پنجشنبه ۱۱ آذرساعت ۱۷:۰۱Dec 2021 2
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 4 آذر 1400 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 آذر 1400 
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۳    
اولویت های پژوهشی سال 1400 و 1401 فرهنگستان هنر در نامه ای به معاونان پژوهشی دانشگاه ها اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۷    
جریمه مشترکان پرمصرف و بدمصرف گاز طبیعی از ابتدای آذرماه آغاز شده که بر این اساس قبض گاز 4 درصد مشترکان پرمصرف چهار برابر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۷:۳۶    
ایسنا/ایلام دکتر احمد وحیدی وزیر کشور وارد ایلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۷    
فرمانده سپاه سردشت گفت: در هفته بسیج روزانه تعداد 120 بسیجی و جهادگرد در سه یادمان دفاع مقدس این شهرستان حضور یافتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۵    
ایده های دانشمندان جوان 5 حوزه علوم پایه (ریاضی، آمار، علوم کامپیوتر، فیزیک، شیمی، زمین شناسی و علوم زیستی) در اختتامیه جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان معرفی می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۷    
ایسنا/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: تا پایان آذرماه قرار است از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان اردبیل 100 میلیارد تومان منابع برای پروژه های مصوب تأمین و تخصیص یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی طی مراسمی با حضور رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج 35 زندانی جرایم غیر عمد و محکومین مالی استان آزاد شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن رفع ایرادات شورای نگهبان در طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار موافقت کردند که ماده مربوط به جایگزینی آزمون وکالت برای قضات به کمیسیون مربوطه ارجاع شود
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۰    
ایسنا/فارس همزمان با هفته بسیج، با همت خیران جهرمی، عطر خوش نیکوکاری 8 زندانی را به آغوش خانواده هایشان بازگرداند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۵    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیر سازمان دانش آموزی خراسان جنوبی از تولید670 اثر توسط دانش آموزان دختر و پسر دوره های مختلف تحصیلی در سال گذشته با موضوع زلزله خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۸    
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی بر نقش بانک توسعه تعاون در محرومیت زدایی از سیستان و بلوچستان تأکید ورزید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۵    
ایسنا/گیلان مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان گفت: گیلانیان با خرید 20 هزار و 990 نسخه کتاب به ارزش بیش از 12 میلیارد و 196 میلیون ریال در طرح پائیزه کتاب 1400، سرمایه گذاری فرهنگی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۴    
ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل با اعلام اینکه محور چهارخطه شیراز-جهرم-لار حداکثر تا چهار سال آینده تکمیل می شود از نیازمندی این محور به 3 هزار میلیاردتومان اعتبار برای تکمیل ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۰    
رئیس هیات مدیره بیمه سرمد گفت: باید با همکاری تمامی مدیران و کارکنان، بیمه سرمد به یک برند معتبر و مورد اطمینان مشتریان تبدیل شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۸    
در بلک فرایدی امسال، دیجی پی به مدت یک هفته، به مشتری های دیجی کالا اعتبار BNPL اختصاص می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۶    
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید حفظ و نگهداشت درست از اموال و دارایی های شهر به ویژه آنانی که برای خدمت رسانی به مردم تمهید شده اند را اولویت نخست خود بداند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶    
خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در بمبئی دومین دور گفتگوی ادیان هند را به صورت برخط در تاریخ 11 آذر با حضور آشوری مسئول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در بمبئی برگزارمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۴    
مرکز تحقیق و توسعه همراه اول با هدف گسترش دانش کاربردی فناوری های فضاپایه، از فن چالش طراحی و ساخت ماهواره مکعبی حمایت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۲    
ایسنا/زنجان رئیس اداره بهزیستی شهرستان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون نزدیک به 12 هزار مورد غربالگری های ژنتیک، بینایی و شنوایی و مداخله بهنگام توسط بهزیستی صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۱    
