چهارشنبه ۳۰ بهمنساعت ۰۳:۴۶Feb 2020 19

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

دیار آفتاب 13 دی 1394 دیار آفتاب 30 اسفند 1395 دیار آفتاب 29 اسفند 1396 دیار آفتاب 1 فروردین 1397 دیار آفتاب 1 فروردین 1398 دیار آفتاب 1 اردیبهشت 1398 دیار آفتاب 31 خرداد 1398 دیار آفتاب 31 تیر 1398 دیار آفتاب 31 مرداد 1398 دیار آفتاب 31 شهریور 1398 دیار آفتاب 1 مهر 1398 دیار آفتاب 30 آبان 1398 دیار آفتاب 30 آذر 1398 دیار آفتاب 30 دی 1398 دیار آفتاب 1 بهمن 1398 دیار آفتاب 2 بهمن 1398 دیار آفتاب 3 بهمن 1398 دیار آفتاب 4 بهمن 1398 دیار آفتاب 5 بهمن 1398 دیار آفتاب 6 بهمن 1398 دیار آفتاب 7 بهمن 1398 دیار آفتاب 8 بهمن 1398 دیار آفتاب 9 بهمن 1398 دیار آفتاب 10 بهمن 1398 دیار آفتاب 11 بهمن 1398 دیار آفتاب 12 بهمن 1398 دیار آفتاب 13 بهمن 1398 دیار آفتاب 14 بهمن 1398 دیار آفتاب 15 بهمن 1398 دیار آفتاب 16 بهمن 1398 دیار آفتاب 17 بهمن 1398 دیار آفتاب 18 بهمن 1398 دیار آفتاب 19 بهمن 1398 دیار آفتاب 20 بهمن 1398 دیار آفتاب 21 بهمن 1398 دیار آفتاب 22 بهمن 1398 دیار آفتاب 23 بهمن 1398 دیار آفتاب 24 بهمن 1398 دیار آفتاب 25 بهمن 1398 دیار آفتاب 26 بهمن 1398 دیار آفتاب 27 بهمن 1398 دیار آفتاب 28 بهمن 1398 دیار آفتاب 29 بهمن 1398 
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مردم انقلابی شهر اراک با صدور پیامی از مراجع قضایی و انتظامی و اعضای ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی استان مرکزی در جمع آوری بنرهای تبلیغاتی تحریک آمیز قدردانی کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
هم زمان با سالروز قیام مردم تبریز در 29 بهمن 1356،مردم استان آذربایجان شرقی، با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۸ ساعت پیش    
دیروز تدبیر و امید بود و امروز معترضیم و خدا هم تا انتخاباتِ بعد بزرگ است. روزیِ این چهار سال که ردیف شد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به ضرورت ساختن ایرانی قوی گفت: باید چوب های فساد و ناکارآمدی را از لابلای چرخ اقتصاد خارج کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۱۵۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای به دو رکن مهم حضور پر شور و انتخاب خوب در انتخابات اشاره کردند و گفتند: انتخابات یک جهاد عمومی و نعمت و امتحان الهی است که اگر با حضور حداکثری مردم همراه شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
قسمت های پانزدهم تا سی ام از مجموعه انیمیشن سی قسمتی "این و اون" کاری از مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۶۵ سایت دیگر  
هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
پیکر شهید مدافع حرم حافظ نظری با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان ساوه تشییع و در گلزار شهدای امامزاده سید اسحاق (ع) به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۹    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: یکی از ابعاد تفکر فاطمی حمایت همه جانبه از انقلاب، اسلام و ولایت است که با قدم برداشتن در این عرصه می توان تفکر علوی فاطمی را گسترش داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
شهروندان فلسطینی شامگاه دوشنبه در مخالفت با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و میزبانی تشکیلات خودگردان از مقامات و شخصیتهای صهیونیست تظاهرات کرده و بر ضرورت مبارزه مسلحانه با رژیم اشغالگر تاکید ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سرلیست فهرست اصلاح طلبان در تهران گفت: اصلاح طلبان مطمئنا در مجلس آینده اقلیت خواهند بود و در خوش بینانه ترین حالت، ممکن است به لحاظ تعداد، یک فراکسیون قوی تشکیل دهند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
علیرغم آنکه اغلب چالش های مهم کشور در حال حاضر و در آینده موضوعات مرتبط با اقتصاد هستند، اما در مباحث و درگیری های انتخاباتی این موضوعات عملا مورد توجه و محل دعوا و بحث و دقت نظر نیستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت با پاکسازی بیش از 200 کیلومتر مربع از مساحت اشغالی، امنیت شهر حلب را پس از 8 سال به طور کامل تامین کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد حسینی در خصوص افزایش نرخ ارز در پایان سال گفت: به نظر می رسد این بار هم بانک مرکزی اجازه افزایش قیمت ارز را ندهد و این افزایش قیمت ناشی از افزایش تقاضا در کشور باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
با وجود اهمیت طلای سفید در توسعه صنعت نساجی، طی سال های اخیر عوامل متعددی سد راه توسعه تولید پنبه کشور شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ایران در کنفرانس مطبوعاتی در لبنان بار دیگر آمادگی ایران برای همکاری با لبنان در زمینه های مختلف را اعلام کرد و حزب الله را پشتیبان ملت لبنان خواند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۲۲ سایت دیگر  
