جمعه ۰۳ اسفندساعت ۱۴:۴۱Feb 2019 22
 

3بن (3bn.ir)

  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۳    
با تصویب مجلس، سال آینده پیمانکاران طرح های عمرانی دستگاههای اجرایی می توانند مالیات خود را از طریق ارایه اوراق اسناد خزانه اسلامی به دولت بپردازند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۳    
نمایندگان مجلس احکام جریمه صادرکنندگانی که ارزشان را به کشور باز نمی گردانند را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۳    
معاون رییس جمهوری با اشاره به کمبود منابع اعتباری و نیروی انسانی گفت: استاندارد یک سازمان نظارتی است و نه تنها از قوه مقننه و مجریه بلکه از قوه قضاییه نیز انتظار حمایت و توجه ویژه داریم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۳    
طی هفته ای که گذشت، بازار سهام کشور فراز و فرودهای متفاوتی را تجربه کرد. در این هفته شاخص بورس تهران با ثبت بازدهی 1 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۳    
یازدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدیدپذیر با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا با حضور 6 کشور خارجی چین، اتریش، آلمان، استرالیا ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۳    
سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان متقاضی برای شرکت در آزمون سراسری دکترای تخصصی، می توانند روز 4 اسفندماه خود را به مراکز آموزش تعیین شده معرفی کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۶    
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت: طبق مصوبه جدید دولت، مبادله کالا برای مرزنشینان در بازارچه های مرزی موقت غیررسمی سامان دهی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۶    
بانک مرکزی نرخ 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ 19 ارز مانند یورو و پوند نسبت به روز چهارشنبه افزایش و نرخ 16 واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ 12 ارز دیگر از جمله دلار نیز ثابت بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۶    
مجوز مجلس به دولت برای واگذاری زمین های مسکن مهر صادر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۶    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری از برگزاری همایش بزرگ بوم گردی های کشور، یازدهم اسفندماه امسال در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۶    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: توجه به مفاهیم کاهش ریسک حوادث و انجام اقدامات لازم برای پیشگیری از خسارات حوادث در تحقق اقتصاد مقاومتی مؤثر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۶    
پارس سرام بعد از تغییرات بیش از 50 درصدی قیمت سهام، در رابطه با این رشد کنفرانس اطلاع رسانی برگزار و در این زمین شفاف شازی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت شرایط پرداخت جایزه و مشوق صادراتی برای صادرکنندگان را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۳    
نمایندگان مجلس با حذف معافیت مالیاتی برای درآمدهای حاصل از صادرات کالا و خدمات غیرنفتی موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۳    
تارنمای بلومبرگ گزارش داد که بغداد، به رغم تحریم های آمریکا، به واردات انرژی از ایران ادامه خواهد داد و در این زمینه به توافق نهایی با تهران نزدیک شده است. ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
رییس مجلس شورای اسلامی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ماموریت داد تا به موضوع افزایش قیمت خودرو در هفته های اخیر ورود پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
بارش باران در حوضه های آبریز کشور در بهمن ماه نسبت به مدت مشابه سال قبلا افزایش داشته است. بیشترین رشد بارندگی در حوضه آبریز "مرزی شرق" ثبت شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
هند به دلیل وضعیت صنایع پالایشگاهی خود وابستگی زیادی به نفت سنگین دارد. از طرف دیگر ایران و ونزوئلا دو تولیدکننده عمده نفت خام در جهان هستند که هر دو در فهرست تحریم های ایالات متحده امریکا قرار گرفته ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
بازارهای ایران هفته پرتلاطمی را پشت سر گذاشتند. رشد قیمت ارز در کنار افزایش عجیب قیمت سکه، زمینه را برای توقف معاملات در بازارها ایجاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
