چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۸May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جهاد»

رئیس جمهور با تبریک روز جهانی روابط عمومی به همه فعالان دغدغه مند این عرصه، اظهار داشت: روابط عمومی ها و اصحاب ارتباطات، مشعل داران توسعه آگاهی و جهاد تبیین در جامعه هستند و از جایگاهی مهم در تحقق اقناع عمومی، برخوردارند.
ایانا   ۶ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار از خرید تضمینی 50 تن کلزا از کشاورزان این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: بیش از 76 هزار تن کلزا از کشاورزان این استان خریداری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: به منظور حمایت از اشتغال خانگی و اقتصاد خانوار غرفه های نمایشگاه مشاغل خانگی به یک سوم قیمت اجاره داده می شود.
ایسنا   ۱۴ دقیقه پیش    
ایسنا/همدان مدیر جهاد کشاورزی اسدآباد از پیش بینی تولید و برداشت 270 تن کلزا از مزارع این شهرستان خبر داد.
معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج جهاد کشاورزی گفت: استقلال واقعی کشور در گروی استقلال اقتصادی به ویژه در حوزه امنیت غذایی است و بعد از جنگ روسیه و اوکراین دنیا در حوزه امنیت غذایی دچار چالش شده است.
ایسنا   ۱۹ دقیقه پیش    
ایسنا/گیلان معاون دانشجویی و فرهنگی موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی گیلان، از برگزاری سومین دوره مسابقه استانی چالش جاذبه(نجات تخم مرغ) خبر داد و گفت: ثبت نام برای دانشجویان کلیه رشته ها آزاد است.
ایانا   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزآباد با اشاره به آغاز کشت ذرت در این شهرستان گفت: کشاورزان در صورت وجود و تامین آب پایدار نسبت به کشت ذرت در اراضی خود اقدام کنند.
ایانا   ۲۶ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرقان از رکورد داری یک گله گوسفند نژاد رومانف در چند قلوزایی در این شهرستان خبر داد و گفت: این گله رکورد پنج قلوزایی را ثبت کرده است.
مدیرکل بازرسی و نظارت بر کالا های اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در نظارت بر بازار کالا های اساسی ملاک قیمت هایی است که به تأیید سازمان حمایت رسیده و با گران فروشان برخورد می شود.
ایرنا   ۲۹ دقیقه پیش    
سمنان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان گفت: روابط عمومی در خط مقدم جهاد تبیین است و دشمن شناسی یکی از محوری ترین اقدامات این بخش محسوب می شود.
دانا   ۳۳ دقیقه پیش    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان قم از کشت گیاه سورگوم دانه ای و علوفه ای در قم خبرداد و گفت: با توجه به شرایط جهانی و کمبود کشت ذرت کشت سورگوم دانه ای و علوفه ای در قم با توجه به سازگاری این محصول با آب و هوای قم در حال انجام است.
ایسنا   ۳۴ دقیقه پیش    
ایسنا/قزوین نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین با بیان اینکه بخش عمده ای از بار جهاد تبیین بر دوش سازمان تبلیغات اسلامی قرار دارد، گفت: امامان محله تنها پیش نماز نیستند و باید در جهت رفع مسائل مردم را امامت کنند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان "خدمت رسانی به مردم را هرگز از دستور کار خود خارج نمی کنیم زیرا در اولویت ما قرار دارد "، گفت: سپاه با همکاری وزارت نیرو 10هزار روستا را آبرسانی می کند.
امیر سرتیپ نعمتی گفت: جهاد تبیین لازمه حفاظت از ارزش های والای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری فارس   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جهاد کشاورزی سمیرم گفت: با حمایت از بخش کشاورزی در سال زراعی جاری سطح زیر کشت گندم در سمیرم افزایش 35 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است.
تحلیل بازار   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به کاروان ترویجی ارتقای بهره وری کشاورزی، برپایی نهضتی جهادی برای ترویج دانش و نوآوری در عرصه های کشاورزی را اقدامی ارزشمند و شایسته تقدیر دانست.