شیوع ویروس کرونا در چین به همه صنایع خساراتی وارد کرده اما به نظر می رسد تولید موبایل، نمایشگر ال سی دی، نیمه رسانا و غیره بیش از بقیه بخش ها تحت تاثیر این ویروس ضربه خورده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اعضای اروپایی برجام با فعال سازی مکانیسم حل اختلاف، پیکر بی حان توافق هسته ای را هم در برزخ انداختند و اکنون دولت روحانی وارد جاده یک طرفه ای شده که انتهایش بازگشت قطعنامه های شورای امنیت است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته هسته ای مجلس گفت: آمریکا اشغالگر است و باید بدون قید شروط، هر چه سریعتر منطقه را ترک کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس دولت اصلاحات باید نسبت به عواقب وخیم سیاست فراخوان های تصویری خود احساس مسوولیت کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
دخالت های رئیس جمهور و وزیر دادگستری آمریکا در پرونده قضایی مشاور ترامپ، تقاضا ها برای استعفای ویلیام بار را بیشتر کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۸    
یادواره شهدای شهرستان دلیجان و چهلمین روز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از کشف یک میلیارد و 600 میلیون ریال کالای قاچاق در عملیات توقیف چهار دستگاه خودروی شوتی در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان اراک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی در پاسخ به سؤالی در خصوص تخلفات انتخاباتی شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در اراک ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۷    
ابوالفضل فخرالاسلام در مناظره با علی یوسفی در دانشگاه اراک، درباره کلیدواژه معترضیم که توسط جریان اصلاح طلب (و به صورت گسترده در بنرهای نصب شده در سطح شهر اراک)، استفاده شده دست به افشاگری زد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۹    
یوسفی، کاندیدای اصلاح طلب گفت: در خصوص پوستر ها و بنرهایی که ستاد اصلاح طلبان وصل کرده و نوشته است که معترضیم و در آن از دو کاندیدای اصلاح طلب حمایت کرده اند و در مورد من به عنوان رئیس ستاد میر حسین ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
علی یوسفی کاندیدای اصلاح طلب و ابوالفضل فخرالاسلام کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، با یکدیگر مناظره کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۵۲    
ابوالفضل فخرالاسلام کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان مرکزی خطاب به یوسفی کاندیدای شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در استان مرکزی گفت: باید بجای شعار معترضیم بنویسید مقصریم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
جریان اصلاحات در اراک با شعار اعتراض به وضعیت بد معیشتی اقتصاد در پی فریب افکار عمومی و راهیابی به مجلس است این در حالی است که دولت همسوی با این جریان باعث افزایش بی سابقه قیمت دلار ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبری در فضای مجازی مبنی بر واردات ماهی قرمز چینی شب عید و ابتلا به ویروس کرونا منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در شرایط سخت اقتصادی کشور حداقل انتظار این است که مدیران باشگاه ها و فوتبال کشور از خرید مربیان و بازیکنان خارجی صرف نظر کرده و مانع از هدر رفتن میلیون ها دلار شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۵۱ سایت دیگر  
یک مخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: آجیل ها خوراکی های مفید و مغذی در مهمانی ها هستند که کمتر کسی می تواند از خوردن آن ها صرف نظر کند
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۸۷ سایت دیگر  
وکیل فاطمه خویشوند(سحر تبر) درباره آخرین وضعیت پرونده موکلش توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
روستای لشکج لوشاده شهرستان سیاهکل در استان گیلان یکی از این روستاها است که مردمش پس از شش روز، همچنان با بحران ناشی از برف دست و پنجه نرم میکنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تقویم سال 1399 به عنوان تقویم رسمی کشور را می توانید از اینجا دانلود کنید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
پس از انتشار عکس گردنبند جنجالی مهناز افشار در توئیتر که در آن استان خوزستان از نقشه ایران حذف شده بود، کاربران واکنش های تندی را نسبت به این اقدام خانم بازیگر منتشر کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در حالی که 60 درصد آمریکایی ها به انتخابات در کشورشان بی اعتماد هستند، مقامات رژیم متقلب و رو به افول آمریکا، با خیال سلطه و دخالت در امور دیگر ملت ها شب و روز می گذرانند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
