یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۸:۰۷Jan 2017 22

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی - شانا (shana.ir)

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 فروردین 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 اردیبهشت 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 خرداد 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 تیر 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 مرداد 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 شهریور 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 30 مهر 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 30 آبان 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 30 آذر 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 دی 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 1 بهمن 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 2 بهمن 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 3 بهمن 1395 
  ۴۲ دقیقه پیش  
معاون اول رئیس جمهوری به عملکرد مثبت وزارت نفت پس از اجرای برجام اشاره کرد و گفت: پس از اجرای برجام، کارکنان صنعت نفت کار بزرگی انجام دادند و در زمانی کوتاه تولید نفت را دو برابر کردند.
  ۵۷ دقیقه پیش  
شانا _ گروه عکس: در پی حادثه آتش سوزی مجتمع تجاری تولیدی پلاسکو و فروریختن این ساختمان، آتش نشانان و کارکنان صنعت نفت و شرکت های زیرمجموعه به آتش نشانان شجاعی که شجاعانه به کام خطر رفتند و در راه ...
  ۲ ساعت پیش  
نماینده مردم جم و عسلویه گفت: گازرسانی به شهرها و روستاهای کشور در این دولت با جدیت هرچه بیشتر کلید خورد که این موضوع قابل ستایش است.
  ۳ ساعت پیش  
نخستین محموله نفتای پالایشگاه ستاره خلیج فارس امروز (یکشنبه، 3بهمن ماه) صادر شد.
  ۳ ساعت پیش  
اواخر سال 2016 متعاقب تصمیم مهم سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) مبنی بر کاهش تولید نفت خام به میزان یک میلیون و 200 هزار بشکه در روز و همچنین قول تولیدکنندگان مهم غیرعضو اوپک نظیر روسیه در خصوص ...
  ۳ ساعت پیش  
پیرو اعلام آمادگی اداره کل بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) وزارت نفت برای کمک به عملیات آواربرداری و امداد و نجات ساختمان پلاسکو از طریق اعزام نیروهای متخصص و ارسال تجهیزات ...
  ۳ ساعت پیش  
نمایندگان روسیه و اوپک اعلام کردند از برنامه زمانی اجرای توافق کاهش تولید نفت جلو افتاده اند.
  ۷ ساعت پیش  
شانا _ گروه فیلم: نخستین موزه صنعت نفت ایران با عنوان بنزین خانه آبادان روز سه شنبه (28دی ماه) با حضور حجت الاسلام علی ابراهیمی پور، امام جمعه آبادان، امیرحسین زمانی نیا ...
  ۷ ساعت پیش  
معاونت برنامه ریزی وزارت نفت، قیمت گاز طبیعی سبک و شیرین خوراک برای شرکت های پتروشیمی را در آذر ماه امسال سه هزار و 454 ریال اعلام کرد.
  ۷ ساعت پیش  
کارگاه معرفی مدل جدید قراردادهای نفتی و ابعاد مالی و حقوقی این مدل قراردادی، با حضور نمایندگان شرکت های اکتشاف و تولید منطقه آسیای شرقی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۵  
وزیر نفت با صدور پیامی ضمن قدردانی از برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان مرد وزارت نفت، بر اهتمام به گسترش فعالیت های سلامت محور کارکنان نفت تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۰  
شرکت گازپروم نفت روسیه خبر از تصمیم خود برای حفاری چاه های بیشتر در پروژه نفتی قطب شمال این شرکت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۵  
عربستان خبر از تصمیم خود برای افزایش تولید گاز در پالایشگاه های الحویه و حرض داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۰  
وزیر نفت طی احکامی جداگانه ریاست کارگروه راهبری ساخت 10 قلم گروه کالایی و ساماندهی امور مربوط به دانشگاه و پژوهشگاه صنعت نفت را به معاون مهندسی، پژوهش و فناوری واگذار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۰  
روسیه با نفت هر بشکه 55 دلاری قادر خواهد بود تا منابع مالی خود را بازسازی کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۰  
وزیر انرژی عربستان اعلام کرد در ماه ژانویه تاکنون یک میلیون و 500 هزار بشکه از تولید روزانه نفت جهان کاسته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۵  
برخی منابع اعلام کردند شرکت هالبیرتون به شرکت شل کمک می کند که تولید نفت از میدان مجنون عراق را دو برابر کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۰  
وزیر انرژی عربستان اعلام کرد اوپک که اکنون در قالب توافق جهانی کاهش تولید، همکاری با روسیه را آغاز کرده و خواهان مشارکت بلند مدت با این کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۰  
