دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۰۳:۳۹Aug 2020 10

جام نیوز (jamnews.ir)

 

مهمترین خبرهای جام نیوز بر روی ایمیل شما

جام نیوز 29 اسفند 1393 جام نیوز 29 اسفند 1394 جام نیوز 30 اسفند 1395 جام نیوز 27 آذر 1396 جام نیوز 29 اسفند 1397 جام نیوز 29 اسفند 1398 جام نیوز 31 فروردین 1399 جام نیوز 31 اردیبهشت 1399 جام نیوز 31 خرداد 1399 جام نیوز 31 تیر 1399 جام نیوز 1 مرداد 1399 جام نیوز 2 مرداد 1399 جام نیوز 3 مرداد 1399 جام نیوز 4 مرداد 1399 جام نیوز 5 مرداد 1399 جام نیوز 6 مرداد 1399 جام نیوز 7 مرداد 1399 جام نیوز 8 مرداد 1399 جام نیوز 9 مرداد 1399 جام نیوز 10 مرداد 1399 جام نیوز 11 مرداد 1399 جام نیوز 12 مرداد 1399 جام نیوز 13 مرداد 1399 جام نیوز 14 مرداد 1399 جام نیوز 15 مرداد 1399 جام نیوز 16 مرداد 1399 جام نیوز 17 مرداد 1399 جام نیوز 18 مرداد 1399 جام نیوز 19 مرداد 1399 جام نیوز 20 مرداد 1399 
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از شروع 'تست انسانی واکسن کرونا' تا دو هفته دیگر خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
پرسپولیس به عنوان فاتح مسابقات لیگ نوزدهم فوتبال ایران، جمعه شب جشن قهرمانی اش را برگزار کرد و بازیکنان این تیم جام را بالای سر بردند.
  ۴ ساعت پیش    
حسین مدرس خیابانی، سرپرست کنونی وزارت صمت به عنوان وزیر به مجلس معرفی شده و طی هفته آینده در صحن علنی مجلس برای دفاع از برنامه های خود حاضر خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی گفت: گزینه پیشنهادی رییس جمهوری برای تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت سابقه و تجربه کافی در حوزه های صنعت معدن و تجارت دارد و گزینه مناسبی برای این وزارتخانه است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی وضعیت کارخانجات ماشین سازی و ریخته گری تبریز با حضور اعضای هیات عامل و مسولان ایدرو گفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
در زیر به تعدادی از دلایلی که چرا یحیی گل محمدی به درد پرسپولیس می خورد و چرا به درد این باشگاه نمی خورد، اشاره شده تا با جمع بندی بتوان به پاسخ نزدیک تری به واقعیت رسید.
  ۵ ساعت پیش    
انتقال امن مواد بسیار خطرناک از بخش ترانزیت هوایی در فرودگاه بین المللی بغداد تحت نظارت مستقیم عمر الوائلی ، رئیس سازمان گذرگاه های مرزی عراق انجام شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استقلال تهران باید در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان اصفهان برود.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی اینک شماری از این جنگنده های نسل پنجم را در اختیار دارد و گفته می شود نیروی هوایی این رژیم دو اسکادران از این جنگنده ها را در اختیار دارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یک شرکت ردیابی نفتکش ها، می گوید احتمالا صادرات روزانه نفت ایران بالای 600 هزار بشکه است یعنی دو برابر بیشتر از آن چیزی که ارزیابی می شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شهیده السمودی مادر فلسطینی بود که در منزل خود در حال آماده سازی شیر خشک برای نوزاد شیرخواره اش بود که در نتیجه تیراندازی بی هدف نظامیان صهیونیست و اصابت گلوله به وی، به شهادت رسید.
  ۶ ساعت پیش    
برایان هوک همچون دیگر افرادی که در آرزوی براندازی در ایران بودند، ناکام کنار رفت و آنچه ماند ایران بود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به نظر قطر کم کم دارد با 11 شرط سعودی برای تجدید مناسبات، هر چند به شکلی غیر علنی کنار می آید.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اعتراض های شنبه شب بزرگترین تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در هفته های گذشته بود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل سپاهان اصفهان با سه غایب برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
وی تصریح کرد: باید گفت وگو درباره مسائل داخلی به ملت لبنان و درسایه بیداری و هوشیاری خود آنها واگذار شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
با کناره گیری برایان هوک از نمایندگی ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران، الیوت آبرامز جایگزین او می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
میشل عون گفت: من در برابر ملت متعهد شده ام که عدالت را اجرا کنم که می تواند تا حدی التیام بخش درد آسیب دیدگان باشد.
  ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ترامپ که طی 4 سال گذشته و علیرغم حضور بزرگترین مدعیان جنگ و هرج و مرج در دولتش، از ترس تبعات فاجعه امیز، جرات جنگ با ایران را نداشته اکنون نیز جرات نمی کند.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که بسیاری در لبنان اصرار دارند پرونده انفجار در بیروت در داخل کشور بررسی و به نتیجه برسد برخی بر "بین المللی کردن" آن اصرار دارند.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
با استعفای نعمت افرام از پارلمان لبنان، تعداد نمایندگان مستعفی به 6 نفر رسیده که سه نفر از آنها از فالانژها هستند.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بازیکنان و سرمربی پرسپولیس به همراه فرزندان شان در کنار چهار جام قهرمانی عکس یادگاری گرفتند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
این بمب در مسیر بین المللی در استان الناصریه و نزدیک رستوران آسیا رخ داده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در حال حاضر، رویای دولت ترامپ برای اینترنت در آمریکا - اینترنتی عمدتا عاری از چین - آن را به فضایی بسیار تفکیک شده تر تبدیل می کند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
کمیته حسابداری فیفا از دریافت تاییدیه ها و آمادگی برای انجام مراحل پرداخت مطالبات مربیان پیشین پرسپولیس از دارایی های باشگاه در فیفا خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران گفته محرم تا اربعین امسال فرصتی ارزشمند برای افزایش ذخایر مورد نیاز به نذر خون و پلاسمای بهبود یافتگان کرونا است ...
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، سیدمحمدعلی افشانی ، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفتگویی با ایرنا داشته است که مهمترین بخش های آن در ادامه آمده است. شعسا سهمی در پیروزی ها و شکست های اصلاح طلبان نداشت ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، دمیانوس قطار وزیر محیط زیست و توسعه اداری لبنان روز یکشنبه به طور رسمی استعفای خود را به حسان دیاب نخست وزیر لبنان تقدیم کرد. ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، کانادا سعد الجبری ، از مقامات ارشد پیشین سرویس اطلاعات عربستان را پس از آنکه با تهدید جانیِ جدی روبه رو شد، تحت محافظت قرار داد. ...
  ۸ ساعت پیش    
به گزارش جام نیوز ، منبعی امنیتی به نقل از کارشناسان فرانسوی که محل انفجار سهمگین در بندر بیروت را مورد بررسی قرار دادند، اعلام کرد که در نتیجه انفجار مذکور گودالی به عمق 43 متر ایجاد شده است. ...
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، شیخ مهدی الصمیدعی، مفتی اهل سنت عراق تاکید کرد اکثر شیعیان و اهل سنت عراق آماده جهاد علیه امریکایی ها برای اخراج شان از عراق هستند. ...
  ۸ ساعت پیش    
به گزارش جام نیوز ، حاج محمود کریمی ضمن اعلام اینکه محرم امسال هیات رایت العباس در حسینیه امام زاده علی اکبر محله چیذر برنامه ندارد ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، سخنگوی وزارت بهداشت: از دیروز تا امروز 19 مرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 20 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 961 نفر از آنها بستری شدند. ...
  ۸ ساعت پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت های نگین خودرو، ایرتویا، آریتا، نگین خودروی ایرسا در شعبه دوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی زرگر برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، منال عبدالصمد : تغییر دست نیافتنی است و واقعیت امروز با آرزوها و خواسته های پیشین مطابقت ندارد و پس از فاجعه بیروت استعفای خود را از دولت ارائه دادم.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
برانکو این روزها از یک سو منتظر دریافت مطالبات خود از پرسپولیس است و از سوی دیگر امیدوار است باشگاه سابقش از سوی فیفا مجازات نشود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
انتصاب یک مامور شکست خورده به یک ماموریت غیرممکن و اعمال فشار حداکثری به ⁧‫ایران‬⁩، بیانگر آشفتگی و سردرگمی در سیاست خارجی ⁧‫ترامپ‬⁩ تروریست و شکست خورده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جام نیوز ، رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات: در حال حاضر فقط رایتل بسته سالانه دارد، لذا این اپراتور اهدای هدیه خبرنگاران را بر عهده گرفته است. ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه 44 هزار و 318 واحد رشد کرد و امروز معامله گران در بورس اوراق بهادار و فرابورس ایران بیش از 30 هزار میلیارد تومان داد و ستد کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دولت قصد دارد با هدف تامین نقدینگی مورد نیاز تا سقف 200 میلیون بشکه نفت در بورس پیش فروش کند.
  ۹ ساعت پیش    
اقدامات پرویز فتاح، رئیس بنیاد مستضعفان در باز پس گیری اموال گران قیمت این نهاد از صاحبان قدرت بازتاب مثبتی در فضای مجازی و در میان اصحاب رسانه و از جناح های مختلف سیاسی به دنبال داشته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
با وجود مصدومیت دیاباته و ارسلان مطهری، کار استقلال در خط حمله مقابل تیم فوتبال سپاهان سخت شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر لبنان در تهران در پیامی توییری گزارشی از دیدار با وزیر امور خارجه کشورمان پیرامون انفجار بیروت ارائه داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
شورای همکاری خلیج فارس (GCC) در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل با متهم کردن جمهوری اسلامی ایران به فرقه گرایی، خواستار عدم پایان تحریم تسلیحاتی ایران شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد تاکید کرد که در دوره دولت مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق، گام های خوبی در زمینه توسعه روابط با تهران برداشته شده است.