ثبت نام بیست و دومین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور از امروز شنبه 6 آذر 1400 آغاز می شود و به مدت 4 روز ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۴    
ایسنا/قم حجت الاسلام والمسلمین روحانی از برگزاری پانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان ویژه اعضای کانون های مساجد و بارگذاری آثار در سایت بچه های مسجد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۱۰    
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: با توجه به شرایط خشکسالی باید از منابع تجدید پذیر بیشتر بهره برده و از پساب تصفیه خانه های فاضلاب استفاده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۲    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: ظرف یک هفته آینده افغانستان گمرک خود را در مرز یزدان برای رونق مبادلات تجاری با ایران مستقر می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۸    
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد:کرد: امروز تولید دارو یک امر استراتژیک است و با توجه به شیوع کرونا می بایست بیشتر از پیش مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۱    
با توجه به الزام شناورها برای استفاده از آب تصفیه شده تا سال 2024، یکی از شرکت های فناور نانوسامانه ای برای مدیریت و تصفیه آب توازن کشتی ها تولید کرده که در حال حاضر بر روی یکی از شناورهای داخل کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۸:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از رونمایی گواهینامه ثبت ملی ساختمان اعزام نیروی تبریز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۱۶    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری گفت: در راستای ارج نهادن به تلاش های شبانه روزی جنگل بانان و با پیگیری های به عمل آمده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۴۵    
سفیر ایران در آلمان، گفت: در حالی که حجم مبادلات تجاری ایران و آلمان در سال 2017 به حدود 3.5 میلیارد یورو رسیده بود، در دوران ترامپ، این میزان به نصف تقلیل پیدا کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۷    
ایسنا/فارس معاون سواد آموزی آموزش و پرورش فارس گفت: طرح آموزشی نماز، کلید بهشت است برای 450 نفر از آموزش دهندگان سواد آموزی استان اجرایی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۶    
ایسنا/فارس رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های فارس گفت: برای کار فرهنگی برای دانشجویان باید زیستمان های متفاوت دانشجو را درک کرد و برنامه ریزی های متفاوت نیز انجام داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۶    
ایسنا/کردستان رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت:قرارگاه امنیت غذایی با محوریت سازمان جهاد کشاورزی و با تاکید بر کنترل قیمتها به زودی در کردستان شروع به فعالیت خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۲۴    
ایسنا/کردستان استاندار کردستان سرپرست سه معاونت استانداری را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۹    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی در اختتامیه رویداد ملی صنایع خلاق و فناوری های فرهنگی، با بیان اینکه این دانشگاه یک شبکه ملی و فراملی دارد که این شبکه باید در خدمت هنرِ فکر و دست جوان ایرانی قرار گیرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۷    
ایسنا/سیستان و بلوچستان سیستان و بلوچستان در ردیف برترین مراکز فضای مجازی بسیج کشور قرار گرفت، همچنین بسیجیان این استان 4 عنوان برتر حوزه رسانه و فضای مجازی را کسب کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۹    
ایسنا/لرستان نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: مفاخر لرستان به زبان هنر در سطح کشور معرفی شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۷    
اگر یک رمز عبور فوق العاده امن برای وای فای خود تنظیم کرده اید که گفتن آن به افرادی که می خواهند به وای فای شما متصل شوند، فرآیندی زمان بر است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۴    
ایسنا/قم استاد فلسفه سیاسی گفت: تمدن تخیّل و توهم نیست بلکه واقعیت عینی است که حاصل اقتدار و توانایی هایی است که از مجموعه ای از عناصر مادی و معنوی مولد به دست می آید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۵    
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران گفت: بر اساس مصوبه جدید هیات وزیران در خصوص تعرفه گاز بخش خانگی، جدول 12 پلکانی برای تعرفه گاز تعیین شده که 3 پله اول بدون تغییر تعرفه هستند و از پله 4 تا 12 هر پله 40 درصد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۷    
