جمعه ۲۹ شهریورساعت ۰۷:۵۶Sep 2019 20

تیتر امروز (titreemroz.ir)

تیتر امروز 1 فروردین 1396 تیتر امروز 28 اسفند 1397 تیتر امروز 31 فروردین 1398 تیتر امروز 31 اردیبهشت 1398 تیتر امروز 30 خرداد 1398 تیتر امروز 31 تیر 1398 تیتر امروز 31 مرداد 1398 تیتر امروز 1 شهریور 1398 تیتر امروز 2 شهریور 1398 تیتر امروز 3 شهریور 1398 تیتر امروز 4 شهریور 1398 تیتر امروز 5 شهریور 1398 تیتر امروز 6 شهریور 1398 تیتر امروز 7 شهریور 1398 تیتر امروز 8 شهریور 1398 تیتر امروز 9 شهریور 1398 تیتر امروز 10 شهریور 1398 تیتر امروز 11 شهریور 1398 تیتر امروز 12 شهریور 1398 تیتر امروز 13 شهریور 1398 تیتر امروز 14 شهریور 1398 تیتر امروز 15 شهریور 1398 تیتر امروز 16 شهریور 1398 تیتر امروز 17 شهریور 1398 تیتر امروز 19 شهریور 1398 تیتر امروز 20 شهریور 1398 تیتر امروز 21 شهریور 1398 تیتر امروز 22 شهریور 1398 تیتر امروز 23 شهریور 1398 تیتر امروز 24 شهریور 1398 تیتر امروز 25 شهریور 1398 تیتر امروز 26 شهریور 1398 تیتر امروز 27 شهریور 1398 تیتر امروز 28 شهریور 1398 
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یوسف گران پاشا خواستار تسریع در برقی سازی راه آهن مسیر شمال شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حسن خیریان پور گفت: هیئت بزرگ اقتصادی استان به سرپرست استاندار به ولگاگراد روسیه سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
علیجان شمشیربند نمره شورا را در گزیش شهردار جدید قابل قبول دانست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، داشتن پیوست اجتماعی و فرهنگی در پروژه ها و تعامل دوسویه با شورا را از اولویت های اصلی شهرداران بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
بخش های مختلف فضای داخلی کاخ سفید توسط ملانیا ترامپ همسر رئیس جمهور آمریکا نوسازی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ترکی المالکی سخنگوی وزارت دفاع عربستان در نشستی خبری درباره حملات اخیر به تأسیسات نفتی آرامکو مدعی شد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در یک بن بست سیاسی گرفتار شده است. البته بحران کنونی در خلیج فارس تا حدود زیادی ناشی از تصمیمات اشتباه او بوده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان از ایجاد محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت 12 ظهر امروز 27 شهریورماه تا ساعت 7 صبح روز دوشنبه اول مهرماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
همایش استانی کشت محصولات پاییزه با حضور مسئولان و مروجان بخش کشاورزی در ساری آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عباس پورنصرالله با بیان اینکه شاهد روند کاهشی در عملکرد محصولات پاییزه و زراعی هستیم گفت: پیش بینی می شود میزان تولید گندم به 2.4 تن در هکتار کاهش یابد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان از آغاز ساخت سه واحد نیروگاه بزرگ در استان خبر داد و گفت:شمار نیروگاه های مقیاس کوچک نیز به 22 واحد رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
انتخاب شهردار مرکز مازندران بعد از حدود پنج ماه با حواشی خاصی رو به رو بود که در نهایت کش و قوس های سیاسی عباس رجبی بیجاربنه با حکم وزیر کشور عمارت نشین شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجرایی فرمانده سپاه کربلا مازندران با اشاره به اجرای 200 عنوان برنامه هفته دفاع مقدس در استان گفت: بازسازی عملیات والفجر 8 در مرکز فرهنگی از جمله برنامه ها است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور مسافری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی گفت: 57 مرکز پایانه ای و لجستیک ریلی طبق قانون برنامه ششم در کشور باید ایجاد شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
میرفیضی گفت: نظارت نامحسوس مدارس و مراکز آموزشی از حیث کنترل فعالیت فروشندگان مواد مخدر تا پایان سال تحصیلی استمرار دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس جمهور آمریکا خاطرنشان کرد ترجیح میدهد فعلاً با همتای ایرانی خود دیدار نکند، ولی احتمال انجام چنین دیداری را در آینده رد نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۶۸ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی برکنار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
