شنبه ۳۰ تیرساعت ۱۷:۵۹Jul 2018 21

3بن (3bn.ir)

  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۱    
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه گفت: برای اولین بار و به صورت پایلوت مجمع سهامداران این شرکت امسال به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۶    
یک استاد دانشگاه با بیان تعریفی از جنگ های اقتصادی، کشور را در وضعیت یک جنگ اقتصادی ارزیابی کرد. به گزارش تریبون، قدرت اله امام وردی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد تهران مرکز، در گفت وگو با ایسنا ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۶    
طاهر موهبتی، مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور گفت: بعضی افراد تمایل دارند تا با سوءاستفاده از شرایط حاکم مردم را نگران کنند که در این زمینه به عنوان کردن حذف بیمه رایگان پرداختند که چنین چیزی صحت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۱    
لیست واحدهای منتخب بانک ملی ایران به منظور ارائه خدمات بانکی به مودیان مالیاتی اعلام شد. به گزارش تریبون ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۱    
قیمت طلا روز پنج شنبه با رشد ارزش دلار آمریکا، کاهش یافت و نزدیک به پایین ترین قیمت یک سال اخیر که در معاملات اواسط هفته جاری ثبت کرده بود، ایستاد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۶    
مختومه اعلام کردن پرونده FATF همانا و بسته شدن درهای ارتباط مالی و اقتصادی ایران در سطح بین الملل همان با این حال مجمع تشخیص مصلحت نظام قبول مفاد این گروه اقدام مالی را مغایر با امنیت ملی اعلام کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۶    
رییس کل جدید بیمه مرکزی گسترش چتر حمایتی بیمه برای کاهش هزینه های مردم را اولین برنامه خود اعلام کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۶    
محمد عدالتخواه، کارشناس اقتصاد مسکن، گفت: هم اکنون، نرخ های بالای سود بانکی نسبت به نرخ تورم و حجم بالای خانه های خالی، دو ترمز اساسی پیش روی رونق گیری بازار مسکن هستند. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۶    
در آخرین جلسه شورای پول و اعتبار، طرح اصلاح نظام بانکی کلید خورد و بحث ساماندهی بانک های نظامی به جریان افتاد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۴    
بانک مرکزی اعلام اسامی کامل دریافت کنندگان ارز دولتی را آنقدر به تعویق انداخت تا در نهایت دادستانی به ماجرا وارد شد و زمان 48 ساعته ای برای این موضوع تعیین کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۶    
اولین دوره همایش بررسی عملکرد سه ماه ابتدای سال 97 ادارات امور شعب منطقه دو کشور بانک ملی ایران با حضور مسعود خاتونی عضو هیات مدیره ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۱    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران تاکید کرد: رعایت اخلاق حرفه ای در تعاملات با مشتریان و حتی بدهکاران ضروری است و باعث افزایش اعتماد مشتریان و ارائه تصویر مثبت از بانک می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۵    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: سکه همچنان 480 هزار تومان حباب دارد و امروز در بازار آزاد دو میلیون و 920 هزار تومان داد و ستد شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۹    
گزارشی که با تیتر رد پای برخی سلبریتی ها و مسئولان در پرونده ثامن الحجج منتشر شد، واکنش برخی از افرادی را که از آنها در گزارش یاد شده بود، در پی داشت. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۴    
یک کارشناس اقتصادی گفت: باید با فعالان اقتصادی که خلاف قوانین جاری کشور عمل می کنند با جدیت برخورد شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۹    
ماموران گمرک ایران دو محموله ارز قاچاق و یک محموله طلا کشف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۰۴    
بانک قرض الحسنه مهر ایران طی انعقاد تفاهمنامه ای با کمیته امداد امام خمینی (ره) تا سقف 200میلیون ریال در مقابل اخذ یک ضامن معتبر به معرفی شوندگان این نهاد تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۹    
نشست هیات وزیران در روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی برگزار و برخی مصوبات آن اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۹    
بانک صادرات ایران با اعطای بالغ بر سه هزار و 300 میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در بهار امسال، حدود 22 هزار نفر را به خانه بخت فرستاد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۹    
