جمعه ۲۵ آبانساعت ۲۳:۳۳Nov 2018 16

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

دیار آفتاب 13 دی 1394 دیار آفتاب 30 اسفند 1395 دیار آفتاب 29 اسفند 1396 دیار آفتاب 1 فروردین 1397 دیار آفتاب 1 اردیبهشت 1397 دیار آفتاب 31 خرداد 1397 دیار آفتاب 31 تیر 1397 دیار آفتاب 1 مرداد 1397 دیار آفتاب 31 شهریور 1397 دیار آفتاب 1 مهر 1397 دیار آفتاب 1 آبان 1397 دیار آفتاب 2 آبان 1397 دیار آفتاب 3 آبان 1397 دیار آفتاب 4 آبان 1397 دیار آفتاب 5 آبان 1397 دیار آفتاب 6 آبان 1397 دیار آفتاب 7 آبان 1397 دیار آفتاب 8 آبان 1397 دیار آفتاب 9 آبان 1397 دیار آفتاب 10 آبان 1397 دیار آفتاب 11 آبان 1397 دیار آفتاب 12 آبان 1397 دیار آفتاب 13 آبان 1397 دیار آفتاب 14 آبان 1397 دیار آفتاب 15 آبان 1397 دیار آفتاب 16 آبان 1397 دیار آفتاب 17 آبان 1397 دیار آفتاب 18 آبان 1397 دیار آفتاب 19 آبان 1397 دیار آفتاب 20 آبان 1397 دیار آفتاب 21 آبان 1397 دیار آفتاب 22 آبان 1397 دیار آفتاب 23 آبان 1397 دیار آفتاب 24 آبان 1397 دیار آفتاب 25 آبان 1397 
  ۲ ساعت پیش    
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه با اشاره به ادعای وزیر امور خارجه مبنی بر پول شویی در کشور و عدم ارائه مستندات، از دادستان کشور خواست تا به عنوان مدعی العموم به این موضوع ورود کند.
  ۲ ساعت پیش    
یک کارشناس ارشد علوم قرآنی گفت: غیبت امام زمان (عج) مانند این است که نمی توانیم به صورت مستقیم تابش خورشید را حس کنیم، اما با وجود این، خورشید کار خود را به خوبی انجام می دهد.
  ۲ ساعت پیش    
با وجود آن که شرایط تحریمی سال جاری، اقتضا می کرد دولت هزینه های جاری را کنترل کند، اما شاهد رشد 22 درصدی هزینه های جاری دولت در نیمه اول امسال بودیم.
  ۲ ساعت پیش    
استان گیلان 13 نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد این موضوع مشکلاتی را برای مردم به وجود آورده است زیرا معتقدند باوجود تراکم جمعیتی بالا یک نماینده از یک شهرستان دیگر نمی تواند مشکلات شهرستان های ...
  ۳ ساعت پیش    
دستیاران جدید علیرضا منصوریان سرمربی تیم ذوب آهن امروز وارد اصفهان شدند.
  ۳ ساعت پیش    
امام جمعه مشهد گفت: مردم با مشاهده اعدام 2 اخلال گر اقتصادی امیدوار شده و آرامش پیداکردند.
  ۳ ساعت پیش    
اعمال محدودیت در تراکنش کارتخوان ها، با هدف جلوگیری از تبدیل ارز به ریال در آن سوی مرزها موجب شد، نرخ انواع ارز و سکه در سه روز گذشته به میزان قابل توجه کاهش یابد.
  ۳ ساعت پیش    
دولت در بخشنامه بودجه 98 اعلام کرده، حقوق کارگران در سال آینده متوسط 20 درصد افزایش یابد.این در حالی است که پیشنهاد و تعیین و تصویب حقوق کارگران با شورای عالی کار است، نه دولت.
  ۳ ساعت پیش    
یکی از نکات درباره ظهور و انتظار حضرت ولیعصر (عج)، برداشت ها نسبت به انواع انتظار در طول تاریخ است؛ عده ای گفتند باید منتظر باشیم و دعا کنیم ...
  ۳ ساعت پیش    
رییس پلیس راه گلستان علت حادثه تصادف رانندگی خودروی نوربخش و تاج الدین مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش    
اگر قرار است جنگ ها در این دو منطقه متوقف شود اما به جای آن خودکشی افزایش یابد، از هم اکنون باید در مورد مسیر توسعه به هوش بود.
