چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۰۱Oct 2019 16

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

دیار آفتاب 13 دی 1394 دیار آفتاب 30 اسفند 1395 دیار آفتاب 29 اسفند 1396 دیار آفتاب 1 فروردین 1397 دیار آفتاب 1 فروردین 1398 دیار آفتاب 1 اردیبهشت 1398 دیار آفتاب 31 خرداد 1398 دیار آفتاب 31 تیر 1398 دیار آفتاب 31 مرداد 1398 دیار آفتاب 31 شهریور 1398 دیار آفتاب 1 مهر 1398 دیار آفتاب 2 مهر 1398 دیار آفتاب 3 مهر 1398 دیار آفتاب 4 مهر 1398 دیار آفتاب 5 مهر 1398 دیار آفتاب 6 مهر 1398 دیار آفتاب 7 مهر 1398 دیار آفتاب 8 مهر 1398 دیار آفتاب 9 مهر 1398 دیار آفتاب 10 مهر 1398 دیار آفتاب 11 مهر 1398 دیار آفتاب 12 مهر 1398 دیار آفتاب 13 مهر 1398 دیار آفتاب 14 مهر 1398 دیار آفتاب 15 مهر 1398 دیار آفتاب 16 مهر 1398 دیار آفتاب 17 مهر 1398 دیار آفتاب 18 مهر 1398 دیار آفتاب 19 مهر 1398 دیار آفتاب 20 مهر 1398 دیار آفتاب 21 مهر 1398 دیار آفتاب 22 مهر 1398 دیار آفتاب 23 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
یک منبع آگاه گفت: تیم اطلاع رسانی دولت، مهم ترین بخش بسته تصویری درباره ماجرای دختر آبی که علیه دستگاه قضا بود را حذف و سپس آن را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۵   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: هر تصمیمی برای قیمتهای حاملهای انرژی گرفته شود روی دهک های جامعه استوار خواهد بود و دهک های بالای جامعه دیگر مشمول نخواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شاید بتوان از تمام نشست خبری روحانی یک جمله را بیرون کشید، تا آن هم به خوراک تیتر رسانه های دولتی و اصلاح طلب تبدیل شود. آماده ام برای مردم قربانی شوم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
در چند دهه گذشته فساد اخلاقی و جنسی، پای ثابت رسوایی مقامات سیاسی جهان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۸۳ سایت دیگر  
روح الله زم، کانون تلاقی و تبادل پیام در شبکه تغذیه و پشتیبانی جریان آمد نیوز در داخل و خارج کشور بود و در اختیار گرفتن وی می تواند شناسایی و انهدام مجموعه این شبکه را بدنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۰۳ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهوری اعلام کرد که هیات دولت با طرح نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تعطیلی پنجشنبه ها مخالفت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
روح الله زم یا همان نیما که روز گذشته توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران در خارج از کشور بازداشت شد، در داخل کشور دارای همکارانی بود که برای او تولید محتوا می کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک با بیان اینکه واردات و اختصاص ارز در کشور باید دارای یک سیستم شفاف باشد گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری مرکزی با اشاره به اینکه معوقات کارگری واحدهای تولیدی استان کاهش داشته است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زائران اربعین حسینی همانند سال های گذشته روی کوله پشتی های خود با نوشتن شعارها و یا نصب تصاویری پیام ها و دل نوشته های خود را منعکس می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
آخرین مسابقه تیراندازی کسب سهمیه المپیک در حالی به میزبانی قطر برگزار خواهد شد که تیم اهداف پروازی با تمام ورزشکارانش شرکت خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
کنسرت های خوانندگان ایران در خارج از کشور با استقبال کمِ مخاطبان هنر اول مواجه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۶   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از توافقات انجام شده با پنج شرکت خودرویی خبر داد و گفت: 17 هزار پرونده خودرویی در تعزیرات تشکیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ابرستاره فوتبال پرتغال و جهان به رکورد 700 گل زده رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
یک شرکت آمریکایی در تلاش است تا با کمک ربات های مبتنی بر هوش مصنوعی موشک های پرینتر سه بعدی تولید کند که راه را برای ارسال انسان به ماه هموار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگران بزرگترین شرکت پیمانکاری عمومی ایران(شرکت آذرآب اراک) در اعتراض به وضعیت سهامداری این شرکت و دریافت معوقات خود دست به تجمع زدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: همانطور که اصل 113 بدرستی جایگاه و اختیارات رئیس جمهور را معین کرده، اصل 98 نیز تفسیر را بر عهده شورای نگهبان نهاده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سه هفته پس از آغاز سال تحصیلی جدید والدین باید کتاب ها را چند برابر قیمت از بازار آزاد بخرند!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