پارسا خائف خواننده نوجوان اردبیلی تیتراژ مسابقه جدید تلویزیونی "میدون" را اجرا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس و محمدبن سلمان ولیعهد سعودی در تماس تلفنی درباره حمله به تاسیسات نفتی عربستان گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
پیشکسوت محبوب فوتبال در واکنش به مرگ کودک 6 ساله در ورزشگاه آزادی پیامی انتقادآمیز را خطاب به مسئولان فدراسیون منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۹    
 استفاده از شامپو و نرم کننده ی نامتناسب می تواند صدماتی جدی به موها وارد کند در اینجا به رایج ترین اشتباهاتی می پردازیم که در هنگام شستن موها مرتکب می شویم و می خواهیم بدانیم بهترین شیوه برای ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت بلیت های دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
محققان با شروع فصل تحصیل هشدار می دهند خواب دیروقت نوجوانان و جوانان مشغول به تحصیل آنها را به میزان قابل توجهی چاق می کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۴    
مجموعه: اخبار گوناگون یک نوزاد ژاپنی که هنگام تولد فقط 268 گرم وزن داشت و رسانه ها به او لقب کوچک ترین پسر دنیا دادند، پس از پنج ماه مراقبت ویژه در بیمارستان توکیو و زمانی که به وزن 3 ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
 دوشنبه این هفته پس از 5 روز کاری که نمادهای بازارپایه برای تغییر تابلو بسته بودند، بازگشایی آنها صورت گرفت ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مطالعه جدید نشان می دهد زنانی که اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) را تجربه کرده اند با ریسک بالاتر ابتلا به سرطان تخمدان روبرو هستند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
در طول سالیان اخیر، گرایش برخی از خانوارهای ایرانی به خرید و نگهداری حیوانات خانگی همچون گربه های پشمالو، قناری، طوطی، مرغ مینای سخنگو، سگ هایی با نژاد خاص و .. ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۲۹ سایت دیگر  
محمدمهاجری به هشتگ #ما اصولگراها کنایه ای به دلواپسان برجام زد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس باشگاه الاهلی بعد از اخراج برانکو اظهار نظر عجیبی را بر زبان آورد تا جایی که او گفت این اخراج ربطی به او نداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
واسطه های بازار مسکن شهر تهران وضعیت بازار معاملات آپارتمان در شهریور ماه را وضعیتی رکودی توصیف می کنند و از کاهش مراجعه خریداران به بنگاه ها در مقایسه با ماه های قبل خبر می دهنذ.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مهناز افشار در پاسخ به ویدئو منتشر شده از پگاه آهنگرانی درباره اظهارنظرهای جماعت سلبریتی، پستی تمسخرآمیز را خطاب به این هنرپیشه در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مشاور سازمان خصوصی از پرداخت سود سهام عدالت در آبان ماه خبر داد و گفت: در هفته اول آبان ماه می توان گفت که سود تخصیصی تمام مشمولان چقدر خواهد بود و هر مشمول چه میزان سود دریافت می کند و پرداخت سود هم ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ماه گرفتگی در دیگر سیاره ها هم روی می دهد اما به دلیل موقعیت سیاره، ماه و خورشید نحوه ایجاد و رصد آنها با ماه گرفتگی های روی زمین تفاوت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
"بنی گانتس" رهبر حزب ائتلاف "آبی و سفید" به عنوان پیشتاز انتخابات کنست رژیم صهیونیستی بامداد چهارشنبه در جمع هوادارانش گفت: مأموریتمان (برای پیروزی در انتخابات) انجام شد و نتانیاهو شکست خورد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
درک نحوه زندگی در فضا برای بسیاری افراد جالب است؛ در این بسته خبری قصد داریم جذابترین اتفاقات فضایی را ارائه دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
درحالیکه شیر همواره به عنوان یک نوشیدنی سالم برای همه تلقی می شود، مطالعه جدید نشان می دهد شیر از بیماری های مزمن هم پیشگیری می کند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
دانشمندان کشف کرده اند که کمبود عناصر غذایی مهم و ضروری در بدن می تواند سلامتی شما را به خطر بیاندازد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
معمولا در طی بارداری چندین بار این سوال براتون پیش میاد که: من الان چند ماهه هستم؟ اما برای پیدا کردن این پاسخ این مطلب توصیه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