دبیرکل اوپک اعلام کرد با اجرایی شدن توافق کاهش تولید، روند کاهش سطح ذخیره سازی های نفت خام جهان آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۵  
آژانس بین المللی انرژی با اشاره به کاهش فاصله عرضه و تقاضای نفت، اعلام کرد که اکنون توجه بازار به چگونگی اجرایی شدن توافق اوپک معطوف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۰  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه بودجه سال 96 کل کشور گفت: در لایحه دولت مقرر شده بود 20 درصد از درآمدهای نفتی به صندوق توسعه ملی اختصاص یابد، اما بر اساس مصوبه امروز ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۵  
شرکت نفت مناطق مرکزی ایران که از ابتدای امسال با راه اندازی دبیرخانه ای، پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی را در دستور کار قرار داد، از بسته جامعی که به این منظور تدوین کرده بود نیز رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۵  
دومین کنفرانس ملی ژئومکانیک نفت با هدف بررسی راهکارهای کاهش مخاطرات اکتشاف و تولید، پنجم تا هفتم بهمن ماه امسال در محل مدیریت اکتشاف برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۰  
رئیس اورژانس و معاون بیمارستان فوق تخصصی مرکزی صنعت نفت تهران از تداوم آمادگی کامل بیمارستان نفت برای اعزام به محل حادثه یا میزبانی مصدومان حادثه ساختمان پلاسکو خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۰  
طی 9 ماه ابتدای امسال، یکهزار و 772 میلیون دلار اعتبار از محل منابع داخلی و پنج هزار و 669 میلیون دلار اعتبار از محل سایر منابع در شرکت ملی نفت ایران هزینه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۲:۲۰  
مشاور وزیر، مدیرکل بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) و پدافند غیرعامل وزارت نفت از آمادگی همه واحدهای آتش نشانی و اچ اس یی صنعت نفت برای کمک به عملیات آواربرداری و امداد و نجات ساختمان پلاسکو خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۰۵  
توجه به سرمایه انسانی صنعت نفت به عنوان شرط اساسی تضمین توسعه و تولید، مهمترین موضوع مورد تاکید در نشست هم اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۵  
شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت (اوپیک) در سال 2012 در فهرست تحریم های اتحادیه اروپا قرار گرفت که خوشبختانه با گذشت یک سال از اجرای برجام، تحریم آن لغو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۰  
بهبود کیفیت هوا طی سه سال گذشته به ویژه در کلان شهرها چیزی نیست که بتوان آن را پنهان کرد، آمار و ارقام دستگاه های سنجش آلودگی هوا نیز امروز این مهم را به خوبی نشان می دهند که اقدام های مثبت دولت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۵  
قیمت گذاری حامل های انرژی در جهان روش های گوناگونی دارد. نظام قیمتی یکی از موثرترین ابزار مدیریت تقاضای انرژی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۵  
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: در طول برنامه ششم توسعه وزارت نفت ملزم شد طرح جامع انرژی کشور را همسو با سند ملی راهبرد انرژی تدوین کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۵  
شانا - گروه عکس: نخستین موزه صنعت نفت ایران با عنوان بنزین خانه آبادان (سه شنبه، 28دی ماه) با حضور حجت الاسلام علی ابراهیمی پور، امام جمعه آبادان، امیرحسین زمانی نیا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۵  
بی توجهی پیمانکار عملیات اورهال تاسیسات بهره برداری میدان نرگسی در شمال شهرستان برازجان دو مصدوم و سه کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۰  
شورای اتحادیه اروپا با اصلاح مصوبه های پیشین خود، تصمیم به لغو تحریم شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۵  
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از آغاز تردد نفتکش های این شرکت به بنادر قاره سبز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۰  
مدیر عامل شرکت سعودی آرامکو اعلام کرد این شرکت برای پاسخگویی به تقاضا، به افزایش ظرفیت تولید نفت و گاز خود ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۵  
اطلاعات بارگیری نفتکش ها نشان می دهد صادرات نفت از پایانه های صادرات نفت در جنوب عراق از زمان آغاز اجرایی شدن توافق اوپک، کاهش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۰  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان این که راه اندازی پالایشگاه ستاره خلیج فارس می تواند تاثیر مثبتی در توزیع بنزین یورو 4 در کشور داشته باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۵  
رئیس جمهوری در نهمین نشست خبری خود با رسانه های داخلی و خارجی اعلام کرد که در بخش نفت و گاز هیچ تحریمی وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۲۰  
معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فرآورده نفتی از امضای قرارداد فاز یک طرح توسعه و تثبیت پالایشگاه نفت آبادان با شرکت سینوپک چین ظرف یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۵  
نخستین موزه صنعت نفت ایران با عنوان بنزین خانه آبادان امروز (سه شنبه، 28دی ماه) با حضور حجت الاسلام علی ابراهیمی پور، امام جمعه آبادان، امیرحسین زمانی نیا، معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۵  
تجهیز سکوهای دریایی به امکانات ورزشی به منظور ارتقای سلامت کارکنان اقماری به عنوان یکی از اولویت های اساسی صنعت نفت بارها مورد تأکید وزیر نفت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۰  
با هدف بهره گیری از ذخایر علمی و انتقال دانش، تجربه و ایده های فناورانه به کشور، طرح همکاری با دانشمندان و متخصصان ایرانی غیر مقیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۰  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست توسعه حوزه های انرژی و پتروشیمی را مزیتی مهم برای اقتصاد کشور دانست و گفت: با توقف توزیع سوخت تولیدی پتروشیمی ها، توزیع بنزین یورو4 و افزایش کیفیت گازوییل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۵  
فعالان صنعت بیمه کشتی ها اعلام کردند به زودی امکان ارائه پوشش کامل بیمه ای به نفتکش های حامل نفت ایران فراهم می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۵  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از اهتمام ویژه این شرکت نسبت به توسعه منطقه غیزانیه در استان خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۰  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از همکاری مطلوب وزارت نفت در حوزه های زیست محیطی خبر داد و گفت: وزارت نفت تاکنون گامهای جدی برای اجرای برنامه های زیست محیطی برداشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۰  
کارشناسان پیش بینی می کنند که تولید نفت چین در سال جاری میلادی افت می کند و این مسئله، به دستیابی به اهداف اوپک برای کمک به رشد قیمت نفت با کاهش عرضه، کمک خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۵  
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره به همکاری پتروشیمی کرمانشاه با یک شرکت دانش بنیان گفت: این شرکت دانش بنیان موفق شد تا گاز دی اکسیدکربن خروجی از مشعل پالایشگاه ها را با استفاده از آمونیاک به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۵  
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از تشکیل کمیته ساماندهی وضع کارکنان قراردادی وزارت نفت خبر داد و گفت: وضع حقوق و معیشت کارکنان قراردادی به زودی بهبود می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۵  
همزمان با لازم الاجرا شدن توافق کاهش تولید، بالاترین مقام اجرایی دبیر خانه اوپک سفر به کشورهای عضو این سازمان را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۵  
وزیر نفت عربستان بر پایبندی این کشور به توافق کاهش تولید تأکید کرد و مسئولان دیگر کشورهای تولیدکننده نفت نیز از آغاز کاهش تولید خود خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۵  
موفقیت در احیای سهم از دست رفته ایران در بازار نفت و توفیق در اوپک از نتایج بی چون و چرای نقش برجام است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۰  
تمبر یادبود موزه بنزین خانه آبادان در آستانه گشایش نخستین موزه از طرح موزه های صنعت نفت ایران منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۰  
طی 9 ماه ابتدای امسال، بیش از 15 میلیون و 200 هزار تن محصولات پتروشیمی به ارزش 6 میلیارد و 481 میلیون دلار صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۰  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تشریح روش محاسبه گاز بها تصریح کرد: مبنای محاسبه قیمت گاز مصرفی در زمستان 95 تفاوتی با پارسال ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۰  
آئین تودیع سیدکاظم وزیری هامانه، با حضور مهندس بیژن زنگنه، اعضای شورای معاونان و جمعی از مدیران ارشد وزارت نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۰  
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد در سال 2017 میلادی نوسان در بازارهای جهانی نفت افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۵  
رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد این کشور هفته آینده طرحی جدید برای همکاری تولیدکنندگان نفت در کمک به افزایش قیمت نفت ارائه خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۰  
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از رشد 94 درصدی عملیات اجرای گازرسانی به روستاهای این استان در دولت تدبیر و امید خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۰  
مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران گفت: در دوران جدید سیاست های فروش نفت تغییر نمی کند و روال گذشته ادامه می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۵  
مدیرعامل شرکت ملی نفت، عملکرد مدیریت امور بین الملل این شرکت را در دوران تحریم بسیار هوشمندانه خواند و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۵  
برجام امروز یکساله شد. بزرگترین دستاورد دیپلماسی کشور حالا وارد سال دوم خود می شود. برخی اما طوری وانمود می کنند که گویی مطلقا هیچ اتفاقی نیفتاده است. اما واقعیت این نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۵  
برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) سال گذشته در چنین روزی (27 دی ماه) به طور رسمی اجرایی و تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران لغو شد و امروز نمی توان ردپای آثار و تبعات مثبت این توافق را در موفقیت های ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۵  
اجرایی شدن برجام و پایان تحریم از دی ماه پارسال سبب شد تحولاتی عمده در صنعت گاز ایران روی دهد که افزایش تولید، گسترش شبکه توزیع داخلی، زمینه سازی برای رشد صادرات، از مهمترین آنها به شمار می آیند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۵  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز گفت: ظرف یک ماه گذشته بیش از 3 میلیارد مترمکعب گاز برای گرمایش استانهای سردسیر شمالغرب کشور انتقال یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۵  
وزیر نفت با بیان این که برآورد ما این است که تا پایان سال فروش نفت و میعانات گازی به 41 میلیارد دلار برسد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۵  
معاون اول رئیس جمهوری به دستاوردهای برجام در یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: در کمتر از یک سال گذشته میزان صادرات نفت و میعانات گازی به بالاترین سطح در تاریخ پس از انقلاب رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۰  
صنعت پتروشیمی ایران با بیش از 50 سال فعالیت در بخش های توسعه ای توانسته است با رویکرد کاهش خام فروشی و تکمیل زنجیره ارزش، سبب ایجاد زیرساخت های مناسب در حوزه صنایع پایین دستی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۵  
معاون سازمان حفاظت محیط زیست گفت: روزانه 500 میلیون مترمکعب گاز در بخش خانگی و 160 میلیون مترمکعب نیاز در بخش نیروگاهی است که اگر حرارت در خانه ها یک تا 2 درجه کاهش یابد گاز نیروگاه ها به طورکامل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۵  
حوزه فعالیت صنعت نفت در عرصه بین المللی است و حضور مدیرانی که در سطح جهانی به مبانی و قوانین تجارت آشنا باشند، ضرورتی انکار ناپذیر است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۵  
بر اساس آمار موجود، 18.2 درصد از ذخایر گازی جهان در اختیار ایران است که این موضوع سبب شده گاز به عنوان مزیت مطلق اقتصاد انرژی ایران لحاظ شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۵  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از دلایل اصلی افزایش صادرات و تولید نفت ایران اجرایی شدن برجام است، توافق هسته ای، صنعت نفت ایران را متحول کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۰  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند، انتقال درآمدهای صادرات نفتی و غیرنفتی به کشور، فعال شدن خط اعتباری و افزایش سه برابری صادرات نفت به هند را از جمله دستاوردهای برجام دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۰  
آغاز برداشت نفت از میدان های مشترک یاران جنوبی و آذر و راه اندازی پروژه تلمبه خانه غرب کارون، طرح هایی است که تا پایان امسال به بهره برداری می رسند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۲  
واردات نفت کره جنوبی از ایران در ماه دسامبر سال 2016 میلادی نسبت به سال پیش از آن از حدود 650 درصد رشد برخوردار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۷  
صادرات میعانات گازی ایران به کره جنوبی نه تنها کاهش نیافته بلکه افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۷  
سرپرست مدیریت پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران از امضای 4 قرارداد بومی سازی انواع لوله (جداری بدون درز و با درز، لوله های مغزی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۵۱  
شانا _ گروه عکس: سوخت رسانی به روستاهای فاقد گاز استان اردبیل، یکی از اولویت های مهم کاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در فصل سرما است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۱  