روز چهارشنبه مورخ 28 اردیبهشت ماه کارگروه اجتماعی فرمانداری شهرستان طالقان با محوریت رزمایش جهاد امید آفرینی به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور فرمانده ناحیه امام زمان(عج) ،مسئولین ادارات و بخشداران تابعه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
نصیر نیوز   ۴۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، امیر دریادار دوم رضا عباسی روز چهارشنبه در کارگاه آموزشی سینمای مستند، اظهار داشت: در موضوع جهاد تبیین، هنرمندان و اصحاب رسانه می توانند به ویژه در حوزه دفاع مقدس کمک بسیار زیادی کنند و گام های موثر برای تحقق اهداف جهاد تبیین بردارند ...
ایرنا   ۵۰ دقیقه پیش    
ایلام - ایرنا - دومین رویداد استارتاپی در زمینه کشاورزی با همکاری پارک علم و فناوری و سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۵۰ دقیقه پیش    
مسوول واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت شهرستان خرم آباد گفت: اجرای برنامه آموزش تغذیه سالم توسط کارشناسان تغذیه ،آموزش کاشت سبزیجات توسط کارشناسان جهاد باهدف اصلاح الگوی تغذیه خانوار ها و افزایش دسترسی به سبزیجات با ایجاد باغچه های خانگی صورت گرفته است.
پیام خاوران   ۵۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بشرویه گفت: این شهرستان با تولید سالانه بیش از 800 تن بذر پنبه، تنها تولید کننده رقم خرداد در کشور است.
به منظور بررسی طرح های سازمان جهاد کشاورزی استان درخصوص تسهیلات موضوع بند (الف) تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 کل کشور، اولین جلسه کارشناسی در سالجاری با حضور سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی ...
جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام طی مراسمی با حضور رییس و معاونان فرهنگی جهاد دانشگاهی امروز افتتاح شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، دکتر علی منتظری رییس جهاد دانشگاهی در این مراسم با اشاره به فعالیتهای مختلف جهاد دانشگاهی در حوزه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی ...
ایرنا   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مشاور وزیر و رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور گفت: نیازمند بازتعریف نقش روابط عمومی هستیم زیرا امروز روابط عمومی ها در خط مقدم جهاد تبیین و روایت گری قرار دارند.
صبح قزوین   ۵۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد قمی گفت: برای اجرای جهاد تبیین نباید به سخنرانی در منبر و برگزاری برنامه و همایش بسنده کرد بلکه باید به روشنی در جامعه مطرح شود که در این بخش وظیفه سنگینی بر دوش داریم.
ایسنا   ۵۹ دقیقه پیش    
ایسنا/قزوین رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مسئله جهاد تبیین، مسئله نخست و اهم کشور است، امروز شرایط اقتصادی وضعیت سختی را برای مردم ایجاد کرده اما نمی توان از ضرورت جهاد تبیین غافل شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از فعالیت 600 واحد مرغداری در استان خبرداد و گفت: نیاز روزانه قم به تخم مرغ 50 تن است اما به همت تولیدکنندگان در روز حدود 250 تن تخم مرغ تولید می شود و روزانه حدود 200 تن تخم مرغ به استان های دیگر صادر می شود.
سعید خسروی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردل گفت: 40 هکتار پیاز در روستای آلیکوه شهرستان اردل کشت می شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در خصوص شایعات افزایش قیمت برنج و گوشت قرمز، اظهار کرد: مردم نگران نباشند؛ این اقلام افزایش قیمت نخواهد داشت و برای رفع نگرانی مردم از امروز 950 تن برنج تنظیم بازار کم کم به بازار تزریق خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رئیس جهاد کشاورزی باغملک پیش بینی کرد 600 تن دانه روغنی کلزا از مزارع این شهرستان برداشت شود.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/سمنان سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از تسهیلات 2 میلیاردی ارزان قیمت برای حمایت از دامداران این استان خبر داد و گفت: دامداران استان سمنان برای دریافت تسهیلات حمایتی ویژه اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها باید در سامانه سیتا ثبت نام کنند.
