چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۱۱:۲۷Jan 2019 16
 

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

دیار آفتاب 13 دی 1394 دیار آفتاب 30 اسفند 1395 دیار آفتاب 29 اسفند 1396 دیار آفتاب 1 فروردین 1397 دیار آفتاب 1 اردیبهشت 1397 دیار آفتاب 31 خرداد 1397 دیار آفتاب 31 تیر 1397 دیار آفتاب 1 مرداد 1397 دیار آفتاب 31 شهریور 1397 دیار آفتاب 1 مهر 1397 دیار آفتاب 30 آبان 1397 دیار آفتاب 30 آذر 1397 دیار آفتاب 1 دی 1397 دیار آفتاب 2 دی 1397 دیار آفتاب 3 دی 1397 دیار آفتاب 4 دی 1397 دیار آفتاب 5 دی 1397 دیار آفتاب 6 دی 1397 دیار آفتاب 7 دی 1397 دیار آفتاب 8 دی 1397 دیار آفتاب 9 دی 1397 دیار آفتاب 10 دی 1397 دیار آفتاب 11 دی 1397 دیار آفتاب 12 دی 1397 دیار آفتاب 13 دی 1397 دیار آفتاب 14 دی 1397 دیار آفتاب 15 دی 1397 دیار آفتاب 16 دی 1397 دیار آفتاب 17 دی 1397 دیار آفتاب 18 دی 1397 دیار آفتاب 19 دی 1397 دیار آفتاب 20 دی 1397 دیار آفتاب 21 دی 1397 دیار آفتاب 22 دی 1397 دیار آفتاب 23 دی 1397 دیار آفتاب 24 دی 1397 دیار آفتاب 25 دی 1397 دیار آفتاب 26 دی 1397 
  ۱ ساعت پیش    
قبلا هم ایران پرتاب های ناموفق دیگری هم داشت ولی از بیم سرزنش ها و تبعات داخلی و خارجی رسانه ای نمی کردند. نترسیدن از شکست بخشی از مسیر پیروزی است!
  ۱ ساعت پیش    
حسین محب اهری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بعد از سال ها مبارزه با بیماری سرطان، بامداد امروز دار فانی را وداع گفت.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان خصوصی سازی، از اتمام مرحله واریز سود سهام عدالت روستائیان و عشایر تا 2 هفته آینده خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس کل بانک مرکزی در نشست با اقتصاددانان گفت: بانک مرکزی نیازهای ارزی مردم و فعالان اقتصادی را با قدرت تامین می کند.
  ۱ ساعت پیش    
نماینده شاهین شهر در مجلس جزئیات پیشنهاد نمایندگان برای جلوگیری از پرداخت حقوق های نجومی در شرکت های دولتی را تشریح کرد.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر کشور در توصیه هایی به استانداران و فرمانداران جدید گفت: در هفته حداقل یک روز را به جلسات با گروه ها، اقشار مختلف مردم و یا دیدارهای مردمی اختصاص دهید.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه ها آخرین وضعیت این تفحص را تشریح کرد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: پیش ثبت نام های عتبات نوروزی نیز در دهه اول بهمن ماه آغاز می شود.
  ۱ ساعت پیش    
مجلس عوام انگلیس در حالی به طرح ترزا می رای منفی داد که امری قابل پیش بینی بود.
  ۱ ساعت پیش    
یکی از فعالان شبکه اجتماعی توئیتر تصویری زیبا از شیراز را به اشتراک گذاشت.
  ۱ ساعت پیش    
اخیراً بعضی از کسانی که شاید تا حالا در عمرشان پایشان را برای زیارت به حرم امام رضا نگذاشته اند، شده اند تئوریسین توسعه مشهد!!
  ۲ ساعت پیش    
وضعیت بد نشستن جلوی کامپیوتر و به اصطلاح قوز کردن می تواند به بروز گردن درد، سردرد یا کمردرد بینجامد که با اصلاح نحوه ی نشستن، این مشکلات به راحتی برطرف می شوند.
  ۲ ساعت پیش    
متأسفانه آقای نبوی با اینکه در کبَر سنی هم هستند اما در راه ایجاد فتنه اقتصادی به مردم نمی گویند که تمام تقصیر گرانی و مشکلات موجود در وهله اول متوجه خودشان است که دولت فعلی را تبلیغ و تَکرار کردند و ...
