سه شنبه ۲۶ دیساعت ۱۵:۳۴Jan 2018 16

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

دیار آفتاب 13 دی 1394 دیار آفتاب 30 اسفند 1395 دیار آفتاب 31 فروردین 1396 دیار آفتاب 31 اردیبهشت 1396 دیار آفتاب 1 خرداد 1396 دیار آفتاب 31 تیر 1396 دیار آفتاب 1 مرداد 1396 دیار آفتاب 1 شهریور 1396 دیار آفتاب 1 مهر 1396 دیار آفتاب 30 آبان 1396 دیار آفتاب 1 آذر 1396 دیار آفتاب 1 دی 1396 دیار آفتاب 2 دی 1396 دیار آفتاب 3 دی 1396 دیار آفتاب 4 دی 1396 دیار آفتاب 5 دی 1396 دیار آفتاب 6 دی 1396 دیار آفتاب 7 دی 1396 دیار آفتاب 8 دی 1396 دیار آفتاب 9 دی 1396 دیار آفتاب 10 دی 1396 دیار آفتاب 11 دی 1396 دیار آفتاب 12 دی 1396 دیار آفتاب 13 دی 1396 دیار آفتاب 14 دی 1396 دیار آفتاب 15 دی 1396 دیار آفتاب 16 دی 1396 دیار آفتاب 17 دی 1396 دیار آفتاب 18 دی 1396 دیار آفتاب 19 دی 1396 دیار آفتاب 20 دی 1396 دیار آفتاب 21 دی 1396 دیار آفتاب 22 دی 1396 دیار آفتاب 23 دی 1396 دیار آفتاب 24 دی 1396 دیار آفتاب 25 دی 1396 دیار آفتاب 26 دی 1396 
  ۵۰ دقیقه پیش    
فرماندار شازند گفت: همه دستگاه ها به نوعی به آموزش و پرورش بدهکارند و همین موضوع لزوم همکاری و همراهی سایر دستگاه ها با آموزش و پرورش را می رساند.
  ۵۵ دقیقه پیش    
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری مرکزی گفت: تسهیلات اشتغالزایی روستایی براساس جمعیت روستا و آمار بیکاران منطقه براساس سرشماری سال 95 توزیع می شود و سهم شهرستان آشتیان از این تسهیلات 25 میلیارد ریال ...
  ۱ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از متلاشی شدن باند سارقان در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
همسر شهید مدافع حرم محسن خزایی گفت: دفاع و حراست از حریم ناموس علوی یک وظیفه دینی و ملی بوده که بر تک تک مسلمانان واجب است.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ایران اسلامی مایه ی حیات و شریان حیات همه مسلمین عالم است این شریان را باید حفظ کرد.
  ۲ ساعت پیش    
روح اله اعتضادی از جمله جوان کارآفرین اراکی است که پس از پایان تحصیلات دانشگاهی و با سرمیاه اولیه 30 میلیون تومانی به عرصه اقتصاد مقاومتی ورود کرد و موفق شد در مدت یک سال سرمایه ای معادل 90 میلیون ...
  ۲ ساعت پیش    
در 26 دی ماه، فرار شاه از کشور سبب شادی مردم شد که در این روز، جوانان، مجسمه شاه را از میدان اصلی شهر به زیر کشیدند.
  ۴ ساعت پیش    
پایلوت تربیت جنسی کودکان یکی از استان هایی که در آن رد پای برخی حامیان اجرایی شدن 2030 پیدا شده و بررسی ها حکایت از فعالیت گسترده شبکه نفوذ در میان فعالان آموزشی و تربیتی دارد، استان مرکزی است.
  ۴ ساعت پیش    
یک کارشناس سیاست داخلی و خارجی گفت: وزارت نفت از حیث موادی که این کشتی حمل می کرد و از بُعد بین المللی وزارت امور خارجه و وزارت راه و شهرسازی به عنوان متولی سفرهای دریایی مسئولیت های ویژه ای برای ...
  ۵ ساعت پیش    
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی از پرداخت یک میلیارد و 870 میلیون ریال به 90 خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان مرکزی خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
سرپرست مدیریت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی خمین از کشف 384 قلم کالاهای سلامت محور قاچاق، به ارزش حدود 35 میلیون ریال در 9 ماهه سال 1396 خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
گرانی نهاده های دامی، بیماری های دامی، نرخ بالای سود تسهیلات و عدم حمایت مسئولان، دامداری فراهان را در معرض نابودی قرار داده است و اکنون تعدادی از دامداران فراهانی به دلیل عدم بازپرداخت تسهیلات ...
