جمعه ۰۴ مهرساعت ۱۴:۱۲Sep 2020 25

جدیدترین‌های «جهاد»

 
نصیر نیوز   ۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از روابط عمومی دادگستری خوزستان حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی در دیدار رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان، بر لزوم پیشگیری از تغییر کاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی تاکید کرد و گفت: یکی از معضلاتی که در سطح ملی با آن مواجه هستیم بحث تغییر کاربری غیر مجاز اراضی [...]
خبرگزاری مهر   ۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - معاون تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از صرفه جویی 124 میلیون مترمکعبی آب در مزارع و باغات استان خبر داد.
ایرنا   ۱۱ دقیقه پیش    
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: انقلاب اسلامی توانست هویت جهاد دفاعی را که در اسلام از عظمت بالایی برخوردار است، احیا کند.
ایانا   ۲۱ دقیقه پیش    
معاون تولیدات گیاهی جهاد کشاورری خراسان رضوی گفت: کشت قراردادی راه نجات پنبه است.
یزد فردا   ۲۹ دقیقه پیش    
مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: امسال از سطح 260 هکتار تاکستان های این شهرستان چهار هزار و 500 تن ارقام مختلف محصول انگور برداشت شد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی شهادت سرتیپ پاسدار علی(حمید) خدادی معاون ایمنی و اقدامات تامینی سپاه را تسلیت گفت.
مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به ریاست دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری فردا (شنبه) در سالن شهدای جهاد علمی این وزارت برگزار خواهد شد.
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی ازآغاز کشت دانه روغنی کلزا در استان خبر داد و گفت : بر اساس برنامه ابلاغی وزارت جهاد کشاورزی، 7هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان در راستای کاهش مصرف آب در بخش کشاورزی و دستیابی به خودکفایی در تولید،امسال زیر کشت کلزا می رود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- رییس اداره فناوری های مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در نیمه نخست امسال 52 میلیارد تومان از تسهیلات مکانیزاسیون در استان جذب شده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سردار خدادی محصول سال های مجاهدت و درخشش در دوران دفاع مقدس است که چهل و یک سال لباس جهاد را به تن کرد و امروز لباس و ردای زیبای شهادت را بر اندام خود پوشاند و به لقای الهی پیوست.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تبریز - ایرنا - مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه حدود 32 هزار تن انگور براثر سرمازدگی سال جاری از بین رفت، گفت: میزان تولید انگور در سال جاری 273 هزار تن خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی آزادشهر از توزیع بذر کلزا بین کشاورزان متقاضی کشت در این شهرستان خبر داد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح پنبه وزارت جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر سطح زیرکشت این محصول به بیش از 98 هزار هکتار رسیده که نسبت به دو سال گذشته یک رشد 18 درصدی به خود گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی با بیان این که مقاومتدر مسیر حق یک ضرورت همیشگی است، گفت: جهاد جبهه ها، ایثاری گری ها، مقاومت ها، صبرها، جهادها و شهادت ها مصداق اتم و اکمل مقاومت در روزگار ماست.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر تعداد 720 واحد مرغداری در استان فعال است که نیازمند تامین نهاده های دامی هستند.
دیدشهر   ۳ ساعت پیش    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از راه اندازی دبیرخانه بازنگری طرح جامع گردشگری استان خبر داد و گفت: در راستای عملیاتی شدن طرح، دبیرخانه مربوطه در محل جهاد دانشگاهی تشکیل و جلسات متعدد با گروه های هدف برگزار می شود. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- مجری طرح پنبه وزارت جهاد کشاورزی گفت: تولید وش پنبه در کشور نسبت به آغاز برنامه ششم 68 درصد و نسبت به سال گذشته 18 درصد افزایش دارد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت- مدیر هماهنگی ترویج جهاد کشاورزی گیلان از اجرای طرح تولید 10 محصول کشاورزی گواهی شده و استاندارد خبر داد و گفت: توان افزایی جوامع محلی هدف اجرای این طرح است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: "حسن خضری وند" کشاورز اهل روستای "ملاکندی" از توابع بخش مرکزی این شهرستان با تولید 203 تن پیاز از هر هکتار عنوان نخست را در آذربایجان غربی به خود اختصاص داد.
مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: سرمازدگی امسال، میزان تولید گردو را در استان حدود 3 هزار تن کاهش داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیر امور دام و جهاد کشاورزی البرز گفت: صنعت پرورش اسب در البرز دارای بهترین فضا های پرورشی، امکانات و بهترین نوع اسب در سطح کشور و خاورمیانه است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 90 درصد از اراضی کشاورزی در استان فاقد بیمه است که باید برای بهبود جهشی این روند، اقدامات موثری با همراهی بیمه ها صورت گیرد.
