سه شنبه ۱۹ فروردینساعت ۱۲:۲۶Apr 2020 7

جدیدترین خبرهای استان سیستان و بلوچستان

 
میزان   ۱۱ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
: اقدامات پیشگیرانه مدیریت بحران برای وقوع سیل در سیستان و بلوچستان
سلامت نیوز   ۱۳ دقیقه پیش    
وضعیت سیستان و بلوچستان پس از آنکه رئیس جمهور در سخنان روز یکشنبه خود وضعیت استان سیستان و
شبستان   ۱۶ دقیقه پیش    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زاهدان، نان قوت غالب مردم ایران بوده که همیشه در سفر سفره جایگاه اصلی خودش را دارد. مردم ایران برای تامین نان بخشی از زمان و هزینه خود را صرف خرید این طعام می کنند.
میزان   ۱۶ دقیقه پیش    
: اقدامات پیشگیرانه مدیریت بحران برای وقوع سیل در سیستان و بلوچستان
ایرنا   ۱۸ دقیقه پیش    
زاهدان- ایرنا- سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: هفت کوره آجرپزی در این شهرستان به علت گرانفروشی افزون بر یک میلیارد و 225میلیون ریال جریمه شدند.
بسیج   ۲۰ دقیقه پیش    
با همت بسیج جامعه پزشکی و پیگیری فرمانده ناحیه هامون اتاق های ناحیه مقاومت بسیج سپاه هامون و مراکز پر رفت ضدعفونی و گند زدایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۲۳ دقیقه پیش    
: تنها کافی است منتظر باشید تا سیل بعدی در سیستان و بلوچستان
تحلیل بازار   ۲۸ دقیقه پیش    
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۵ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان ، مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و
بسیج   ۵۰ دقیقه پیش    
خواهران بسیجی استان سیستان و بلوچستان با حضور در سازمان انتقال خون در طرح جهادی اهدا خون به منظور کمک به بیماران فرآورده های خونی، خون اهدا کردند.
میزان   ۵۱ دقیقه پیش    
: اقدامات پیشگیرانه مدیریت بحران برای وقوع سیل در سیستان و بلوچستان
خبرگزاری تسنیم   ۵۱ دقیقه پیش    
، حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در جنوب استان سیستان و بلوچستان از مناطقی بوده که شمار معدودی مبتلا شده اند،
دنیای اقتصاد   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل در مجلس تصریح کرد: در این ایام قیمت جوجه یک روزه به شدت کاهش یافته و به دلیل کاهش تقاضا برای گوشت مرغ قیمت آن به 5 تا 6 هزار تومان رسیده است و بسیاری از مرغداران جوجه کشی انجام نمی دهند
خبرگزاری تسنیم   ۵۵ دقیقه پیش    
، سیستان و بلوچستان و لرستان شکل گرفته است که این روزها با حضور قشرهای مختلف جامعه همچون بسیجیان،
پلیس   ۵۸ دقیقه پیش    
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان سیستان و بلوچستان
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس ادامه داد: الان فصل کوچ عشایر است. اگر این جا به جایی ها بر اساس قاعده و با حمایت دولت و برنامه ریزی درست نباشد
، گیلان، تهران، هرمزگان، بوشهر و سیستان و بلوچستان بیماران تالاسمی نیاز به خون بیشتری دارند و باید خون آنها تأمین شود.
: در این رابطه وزیر راه و شهرسازی ضمن ابراز همدردی با خانواده مرحوم مهابادی اعلام کرد که مرحوم مهابادی و تمامی رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی جزء خانواده بزرگ راه و شهرسازی و مورد حمایت این وزارتخانه قرار دارند و در همین راستا وزیر راه و شهرسازی از ساعات اولیه وقوع حادثه از رئیس شورای تامین استان
موج   ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند در مجلس گفت: علیرغم بارندگی خوب در روزهای اخیر حدود 14 درصد نسبت به سال گذشته با کاهش روبه رو بوده ایم.