نایب رئیس انجمن انبوه سازان تهران درباره طرح دوباره برنامه زنجیره تامین یا بازارگاه الکترونیکی مسکن برای رونق بخش ساختمان اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه 98 گفت: تصمیم گرفته شد تا هر فردی که حقوق بالاتری دارد باید مالیات بیشتری پرداخت کند و مشاغل آزاد تا مبلغ دو میلیون و 100 هزار تومان از پرداخت مالیات معاف هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۸    
شاخص بورس تهران در آخرین روز معاملاتی هفته رشد مناسب دو هزار و 102 واحدی را به ثبت رساند و ضمن کسب بازده 1.34 درصدی در روز گذشته به سطح 159 هزار و 489 واحد رسید ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۶    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: میزان منابع ارزی و طلای کشور همیشه 2 برابر میزان مصارف بوده و در سه ماه اخیر مجموعه ذخایر طلای کشور نه تنها افزایش یافته، بلکه نسبت به گذشته نیز این ذخایر بیشتر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۶    
با توجه به عدم اجرای ماده 8 قانون هوای پاک مبنی بر ممنوعیت تردد مسایل حمل و نقل فرسوده، سازمان محیط زیست از عملکرد پلیس و بیمه مرکزی در این زمینه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۶    
به گفته کارشناسان در دنیا حدود 15 هزار شغل وجود دارد؛ درحالی که در ایران تنها 3000 شغل ایجاد شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۶    
دو دستگی در مواجهه با FATF باعث شده که فعالان اقتصادی نسبت به آینده و اوضاعی که پیش رو داریم، نگرانی هایی داشته باشند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۳    
روزهای آخر سال است و خانواده های زیادی منتظر دریافت عیدی های پایان سال هستند تا بر اساس رقم دریافتی شان به رتق وفتق نیازهای خود در ابتدای سال نو بپردازند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۳    
دستمزدی برای زنده ماندن؛ درحالی که افزایش شدید تورم در سال جاری ماه به ماه، تعداد بیشتری از کارگران را به دام فقر مطلق کشانده و چوب خط وام و قرض دستمزدبگیران از این و آن پر شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۳    
مجلس به تازگی در جریان بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه 98 با جزئی از این لایحه موافقت کرد که بر اساس آن دولت می تواند بخشی از بدهی های خود به بانک ها را تا سقف مشخصی بهادارسازی کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۳    
بازار سکه و ارز بعد از تجربه یک دوره کوتاه آرامش، دوباره وارد کانال نوسان شده است؛ نرخ دلار دیروز در تابلوی صرافی ها 13هزارو 500تومان ثبت شد و قیمت هر سکه بهارآزادی به چهار میلیون و 500هزارتومان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۳    
سرانجام قفل دلار 11 هزار تومانی که ماه ها در برابر افزایش قیمت مقاومت کرده بود، با عبور از محدوده 12 هزار تومان شکست و در چند روز اخیر طی ساعاتی حتی نرخ 13 هزار تومان را هم تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۷    
ثبت سفارش خودرو در هیات دولت در جلسه امروز صبح هیات دولت بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۷    
رییس شعبه بانک توسعه صادرات شعبه گرگان گفت: این شعبه با 80 میلیاردریال تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی تامین مالی تنها واحد تولید کننده ید در کشور را برعهده گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۷    
مدیرعامل بیمه کوثر در معیت جانشین مدیرعامل ساتا، اعضای هیات مدیره، معاونان و جمعی از مدیران از سرپرستی استان بوشهر بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۷    
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که قیمت های جدید بلیط اتوبوس های مسافربری بین شهری 25 اسفند توسط انجمن صنفی مربوطه اعلام می شود اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۷    
معاون برنامه ریزی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: چهار آزادراه کشور تا پایان سال جاری تجهیز و به صورت آزمایشی تحت پوشش سیستم اخذ عوارض الکترونیکی یکپارچه قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۳    
وزیر صمت با بیان اینکه عرضه فوری خودرو به مشتریان با درخواست این وزارتخانه تا شب عید به صورت مرتب انجام می شود، گفت: تولید در حال افزایش است و در نتیجه قیمت خودرو کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۳    
برآوردها نشان میدهد با وجود کاهش 50 درصدی مصرف گوشی تلفن همراه در کشور روزانه حدود 20 هزار گوشی در سامانه مسافری ثبت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۵:۴۳    