نیروگاه های تولید برق متصل به شبکه سراسری گاز، سالانه حدود 4میلیارد لیتر گازوئیل مصرف می کنند. درشرایط تحریم نفتی می توان با جایگزینی گاز بجای گازوئیل در نیروگاه ها،مازاد گازوئیل را صادرکرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عشق به اباعبدالله الحسین علیه السلام کوچک و بزرگ نمی شناسد، مخصوصاٌ اگر اربعین باشد و پیاده روی و سختی هایش!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
هیئت عالی انتخابات تونس پیروزی قیس سعید در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را رسماً تأیید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رژیم سعودی و امارات با نقض آتش در استان الحدیده در غرب یمن درصدد هستند شکست های سنگین یک ماه گذشته را جبران و التیام ببخشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شمار تلفات طوفان هاگیبیس در ژاپن به 56 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تمام لذت های زندگی، تمام حرف ها، تمام دردها، تمام همدلی ها و تمام تلاش ها در یک چهار گوش خلاصه شده است. می خواهد با محیط زیست همدردی کند، پس اول باید عکسی در جنگل بیندازد و در برنامه اش پست کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اگرچه طرح مجلس به دنبال شکستن انحصار زبان انگلیسی است اما در نهایت تصویب چنین طرحی باعث فربه تر شدن آموزشگاه ها شده و خصوصی سازی آموزش را رونق می بخشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
در این گزارش به بررسی معنای نام بزرگ ترین شرکت های فناوری دنیا خواهیم پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات تکراری باغداران سیب آذربایجان غربی به موضوعی تقریبا عادی و حل نشدنی تبدیل شده و متاسفانه هیچ اقدام مناسبی در راستای رفع مشکل آن ها صورت نمی پذیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مرام و هدف امام حسین (ع) تحقق جامعه بر اساس سیره نبوی و سیره علوی است و راهپیمایی اربعین تمرینی برای لبیک به امام زمان و زمینه ساز یک تمدن نوین جهانی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تصاویری از زائرانی که امسال به صورت خانوادگی راهی راهپیمایی اربعین شدند را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
این مطلب را به بازیگرانی اختصاص داده ایم که نقش یکی از اعضای گروهک منافقین را بازی کرده و البته کاراکترهای شان در روند داستان تاثیر داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
با بالا گرفتن بحث معافیت های بیجا و نامناسب مالیاتی در کشور دولت در پی اصلاح نظام مالیاتی پرداخته است که به نظر می رسد یکی از اصلی ترین ابزار های این اصلاح ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف یک خودروی کامیون حامل 10 تن و 600 کیلوگرم کشمش و تعدادی طاقه پارچه قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال در عملیات مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خنداب گفت: برادری که خواهر 14 ساله خود را به دلیل برخی اختلافات خانوادگی در یکی از روستاهای شهرستان خنداب به قتل رسانده بود، ساعتی بعد از ارتکاب قتل دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱    
پیاده روی اربعین؛ حرکت عشق و ایمان است
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی از کاشت 233هزار نهال قره داغ نهال و آتریپلکس برای مقابله با حرکت ریزگردهای کویر میقان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۴    
مدیرعامل آب منطقه ای استان مرکزی گفت: عمده مصرف آب در استان مرکزی مربوط به بخش کشاورزی است که باید به طور قابل توجهی کاهش یابد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کاربران توئیتر نسبت به دستگیری ادمین آمدنیوز واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اعلام "اشراف اطلاعاتی بر کل مرزها داریم" گفت: امنیت زائران اربعین تاکنون به خوبی تأمین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
بیماری های قلب و عروق شایع ترین علت مرگ در جهان بوده که بیشترین علت آن گرفتاری عروق است. بالا بودن بار ناشی از سکته قلبی به ویژه در مردان لزوم برنامه ریزی مناسب در جهت اقدامات موثر پیشگیری و درمان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر گیتا موللی|دانشیار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دبیر کمیته مطالعات ناشنوایی و کم شنوایی
