جمعه ۱۹ آذرساعت ۰۱:۳۲Dec 2016 9

خبرهای سیاسی

جدیدترینمهم
اکو فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۷۷ سایت دیگر
اکوفارس: رئیس کل بانک مرکزی درباره مصوبه اخیر هیأت دولت در خصوص تغییر رسمی واحد پول ایران از ریال به تومان و برابری هر تومان با 10 ریال، اعلام کرد: این تغییر، اقدامی برای تسهیل نسبی مبادلات اقتصادی آحاد جامعه است.
پایتخت ما   ۶ ساعت پیش   + ۲۵۰ سایت دیگر
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور را به سمت رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج منصوب کردند.
عصر ایران   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر
به دنبال انتصای سردار غیب پرور به فرماندهی بسیج، روزنامه شرق بخشی از کنش ها و واکنشهای سیاسی او را منتشر کرد. به گزارش شرق، یک سال پیش یعنی آذر ماه 1394، سردار غیب پرور با حکم فرمانده کل سپاه، جایگزین شهید حسین همدانی در قرارگاه امام حسین (ع) در سمت جانشینی فرمانده کل سپاه در این قرارگاه شد. ...
جنوب ایران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر
به نظر می رسد به احتمال زیاد مصطفی میرسلیم از سوی حزب موتلفه اسلامی به عنوان کاندیدای این حزب به اصولگرایان معرفی خواهد شد.
هدانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر
بهرام قاسمی با اشاره به اظهارات " ترزا می" نخست وزیر بریتانیا در جمع سران شورای همکاری خلیج فارس گفت: کشورهایی که مداخله جویی های غیر مسئولانه آنها در سایر کشورها موجب گسترش ناامنی، جنگ، خشونت و تروریسم شده است در جایگاهی نیستند که دیگران را به مداخله در امور منطقه متهم نمایند.
کواره   ۷ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر
به گزارش کواره به نقل از نسیم ، مرحوم عسگراولادی دبیرکل فقید جبهه پیروان خط امام و رهبری با آیت الله مصباح یزدی گفت و گویی داشته که پایگاه اطلاع رسانی آثار آیت الله مصباح یزدی برای اولین بار این گفت و گو را منتشر کرده است. ...
فانوس   ۹ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر
سرویس اجتماعی - دادستان کل کشور گفت: در این چند روز بعضی نمایندگان مجلس آمدند و رئیس قوه قضائیه اسناد را به آن ها نشان داد. این حساب ها به نام قوه قضائیه است ولی یک ریال آن را کسی نمی تواند برداشت کند. ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر
در داستان حضرت سلیمان در قرآن هدهد که پرنده است نسبت به دین الهی حساس است و آدم های بی غیرتی که سازشگرانه با دشمنان برخورد می کنند حتی به اندازه پرنده ای ارزش ندارند، همچنین لازم است سفیرانی که به کشورهای خارجی می روند با غیرت باشند تا در اهداف دشمنان حل نشوند.
هدانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر
نماینده مردم تهران با بیان اینکه برائت خودم را از بوق بی بی سی اعلام می کنم، گفت: مسئول اول گسترش ماهواره و رادیو استعمار بی بی سی، صداو سیما است که با حاکمیت سانسور فضا را برای غوغاسازی آمریکا باز کرده است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر
میزان نوشت:سردار محمدرضا نقدی گفت: بسیج جامعه پزشکی پیش از همه تشکیل و اکنون کارهای آنها زبانزد شده است و در خط مقدم جبهه های مقاومت، حضور دارد.
آفتاب نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر
دفتر نخست وزیر انگلیس در واکنش به اظهارات وزیر خارجه مبنی بر جنگ نیابتی ایران و عربستان در منطقه گفت این ها نظرات شخصی است و ربطی به دولت ندارد.
پرداد   ۸ ساعت پیش   + ۶۷ سایت دیگر
به گزارش پرداد به نقل از ایسنا : آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جریان آخرین شرایط و روند درمانی استاد محمدرضا شجریان قرار گرفته است. ...
برترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر
خبرگزاری تسنیم: وزیر خارجه بریتانیا مدعی شد که ایران و عربستان سعودی در حال تشدید و دامن زدن به جنگهای نیابتی در سراسر خاورمیانه هستند و برخی سیاستمداران از اسلام سوء استفاده می کنند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۶۰ سایت دیگر
خداوند با هیچ ملتی عقد اخوت نبسته که بی حساب به ایشان پیروزی بدهد، ملت ها تا وقتی در خودشان ایجاد لیاقت نکنند، مستحق نصرت الهی هم نمی شوند.