هیات وزیران تصویبنامه واریز مابه التفاوت ریالی نرخ ارز دریافتی با نرخ ارز در روز بازپرداخت برای تمامی واردکنندگان کالا با نرخ ارز مرجع را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۳    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از ارائه پیشنهادی به دولت خبر داد که بر اساس آن سهام عدالت در دست مردم معامله پذیر می شود و دارندگان آن از اعمال حق رأی برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۳    
رئیس هیات مدیره بیمه دانا، اجرای طرح "مهردانا" را موجب تقویت شاخص های اقتصادی کشور و کمک به تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و حمایت از اقشار آسیب پذیر عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۳    
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز واردات تعدادی هواپیما به کشور از سوی این سازمان خبر داد و گفت: کانال مالی برای خرید این هواپیماها تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۳    
الگوریتم یک امر واجب برای عمق بخشی و توسعه بازار سرمایه است و باید در مسیر توسعه آن گام برداریم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۳    
مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه البرز روز چهارشنبه اول اسفند 1397 با حضور بیش از 87 درصد از سهامداران این شرکت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۳    
مرور کارنامه بلند نظام بانکی ایران طی 40 سال اخیر نشانگر این حقیقت است که این نظام در عرصه های مختلفی همچون گسترش زیرساخت های فنی بانکداری، رشد و توسعه بانکداری خصوصی، بانکداری تجاری ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۷    
مقامات استان صلاح الدین عراق از شرکت های ایرانی برای فعالیت و سرمایه گذاری در این استان و بویژه شهر مقدس سامرا دعوت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۷    
رئیس شورای انجمن های علمی ضمن انتقاد از وضع مالیات برای انجمن های علمی گفت: انجمن های علمی خود را موظف می دانند علم ناب و خالص خود را عرضه کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۳    
یک مقام روسی گفت: در حال مذاکره با ایران برای فروش و راه اندازی خط مونتاژ خودروهای آوتواز هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۳    
نمایندگان در خانه ملت با مکلف شدن کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی و داروسازی به استفاده از پایانه های فروشگاهی موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۳    
رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در حکمی، معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۷    
معاون وزیر خارجه روسیه، راه اندازی ساز و کار مالی اتحادیه اروپا برای همکاری با ایران را فرصتی جدید برای روسیه خواند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۷    
مسعود ایزدی از پرداخت 36 هزار و 296 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج طی ده ماهه نخست امسال به متقاضیان سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۷    
رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی ایران می گوید: سهم ایران از صادرات طلا و جواهر و مصنوعات آن در دنیا تنها دو هزارم درصد است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۷    
صادرات نفت ایران با وجود تحریم های آمریکا، به دلیل افزایش خرید برخی از مشتریان، در ژانویه بالاتر از حد انتظار بود و ماه میلادی جاری نیز ثابت خواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۷    
بانک ملی ایران با تامین اعتبار هشت میلیارد ریال، ساخت دو مدرسه را در استان آذربایجان شرقی برعهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند: ماهانه 300 تومان، (برای گاز شهری 200 تومان و برق 100 تومان) سال آینده از واحدهای مسکونی مشترک برق و گاز برای بیمه خسارت اخذ شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۷    
سازمان تجارت جهانی شاخص تجارت را به دلیل تنش های تجاری فعلی، کمترین رقم از سال 2010 میلادی به بعد اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۳    
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از پرداخت 1500 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در سال 97 خبرداد و گفت: امسال به 21 هزار طرح اشتغال زای روستایی و عشایری تسهیلات پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۷    
ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (رضوان ا...تعالی علیه) با حضور حجه الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، رییس دفتر مقام رهبری در آیین شکرگزاری بهره برداری از 41000 اشتغال مستقیم از بانک قرض الحسنه مهر ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۷    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد که تلاش می شود تا پایان مجلس دهم، اصلاح قوانین مربوط به نظام بانکی نهایی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۷    
