یکشنبه ۲۷ آبانساعت ۱۹:۵۲Nov 2018 18

خبرهای اقتصادی

جدیدترینمهم
راه امروز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بازارساز برخلاف انتظار آن ها دیروز بیشتر قصد داشت قیمت را مدیریت کند و با حفظ ثبات بازار، قیمت ها را در دامنه خاصی محدود کند. اگر قیمت ها 10 روز در محدوده خاصی ماندگار شوند، بازارساز به تدریج می تواند توجه افراد بیشتری را از بازار منحرف کند ...
رشت 20   ۲۹ دقیقه پیش   + ۸۷ سایت دیگر  
محمد شریعتمداری افزود: بسته های حمایتی ویژه ابتدا به عزیزان تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی و یا افرادی که در نوبت پیوستن به این سازمانها هستند تعلق خواهد گرفت. ...
دیار آفتاب   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
قیمت انواع سکه تمام بهار آزادی، نیم و ربع سکه و نیز طلا امروز 27 آبان را مشاهده می نمایید.
فرارو   ۸ ساعت پیش    
روز گذشته و در اولین روز هفته، قیمت دلار در مقطعی به انتهای کانال 11 هزار تومانی رفت، ولی از اواسط روز به کانال 12 هزار تومانی بازگشت ...
هارپی نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون طلاوجواهر با بیان اینکه نوسان نرخ ارز سبب افزایش قیمت طلا و سکه شده است گفت: امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 4 میلیون و 350 هزارتومان، نیم سکه 2 میلیون و 120 هزارتومان، ربع سکه یک میلیون و 180 هزار و سکه های یک گرمی 665 هزارتومان داد و ستد می شود.
هارپی نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع سکه تمام بهار آزادی، نیم و ربع سکه و نیز طلا امروز 27 آبان را مشاهده می نمایید.
هارپی نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
4 صرافی دولتی در فردوسی با نرخ 12550 تومان و با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت 10 تا 15 تا 2000 دلار آمریکا عرضه می کنند.
هارپی نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
امروز بانک های عامل قیمت دلار را 11 هزار و 818 تومان و 8 ریال، قیمت یورو را 13 هزار و 494 تومان و 4 ریال و قیمت پوند انگلیس را 15 هزار و 191 تومان و 4 ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.
هارپی نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت طلا، سکه و ارز در بازار شهرکرد امروز به این شرح است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اگرچه پس از اعمال تحریم های 13 آبان از سوی آمریکا و بنا بر برخی پیش بینی ها، جامعه منتظر افزایش نرخ طلا و ارز یا همان شوک قیمتی بود، اما به دلایل متعدد طی یک هفته گذشته شاهد قرارگرفتن بازار ارز در سراشیبی قیمت ها هستیم.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۵ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران اعلام کرد که هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 351 هزار تومان فروخته شده و قیمت هر گرم طلای 18 عیار نیز 394 هزار تومان است.
راه مبین   ۲ ساعت پیش   + ۷۷ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در خصوص طرح حمایتی دولت از اقشار کم درآمد اطلاعیه ای صادر کرد.
تهران 24   ۵۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد 13 هزار و 889 تومان اعلام کرده اند که با احتساب کارمزد 7 در هزار به رقمی حدود 14 هزار تومان می رسد.
تهران 24   ۲۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
نرخ دلار آمریکا در حال حاضر بین 12 هزار ونهصد تا 13 هزار و هفتصد خریدوفروش می شود. همچنین نرخ هر یورو بین 15 هزار تومان تا 15 هزار و سیصد تومان است.
شفاف نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فعالان اقتصادی تقویت بازار ثانویه و نظارت بیشتر بانک مرکزی را موثرترین راهکار برای تعادل بازار ارز عنوان می کنند.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این روزها دیگر خبری از داغی بازار خرید و فروش دلار نیست؛ بازاری که در روز افت یک باره دلار، فروشنده و خریدار در آن موج می زد.
اترک نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران به 3میلیون و 830هزار تومان رسید.
