می گوید، حق رضا یزدانی 15 مدال جهانی و المپیک بود اما بدشانسی های زیاد باعث شد او به حقش نرسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو، به پرسش های پیرامون واکسن آنفلوانزا، پاسخ داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۶۰ سایت دیگر  
نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه پیشنهاد افزایش سن بازنشستگی مطرح شده است، گفت: در صورت اجرایی شدن این قانون شامل حال بیمه شدکان جدید و افراد کم سابقه می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...