معاون پذیرش و بازاریابی فرابورس ایران گفت: بهترین روش های واگذاری سهام باشگاه های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی از طریق بازار سرمایه ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس، با تاکید بر ضرورت برنامه مداری دولت برای ساماندهی نقدینگی سرگردان، گفت: نزولی شدن نرخ سکه و ارز در گرو هدایت نقدینگی به سمت تولید است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۷    
مدیرکل فناوری اطلاعات ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: بسته شدن سایت ثبت گوشی مسافری از اول اسفند ماه صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۳    
بانک رفاه به مشتریان خود هشدار داد مراقب رمز کارت های بانکی خود باشند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۳    
بیمه آسیا و خانه صنعت،معدن و تجارت ،تفاهم نامه همکاری در خصوص ارائه خدمات بیمه ای امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۷    
طبق گزارش های منتشر شده، بانک سرمایه با 183 هزار و 468 میلیارد ریال سپرده، سهمی معادل 3.7 درصد از کل بانک های خصوصی کشور را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۷    
آزمون جامع بیمه دی با حضور مدیران ارشد شرکت در دو حوزه تهران و اصفهان و با حضور 187 نفر کارشناس بیمه ای شرکت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۷    
در شانزدهمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی از بانک قرض الحسنه مهر ایران به دلیل حمایت های گسترده از تولید ملی و تقویت توان مالی بنگاه های تولیدی و صنعتی از طریق پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به کارگران ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۷    
نمایندگان بخش خصوصی ایران و پرتغال بر توسعه مراودات تجاری از طریق شرکت های کوچک و متوسط و استفاده مناسب از ساز و کار حمایت از مبادلات تجاری ایران و اروپا (ساحات -INSTEX) تاکید و تفاهم نامه همکاری با ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۷    
قیمت طلا و انواع سکه در بازار امروز هم روند صعودی داشت. عضو اتحادیه طلا و جواهر، دلیل افزایش قیمت ها را بالا رفتن نرخ ارز دانست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۷    
حجت اله صیدی در آیین افتتاح و بهره برداری از 76 واحد مسکونی در شهرستان سرپل ذهاب، تاکید کرد: بانک صادرات ایران در بازسازی مناطق زلزله زده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۷    
مدیرعامل بانک توسعه صادرات در مراسم رونمایی از برنامه های پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران پیش بینی کرد: در یک افق زمانی 10 ساله هر نهادی خود را با تغییرات در حوزه بانکداری الکترونیک و روشهای نو در صنعت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۷    
رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر، با تاکید بر اینکه نوسانات و تغییرات قیمت ارز بر بازار طلا و سکه تاثیر داشته و قیمت ها را افزایشی کرد، گفت: حباب سکه کاهش یافته و اکنون حدود 370 هزارتومان است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۷    
در راستای ارزش آفرینی هر چه بیش تر و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان محترم، شعب بانک آینده در روزهای پایانی سال جاری و تعطیلات ابتدای سال 1398، با حضوری فعال تر، در خدمت مردم عزیزمان می باشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۲    
وزیر راه و شهرسازی می گوید، بلیت هواپیما تابع بازار عرضه و تقاضا است اما ما هم تلاش می کنیم آستانه افزایش قیمت ها را کنترل کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۷    
میزان پرداخت تسهیلات جعاله (تسهیلات تعمیرات) مسکن در 10 ماهه اول سال 97 بالغ بر 130 درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۷    
توسعه روابط کارگزاری با هدف تسهیل مبادلات مالی بین المللی همچنین ایجاد روزنه های دسترسی به بازار پولی بین المللی و گره گشایی از مشکلات ایجاد شده در تجارت خارجی ناشی از تحریم های ظالمانه آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۷    
بدهی بانک ها به بانک مرکزی در آذرماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال گذشته 32.5 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران صبح روز سه شنبه30 بهمن ماه با حضور در روابط عمومی بانک پارسیان از این مجموعه بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۷    