هارپی نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر یزد گفت: با وجود اینکه تقریبا طی یک هفته گذشته شاهد سیر نزولی قیمت طلا و سکه بودیم بعدازظهر دیروز همزمان با بالا رفتن قیمت دلار هر مثقال طلا 200 هزار تومان افزایش پیدا کرد.
هارپی نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قیمت انواع سکه تمام بهار آزادی، نیم و ربع سکه و نیز طلا امروز 27 آبان را مشاهده می نمایید.
طلا   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت دلار و سکه چند وقتی است جزو اخبار روزانه زندگی مردم شده زیرا تغییرات قیمت دلار بر زندگی معیشتی مردم و گرانی کالاها بسیار تاثیر گذار بوده است. چند روزی است قیمت دلار در سراشیبی سقوط قرار گرفته و برخی معتقدند شاید دلار تک نرخی شود.
هارپی نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت انواع سکه تمام بهار آزادی، نیم و ربع سکه و نیز طلا امروز 27 آبان را مشاهده می نمایید.
هارپی نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا در ماه نوامبر، اکنون بازارهای بین المللی توجه اصلی خود را بر روی انتشار آمارهای مهم اقتصادی در کشورهای مختلف و همین طور روند نوسانات ارزش دلار معطوف خواهد کرد.
هارپی نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا از افزایش 430 هزار تومانی قیمت سکه امامی در بازار سکه و طلا نسبت به روز گذشته خبر داد.
تهران 24   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد 13 هزار و 889 تومان اعلام کرده اند.
صراط نیوز   ۵۶ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کاهش 70درصدی قدرت خرید خبر داد و گفت: دولت ستاد پدافند غیرعامل اقتصادی را راه اندازی کند.
خبرگزاری تابناک   ۱ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
خوش بینی خریداران در بازار طلا با بسته شدن قیمت ها در محدوده مثبت، اوج گرفته است با این حال برخی از تحلیلگران هشدار دادند سرمایه گذاران نباید چندان هیجان زده شوند.
بانکداری ایرانی   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی با اشاره به اینکه نرخ دلار باید بین 4 تا 5 هزار تومان باشد، چهار راه کار برای تقویت ارزش پول ملی ارائه داد.
هارپی نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال اعمال اصلاحات جدید ارزی بانک مرکزی، قیمت هر دلار آمریکا در محدوده 12هزار تومان به ثبات نسبی رسید.
تهران 24   ۵۶ دقیقه پیش    
قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران با 290 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 350 هزار تومان و دلار با رشد 1000 تومانی 13 هزار و 800 تومان داد و ستد شد.
هارپی نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قیمت طلا امروز در بازار قزوین 34 هزار و 400 تومان افزایش یافت.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

جدیدترین خبرهای اقتصادی

ایکنا   ۱ دقیقه پیش    
گروه اقتصادی- دبیرتوسعه صنعتی و فناوری سازمان صنایع کوچک از فن بازارها به عنوان بازوی توانمند واحدهای تولیدی یاد کرد وگفت: رسانه ها به ویژه صدا و سیما باید برای معرفی فن بازارها فعالیت بیشتری داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۸ دقیقه پیش    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه طرح بررسی سرمایه گذاری مردم در پالایشگاه در جلسه عصر عصر امروز (یکشنبه) بررسی و قرار شد که از صندوق توسعه ملی در این خصوص تسهیلاتی با بهره کم گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ دقیقه پیش    
در حالی در پرونده سکه ثامن بیشتر برخوردها متوجه مدیران این شرکت شد که ضرورت داشت با مدیران مرتبط در وزارت صمت،اتحادیه طلا و جواهر و بانک مرکزی که با عدم ایفای نقش نظارتی خود در بروز این تخلف نقش داشتند هم برخورد لازم صورت گیرد.