آمارهای تجاری نشان می دهد که در سال گذشته میلادی، واردات نفت خام هند از ایران به رقمی بی سابقه افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۱  
وزیر نفت در هفت حکم جداگانه اعضای اصلی و علی البدل هیئت مدیره شرکت بهینه سازی مصرف سوخت را منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۱  
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش تولید و صادرات نفت ایران، پیروزی در اجلاس های اخیر اوپک و غیره را می توان از نتایج برجام دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۱  
مجموع کل تولید واقعی صنعت پتروشیمی از ابتدای امسال تا ابتدای دی ماه، با 74 درصد ظرفیت اسمی به بیش از 37 میلیون و 600 هزار تن رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۱  
در پی توافق تولیدکنندگان نفت عضو و غیر عضو اوپک برای کاهش تولید، شرکت های آمریکایی امیدوار بودند بتوانند تولید خود را افزایش دهند، اما آمارهای جدید نشان می دهد در این مسیر با چالش رو به رو شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۱  
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از بررسی مجدد امکان اجرای طرح های صنعت پتروشیمی با پیشرفت کمتر از 10 درصد و غیرفعال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۳  
مهندس بیژن زنگنه با صدور احکام جداگانه ای اعضای کارگروه تشخیص عدم مغایرت مصوبات هیئت مدیره شرکت ملی نفت با قوانین، مقررات و سیاست ها و راهبردهای وزارت نفت را منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۳  
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت با بیان این که برجام به ما حق انتخاب داد، گفت: با تحولات صنعت نفت بعد از برجام ضریب امنیت ملی افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۷  
قیمت نفت ایران در بازارهای جهانی پس از چند هفته روند افزایشی در پی توافق کشورهای عضو و غیرعضو اوپک در هفته نخست سال 2017، اندکی کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۱  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند تا از این پس وزارتخانه های نفت، نیرو و سازمان انرژی اتمی از پیمانکاران بومی واجد شرایط در پروژه های خود و با شرایط برابر استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۱  
رئیس پیشین انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت با بیان این که برای پروژه های صنعت نفت باید 108 میلیارد دلار سرمایه گذاری شود، گفت: در سال نخست باید 20 تا 25 میلیارد دلار سرمایه جذب کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۱  
رئیس انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت تاکید کرد که ایران باید هاب صادرات تجهیزات فنی در منطقه باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۶  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران از نیاز صنعت پتروشیمی به 55 میلیارد دلار سرمایه گذاری تا 10 سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۳  
وزیر نفت از پیام تسلیت دبیرکل اوپک به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۸  
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با پیش بینی رشد 10 درصدی برای صادرات محصولات پتروشیمی کشور تا پایان امسال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۸  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، علی امیرانی را به عنوان سرپرست مدیریت صادرات گاز ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۸  
مجری فازهای 21 و 20 پارس جنوبی گفت: سکوی فاز 21، هیچ گونه محدودیتی در ارسال منابع گازی به پالایشگاه خشکی این فازها ندارد و روزانه حدود 27 میلیون متر مکعب گاز از این سکو به بخش خشکی ارسال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۸  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم می توانند با مصرف صحیح و آگاهانه و کاهش حداقلی دمای منازل خود، به تامین گاز پایدار به ویژه در مناطق سردسیر کشور کمک کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۳  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند گفت: این پالایشگاه از ابتدای امسال تاکنون چهار میلیارد و 480 میلیون و 23 هزار لیتر بنزین یورو 4 تولید کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۹  
شانا _گروه عکس: سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی انرژی عصر روز دوشنبه (21 دی ماه) با حضور غلامرضا منوچهری، معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی، مدیران شرکت های نفت و گاز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۴  
معاون امور مهندسی و توسعه مدیرعامل شرکت ملی نفت با تشریح فرصت ها و چالش های پیش روی صنعت نفت در سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی انرژی کیش ...
مشاهده نتایج بیشتر...