در این مطلب می خواهیم به شما راهکار هایی را ارائه کنیم که یک رژیم غذایی سالم و ساعت خواب مناسب برای خود و خانواده تان برنامه ریزی کنید تا اگر هر دوی والدین شاغل هم هستید مشکلی نداشته باشید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
سندرم پای بیقرار که به آن بیماری ویلیس اکبوم هم می گویند، بیماری است که موجب احساس ناراحتی، به ویژه در پا ها می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۷۰ سایت دیگر  
گردهمایی بزرگ عاشوراییان سراسر جهان در همایش پیاده روی اربعین آن را تبدیل به رویدادی بزرگ نزد شیعیان کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
نخست وزیر استرالیا بامداد چهارشنبه خواستار اجتناب از هر گونه درگیری نظامی با ایران به بهانه حمله به آرامکو شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
همه ی ما روی دندان های خود پلاک داریم، چون باکتری ها در دهان ما مدام در حال رشد هستند، اما این پلاک ها لزوما دیده نمی شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
هیچ منبع موثقی ماجرای قرارداد 400میلیارد دلاری ایران و چین را تایید نکرده است و تنها منبع همه این اخبار و تحلیل ها همان خبر منتشر شده در رسانه ناشناخته انگلیسی است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
بتول مدام می گفت: پدر نمی خوام توی خونه پسردایی شما برم. پدر هم مثل همیشه جواب می داد: پسر خوبی نیست، که هست، کار هم نداره که داره، می تونه زندگی تو رو سروسامان بده.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۳۸ سایت دیگر  
شبکه ان بی سی نیوز اعلام کرد، رهبران ارتش آمریکا در نشست روز دوشنبه گزینه های ممکن علیه ایران را مطرح کردند اما رئیس جمهوری با طرح درگیری دوباره آمریکا در یک جنگ خارجی دیگر مخالفت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
زنی که به همراه سه برادرش با صدور دستوری از سوی قاضی ویژه قتل عمد مشهد بازداشت شده بود در اعترافاتی تکان دهنده راز جک سواری جسد سوخته داماد را فاش کرد!
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۸۱ سایت دیگر  
به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی، فروش یک بسته رب گوجه فرنگی 800 گرمی به قیمت 22 هزار تومان در حالیکه قیمت گوجه فرنگی ربی کیلویی 1000 تومان است، نشان از سودجویی کارخانه های تولیدکننده دارد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
جلسه شورای اداری مازندران با حضور وزیر علوم و استاندار و مدیران و مسئولین استان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تیتر امروز به نقل از شبستان، رسول ظفرمند در جلسه شورای اطلاع رسانی اداره کل بیمه سلامت استان مازندران با موضوع بررسی اطلاع رسانی طرح های نوین الکترونیکی سازمان بیمه سلامت ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اولین گزینه ای که برای جایگزینی علی عسگری مطرح شد، سیدمحمد حسینی بود؛ وزیر فرهنگ و ارشاد دولت دوم محمود احمدی نژاد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
رسیدگی به پرونده مدیرعامل کارخانه ای در شهرستان بیستون استان کرمانشاه که متهم به کودک آزاری است، همچنان ادامه دارد...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
در پایان فصل برداشت، برخی از کشاورزان با آتش زدن گسترده مزارع گندم و برنج، زمین خود را مهیای کشت جدید پاییزه می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۳۶ سایت دیگر  
اظهارات ضد و نقیض مقامات امریکایی در کنار اعلام صریح رییس جمهور این کشور در خصوص ضرورت اعلام نظر عربستان سعودی در مورد عامل حمله روز شنبه به تاسیسات نفتی این کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
سه دهک پردرآمد ایران چه کسانی هستند؟ شاید برای پاسخ به این سئوال لازم باشد به گفته های رحیم زارع عضو کمیسیون تلفیق استناد کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس مرکز فوریتهای پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: سامانه اتوماسیون اورژانس مازندران با ثبت تمامی ماموریت ها برای سهولت کار این مجموعه راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
منیژه حکمت از مهناز افشار درخواست کرد که براساس مصاحبه قدیمی پگاه آهنگرانی این شائبه را جا نیندازد که دخترش این گفت وگو را برای رفع ممنوع الخروجی اش انجام داده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
برنامه پرواز فرودگاه های مازندران را در باشگاه خبرنگاران مشاهده کنید.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران گفت: هوای استان در بیست و هفتمین روز شهریورماه، نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