ایسنا/زنجان اولین همایش بین المللی شهید بدرالدین که به همت جبهه جهانی شباب المقاومة در زنجان برگزار شد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۶    
ایسنا/لرستان مدیر جمع آوری و فروش اموال تملیکی لرستان گفت: سقف فروش اموال تملیکی امسال در استان 80 میلیارد تومان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۴    
آژانس دارویی اروپا برای تزریق نخستین واکسن کرونا مخصوص کودکان بالای پنج سال در کشورهای اروپایی چراغ سبز نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵    
ایسنا/خراسان جنوبی فرماندار فردوس اظهار کرد: 1950 نفر در طرح نهضت ملی مسکن شهرستان فردوس ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۸    
ایسنا/خراسان جنوبی رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قاینات گفت: دستگاه پیشرفته MRI پس از سال ها انتظار تحویل مرکز آموزشی درمانی شهدای قاین شد که قابلیت خدمات دهی به مردم سراسر استان خراسان جنوبی را ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: با اجرای طرح پاییزه کتاب 1400 در کتابفروشی های عضو طرح، پنج هزار و 258 جلد کتاب در این استان به فروش رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۱    
وزیر اطلاعات گفت: هر جا کار با خدمت بسیجی وار و تلاش جهادی همراه باشد، موفقیت سرافرازی و پیروزی را به همراه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۱    
نشانه ها از قطعی بودن جدایی سردار آزمون از لیگ روسیه خبر می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۱    
ایسنا/زنجان رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی کشور گفت: در جامعه باید تغییر نگرش نسبت به دانش آموزان استثنایی ایجاد شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۱    
به الهلال بگویید خوش به سعادتش که با یک تیم 60 میلیون یورویی اسباب آقایی در آسیا را دارد. مجموع ارزش بازیکنان دو تیم پرسپولیس و استقلال، 25 میلیون یورو هم نمی شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۶    
ارزش ارزهای دیجیتالی مهم در بازار افزایش پیدا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۴    
ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جهرم گفت: بیش از 520 اصله نهال کاشت بافت مجول بین باغداران متقاضی کاشت این نوع نخل در شهرستان جهرم توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۶    
ایسنا/لرستان جانشین فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری دو متقلب و کشف 1200 قطعه چک پول تقلبی در شهرستان دورود خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۶    
ایسنا/ایلام رئیس عملیات فرآورش محصولات جانبی شرکت پالایش گاز ایلام گفت: در سال گذشته 67 هزارو 631 متر مکعب و نیمه نخست امسال 46 هزارو 549 مترمکعب سیال صنعتی و بهداشتی وارد تصفیه خانه شده و بعد از ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۵    
ایسنا/لرستان شهید نعمت الله سعیدی از شهدای لرستان در طول حیات پُرفروغش نشان داد مصداق تام نام خویش یعنی نعمت خدا بود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۹:۰۴    
شهردار تهران با تاکید بر لزوم تحول همزمان در روح و جسم شهر، گفت: باید مسیری دنبال کنیم تا مردم بیایند پرچم تغییر و تحول را به دست بگیرند و شهرداری نیز یک نهاد خدمت گزار اجتماعی باشد و باید تحول را در ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۰:۵۹    
برق النگوها همان اول ورودی بازار چشم ها را خیره می کند. انگار به در و دیوار هر مغازه رنگ زرد و سفید براق پاشیده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۰:۵۱    
معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان که در روز پنچ شنبه برای دیدار با مقامات کویت به این کشور عربی سفر کرده بود،گزارشی از دیدارش با وزیر امور خارجه کویت منتشر کرد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۴۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه از بیانیه های اخیر تروئیکای اروپایی و آمریکا علیه ایران در آستانه مذاکرات وین انتقاد کرد و آنها را متقلبانه دانست .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۵    
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز در گفتگوی تلفنی با رشید مردوف معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه ترکمنستان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۱    
سلتیک در آلمان برابر لورکوزن شکست تلخی متحمل شد و لاتزیو حریف خود را شکست داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۹    