بورس نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر
مهر نوشت: دبیر مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد از پیگیری برای بازگرداندن اموال مسروقه ملی در پرونده های مختلف از جمله پهلوی، زنجانی و خاوری خبر داد. ...
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۴۴ سایت دیگر
فرمانده سپاه قدس گفت: رمز پیروزی اسلام داشتن دو بال رهبری شایسته و مردمی آماده، آگاه نیت دشمن و بصیر است و ملت ایران به واسطه داشتن این دو شرط شکست ناپذیرند. به گزارش تسنیم، بزرگداشت شهدای مدافع حرم و عملیات های کربلای 4 و 5 با حضور سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس برگزار شد. ...
پایگاه خبری تیتر 3   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۶   + ۳۷ سایت دیگر
همچنان امیدواریم بابک زنجانی پول های شرکت نفت و بیت المال را بازگرداند.
دانا   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۳:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر
از سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رئیس پیشین سازمان بسیج مستضعفین در سفرهای خود به استان کهگیلویه و بویراحمد عکس های جالبی از سوی اصحاب رسانه این استان به ثبت رسیده و به یادگار مانده است.
تدبیر و امید   ۹ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر
علم الهدی با بیان اینکه این نشانگر این واقعیت است که جریان استکباری از آن روز تاکنون سقوط فاحشی را متحمل شده افزود: بنابراین جریان استکبار هیچگاه از ما دست بردار نیست و هیچ وقت در یک تعامل عادی با قرار نگرفته، در واقع عناد و دشمنی آمریکا با ما با هیچ حرکتی قابل درمان نیست.
صدای ایران   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر
به گزارش صدای ایران ، نایب رئیس هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: پرونده شکایت قاضی یاشار سلطانی از محمود صادقی در این هیأت بررسی و اظهارات نماینده تهران درباره قاضی این پرونده در راستای ایفای وظایف نمایندگی دانسته نشد. ...
هدانا   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر
وزیر خارجه انگلیس اظهار کرد عربستان سعودی از دین به منظور پیشبرد اهداف سیاسی اش سوء استفاده می کند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر
فعلا که تشکل ها چراغ خاموش حرکت می کنند و نمی شود چیزی را مطرح کرد. البته این ابهام و فضای مبهم قطعا تا قبل از انتخابات تعیین تکلیف می شود. فعلا مدل انتخاب کاندیدا هنوز نهایی نشده است اما بعد از اینکه جلسه تشکل های اصولگرا با جامعه روحانیت تشکیل شد این مدل نهایی خواهد شد.
9صبح   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر
دو جمله از سخنان امروز آیت الله صدیقی امام جمعه محترم تهران که در جمع فرماندهان بسیج وزارت راه و شهرسازی بیان شده است، جای تأمل دارد.
کرج رسا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: تغییر واحد پول کشور از ریال به تومان نیاز به مصوبه مجلس دارد.
خبرگزاری تابناک   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر
رصد خانه تابناک خبرهایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند؛ تیترهایی مانند: روحانی مراقب نزدیکانش باشد/یک استاد موسیقی ایرانی در جمع نامزدهای گرمی/ادعادی کار سیاسی در حوزه یک اتهام است و ... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند.
پارسینه   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر
کاربران فضای مجازی با انتشار نظرات خود در شبکه های اجتماعی نسبت به تغییر واحد پول ایران واکنش نشان دادند.
الف   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر
در پی انتشار سخنان رئیس قوه قضائیه مبنی بر عدم حمایت از برادرش، فاضل لاریجانی و دستور رسیدگی عادلانه به پرونده او، فاضل لاریجانی با انتشار نامه ای علاوه بر ارائه توضیحاتی درباره جلسه خود با سعید مرتضوی ...
تدبیر و امید   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر
بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز صبح پنج شنبه هجدهم آذر با حضور آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه و جمعی از مسئولین کشوری در مجتمع آموزش عالی امام خمینی (ره) کرج برگزار شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر
اسد در ادامه گفت: ما نمی دانیم به چه دلیل باید بر علیه ایران موضع گیری کنیم تا عربستان راضی شود.
آرمان پرس   ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر
با حکم حضرت فرمانده معظم کل قوا، سردار غلامحسین غیب پرور به عنوان رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین، جایگزین سردار محمدرضا نقدی شد.
 
 

جدیدترین خبرهای سیاسی

باشگاه خبرنگاران   ۲ دقیقه پیش  
رحمانی فضلی با انتشار مطلبی در اینستاگرام خود، حضور گسترده دانشجویان انقلابی را نشان از بالندگی سیاسی دانشجویان دانست.