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه آسیا با حضور نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار و سازمان حسابرسی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۴    
در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، بانک شهر در بخش تبلیغات، ارائه آثار و کارشناسان برتر، برگزیده و حائز رتبه شناخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۹    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان شرقی با اهدای لوحی، از خدمات شعبه هفده شهریور تبریز بانک اقتصادنوین در اعطای تسهیلات قرض الحسنه در این استان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۴    
دیپلم افتخار سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سطح ملی به اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۹    
مجمع عمومی عادی سالانه بانک خاورمیانه روز چهارشنبه 27تیر 1397، در سالن همایش اتاق بازرگانی ایران برگزار شد. این مجمع با حضور اکثریت صاحبان سهام، بازرس قانونی و نماینده سازمان بورس تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۹    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در راس هیاتی با حضور در شعبه اسکان ضمن بازدید از این شعبه با همکاران دیدار و از تلاش های آنها قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۳    
با وجود ابهاماتی که در رابطه با نرخ رقابتی ارز در سامانه نیما برای گروه سوم کالایی وجود داشت، خبرها از این حکایت دارد که دلار تا 7500 تومان در معاملات این سامانه قیمت خورده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۴    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر جایگاه هدف گذاری و برنامه ریزی در سازمان های توسعه یافته گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۴    
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی تا آخر امسال نگران کمبود دارو و تجهیزات پزشکی مصرفی در بیمارستان های ملکی این سازمان نباشند زیرا خریداری و تأمین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۴    
علیرضا امیرحسنخانی معاون توسعه و پشتیبانی شرکت بیمه آرمان با صدور احکامی مدیران مناطق غرب، شمال غرب، مرکز و جنوب کشور را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۳    
نگاهی به مراودات تجاری اخیر نشان میدهد، برخی صرافیهای غیر مجاز قبل از سیاستهای جدید دولت، از کارتهای بازرگانی یکبار مصرف سو استفاده کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۳    
شعب بانک کشاورزی تهران بزرگ در 3ماهه ابتدای سال97مبلغ 564میلیارد و 283میلیون ریال ضمانت نامه برای مشتریان و صاحبان مشاغل مختلف اقتصادی صادر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۳    
بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و ارتقای کیفیت خدمات بانکی، تجهیزات و امکانات ویژه ای را برای روشندلان در شعبه های خود ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۸    
سخنگوی سازمان بورس برگزاری لیگ ستارگان بورس را یک فرهنگ سازی بزرگ برشمرد و گفت: طی 2 سال گذشته یکی از رسالت ها و ماموریت های اصلی سازمان بورس ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۳    
دادستان انتظامی مالیاتی سازمان مالیاتی از آخرین اخطار خود به بانک ها و موسسات اعتباری که به این سازمان اطلاعات مورد نیاز پایگاه اطلاعات مودیان را نمی دهند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۸    
هیات دولت غلامرضا سلیمانی امیری را به عنوان گزینه پیشنهادی رئیس کل بیمه مرکزی تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۳    
نسخه جدید اپلیکیشن موبایلت با افزودن امکانات جدید جدید برای سیستم عامل هایiOS و اندروید، در دسترس مشتریان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۸    
نشریات بانک سپه در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در چهار بخش سرمقاله، مقاله، خبر و صفحه آرایی رتبه اول را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۳    
شرکت فاتک شیمی با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن در استان سمنان به بهره برداری می رسد و موجب اشتغال زایی در این منطقه از کشورمان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۸    
وزیر بازرگانی در حکمی پیام برازجانی را به عنوان سرپرست جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب کرد و از زحمات فرزاد خلفی در زمان تصدی این سمت تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۸    
مشاور رییس سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: واگذاری سهام عدالت در قالب واحدهای صندوق های سرمایه گذاری مطرح شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۸    