ایسنا/مازندران معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: با توجه به ابلاغیه ریاست جمهور جهت ساخت یک میلیون مسکن در سال، تامین زمین جهت اجرای این قانون در استان مازندران نیز در دستور کار قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۵    
ایسنا/گلستان وزیر امور اقتصاد و دارایی با استقبال رسمی مسئولان ارشد استان گلستان وارد گرگان شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۳    
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: ورود به عرصه سیاسی و جناح بندی ها در ماهیت و ذات بسیج وجود ندارد و این مجموعه را باید از این آفت دور نگه داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۰    
ایسنا/اردبیل شهردار اردبیل گفت: پرداخت اضافه کار در شهرداری اردبیل برای کارگران و کارکنان برمبنای ساعات کار اضافی و تلاش موثرتر انجام می شود و در این حوزه نگاه یکسان حاکم نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۵۹    
ایسنا/قم استاندار قم با اشاره به اهمیت واکسیناسیون در راستای مقابله با بیماری کووید 19، ضرورت تلاش دستگاه های فرهنگی و رسانه ها برای اقناع شهروندان جهت افزایش میزان واکسیناسیون کرونا تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۲    
دستیار رسانه ای شهردار تهران سه موضوع حمل و نقل ، مدیریت یکپارچه و آسیب های اجتماعی را از اهم موضوعات جلسه مدیران شهری با رییس جمهور عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۴۱    
ایسنا/قم استاد حوزه علمیه بابیان اینکه دین شامل اعتقادات، احکام و اخلاق است، گفت: از جمله دلایلی که مردم از دین فاصله می گیرند ضعف شناخت و معرفت نسبت به دین، مشکلات خانوادگی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۹    
ایسنا/قم دانش آموزان استان قم موفق به کسب 11 مدال رنگارنگ در المپیادهای علمی دانش آموزی کشور شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۹    
شهردار تهران گفت: زیست شهیدان با عنصر بندگی و اخلاص، جوهره معرفت و قیام و استقامت شکل می گیرد و این سه عنصر کنار هم که جمع می شود ندای ارجعی الی ربک را می شنوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۷    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عالی حرم مطهر رضوی از تسهیل بیشتر شرایط زیارت در روضه منوره و اماکن متبرکه حرم رضوی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۵    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر استان ها به لحاظ شغلی مزیت بندی نشده اند که همین موضوع در توزیع منابع ناعدالتی ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۲    
ایسنا/مازندران رییس کل دادگستری مازندران از جلوگیری از مزایده 64 واحد تولیدی در استان با اختیارات و پیگیری های قضائی و مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۳۰    
دادگاه حکمیت ورزش (CAS) اعلام رأی خود در پرونده سرمربی بلژیکی پیشین تیم ملی را به تعویق انداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۷    
ایسنا/مازندران رئیس سازمان محیط زیست کشور در بازدید از تالاب و پناهگاه حیات وحش میانکاله از خشک شدن 15 هزار هکتار از اراضی این تالاب خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۵    
وزیر دفاع رژیم صهیونسیتی نسبت به حصول توافق بهتر در مذاکرات آتی وین ابراز امیدواری کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۳    
ایسنا/لرستان سرپرست آموزش و پرورش لرستان از واکسینه شدن 96 درصد فرهنگیان استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۲    
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: ظهر امروز به دلیل ایجاد یک اختلال در سیستم پرداخت بانک ملت، سیستم پرداخت الکترونیک جایگاه ها دچار مشکل شد، اما اکنون این مشکل برطرف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۰    
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: سفر رئیس جمهور به استان فرصتی مغتنم برای پیگیری مطالبات مردم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۰۵    
ایسنا/گیلان معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی گیلان از مشارکت بیش از 200 دانشجوی علوم پزشکی گیلان در اجرای واکسیناسیون کووید 19 در استان خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۰۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری آئین تکریم و معارفه استاندار چهارمحال و بختیاری امروز با حضور وزیر کشور و مسئولان استانی در سالن ابن سینای دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد/ عکاس: نیما احمدی
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۸    