چالوس ما   ۲ دقیقه پیش  
امام جمعه عباس آباد گفت: مقام معظم رهبری برجام را خسارت می داند، زیرا در برجام تمام دارایی هسته ای ما از دست رفت.
میزان   ۱۲ دقیقه پیش  
خبرگزاری میزان- رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: تلاش داریم تا ساختارفیزیکی مرکز فرهنگی دفاع مقدس اصفهان در سوم خرداد سال آینده تکمیل و تا هفته دفاع مقدس به بهره برداری کامل برسد.
کرج رسا   ۱۵ دقیقه پیش  
مارین لوپن، رهبر حزب راستگرای جبهه ملی فرانسه خواسته است تا حق دسترسی به تحصیلات رایگان برای مهاجران غیرقانونی در این کشور ممنوع شود.
شبستان   ۲۸ دقیقه پیش  
خبرگزاری شبستان: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه حرکت و اقدامات دشمن را رصد، تحلیل و ارزیابی کرده، آثار و پیامدها و تأثیرش بر روی برجام بررسی می کنیم، گفت: نقض برجام هزینه سنگینی برای آمریکا دارد.
ایکنا   ۳۱ دقیقه پیش  
گروه جهاد و حماسه: مدیر انتشارات روایت فتح گفت: امام خمینی(ره) خواستار تشکیل بسیج جهانی بودند و خوشبختانه پس از سه دهه این امر در حال تحقق است؛ اتفاقاتی که در یمن، عراق، سوریه، فلسطین، نیجریه و کشورهای آمریکای لاتین و .. ...
ایلام پویا   ۳۱ دقیقه پیش  
از تمام مسئولین محترم جمهوری اسلامی خواستاریم که در مقابل دشمنی آشکار دشمنان غربی و نقض های متعدد برجام و تهدید ها و نیز تحریم های ظالمانه ساکت نباشند و به اقدام انقلابی و متقابل بپردازند؛ نه از تهدیدش بهراسند و نه به لبخند و وعده اش دل بندند.
کبنا نیوز   ۱ ساعت پیش  
زمانی که اغلب رسانه ها بر علیه ما بودند و می گفتند که عزت بویر احمد بر باد رفته؟ وی گفت: پس اگر شما از عدم حضور بنده گلایه دارید یا می گوید که تک رسانه ای هستم من نیز این ادعا را دارم که شما هم حضور نداشتید، پس در این باره برابر هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش  
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای کشور با اشاره به انتخابات آتی گفت: لازمه برگزار شدن انتخابات شوراهای شهر و روستا دوری از هرگونه سیاست زدگی است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش  
آنکارا - ایرنا - احزاب حاکم آک و حرکت ملی م.ح.پ ترکیه درخصوص اصلاح بخشی از قانون اساسی این کشور در گذار به نظام ریاستی به توافق رسیدند. انتظار می رود حزب 'آک' پیش نویس اصلاح قانون اساسی را جمعه و یا شنبه به مجلس ارایه کند.
دولت بهار   ۱ ساعت پیش  
دولت بهار: اجتماع تجدید بیعت با امام زمان(عج) در سراسر کشور برگزار می شود.
بلاغ مازندران   ۱ ساعت پیش  
مهم ترین وظیفه این شورا رفع دغدغه های فرهنگی مقام معظم رهبری است که الحمدالله توانسته تا حدودی موفقیت های خوبی در این زمینه دست پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش  
رخدادهای 19 آذر 62 چکیده : آیت الله خامنه ای : شرایط ایران برای پایان جنگ قطعی است و باید مورد قبول قرار گیرد. آیت الله موسوی اردبیلی : اگر دشمن سماجت کند من و همه مسئولین مملکت لباس نظامی به تن خواهیم کرد. ...
ایثار   ۱ ساعت پیش  
قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به اینکه بیش از 60 درصد مردم کشورمان در فضاهای مجازی فعال هستند، گفت: فعالیت های شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت باید به سمتی باشد که در مقابل جنگ نرم دشمن مقابله به مثل کنیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش  
گرگان - ایرنا - در راستای برنامه های اجلاسیه چهار هزار شهید گلستان، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران شامگاه پنجشنبه بر سر در منازل تمامی شهدای استان برافراشته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش  
340 دانش آموز دختر جهرمی به منطقه عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام می شوند.
نورآباد   ۱ ساعت پیش  
جناب دکتر شمس الدینی در دانشگاهی که مسئولان از پاسخگویی به مطالبات همکاران و دانشجویان ممانعت میورزند و در خور خود نمیبینند که حتی به فعالان محیط زیست و درختکاران روز درختکاری که محیط این دانشگاه را از زباله پاک میکردند سری بزنند و دیداری تازه کنند چه توقعی دارند که دانشجویان پای سخنان انها بنشینند.
