شنبه ۱۶ فروردینساعت ۱۱:۲۵Apr 2020 4

جدیدترین خبرهای استان خراسان جنوبی

 
وزارت ورزش و جوانان   ۲۰ دقیقه پیش    
جنوبی، سالار محمدی زاده از البرز دوم و امیر کشاورز از قزوین به مقام سومی دست یافتند.تیم استان گلستان با ترکیب علیرضا و مهدی مهدیفر قهرمان شد
خبرگزاری مهر   ۳۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور خراسان جنوبی بیان کرد: طرح نوروزی از 25 اسفندماه آغاز و تا پایان روز 15 فروردین ماه ادامه داشته است که توجه مردم به کاهش ترددها زمینه کاهش تصادفات در خراسان
خبرگزاری فارس   ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
، به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در راستای جلوگیری از شیوع ویروی کرونا در استان خراسان جنوبی
در این برنامه که ترانه و تصنیف های قدیمی پخش می شود بخشی از صدای آهنگسازان و ترانه سرایان ماندگار موسیقی ایرانی نظیر رهی معیری، روح ا.. خالقی، بیژن ترقی، رحیم معینی کرمانشاهی، مرتضی خان محجوبی، مرتضی حنانه، علی تجویدی، همایون خرم و ..
میزان   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
، آذربایجان شرقی، اردبیل، مازندران، کردستان، گیلان و خراسان رضوی محور های مسدود شریانی: 1) شهداد - نهبندان 2) خرم آباد - پلدختر 3) خلخال - اسالم محدودیت تردد با تغییر مسیر:
ایرنا   ۵۳ دقیقه پیش    
سامانه بارشی پنجشنبه گذشته وارد خراسان جنوبی شد و تا دوشنبه هفته جاری تقویت می شود اما از روز دوشنبه تا آخر هفته از شدت آن کاسته خواهد شد.
، شریانی و غیر شریانی آسیب دیده ، بازگشایی شده است و در حال حاضر تنها در محورهای شریانی شهداد-نهبندان ،خرم آباد-پلدختر و خلخال-اسالم انسداد وجود دارد این در حالی است که محور غیر شریانی رودبار-کهنوج نیز در دست بازسازی و بازگشایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۴ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز خراسان جنوبی، میرجلیلی گفت: این تیم ها برای ارزیابی خسارت های وارد شده در بارندگی های اخیر از هفته گذشته تاکنون به مناطق مختلف اعزام شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۴ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز خراسان جنوبی، رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان نهبندان گفت
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، شفاهی رئیس اداره قرنطینه دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: این اقدام در جهت تحقق شعار جهش تولید در سال جدید انجام شد که نقش مهمی در ارز آوری به کشور خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۵۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز جامع درمان بیماری های خاص خراسان جنوبی اظهار کرد: در حال حاضر هیچ گونه کمبود دارویی برای بیماران خاص خراسان جنوبی
انتخاب   ۱ ساعت پیش    
، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، گیلان و خراسان جنوبی گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برنامه حمایتی صندوق آکادمی نیز از داستان سرایان از طیف متنوع در این مقطع سخت حمایت خواهد کرد. موسسه اسکار دارای بیش از 8400 عضو است. کد خبر 4891573
تیتر ۱   ۱ ساعت پیش    
3- محور شهداد – نهبندان، واقع در استان کرمان، از مورخ 26 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. 4- محور سی سخت – پادنا، واقع در استان کهگیلویه و بویر احمد، از مورخ 26 آبان 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: همه اعضای مدرسه و دانش آموزان جهت استفاده از سامانه باید یکی از نرم افزارهای داخلی سروش، آی گپ، بله
صراط نیوز   ۱ ساعت پیش    
، شاهد بارش برف هستیم و دوربین های نظارت تصویری بارش باران در جاده های استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران، اردبیل، کردستان، گیلان و خراسان جنوبی نشان می دهد.
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت : در اسفند ماه سال گذشته مقدار 210 تن انواع کود شیمیایی برای شهرستان خوسف تامین شده است.