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
پس از به دام افتادن روح الله زم توسط نیروهای امنیتی سپاه پاسداران، وی خطاب به آنها می گوید: قطعا شما از سپاه هستید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال اصلاح طلب در ادامه پروژه جریان خاص برای مفسدنمایی از نظام؛ مدعی شد فساد به بخش های نظارتی کشور رسوخ کرده است!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیلی در رابطه با پرونده متهمان محیط زیستی ها توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شما وقتی به فروشگاه می روید و یکی یکی وسایل مورد نیازتان را برمی دارید و در سبد های چرخدار می گذارید چقدر به نشان استاندارد توجه می کنید؟ اصلاً چقدر برایتان مهم است که این علامت روی محصولات باشد؟ شما ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
قتل نصرت الدوله فرزند محبوب عبدالحسین میرزا فرمانفرما به دستور رضاخان و ضبط اموالش، او را ضعیف و ناتوان کرد و باعث شد در دو سال پایان عمر گوشه نشینی اختیار کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ابتدای نوروز 1398 سیل ویرانگر مناطق زیادی از استان گلستان را فرا گرفت و موجب تخریب منازل و آسیب به زندگی مردمان این دیار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
گروه استان ها وزیر اطلاعات در حاشیه بازدید از مرز چذابه گفت: نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران با هوشیاری کامل نقشه های شوم دشمنان را ناکام گذاشتند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
پرونده غلات آلوده همچنان خبرساز است و اگرچه تولیدکنندگانی هستند که بتوانند از هدررفت ارزهای تخصیص یافته به واردات این محموله ها جلوگیری کنند؛ مقاومت عجیب و غریبی در این راستا شکل گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خادم حرم امام حسین (ع) با طرح این سؤال که افرادی که به پیاده روی اربعین می روند اثر این حضور و شور حسینی چقدر در طول سال برایشان می ماند؟ می افزاید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۴۱ سایت دیگر  
سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و امنیتی یکی از مهمترین شبکه های نفوذ و برانداز را متلاشی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست انستیتو تحقیقات تغدیه ای و صنایع غذایی کشور با بیان اینکه "ریشه کنی گرسنگی" به عنوان اولین آرمان اهداف توسعه پایدار، مانند دیگر آرمان های اهداف توسعه پایدار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات در حاشیه رونمایی از اولین اپراتور پستی کشور با اشاره به این که کلاهبرداران حوزه ارزش افزوده در حال دوقطبی سازی جامعه هستند، گفت: آن ها به بهانه سفر زیارتی، اینترنت رایگان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ترامپ به شدت با توجه به نزدیک بودن زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیاز دارد که به رای دهندگان ثابت کند که سیاست خارجی موفقی داشته است و توانسته با وجود فشار به کشورهایی مانند ایران به اهداف خود در ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
کانال آمدنیوز (صدای مردم) به کنترل پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
منابع عراقی مدعی هستند این حملات به شکل خاص از پایگاه هایی در شرق سوریه و با حمایت و پشتیبانی سعودی ها انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر ضرورت حرکت همه مردم و مسئولان بر مدار قانون، از مسئولان اجرای قانون اساسی در کشور خواست که نهادهایی نظیر شورای نگهبان را تضعیف نکنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۲    
پس از کش و قوس های مختلف و جنجال برای معرفی گزینه های متعدد برای فرمانداری فراهان، صبح امروز، سرپرست فرمانداری فراهان در جلسه شورای اداری فراهان معارفه شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۲۳۸ سایت دیگر  