کواره   ۱ ساعت پیش  
به گزارش کواره به نقل از نسیم ، بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی (ره) طی نامه ای به دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از انتخابات شورای فرهنگی اجتماعی زنان به عنوان صحنه مانور جریان فمنیسم افراطی یاد کرد و خواستار دقت نظر بیشتر این شورا در شفافیت بخشی به این انتخابات شد. ...
تنگستان نما   ۱ ساعت پیش  
فرماندار تنگستان گفت: به عنوان نمایده سیاسی دولت می پذیرم آن چیزی که در شان مردم و شایسته آنان بوده هیچ وقت نتوانسته به شکل ایدال یا حتی به شکل مطلوب فراهم شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش  
شاهرود- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سمنان گفت: کتاب، ابزار اصلی در ارتقاء آگاهی مردم است و این افزایش آگاهی در بهبود وضعیت دنیا و آخرت آنان تأثیر گذار است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش  
بردسکن- ایرنا- آیین پایانی ششمین سوگواره تعزیه نینوا، پنجشنبه همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) در فرهنگسرای مهر خاتم النبیای شهرداری بردسکن برگزار شد.
تابش کوثر   ۲ ساعت پیش  
به گزارش تابش کوثر در بیست وپنجمین اجلاس سراسری نماز که روز پنج شنبه مورخ 18-9-95 در محمد شهر کرج برگزار شد از سازمان صداوسیما به عنوان یکی از دستگاه های برتر تجلیل و لوح تقدیر توسط رییس قوه قضاییه و رییس ستاد اقامه نماز کشور به حجت الاسلام موسوی مقدم قائم مقام رسانه ملی تقدیم شد . ...
تهران پرس   ۲ ساعت پیش  
روز گذشته سردار غلامحسین غیب پرور با حکم حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا، رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج شد.
میزان   ۲ ساعت پیش  
خبرگزاری میزان- حکم دادگاه وزیر پیشین بودجه دولت سوسیالیست فرانسه که به اتهام تقلب مالیاتی محاکمه شده بود اعلام شد.
آوینی نیوز   ۲ ساعت پیش  
آوینی نیوز
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش  
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور از شهادت 50 دانشجوی مدافع حرم در جبهه مقاومت و دفاع از حرم آل الله خبر داد.
ایثار   ۲ ساعت پیش  
معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست با مسئولان بنیاد استان کرمانشاه چگونگی تدوین اصلاحیه قانون جامع ایثارگران را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش  
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری حسن روحانی عصر پنجشنبه در تماس تلفنی "نیکلاس مادورو" با وی ، به رایزنی های فشرده تهران – کاراکاس برای ثبات بازار و افزایش بهای نفت اشاره کرد و توافقاتی که در پی نشست های الجزایر و وین حاصل شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش  
متصرفان به بستر رودخانه چمستان به 58 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.
پرسش   ۲ ساعت پیش  
پرسش: حجت الاسلام علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد گفت که دشمنان قصد ایجاد دو قطبی در ایران را دارند تا از این طریق علیه رهبرمعظم انقلاب اردوکشی انجام دهند و بحث کنسرت و فحشا رواج یابد .
وقت نیوز   ۳ ساعت پیش  
وقت نیوز - آیت الله هاشم هاشم زاده هریسی نماینده مردم آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت دکتر کمال الدین هریسی نژاد وکیل و برجسته دانشکده حقوق و علوم اجتماعی دانشگاه تبریز را تسلیت گفت.
کرد پرس   ۳ ساعت پیش  
سرویس سوریه- صالح مسلم طی سخنانی اظهار کرد که حزبش مخالف تشکیل دولت مستقل کردستان است. وی تاکید کرد که مشکلات کردستان سوریه با اقلیم کردستان عراق فقط به اختلاف پارتی با کردستان سوریه بر می گردد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش  
یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: معلمان و مبلغان با افزایش توانایی های خود جوانان را از بمباران ضد فرهنگی دشمنان صیانت کنند.
ندای ایرانیان   ۳ ساعت پیش  
دفاع از مردم سالاری، توسعه سیاسی، دموکراسی، آزادی بیان و آزادی اندیشه جزو لاینفک دیدگاه های جریان دانشگاهی در کشور بوده است و امروز در شرایطی قرار داریم که جامعه ما با آن آرمانها فاصله زیادی گرفته است.
