چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۲:۰۱Jun 2018 20
 

خبرهای روزنامه جوان آنلاین 8 دی 1395 - javanonline.ir

روزنامه جوان آنلاین 29 اسفند 1393 روزنامه جوان آنلاین 28 اسفند 1394 روزنامه جوان آنلاین 31 فروردین 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 اردیبهشت 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 خرداد 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 تیر 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 مرداد 1395 روزنامه جوان آنلاین 31 شهریور 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 مهر 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 آبان 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 آذر 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 بهمن 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 اسفند 1395 روزنامه جوان آنلاین 1 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 2 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 3 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 4 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 5 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 6 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 7 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 8 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 9 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 10 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 11 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 12 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 13 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 14 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 15 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 16 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 17 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 18 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 19 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 20 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 21 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 22 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 23 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 24 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 25 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 26 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 27 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 28 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 29 دی 1395 روزنامه جوان آنلاین 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۲:۰۰    
گور خواب ها موجی بزرگ در رسانه های داخل و خارج را به راه انداخت که...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۶    
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مسائل جناحی موجود در کشور تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی متشکل از افراد وفادار به نظام جمهوری اسلامی با هدف فراجناحی ضرورت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۶    
مسؤول نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: استکبار 10 سال بر روی ایجاد فتنه در ایران طرح ریزی کرد و اجرای آن 200 روز نیز به طول کشید ولی با حماسه بزرگ 9 دی از تمام نقشه آنها نقش بر آب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۳    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه اگر در شرایط فعلی فردی گرایش به مذاکره با آمریکا داشته باشد جفاکاری و بی انصافی است، گفت: مشکلات ایران در لوزان، ژنو و آمریکا حل نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۳    
رئیس بسیج اساتید استان آذربایجان شرقی گفت: حماسه بزرگ 8 دی مردم آذربایجان با مدیریت نماینده ولی فقیه در استان نام آذربایجان را همانند دوران مشروطیت بر سر زبان ها آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۳    
رئیس دانشگاه تبریز گفت: 9 دی متعلق به هیچ جناحی نبوده و روز حماسه همه مردم است و تمام جناح ها با درس گرفتن از این روز همدلی و وحدت خود را تقویت و ثابت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۳    
جانشین مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران با اعجاز خواندن 9 دی به دست امت الهی، گفت: این حماسه همچون فتح خرمشهر کار خدا بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۰    
سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میامی گفت: وقوع زلزله در روستای نردین این شهرستان، به آثار تاریخی این منطقه آسیبی وارد نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۰    
سردار سیدصادق حسینی درنخستین جشنواره استانی 9 دی در آینه رسانه در محل هتل زاگرس شهر ایلام اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۰    
علیرضا شیروی درهمایش گرامیداشت حماسه 9 دی ماه اظهار داشت:حماسه 99 دی یکی از حوادث تاریخی انقلاب است و رسانه ها در تبیین و تشریح این رویداد مهم تاریخی نقش تاثیرگزاری دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۰    
مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت : این استان با ضریب پوشش با سوادی 99.7 درصد رتبه اول را در کشور داراست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۰    
فرماندار شاهرود گفت: برای پوشش آنتن دهی تلفن همراه در مناطقی که محل تردد گردشگران است، اقدام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۰    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: از مجموع 160 روستای برخوردار از اینترنت پرسرعت استان، 65 روستا متعلق به شاهرود و میامی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۶:۰۰    
آیین اختتامیه چشنواره اربعین و 9 دی در آئینه رسانه با حضور اصحاب رسانه و مسئولان استان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۷    
دبیر اجرایی کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان سمنان گفت: زمان برگزاری و مهلت ارسال مقالات به چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران با محوریت استان سمنان، تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۰    
نمایش ریچارد سوم اجرا نمی شود به کارگردانی اصغر نوری و تهیه کنندگی سید حسن عباسی هارونی، میزبان حمید رضا نعیمی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۳    
پیروزی بزرگ متحدان ایران در حلب، عربستان سعودی را در وضعیت بن بست قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۰۸    
معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه مدعیان تقلب باید دلیلی برای تقلب بیان می کردند، گفت: دلیل آن ها این بود که ما رأی نیاوردیم، در واقع آن ها مدعا داشتند دلیلی برای این ادعا نداشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۰۹    
مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار شامگاه چهارشنبه در سینما فلسطین تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۰۰    
چند روز پیش خبری درباره تبلیغات و پذیرایی خدمه زن در قطارهای فدک راه آهن منتشر شد به صورتی که برای نشان دادن ارائه خدمات و امکانات مناسب به مسافران از زنان و جذابیت آنها برای تبلیغات استفاده می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۵۱    
رابطه بابک زنجانی با اصغر فرهادی با گرانی تدبیری دلار با بی بی سی فارسی با ظریف با امریکا با انتخابات ریاست جمهوری ایران با سکه با برنج 16 هزارتومانی و رابطه همه اینها با گورخوابی واضح است یا تاریک؟!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۵۱    
معاونت نظارتی بانک مرکزی گفت: در نامه ای به فرماندهی محترم نیروی انتظامی اسامی صرافی های غیرمجاز برای برخورد قانونی اعلام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۵۱    
رئیس جمهور منتخب امریکا نزدیک به دو ماه بعد از پیروز شدن در انتخابات امریکا بالاخر درباره توافق هسته ای 1+5 با ایران موضع گرفت و آن را دهشتناک خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۳    
497 تشکل دانشجویی در میثاق نامه ای به مقام معظم رهبری اعلام کردند که خود را مسئول پیگیری مبارزه با انواع مفاسد اقتصادی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۳    
دنیا فنی زاده که سال ها عروسک گردانی شخصیت محبوب کلاه قرمزی را بر عهده داشت، صبح دیروز هشت دی ماه پس از تحمل 10 سال بیماری سرطان در بیمارستان درگذشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۳    
شهرداری بیت المقدس رأی گیری درباره ساخت صدها واحد مسکونی جدید برای شهرک نشین های صهیونیست را به تعویق انداخت...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۳    
امریکا عامدانه پوشش هوایی عملیات موصل را قطع کرده تا این عملیات متوقف شود ولی نیروهای عراقی از جمله حشدالشعبی قصد دارند عملیات موصل را شروع کنند...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۳    
بعد از انتشار نخستین فیش نجومی مدیر دولت یازدهم تاکنون برخورد با مفسدان و رانت خواران به عنوان یک مطالبه عمومی بدون پاسخ مانده است...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۳    
تلاش های دیپلماتیک روسیه برای پایان دادن به جنگ سوریه از طریق متقاعد کردن آنکارا برای همراهی با سیاست های مسکو فی نفسه امری مثبت تلقی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۳    
9دی را باید گرامی داشت و از فراموش شدنش جلوگیری کرد زیرا حماسه بزرگ و تاریخی خلق شده در چنین روزی، نمایش قدرت فکری ملت ایران و قدرت نظام جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۳    
گروه زیادی از شهروندان بحرینی با صدور فراخوانی از تمامی ملت این کشور دعوت کردند با تمامی شیوه های عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از جمله استقبال بازرگانان بحرینی از گروهی از صهیونیست ها و رقص و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران افزود: با وجودی که مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران اعلام کردند کارگران به عنوان نیروی مولد کشور باید مورد احترام و توجه قرار بگیرند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