جمهوری اسلامی ایران طرح دعوی خود را به دادگاه بین المللی عدالت علیه اقدامات یکجانبه آمریکا در ارتباط با وضع تحریم های دوباره ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۸    
مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به قرارداد امضا شده با شرکت سهامی فرش ایران، از اختصاص 25 میلیارد تومان اعتبار در این بخش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۸    
تازه ترین تحلیل های مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد ارزش بازار رمزینه ارزها تغییرات بالایی در طی زمان داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۸    
تلفن ساختمان ادارات مرکزی بانک سرمایه به دلیل کابل برگردانی از امروز به مدت 72 ساعت البته به طور موقت قطع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۳    
در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، نشریه سامان جایزه برترین مصاحبه را ازآن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۳    
تعداد کل شعب داخل کشور شبکه بانکی در پایان خرداد ماه 1397 نسبت به پایان اسفند ماه 1396، 0.6 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۳    
معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی تاکید کرد: نرخ سود بانکی هم اکنون ابزار مناسبی برای کنترل بازار های دارایی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۳    
شرکت بیمه “ما” طی فراخوانی از بیمه گذاران خود درخواست کرد نسبت به افزایش سرمایه بیمه بدنه اتومبیل خود سریعا اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۸    
قانون الحاق موادی به قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مصوب 30 اردیبهشت ماه سال 1397 مجلس شورای اسلامی به شبکه بانکی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۳    
با وجود اینکه طرح انتشار اوراق سکه در بازار سرمایه مدتی است متوقف شده و برخی گمانه زنی ها درباره منتفی شدن آن وجود دارد، دبیرکل بانک مرکزی می گوید که این طرح پابرجاست و روی میز قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۸    
وزیر اقتصاد با اعلام فروش 4400 میلیارد تومان از اموال مازاد بانک ها، از دستور رییس جمهور برای جلوگیری از افزایش هزینه های دولت و همچنین گزارش روزانه پرداخت های خزانه از طریق وزارت اقتصاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۸    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: با توجه به مجامع برگزار شده پیش بینی می شود امسال سود بیشتری میان مشمولان سهام عدالت نسبت به سال گذشته تقسیم شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۳    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران معتقد است که با وجود این که کالاهای اساسی مشمول ارز 4200 تومانی شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۸    
دولت در فروردین سال جاری تصمیم به تغییر سیاست ارزی خود گرفته و تامین ارز مسافرتی را تقبل کرد. در روش جدید بانک های ملی، ملت، تجارت، سامان و پارسیان مامور به همکاری در تامین ارز مسافرتی و زیارتی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۸    
مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی از طراحی نخستین نمونه آزمایشگاهی ارز رمزنگاری شده در پژوهشکده پولی وبانکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۸    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بر ضرورت افزایش نرخ سود بانکی با هدف ساماندهی نقدینگی سرگردان در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۳    
درآمدهای ارزی بانک رفاه تا نیمه خرداد سالجاری به رشد 1.7 برابری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۳    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار امیدواری کرد، ظرف یک تا دو ماه آینده ضابطه مشخص و تعریف شده ای برای تعیین موقعیت ایران درباره ارز دیجیتال تعریف شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۳    
توافق پوتین و ترامپ، نفت را به بشکه ای 300 دلار می رساند . این سخنی است که یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به زبان آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۳    
اعمال تغییرات ساختاری برای کارآمد شدن نظام بانکی، ادغام بانک های نظامی و محدود شدن اختصاص ارز دولتی به کالاهای اساسی و استراتژیک، از جمله موارد مطروحه در نشست دیروز شورای پول و اعتبار بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۸    