زریان   ۳ ساعت پیش  
پایگاه خبری- تحلیلی زریان؛ برگزاری ورک شاپ طراحی معماری توسط انجمن معماری دانشگاه آزاد بوکان در این دانشگاه حاشیه هایی را به همراه داشت و رئیس این دانشگاه اعلام کرد که صیانت از آبروی دانشجویان اولویت مدیریت دانشگاه آزاد است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۳ ساعت پیش  
مشهد- ایرنا- استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی گفت: وابستگی به استکبار و ارز حاصل از نفت در دولت احمدی نژاد بیش از پنج برابر افزایش یافت.
عصر دنا   ۳ ساعت پیش  
عصر دنا: فرماندار بویراحمد گفت: مگر نه این است که تاکنون همصدایی با بیگانگان و ضد انقلاب جرم تلقی میشد، چه شد که امروز عده ای در کشور بطور کامل با مواضع اسراییل و وهابیت همراهی می کنند و با آنها هم صدا شده اند.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش  
به گزارش خبرگزاری فارس از انار، حجت الاسلام حسن منتظری عصر امروز در مراسم روز ملی این شهرستان یاد مرحوم شیخ رضا خانی روحانی دوران انقلاب شهر انار را گرامیداشت و اظهار داشت: وی در واقعه هشتم محرم از ناحیه گردن دچار جراحت شد که بعد از گذشت چند سال به دلیل همان آسیب گردن درگذشت. ...
قم پرس   ۳ ساعت پیش  
استاندار قم با اشاره به مشی اعتدالی دولت تدبیر و امید، گفت: در مسیر توسعه کشور هر فرد متخصصی که همسو با برنامه های دولت بتواند به مردم خدمت کند به کار گرفته می شود و این دید فراجناحی است. ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش  
به گزارش خبرگزاری فارس از انار، مراسم روز ملی شهرستان انار عصر امروز با حضور ائمه جمعه انار و امین شهر، نماینده مردم انار و رفسنجان در مجلس و جمعی از مسؤولان در کاروانسرای تاریخی انار برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش  
بیانیه پایانی دهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد صادر شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش  
مشهد – ایرنا – تولیت آستان قدس رضوی گفت: هدف از راه اندازی دفاتر ستادی این آستان در استانها انسجام و توسعه بخشی به تشکلهای مردمی در پرتو نام مبارک حضرت رضا (ع) است.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش  
به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان، حجت الاسلام عباس رمضانی پور در یادواره شهدای حمیدآباد رفسنجان در مسجد جامع این روستا با تسلیت سالروز شهادت امام عسکری(ع) و گرامیداشت یاد شهدا اظهار داشت: شهدا به ما نیاز ندارند، بلکه ما نیازمند شهدا هستیم ...
نورآباد   ۳ ساعت پیش  
تصور نمی کنم آنهایی که برای کورش جشن می گیرند دشمن ایران اسلامی و انقلاب اسلامی باشند.همه ما ایرانی هستیم و عاشق و دلبسته خاک و آئین و وطن و دیارمان. گاهی شنیده می شود برخی از افراد ...
خزر آنلاین   ۳ ساعت پیش  
خزر: جناب مدیر که در کوران استیضاح شهردار نمی توانست شوق زدگی خود را برای تصدی بر کرسی سرپرستی شهرداری مخفی نماید حالا با سواستفاده از حسن ظن شهردار، نقشه راه تصدی بر شهرداری را از پارلمان محلی شورا می نگارد ...
گلستان ما   ۳ ساعت پیش  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراوه تپه گفت: تا جامعه صالح نباشد و نتواند لیاقت ها و شایستگی های خود را برای درک امام زمان(عج) نشان بدهد ظهور امام زمان(عج) به تأخیر خواهد افتاد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۳ ساعت پیش  
نوشهر - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان مردم مازندران در مجلس شورای اسلامی گفت که دولت تدبیر و امید برای جبران خسارت های وارده ناشی از برف اخیر به بخش های مختلف کشاورزی سنگ تمام گذاشت.
آوای رودکوف   ۴ ساعت پیش  
و اما در امر سیاست مهمترین اقدامات دشمن براندازی های نرم ،القای تفکرات ضد انقلاب اسلامی،ناتوان کردن ایران در سیاست خارجی،منزوی کردن کشور در مجامع بین الملللی و ......... می باشد.
کوگانا   ۴ ساعت پیش  
بر اساس دستور بنیاد شهید و امور ایثارگران به شرکت های هواپیمایی، خانواده های شهدای منا شامل تسهیلات بلیط نیم بها نمی شوند.