واحد جمع آوری بخارات هیدروکربنی(کهاب) با حضور مدیران استان مرکزی در واحد تولیدی، صنعتی پتروشیمی شازند راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی گفت:سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم در مقابل جنایات فجیع داعش ایستادگی کردند و مسلمانان را از چنگال آنها نجات دادند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جریان اصلاحات در اراک با شعار اعتراض به قیمت افسار گسیخته مسکن در پی فریب افکار عمومی و راهیابی به مجلس است این در حالی است که وزیر اصلاح طلب دولت در طول 5 سال وزارت خود افتخار خود را عدم افتتاح حتی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قسمت های اول تا پانزدهم از مجموعه انیمیشن سی قسمتی "این و اون" کاری از مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه برای جبران سلسله شکست های خود در سوریه و خارج از آن به دست و پا زدن در ادلب روی آورده است؛ حال آنکه شمارش معکوس برای خروج تروریست های تحت الحمایه آن از ادلب آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
یک عضو جبهه پایداری، از تایید روش این جبهه برای انتخاب نامزدها از سوی آیت الله محمدتقی مصباح یزدی خبر داد و از قول ایشان چنین نقل کرد که سیاسیون ما هنوز به رشد لازم برای تعامل صحیح نرسیده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حسین کمالی، از فعالان ستادی اصلاحات ضمن بیسواد خواندن کسانی که از "تحریم خاموش انتخابات" گفته اند؛ این سؤال را پرسیده است که اصلاح طلبان باید چه کار می کردند که با فتنه خاموش خطاب نشوند؟
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رحمانی فضلی تاکید کرد: الحمدلله فضای کشور انتخاباتی است و در همین تهران که برخی می گفتند تعداد کمی از افراد جناح ما تأیید صلاحیت شدند چند لیست ارائه داده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر منطقه ای خود از دمشق وارد بیروت شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
درحالی که حامیان FATF بر فنی،غیرسیاسی و ضدآمریکایی بودن کنوانسیون هاتاکید می کنند،اما گزارش اخیر اندیشکده سلطنتی مطالعات امنیتی انگلیس بر سیاسی و ابزار نفوذآمریکا بودن این نهاد اذعان می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو فهرست انتخاباتی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: وحدت و همگرایی میان نیروهای انقلاب از نیازهای اصلی و اساسی کشور است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اسناد موجود، آمریکا مجموعه ای از سیاست های جدید خود را در تعامل با آینده لبنان و فشار هر چه بیشتر بر حزب الله در ابعاد اقتصادی و سیاسی به اجرا گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸    
شاخص بورس هر روز با رشد خود رکود جدیدی ثبت می کند و مردم را به سمت خود می کشاند که سرمایه گذاران می بایست در این بازار با احتیاط اقدام کنند با این حال یک کارشناس معتقد است که قیمت 90درصد سهام در ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد نخبگانی به شمار می روند که نام آن ها به عنوان نخبه ملی و کارآفرین دانش بنیان ثبت می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۳۴ سایت دیگر  
همزمان با نزدیک شدن روز های پایانی سال، جنب و جوش خرید طلا و سکه در بازار زیاد می شود که امیدواریم قیمت، در بازار افزایش پیدا نکند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اعتیاد وحشتناک ما به سرگرمی ها به خاطر این است که واقعاً نمی دانیم در زندگی چه می خواهیم و هر پروژه تغییری هم تعریف کنیم تحت سیطره عمیق سرگرمی ها محو می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
درحالی مرکز آمار برخلاف تقویم آماری و 50 روز بعد از فصل پاییز از رشد اقتصادی مثبت 9 دهم درصدی رونمایی کرد که متخصصان حوزه آماری می گویند انتشار زودهنگام این آمار صحت و سقم رشد مثبت اقتصادی را زیر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
فعال دانشجویی گفت: مجلس برای اینکه در رأس امور قرار بگیرد باید سعی در برقراری عدالت در سطح جامعه کرده و با فساد مبارزه کند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در ایام با سعادت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز مادر دبیر کل کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و 6200 شهید استان مرکزی و جمعی از اعضای ستاد کنگره با جمعی از مادران شهدای استان دیدار ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۲:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