  ۲ ساعت پیش    
اتاق کار امام جمعه اهواز
  ۲ ساعت پیش    
کی روش در نشست مطبوعاتی پیش از بازی مقابل عراق گفت 4 سال پیش ایران بازی را به قضاوت بنجامین ویلیامز باخت و خداراشکر که او داور بازی فردا نیست.
  ۲ ساعت پیش    
یکی از مهمترین مشکلات اقتصادی این روزهای کشور و مردم، گرفتاری های متعددی است که جامعه کارگری کشور با آن روبروست ...
  ۲ ساعت پیش    
کاتانتس، سرمربی تیم ملی فوتبال عراق گفت: من نمی ترسم. دیدار ایران مقابل آرژانتین را هم دیده ام، اما همه چیز فردا مشخص می شود.
  ۲ ساعت پیش    
دومین نشست شورای عالی کار با موضوع افزایش حق مسکن کارگران دوشنبه همین هفته برگزار می شود؛ حق مسکن کارگران 40 هزار تومان است و دولت در نظر دارد با افزایشی ناچیز آن را به کمی بیش از 60 هزار تومان ...
  ۲ ساعت پیش    
نشریه معتبر اسپانیایی اقدام به نظرخواهی در مورد محبوب ترین تیم فوتبال چند کشور کرده است.
  ۲ ساعت پیش    
کودکان نیز به همراه پدر یا خانواده خود برای حمایت تیم هایشان به ورزشگاه می روند.
  ۲ ساعت پیش    
مهاجم تیم ملی کشورمان به خبرورزشی گفت: من، سردار یا یکی دیگر؛ فرقی ندارد چه کسی آقای گل شود.
  ۲ ساعت پیش    
مرکز پژوهش های مجلس با اشاره به بودجه 88 هزار میلیارد تومانی وزارت بهداشت در لایحه بودجه 98 اعلام کرد ...
  ۲ ساعت پیش    
تیم پرسپولیس در شرایطی نیم فصل دوم را آغاز می کند که 26 بازیکن آماده را در فهرست خود دارد.
  ۲ ساعت پیش    
سرانجام در روز 26 دی 1357، شاه پس از سالها ظلم و جنایت در حق مردم مسلمان ایران، به همراه همسرش در ساعت دو بعد از ظهر 26دی ماه ایران را به سمت مصر ترک کرد ...
  ۲ ساعت پیش    
دو تیم ملی سوریه و استرالیا در آخرین دیدار مرحله گروهی جام ملت ها برابر هم قرار گرفتند که در ثانیه های پایانی دروازه سوریه باز شد و حذف این تیم را رقم زد.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر شبکه ورزش سیما اخبار و حواشی حذف عادل فردوسی پور از گزارش باری های آسیایی را رد و در عین حال تاکید کرد که فردوسی پور از این هفته بازی ها را گزارش خواهد کرد.
  ۲ ساعت پیش    
هافبک تیم ملی عراق و عضو باشگاه پرسپولیس از کری خوانی هم تیمی های قرمز خود در جام ملت های آسیا بی نصیب نماند.
  ۲ ساعت پیش    
سرمربی تیم والیبال پیام مشهد با بیان اینکه در خصوص کناره گیری این تیم از ادامه لیگ برتر والیبال صحبت نمی کند، گفت: داور خط های بازی مقابل شهروند اراک را به خدا واگذار می کنم.
  ۲ ساعت پیش    
طرفداران تیم ملی پس از تمرین امروز عصر به تشویق بازیکنان پرداختند و با چندتای آنها عکس گرفتند.
  ۲ ساعت پیش    
حدود 15 هزار بلیت دیدار فردای ایران و عراق به فروش رفته است.
  ۲ ساعت پیش    
سرمربی تیم ملی امید ایران بعد از شکست مقابل تاجیکستان معتقد است شاگردانش فرصت های زیادی از دست داده اند.
  ۲ ساعت پیش    
ملت ایران همنوا و همصدا بارها و بارها برایش آرزوی آوارگی کرده بودند و او باید خیلی زودتر از اینها از سرنوشت خود بیمناک می شد
  ۲ ساعت پیش    
انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 با حضور آگاهانه مردم و هدایت و حمایت هوشمندانه بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی ( ره ) تاکنون دستاوردهای کم نظیر و گاهی بی نظیری برای ایرانیان و مردم مناطق مختلف ...