  ۳ ساعت پیش    
در حالی که تا پایان مهلت قانونی برای خداحافظی مدیران بازنشسته چیزی باقی نمانده است، ظاهرا برخی ها هنوز از صندلی ها دل نکنده اند و مسئولان هم از اعلام اسامی آنها امتناع می کنند.
  ۳ ساعت پیش    
برخی منابع خبری از دیدار رضاپهلوی با برخی مقامات سیاسی عربستان خبر داده اند.
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه تصویب قطعنامه وضعیت حقوق بشر ایران و استفاده ابزاری از حقوق بشر را مردود خواند و گفت: این قطعنامه مبتنی بر نگرشی گزینشی و غرض ورزانه و با اهداف سیاسی تهیه و تصویب شده است.
  ۳ ساعت پیش    
سرخابی های پایتخت فارغ از عنوان پرطرفدارترین تیم های ایران و آسیا، پر افتخارترین تیم های ایران نیز به شمار می روند که تا کنون بیشترین جام ها را در فوتبال ایران به دست آورده اند.
  ۴ ساعت پیش    
یک نشریه آمریکایی ضمن زیر سوال بردن نتیجه های مورد نظر این کشور از اعمال تحریم علیه ایران نوشت که پیامدهای این تحریم، متوجه واشنگتن هم خواهد بود.
  ۴ ساعت پیش    
صندوق بین المللی پول با بررسی شاخص های کلان اقتصاد ایران از تولید ناخالص داخلی 430 میلیارد دلاری، رشد 0 ...
  ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف و کولاک و سیل و آب گرفتگی در 10 استان گفت: امدادرسانی در محورهای مواصلاتی در حال انجام بوده و تعداد زیادی خودرو گرفتار در برف رهاسازی شده است.
  ۴ ساعت پیش    
طبق پیش بینی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) تجارت بین المللی دنیا تا سال 2020 در اختیار صنعت گردشگری قرار خواهد گرفت.
  ۴ ساعت پیش    
سه دولت اروپایی عضو برجام (انگلیس، فرانسه، آلمان) اگر نمی خواهند وقت کشی کنند، چرا میزبانی دفتر SPV (کانال مبادلات مالی ویژه) را نمی پذیرند؟ آیا همین برای نمایش دروغگویی آنها کافی نیست؟
  ۴ ساعت پیش    
آخوندی در مراسم تودیع خود از وزارت راه و شهرسازی تلاش کرد با ارائه گزارشی ناقص ، سرپوشی بر کارنامه عملکرد ناموفق خود در این وزارتخانه بگذارد.
  ۸ ساعت پیش    
آیا توان این را داریم که هنگام ضرورت، لباس نارنجی را بر تن کنیم و از نگاه سنگین اطرافیان نیز نترسیم؟ و در واقع آیا شهامت و توانایی این را داریم که رفتگر بیرون و درون خود باشیم؟
  ۹ ساعت پیش    
دری نجف آبادی گفت: عامل موفقیت جریان اسلام در برابر دشمنان و پیشرفت جهان اسلام وحدت است.
  ۹ ساعت پیش    
در کشور ایران در 15 استان کشور 33 پیامبر و انبیای الهی مدفون هستند.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک پژوهش تازه نشان می دهد وزنه زدن به میزان کمتر از یک ساعت در هفته خطر حمله قلبی را 40 تا 70 درصد کاهش می دهد اما ادامه این فعالیت بیش از یک ساعت فایده خاصی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۱۲    
لنالیدماید از داروهای درمان سرطان خون که تولید کشور امریکا است، با یک بیستم قیمت مشابه خارجی توسط یکی از شرکت های داروساز ایران تولید شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۷    
نشریه گاردین در گزارشی به موضوع برخورد های تبعیض آمیز پلیس و مقامات آمریکایی با سیاه پوستان پرداخته و می نویسد: زمانی که وظیفه پلیس اجرای قانون و نظم نژادپرستانه باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۷    
عصب شناسان یک گام به شناختن فهرست کامل انواع سلول هایی که در مغز وجود دارند نزدیک تر شده اند. در جامع ترین مطالعه در نوع خود تا به امروز، محققان سلول های پوسته مغز ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۲    
برخی از شبکه های اجتماعی با استفاده از مطالب طنز و سرگرمی، زمینه تغییر فرهنگ و قبح شکنی برخی هنجارهای جامعه را فراهم می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۲    
حضرت امام حسن عسکری(ع)، در طول زندگی ارزشمندشان با وجود همه فشارها و نظارت های مداوم حکومت عباسی، فعالیت های سیاسی و اجتماعی و علمی تاثیرگذاری را در جهت حفظ اسلام و مبارزه با افکار ضد اسلامی انجام ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۷    
جزیره ای کوچک در استرالیا وجود دارد که در آنجا میتوان مهاجرت خرچنگ ها را تماشا کرد. این جزیره کریسمس نام دارد و گونه ای که خرچنگ قرمز نام دارد در این جزیره به وفور یافت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۲    
مدیرعامل بیمه آتیه سازان حافظ با اشاره به اینکه بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی پایان آبان به اتمام می رسد،پیشنهادی جدید برای بیمه تکمیلی این افراد پیشنهاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۷    
در حال حاضر "محمد علی موسوی" مدیر حراست هلدینگ تاپیکو به طور همزمان به عنوان رئیس حراست پتروشیمی آبادان از زیر مجموعه های این هلدینگ مشغول است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۲    