شوشان   ۴ ساعت پیش  
رضا بهرامی اواسط تابستان 68 است. متعاقب یک بازنگری مهم و تاریخی در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که به تایید بیش از 97 درصد رای دهندگان می رسد، جمهوری اول با عمری قریب به ده سال که از قضا با تفوّق بی چون و چرای جناح چپ همراه است، جای خود را به جمهوری دومی می دهد که تا به امروز ادامه دارد. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش  
گنبدکاووس - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه نینوا استان گلستان گفت: خواسته مشترک شهیدان انقلاب اسلامی از مردم و مسئولان تنها نگذاشتن ولایت فقیه، امام و رهبری بود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش  
نوشهر - ایرنا - نخستین سالگرد مصطفی شیخ الاسلامی شهید مدافع حرم عصر پنجشنبه در مسجد جامع شهرستان چالوس برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش  
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، رونالد آفترینگر امشب در مراسم اختتامیه دومین همایش بین المللی اسلام و حقوق بشردوستانه بین المللی که در سالن همایش غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد، با بیان اینکه رخدادهای غیر انسانی منطقه باید به جهانیان انعکاس داده شود ...
خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش  
سهراب صلاحی ٰرئیس سازمان بسیج اساتیدکشور در خصوص سخنان اخیر دکتر روحانی در نپذیرفتن مسئولیت برجام و شکست ها و خسارات آن طی نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی و دادستان کل کشور خواستار پیگیری و رسیدگی این موضوع شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش  
انزلی- ایرنا- دومین همایش علمی، تخصصی بررسی ضمانت های اجرایی کیفری و نظام های تعیین کیفر با ارائه نظریه ها، اهداف، اصول، کارکردها و رویه ها و با حضور حقوقدانان دو کشور ایران و آلمان در بندرانزلی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش  
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز کشورهای منطقه با الگوگیری از روحیه ایثار و شهادت در مقابل دشمنان ایستاده و از کشور خود دفاع می کنند گفت: روحیه ایثار و شهادت با تأسی از اهداف امام حسین(ع) سبب قدرت و اقتدار مسلمانان است.
قم پرس   ۴ ساعت پیش  
: 712542 منبع : ابنا خلاصه فرمانده سپاه قدس ظهر امروز در دهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد که در مدرسه عالی امام موسی کاظم(ع) در حال برگزاری است؛ سخنرانی کرد. ...
دولت   ۴ ساعت پیش  
در ادامه سفر رئیس دفتر رئیس جمهور به سوئیس، رئیس اتحادیه بانکداران این کشور و برخی از اعضاء هیات مدیره این اتحادیه با حضور در محل اقامت دکتر محمد نهاوندیان با وی دیدار و گفت وگو کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش  
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، علی اصغر احمدی امشب در مراسم اختتامیه دومین همایش بین المللی اسلام و حقوق بشردوستانه بین المللی که در سالن همایش غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز از رکود خارج نشده ایم گفت: اصلاح ساختار بانک ها باید هرچه زودتر آغاز و ساماندهی شود و عقب ماندگی های دولت باید رفع شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش  
ایرنا قم دهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد، عصر پنجشنبه با قرائت بیانیه پایانی و ارایه گزارش کمیسیون ها در سالن جلسه های مدرسه امام موسی کاظم (ع) قم به کار خود پایان داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش  
یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهیگلویه و بویراحمد گفت که به مناسبت 16آذر روز دانشجو 12 ویژه برنامه با محوریت دانشجویان و فعالان دانشجویی در سطح دانشگاه ها و مراکز علمی و فرهنگی این استان برگزار شد.
واحد مرکزی خبر   ۵ ساعت پیش  
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی پرس تی وی؛ کاترین شکدام رئیس موسسه مطالعات خاورمیانه شفقنا در لندن تاکید کرد برای انگلیس منافع مالی مهمتر از حقوق بشر است. ...
واحد مرکزی خبر   ۵ ساعت پیش  
عزم و زبان مشترکی بین دستگاه حاکمیتی استانداری، دستگاه های اجرایی متولی و بانک های عامل استان برای اجرای طرح های مصوب سفر در حوزه اقتصادی وجود ندارد. دانلود دانلود
حوزه   ۵ ساعت پیش  
حوزه/ باید بستر گفتمان و گفت وگو میان نهادهای بین المللی با علما و شخصیت های دینی در ادیان مختلف فراهم شود.