ریاض اتهام ایران را به تامین تسلیحاتی حوثی ها تنزل داده و آمریکا هم می گوید قصد ندارد به خاطر آرامکو بجنگد، اما این همه تردید در مواجهه با ایران از بابت چیست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کوروش نوذری ظرفیت بالای نخبه پروری را از نقاط قوت مراکز آموزش عالی در استان بیان کرد و گفت: 3500 دانشجو و استاد نخبه در استان شناسایی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
عباس زارع از روز شعر و ادب فارسی به عنوان روز طلایی فرهیختگی و نکوداشت مفاخر بزرگ فرهنگ و ادب سرزمین یاد کرد و گفت: مازندران مهد شاعران بزرگ است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
علی اصغر یوسف نژاد خواستار ترسیم نظام حمایتی از دانشگاه ها شد و گفت: برش استان مازندران از شاخص های قانونی در بخش علمی مشخص شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
گاهی سایه به سایه ات می آید، گاهی هم شانه به شانه ات. همیشه کسی مراقب توست. تمام لحظاتی که در جزیره گردشگری آوازه هستی تو را می پاید، در عشق آباد هم. هر جا هم که پا به پایت نمی آید، خبرت را می گیرد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح گردشگری آشوراده از آن طرح های پرحاشیه ایست که سه رئیس جمهور مختلف را به خود دیده است. حدود 15 سال است که عده ای قصد دارند در اکوسیستم آشوراده ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان گفت:سهم درآمد و اشتغال مازندران در صنعت حدود 10 درصد است و باید به این حوزه توجه شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای شهری مازندران، از حذف قبوض کاغذی آب خبر داد و گفت: مشترکان با ارسال شناسه قبض خود به شماره پیامک 30004615 این سازمان را برای حذف قبوض کاغذی همراهی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
منصور غلامی گفت: توسعه بیشتر و تامین زیرساخت های واحدهای دانشگاهی وظیفه مهمی بوده که در دستور کار است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
زمین لرزه 3.8 ریشتری که شامگاه سه شنبه محموداباد را لرزاند خسارت نداشت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قشم در راستای احقاق حقوق عامه و جلوگیری از تضییع احتمالی و بررسی همه قرارداد های واگذاری اراضی ساحلی قشم چه از سوی سازمان منطقه آزاد قشم یا سایر سازمان های دولتی دادستانی به ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، با بیان اینکه نیاز به چوب و فرآورده های چوبی بیش از دو برابر تولید چوب در کشور است، تصریح کرد: زراعت چوب به تنهایی پاسخگوی نیاز صنایع وابسته به چوب کشور نیست.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
عباس رافعی که همچنان در صدد فراهم شدن شرایط برای اکران فیلم بُهت است، قصد دارد به زودی یک فیلم حادثه ای و اکشن را جلوی دوربین ببرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اگرچه قیمت نفت دیروز به دنبال حمه به تاسیسات نفتی عربستان و کاهش 50 درصدی تولید نفت این کشور تا نزدیک 70 دلار در هر بشکه بالا رفته بود اما امروز با اعلام آمریکا مبنی بر استفاده از ذخایر استراتژیک ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۴۰ سایت دیگر  
مطابق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، استفاده از کد دستوری برای مشترکان رایگان است و در صورتی که ارائه خدمت به مشترک هزینه داشته باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۵۲ سایت دیگر  
مدتی است که برخی افراد به سوء استفاده از طرح "الزام استفاده از کارت سوخت" اقدام کردند و با ارسال پیامک ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۴   + ۷۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران ضمن تأیید سفر هیأتی از طالبان به کشور، این سفر را در چارچوب رایزنی های فراگیر جمهوری اسلامی با همه طرف ها در افغانستان برشمرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