  ۶ ساعت پیش    
هشتمین کرسی تلاوت قرآن در قالب شبکه قرآنی نورالمهدی(عج) در مسجد محله زاغرم تفرش برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک اراک سیاست های دولت برای خروج بازار مسکن از رکود را موفق ندانست و گفت: دولت بایستی برای رونق بخشیدن به بازار مسکن تسهیلاتی با نرخ سود زیر 10 درصد و برای همه اقشار در نظر ...
  ۷ ساعت پیش    
یکی از پرورش دهنگان پرندگان زینتی در تفرش با اشاره به آمار بالای واردات پرندگان زینتی در کشور گفت: در صورت توجه ویژه به این عرصه نه تنها می توان آمار واردات را کاهش داد بلکه زمینه را برای صادرات ...
  ۹ ساعت پیش    
امروزه و با پیشرفت تکنولوژی می توان بدون وجود سرمایه هنگفت، کسب و کار موفقی راه اندازی کرد.
  ۹ ساعت پیش    
ثروت افسانه ای و ولخرجی های فراوان شاهزادگان سعودی نقل محافل رسانه ای در جهان است که در این مطلب می توانید نمونه ای از دارایی های یک ولیعهد جوان را مشاهده کنید.
  ۹ ساعت پیش    
حادثه نفتکش سانچی شایعاتی زیادی به همراه داشت که حمله آمریکایی ها از داغ ترین آنهاست.
  ۹ ساعت پیش    
دفتر رئیس جمهور انتساب برخی حاشیه ها پیرامون سخنرانی روحانی در دیدار مسئولان وزارت اقتصاد را تکذیب کرد.
  ۹ ساعت پیش    
در این گزارش نگاهی داریم به زندگی گوریل های کوهی در پارک ملی ویرونگا در کشور جمهوری دموکراتیک کنگو.
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی دولت گفت: مدیریت جهادی همزاد اقتصاد مقاومتی است و امروز جز با یک مدیریت اقتضایی و جهادی نمی توان عمل کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۱۴    
رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: دوران دولت آیت الله هاشمی درخشان ترین دوره اقتصادی در جمهوری اسلامی و یکی از راهبردهای وی در عدالت اجتماعی، توزیع ثروت به جای توزیع فقر بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۱۴    
بهاره رهنما پس از انتشار تصاویر سارو قهرمانی، عضو گروهک تروریستی کومله، موضع خود را در زمینه حمایت از این تروریست تغییر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۱۴    
باشگاه استقلال قرارداد هافبک خود را فسخ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۹    
این شهرک زیر پونز بود و امکانات کمی داشت. ابتدا سردار به آنجا آمدند و چند سالی هم آنجا بودند. بعد از آن به شهرک شهید بروجردی در بزرگراه بعثت که آن هم در مناطق جنوبی تهران بود، رفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۹    
شواهد و آمار نشان می دهد آمریکا بعد از ترامپ تنها در طی 8 ماه و در 6 مرحله بیش از 85 فرد و یا نهاد ایرانی را تحریم کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۹    
رئیس قوه قضاییه گفت:بار دیگر اعلام می کنیم که برجام به همین شکل فعلی باید اجرا شود و به هیچ عنوان قابل تغییر یا پیوند زدن به مسائل دیگر نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۹    
رئیس مجلس گفت: کشورهای اسلامی برای مبارزه با تروریسم باید ید واحد باشند و از تجربیات امنیتی یکدیگر استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۹    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه عصر امروز دوشنبه با گری لوئیس هماهنگ کننده سازمان ملل متحد در کشورمان و رئیس مجلس سنگال دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۹    
رئیس مجلس با تأکید بر اینکه کشورهای اسلامی در قبال قدس و فلسطین باید موضع صحیحی اتخاذ کنند، اظهار داشت: همکاری اقتصادی می تواند از این امر پشتیبانی کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۹    
رئیس جمهور پس از 3 روز در قالب گفتگو با دو وزیر نفت و راه و شهرسازی دستور رسیدگی به حادثه و خانواده قربانیان را صادر کرد آنهم در حالیکه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۴    
منابع سوری از پاکسازی بخش اعظم مناطق حومه جنوب شرقی حلب و ادامه پیشروی نیروهای ارتش در شرق حماه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۴    
وقتی دوستان عنوان پروژه زندگی کامیون داران در دفاع مقدس را توضیح دادند، آقا به خاطر آورد که در گذشته کتابی خوانده از زندگی یک راننده قمی در جنگ ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۴    
وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات از اریه گزارشی درباره رفع فیلتر تلگرام در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۴    
نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اصرار دولت مبنی بر حذف حداقل 30 میلیون نفر از یارانه بگیران موافقت کرده و اجازه دادند تا برای این کار حساب های بانکی بررسی شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۴    
سرمربی تیم ملی ایران قرار بود هفته گذشته به ایران بیاید اما به دلایلی از انجام این کار منصرف شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۴    