رئیس کل گمرک ایران از افزایش 2 درصدی ترخیص کالای اساسی در 10 ماه سال جاری خبر داد و گفت: در این مدت به طور میانگین ارزش دلاری کالاهای اساسی ترخیص شده از گمرکات کشور ماهانه یک میلیارد دلار بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۷    
معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: دادستانی به بانک مرکزی پیشنهاد داده که در هنگام خرید از دستگاه خودپرداز نیز رمزهای یکبار مصرف در اختیار مردم قرار داده شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۷    
برنامه تلویزیونی عصر جدید از روز شنبه 27 بهمن 97 از شبکه سه سیما در حال پخش می باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۷    
بانک ملی ایران برای دومین بار در بزرگ ترین رویداد سالانه خود با عنوان ملی شو2 ، دستاوردهای تازه اش در عرصه بانکداری دیجیتال را رونمایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۷    
پنجمین همایش تخصصی مدیران و کارشناسان بازاریابی موسسه اعتباری کوثر با محوریت ایده پردازی و خلق محصول در شهر شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۲    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هرگونه اوراق مالی و اسناد منتشره در سال آینده را از پرداخت مالیات معاف کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۲    
رییس اتاق بازرگانی ایران معتقد است بخش خصوصی امروز ظرفیت همکاری همه جانبه با وزارت نیرو را دارد و به منظور پیگیری قوانین موجود این بخش می تواند در خصوصی سازی انرژی و آب همکاری های لازم را انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۲    
رییس کمیسیون عمران مجلس، گفت: سفارتخانه های ایران در کشورهای مختلف باید فعال تر از قبل به تبلیغ کالاهای با کیفیت ایرانی بپردازند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۷    
مدیرعامل بانک سپه با تاکید بر تعادل منابع و مصارف این بانک، از آمادگی برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: در 3 سال اخیر، 227 هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۷    
نشست هفتگی گروه ویژه اقدام مالی در پاریس با بررسی موضوعات مختلف از جمله پیشرفت ایران در ریسک های مرتبط با نظام مالی آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۲    
رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گفت: ماموریت اصلی این مرکز در سال آینده استانداردسازی خدمات تجارت الکترونیکی است و مهندسی و بازبینی نماد اعتماد الکترونیکی در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۲    
یک مقام مسئول کارگری با اشاره به برگزار نشدن جلسات دستمزد شورای عالی کار در یک ماه باقی مانده به پایان سال 97، از احتمال موکول شدن تعیین دستمزد کارگران به سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۲    
با عقب نشینی بانک مرکزی اروپا از افزایش نرخ بهره، ارزش یورو در برابر دلار تضعیف شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۲    
جلسه هم اندیشی مدیران و کارکنان استانهای البرز، قزوین و زنجان بانک ایران زمین با حضور مدیر منطقه، کارکنان و متصدیان شعب استانهای یاد شده با هدف بررسی عملکرد شش ماهه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۷    
مدیر کل روابط عمومی و حوزه میریت بانک مهر اقتصاد پیامی را به منظور قدردانی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۷    
رییس اداره کل پیگیری وصول مطالبات بانک مسکن از تمدید اجرای طرح ویژه بخشودگی جرایم تسهیلاتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۷    
بانک خاورمیانه به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود با عنوان شغلی “کارشناس خرید و تدارکات” واجدین شرایط را به همکاری دعوت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۲    
نمایندگان مجلس به دولت اجازه دادند بدهی های خود به اشخاص حقیقی و حقوقی و موسسات عمومی غیردولتی را تا سقف 50 هزار میلیارد ریال از طریق اسناد تسویه خزانه پرداخت و تسویه کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۲    
یکی از مقامات بانک مرکزی اروپا گفت: آمارهای اخیر نشان دهنده تضعیف اقتصاد منطقه یورو هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۲    
سیاست تشویقی بانک مرکزی برای بازگشت ارز حاصل از صادرات در حالی اجرایی شده که اخبار حکایت از استقبال تجار بخش خصوصی از این اقدام دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۲    
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: بدهی معوق شرکت های بزرگ به صنعت بیمه توجیه اقتصادی ندارد و شرکت های بیمه باید در ارائه نرخ و شرایط، حساسیت بیشتری از خود نشان بدهند.
مشاهده نتایج بیشتر...