صدای ایران   ۱۲ دقیقه پیش    
در هفته ای که گذشت بازار طلا و سکه و در راستای کاهش قیمت ارز در بازار با افت قیمت ها در طلا و سکه مواجه بود؛ اما از دیروز بعدازظهر علی رغم ثبات قیمت در بازار جهانی طلا، به دلیل افزایش قیمت ارز در بازار داخلی؛ شاهد افزایش قیمت در بازار سکه و طلا بودیم. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴ دقیقه پیش    
ساختمان جدید شعبه بانک صنعت و معدن استان سیستان و بلوچستان در مراسمی با حضور دانیال محبی استاندار این استان، حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این بانک در زاهدان افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۷ دقیقه پیش    
بدنبال آغاز اجرای طرح حمایت از اقشار کم درآمد جامعه ، پیامک هایی در حال ارسال به مردم است.
ایرنا   ۱۹ دقیقه پیش    
تبریز- ایرنا - رئیس اداره گاز شهرستان هریس گفت: گازرسانی به نیروگاه 1000مگاواتی این شهرستان به مراحل پایانی رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۲۰ دقیقه پیش    
کرمانشاه- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه از ایجاد 33 هزار فرصت شغلی جدید در یکساله اخیر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۲۰ دقیقه پیش    
شهرکرد- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: 15 هزارفرصت شغلی در چهارمحال و بختیاری ایجاد می شود.
روزنامه شروع   ۲۰ دقیقه پیش    
مرتضی مصطفوی، کارشناس ارشد اقتصادی
جماران   ۲۱ دقیقه پیش    
به گزارش جماران؛ پرویز اسماعیلی، معاون ارتباطات دفتر رییس جمهور، در حساب توئیتری خود نوشت: برخی کانال های ارز و سکه ای، مدعی استعفای دکتر ظریف شده اند و این بار زحمت شایعه سازان سیاسی را آنها به دوش گرفته اند! ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۱ دقیقه پیش    
دو نیروگاه خورشیدی با حضور معاون امور دهیاری های کشور در استان کرمان به بهره برداری رسید.
بیتوته   ۲۲ دقیقه پیش    
این روزها در میان محافل خبری و رسانه ای سوال جالبی مطرح می شود که طرح آن ذاتا اشتباه و غیرقانونی است. آن سوال این است: " چرا یارانه ثروتمندان حذف نمی شود؟" ...
نفت آنلاین   ۲۴ دقیقه پیش    
ظهر امروز (27 آبان ماه) قرارداد بیمه مکمل درمان کارکنان قرارداد مستقیم شرکت ملی نفت ایران با شرکت بیمه دانا امضا شد. ؛
ایرنا   ۲۵ دقیقه پیش    
اصفهان - ایرنا- نماینده مردم تهران گفت : احیا صنعت و اشتغال نساجی استان اصفهان بزرگترین آرزوی مرحوم تاج الدین بود، او نمی خواست بخش کارگری جامعه به عنوان مدد بگیر و صدقه بگیر جامعه تبدیل شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۲۷ دقیقه پیش    
تویوتا، 86 GT با کارکرد 125 هزار کیلومتر به مبلغ 290 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شود.
رشت 20   ۲۹ دقیقه پیش    
سکه و طلا امروز در بازار رشت گران شد. قیمت هر گرم طلای 18 عیار با افزایش 80 هزار ریالی، 3 میلیون و 720 هزار ریال معامله شد. سکه تمام بهار آزادی 39 میلیون و 800 هزار ریال نیم سکه بهار آزادی21 میلیون و930 هزار ریال ربع سکه بهار آزادی11 میلیون و 100 هزار ریال ...
ایکنا   ۳۱ دقیقه پیش    
گروه اقتصادی- کارشناس اقتصادی عراق در وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه در حال حاضر تراز تجاری ایران و عراق به نفع ایران است، افزود: بازار عراق فرصتی مناسب برای صادرات محصولات ایرانی است.
خانه ملت   ۳۳ دقیقه پیش    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم کاهش نرخ عوارض خروج از کشور سفرهای زمینی برای مرزنشینان تاکید کرد.