وزارت صنایع و معادن   ۱ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی اظهار کرد: هم زمان با سراسر کشور در آذربایجان غربی نیز مانور تشدید بازرسی از سطح عرضه و تولید با همکاری اداره کل صمت و سازمان های تعزیرات حکومتی، اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تعزیرات حکومتی، پلیس امنیت اقتصادی نیروی انتظامی ...
هانا خبر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر باغبانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از پیش بینی برداشت 350 تن توت فرنگی از مزارع و گلخانه های استان کرمانشاه تا اواخر خرداد ماه خبر داد.
هانا خبر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از اختصاص 350 میلیارد تومان تسهیلات برای تکمیل و راه اندازی 67 طرح صنایع تبدیلی در استان خبر داد.
حوزه   ۱ ساعت پیش    
حوزه / مدیر حوزه علمیه خواهران استان قزوین گفت: امروز افراد دارای منبر و جایگاه سخنرانی باید از این طریق در مقابل دشمن که واقعیت های انقلاب را به طور موذیانه و وارونه زیر سؤال می برد، روشنگری کنند.
مسوول دفتر نمایندگی وزارت جهاد کشاورزی در شورای عالی زکات گفت: کشاورزان، دامداران و بازاریان کشور از ابتدای امسال تاکنون سه هزار میلیارد ریال زکات پرداخت کردند که بخش اعظم آن زکات فطره بود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قشم از برداشت 9 تُن توت فرنگی مرغوب در نگین خلیج فارس خبر داد و گفت: تمامی این محصول برای مصرف قشموندان و سایر شهروندان هرمزگانی به بازار عرضه شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان ازاجرای عملیات مبارزه با پوره سن غلات در مزارع غلات این شهرستان خبر داد.
هم اندیشی   ۱ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت:پاسداران کسانی هستند که هرگاه آرایش قدرتمند جبهه دشمن را می بینید نه تنها هراسی به دل راه نمی دهید بلکه قلب های شما مطمئن است و بر ایمان شما افزوده می شود؛ ما محصول 43 سال تجربه جهاد در میدان های سخت، در تنگناها، کمبودها و نابرابری ها هستیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: خرید تضمینی گوشت مرغ در راستای حمایت از مرغداران استان با قیمت 52 هزار تومان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد خانه سازی رزمندگان گفت: فاز اول مسکن حضرت ولی عصر (عج) افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: ثمره جهاد تببین باید تاثیرگذاری و موثر بودن بر اذهان و افکار عمومی باشد به گونه ای که فریاد از نهاد دشمن برخیزد.
ایانا   ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
مجری طرح گیاهان قندی وزارت جهاد کشاورزی از افزایش 60 درصدی قیمت تضمینی چغندرقند نسبت به سال گذشته خبر داد.
جامعه الزهرا   ۱ ساعت پیش    
اداره کل تبلیغ کارگاه انگیزشی جهاد تبیین را ویژه مبلغان سراسر کشور برگزار می کند.
به گزارش ایران اکونومیست، عباس عسکرزاده اظهار داشت: در دوماهه فروردین و اردیبهشت ماه امسال بیش از 4 میلیون و 500 هزار تن غلات و کالای اساسی به کشور وارد و توزیع شده است. ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از خرید مرغ های مازاد در این استان از سوی شرکت پشتیبانی برای جلوگیری از متضرر شدن مرغدارها خبر داد.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام قمی گفت: در جهاد تبیین به صرف گفتن در منبری نباید بسنده کرد و باید به روشنایی و نور هدایت منجر شود و باید توان ها را به این حوزه پیوند زنیم.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین: تا پایان سال جاری برای اشتغالزایی 5 هزار نفر در بخش کشاورزی این استان پیش بینی و هدفگذاری شده است.