عضو هیات علمی و استاد گروه شیمی دانشگاه ایلام، بر اساس آخرین نتایج اعلام شده از سوی پایگاه شاخص های اساسی علم (ISI - ESI)، در فهرست دانشمندان یک درصد پراستناد دنیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۴    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی پیامی جان باختن تعدادی از ملوانان و کارکنان نفتکش ایرانی سانچی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۴    
یکی از اساتید دروس عالی حوزه علمیه قم نسبت به سخنان اخیر رئیس جمهور درباره انتقاد از پیامبر(ص) واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۹    
تجمعات اخیر در تهران و چند شهر دیگر پژواک دستوراتی است که سعید حجاریان و دوستان او طی 5 سال گذشته صادر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۹    
گروهی از زنان یمنی اعلام کردند که در صورت موافقت مقامات این کشور حاضر هستند در جنگ با دشمنان شرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۴    
معاون ستاد مبارزه با قاچاق از آغاز اجرای مرحله سوم طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه تحت عنوان انتقال مالکیت از هفته آینده خبر داد و گفت: این مرحله مربوط به گوشی های دسته دوم است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۹    
در یکی از دیدارهای هفته هجدهم لیگ دسته دو فوتبال باشگاه های کشور، عصر امروز تیم خوشه طلایی ساوه با نتیجه 3 بر یک در مقابل نفت امیدیه شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۴    
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس گفت: توانمند کردن جامعه برای کاهش اثرات حوادث، سوانح و بلایای طبیعی اولویت اصلی هلال احمر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۹    
امروز پس از ماه ها بلاتکلیفی، سرانجام محمد سلیم آبادی به عنوان بخشدار خنجین معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۴    
با غرق شدن سانچی و شهادت 32 خدمه ایرانی این نفت کش، بررسی ابعاد مختلف این حادثه و نقش و عملکرد دستگاه ها و سیستم های امدادی داخل و خارجی این روزها در صدر اخبار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۹    
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری مرکزی گفت: اجرای ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان در خصوص ارائه اطلاعات شفاف ودقیق دستگاه های اجرایی به مراجعه کنندگان می تواند موجب افزایش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۴    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کار استان مرکزی گفت: از اعتبارات اختصاص یافته به استان مرکزی برای اشتغالزایی روستایی، 23 میلیارد و هشتصد میلیون تومان، به شهرستان خمین اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۴    
قیمت گوشت قرمز نسبت به درآمد اقشار مختلف بسیار بالا است، بسیاری از مردم توان خرید گوشت قرمز را ندارند و ناچار سایر مواد پروتئینی که از نظر قیمتی مقرون به صرفه تر است را جایگزین گوشت قرمز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۹    
رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان شازند گفت: برای اولین بار در تاریخ تنیس روی میز شهرستان، ورزشکاران شازندی در تور کشوری این رشته در شهرهای مشهد و کرج حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۹    
مدیرکل هواشناسی استان مرکزی گفت: دمای اراک در گرم ترین ساعات عصر روز 24 دی ماه به 18 درجه سانتیگراد رسید که یک رکورد دمایی در 63 سال گذشته در این بازه زمانی بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴    
شاید عجیب به نظر برسد اما در رقم آخر سال تولدتان رازهایی نهفته است که شما از آن بی خبرید، گویا این رقم آینه تمام نمای شماست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۹    
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری خمین گفت: امسال با صرف 50 میلیون تومان، 10 دوربین کنترل ترافیک در شهر خمین نصب شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۰    
سهراب سپهری روزگاری در مکتب استاد عیسی بهادری در اصفهان شاگردی می کرده است، همین آشنایی سبب می شود تا استاد از سهراب دعوت کند تا سفری به آقچه کهریز داشته باشد، سفری که سهراب را مجذوب خود می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۰    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: پیش بینی می شود با جذب 100 درصدی اعتبارات مشاغل روستایی و اشتغال فراگیر، بیش از 300 فرصت شغلی در فراهان ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۰    
حذف واژه طلاق از شناسنامه افراد مطلقه موضوعی بحث برانگیز بین مردم است اما آیا دغدغه مردمی در دستور کار نمایندگان مجلس قرار می گیرد یا خیر.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۵    