یکی از مسئولان محلی استان دیالی عراق اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر توقف زائران ایرانی در گذرگاه منذریه( مرز خسروی ) را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس پلیس پایتخت از برخورد با پرسه زنان در اطراف مدارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نتایج آمارگیری شاخص های بازار کار و تغییرات آن در سال 97 نسبت به سال 96 نشان می دهد، تعداد جمعیت 10 ساله و بیشتر حدود 66 میلیون و 800 هزار نفر بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دادگستری سرعین در رسیدگی به پرونده یک متهم، وی را به جای حبس و زندان به خرید 110 جفت کفش ایرانی برای کودکان و دانش آموزان یتیم و محروم این شهرستان محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور گفت: بازار طلا غیر قابل پیش بینی است اما بر اساس تجربه و سال ها کار کردن در این صنف، این روزها بازار طلا و ارز که مکمل هم هستند خوشبختانه در حال حرکت به سمت آرامش است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
توضیحات سخنگوی قوه قضاییه در دهمین نشست خبری در مورد مفقود شدن برادران صدرالساداتی توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه از رسانه ها می خواهم شرایط خانواده سخر خدایاری را هم ببینیم و بیش از این آنها را آزار ندهیم، گفت: آنها خودشان صحبت هایشان را مطرح می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: رئیس قوه قضاییه لیست اموال خود و اعضای خانواده اش را به رهبر انقلاب ارائه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۶۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان قیمت قانونی دفترهای دانش آموزی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
کتاب خاطرات جدیدی از سوزان سانتاگ تحت عنوان "سانتاگ" به قلم بنجامین موزر وارد بازار کتاب شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
حجم تجاری ایران و اروپا از ژانویه تا ژوئیه 2019 به بیش از 3 میلیارد یورو رسید. با وجود آن که این رقم تنها یک سوم تجارت در مدت مشابه سال گذشته است اما حجم تجاری در ماه ژوئیه بالاترین رقم سال را ثبت ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه از صدور کیفرخواست برای استرالیایی های بازداشت شده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
پس لرزه های خودسوزی سحر خدایاری مشهور به دختر آبی همچنان ادامه دارد. روزنامه کیهان طی یادداشتی به قلم حسین شریعتمداری ضمن سناریو خواندن این خودسوزی، به علی مطهری حمله کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
منصور غلامی گفت: اصلاحیه سهمیه بندی های برای کنکور و پذیرش در دانشگاه ها در مجلس رای نیاورده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
یکی از پرونده های بانکی تا امروز بیش از 3 هزار میلیارد تومان از اموال یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی را به بانک های کشور برگرداندیم.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
پرفسور داوود دومیری گنجی ازپیشرفت قابل توجه مراحل ساخت دانشکده دامپزشکی آمل به عنوان نخستین دانشکده دامپزشکی شمال کشور تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام ناصرشکریان امیری، توسعه دبیرستان های معارف اسلامی صدرا را دغدغه مهم سازمان تبلیغات اسلامی برشمرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با تاکید بر ضرورت واریز همه درآمدهای شهری به حساب خزانه گفت: برخی از واحدهای شهرداری مبالغ درآمدی خود را در حسابی به جز حساب های مورد تأیید شورا واریز می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
در این راستا سایت فوتو مرکاتو فرانسه در گزارشی به تمجید از سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت پرداخت. این سایت تیتر گزارش خود را این طور زد: المپیک لیون باید مواظب سردار آزمون ملقب به مسی ایران باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۵۶ سایت دیگر  
در چهار ماهه نخست سال جاری 3 هزار و 986 متقاضی سقط جنین درمانی به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کردند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۹   + ۵۲ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت یکی از پیمانکاران ورزشگاه آزادی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرنگاری در بازدید از یکی کارخانه های آردسازی، گندم های آلوده به ضایعاتی همچون خاک، سنگ و شن را مشاهده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
سرعت بهبودی زخم هایی که طی روز اتفاق می افتد، بیشتر و نتیجه ی عمل جراحی قلبی که بعدازظهر انجام می شود، رضایت بخش تر است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت مزدا اعلام کرده نخستین خودروی الکتریکی خود را در نمایشگاه اتومبیل توکیو در ماه آینده رونمایی می کند. این خودرو در 2020 به بازار عرضه می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...