محمد تقی آژنگ مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی از تامین و توزیع 65 تن کود پتاسه در اسفند ماه سال گذشته برای شهرستان بشرویه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد تقی آژنگ مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی گفت : در اسفند ماه 98 ، 109 تن انواع کود برای کارگزاران شهرستان بیرجند حمل شد و در اختیار کشاورزان متقاضی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی محمد تقی آژنگ مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی
جنوبی ،خراسان شمالی ، سمنان و اردبیل ، حمل و توزیع گردیده است.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان جنوبی افزود: محل حادثه توسط نیروهای امدادی ایمن سازی شده و علت حادثه در دست بررسی است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
، تالاب هامون در استان سیستان و بلوچستان واقع شده و از سه دریاچه کوچک به نام های هامون پوزک، هامون سابوری و هامون هیرمند تشکیل شده است که در زمان فراوانی آب به هم می پیوندند و دریاچه مشترک هامون بین افغانستان و ایران را تشکیل می دهند، رودخانه هیرمند شریان اصلی ورود به هامون و رودخانه های خاش رود
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ی مرکز خراسان جنوبی ، رئیس اداره قرنطینه دامپزشکی استان گفت: این اقدام در راستای تحقق شعار جهش تولید در سال جدید انجام شد که نقش مهمی در ارز آوری به کشور خواهد داشت.
، شاهد بارش برف هستیم و دوربین های نظارت تصویری بارش باران در جاده های استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران، اردبیل، کردستان، گیلان و خراسان جنوبی نشان می دهد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان با 160 تا 180 درصد اضافه برداشت از منابع آب زیرزمینی در رده های بعدی قرار دارند.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
: محورهای شریانی شهداد - نهبندان، خرم آباد - پلدختر و خلخال - اسالم مسدود هستند.
تین نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آخرین وضعیت جوی نیز از بارش باران در برخی از جاده های استان های آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی،اردبیل،کردستان،گیلان و خراسان جنوبی خبر می دهد.
حیات   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جنوبی، شهرستان بیرجند) (1364 ه.ش) • شهادت شهید محمد دهقانی (استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند) (1364 ه.ش) • شهادت شهید الهیار یعقوب پور (استان
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: در این حادثه راننده موتور مجروح و به بیمارستان منتقل شد. سرهنگ عباسی افزود: محل حادثه توسط نیرو های امدادی ایمن سازی شد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون خراسان جنوبی بیان کرد: معاینات پیش از اهدای خون انجام شده و اگر فردی علائم سرماخوردگی را داشت، از اهدای خون او به طور موقت جلوگیری خواهد شد.
آنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، گیلان و خراسان جنوبی گزارش شده است.
شبستان   ۲ ساعت پیش    
سرمایه گذاری 800 میلیارد تومانی با صدور 35 پروانه بهره برداری در خراسان جنوبی داوود شهرکی رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی عنوان کرد: گروه های کلاسی از قبل در پیام رسان انتخابی توسط مدیر مدرسه شکل گرفته و همه دانش آموزان یک کلاس در آن گروه عضو هستند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: آموزش و پرورش و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تا حد امکان زیرساخت لازم برای آموزش دانش آموزان عشایر و روستایی از شبکه شاد را مهیا کرده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آخرین وضعیت جوی نیز از بارش باران در برخی از جاده های استان های آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی،اردبیل،کردستان،گیلان و خراسان جنوبی خبر می دهد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه 23 اکیپ در حال ارزیابی خسارات دو توده باران زا در روزهای گذشته در خراسان جنوبی
میزان   ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
وی افزود: فردا عمدتا بارش ها در شمال شرق کشور در استان های خراسان رضوی،خراسان شمالی و خراسان جنوبی، مازندران و گیلان رخ خواهد داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
، شهبازی شامگاه جمعه در بازدید از مبادی ورودی و خروجی شهرستان کرج (تقاطع پل حصارک، فردیس و محمدشهر) و بازدید از روند اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، افزود: تمام دستگاه ها اعم از نیروهای بسیج، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، هلال احمر
عصر ایران   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت جوی خاطرنشان کرد: بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، گیلان و خراسان جنوبی گزارش شده است.