خانه ملت   ۳۴ دقیقه پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی ، گفت: در نشست امروز کمیسیون در خصوص اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی مباحثی مطرح و مشخص شد که در این زمینه شورای اقتصاد به تکالیف خود عمل نمی کند.
ایرنا   ۳۸ دقیقه پیش    
کرج-ایرنا- نخستین نمایشگاه دستاوردهای تولیدی و صنعتی استان البرز در ساعات اولیه فعالیت خود کانون توجه تجار و سرمایه گذاران کشورهای منطقه از جمله عراق و افغانستان قرار گرفت، بازارهایی که در صورت هدف گذاری مناسب می تواند تحریم را به فرصت تاریخی برای ایران کوچک و بزرگ تبدیل کند.
خبرگزاری فارس   ۳۸ دقیقه پیش    
رئیس اتاق اصناف کرج گفت: با نانوایی هایی که در سطح استان البرز اقدام به فروش نان با قیمت های بالاتر از قیمت مصوب می کنند مشمول برخورد قانونی خواهند شد.
ایسنا   ۳۹ دقیقه پیش    
عضویت علی طیب نیا در شورای پول و اعتبار با توجه به کارنامه و سابقه درخشانش در وزارت اقتصاد دولت یازدهم، می تواند نشانگر آن باشد که دولت به دنبال راهی برای ساماندهی اوضاع اقتصادی و در قدم نخست مهار نرخ تورم است ...
کیهان   ۴۲ دقیقه پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از: استمهال وام کشاورزی خسارت دیدگان سیل غرب مازندران خبر داد و گفت: بانک ها ملزم به انجام آن هستند. عزیزالله شهیدی فر در حاشیه دیدار با کشاورزان و باغداران خسارت دیده شهرستان تنکابن افزود: بر اساس مصوبه دولت که ابلاغ شده ...
کیهان   ۴۲ دقیقه پیش    
واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی بهبهان با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو به بهره برداری رسید. مدیرعامل شرکت برق و انرژی غدیر در آیین بهره برداری از این واحد گفت: برای ساخت و نصب تجهیزات واحد بخار این نیروگاه به ظرفیت 160 مگاوات، 140 میلیون یورو هزینه شده است. ...
روزنامه کسب و کار   ۴۴ دقیقه پیش    
مدیر مرکز حوزه های علمیه کشور گفت:با توجه به آثار قرض الحسنه در کشور و جامعه اسلامی باید با تعاملات علمی بیشتر به گسترش طرح های تسهیلاتی و خدماتی بانک قرض الحسنه مهرایران کمک کرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۴۴ دقیقه پیش    
وزیر بهداشت گفت: درست است که برای ما حاشیه هایی ایجاد می کنند، تصور می کنم دلیل ایجاد این حاشیه ها اولا به علت کج فهمی و در درجه بعدی به دلیل حضور در بین مردم است.
اکو فارس   ۴۸ دقیقه پیش    
اکوفارس: دادستان انتظامی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور خبر داد: آخرین اخطار به بانک ها و موسسات اعتباری که اطلاعات حساب های بانکی را نمی دهند.
خبرگزاری فارس   ۴۹ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: استان قزوین رتبه نخست کشوری میزبانی سرمایه گذارن داخلی و خارجی را دارد.
ایرنا   ۵۰ دقیقه پیش    
ارومیه - ایرنا- رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان غربی گفت: 70 درصد دانش آموختگان دانشگاه های جامع علمی کاربردی صاحب شغل و حرفه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۵۱ دقیقه پیش    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: با توجه به اینکه استان آدربایجان غربی قطب کشاورزی است باید زنجیره تولید و صنایع تبدیلی در این استان تکمیل شود.
ایرنا   ۵۳ دقیقه پیش    
ارومیه- ایرنا- فرماندار پلدشت گفت: 2 طرح کشاورزی به ارزش یکهزار و 40 میلیارد ریال با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۵۵ دقیقه پیش    
قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: حل مشکلات واحدهای تولیدی را در 2 بخش استانی و ملی پیگیری کرده و برای رفع موانع تولید و صادرات استان تلاش می کنیم.