ایسنا/گیلان استاندار گیلان، از دستور آیت الله رئیسی برای تشکیل کارگروهی به منظور بررسی وضعیت محصولات کشاورزی در استان خبر داد تا از این طریق مشکلات رسیدگی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۶    
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: یکی از موضوعات مهمی که در مجلس پیگیری می کنیم، احیای جایگاه بسیج سازندگی با محوریت گروه های جهادی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۶    
ایسنا/مازندران عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بزودی با دستور رئیس جمهور سازمان ملی پسماند در کشور آغاز بکار خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۴    
تیم برادران عالمیان در اولین بازی خود در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان شکست خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۵۳    
حدود 9 میلیون نفر سالانه بین ایران و عراق جابه جا می شوند. برای افزایش این سفرها و سامان دهی آن، هیأتی متشکل از 38 آژانس گردشگری عراقی به ایران سفر کرده و مذاکرات جدی را با طرف ایرانی شروع کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۴۸    
ایسنا/کرمان با حضور مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی مس، رئیس و دبیر هیأت ورزشهای همگانی تفاهمنامه همکاریهای ورزشی دو جانبه به امضا رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۹    
ایسنا/هرمزگان معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: حل مشکلات اقتصادی کشور نیازمند عزم و اراده ملی در همه دستگاه های کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۳۲    
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی شهرستان "نرماشیر" گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در اجرای طرح مبارزه با ورود مواد مخدر هنگام کنترل محور "نرماشیر- بم" به یک دستگاه خودروی پژو 405 مشکوک ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۲۵    
ایسنا/خراسان رضوی مسئول نمایندگی جمعیت هلال احمر خوشاب گفت: ریزش قنات در روستای داراب از توابع بخش مشکان شهرستان خوشاب منجر به مرگ 2 کارگر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۷    
ایسنا/ایلام دومین اجلاسیه کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام با مشارکت 2 ایل شوهان و ملکشاهی و با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، استاندار ایلام ، جمعی از مسئولین کشوری و استانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۵۱    
ایسنا/گلستان دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری کشور با اشاره به حضور وزیر اقتصاد در منطقه آزاد تجاری اینچه برون، گفت: فردا دبیر اجرایی منطقه آزاد تجاری اینچه برون معرفی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: برخورد یک دستگاه خودروی روآ با تیربرق در تبریز، 6 مصدوم بر جا گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه عاشورا، شاخص ترین ویژگی بسیج را ولایت مداری و اطاعت ازولایت عنوان کرد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۳۷    
سخنگوی دولت گفت: توسعه اقتصاد دیجیتال و حمایت از جوانان نخبه ایرانی جزو اولویت های دولت مردمی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۴    
ایسنا/سیستان و بلوچستان وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ورزش بانوان باید خودکفا و استقلال داشته باشد تاکید کرد: ورزش بانوان در کشور باید بی نیاز از تخصص، تکنولوژی و منابع انسانی مردان شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۱    
ایسنا/فارس نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات ایمنی تردد سواره و پیاده در محدوده کمربندی شیراز، تاکید کرد که رفع این مشکلات بدون بهره گیری از توان بخش خصوصی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۹    
دولت لیبرال کانادا دوره سوم خود را با سخنرانی فرماندار کل کانادا و با تمرکز بر کنترل بحران ادامه دار کرونا آغاز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۸    
ایسنا/اصفهان فرید نعیمی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۷    
ایسنا/فارس تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) گفت: دانشکده علوم و معارف قرآن کریم شیراز با توجه به زیرساخت ها و توانمندی هایی که دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۷    
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار کنارک گفت: بزرگ ترین کارخانه لنج سازی این شهرستان ساعاتی پیش دچار حریق شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۶    
ایسنا/اصفهان معاون بین الملل و امور دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اسلامی از رشد 500 درصدی جذب دانشجوی خارجی خبر داد.