منتخب مردم فردوس و طبس در مجلس یازدهم در پایان عنوان کرد: آرمان های نوین اسلامی بر پایه تمدن نوین اسلامی و حکومت جهانی حضرت ولی عصر (عج) بوده، این مهم ترین آرمان انقلاب اسلامی است که ما باید در این مجلس مقدمات رسیدن به این آرمان ها را فراهم کنیم.
انتخاب   ۳ ساعت پیش    
، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، گیلان و خراسان جنوبی گزارش شده است.
قدس آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
الیاس نادران - حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس احمد نادری- حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس مجید ناصری نژاد - حوزه انتخابیه شادگان روح الله نجابت - حوزه انتخابیه شیراز عادل نجف زاده - حوزه انتخابیه خوی و چایپاره مصطفی نخعی - حوزه انتخابیه نهبندان
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت جوی خاطرنشان کرد: بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، گیلان و خراسان جنوبی گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های شنبه 16 فرورددین ماه 1399 استان خراسان جنوبی را در گروه استان های باشگاه خبرنگاران مشاهده کنید.
ایثار   ۳ ساعت پیش    
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، پدر شهیدحائری بر اثرکهولت سن در 94 سالگی دعوت حق را لبیک و به فرزند شهیدش پیوست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
جنوبی، شهرستان بیرجند) (1364 ه.ش) • شهادت شهید محمد دهقانی (استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند) (1364 ه.ش) • شهادت شهید الهیار یعقوب پور (استان
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
.27 و عرض جغرافیایی 33.99 در عمق 11 کیلومتری زمین و مرز استان های خراسان رضوی و خراسان جنوبی و حوالی سنگان خواف به وقوع پیوست. مرکز این زمین لرزه 45 کیلومتری سنگان خراسان رضوی، 49 کیلومتری حاجی آباد
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۳:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
تعداد مبتلایان کرونا در خراسان جنوبی به 320 نفر رسید/ بهبود 264 بیمار
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
، عزیزاله شهبازی روز جمعه در بازدید از مبادی ورودی و خروجی شهرستان کرج (تقاطع پل حصارک، فردیس و محمدشهر) و بازدید از روند اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، افزود: تمامی مسئولان مربوطه اعم از نیروهای بسیج، سپاه پاسداران، نظامی و انتظامی، هلال احمر
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سامانه بارشی جدید که دیروز (پنجشنبه) وارد خراسان جنوبی شد، در روزهای آتی تقویت می شود و احتمال جاری شدن روان آب و سیلابی شدن مسیل ها نیز وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد دهقانی فیروزآبادی شامگاه جمعه درباره آخرین وضعیت بیماری کووید 19 در استان خراسان جنوبی گفت: برخی نوسانات آمار مبتلایان جدید، روند طبیعی در تست هایی است که انجام می دهیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۱:۱۲    
: تاکنون تعداد بیماران مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی به 320 نفر رسیده است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: امروز با فوت یک بیمار 83 ساله مبتلا به کرونا شمار فوتی های استان به 33 نفر افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مسعود ضیایی استاد بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و نماینده علمی ویروس کرونا در استان خراسان جنوبی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
: از تعداد 320 نفر مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی 23 بیمار در بیمارستان های خراسان جنوبی
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گفته گودرزی، امروز در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی علاوه بر رگبار و رعد و برق، وزش بادهای شدید موقتی رخداد تگرگ هم خواهیم داشت.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۲۰:۱۲   + ۸۹ سایت دیگر  
سلمان اسحاقی- حوزه انتخابیه قائنات 6. ولی اسماعیلی - حوزه انتخابیه گرمی 7. عزت الله اکبری تالارپشتی - حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 8. زهره الهیان - حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس 9
