پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۴:۰۷Jan 2017 19

پلیس فتا (cyberpolice.ir)

مهمترین خبرهای پلیس فتا بر روی ایمیل شما

پلیس فتا 29 اسفند 1393 پلیس فتا 2 اسفند 1394 پلیس فتا 30 اردیبهشت 1395 پلیس فتا 6 خرداد 1395 پلیس فتا 29 مهر 1395 پلیس فتا 29 آبان 1395 پلیس فتا 30 آذر 1395 پلیس فتا 1 دی 1395 پلیس فتا 2 دی 1395 پلیس فتا 4 دی 1395 پلیس فتا 5 دی 1395 پلیس فتا 6 دی 1395 پلیس فتا 7 دی 1395 پلیس فتا 8 دی 1395 پلیس فتا 9 دی 1395 پلیس فتا 11 دی 1395 پلیس فتا 12 دی 1395 پلیس فتا 13 دی 1395 پلیس فتا 14 دی 1395 پلیس فتا 15 دی 1395 پلیس فتا 16 دی 1395 پلیس فتا 18 دی 1395 پلیس فتا 19 دی 1395 پلیس فتا 20 دی 1395 پلیس فتا 21 دی 1395 پلیس فتا 22 دی 1395 پلیس فتا 23 دی 1395 پلیس فتا 24 دی 1395 پلیس فتا 25 دی 1395 پلیس فتا 26 دی 1395 پلیس فتا 28 دی 1395 پلیس فتا 29 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۹  
مسئول پلیس فتا استان گلستان از تشکیل کارگروه استانی کاهش آسیب های اجتماعی در حوزه فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۹  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان البرز در تالار گلسار کرج محل جلسه اتحادیه موبایل حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۹  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل مزاحمت اینترنتی در شهرستان بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۹  
فضا مجازی خالی از خطر نیست زیرا گاهی افرادی خبر یا مطلب کذب را در فضای مجازی نشر می دهند ، این موضوعات دروغین به سرعت در اختیار همگان قرار می گیرد و متأسفانه بسیاری از کاربران به دلیل ناآشنایی با جرم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۹  
رئیس پلیس فتا تهران از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به دسترسی غیر مجاز به سرورهای دانشگاه می نمود خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۹  
رئیس پلیس فتا تهران از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به دسترسی غیر مجاز به شبکه های اجتماعی می نمود خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۹  
رئیس پلیس فتا استان البرز از کشف پرونده مزاحمت اینترنتی خبر داد و گفت: فرصت ایجاد شده در فضای سایبر را با خصومت های شخصی و نسبت های ناروا زایل ننماییم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۹  
معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام در بازدید از پلیس فتا پیشگیری را گام اول این پلیس در برخورد با جرائم دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۹  
رئیس پلیس فتا کرمانشاه با بیان اینکه در شگرد جدید مجرمان سایبری با افراد مختلف تماس گرفته شده و خبر از برنده شدن سیم کارت با جوایز ویژه می نمایند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۹  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان البرز از کشف پرونده کلاهبرداری اینترنتی خبر داد و گفت: متهم با دادن وعده های واهی به دنبال شکار افراد تحصیل کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۹  
فرمانده انتظامی استان ایلام از انهدام باند تهیه و توزیع سلاح و مهمات در فضای سایبری در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۹  
رئیس پلیس فتا اردبیل از شناسایی و دستگیری فردی که در شبکه های اجتماعی به علت گران فروشی یکی از مغازه داران اردبیلی اقدام به اشتراک گذاری مطالب توهین آمیز و جوسازی و نسبت دادن مطالب و تبلیغات غیرواقعی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۹  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ایلام از کشف 97 درصدی جرائم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۹  
نمایشگاه معرفی و ارائه پیام ها و هشدارهای آموزشی پلیس فتا برای مسئولین استان برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۹  
رئیس پلیس فتای کیش گفت: یکی از آسیب های شبکه های اجتماعی ، اعتیاد به آن است که این مساله می تواند منجر به آسیب های خانوادگی، ارتباطی، عاطفی، روانی و جسمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۹  
رئیسپلیس فتا فرمانده انتظامی ویژه کیش گفت: نظارت بر فعالیت سایبری فرزندان یک ضرورت است که باید از سوی والدین صورت گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۹  