بسیج   ۱ ساعت پیش    
سرهنگ احمد مالدار فرمانده سپاه شهرستان سراوان از دو کارگاه تولید ماسک در این شهرستان بازدید بعمل آورد.
میزان   ۱ ساعت پیش    
: اقدامات پیشگیرانه مدیریت بحران برای وقوع سیل در سیستان و بلوچستان
خانه ملت   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به نقش کشاورزی و مشکلات این حوزه در زمان شیوع ویروس عنوان کرد
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم زابل در مجلس تصریح کرد: در این ایام قیمت جوجه یک روزه به شدت کاهش یافته و به دلیل کاهش تقاضا برای گوشت مرغ قیمت آن به 5 تا 6 هزار تومان رسیده است و بسیاری از مرغداران جوجه کشی انجام نمی دهند
میزان   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
: اقدامات پیشگیرانه مدیریت بحران برای وقوع سیل در سیستان و بلوچستان
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روز های جمعه و شنبه هفته آینده نیز به جز استان های هرمزگان،جنوب فارس، جنوب کرمان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان در سایر مناطق کشور بارش باران تداوم خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بمپور ادامه داد: همچنین 35 تن آرد هم به سازمان تعاون روستایی جهت توزیع در روستاهای فاقد خبازی واگذار شد. وی گفت: به منظور جلوگیری از تخلف خبازی ها مقرر شد، جمعاً 66 تن آرد از تعداد شش خبازی متخلف شهرستان
میزان   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
: اقدامات پیشگیرانه مدیریت بحران برای وقوع سیل در سیستان و بلوچستان
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وی اضافه کرد: درجه شهرداری های فیرورق در استان آذربایجان غربی، آب بر در استان زنجان، راسک در استان سیستان و بلوچستان و میانرود در استان خوزستان به پنج ارتقا پیدا کرد.
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: کار برداشت گل محمدی از 56هکتار از باغات این استان شروع شده است.
معدن نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش معدن نیوز، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد ” انجام امور خدمات عمومی، فنی و اداری در مجتمع طرح های اکتشافی و معدنی سیستان و بلوچستان
خانه ملت   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمدباسط درازهی با انتقاد از اینکه در بسیاری از شهرها و روستاهای سیستان و بلوچستان
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که بارندگی های سال گذشته مشکل خشکسالی در برخی استان ها مانند سیستان و بلوچستان
دانا   ۲ ساعت پیش    
، مسئول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) سیستان و بلوچستان
، مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی گفت: بنیاد کرامت رضوی با تهیه 75هزار بسته کمک معیشتی ویژه قشر های کم برخوردار در سه استان سیستان و بلوچستان
دانا   ۲ ساعت پیش    
، نهادها و ادارات مختلف سیستان و بلوچستان توزیع شد.
دانا   ۲ ساعت پیش    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ هادی میرزایی رئیس علوم پزشکی زابل در گفت و گو با عصرهامون ، گفت: علیرغم همه تحریم ها به ویژه تحریم های دارویی، ایران در بحث مدیریت بحران کرونا بسیار خوب عمل کرده است.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
گروههای جهادی حوزه شهدای وحدت معابر و ترمینال قدیم زاهدان، خودروهای مسیر زاهدان به زابل و بالعکس که در تردد هستند و خودرو های مسافر بری را گند زدایی و ضد عفونی کردند.
دانا   ۲ ساعت پیش    
وی در این تماس ضمن ابراز خسته نباشید به اعضای ستاد مبارزه با کرونای استان سیستان و بلوچستان، در جریان اقدامات صورت گرفته در راستای جلوگیری از شیوع این بیماری در استان قرار گرفت.