مدیر جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: امسال از سطح 260 هکتار تاکستان های این شهرستان چهار هزار و 500 تن ارقام مختلف محصول انگور برداشت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی کیار، از انجام عملیات کیل گیری انگور به منظور معرفی باغدار نمونه در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
مجری طرح پنبه وزارت جهاد کشاورزی گفت: خراسان رضوی با 23 هزار هکتار سطح زیر کشت، رتبه اول تولید پنبه در کشور را داراست.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: 10 هزار تن انواع بذور گندم و جو آبی و دیم تامین شده که برای کشت پاییزه در اختیار کشاورزان این استان قرار می گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
فرمانده کل ناحیه مقاومت سپاه شهرستان خوسف گفت: رزمایش جهاد خدمت رسانی به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت : کشاورزی این استان اصلا سنتی نیست و بیشتر اراضی با سیستم های نوین آبیاری محصول تولید می کنند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از پیش بینی برداشت 5000 تن کلزا از اراضی استان خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: 90 درصد از اراضی کشاورزی در استان فاقد بیمه است که باید برای بهبود جهشی این روند، اقدامات موثری با همراهی بیمه ها صورت گیرد.
دیار آفتاب   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حکایت این روزهای کرونایی بی شبهات به دوران دفاع مقدس نیست ، ایثار و ایستادگی کادر درمان در جبهه مقابله با کرونا برای دفاع از حریم سلامت کشور یادآور همان فداکاری هایی است که رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس رقم زدند.
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خالد قدومی در گفت وگو با میزان، با اشاره به چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در نقش این گنجینه ارزشمند انقلاب اسلامی در شکل گیری جبهه مقاومت، گفت: الگوی دفاع مقدس ایران در مقابل الگوی سازش است. انقلاب اسلامی ایران، الگو در فلسطین است ...
همشهری   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سروش و میثاق دو رادار جدید ایرانی هستند که توسط جهاد خودکفایی ارتش، به سامانه پدافند هوایی کشورمان اضافه شدند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- جهادگران عرصه سازندگی و بسیجیان ملایر پس از گذشت 40 سال از دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی، همچنان پرشور و انقلابی اند و برای محرومیت زدایی از روستاها بدون چشم داشت در تلاش هستند و در کمک به همنوع سر از پا نمی شناسند.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- رضایی، معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی استان سمنان بابیان اینکه سه هزار و 579 هکتار باغ انگور در شاهرود وجود دارد، گفت: پیش بینی می شود 35 هزار تن انگور از این باغات برداشت شود.
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گراش از قرنطینه شدن باغ های آلوده به سوسک سر خرطومی حنایی در بخش ارد این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون 15 اصله نخل...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نیکشهر گفت: بارندگی های سال گذشته تاکنون در منطقه بلوچستان رونق خوبی در زمینه های مختلف بخش کشاورزی ایجاد کرده است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
هر ساله از اراضی زیر کشت آفتابگردان در استان قزوین بالغ بر 2900 تُن محصول برداشت می شود. به گفته مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی قزوین، حدود 1400 هکتار آفتابگردان آجیلی در سطح استان کشت می شود که از این میان بیشترین سهم تولید در شهرستان های بوئین زهرا و تاکستان به ترتیب با 1140 و 200 هکتار است ...
مرآت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۱:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
غنیان گفت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی همزمان با سراسر کشور در استان سمنان آغاز شد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: برای توسعه باغات به ویژه کشت درختان خشکبار مانند گردو، فندق، پسته، بادام و شاه بلوط حمایت های تشویقی در دستور کار این سازمان قرار دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجن در مجلس با تاکیر بر اهمیت مردمی شدن دفاع مقدس، گفت: دفاع و مقاومت در برابر دشمنی که از بیرون به کشور هجوم آورده جز با کمک نیروهای مردمی و ظرفیت های درون یک جامعه امکان پذیر نیست.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی جهاد کشاورزی مازندران گفت که کشاورزان استان امسال تاکنون 437 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره مدیریت بحران سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: هزار و 280 میلیارد ریال به کشاورزی شهرستان شیروان در نیمه نخست امسال خسارت وارد شد که بیشترین آن مربوط به سرمازدگی باغ ها در فصل بهار بود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همایش بزرگ زنان عاشورایی با هدف تجلیل از بانوان ایثارگر عرصه جهاد و شهادت دوران هشت سال دفاع مقدس و بانوان مدافع سلامت همزمان با آغاز چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس به همت حوزه بسیج حضرت معصومه (س) قرچک برگزار شد.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
با حضور استاندار خوزستان معاون وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان عملیات اجرایی پروژه 10 هزار تنی تولید، فرآوری و صنایع جانبی آبزیان دوپیران در گتوند آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: صادرات تخم مرغ از مبادی گمرکی منوط به مجوز این وزارتخانه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مجری طرح پنبه وزارت جهاد کشاورزی گفت: استان خراسان رضوی با 23 هزار هکتار در رتبه اول تولید پنبه قرار دارد. در حال حاضر استان های گلستان، فارس، خراسان رضوی، شمالی، جنوبی و اردبیل 6 استان مهم کشور در تولید پنبه هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ساماندهی کشتار دام در استان نیازمند همکاری نیروی انتظامی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
افتتاحیه رزمایش جهاد آموزشی استان همدان به صورت نمادین و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان در مدرسه شهید بهشتی لالجین برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، در این مراسم که معاون هماهنگی سپاه انصار الحسین(ع) همدان، معاون آموزش متوسطه استان ...