عضو هیات مدیره بانک تجارت گفت: سود خالص حاصل از فعالیت بخش بین الملل بانک تجارت در سال 1396 نسبت به سال 1395 به رشد 130 درصدی رسیده و این رشد حاکی از پیشرفت 300 درصدی سود خرید و فروش ارز و 100 درصدی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۸    
بانک ملی در راستای مسئولیت های اجتماعی خود اقدامات مهم و گسترده ای در نحوه طراحی، بازسازی و اداره ساختمان های تحت مدیریتش انجام داده تا حداقل تبعات منفی زیست محیطی را ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۸    
یکه تازی بانک ملی ایران در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ، 10 جایزه را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۸    
گمانه زنی درباره اخذ مالیات از کسانی که در حجم بالا اقدام به پیش خرید سکه کرده بودند، سبب شد تا خریداران سررسیدهای سه ماهه، برای تحویل گرفتن سکه خود به شعب بانک ملی ایران مراجعه نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۸    
پرونده تخلف مالی تعاونی ثامن الحجج به عنوان اولین پرونده بررسی قضائی مؤسسات غیرمجاز، بیش از 9 جلسه است که در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی باقری در حال بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۳    
هشتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری ساعت 24 روز سه شنبه مورخ 97.04.26 به حساب سرپرستان خانوار ها واریز و قابل برداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۸    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص عدم معامله ارز در بورس گفت: وظیفه ما ایجاد نماد و دادن کد معاملاتی است که این کار انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۸    
معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس از خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای کمک به بانوان سرپرست خانوار تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۳    
بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای توسعه بانکداری مدرن و استقبال گسترده مشتریان، نرم افزار موبایل بانک خود را بر بستر وب نیز راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۳    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی گفت: پروازهای ایران به فرودگاه نجف پس از مناسب شدن شرایط برای انجام پروازها، از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه بخش قابل توجهی از شبکه انرژی کشور ظرف سه سال آینده هوشمند خواهد شد، گفت: یکی از مصدایق مهم تحول دیجیتال در دنیا هوشمندسازی شبکه های انرژی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۴    
مدیرعامل بانک مسکن گفت: بخشی از اقساط وصولی مسکن مهر برای استفاده صندوق پس انداز مسکن یکم استفاده می شود و بدین منظور نرخ سود در مسکن یکم 6 درصد در بافت فرسوده و سایر بافت ها 8 درصد تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۳    
مدیرعامل و بنیانگذار شرکت ایران تلنت تاکید کرد: با ایجاد فضای امن برای ارتباط آنلاین کارفرمایان و کارجویان در تلاش برای ایجاد شفافیت و درنهایت عدالت در حوزه حقوق و دستمزد در رده های مختلف شغلی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۸    
مدیر امور اعتباری بانک مسکن از رشد 35درصدی پرداخت تسهیلات از سوی بانک مسکن به متقاضیان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۸    
بانک گردشگری با صدور اطلاعیه ای رسمی در سامانه کدال از لغو برگزاری مجمع صاحبان سهام خود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۳    
مشاور رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اینکه مقررات بانکی بین المللی را در کشورمان که در 10 سال گذشته ایجاد شده کسی نمی شناسد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۳    
خدمات حضوری در زمینه امور ارزی در قالب میز خدمت، از روز شنبه مورخ 30 تیر ماه 1397 در محل ساختمان فردوسی بانک مرکزی ارایه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۳    
شاخص بورس امروز (سه شنبه) با 329 پله کاهش نسبت به روز گذشته ( دوشنبه ) به جایگاه 107 هزار و 780 واحدی عقب نشینی کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۳    
وزیر نیرو در مورد توقف صادرات برق به عراق گفت: طبق توافقنامه عمل شد تا در شرایطی که نیاز شدیدی داریم، اولویت با تامین نیازهای داخل کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۸    
تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در مراسم گرامیداشت این مناسبت به شرکت صنایع پویان طب هگمتانه که با تامین مالی بانک صنعت و معدن به اجرا درآمده است، اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۳    