تهران 24   ۵۶ دقیقه پیش    
قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران با 290 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 350 هزار تومان و دلار با رشد 1000 تومانی 13 هزار و 800 تومان داد و ستد شد.
عصر ایران   ۵۸ دقیقه پیش    
حسن منتظر تربتی با حکم وزیر نفت به عنوان مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران منصوب شد. به گزارش ایسنا، در متن حکم وزیر نفت خطاب به منتظر تربتی آمده است: جناب آقای مهندس حسن منتظر تربتی ...
خبرگزاری فارس   ۵۸ دقیقه پیش    
رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی گفت: از سوی صندوق توسعه ملی برای سرمایه گذاران در بانک صنعت، معدن و تجارت سپرده گذاری شده و از طرح های صادرات محور حمایت می شود.
ایرنا   ۵۹ دقیقه پیش    
کرمانشاه -ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: توسعه کاداستر از نیازهای اساسی و ثبتی کشور است که اجرا آن مانع پدیده زمین خواری و کوه خواری می شود.
موج   ۵۹ دقیقه پیش    
معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان فارس از شناسه دار کردن انبارها خبر داد و گفت: مجازاتهای سنگینی در انتظار انباردارهای متخلف است. به گزارش خبرگزاری موج از فارس، احمد رحمانیان معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان فارس ...
کار پرس   ۱ ساعت پیش    
: افزایش قیمت بنزین در سال 98 مطرح است و برای سال جاری تصمیم خاصی اتخاذ نشده. این آخرین گفته های وزیر نفت در خصوص افزایش قیمت بنزین است.
خبرگزاری فارس   ۵۹ دقیقه پیش    
معاون توسعه مدیریت و سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از صدور مجوز برای 17 صندوق سرمایه گذاری خبر داد و گفت: تعدادی از صندوق ها در حال پذیره نویسی هستند که با 30 تا 50 میلیارد تومان سرمایه کار شروع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مرتضی شهیدزاده رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی پیش از ظهر امروز از یک واحد تولیدی و بازرگانی در شهرک صنعتی کاسپین یک بازدید کرد.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه اقتصادی- رایزن بازرگانی سابق ایران در عراق گفت: متاسفانه شرکت های ایرانی در حوزه تبلیغات و برندسازی بسیار ضعیف عمل می کنند که این نقصان به تولیدکنندگان و شرکت های ایرانی ضرر می زند.
خرداد نیوز   ۱ ساعت پیش    
خرداد: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: مهاجرت غیربومی ها به این خطه شمال کشور در سال های اخیر روند رو به رشدی یافت. مفید غلامی راد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هر چند امار دقیقی از میزان مهاجران نداد ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، گفت: دستورکار اصلی کمیسیون در رابطه با کمبود نیروی پرستاری کشور و وضعیت نامطلوب مراقب از بیمار در بیمارستان ها به دلیل فشار کاری زیاد پرستاران بود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کرج-ایرنا-کارشناس امور اقتصادی وزارت امور خارجه گفت: برای افزایش درآمدهای ارزی ، باید صادرکنندگان ایرانی در بازارهای جهانی از جمله عراق ، مشتری مداری پیشه کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور راهکارها و ظرفیتهای تسریع توسعه استان مورد بررسی قرار گرفت
جهان اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
گروه نفت در بورس کالای تهران محصولات عرضه شده 30شرکت مورد داد و ستد قرار گرفت . در این روز بیش از378هزارتن کالا به فروش رسید ارزش کل مبادلات بورس کالای تهران به بیش از 1860میلیارد ریال رسید.