  ۲ ساعت پیش    
فرمانده سپاه شازند گفت: طرح شهید بهنام محمدی در شهرستان شهیدپرور شازند اجرا و پیگیری می شود.
  ۳ ساعت پیش    
یک نماینده مجلس گفت:تغییر آیین نامه مجلس متأسفانه اختیار و امتیاز و رانت ویژه ای را در اختیار شخص رئیس و هیئت رئیسه ای که در کنار او هستند، قرار می دهد.
  ۴ ساعت پیش    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های صبح امروز (چهارشنبه، بیست وششم دی ماه) که در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۴ ساعت پیش    
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه های ورزشی چهارشنبه 26 دی ماه 97 به مسائل مهم روز ورزش از جمله فوتبال پرداخته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
نماینده دادستان تهران گفت: در رابطه با دریافت وام برخی از متهمان شرایط دریافت وام به اسم برخی کارتن خواب ها را فراهم می کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون اسبق سازمان هواپیمایی گفت: آخرین ارتباط رادیویی خلبان بوئینگ 707 قبل از سانحه با مهرآباد بود.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رفع مشکل تامین مواد اولیه قطعه سازان تا پایان بهمن ماه، از آغاز تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
10 سال از فعالیت بی بی سی علیه ایران می گذرد و نوع فعالیت آن بر همه آشکار شده است، در این گزارش به برخی از فراز و فرودهای این شبه رسانه و خبرنگاران ایرانی اش می پردازیم.
  ۱۰ ساعت پیش    
عملیات بیت المقدس 2 با رمز یا زهرا (س) در منطقه عمومی ماووت عراق واقع در استان سلیمانیه، آغاز شد
  ۱۰ ساعت پیش    
ماهواره پیام توسط ماهواره بر سیمرغ، سحرگاه امروز سه شنبه 25 دی 1397 به فضا پرتاب شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
یارانه نقدی 45500 تومانی فردا چهارشنبه 26 دی ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
با ابلاغ رئیس سازمان برنامه و بودجه، اعتبار 1450 میلیارد تومانی بسته حمایتی 28 میلیون نفر ازمشمولان تامین اجتماعی امروز به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با اشاره به اینکه بانک ها راغب پرداخت سرمایه ثابت و بازسازی نیستند گفت: به همین علت عملکرد استان در پرداخت تسهیلات سرمایه ثابت و بازسازی صفر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۹:۴۸    
آیین رونمایی از 5400 طرح محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه با حضور سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۸    
رئیس اداره گاز شهرستان خنداب گفت: 20 هزار و 400 مشترک در سطح شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و سال 1394 جشن پایان گازرسانی در شهرستان خنداب با شعار سبز شدن شهرستان از نظر سوخت پاک گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۳    
حجت الاسلام روحانی به تازگی در اظهارنظری ادعا کرده که قدرت دفاعی از یادگاران هاشمی است و موشک مال اوست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۳    
فرمانده سپاه گفت: همه امکانات دشمن بسیج شده تا اقدامات مثبت جمهوری اسلامی را وارونه نشان دهد اگر این پیشرفت هایی که در کشور صورت گرفته با عدالت همراه بود شاهد همین مقدار از محرومیت ها هم نبودیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۳    
حجت الاسلام و المسلمین سید هادی خسروشاهی در گفتگو با تسنیم، اظهارات موسوی خوئینی ها درباره امام موسی صدر و شهید چمران را غیرمستند برشمرد و گفت "اینها کشفیات موسوی خوئینی ها است."
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۳    
وزیر امور خارجه ایران طی پیامی در توئیتر نوشت که با اجرای چشم انداز مشترک بین ایران و عراق، افق دو برابر شدن حجم تجارت سالانه پیشِ رو است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸    
ضعف بازاریابی، عدم شناخت منابع و چشمه های بار و عدم اتصال مراکز تولید به ریل، از دلایل عدم تحقق حداکثر ظرفیت ترانزیت ریلی است که در این باره انجام مطالعه منسجم بازارهای منطقه و جهان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸    
روز های گذشته زنوزی مالک تراکتورسازی، در هتلی اقامت داشت که قوچان نژاد همراه خانواده در آن سکونت داشتند. به همین علت، شاید بتوانیم شایعات اخیر را باور کنیم؛ قوچان نژاد به تراکتورسازی می پیوندد!