نشریه نیویورک تایمز در گزارشی نوشت نتایج بررسی های کمیسیونی دو حزبی در کنگره آمریکا نشان می دهد برتری نظامی جهانی این کشور از دست رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۲    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: مصرف میوه ی به ، شادی آور و مقوی معده است لذا مصرف آن برای افرادی که از رفلاکس معده یا به اصطلاح ترش کردن گلایه دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۱    
هنوز مثل دوران کودکی اش چوپانی می کند؛ پزشکی که سختی های دوران کودکی اش باعث شد عهدی با خود ببندد که هنوز پای آن ایستاده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۱    
تا زمانی که افراد فاسد و یا عاملان فساد در کشور وجود داشته باشند، افرادی مانند مظلومین از این شرایط سوء استفاده و به کشور آسیب می رسانند اما در صورتی که سر منشاء مشکلات اقتصادی در کشور مشخص و با شدت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۱۰    
حضور بن سلمان درمعادلات داخلی سعودی کم رنگ شده است.در همین چندهفته دو پروژه ملی–پروژه نیوم و پروژه بزرگترین قطارشهری غرب آسیا که جده را به مدینه متصل می کند– درحالی افتتاح شدکه خبری از بن سلمان نبود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۰۰    
وزیر امور ایرلند شمالی، برکسیت و کار در دولت ترزا می به دلیل اعتراض به پیش نویس توافق نخست وزیر این کشور با اتحادیه اروپا از سمت خود استعفا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۵    
معاون وزیر امور خارجه کشورمان گفت: تاکنون اقدامات اتحادیه اروپا عملی نشده است؛ انتظار داریم به تعهدات اقتصادی در برجام عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۰    
موشک های ضدزره کشورمان توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح طراحی، توسعه و ساخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۰    
تولیدکنندگان تایر ایران با وجود تشدید تحریم ها به جمع تامین کنندگان قطعات خودرو جهان پیوستند و قرار است با صنایع خودروسازی بزرگ جهان همچون رنو و پژو همکاری داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۰    
سخنگوی سپاه از قول مساعد پاکستان برای آزادی 5 نفر از مرزبانان ربوده شده میرجاوه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۵    
علیرضا منصوریان سرمربی جدید تیم ذوب آهن اصفهان بعد از ظهر امروز برای اولین بار در تمرین این تیم شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۵    
دبیرکل جمعیت ایثارگران گفت: مجلس نباید از اظهارات وزیر خارجه درباره پولشویی به سادگی عبور کند و باید از آقای ظریف توضیح بخواهد، زیرا مجلس باید نقش نمایندگی ملت را در پیش بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۰    
با توجه به رعایت اساسنامه فدراسیون فوتبال و ماندنی شدن مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون، تصمیم گیری در خصوص سایر بازنشسته ها در اختیار مجمع فدراسیون خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۲۵    
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران اعتراف کرد واشنگتن مجبور شده برخی کشورها را از تحریم های نفتی علیه ایران معاف کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۱۵    
کارشناس فوتبال کشورمان گفت: پرسپولیس آنجا ضربه خورد که فدراسیون باشگاه ها را رها کرده چسبیده به کی روش و تیم ملی!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۱۰    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : ما با نگاهی کوتاه و گذرا به انقلاب اسلامی و بررسی حوادث می توانیم این ادعا را ثابت کنیم که ایران اسلامی با اقتدار ایستاده است چراکه تاریخ 40 ساله ما ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۵۵    
سید ابراهیم سقایی خرداد سال جاری به عنوان عضو موظف هیئت مدیره پتروشیمی غدیر زیر مجموعه هلدینگ تاپیکو منصوب شد وی خواهرزاده محمد باقر نوبخت است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۴۵    
استاندار ایلام از افزایش صادرات از مرز مهران خبر داد و گفت: از 2 و نیم میلیارد دلار صادرات در سال 95 به 1 و نیم میلیارد دلار صادرات در سال 96 رسیدیم و درمجموع شرایط در حوزه صادرات به سمت مثبت شدن می ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۵    
در پی تعرفه 25 درصدی روی خودروهای اروپایی وارداتی به آمریکا توسط ترامپ، کمیسر تجارت اتحادیه اروپا اعلام کرد این اتحادیه هم فهرستی از تحریم های تلافی جویانه آماده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۵    
صدوپنجاه ونهمین شماره خط حزب الله با عنوان نظریه مقاومت را تبلیغ کنید منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۱۵    
رئیس جمنا در واکنش به اظهارات اخیر ظریف درباره پولشویی گفت: اگر آقای ظریف در این موقعیت خطیر از روی ساده لوحی چنین اظهاراتی را بیان کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۵    