رئیس پلیس فتا لرستان گفت: کارشناسان پلیس فضای تولید و تبادل انتظامی استان لرستان، عامل انتشار دهنده تصاویر خصوصی را شناسایی و دستگیر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۹  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که ایمیل شهروندان را هک نموده و از آنها سوءاستفاده می نمود توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۹  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که اقدام به انتشار تصاویر غیرمجاز در یکی از شبکه های اجتماعی مجازی نموده بود توسط پلیس فتا استان اصفهان شناسایی و دستگیر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۹  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا با بیان اینکه در جدیدترین شگرد مجرمانه سایبری شاهد ارسال انبوه پیامک فروش فیلم های آموزش جنسی از طریق شماره تلفن های همراه فاقد هویت برای شهروندان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۴۹  
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ گفت: فردی که با انتشار فیلم های جعلی در جهت تخریب اعتبار شرکت ها، موجب ضرر و زیان آنها شده و اعتبار آنها را خدشه دار می کرد، در چنگال قانون قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۹  
رئیس پلیس فتا استان البرز از کشف پرونده کلاهبرداری میلیونی خبر داد و گفت: متهم با تراکنش های جعلی بانکی اقدام به خرید از فروشگاهها می نمود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۹  
جلسه ارتباط مستقیم مسئولان نیروی انتظامی با مردم در این هفته به پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات اختصاص یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۹  
رییس پلیس فتا استان خراسان رضوی گفت: عامل کلاهبرداری 100میلیون ریالی از شهروند مشهدی در شمال غرب کشور توسط پلیس فتا استان خراسان رضوی دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۹  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان گفت: فردی که به خاطر کسب منافع مالی از حساب آشنایان خود برداشت می کرد توسط کارشناسان پلیس فضای تولید و تبادل انتظامی استان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۹  
رئیس پلیس فتا استان آذربایجان شرقی گفت: شرط مصون ماندن در فضای مجازی افزایش سطح آگاهی افراد و حفظ اصل محرمانگی اطلاعات موثر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۹  
رئیس پلیس فتای استان البرز گفت: با توجه به افزایش تعداد کاربران در فضای مجازی مباحث پیشگیری بهترین سرمایه گذاری برای ساماندهی این فضا و فعالیت سالم کاربران در فضای مجازی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۹  
فرمانده انتظامی استان کردستان راهکارهای مقابله با تهدیدات و آسیب های اجتماعی شبکه های مجازی را، فرهنگ سازی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۲  
شرکت سیسکو اعلام کرد در سه طرح جدید برای کشور هند، در جهت ایجاد یک محیط دیجیتالی با زیرساخت های شفاف و امن کمک خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۳۲  
کارشناس پلیس فتا استان خراسان شمالی هر گونه ذخیره سازی در رایانه های شخصی مثل لب تاب، گوشی های هوشمند، تبلت را اشتباه برشمرد و گفت: حتما برای ذخیره سازی از حافظه های جانبی مثل فلش مموری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۱  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی "گون آیدین" گفت: این روزها جرم از حالت فیزیکی به سمت مجازی تغییر حالت داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۱  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام مشارکت مردم را زمینه ساز امنیت در فضای سایبر دانست و گفت: پیشگیری اجتماعی و مقابله با جرایم سایبری از اولویت های مهم پلیس فتا می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۱  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان ایلام از کاربران خواست به اخبار و شایعاتی که در فضای مجازی به صورت گسترده پخش می شود بی توجه بوده و نسبت به انتشار آن ها خودداری نمایند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۱  
فرمانده انتظامی شهرستان گناباد خبر از شناسایی و دستگیری عامل سرقت عکس از پروفایل و ایجاد هویت جعلی در فضای سایبری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۰  
رئیس پلیس فتا شهرستان ملارد با بیان اینکه تهدید در فضای مجازی جرم است، گفت: کاربران باید مراقب رفتار خود در فضای مجازی باشند و به هیچ عنوان برای کاربران دیگر ایجاد مزاحمت نکنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر با بیان اینکه دادن کارت به فروشنده و اعلام رمز برای پرداخت وجه خرید دردسر ساز شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸  
رئیس پلیس فتا استان البرز از کشف پرونده مزاحمت و هتک حیثیت یکی از بازیگران مشهور سینما خبر داد، و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۸  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فرد شیادی که با اغفال و فریب دختران در فضای مجازی عکس ها و فیلم های خصوصی آنها را دریافت و از آنها اخاذی می نمود توسط پلیس فتا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۷  