ایرنا   ۵ ساعت پیش  
آستارا - ایرنا - امام جمعه آستارا گفت: هفته وحدت بر همگرایی مسلمانان تاکید دارد و بخش های دولتی و خصوصی در آستارا باید جهت برگزاری شکوهمند برنامه های آن، مشارکت کنند.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش  
رییس جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی رییس جمهوری ونزوئلا باوی ، تداوم مشورت و همکاری های کشورهای اوپک را جهت ثبات بازار و افزایش قیمت نفت ضروری دانست و از ارتقاء سطح همکاری های تهران – کاراکاس استقبال و اظهار امیدواری کرد که سطح همکاریهای مشترک بیش از پیش گسترش یابد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش  
گرگان- آئین نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران بر سردر منازل چهار هزار شهید گلستانی که در راستای اجلاسیه چهار هزار شهید گلستان است، با شعار لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین است انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش  
تهران-دشمنان قسم خورده تشیع با درک قدرت فرهنگ مهدویت تلاش دارند تا این فرهنگ را دچار خدشه کنند و در این میان، بصیرت و هوشیاری منتظران می تواند نقشه های دشمن را با شکست روبرو سازد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش  
نهاوند- مسئول بنیاد ایران شناسی دفتر منطقه ای زاگرس از راه اندازی گروه پژوهشی گیان شناسی در شهرگیان خبر داد.
سبلانه   ۵ ساعت پیش  
نخستین محموله از کمک های مردمی گرمی با حضور جمعی از مسئولان محلی به مردم جنگ زده سوریه ارسال شد.
جام نیوز   ۵ ساعت پیش  
این خصومت به قدری آشکار است که وزیر ارشاد دولت اصلاحات نیز صراحتا ادعاهای مطرح شده را آلوده به تحریف، غیرحرفه ای و گونه ای "اختراع" خوانده است.
الف   ۵ ساعت پیش  
مصوبه اخیر دولت به عنوان بخشی از لایحه قانون بانک مرکزی و با هدف رسمیت بخشیدن به عرف متداول و مرسوم در جامعه فاقد آثار روانی و تورمی است. ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در واکنش به مصوبه اخیر هیئت دولت در خصوص تغییر واحد پول کشور در کانال تلگرامی خود نوشت: ...
خانه خشتی   ۵ ساعت پیش  
به گزارش خانه خشتی ، مراسم یادواره شهداء روستای حمیدآباد همراه با مراسم عزاداری امام حسن عسکری(ع) عصر امروز با حضور حجت الاسلام رمضانی پور امام جمعه، سرهنگ سلطانی فرمانده ناحیه مقاومت ، صابری مسئول بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از دیگر مسئولین ...
جماران   ۵ ساعت پیش  
یک فعال سیاسی اصلاح طلب به اظهارات اخیر نخست وزیر انگلستان پاسخ داد. به گزارش جماران، آذز منصوری در کانال تلگرامی خود نوشت: خانم ترزا می نخست وزیر انگلیس در نشست سران عضو شورای همکاری خلیج "فارس" گفته است که بریتانیا آماده است با کشورهای عضو شورا برای عقب راندن اقدامات تجاوزکارانه ایران در ...
آنا   ۵ ساعت پیش  
در پی انتخاب دکتر حمید میرزاده به ریاست هیات امنای انجمن آسایهل، دکتر نوذر قنبری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در پیامی این انتخاب را تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش  
گرگان-نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: عزت انقلاب اسلامی مرهون خون شهداست و شهدا همواره توصیه داشتند که پشتیبان ولایت فقیه و امام راحل باشیم.
زریان   ۵ ساعت پیش  
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ با حکم رسمی دبیر حزب اعتدال و توسعه آذربایجان غربی، دبیر این حزب در شهرستان بوکان منصوب شد.
ایکنا   ۶ ساعت پیش  
گروه اجتماعی: نائب رئیس مجلس نهم اقتدار نظام اسلامی را بدون مرز دانست و تصریح کرد: نظام اسلامی باید در بالاترین سطح قدرت باشد و لذا لازمه قدرت، شناخت دشمن واقعی اسلام است.
خرداد نیوز   ۶ ساعت پیش  
نماینده تهران در مجلس نهم درباره سخن دولت درخصوص برجام و حل مشکلات مردم و ایجاد فرصت های جدید برای مردم اظهار داشت: امروز که تمدید تحریم ها را می بینند با یک چرخش می گویند ما می خواستیم معلوم کنیم آمریکایی ها بدعهد هستند. ...
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش  
بوریس جانسون وزیر خارجه بریتانیا که کشورش اتحاد دیرینه ای با عربستان سعودی دارد و ریاض یکی از مشتریان اصلی تسلیحات نظامی شرکتهای بریتانیایی به شمار می رود، گفت: ایران و عربستان سعودی در حال دامن زدن به جنگهای نیابتی در خاورمیانه هستند.