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، دکتر علی پدرام متخصص داخلی و از پزشکان حاضر در خط مقدم مبارزه با کرونا در شهرستان طبس، از بهبود بیمار 97 ساله مبتلا به کرونا در این شهرستان خبر داد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۶    
علت افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در خراسان جنوبی طی 24 ساعت گذشته اعلام شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: با مجوز دانشگاه علوم پزشکی استان، قریب 25 هزار ملزومات بهداشتی و بیمارستانی مورد نیاز در 4 کارگاه هنرستان های استان تولید و در اختیار ستاد مرکزی مبارزه با کرونا قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین از خراسان جنوبی ؛ دکتر علی پدرام متخصص داخلی و از پزشکان حاضر در خط مقدم مبارزه با کرونا در شهرستان طبس، از بهبود بیمار 97 ساله مبتلا به کرونا در این شهرستان خبر داد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۱    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، این روزها مردم با طرح فاصله گذاری اجتماعی همراهی می کنند و به توصیه ها برای ماندن در خانه عمل می کنند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دانش آموزان بعد از تعطیلات نوروز به کلاس های درس مجازی خود در شبکه اجتماعی شاد می روند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۸:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
، گفت: شاهد بارش باران در اکثر محورهای استان های خراسان جنوبی، محورهای گناباد-تربت حیدریه و گناباد-بجستان استان خراسان رضوی و محور شاهرود-آزادشهر استان سمنان هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
، گفت: شاهد بارش باران در اکثر محورهای استان های خراسان جنوبی، محورهای گناباد-تربت حیدریه و گناباد-بجستان استان خراسان رضوی و محور شاهرود-آزادشهر استان سمنان هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی زاده تعداد فوتی های ویروس کرونا در24 ساعت گذشته را یک نفر اعلام کرد و گفت: درگذشتگان مبتلا به کرونا در خراسان جنوبی به 33 نفر افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، دکتر علی پدرام متخصص داخلی و از پزشکان حاضر در خط مقدم مبارزه با کرونا در شهرستان طبس
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
، وزش باد شدید موقت، درمناطق مستعد رخداد تگرگ و درارتفاعات بارش برف در برخی مناطق استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی می شود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
، که شامل گستره ای از حوالی سیستان تا سرخس می شود و دست کم بخش هایی از سه استان سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۵   + ۷۹ سایت دیگر  
تعداد مبتلایان کرونا در خراسان جنوبی به 320 نفر رسید/ بهبود 264 بیمار
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
، براساس اطلاعیه سازمان هواشناسی رگبار باران گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و درمناطق مستعد رخداد تگرگ و درارتفاعات بارش برف امروز (15 فروردین ماه) در برخی مناطق استانهای خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۳    
طرح فاصله گذاری و بسیج برای مقابله با کرونا فرماندار: تجهیزات بهداشتی نانوایی های قم تامین شود 1708 تماس با خط مشاوره بهزیستی لرستان در خصوص کرونا کیش می تواند در مهار کرونا پیشتاز باشد پرستاری که به عشق خدمت جشن عروسی خود را لغو کرد رزمایش شهدای سلامت در
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، با توجه به شیوع کرونا در کشور و توصیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر فاصله گذاری اجتماعی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
: از ابتدای طرح امداد نوروزی (25 اسفندماه) تا پایان روز سیزدهم فروردین ماه 250 مورد حادثه در خراسان جنوبی رخ داده است. مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی خراسان
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
: 1) شهداد - نهبندان 2) خرم آباد - پلدختر 3) خلخال - اسالم *محدودیت تردد با تغییر مسیر :
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مهدی دادگر در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند ضمن عرض خداقوت به مدافعان سلامت که مجاهدانه خدمت می کنند با تشریح فعالیت ها واقدامات انجام شده در صنعت برق استان اظهار داشت