بخشی از اظهارات حسن روحانی رئیس جمهور در نشست خبری امروز را می توان در راستای حمایت تلویحی از یک لیست انتخاباتی یا همان "لیست یاران روحانی" دانست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: تعداد نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی به 177 نفر رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قادری کارشناس مسائل اقتصادی ریشه همه مشکلات اقتصادی را ساختارهای کهنه، اجرای سیاست های غلط و عدم توجه به شایسته سالاری دانست و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الله لبنان در سخنرانی به مناسبت چهلم حاج قاسم سلیمانی گفت، آمریکا مسئول همه جنگ ها در منطقه است و مردم باید در همه حوزه ها و در همه اشکال مقاومت، به مقابله برخیزند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده سابق کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تشییع حاج قاسم یک رفراندم برای مقاومت و ایستادگی در برابر نظام استکبار و دشمنان اسلام بود و کشورهای منطقه هم از مقاومت اسلامی علی رغم همه سختی ها ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت افراط و تفریطی در حوزه سلامت دوباره کار دست مردم داده و پرداخت از جیب آن ها را به قبل از اجرای طرح تحول بازگردانده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
اعلام نظر شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها، بن بست انتخابات الکترونیکی در دولت و موضع گیری رئیس جمهور پیرامون انتخابات، مهمترین رویدادهای انتخاباتی امروز بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۶۳ سایت دیگر  
خانواده شهید سلیمانی اعلام کردند: وصیت نامه حاج قاسم، راهنمای ما و مجاهدان و حق طلبان عالم است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸    
رئیس اسبق رسانه ملی گفت: یکی از اشتباهات من این بود که از آقای ناطق نوری حمایت کردم. کار درستی نبود. نباید سینما را با سیاست آن هم از جنس خط کشی های انتخاباتی مخلوط می کردم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بیشتر بیماری هایی که گریبانگیر افراد سالمند می شود، ناشی از رژیم غذایی غلط است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
محققان دانشگاه "شیکاگو" یک مچ بند فراصوت ابداع کرده اند که می تواند میکروفن های همه دستگاه های هوشمند اطراف خود را مختل کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی امروز مورخ 27 بهمن ماه با خانواده سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
حرکت به سمت ترکیبی از نظارت درون پارلمانی و برون پارلمانی از سوی نهادهای نظارتی مانند قوه قضائیه و شورای نگهبان می تواند راهکار ی برای بالا بردن سلامت عملکرد مجلس باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۳۸   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: حمایت های تهران از دمشق در جنگ علیه تروریست ها ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
امام بعد ها نقل کرده بودند: من به آیت الله حکیم گفتم که خوب است شما به میدان بیایید و سردمدار مبارزه با شاه بشوید ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
قالیباف یکی از اصلی ترین دغدغه های معلمین را کرامت و منزلت اجتماعی آنان دانست و گفت: معلمین مطالبات زیادی ندارند آن ها به دنبال منزلت اجتماعی خود هستند رتبه بندی شایسته معلمان ضمن توجه به این خواسته ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
آمار بانک مرکزی می گویند که نقدینگی به 2263هزار میلیارد تومان رسیده؛ رقمی که اگرچه هیچگاه در اقتصاد ایران سابقه نداشته؛ اما آژیر خطری با صدای گوش خراش برای کنترل تورم را به صدا درمی آورد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۷۸ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است که منابع برای پرداخت عیدی آماده است و با اعلام لیست حقوقی کارکنان تامین اعتبار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸    
حزب کارگزاران سازندگی و اتحاد ملت که دو پایه اصلی جریان اصلاح طلب بوده اند از مدت ها قبل اختلافات شدیدی بر سر مسائل مختلف پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو تیم تخصصی مرکز ناباروری ابن سینا به راهکارهایی برای حفظ باروری در بیماران سرطانی اشاره کرد و گفت: فریز کردن تخمک، اسپرم، جنین و بافت جنین، راهکاری مناسب برای حفظ باروری در بیماران سرطانی است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