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸    
هر بشکه نفت در بازارهای جهانی با 32 سنت افزایش 59.31 دلار معامله شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸    
ستاره تیم چلسی به تازگی گفت وگوی بسیار مفصلی درباره صحنه های خاطره انگیز فوتبالی اش در سال 2018 با سایت HLN بلژیک داشته و روی تصویر هایی که به او نشان داده اند صحبت کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸    
با ورود "سامانه بارشی" جدیدی از روز چهارشنبه به کشور شاهد کاهش قابل ملاحظه دما بین 8 تا 10 درجه ای دما در کشور خواهیم بود و در غالب مناطق، بارش ها به صورت برف و با وزش باد شدید همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸    
در قرن بیست و یکم با وجود پیشرفت فناوری های فضایی، هنوز هم اختلالات و اشتباهاتی به شکست پرتاب ماهواره ها به فضا منجر می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸    
یک کارشناس ارزی با اشاره به برنامه راه اندازی بازار متشکل ارزی، گفت: یکی از اجزای این بازار راه اندازی اتاق تسویه ای است که با تحقق این امر دیگر دوبی مرجع تعیین قیمت ارز نیست و نرخ ارز در تهران مشخص ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۸    
سرمربی تیم ملی در جلسه ای که اخیرا در حاشیه تمرین با علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال داشت به او گفت چرا وقتی تیم ملی ایران اینقدر آماده است وزیر ورزش از آن حمایت نمی کند؟!
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳    
مقام معظم رهبری با صدور پیام تسلیتی در پیامی حادثه تلخ سقوط هواپیمای حامل کارکنان نیروی هوایی ارتش از مسئولان ذیربط خواستند با بررسی کامل این حادثه ی اندوه بار ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳    
هرچند وقت یک بار، سیل زمین فوتبالشان را می برد. توپ هایشان را با پلاستیک و چرم کهنه می دوزند.پاهایشان برهنه است. اما قهرمان نوجوانان کشور شده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳    
رییس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تیم ملی برای کسب پیروزی مقابل عراق به میدان می رود، گفت: تعهداتمان به بازیکنان را قبل از این دیدار پرداخت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳    
درحالی برخی دولتمردان با دادن آدرس غلط به مردم، ریشه تمام مشکلات مردم بخصوص تورم های نجومی را در تحریم ها می دانند که اقتصاددان ها معتقدند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳    
این روزها بسیاری از پروژه حذف عادل فردوسی پور می نویسند و بسیاری دنبال گرفتن ایرادهای برنامه های ورزشی روی آنتن شبکه ها هستند اما آنچه مغفول مانده این است که آیا مدیران شبکه سه خودشان پیگیر بازتولید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۳    
مهاجم تیم ملی کشورمان می گوید آقای گلی برایش مهم نیست و همه در تیم ملی تلاش می کنند تا ایران موفق باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز احداث 60 هزار واحد مسکونی مشارکتی در 14 شهر جدید خبر داد و گفت: این 60 هزار واحد مسکونی مشارکتی به صورت مشترک با سازنده ها احداث خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۸    
رییس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی روز دوشنبه 24 دی ماه با خانواده های داغدار دانشجویان حادثه دردآور و تأسف بار واحد علوم تحقیقات دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
یک روزنامه آمریکایی در تحلیلی اختلافات و تنش های میان کشورهای منطقه غرب آسیا را مانع تحقق اهداف ایران ستیزانه مایک پامپئو ، وزیر خارجه آمریکا دانسته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
فدراسیون فوتبال عربستان قبل از دیدار حساس برابر قطر اعلام کرد که 9 هزار بلیت مجانی بین هواداران خود و اماراتی توزیع خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
افشاگر مسائل پشت پرده خاندان آل سعود اعلام کرد ولیعهد سعودی تا چند هفته دیگر دستوراتی را در چارچوب برنامه غربی خود صادر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
اینبار نیز به دلایل مختلفی، چون وضعیت آب و هوا، نبود سامانه های مناسب الکترونیکی و تاخیر در انتقال اطلاعات مناسب از سوی برج مراقبت به هواپیما، خلبان دیر متوجه باند فرود اشتباه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
تغییر چهره ستاره های فوتبال در فاصله سال های 2009 تا 2019 را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
دروغ عجیب سخنگوی رژیم صهیونیستی درباره ایران
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
#سقوط هواپیما
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
حجت الاسلام ناصر قوامی فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به اظهارات واعظی مبنی بر عدم ائتلاف با اصلاح طلبان گفت: بیان این گونه اظهارنظرات ناشی از عدم صداقت واعظی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