خبر فوری   ۱ ساعت پیش    
قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران با 290 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 350 هزار تومان و دلار با رشد 1000 تومانی 13 هزار و 800 تومان داد و ستد شد. قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران با 290 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 350 هزار تومان و دلار با رشد 1000 تومانی 13 هزار و 800 تومان داد و ستد شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به حضور وزیر بهداشت در جلسه این کمیسیون گفت: براساس مباحث مطرح شده احتیاج به 100 هزار کادر پرستاری برای بهبود وضعیت پرستاری است لذا مقرر شد که سازمان برنامه و بودجه اعتبارات لازم را در بودجه 98 اختصاص دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
پرهیزکار گفت: با استفاده از توان داخلی تمامی تلکابین های موجود در توچال را با یک دهم قیمت تمام شده بومی سازی کرده ایم.
اقتصاد ملت   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت سازه پویش تولید کنندگان را سربازان جنگ اقتصادی در کشور دانست و گفت: امروز شرکت ما با تمام توان در مقابل مشکلات ایستاده است، اما هیچ شرکتی بدون حمایت بخش دولتی امکان ادامه فعالیت را ندارد؛ بنابراین نقش حاکمیت در نظارت و بازنگری قانون نقشی اساسی است . ...
جهان نیوز   ۱ ساعت پیش    
قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران با 290 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 350 هزار تومان و دلار با رشد 1000 تومانی 13 هزار و 800 تومان داد و ستد شد.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس، نشست مشترک این کمیسیون و وزیر راه و شهرسازی هفته آینده با هدف بررسی بازار مسکن برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: طرح امکان سرمایه گذاری بخش خصوصی در پالایشگاه ها در کمیسیون بودجه بررسی شد اما مصوبه ای در پی نداشت و برای بررسی بیشتر به کمیته تخصصی ارجاع شد.
هارپی نیوز   ۱ ساعت پیش    
قیمت انواع سکه تمام بهار آزادی، نیم و ربع سکه و نیز طلا امروز 27 آبان را مشاهده می نمایید.
جام نیوز   ۱ ساعت پیش    
شماری از ارمنی های دو تابعیتی مقیم ارمنستان که در ایران متولد شده اند از اخطار بانک های ارمنستان برای بستن حساب هایشان به دلیل تحریم های آمریکا خبر داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
قرار گرفتن لرستان در جایگاه آخر جدول محیط کسب و کار کشور این سوال را در ذهن ایجاد می کند که نقش مسوولان استان در این زمینه چه بوده و برنامه آنها برای آینده چیست؟
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
نخست وزیر اردن امروز درباره پیآمدهای ناگوار عدم تصویب قانون مالیات بر درآمد در پارلمان این کشور هشدار داد.
اقتصادگردان   ۱ ساعت پیش    
حسین مهری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن در حکمی محمد حسن ترابی را به سمت مدیر امور مشتریان و روابط عمومی بانک صنعت و معدن منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: معاون رئیس سازمان بودجه با بیان اینکه بودجه فرهنگی کشور در سال 98، 9 هزار میلیارد تومان است، عنوان کرد که تا آذرماه 60 درصد بودجه فرهنگی کشور تخصیص می یابد و این میزان تا پایان سال به 85 درصد خواهد رسید.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
یک فوق تخصص نوزادان گفت: حتی نوزادان خیلی نارس نیز قابلیت زنده ماندن دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف: اگرچه تأکیداتی بر روند خصوصی سازی در کشور می شود اما در شرایط فعلی آزادسازی اقتصاد، توسعه فضای رقابتی و خروج دولت از تصدی گری های غیرضروری اهمیت بیشتری دارد.