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به مصوبات سفر استاندار اشاره کرد و خاطرنشان کرد: مصوبات سفر استاندار یکی از اقدامات موثری و تحرک آفرین در سطح استان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۲    
حجت الاسلام والمسلمین شیدایی از اساتید حوزه علمیه خراسان جنوبی به تبیین شاخص های سبک زندگی اسلامی و نقش آن در تعیین میزان باورها و اعتقادات افراد و اجتماع پرداخت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۵    
: احیای کارخانه فولاد هیربد با تلاش دستگاه قضایی رئیس کل دادگستری استان خراسان جنوبی
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش رکنا، دکتر پدرام متخصص داخلی و از پزشکان خط مقدم طبس با اعلام این خبر خوب گفت : وی مسن ترین بیمار بهبود یافته طبس و شاید استان خراسان جنوبی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزار فارس از بیرجند به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مجید شجاع در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه سوداگران مرگ قصد حمل و جابجایی محموله موادمخدر از طریق محورهای مواصلاتی شهرستان خوسف را دارند که بلافاصله بررسی موضوع در
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
: ما در سریال دو قسمت در مناطق محروم بیرجند تصویربرداری داشتیم که فرجام یکی از شخصیت های اصلی قصه که دوست صمیمی جواد بود را باید نشان می دادیم، اما به دلایلی که اشاره شد آن بخش را تصویربرداری نکردیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
، معدن و تجارت خراسان جنوبی بیان کرد: هنوز درخصوص اقلام بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان با کمبود مواجه هستیم.
.2 و تلفات 25 هزار نفر)، زمین لرزه های دشت بیاض و فردوس (9 و 10 شهریور 1347 با بزرگای 7.3 و 6.4 و تلفات 12000 نفر)، زمین لرزه طبس
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۱    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، حمایت بیشتر از بهره برداران، توسعه صنایع تبدیلی و ایجاد زنجیره ی تولید از جمله راهکار های رسیدن به این هدف است. خبرنگار: حاجیانی کد ویدیو دانلود
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
او با بیان اینکه محور های شریانی شهداد - نهبندان، خرم آباد - پلدختر و خلخال - اسالم مسدود است، افزود: آزادراه چالوس - مرزن آباد و بالعکس از ساعت 19:00 الی 07:00 روز بعد مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین محور قدیم چالوس - مرزن آباد انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، این خودرو در کیلومتر 12 محور نهبندان - بیرجند واژگون شد که در این حادثه 2 نفر 2 کشته و 5 زخمی در واژگونی خودرو در محور نهبندان-
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد نجمی پور، امام جمعه سربیشه، در گفتگو با خبرنگار حوزه در بیرجند، نامگذاری شعار سال 99 را بر اساس ضرورت های کشور دانست و گفت: در این چند سال گذشته، نامگذاری شعار سال با نگاه به مسائل اقتصادی کشور بدلیل فشارها و تحریم های غرب طراحی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی اظهار داشت: با عنایت به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
: 1) شهداد - نهبندان 2) خرم آباد - پلدختر 3) خلخال - اسالم *محدودیت تردد با تغییر مسیر :
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
، خراسان رضوی، شمال خراسان جنوبی بارش باران در شرق مازندران، گلستان اثر مخاطره: بالاآمدن سطح آب رودخانه ها، وقوع تگرک در مناطق مستعد
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محور شهداد – نهبندان ، واقع دراستان کرمان، از مورخ 26 فروردین 98 تا اطلاع بعدی ، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۱:۰۱    
او ادامه داد: سفر به محل تولدم بیرجند را دوست دارم. از این شهر خاطرات خوشی دارم که مرور آن ها احساس خوبی به من می دهد. سبزه را بیشتر از دیگر سین ها دوست دارم، چون نشانه حیات است. دیدار بستگان و دوستان هم به من نشاط و سر زندگی می دهد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۰    
خراسان جنوبی: فاقد وصول درخواست کارگاه جاده ای از استان یادشده. خراسان رضوی
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
آتش سوزی 2 مرغداری در خراسان جنوبی آتش سوزی 2 مرغداری در خراسان جنوبی
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ رحمانی گفت: محور های شریانی شهداد - نهبندان، خرم آباد - پلدختر و خلخال - اسالم مسدود است.

Pages