اینفوگرافیکی با عنوان علامه طباطبایی از منظر اندیشمندان بزرگ را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۰    
همسر بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال هنگام ادای احترام بازیکنان تیم ملی ایران به ساموئل در جایگاه ویژه اشک ریخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۵۰    
چهارمین جشنواره گیاهان دارویی با رونمایی از جدیدترین محصولات برگزار شد تولید پانسمان زیست سازگار و داروهای کاهنده قند و وزن برخی از دستاوردهای محققان در این نمایشگاه بودند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۵    
بنابر اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارمندان و کارگرانی که زیر 3 میلیون تومان حقوق دارند، به طور متوسط 200 هزار تومان یارانه حمایتی می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۰    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری 9 نفر توزیع کننده اینترنتی دارو های تقلبی و مسدودسازی دو هزار و 354 تارنما در عملیات پانجیا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۰    
یک دستگاه اتوبوس که گفته می شود سرنشینان آن بانوان تیم منتخب کاراته استان فارس بودند، در مسیر شیراز اصفهان، واژگون و بر اثر آن 16 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۰    
روزنامه مطرح گازتا دلو اسپروت ایتالیا در جدید ترین شماره خود به علاقه نوجوان ایرانی به ستاره آرژانتینی یوونتوس اشاره کرده و گزارشی در این مورد نوشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۵    
شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که همراه استاندار گلستان و خبرنگاران مشغول بازدید از پروژه های شرق گلستان بود هنگام بازگشت به گرگان در جاده غربی مرکز گلستان دچار حادثه رانندگی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۵    
برخی کاربران شبکه های اجتماعی درخصوص لزوم محاکمه عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی به اظهار نظر پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان گفت که 5 مرزبان آزاد شده میرجاوه به ایران تحویل داده شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۰    
آتش در ایالت های کالیفرنیای آمریکا همچنان قربانی می گیرد، برخی از حیوانات نیز همچون انسان ها میان شعله های آتش گرفتار شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۱۰    
239 واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی خراسان شمالی وجود دارد که با التهابات بازار ارز، 22 درصد از این واحدها راکد شده اند و مابقی تولید کننده ها استان نیز با حداقل ظرفیت فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۵    
کاش آقای ظریف به این سؤال پاسخ می داد که آیا برای مبارزه با تروریسم باید به سراغ سازمان ها و گروه هایی نظیر بلک واتر- BLACK WATER برویم؟!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۵    
در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال نمایندگان استان مرکزی متحمل دوشکست شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۰    
قیمت دلار در صرافی ها امروز به کانال 11 هزار تومان سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۵    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد که تیمی از کارشناسان پلیس بررسی علت تصادف خودروی حامل رئیس سازمان تامین اجتماعی را برعهده گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۰    
نود و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت 24 پایان شنبه 26 آبان به حساب سرپرستان خانوار ها واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۰    
امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت تحت تاثیر خبر کاهش 1.4 میلیون بشکه ای عرضه نفت در بازار افزایش یافت و به 66.55 دلار معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۰    
سازمان هواشناسی اعلام کرد: مناطقی مختلفی از کشور شاهد بارش برف و باران است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۰    
دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: آمریکا باید از مداخلات و بازی کثیف تروریستی خود در سوریه دست بردارد و مردم سوریه را با سیاست های غلط خود بیش از این آزار ندهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۵    
علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۵    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مرکزی جزئیات دستگیری برخی از کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۵    
جنگ کوتاه نوامبر 2018 غزه به همان اندازه که دستاوردهای مهمی برای مقاومت فلسطین به دنبال داشت، تبعات ناخوشایندی برای تل آویو و متحدان عربش به همراه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۵    