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در دیدار با مدیرعامل ذوب آهن اصفهان درباره همکاری های دو جانبه گفتگو و تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۳    
امیر موسوی رییس هیات مدیره کارخانجات دارویی بایرافلاک از بانک صنعت و معدن به خاطر تلاش در راستای تامین مالی این مجموعه و حل مشکلات واحدهای تولیدی کشورمان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۸    
یک بانک غیردولتی با سرمایه 5780 میلیارد تومانی، سال مالی 96 را با 3624 میلیارد تومان زیان به پایان رسانده و در بخش سود و زیان انباشته، 7579 میلیارد تومان زیان ثبت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۳    
رییس کمیسیون طلا و جواهر گفت: هر چند با تحویل سکه های پیش فروش در روز جاری پیش بینی می شد این سکه ها وارد بازار شود و حباب کاهش یابد اما در عمل این اتفاق نیفتاد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۸    
مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: روابط عمومی باید بتواند بین نیازهای مشتریان و توانمندی های بانک همسویی و تناسب ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۳    
به گفته رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در حال حاضر قاچاق گوشی نزدیک به صفر است و زمانی که از گمرک وارد می شوند، رجیستر شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۳    
بانک کشاورزی طی جوابیه ای به شبهه افکنی برخی رسانه ها، خواست تا با انتشار اینگونه اخبار موجب تشویش اذهان عمومی و خدشه دار کردن موقعیت و جایگاه بانک کشاورزی نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام توان حقیقی و حقوقی خود را برای پیاده سازی قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت به کار خواهیم گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۵۳    
همزمان با آغاز اعزام کاروان های ایرانی به سرزمین وحی، حجاج بیت الله الحرام می توانند بدون مراجعه به شعب بانک ملی ایران و از طریق اپلیکیشن بله عوارض خروج از کشور خود را به سهولت بپردازند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۸    
بازار سکه امروز شاهد نوسان قیمت از ابتدای معاملات تاکنون بود و نرخ ها در طول روز فراز و فرود داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۳    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به برنامه این سازمان برای تربیت سفیران بازار سرمایه گفت: تلاش داریم اخلاق در بورس و قواعد سرمایه گذاری را ترویج کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۸    
بانک رفاه کارگران در راستای اهداف و سیاست های کلان خود و همچنین توسعه فعالیت های حوزه پدافند غیر عامل، در کنفرانس ملی فرصت ها و چالش های هوشمندسازی حضور فعال و اثر بخش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۳    
مدل فعلی نظام کارمزد یکی از مسائل کلیدی در صنعت پرداخت است که در کنار دیگر عوامل به رقابت ناسالم در بین شرکت های PSP و ایجاد پدیده کارمزد خواهی دامن زده که این مهم اصلاح آن را اجتناب ناپذیر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۸    
در حالی که قرار است رئیس فدرال رزرو آمریکا سخنرانی مهمی در کنگره و سنا داشته باشد، قیمت طلا در بازارهای جهانی تغییر محسوسی نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۳    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، گفت: در شرایطی که با محدودیت های ارزی مواجه هستیم، باید حفره های خروج ارز مسدود شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۸    
در بانک های ریشه دار (دارای شعب زیاد)، بسیاری از عوامل مانند گسترش معاملات برخط، بانکداری کم هزینه و تعدد فناوری های مالی مبتنی بر تلفن همراه باعث شده است که مشتریان از شعب بانک ها خارج شده و در فضای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۸    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این که طی روزهای گذشته تقاضا برای خرید طلا کاهش یافته است اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۸    
دولت های فرانسه، انگلیس و آلمان به ایران اعلام کرده اند در چارچوب پیشنهادی برای زنده نگه داشتن برجام، در حال بررسی فعال سازی حساب های بانک مرکزی این کشور با بانک های مرکزی کشورهای خود هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۳    
بر اساس گزارش اسپکتاتور ایندکس نرخ بیکاری در جوانان ایران 28 درصد شده که رقم های بالاتری نسبت به ترکیه، هند، کره جنوبی و ژاپن دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۸    
بانک صادرات ایران ماهانه نیم میلیون سپهر کارت جدید برای مشتریان صادر می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...