میوه های وارداتی استوایی با وجود ممنوعیتی که برای ورود به کشور دارند ولی با قیمت گران در مغازه های شهر خودنمایی می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۵    
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: شروط جدید رئیس جمهور آمریکا برای تمدید مجدد تعلیق تحریم های هسته ای و تکرار چندین باره برای مذاکره در خصوص مسائل دفاعی و موشکی، نوعی باج خواهی سیاسی محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۵    
مرکز جامع سلامت روستای دیزآباد از جمله پروژه های موجود در حوزه بهداشت و درمان است که به همت یکی از خیرین این روستا سال گذشته کلنگ آن بر زمین زده شد و عملیات احداث ساختمان آن با صرف 3 میلیارد ریال به ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۷:۱۰    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز (دوشنبه، 25 دی ماه) در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۱۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی جان باختن کارکنان کشتی نفت کش را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۱۰    
بسنده کردن دولتی ها به حل بحران با یک پیام توئیتری یا اینستاگرامی نیز از آن ماجراهای عجیب و غریبی است که به تازگی در فعالیت های رسانه ای دولت و شورای اطلاع رسانی آن راه افتاده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۱۰    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نسبت به اظهارات رئیس جمهور درباره نقد معصومین به شدت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۱۰    
علی ربیعی که به عنوان مسئول کمیته بررسی حادثه نفتکش سانچی به چین رفته است در نامه به رئیس جمهور اعلام کرد: خدمه نفتکش سانچی در ساعت اولیه سانحه فوت کرده بودند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۱۰    
نفت کش ایرانی سانچی که 8 روز پیش در دریای چین دچار حریق و انفجار شده بود، بطور کامل غرق شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۱۰    
آیت الله اراکی در واکنش به اظهارات اخیر روحانی درباره امکان نقد امام معصوم(ع) گفت: ظاهراً دروسی را که در جوانی خوانده اید، فراموش کرده اید لذا بهتر است به سیاست خود بپردازید ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۵    
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری به سؤالات خبرنگاران درباره پرونده مهدی جهانگیری و برادر رئیس جمهور، اغتشاشات اخیر در کشور، فیلترینگ فضای مجازی و مسائل دیگر پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۵    
کسل کننده ترین رشته ورزشی جهان از سوی کاربران اینترنتی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۵    
یک عضو کمیسیون تلفیق از افزایش مبلغ وام ازدواج به 15 میلیون تومان در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۵    
جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره یکی از مقدمات FATF بدون نتیجه پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۵    
رئیس جمهوری در نهمین جشنواره بین المللی فارابی به صحبت هایی در خصوص برجام پرداخت و گفت: برجام "الی الیوم القیامه" آثار دائمی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۰    
امام خامنه ای: دشمنان مانند مگس روی زخم ناشی از مشکلات و ضعف ها می نشینند، بنابراین باید زخم را خوب کنید و نگذارید بوجود آید چرا که اگر مشکل داخلی نداشته باشیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۰    
در معاملات امروز بازار سکه طرح جدید با 5 هزار تومان افزایش یک میلیون و 492 هزار تومان و دلار با رشد 28 تومانی 4416 تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۰    
بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس، مجموع بدهی دولت و شرکتهای دولتی تا پایان خرداد ماه امسال حدود 625 هزار میلیارد تومان برآورد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۰    
هنرمند جوانی با سفر به برخی از کشورهای اروپایی تصاویری خارق العاده از جاده های زیبای اروپایی ثبت و در صفحه شخصی اش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۰    
تصاویر کمتر دیده شده از داخل مسجد قبه الصخره و محل اسری نقطه آغاز عروج رسول اکرم (ص) در واقعه معراج
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۰    
استان خرسان شمالی دارای بیش 281 کیومتر مرز مشترک با کشور ترکمنستان است. پاسگاه مرزی پرسه سو در منطقه راز و جرگلان است و نقطه صفر مرزی میباشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۰    
گزارشهای تاریخی بی بی سی کارویژه خودش را دارد، قرار است فقط راست و دروغ را در هم آمیخته و شبهه افکنی کند و جوابش هم مهم نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۰    