  ۹ ساعت پیش    
پس از جولان کرکس های سعودی در حادثه انفجار مهیب در بندر بیروت، این دفعه عوامل ایرانی سرویس های اطلاعاتی غربی وارد میدان شده اند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
روسای سازمان بسیج مستضعفین و پدافند غیرعامل کشور تفاهم نامه ای را برای ارتقای سطح همکاری های مشترک امضا کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
در تحولی ناگهانی برایان هوک، مسئول ویژه امور ایران در وزارت خارجه آمریکا از منصب خود کناره گیری کرد...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
برانکو ایوانکوویچ امروز بخش دیگری از مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس را دریافت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: معتقدم برنده این بازی شانس زیادی برای قهرمانی دارد و امیدوارم استقلال برنده از زمین خارج شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
با رای کاربران سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم منتخب سال 2018 لیگ قهرمانان مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
صبر مجلس برای حل مشکلات مردم محدود است اما دولت می داند که ما به دنبال حل کردن مشکلات مردم هستیم و تمام تلاش هیات رییسه این است که مجلس به حاشیه نرود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سرپرست باشگاه پرسپولیس به وزیر ورزش قول پرداخت تمام و کمال مطالبات برانکو ایوانکوویچ را داده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
از بازیکنان استقلال خواسته شد برای جلوگیری از ایجاد هرگونه حاشیه ای تا پایان بازی دوشنبه شب برابر سپاهان هیچ کدام از اعضای تیم مصاحبه نکنند و در صفحات شخصی خود در فضای مجازی نیز پست منتشر نکنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دیدار تیم های استقلال و سپاهان تنها با یک محروم از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
در خصوص نقل و انتقال خودرو، ما اصراری به اینکه مردم به دفترخانه بروند، نداریم و مراجعه به دفترخانه برای این کار، اختیاری است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۳۸ سایت دیگر  
حدود 3.5 میلیون نفر در اولین صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) که با نماد دارا یکم در بورس قابل معامله شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا با مطرح کردن ادعاهایی، نسبت به سند همکاری 25 ساله ایران و چین ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای 18عیار هرگرم یک میلیون و 128 هزار تومان، قیمت دلار 22 هزار و 420 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 800 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
در این جلسه به قالیباف گفتم که در حال حاضر برخی از قوانین وجود دارد ولی خوب اجرا نمی شود که لازم است مجلس به این حوزه ورود کرده و نظارت بر قوانین را مدنظر قرار دهد...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هنوز قسمت های جزئی از دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت در کاخ مرمر باقی مانده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس از تدوین طرح نمایندگان برای تغییر سهمیه بندی بنزین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
استقلال در مسابقه انتقامی جام جذفی در غیاب سه ستاره اصلی به مصاف سپاهان خواهد رفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در پی مصوبه فرمانده کل قوا مبنی بر اهدای نشان فداکاری به دانشگاه افسری امام علی(ع)، امیر سرتیپ کیومرث حیدری با صدور پیامی، به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان این روزها درباره گشایش اقتصادی در جامعه سوالاتی مطرح است، گفت: ما تحقق آینده ای خوب را از مسیری سخت ممکن می دانیم ولی همانطور که قبلا هم تصریح کردم نباید توقع حل مشکلات را در هفته و ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی سوال نماینده مردم تهران در مجلس از کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی درباره واردات بی رویه گندم را اعلام وصول کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس ضمن حضور در جایگاه خبرنگاران و تبریک روز خبرنگار از ضرورت اصلاح روند برگزاری کنکور سراسری سخن گفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
با بازگشت افزایش قیمت ها به بازارهای موازی و همچنین جهش خیره کننده قیمت طلا در بازار های جهانی افزایش قیمت ها در بازار خودرو شتاب بیشتری به خود گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
چند روز است که تغییر در بسته های اینترنت اپراتورهای موبایل خبرساز شده است. برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی مدعی شده اند تعدادی از بسته های مدت دار اپراتورهای ایرانسل و همراه اول حذف شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مبادلات تجاری آمریکا و ایران در 6ماهه نخست سال جاری میلادی با افت 48درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 23.8میلیون دلار رسید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از معرفی متقاضیان وام تسهیلات کمک ودیعه اجاره از 21 مرداد 99 به بانک ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پس از شوک چند روز قبل بانک مرکزی که موجب کاهش قیمت دلار از بیش از 25 هزار تومان به 23 هزار تومان شده بود ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس گاز گفت:برای استفاده از LPG به عنوان سوخت خودرو (اتوگاز)، می توان این طرح به گونه ای اجرایی شود که باعث جلوگیری از گسترش استفاده از CNG در کشور نشود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
محدودیت های ایجاد شده به واسطه شیوع ویروس کرونا، میزان مبادلات گوشی های سامسونگ را در دو فصل ابتدایی سال به میزان قابل توجهی کاهش داده و این شرکت را وادار به کاهش قیمت محصولات خود کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
درباره مبنای پرداخت کمک عائله مندی به کارگران و تأثیر پایه سنوات در پرداخت حق اولاد بیشتر بدانید.
مشاهده نتایج بیشتر...