حیات   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
و بلوچستان، شهرستان زاهدان) (1398 ه.ش) چاپ نظرات کاربران نام خود را وارد کنید آدرس پست الکترونیکی وارده صحیح نمی باشد لطفا نظر خود را وارد نمایید نظر شما نام : ایمیل : نظرات کاربران :
اخذ مجوز احداث 14کیلومتر از بزرگراه جیرفت – فاریاب با اعتبار 100 میلیارد ریال و بزرگراه رودبار – ایرانشهر به طول 10کیلومتر با اعتبار 100میلیارد ریال نیز انجام شده که در مرحله برگزاری مناقصه است
بسیج   ۳ ساعت پیش    
خواهران بسیجی پایگاه فنی و حرفه ای شهرستان کنارک با راه اندازی کارگاه تولید ماسک به مقابله با ویروس کرونا برخواستند.
بسیج   ۳ ساعت پیش    
کارمندان بسیجی ادارات کل استان سیستان و بلوچستان در راستای مقابله با کرونا معابر عمومی و پرتردد شهرستان زاهدان را گندزدایی و ضد عفونی کردند.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
، کویت و امارات طی چند روز آینده به کشور محتمل است و احتمالا در روزهای آتی استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،شمسیه شیرخانزهی بخشدار مرکزی چابهار : تولید ماسک و گان در ابتدا با 6 چرخ خیاطی و هم اینک با 16 چرخ و 40 نفر داوطلب در حال انجام است.
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش    
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد زاهدان گفت: ملت های ایران و عراق با هوشیاری و حفظ وحدت، توطئه ها و تحرکات شوم آمریکا در منطقه را خنثی می کنند.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ، جمشید سارانی سرپرست فرمانداری دشتیاری اظهارداشت: از تلاش و زحمات گسترده و همه جانبه کادر پزشکی و درمانی و ادارات بویژه همکاری مردم دشتیاری در مقابله با کرونا قدردانی می شود.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،مسوول گشت کفزیان دریای عمان و عضو هیات علمی مرکز تحقیقات شیلاتی آب های دور چابهار گفت
ایرانشهر : فاقد وصول درخواست کارگاه جاده ای از استان یادشده. ایلام: فاقد وصول درخواست کارگاه جاده ای از استان یادشده. بوشهر: فاقد وصول درخواست کارگاه جاده ای از استان یادشده. چهار محال وبختیاری:
روزهای جمعه و شنبه نیز به جز هرمزگان، جنوب فارس، جنوب کرمان و نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان در سایر مناطق کشور بارش تداوم دارد. انتهای پیام/
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
: در این کارگاه با حمایت بنیاد مجتهدی و خیران تاکنون بیش از 15 هزار ماسک تولید و با هماهنگی ستاد مرکزی مقابله با شیوع کرونا چابهار اقدام به توزیع به کادر درمانی و ارگان های مورد نیاز و همچنین کادر درمانی شهرستان های نیکشهر و قصرقند شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
، اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب سیستان و بلوچستان
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
: اقدامات پیشگیرانه مدیریت بحران برای وقوع سیل در سیستان و بلوچستان نقشینه درباره وضعیت جوی دریا ها اظهار کرد: دریای خزر تا فردا ظهر مواج خواهد بود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
: طرح ارزیابی ذخایر کف زیان خلیج فارس و دریای عمان طرحی ملی است که برای بررسی وضعیت فراوانی و پراکنش ماهیان کفزی دریای عمان هر سال در آب های سیستان و بلوچستان
در شهرستان مرزی هیرمند به مدد رسانه ها و البته معلمان پرتلاش این روزها تعلیم و تربیت ادامه داره
آنا   ۴ ساعت پیش    
، فرهنگی و فوق برنامه در این مدارس، تجهیز و حل مشکلات خوابگاه های دانشجویی، برگزاری طرح ضیافت اندیشه ویژه استادان هیئت علمی و مدعو دانشگاه های آزاد اسلامی جنوب استان سیستان و
گزارشی ببینید از تلاشگران صنعت برق در سیستان و بلوچستان که شبانه روز در تلاش هستند .
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت خاش سیستان و بلوچستان گفت: توزیع مرغ یارانه ای با هدف تامین نیازهای اساسی مردم به قیمت 11 هزار تومان در مرغ فروشی های این شهرستان آغاز شد.