سپاه پاسداران ازگرفتارشدن روح الله زم ، سرشبکه سایت ضدانقلاب آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی از برگزاری پیاده روی جاماندگان از اربعین حسینی، همزمان با روز اربعین در شهر اراک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: امروز آن چیزی که برای ما به عنوان دغدغه مهم محسوب می شود تامین داروی مورد نیاز مردم است چراکه آمریکائی ها از ابتدای تشدید تحریم ها ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱۵۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) از حضرت آیت الله مکارم شیرازی در یکی از بیمارستان های تهران عیادت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شرکت آذرآب اراک در اعتراض به وضعیت سهامداری این شرکت و دریافت معوقات خود در مسیر راه آهن شمال به جنوب تجمع کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اراک از بازداشت موقت معاون امور معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با دستور قضایی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: در حال حاضر زمینه های مناسب و مطلوب برای واگذاری سهم عمده هپکو به افراد و گروه ها و شرکت هایی که صلاحیت این کار را دارند در حال آماده سازی است که این پروسه ممکن است 3 الی 4 ماه و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان آرامستان های اراک از راه اندازی نرم افزار جستجوی قبور برای نخستین بار در کشور در آرامستان اراک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور روز گذشته در حکمی علیرضا معزی را به سمت معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
هر آن کس که چیزی برای ارائه ندارد مجبور است که از چیزهای دیگری که بار ارزش و معنایی کمتری دارد برای جلب توجه مخاطبان استفاده کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۷    
در این بسته خبری عکس نوشته هایی را با مضمون پیاده روی اربعین مشاهده کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
شرکت های بزرگ دنیای خودروسازی برنامه دارند تا بهترین تولیدات خود را طی چند ماه آینده وارد بازار کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
پس از صدور ویزای توریستی توسط عربستان، حالا نوبت به سفرهای رایگان اینفلوئنسرهای خارجی به این کشور رسیده است تا چهره خود را در جهان اصلاح کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم رودسر در مجلس گفت: آقایان اقتصادی و تیم اقتصادی دولت به فکر باشید و مشکلات کشاورزان را واقع بینانه نگاه کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
در جلسه هیئت دولت به ریاست معاون اول رئیس جمهور، لایحه مقابله با فساد و ارتقاء سلامت نظام اداری – مالی با اصلاحاتی به تصویب رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سخنگوی شورای نگهبان، طرح تشکیل وزارت بازرگانی در شورای نگهبان رد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
وکیل حسین فریدون از انجام مقدمات اجرای حکم 5 سال حبس موکلش خبر داد و گفت: فریدون به زودی روانه زندان می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
یک روانشناس گفت: اولین عنصر محرک برای آشنایی با یک فرد جذابیت اوست و جذابیت ظاهری بیش ترین تأثیر غیرمنطقی را بر اکثریت افراد دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
یکصد و چهارمین مرحله واریز یارانه نقدی خانوار 5 شنبه 25 مهرماه یک روز زودتر از مهلت مقرر به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مردم شهر تلخاب شهرستان فراهان برای سومین سال متوالی همزمان با نزدیک شدن به ایام همایش جهانی پیاده روی اربعین حسینی(ع) نانوایی صلواتی را در شهر نجف در عراق برپا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرابورس طی اعلامیه ای با انتقال سهام شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو از شرکت هیدرواطلس به دولت موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مذهبی گفت: برکت بزرگ اربعین حسینی این است که ما را به خودباوری می رساند و ما را از یأس و ناامیدی دور می کند و این در واقع همان روحیه ما می توانیم است که امام بزرگوارمان بارها تکرار می کردند و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
ارتش سوریه تجهیزات نظامی گسترده خود را برای ورود به شهر منبج، در اطراف این شهر مستقر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