رئیس پلیس فتا استان کرمان در دیدار با مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تشکیل تیم برنامه ریزی و مدیریت توسط دستگاه های اجرایی را الزامی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۷  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری نوجوان 19 ساله ای که اقدام به هک کردن چهار هزار مودم وای فای و ADSL کرده بود در عملیات وی ژه کارشناسان پلیس فتای این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۷  
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان با اشاره به شناسایی و دستگیری چهار مجرم اینترنتی گفت: از متهمان بیش از 25 میلیارد ریال وجه نقد و خودروهای لوکس و مدل بالا توقیف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۷  
رئیس پلیس فتا استان مرکزی گفت: فردی که با سوء استفاده از بی سوادی پدرش اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی او می کرد در اراک شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۷  
رئیس پلیس فتا فا.ا.زنجان درمصاحبه تلویریونی(شبکه اشراق) گفت: مهم ترین ماموریت های پلیس فتا، ایجاد امنیت و کاهش مخاطرات برای فعالیت های علمی ، اقتصادی ، فرهنگی و... در فضای مجازی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۷  
کارشناس اداره تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری در راستای آشنایی دانش آموزان مدارس با فرصت ها و تهدیدات فضای مجازی و در دبستان خدیجه (س) حضور یافت و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۷  
کارشناس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان البرز در جمع اولیا و مربیان دبستان تهذیب استان البرز در خصوص آسیب های فضای مجازی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۴  
رییس پلیس فتا استان خراسان رضوی گفت: عامل مزاحمت های دختر مشهدی، توسط پلیس فتا استان خراسان رضوی در استان شمالی شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۴  
رئیس پلیس فتا استان کردستان گفت: در حال حاضر 65 درصد از جرائم فضای مجازی استان مربوط به شبکههای اجتماعی می باشد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۴  
رئیس پلیس فتای استان خوزستان گفت: فردی که اقدام به ایجاد مزاحمت و توهین در فضای مجازی نموده بود توسط پلیس فتا دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۴  
رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: فردی با در دست داشتن مرجوعه قضایی مبنی بر اینکه از حساب وی به صورت اینترنتی مبلغ 40 میلیون ریال برداشت شده است به این پلیس مراجعه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۴  
رئیس پلیس فتا استان سمنان از شناسایی و دستگیری مزاحم اینترنتی خبر داد و گفت: هر کس به وسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی صوت یا تصویر یا فیلم خصوصی یا خانوادگی یا اسرار دیگری را بدون رضایت او جز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۴  
رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی با بیان اینکه در پی خودکشی یک جوان گوشی تلفن همراه وی در اختیار این پلیس برای رمزگشایی قرار گرفت، گفت: رمز گشایی و احصاء اطلاعات گوشی هوشمند متوفی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۴  
رئیس پلیس فتا گیلان از دستگیری مزاحمان سایبری شبکه های اجتماعی در استان خبر داد و گفت: سه مزاحم شبکه اجتماعی در شهرهای رشت، صومعه سرا و آستارا شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۴  
رییس پلیس فتای استان یزد گفت: پدر 56 ساله احساساتی را که با نیت انتقام اقدام به مزاحمت، تهدید و اسیدپاشی در فضای مجازی و حقیقی می نمود از سوی پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۴  
فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری فردی که با به دست آوردن عکس های شخصی و اطلاعات خصوصی یکی از شهروندان، قصد اخاذی 200 میلیون ریالی از وی را داشت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۴  
رئیس پلیس فتا کرمان از دستگیری شخصی که در شبکه های اجتماعی اقدام به سرقت اطلاعات شخصی می کرد ، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۴  
رئیس پلیس فتا شهرستان بهارستان گفت: عامل انتشار تصاویر خصوصی در تلگرام که به وسیله 2 خواهر برای دخترخاله خود صورت گرفته بود، شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۴  
رئیس پلیس فتای استان همدان گفت: فردی که از طریق شبکه های اجتماعی اقدام به مزاحمت اینترنتی کرده بود، توسط کارشناسان پلیس فضای تولید و تبادل انتظامی استان همدان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۴  
رئیس پلیس فتا شهرستان بهارستان گفت: عامل کلاهبرداری از طریق سایت دیوار به مبلغ 18میلیون و500 هزار ریال که قرار بود دستگاه جوجه کشی را واگذار کند، دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۲  