9صبح   ۶ ساعت پیش  
سناتور جمهوری خواه آمریکایی در واکنش به اظهارات رئیس جمهور ایران درباره برجام از ترامپ خواست به وعده های انتخاباتی اش عمل کند و گفت که او با معرفی طرح های تحریمی جدید اهرم فشار لازم برای تعییر برجام را فراهم خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش  
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن زمانی عصر امروز در اختتامیه دهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد که در مدرسه امام کاظم(ع) قم برگزار شد ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش  
ابوالفضل زاهدی پور، مدیر مسئول هفته نامه نواندیش چاپ بیرجند در شماره 244این نشریه، هفته سوم آذر 95، خواهان راه اندازی خانه احزاب در خراسان جنوبی شد و این تشکل را یک ضرورت در استان عنوان کرد.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش  
برخی افراد و رسانه ها در استان مرکزی به دنبال اختلاف افکنی بوده و مباحث کارشناسی انجام شده در جلسات کارگروهها را طوری منعکس می کنند که تفرقه و تقابل را ترویج کنند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش  
رییس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: مطالب عنوان شده در خصوص انفصال از خدمتم حرفی بی ربط و شایعه ای بیش نیست و فردی که این دروغ را گفته هم اکنون تحت تعقیب است. ...
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش  
فرماندار بویراحمد گفت:همه مراسمان روز دانشجو در سطح شهرستان بویراحمد به خوبی انجام گرفت و سخنرانی هیچ شخصی لغو نشد.
خبرگزاری تابناک   ۶ ساعت پیش  
رصد خانه تابناک خبرهایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند؛ تیترهایی مانند: روحانی مراقب نزدیکانش باشد/یک استاد موسیقی ایرانی در جمع نامزدهای گرمی/ادعادی کار سیاسی در حوزه یک اتهام است و ... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند.
سهندنامه   ۶ ساعت پیش  
16 تشکل دانشجویی نامه ای سر گشاده به آیت الله آملی لاریجانی، رییس دستگاه قضا منتشر کردند.
العالم   ۶ ساعت پیش  
حلب در چند روز گذشته شاهد تحولات پی درپی است؛ شهری که به زودی امنیت و آرامش را بار دیگر تجربه خواهد کرد.
پارسینه   ۶ ساعت پیش  
کاربران فضای مجازی با انتشار نظرات خود در شبکه های اجتماعی نسبت به تغییر واحد پول ایران واکنش نشان دادند.
بلاغ مازندران   ۶ ساعت پیش  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با بیان اینکه وهابیت به سرکردگی عربستان با بیداری اسلامی در جهان مقابله می کند، گفت: ایران طرفدار دموکراسی و مردم سالاری دینی است.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش  
جو بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا در برنامه لیت شو استیفن کولبرت حاضر شد و شایعه قوی مبنی بر احتمال حضور در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 آمریکا را رد کرد.
نسیم   ۶ ساعت پیش  
نوبخت گفت: پروژه راه آهن غرب کشور جزو طرح های اقتصاد مقاومتی کشور که مدنظر مقام معظم رهبری است در این راستا دولت سعی دارد به دلیل حساسیت غرب کشور و سفرهای عتبات عالیات این طرح را با سرعت اجرا کند.
بویر نیوز   ۶ ساعت پیش  
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز (BoyerNews.com) : عضو شورای مرکزی حزب مردمسالاری با انتقاد از برهم زنندگان مراسم های روز 16 آذر روز دانشجو، اظهارداشت: براساس آخرین برآوردهایی که صورت گرفته برهم زنندگان اغلب جلسات دانشگاهی در دانشگاههای کشور از جنبشی موسوم به جنبش عدالتخواهی است. ...
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش  
به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، علی اکبر کریمی بعد از ظهر امروز در نشست صمیمی با مسؤولان بسیج دانشجویی استان مرکزی با اشاره به گرامیداشت روز 16 آذر و روز دانشجو اظهار کرد ...
مشرق نیوز   ۶ ساعت پیش  
نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به بیانیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محکومیت اقدامات آمریکا در تحریم ایران گفت: راهکارهایی برای اقدام متقابل در قانون پیش بینی شده است.
آفتاب نیوز   ۶ ساعت پیش  
دفتر نخست وزیر انگلیس در واکنش به اظهارات وزیر خارجه مبنی بر جنگ نیابتی ایران و عربستان در منطقه گفت این ها نظرات شخصی است و ربطی به دولت ندارد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش  
رودسر-حجت الاسلام ابوترابی فرد با اشاره به اقتدار و قدرت دفاعی ایران، گفت: قدرت دفاعی ایران، قدرت نظامی آمریکا در منطقه جنوب غربی آسیا را مهار کرده است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش  
نهاوند- معاون رئیس جمهور گفت: توسعه شبکه ریلی جزو 6 پروژه مهم اقتصاد مقاومتی کشور است.