سید تقی نوربخش مدیر عامل تامین اجتماعی و عبدالرحمن تاج الدین معاون پارلمانی این سازمان در حادثه تصادف در گرگان جان باختند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۰    
استاندار مرکزی عدم استفاده از ظرفیت CNG در استان را نکته قابل توجهی عنوان کرد و گفت حدود 70 درصد از ظرفیت CNG استان باوجود 56 ایستگاه به خوبی مورداستفاده قرار نمی گیرد .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۵    
24 آبان هزار و سیصد هفتاد و نه، وجود معظم و معزز رهبر انقلاب گرمابخش هوای پاییزی استان مرکزی و اراک شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۰    
مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی از رهاسازی بیش از 9 میلیون قطعه بچه ماهی قزل آلا در واحدهای آبزی پروری استان مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۵    
مسئول جامعه بسیج زنان سپاه روح الله استان مرکزی از آغاز دوره تربیت مربی حکمت و استراتژی باهدف تربیت سرگروه های حلقه های صالحین کودکان و نوجوانان در اراک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۵    
بارش باران جلوه خاصی به شهر ها داده و آلودگی را از شهرهای صنعتی دور کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۴۰    
یادت باشد، کتابی که به گفته رسول ملاحسنی ، نویسنده این اثر در این بازار رکود کتاب، رکورد دار چاپ کتاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۰    
بارش باران در نراق موجب آب گرفتگی معابر و خیابان های این شهر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس گفت:اتلاف وقت اروپایی ها در برجام به منافع ملی آسیب خواهد زد و باید هرچه سریع تر تعیین تکلیف شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۰    
فرمانده سپاه ناحیه شازند ،از اعزام کاروان راهیان نور شهرستان شازند به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۵    
فعال محیط زیست استان مرکزی با اشاره به اینکه عوامل مختلفی در خصوص آلایندگی تأثیرگذارند گفت: هنوز نتوانستیم سهم آلودگی حوزه های مختلف بر هوای شهر اراک را دقیقاً مشخص کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۵    
نیم صفحه روزنامه های ورزشی امروز، به رشته های مختلف ورزشی به خصوص فوتبال اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۷:۴۵    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور را که صبح امروز عرضه می شود، مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۲۰    
کشور قطر برای برگزاری دیدار های جام جهانی 2022 نیاز به کمک کشور های همسایه از جمله جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۱۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از جلسه ویژه این کمیسیون با رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد برای بررسی راهکارهای مقابله با تحریم های بانکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۱۰    
حنیف عمران زاده، مدافع سابق تیم فوتبال استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۱۰    
یکی از نخستین نشانه های سرطان مغز، احساس خستگی بیش از اندازه است که حتی پس از استراحت کافی و دنبال کردن یک رژیم غذایی سالم از بین نمی رود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۱۰    
بالگردهای عضو ائتلاف آمریکا در سوریه شماری از عناصر داعش را از یک روستا در الحسکه خارج کرده و به مکان نامعلومی انتقال دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۵    
رئیس فدراسیون فوتبال در نامه ای که برای رئیس مجلس فرستاده بر غیردولتی بودن این فدراسیون تاکید کرده و نامه معاون پارلمانی وزارت ورزش را هم در تایید آن آورده اما یک نکته را توجه نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۵    
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت: سپاه پاسداران خادم ملت و سرباز مقام معظم رهبری است و در عرصه هوافضا در هر ماه یک محصول جدید دفاعی و نظامی را رونمایی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۵    
بی بی سی سعی کرده با تحریف گزارش نیویورک تایمز بر سوء قصد ولیعهد عربستان به مخالفان از جمله سردار سلیمانی سرپوش بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۰    
با ثبت 37.2 میلیمتر بارش در 51 روز ابتدایی سال آبی جاری، رشدی 205 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل و رشدی 70 درصدی نسبت به مدت مشابه به طور متوسط در درازمدت (آمار 50 ساله) در میزان بارش های کشور به ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۰    
حجت الاسلام حسن روحانی گفت: ممکن است مردم از مسؤولان گله ای داشته باشند، اشکالی ندارد؛ با صدای رسا، گله و نقدشان را باید بگویند؛ باید همدیگر را یاری و کمک کنیم.
مشاهده نتایج بیشتر...