رییس پلیس فتا گلستان به کلیه والدین نسبت به رها کردن فرزندان در فضای مجازی هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۲  
رئیس پلیس فتای اصفهان گفت: کارشناسان پلیس فتای اصفهان، صاحب یک مغازه لوازم آرایشی که با تهیه دستگاه اسکیمر و کارت های خام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۲  
سرپرست دایره تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا استان اردبیل گفت: تنظیمات امنیتی مودم، رایانه، تب لت، گوشی و حساب های کاربری خود را با دقت و به درستی انجام دهید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۲  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که با سرقت اطلاعات حساب بانکی یکی از شهروندان اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب وی نموده بود توسط پلیس فتا استان اصفهان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۲  
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که با ارسال پیامکی با عنوان "برنده شدن در قرعه کشی" طعمه های خود را به کنار دستگاه عابر بانک کشانده و با ترفند های خاص ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۲  
رئیس پلیس فتا خراسان رضوی پس از شناسایی و دستگیری عامل فروش مال غیر در فضای سایبری، به خریداران سایت های واسطه گر هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۲  
سرپرست دایره تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا استان اردبیل گفت: جاسوسی از رایانه های اداری را جدی بگیریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۲  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: کارشناسان این پلیس در راستای مقابله باا قماربازی و شرط بندی آنلاین در فضای مجازی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۰:۴۲  
هرگاه مقوله امنیت و حفاظت از خود مطرح می گردد ناخود آگاه در ذهن انسان زره و دیوار و حصار تداعی می شود و یا دارو های پزشکی و پادتن ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۵  
دومین جشنواره ایده ها و فرصت ها در زمینه پیشگیری از جرائم توسط دادگستری استان خراسان رضوی در مشهد مقدس با اهداء جوایز نفیس به نفرات برتر از12 الی 15 بهمن 95 برگزارخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۵  
رئیس پلیس فتا استان مرکزی گفت: شخصی که با تطمیع و ترغیب شهروندان در یکی از شبکه های اجتماعی با نیت فروش کالا از آنها بیعانه اخذ و از این طریق کلاهبرداری می نمود توسط کارشناسان پلیس فتا فرماندهی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۱:۰۵  
رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی از شناسایی دو کلاهبردار پس از برداشت غیر مجاز 560 میلیون ریال از حساب بانکی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۵  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کرمان از دستگیری شخصی که در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به سرقت اطلاعات شخصی افراد از طریق انتشار نرم افزارهای جاسوسی می کرد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۴  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر از شناسایی و دستگیری عامل انتشار تصاویر مستهجن در فضای مجازی توسط پلیس فتا شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۴  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان کردستان راهکار برون رفت از تهدیدات در فضای مجازی را، تولید محتواهای ایرانی اسلامی فاخر و استفاده از پیام رسان های بومی دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۳  
فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به رصد و کنترل سایت ها و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی گفت: همان طوری که وجود امنیت یکی از ضروریات دنیای واقعی است باید در دنیای مجازی نیز این امنیت به وجود آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۳  
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات کردستان از دستگیری جاعل داده های رایانه ای شهرستان قروه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۰  
رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی در برنامه زنده سحرلر گفت: باید در فضای مجازی وارد حریم خصوصی دیگران نشده و به حریم خصوصی خود نیز احترام قائل شویم و به راحتی برای همدیگر در فضای مجازی تهمت و افترا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۰  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: شخصی که در یکی از شبکه های اجتماعی با نیت سرگرمی و با دسترسی غیرمجاز به اکانت هم کلاسی خود موجب مزاحمت برای این فرد می شد توسط کارشناسان پلیس فتا استان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۶  
فرمانده انتظامی استان گیلان در تشریح عملکرد 9 ماهه پلیس فتا در سال جاری گفت: شاهد رشد 72 درصدی کشف پرونده های حوزه پلیس فتا در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۶  