چهاردهمین نشست خبری حسن روحانی در حالی برگزار شد که با نزدیک شدن به پایان سال، خبرنگاران، امسال تنها دو بار موفق شدند در یک کنفرانس مطبوعاتی پرسش های خود را از وی بپرسند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورد های نفتی گفت: احتمالا سهمیه بنزین ویژه نوروز به کارت سوخت مردم واریز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با انتقاد از تخریب و جوسازی جریان رقیب بر علیه لیست ائتلاف گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی از برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر ویژه سربازان در سپاه روح الله خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
جنگنده های تورنادو ارتش عربستان در سالهای گذشته ارتقاء یافته و ضمن استفاده از غلاف هدفگیری لایتنینگ، به سیستم جنگ الکترونیک اسکای شادو که در باند های G و J فعالیت می کند نیز مجهز هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین گفت: در حالی که چین سالانه بیش از 2200 میلیارد دلار کالا وارد می کند سهم ایران از این بازار عظیم تنها 13 میلیارد دلار یعنی نیم درصد است که عمده ی آن هم نفت و مواد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه نوکری برای این مردم سند افتخار است، گفت: مردم باید با همه وجود، عدالت را احساس کنند و گره کارهایشان باز شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
پس از برگزاری جشنواره های تئاتر و فیلم فجر، با آغاز پرشور جشنواره موسیقی و برگزاری نشست جشنواره تجسمی، آخرین امیدهای مبلغان تحریم فجر برای اخلال در روند این رویدادهای هنری هم ناامید شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
هرچند برخی گمانه زنی ها ارائه این 2 لیست را تاکتیک اصلاح طلبان برای رسیدن به لیستی واحد قلمداد می کنند، ولی در مدتی که این جناح به شورای نگهبان و نظارت استصوابی حمله می کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ده هزار استاد دانشگاه در نامه ای خطاب به مردم ایران ویژگی های مجلس شورای اسلامی یازدهم را تبیین کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به برگزاری جشنواره سبک زندگی علوی و فاطمی در شهرستان تفرش گفت: یکی از مطالبات مقام معظم رهبری در بحث گام دوم انقلاب ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
جریان اصلاح طلب و حامی دولت فرافکنی های سیاسی را جایگزین پاسخ گویی به عملکرد ضعیف 6 سال گذشته خود کرده است و سعی دارد با نشانه گرفتن احساساتِ مردم نه تنها از پاسخ گویی فرار کند بلکه با تکیه بر دروغ و ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده قشر فرهنگیان گفت: اگر مجلس آینده مجلسی انقلابی باشد، باید یکی از کارهایش آماده سازی بستر مطالبه گری باشد که مطالبه گری مردمی در یک چارچوب قانونی اتفاق بیفتد تا اگر فعالیت جریان مطالبه گر برای ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 24 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در عملیات مأموران کلانتری 14 شهرستان زرندیه در توقیف یک دستگاه خودروی کامیون کشنده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: بامداد روز گذشته پدر و فرزندی خردسال در منزل مسکونی شان در یکی از محله های شهر اراک به علت گازگرفتگی جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله گفت: استان مرکزی در دوران دفاع مقدس سوژه های بسیار ناب و برجسته ای دارد که باید با استفاده از ظرفیت های موجود همچون برنامه روایت کنگره ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نگاهی به وضعیت مهمترین طرح ها و لوایح اقتصادی بررسی شده در مجلس دهم نشان می دهد عملکرد این دوره مجلس از لحاظ اقتصادی نه تنها نمره قبولی نمی گیرد بلکه نمره بسیار پایینی دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات می تواند دماسنج تعامل و یا عدم مشارکت مردم در اداره کشور باشد که نوع جهت گیری دشمنان ملت نیز با نتیجه انتخابات است که تنظیم می شود و به مورد اجراء گذارده می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک سایت اصلاح طلب نوشت؛ دیکتاتوری شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، نقض ماهیت انتخاباتی این تشکیلات است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
rnهمزمان با اربعین شهید حاج قاسم سلیمانی و حسین پورجعفری در کرمان، از سنگ جدید مزار این دو شهید عالی مقام رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فرانسه از اصابت چندین موشک به نزدیکی سفارت آمریکا در بغداد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با دیدار تیم های استقلال و شهرخودرو ایران مقابل رقبایشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: بالاترین نرخ مشارکت در انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا 50.4 درصد و مربوط به سال 1914 بوده! مردم ایران نیازی به املای دموکراسی آمریکایی ندارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از احتمال همکاری اش با فدراسیون تا سال 2050 خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...