رئیس جمهور با تأکید بر حرکت بزرگ ملت در 9 دی 1388 گفت: حرکت بزرگ ملت ایران در 9 دی برای دفاع از مسیر امام حسین(ع)، نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه بود و این حرکت، مربوط به جناح خاصی نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
گران شدن دلار در روز های گذشته را می توان جزو آخرین میخ ها بر پیکر دولت تدبیر امید خواند...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
یکی از مهم ترین ادعا ها و شعارهای دولت یازدهم شفافیت در حوزه آماری و مالی بوده است، حتی یکی از دلایل اصلی کاهش تورم در این دولت، انضباط مالی طی سال های اخیر عنوان شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
فرمانده ناجا با بیان اینکه با شرکت های بزرگ خودرو سازی درباره ایمنی خودروها مکاتبه داشته ایم، گفت: چنانچه در سال آینده ایمنی خودروها برای جلوگیری از سرقت افزایش پیدا نکند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
گره توقف نماد بانک ها با بخشنامه تأکید بانک مرکزی در بورس محکم تر شد / از تیرماه امسال که نماد اغلب بانک ها در تالار شیشه ای به دلیل برگزاری مجامع عمومی بسته شد تا به امروز خبری از بازگشت شان به بورس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
مردی که متهم است زن عمویش را در یکی از روستاهای شهرستان صومعه سرای استان گیلان به قتل رسانده وقتی برای درمان کلیه اش به بیمارستانی در تهران رفت، بازداشت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
درحالی که متقاضیان مسکن مهر سال هاست در اعتماد به دولت پس انداز و دارایی خود را به حساب دولت ریخته و با گذشت سال ها هنوز مسکن خود را تحویل نگرفته اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
رسانه های ترکیه از توافق مسکو و آنکارا با بندهای طرح آتش بس سراسری در سوریه خبر دادند. کرملین هیچ واکنشی به این مسئله نشان نداده و این خبر را رسماً تأیید نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
وقتی کسی درباره یک اتفاق سیاه در گوشه ای از کشور گزارش تکان دهنده ای تهیه می کند، اتفاق های عجیب تازه بعد از آن می افتد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
معاون وزیر بهداشت با اشاره به اینکه انجام برخی آزمایشات و تست های تشخیصی با درمان بیماران همخوانی ندارد، بر رعایت راهنماهای بالینی تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
توجه بانک مرکزی به منابع 100هزار میلیاردتومانی موجود در صندوق های سرمایه گذاری لرزه بر اندام بخش مالی انداخته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
به فاصله کوتاه از انتشار خبر و تصاویر گورخواب های شهرنصیر آباد شهرستان شهریار، طرح جدید پیشگیرانه با هدف شناسایی معتادان از سوی سازمان بهزیستی کشور اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
جشنوارهای منطقه ای تئاتر بدون هرگونه اعلام قبلی برگزار نشد و مشخص نیست که بودجه این برنامه چه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
هشتم شهریورماه 1369 که مسعود به دنیا آمد، دو سال از اتمام دفاع مقدس می گذشت. او که از پنج، شش سالگی ساکن محله خزانه فلاح شده بود، در کوچه پس کوچه هایی بازی می کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
مردی که به اتهام قتل مزاحم همسرش به قصاص محکوم شده بود، بعد از جلب رضایت اولیای دم، همسرش را در جریان سانحه تصادف از دست داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
فرا رسیدن سالروز 9 دی بهانه ای شد تا قهرمانان و ستاره های ورزش کشورمان هم در کنار آحاد ملت همبستگی شان را با ولایت و نظام اعلام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
با وجود محکومیت قضایی، سازمان انتقال خون از خانواده قربانیان عذرخواهی هم نکرد/ حتی عراق هم در زمان جنگ از شرکت فرانسوی غرامت گرفت، مسئولان ایرانی نگرفتند...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
به مناسبت سالروز حماسه 9 دی و برای نخستین بار مستند بازی درباره تحریم های امریکا علیه جمهوری اسلامی که ربط مستقیمی به جریان فتنه سال 88 دارد، از شبکه مستند سیما پخش شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
در اوج جنگ ایران و عراق، مناطق غربی کشور به دلیل وجود منافقین ناامن شده بود. گروهک های منافق که هم نقش ستون پنجم را برای بعثی ها ایفا می کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
انتشار فیلم سرقت مسلحانه از مغازه های سوپرمارکت در تهران و سرقت خشن چند پسر موتورسوار از مردی رهگذر در شبکه های اجتماعی که خبرهای آن را هم در چند روز گذشته منتشر کردیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
اواخر آذرماه، طی یادداشتی با تأکید بر اهمیت توجه به منافع ملی و ارجحیت آن بر مسائل فوتبالی نوشتیم که فدراسیون فوتبال باید علیه کارشکنی اماراتی ها موضع گیری کرده...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
پس از پاسخ منفی آناستازی ودی جورجی، رادوستین استویچف هم هدایت تیم ملی والیبال ایران را نپذیرفت. در حالی که فدراسیون والیبال کشورمان از مذاکرات مثبت با این مربی بلغارستانی خبر داده بود در نهایت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
دو تیم نفت و سپاهان جمعه در اولین دیدار مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی را در اصفهان به مصاف هم می روند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