رئیس پلیس فتا خراسان رضوی از شناسایی و دستگیری عامل نفوذ و مزاحمت مرد جوان در فضای سایبری توسط کارشناسان پلیس فتا استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۶  
رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: اعتماد بی جا و سهل انگاری از اصلی ترین عوامل به سرقت رفتن اطلاعات حساب بانکی افراد و به تبع آن از دست دادن مالشان می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۶  
کارشناس سایبری پلیس فتا استان گیلان در کارگاه آموزشی آسیب ها و تهدیدهای فضای مجازی دبستان دخترانه آزادگان رشت که با حضور دانش آموزان، اولیاء و مربیان این دبستان برگزار گردید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۶  
رئیس پلیس فتا استان البرز با اشاره به مشکلات روشن دلان در استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک گفت: شخصی که از اعتماد یک روشن دل سوءاستفاده کرده بود و از حساب وی برداشت غیر مجاز داشت از سوی پلیس فتا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۶  
رئیس پلیس فتا زنجان ضمن هشدار به شهروندان از آنها خواست، برای جلوگیری از سوء استفاده کلاهبرداران به هیچ وجه اطلاعات بانکی خود را در اختیار افراد ناشناس قرار ندهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۶  
رئیس پلیس فتا استان سمنان از شناسایی و دستگیری مجرم سایبری که به صورت غیر مجاز اقدام به برداشت وجه از حساب کاربران می نمود خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۲۶  
رئیس پلیس فتا تهران از شناسایی و دستگیری فردی که به بهانه وام آسان، از شهروندان کلاهبرداری می نمود و حساب بانکی آنها را خالی می کرد خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۸  
مهلت ارسال مقاله به همایش ملی "رویارویی با جرایم سایبری، چالش ها و راهکارها" تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۸  
مسئول پلیس فتا فرماندهی انتظامی گلستان از دستگیری فردی که اقدام به ایجاد مزاحمت و تهدید شهروند گرگانی در شبکه های اجتماعی نموده بود خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۸  
رئیس پلیس فتای انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۵  
فرمانده انتظامی شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه در راستای وظیفه ذاتی پلیس فتا مبنی بر ایجاد امنیت در فضای مجازی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۴  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری جرائم سایبری فتا ناجا با بیان اینکه یک هزار و 600 اپلیکیشن قابلیت ارسال سریال را دارند که ابزار بسیار ویژه برای جاسوسی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۴  
رییس پلیس فتا خراسان شمالی از شناسایی و دستگیری مامور قلابی پلیس فتا در شهرستان بجنورد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۴  
رئیس پلیس فتای استان یزد گفت: فردی که تهدید به انتشار عکس های خصوصی و نیز قتل دختر 20 ساله کرده بود از سوی پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۴  
فرمانده انتظامی شهرستان خواف از شناسایی و دستگیری مدیران گروه 2500 نفری عیاران توسط پلیس فتا شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۴  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت:132 نفر در رابطه فعالیت های شرط بندی و قمار بازی اینترنتی در تحقیقات کارشناسان پلیس فتا استان شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۴  
کارشناس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان در اولین همایش جرایم رایانه ای، حملات سایبری و امنیت شهرستان تالش که به همت مرکز آموزش علمی کاربردی در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۴  
رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: عامل فروش اطلاعات محرمانه مشترکین یکی از اپراتورهای تلفن همراه دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۴  
جنجالی ترین موضوعات امنیت سایبری در انتهای سال 2016 میلادی چه بود؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۴  
مسئول پلیس فتا استان گلستان با اشاره به شناسایی فردی که با انتشار مطالبی توهین آمیز سبب هتک حیثیث دوست قدیمی خود شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۴  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان اردبیل از دستگیری نوجوانی 18 ساله که در شبکه های اجتماعی برای شهروندان اردبیلی ایجاد مزاحمت می کرد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۴  
رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی گفت: با توجه به وقوع تعداد قابل توجهی کلاهبرداری و برداشت غیر مجاز از حساب های متصل به کارت عابر بانک با جعل عنوان حسابدار ...
مشاهده نتایج بیشتر...