بر همگان روشن است که عربستان غول نفتی جهان است، جنگ عربستان با یمن و حملات بی رحمانه به این کشور در طول سالیان اخیر با چنان ابعادی همراه شده که مرز های انسانیت و اخلاق را زیر سوال برده است و درنهایت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۶۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: جمهوری اسلامی ایران از مدتها قبل طرحی چهار ماده ای برای توقف جنگ در یمن ارائه کرده است و پایان این جنگ، می تواند تأثیرات مثبتی در منطقه به دنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معدن آق دربند واقع در شهرستان سرخس، بزرگ ترین و قدیمی ترین معدن زغال سنگِ شمال شرق کشور است که نیاز سوخت واحد فولادسازی خراسان را تامین می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس نهم گفت: رئیس جمهور توسط همین شورای نگهبان تأیید شد و در دایره رأی مردم قرار گرفت و امروز که باید به وظیفه اش که حفاظت از قانون اساسی است، عمل کند، او اینچنین شورا را زیرسؤال می برد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از ابراز نگرانی وزیر خارجه آمریکا از عدم پیوستن ایران به کنوانسیون پالرمو و عدم تصویب طرح های مربوط به FATF؛ یک خبرگزاری دولتی هم از عدم تصویب این طرح ها اظهار ناراحتی کرد!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در سال جاری هزینه های جانبی تولید و برداشت یک محصول کشاورزی و باغی از مبلغ ریالی حاصل از فروش آن پیشی گرفته و هیچ گونه صرفه اقتصادی را برای کشاورزان و باغداران به همراه نداردف به گونه ای که ترجیح می ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ورزش و معاونش، برخلاف اظهارات و اقدامات علنی خود در ماه های اخیر، در ماجرای انتخابات فدراسیون والیبال دچار تناقض شده و تاکنون هم در این باره سیاست سکوت را در پیش گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: متاسفانه همچنان شاهد ناپایداری تبادل اطلاعات بین سامانه جامع امور گمرکی و سامانه جامع تجارت هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
در جریان بازدید رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه محصولات شرکت های دانش بنیان، نمونه یک پهپاد دو موتوره کامپوزیتی نیز به صورت ویژه به نمایش درآمد که بنا بر اطلاعات موجود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: صادرات کشاورزی و فرآورده های پتروشیمی به کشورهای همسایه و برداشت از مخازن مشترک، اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است نه گران کردن بنزین و آب و برق.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها آیت الله ممدوحی گفت: سیاستی که انقلاب اسلامی امروز دارد دنیا را متحیر کرده که پس از 1400 سال 20میلیون نفر در مراسم اربعین حسینی(ع) شرکت می کنند و سیاست اسلام سبب این حضور عظیم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: احتمالا در گام چهارم کاهش تعهدات برجامی، توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی و کاهش نظارت های آژانس بر برنامه های هسته ای ما در دستور کار قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
سیدمجید بنی فاطمه می گوید: نوحه عموعباس نقطه عطف کار من و ابتدای این امر بود. یک خواننده گاهی اوقات کارهای خوبی انجام می دهد که ماندگار می شود اما بعد از آن مهم است که چه برنامه ای دارد و چه کارهایی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بازیگر سریال ستایش 3 گفت: در این سال ها همیشه سعی کردم تا شغل دومی هم داشته باشم و در کنار بازیگری به آن مشغول باشم و به اجبار به هر فیلمی پاسخ مثبت ندهم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
فرانک فن هیپل معتقد است که دموکراتها از ترامپ به علت ترجیح منافع شخصی به منافع ملی و جمهوری خواهان به علت رهاکردن متحدین کرد امریکا در سوریه، عصبانی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اصولاً جریان سینمای ایران تحت نفوذ قشر روشنفکرنما و سکولار است که به ریشه های سینما در دوران طاغوت بازمی گردد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مبایعه نامه مشکلات متعددی را می تواند برای صاحب خانه که قصد فروش ملک خود را دارد، بوجود آورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۷۹ سایت دیگر  
گروه استان ها دادستان کل کشور گفت: برای از بین بردن جرم باید دستگاه قضایی از آلودگی مبرا باشد و هیچ تعارفی هم با هیچ کس در هیچ سمتی نیست به طور مثال روز گذشته پنج قاضی فاسد را از دستگاه قضا جدا کردیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
افزایش درخواست کشورهای عربی برای بازگشت سوریه به کرسی خود در اتحادیه عرب بحث و جدل ها را در خصوص فرارسیدن زمان این مسأله افزایش داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امام حسین(ع) قهرمان ماجرای تمدن است. قهرمانی که بزرگترینِ وقایع را با تکیه بر هدفی بلند رقم زده است. قهرمانی که گویا قرار است نشانی از تمدن اسلامی باشد و مرحله پایانی تمدن نیز به نام او رقم خواهد ...
مشاهده نتایج بیشتر...