بازیگران سینما و اهالی موسیقی در صفحات شخصی خود نسبت به جان باختن هموطنان مان در حادثه تلخ غرق شدن سانچی واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۵:۵۵    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع خبرنگاران علت سفر درمانی خود به آلمان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۵:۵۵    
دو سال پیش و در زمان بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات خبرگان رهبری، با استناد به بعضی سخنان آقای روحانی، در نامه ای به شورای نگهبان خواستار بررسی و احراز مجدد شرط "اجتهاد" در ایشان شدیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۵:۵۰    
استراتژیست سابق کاخ سفید اعلام کرد که وکیل ترامپ به 100 زن برای افشا نکردن روابط نامشروع با آنها حق السکوت پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۵:۵۰    
وزیر جهاد کشاورزی گفت: سیب و پرتقال از مهم ترین میوه های شب عید هستند که وزارت جهاد کشاورزی عملیات تامین و ذخیره سازی آن را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۵:۵۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: متأسفانه دولت هنوز به هیچ یک از زلزله زدگان کمک بلاعوضی را که وعده داده بود، نداده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۵:۵۰    
مهاجم جوان تیم فوتبال استقلال این روز ها در ترکیب این تیم حضور ندارد و به نوعی به نیمکت تبعید شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۵:۵۰    
واکنش چهره های سیاسی، فرهنگی، ورزشی کشورمان به حادثه غرق شدن نفتکش ایرانی سانچی و جان باختن 32 تن از هموطنان ایرانی در شبکه های اجتماعی
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۴    
رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان های تفرش و فراهان گفت: شکارچیان غیر مجاز پرندگان در دام مأموران محیط زیست این شهرستان گرفتار شدند و یک قبضه سلاح 23 قطعه کبوتر وحشی و چکاوک از آنان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۹    
تیم فوتبال آلومینیوم اراک در ادامه رقابت های لیگ دسته اول فوتبال برابر مس رفسنجان با نتیجه صفر بر صفر متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۴    
مدیرکل فنی و حرفه ای استان مرکزی گفت: دو مرکز فنی و حرفه ای در شهر خنجین و دهستان تلخاب شهرستان فراهان در دهه فجر افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۴    
کابران شبکه های اجتماعی از لحظات اولیه انفجار نفت کش سانچی تاکنون، ضمن ابراز همدردی با خانواده های 32 پرسنل این نفت کش، اهمال کاری دولت چین ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۹    
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: برجام هیچ دستاورد دل گرم کننده ای برای ایران نداشته است، در واقع برجام به یک حربه و ابزار سیاسی برای اجرای برنامه های آمریکا علیه کشور تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پس از سوختن و غرق شدن کشتی و افردا داخل آن، پیگیری دیگر فایده ای ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۴    
گیاه باباآدم تاثیر بسزایی در افزایش سرعت رشد مو دارد علاوه برآن از ریزش مو هم جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۹    
فرمانده انتظامی شهرستان دلیجان از کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه کامیون تانکردار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۹    
زیر سایه رکود اقتصادی بازار محلی شهر مبلاجرد میزبان خانواده هایی است که برای تامین مایحتاج خود روانه این بازار می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۹    
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: خروج آمریکا از برجام در کوتاه مدت ممکن نبوده و چنانچه آمریکا بخواهد در بلندمدت هم از برجام خارج شود در واقع چارچوب تعریف شده خود را بر هم می زند و خود را زیر سؤال می برد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۹    
خودروساز کُره ای هیوندای اولین تصاویر از محصول جدید خود (Nexo 2019) را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۴    
امامزاده شاهزاده حسین(ع) از جمله امامزادگان عظیم الشأن در روستای ابراهیم آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان اراک است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۹    
یک روزنامه جهان عرب با اشاره به حملات اخیر جنگنده های اسرائیلی به مواضعی در خاک سوریه نوشت که نگرانی صهیونیست ها از سلاح های پیشرفته حزب الله افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۹    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اختصاص 58 میلیارد تومان اعتبارات برای اشتغالزایی روستایی در استان مرکزی، گفت: معیار توزیع این اعتبارات، شاخصه های جمعیت، نرخ بیکاری و پتانسیل هر منطقه است.
مشاهده نتایج بیشتر...