، حالا با ورود آب به تالاب هامون هم مردم و هم مسئولان سیستان و بلوچستان امیدوارند بتوانند با همکاری یکدیگر از شر گرد و غبار راحت شوند و رونق را دوباره به شهرشان برگردانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
به گفته سعدی شیرازی: هر نفس که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفس دو نعمت موجود است و بر هر نعمت شکری واجب.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خاش از توابع سیستان و بلوچستان در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز این استان واقع شده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ساماندهی مشارکت های مردمی در پیشگیری، کنترل و مقابله با ویروس کرونا در این استان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
فرارو   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار ویژه ایرانشهر ضمن تسلیت درگذشت مرحوم مهابادی به خانواده ایشان و خانواده بزرگ رانندگان و کامیون دارانی که در این مسیر تردد می کنند تاکید کرد که امنیت ایجاد شده در منطقه ایرانشهر
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
، زیرا علی رغم مشکلاتی که وجود داشت با چهار بحران سیل خوزستان و لرستان، خسارات ناشی از تخریب ها در جریان اعتراضات و سیل سیستان و بلوچستان
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
: برداشت خوشه های طلایی گندم در جنوب سیستان و بلوچستان آغاز شده و پیش بینی می شود 195 هزار تن گندم از زمین های حاصل خیز در استان برداشت شود. رئیس جهاد کشاورزی
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۴۲    
سهیلا خسروی با ابراز نارضایتی از کاهش اهدا کنندگان خون در سیستان و بلوچستان به خبرنگار شبستان گفت: با توجه به آفت ذخایر خونی در استان، پویش ملی اهدای خون بانوان در
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۱۵    
.ازسوی دیگر حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان هم درگفت وگو با ایلنا تاکید کرد: وضعیت سیستان و بلوچستان
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
، استان سیستان و بلوچستان با ثبت 175 میلی متر بارندگی تا 17 فروردین ماه جاری، نسبت به بازه زمانی سال آبی گذشته
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۷    
و بلوچستان، شهرستان زاهدان) (1398 ه.ش) رویداد های مهم این روز در تقویم میلادی (7 آوریل) • عروج پیامبر بزرگ الهی، حضرت عیسی (ع) (33 م) • تأسیس سازمان بهداشت جهانی و روز جهانی بهداشت (1948 م)
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۵    
، بر اساس هشدار سازمان هواشناسی، احتمال وقوع سیلاب در شمال استان سیستان و بلوچستان در روز های اخیر وجود دارد. بر همین اساس، مدیرعامل جمعیت هلال احمر
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۴    
: اگرچه سیستان و بلوچستان در زمینه نسبت موارد مثبت کرونا و حتی بیماری های حاد تنفسی به کلّ جمعیت در بهترین وضعیت در مقایسه با سایر استان های کشور قرار دارد و با تمهیدات صورت گرفته در
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
،در بسته گزارش تصویری امروز شاهد پخش گزارش هایی از استان های سیستان و بلوچستان و اصفهان در بخش های خبری 17 و مجله خبری هستید. استفاده مفید از بادهای وزنده در
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان وبلوچستان بر تجمیع و ساماندهی ظرفیت های مردمی استان برای مقابله با ویروس کرونا تاکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۳:۴۰    
: آمار مبتلاشدگان به بیماری کرونا در سیستان و بلوچستان
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۳:۱۶    
و بلوچستان و کرمان: خودداری از انجام عملیات محلول پاشی و سم پاشی در کرمان در روز های چهارشنبه و پنج شنبه و در خراسان رضوی در روز های دوشنبه
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۲:۵۵    
، هرمزگان و سیستان و بلوچستان که در وضعیت سفید قرار دارند میتوانند فعالیت آموزشی خود را آغاز کنند سخنگوی وزارت بهداشت: هیچ استانی در وضعیت سفیدِ کرونا نیست
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بیشتربخوانید: پلمب بیش از 100 واحد صنفی متخلف در ایرانشهر وی افزود: همچنین تمام سوپر مارکت ها درب ورودی خود را مسدود کرده و از ورود مشتریان به داخل مغازه جلوگیری به عمل می آید و اجناس لازم توسط مالک مغازه به مشتریان عرضه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۲:۴۰    
، اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب سیستان و بلوچستان برداشت این محصول تا اواخر اردیبهشت ادامه دارد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
: این شرور دارای چندین فقره سابقه سرقت مسلحانه و شرارت در جنوب سیستان و بلوچستان بود که در کمترین زمان ممکن و با رصدهای اطلاعاتی انجام گرفته به هلاکت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۲:۲۷    
، گفت: گفت: تا ظهر امروز موارد مثبت آزمایشگاهی کووید-19 در سیستان و بلوچستان افزایش یافت و به 294 نفر رسید.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی است شرکت سیمان خاش موفق شد در سال مالی گذشته 870 هزار و 561 تن سیمان و کلینکر تولید کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۱:۴۵    
، هرمزگان، سیستان و بلوچستان اینها استان هایی هستند که مشکلی برای بحث آموزش ندارند. بنابراین آموزش و پرورش می تواند در استان های سفید فعالیت خود را آغاز کند و هیچ مانعی وجود ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر شبکه بهداشت و درمان خاش سیستان و بلوچستان گفت: در صورت اعلام وضعیت سفید کرونا در سیستان و بلوچستان، تلاش، مجاهدت و ایثار کارکنان عرصه سلامت را بی اثر می کند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
با جاری شدن آب در رود هیرمند افغانستان، تالاب هامون پس از 20 سال پرآب شد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۴    
، هرمزگان و سیستان و بلوچستان موجی از از انتقادها را سبب شد
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
و بلوچستان دکتر محمد حسین طریقت منفرد ، وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر سعید عسگری استاد دانشکده داندانپزشکی و معاون اسبق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دکتر سید موید علویان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۵۶    
، وزش باد های به نسبت شدید، آبگرفتگی معابر، بالا آمدن سطح آب رودخانه های فصلی، وقوع طوفان شن و خاک در شرق استان (مناطقی همچون ریگان، فهرج و زهکلوت) خصوصا روز های چهارشنبه و پنجشنبه، خیزش گرد و خاک، کاهش دید و کاهش کیفیت هوا، کاهش موقتی دید در جاده های مواصلاتی استان کرمان به استان
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۹:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
: شرور معدوم دارای چندین فقره سابقه سرقت مسلحانه و شرارت در جنوب استان سیستان و بلوچستان بود که در کمترین زمان ممکن و با رصدهای اطلاعاتی انجام گرفته نامبرده به هلاکت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۹    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۵    
: اقدامات انجام شده برای مبارزه با ملخ های صحرایی ارجمندی اقدامات انجام شده برای مبارزه با ملخ صحرایی در استان سیستان و بلوچستان
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۵۵    
و بلوچستان رگبارهای بهاری همراه با وزش باد شدید ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده مردم خاش، میرجاوه، تفتان و بخش های کورین و نصرت آباد زاهدان گفت: دولت با تمام قوت باید به فکر حفظ سلامت اقشار جامعه و نجات مردم از خطرات و تهدیدهای بیماری ویروسی کرونا باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز سیستان و بلوچستان
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
، بهسازی راه های سیلزده در استانهای سیل خیز بخصوص کرمان، سیستان و بلوچستان و همچنین لرستان از دیگر اقدامات این سازمان در سالجاری خواهد بود.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
و بلوچستان تخت خالی نداریم رییس جمهوری: اصول بهداشتی رعایت نشود در شرایطی سخت قرار می گیریم/ شرایط به گونه ای نیست که فاصله گذاری کنار گذاشته شود
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
در هیچ نقطه ای از کشور کمبود تخت بیمارستانی برای کرونا نداریم وی در پاسخ به سوالی مبنی بر وجود مشکلاتی در استان سیستان و بلوچستان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر موسسه مردم نهاد چترای ایرانشهر هم گفت: مواد اولیه ماسک ها را این موسسه تهیه می کند و در اختیار آموزش و پرورش قرار می دهد

Pages