جهان اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
گروه نفت سهام 8شرکت گروه فراورده های نفتی تالار اصلی بورس تهران در آخرین معاملات مورد دادو ستد قرار گرفت . تعداد 108٫902سهم این شرکت ها در 10٫938 نوبت مورد معامله قرار گرفت . ارزش سهام مبادله شده در این روز به 906هزار میلیارد ریال بالغ شد . ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: قطعا اگر دولت امروز به داد پیمانکاران پروژه های عمرانی نرسد، آن ها دیگر توان انجام کار ندارند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
قزوین – ایرنا - یادمان کنگره سه هزار شهید استان قزوین روز یکشنبه با حضور مرتضی شهیدزاده رییس صندوق توسعه ملی و عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در شهرک صنعتی کاسپین رونمایی شد.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
مهر ماه گذشته بود که در گزارشی به آنچه در تصفیه خانه چرمشهر و پیرامون این شهرک صنعتی می گذرد پرداختیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
شهررد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: علت گرانی گوشت قرمز در بازار این استان بررسی و نتیجه آن برای رسیدگی به ستاد تنظیم بازار اعلام شود تا با عوامل گران فروشی این کالا برخورد قانونی شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مسؤول میز عراق در سازمان توسعه و تجارت و رایزن بازرگانی سابق ایران در عراق از سهم 13 درصدی ایران از بازار عراق خبر داد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
حسن منتظر تربتی با حکم وزیر نفت به عنوان مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران منصوب شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کرج-ایرنا- مسئول میزعراق و رایزن پیشین بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در عراق گفت: 21 درصد صادرات کالایی ایران به عراق صورت می پذیرد و درمقابل یک درصد واردات از این کشور داریم.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل مجموعه فرهنگی ورزشی توچال با اشاره به افتتاح پیست اسکی توچال بعداز سال ها دوران کم بارش، گفت: تا سال آینده تله کابین توچال به کابین های تولید داخل تجهیز می شود.
تهران 24   ۱ ساعت پیش    
قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران امروز یکشنبه 27 آبان اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد عربستان سعودی هزینه اتهامات وارده به محمد بن سلمان را می پردازد بگونه ای که چشم انداز 2030 به شدت صدمه دیده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از پرداخت 189 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری توسط بانکهای استان خبر داد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون بهداشت با اشاره به کمبود صد هزار نفری پرستاران گفت: قرار بر این شد که هفته آینده جلسه ای در سازمان برنامه و بودجه کشور با همین محوریت تشکیل شود تا بتوانیم بخشی از این کمبود پرستاران را حل کنیم.
آفتاب نیوز   ۱ ساعت پیش    
امروز در بازار طلا قیمت ها تا حدودی روند افزایشی داشت. نرخ یورو مسافرتی هم هزار تومان بالا رفت و بانک ها نیز دلار را با افزایش 800 تومانی نسبت به دیروز تا 11 هزار و 818 تومان می خریدند.
پانا   ۱ ساعت پیش    
تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی از تأمین اعتبار بیمه تکمیلی فرهنگیان ایثارگر خبر داد. به گزارش فارس، علی الهیار ترکمن در مورد آخرین وضعیت بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل در آموزش وپرورش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی ایران از فرصت سوزی ها در اقتصاد، آن هم به دست خودی ها، انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
استاد اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف گفت: وقتی از کوچک شدن دولت حرف می زنیم یعنی مداخلات دولت در اقتصاد باید کاهش یابد.
پیشامد   ۱ ساعت پیش    
پیشامد- انتقال روزانه 50 تا 60 هزار بشکه نفت خام میدان های نفتی کرکوک به پایانه جیهان، با خط لوله کرکوک-جیهان از سرگرفته شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: با توجه به ضرورت رعایت شاخص های استاندارد توسط اصناف، در مجموع از این بخش حدود 3 هزار و 650 بازرسی انجام شده است.
می متالز   ۱ ساعت پیش    
می متالز - شاخص کل بورس تهران روز گذشته با افت 1.7 درصدی مواجه شد. تشدید فشار فروش در نمادهای بورسی افت دسته جمعی سهام را به دنبال داشت. علت اصلی چنین رویدادی فضای حاکم بر بازار سهام در هفته های گذشته است که به نظر می رسد تامین نقدینگی به منظور شرکت در عرضه اولیه نیز در تشدید فشار فروش بی تاثیر ...