به تازگی فیلمی از صحبت های سیدحسن قاضی زاده هاشمی ، وزیر سابق بهداشت منتشر شده است که اذعان می کند عده ای از افراد در دولت حسن روحانی، با برخی کم کاری ها بصورت عامدانه به دنبال ناراضی سازی مردم هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۸    
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: مأموران وظیفه شناس فرماندهی انتظامی شهرستان زرندیه، دست رد بر رشوه 49 میلیون ریالی مالک یک شرکت متخلف پخش روغن های بی کیفیت خودرو زد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۳    
جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: طرح پاک سازی نقاط آلوده در 98 نقطه در استان به اجرا درآمد و در این طرح 192سارق، توزیع کننده مواد مخدر و ... دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۳    
4 بانوی ورزشکار استان مرکزی به اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان هندبال دعوت شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نجات کشور و عبور از این گذرگاه سخت را پایبندی به سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۳    
عده ای ساده لوحانه و یا غرض ورزانه با طرح موضوع سازش با آمریکا، راه حل توسعه کشور را عبور از مسیر رهیافت های افراطی! در سیاست خارجه در عدم تعامل با کشورهایی نظیر آمریکا می دانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳    
یکی از مشکلات اصلی روستاها وضعیت نامناسب آسفالت و چاله چوله های موجود در آن است که نیاز به مدیریت و توجه بالقوه مسئولین شهرستانی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۳    
تاریخچه دیدار تیم های ملی ایران و عراق برتری فوتبال ایران را نسبت به عراق نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۳    
عملکرد دو ستاره برتر لیگ جزیره از فصل 18-2017 تاکنون با یکدیگر مقایسه شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۳    
دارنده مدال برنز کشتی فرنگی المپیک 2016 برزیل گفت که قصد دارد کار کشاورزی انجام دهد اما در این زمینه با مشکلاتی مواجه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۸    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز دوشنبه در جمع بازیکنان گفت: تمرینات و اردوی آماده سازی ما خیلی خوب پیش می رود. این بازی خوب در شرایط پرفشار تمرینات خوشحالی و رضایت کامل من را به همراه داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۸    
با وجود همراهی هاشمی با روحانی در انتخابات 92 و برجام، او اواخر از روحانی گله مند بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۸    
بحرین در دیدار مقابل هند به پیروزی رسید تا صعودش به دور بعد تا حدود بسیاری قطعی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۸    
پرسپولیسی ها برنامه قطری ها برای میزبانی جام جهانی را از نزدیک تماشا کردند و فهمیدند این پروژه پیچیده تر از چیزی است که فکرش را می کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۸    
لیست قابل توجهی از بازیکنان بزرگ وجود دارد که در حال حاضر شرایط خوبی ندارند و مشخص نیست آینده شان در تیم های بزرگ چه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۸    
قصه عادل فردوسی پور و شبکه سوم از زمان جام جهانی 2018 وارد فاز تازه ای شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۸    
بازیکن سابق دینامو به دلیل قوانین فوتبال ایران در قطر خودش را به برانکو ثابت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۸    
تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در زمین تمرین ورزشگاه باشگاه الوصل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۳    
صفحه اینستاگرامی حجت الاسلام پناهیان عکس نوشتی درباره نماز منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۳    
برخی از کارشناسان مسائل سیاسی و نظامی، ادعاهای اخیر دولت آمریکا مبنی بر خروج ارتش این کشور از عراق و سوریه را غیرواقعی و سناریویی جدیدی برای فریب افکار عمومی جهان تلقی می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۳    
فدراسیون فوتبال کلمبیا امروز سرمربی تیم ملی کشورش را انتخاب می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۳    
وزیر ارتباطات از عدم موفقیت در پرتاب ماهواره پیام خبر داد و گفت: ماهواره دوستی آماده پرتاب می شود. ⁧
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۳    
اوسیانو کروز به صحبت های سرمربی تیم ملی عراق مبنی بر زیاد بودن نقاط ضعف تیم ملی ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۷:۱۳    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های صبح امروز (سه شنبه، بیست وپنجم دی ماه) که در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...