دختر جوان دوسال بعد از آشنایی اینستاگرامی با پسری دانشجو از طبقه هفتم برج 12 طبقه در غرب تهران به پایین سقوط کرد و جان باخت. تیم جنایی تحقیقات درباره این حادثه را آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۷    
40 روز از درگذشت مرحوم حسن شایانفر گذشته است. مسئول مرکز پژوهش های مؤسسه کیهان به مبانی انقلاب اسلامی غیرت عجیبی داشت که هیچ گاه از آن عدول نکرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۰۰    
آرامش واژه ای است که در مقابل فشار و استرس می آید. انسان از رسیدن به آرامش چه چیزی را طلب می کند؟ داشتن زندگی آرام و بدون دغدغه یعنی چه؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۰۰    
بی شک هر انسانی باید دارای عزت نفس باشد و عزت نفس به دست آوردنی است. اگر هر شخصی خود را درست بشناسد و...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۷    
قرار است در مراسم تحلیف دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور امریکا تدابیر امنیتی بی سابقه ای به اجرا در آید، به خصوص که دیروز نیروهای امنیتی در پی کشف یک بسته مشکوک در برج ترامپ در نیویورک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۷    
یک نشریه مصری گزارش داده هیئتی مصری روز سه شنبه به صورت پنهانی راهی ریاض شده است. نشریه صدی البلد ، گزارش داد این هیئت با استفاده از یک هواپیمای اختصاصی از مصر راهی ریاض شده و قرار است در سفری کوتاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۷    
مقامات امریکایی اعلام کردند که دولت باراک اوباما رئیس جمهوری امریکا به اعلام یکسری اقدامات تنبیهی علیه روسیه به دلیل آنچه مداخله در انتخابات ریاست جمهوری 2016 این کشور می نامند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۷    
معاون نخست وزیر ترکیه می گوید اگر شرایط سیاسی اجازه دهد، وضعیت فوق العاده که از ماه ژانویه در کشور اعلام شده است، می تواند متوقف شود ولی بنعالی ییلدیریم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۷    
اظهارنظر باراک اوباما درباره اینکه در صورت حضور در انتخابات 2016 امریکا او قطعا پیروز می شد، واکنش دونالد ترامپ را به همراه داشت و ترامپ با اشاره به حمایت های اوباما از هیلاری کلینتون نوشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۹    
طرح از حسین کشتکار
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۱    
بدون شک داشتن یک گوشی انعطاف پذیر که به راحتی خم شده و در جیب شما قرار بگیرد...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۶    
شاید آن زمان که صفویه برای اولین بار پس از ساسانیان، به طور یکپارچه بر ایران حکومت کردند و...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۳    
راوی خاطرات نابی که پیش روی شماست، زنده یاد علی بهاری آخرین بازمانده از گروه محاکمه شدگان فدائیان اسلام است که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۳    
کشتی پهلوانی با تایید هیأت رییسه اتحادیه جهانی، کمیته مستقل زیر نظر این اتحادیه شد و علیرضا حیدری به عنوان رییس کمیته کشتی پهلوانی اتحادیه جهانی انتخاب گردید. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۳    
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دیداری دوستانه از سد لبنان گذشت. به گزارش ایسنا، تیم های ملی فوتبال ساحلی ایران و لبنان که برای برگزاری اردویی مشترک در بندرعباس به سر می برند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۳    
کمیته بین المللی پارالمپیک نوشت: سیامند رحمان با وزنه هایی که در بازی های پارالمپیک 2016 ریو مهار کرد، دنیا را به هیجان آورد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۰    
اسامی کمانداران زن و مرد دعوت شده به اردوی تیم ملی تیروکمان در رشته های ریکرو و کامپوند و در دو بخش داخل سالن و خارج از سالن اعلام شد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۰    
انتقاد شدید صمد نیکخواه بهرامی از ریاست محمود مشحون باعث شد تا گریزی داشته باشیم به روزهای گذشته؛ رفته ایم به آبان ماه سال 91 و بازگشته ایم به همین روزها. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۰    
باشگاه استقلال به محرومیت هوادارانش در بازی با استقلال خوزستان اعتراض کرد. به گزارش ایسنا، باشگاه استقلال بعد از اعلام محرومیت تماشاگرانش در بازی برابر استقلال خوزستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۰    
مرحله سوم اردوی آماده سازی ملی پوشان دوومیدانی در مجموعه آفتاب انقلاب تهران پیگیری خواهد شد. به گزارش ایسنا به نقل از فدراسیون دوومیدانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۰    
عملکرد خیره کننده ساسان انصاری در امر گلزنی تا پایان نیم فصل نخست موجب برتری این فصل از مسابقات نسبت به شش دور اخیر لیگ برتر فوتبال از نظر گلزنی شده است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۷    
رییس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی با تاکید بر این که دوپینگ باباجان زاده در جام جهانی شیراز اتفاق افتاده است گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۷    
نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال امید بانوان از پنجم بهمن ماه آغاز می شود. به گزارش ایسنا، در راستای رشد و توسعه والیبال بانوان امسال برای نخستین بار تیم ملی امید بانوان تشکیل می شود و سیما ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۷    
هفته پایانی از دور رفت لیگ لیگ جوانان و بزرگسالان زنان در حالی با قهرمانی تیم بیمه رازی به پایان رسید که این تیم نخستین حضور خود در جام کوثر را تجربه می کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۷    
سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان پس از پیروزی تیمش مقابل شهرداری بندرعباس بیان کرد: تلاش تیم صعود به نیمه نهایی رقابتها است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۷    
مراسم تجلیل از 37 بانوی مدال آوری ورزشکار امروز صبح در حالی در محل سالن شماره 2 استانداری مازندران برگزار شد که این قشر نیازمند توجه ویژه است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۴    
رئیس فدراسیون والیبال گفت : پس اعلام نظر قطعی رادوستین استویچف مبنی بر نپذیرفتن مسئولیت تیم ملی والیبال ایران مذاکره با سه گزینه جدید را آغاز کردیم و از آنان برنامه خواستیم. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۴    
سه پایگاه قهرمانی جودو با حضور محمد درخشان رئیس فدراسیون جودو در بجنورد ، آشخانه و اسفراین افتتاح شد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۴    
سرمربی تیم هیات هندبال مرودشت با بیان تغییر نام این تیم گفت: تیم نیرو زمینی، تیم کاملا آماده ای است ولی قطعا ما برای برد به تهران می آییم. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۴    
شهرداران مناطق مختلف توکیو به شهرداری اصل توکیو نامه ای نوشتند و نگرانی خود را از هزینه هایی که برای ساخت و سازهای المپیک 2020 متحمل می شوند اعلام کردند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۴    
فدراسیون دوومیدانی در نظر دارد ماراتن بین المللی برگزار کند. به گزارش ایسنا، فدراسیون دوومیدانی در نظر دارد اولین دوره ماراتن بین المللی را در ایران برگزار کند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۴    
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هنوز وضعیت جدایی اش از این تیم به طور قطع مشخص نشده است. محمد امین آرام طبع در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت خودش و بحث جدایی اش از باشگاه پرسپولیس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۱    
معاون توسعه اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: 38 درصد کل مدال های ورزش کشور به ورزشکاران مازندران اختصاص دارد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۱    
تأیید جنون مرد جوانی که به اتهام قتل تازه عروس 16 ساله اش در بازداشت به سر می برد، سبب شد تا متهم از مجازات قصاص فاصله بگیرد. متهم در جلسه رسیدگی جنبه عموم جرم مدعی شد که توان پرداخت دیه را ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۱    
تیم های بالای جدولی در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال کار دشوای مقابل حریفان پیش رو خواهند داشت. به گزارش ایسنا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۱    
10 تن و 376 کیلوگرم انواع مواد مخدر و روان گردان در دو هفته اخیر در کشور کشف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۱    
جام های بازیکنان بارسلونا در طول دوران فوتبالشان بسیار بیشتر از بازیکنان رئال مادرید بوده است. به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۸    
تیم ملی والیبال نوجوانان دختر در نخستین روز اردوی برون مرزی خود در دیداری دوستانه شکست خورد. به گزارش ایسنا و به نقل از فدارسیون والیبال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۳    
مقام مسئول در بهزیستی استان تهران از صدور فراخوان جمع آوری معتادان از سطح خیابان های شهرستان شهریار خبر داد و گفت: دادستان همه معتادان گورستان نصیرآباد را مورد بازجویی قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۳    
وزیران خارجه دو کشور ایران و ترکیه در گفت وگوی تلفنی، آخرین وضعیت سوریه را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۴۷    
در جریان برگزاری آخرین مرحله رزمایش مدافعان آسمان ولایت 7، یک فروند پهپاد متعلق به دشمن فرضی با اصابت یک فقره موشک اس 200 منهدم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۴۴    
رئیس مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای تأکید کرد عوامل فتنه، نه تنها مستحق آزادی و رفع حصر نیستند که اعمالشان مستوجب محاکمه جدی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۳۸    
"اتحاد شوم" مستندی از پشت پرده و واقعیت های اتحاد کشورهای غربی با گروهک های تروریستی همچون سازمان منافقین٬ سلطنت طلب ها٬ بهائیان و ... در فتنه 88 را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۳۵    
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) از آغاز برنامه ریزی برای اربعین سال 96 خبر داد و گفت: نخستین جلسه با محوریت تدوین سیاستها و برنامه ها با حضور سفیر عراق برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۹    
فیلم سینمایی حوض نقاشی به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی منوچهر محمدی روز پنج شنبه 9 دی ساعت 21 از شبکه آی فیلم پخش میشود .