مدار شرقی   ۱ ساعت پیش    
ایران و عراق می توانند به دنبال تفاهم نامه ها و پیمان نامه های تجاری جدیدی ذیل ریال ایران و دینار عراق باشند تا اهرم فشار دلاری نتواند مناسبات اقتصادی تهران و بغداد را به طور کامل قطع کند ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
قزوین – ایرنا - رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی جمهوری اسلامی ایران گفت: این صندوق با هدف ایجاد اشتغال و افزایش سهم صادرات کشور 6 هزار میلیارد ریال را در بانک های عامل سپرده گذاری کرده است.
روزنامه کسب و کار   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن تولید و اشتغال بهبود چشمگیری خواهد یافت.
ستاره   ۱ ساعت پیش    
رنو فلوئنس یکی از خودروهای سواری ساخت شرکت رنو است که سابقه ی حضور آن در بازار خودروی ایران به بیش از پنج سال نمی رسد. محصولی که رقیبان فراوانی در بازار دارد.
نوش آنلاین   ۱ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین ، Sparkling Ice به تازگی یک برند تجاری از شرکت Talking Rain Beverage را معرفی کرد. طعم جدیدی با نام تجاری محدود که در همان زمان برای فصل تعطیلات راه اندازی شد. این آب گازدار، دارای کالری صفر درصد با آنتی اکسیدان ها و ویتامین هاست. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
در مراسمی رضا محمدی به عنوان مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی استان سمنان معرفی و از زحمات عیسی فاضلی مدیرکل قبلی که به کسوت بازنشستگی درآمد ، قدردانی شد.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مدیر توسعه صنعتی و فناوری صنایع کوچک شهرک های صنعتی کشور گفت:در مجموعه سازمان صنایع کوچک به منظور اجرای برنامه در نواحی صنعتی 247 برنامه فناورانه در این حوزه مستندسازی شده است.
دیار میرزا   ۱ ساعت پیش    
نورصالحی در مورد فعالیت مطبهای شبانه روزی اظهار کرد: مطب های شبانه روزی غیرقانونی هستند و باید به درمانگاه های شبانه روزی تبدیل شوند و تاکنون 64 مورد تذکر کتبی به همراه اخذ تعهد دریافت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: افکار عمومی جهان و ایران در انتظار است که طرح برقراری کانال مالی میان ایران و اروپا عملیاتی شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
یک مقام مسئول عراقی گفت: صادرات نفت و مشتقات نفتی از طریق تانکرهای جاده پیما به ایران ادامه دارد.
روزنامه نصف جهان   ۱ ساعت پیش    
رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران اعلام کرد که هر عدد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و 351 هزار تومان فروخته شده و قیمت هر گرم طلای 18 عیار نیز 394 هزار تومان است . ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران با 290 هزار تومان افزایش 4 میلیون و 350 هزار تومان و دلار با رشد 1000 تومانی 13 هزار و 800 تومان داد و ستد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
دالوندی گفت: سازمان نظام پرستاری برای اجرای طرح تعرفه گذاری پرستاری بودجه 2 هزار میلیارد تومان پیشنهاد داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
سند تعهدات ایران در توافق آب و هوایی پاریس با ضعف های عجیبی همراه است که می تواند برای کشور تبعات شدیدی داشته باشد.
اخبار رسمی   ۱ ساعت پیش    
یک شنبه 97/8/27 ، تهران ، (اخبار رسمی) : رویداد اوتر 23 الی 25 آبان ماه امسال توسط گروه ایده ناجی با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کمیسیون ملی سازمان یونسکو ایران، پژوهشکده فناوری اطلاعات دانشگاه تربیت مدرس و وزارت صنعت معدن و تجارت برگزار شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرناپلاس-کارت سوخت که راهکاری برای کنترل مصرف و کاهش قاچاق سوخت معرفی می شود، قرار است دوباره مهمان ایرانیان شود. اما در این بین هستند افرادی که یا کارت سوخت خود را گم کرده و یا رمز آن را فراموش کرده اند و لازم است پیش از اجرای این طرح، برای تهیه کارت جدید اقدام کنند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کرج-ایرنا -معاون توسعه مدیریت و سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: 17 صندوق سرمایه گذاری برای توسعه فعالیت های اقتصادی در کشور مجوز دریافت کردند.