دوشنبه ۱۱ فروردینساعت ۰۲:۳۳Mar 2020 30

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی - شانا (shana.ir)

 
شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 اردیبهشت 1396 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 بهمن 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 1 فروردین 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 2 فروردین 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 4 فروردین 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 5 فروردین 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 6 فروردین 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 7 فروردین 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 8 فروردین 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 9 فروردین 1399 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 10 فروردین 1399 
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز در حکمی، سیدمحمد سراجی را به عنوان مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی گاز ایران منصوب کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت سامانه خوداظهاری پایش، غربالگری و پیشگیری از شیوع بیماری کووید 19 را راه اندازی کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از اعطای مشوق های سوختی به فعالان بخش حمل ونقل اینترنتی کالا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
بازار انرژی در سال های اخیر به واسطه حضور بازیگران جدید دستخوش تحولات جدی شده است. یکی از این بازیگران جدید، ایالات متحده آمریکا است که با تولید نفت شیل، بازارهای جهانی را تحت تأثیر قرار داده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
برخی منابع اعلام کردند که مازاد عرضه جهانی نفت خام سبب شده است معامله گران نفتکش های بیشتری را برای ذخیره سازی روی دریا رزرو کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام اوپکی از پاسخ منفی اعضای اوپک به پیشنهاد وزیر انرژی و معادن الجزایر به عنوان رئیس دوره ای این سازمان برای برگزاری نشست فوق العاده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیران مناطق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی میاندوآب و خراسان شمالی از توزیع برخی اقلام بهداشتی از جمله ماسک و دستکش لاتکس در میان کارکنان جایگاه ها خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از استمرار اقدام های این شرکت برای مقابله با کرونا در دو سطح شرکتی و مناطق و شهرهای همجوار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
پالایشگاه تهران همسو با اهداف مسئولیت اجتماعی خود در کنار تولید دیگر فرآورده های نفتی و تامین سوخت کشور با تولید موادضدعفونی کننده به کمک دیگر جهادگران شتافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بالغ بر 11 هزار و 890 نفر از کارکنان عملیاتی و پشتیبانی شرکت ملی حفاری ایران به منظور اقدام های پیشگیرانه و مقابله ای با ویروس کرونا پایش شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
شرکت های خطوط لوله ایالات متحده از شرکت های حفاری این کشور خواستند تولید خود را مهار کنند، چرا که مخازن نفتی در حال مملو شدن هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: جایگاه های عرضه سوخت طبق دستورالعمل های ابلاغی باید عملیات توزیع سوخت را به صورت ایمن، پایدار و شبانه روزی (24ساعته) و بدون وقفه به انجام رسانند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سقوط تقاضای جهانی نفت در پی شیوع ویروس کرونا بسیاری از پالایشگاه های نفتی جهان را به تعطیلی می کشاند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد که رشد تقاضای جهانی نفت در پی همه گیری جهانی ویروس کرونا در حال سقوط آزاد است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مشترکان شرکت گاز استان کردستان در سال 98 با مصرف 3 میلیارد و 15 میلیون و 542 هزار مترمکعب گاز طبیعی، قدم به سال نو گذاشتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از رسیدن میانگین روزانه مصرف بنزین کشور به روزانه 49 میلیون لیتر خبرداد و تاکید کرد: هیچ برنامه ای برای تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت کشور وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
گروهی از سناتورهای جمهوریخواه آمریکا خواستار کناره گیری عربستان از عضویت در سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: رونق اقتصاد و جهش تولید در دوران تحریم با تقویت صنایع پتروشیمی میسر است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز خراسان رضوی گفت: با هدف تقویت امکانات درمانی جامعه پزشکی و ارتقای سلامت عمومی شهروندان در مقابله با ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون انرژی روسیه معتقد است تصمیم برخی اعضای اوپک برای افزایش عرضه نفت سبب کاهش بیش از حد قیمت این کالا در بازارهای جهانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عربستان اعلام کرد که هیچ مذاکره ای درباره توافق جدید نفتی با روسیه نداشته است، این در حالی است که مقام های روس از مذاکرات برای پیوستن کشورهای بیشتر به توافقی جدید در قالب اوپک پلاس سخن گفته اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
گلدمن ساکس پیش بینی کرد تقاضای جهانی نفت در ماه مارس 10 میلیون و 500 هزار بشکه کاهش می یابد و در آوریل این رقم بیشتر خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
وزارت انرژی آمریکا از لغو برنامه خرید نفت خام برای ذخیره سازی راهبردی این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در تماس تلفنی با وزیر نفت دستورهای لازم را برای تامین بنزین مورد نیاز مسافران صادر و تأکید کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه اعلام کرد توافق جدید سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش موسوم به اوپک پلاس ، در صورت پیوستن دیگر کشورها برای رفع مشکل تقاضا، امکان پذیر است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۲۱:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فکر می کنید مهم ترین رویداد نفتی سال 98 چه بوده است؟ کشف مخازن هیدروکربوری جدید؟ پیشرفت قابل توجه در توسعه پارس جنوبی؟ اجرای پروژه های نگهداشت و افزایش توان تولید نفت؟ یا تداوم تولید و صادرات در ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سالی که گذشت، صنعت پالایش نفت کشور در مسیر توسعه و خودکفایی گام های مهمی برداشته و در این زمینه افزون بر وزارت نفت با سازمان ها و وزارتخانه های دیگر نیز تفاهمنامه همکاری امضا کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران از تحویل 61 میلیارد مترمکعب گاز به نیروگاه ها در سال 98 خبر داد و گفت: شرکت ملی گاز پروژه هایی تعریف کرده است تا گاز را از مبادی تولید به نقاط مختلف کشور برساند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: هیچ برنامه ای برای تعطیلی جایگاه های عرضه سوخت در کشور وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس از تامین 10 هزار لیتر سوخت رایگان برای استفاده آمبولانس های خدمت رسان برای مقابله با ویروس کرونا در سطح منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، سی ان جی را نسبت به دیگر سوخت های مایع از جمله بنزین در هنگام وقوع سانحه ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
آخرین شرایط و اقدام های مناطق و ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در نشست کمیته راهبردی سلامت شرکت نفت فلات قاره ایران که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور مسئولان 6 منطقه عملیاتی برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خواستار توجه جدی شرکت های نفتی به اجرای دستورعمل های وزیر نفت برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در پارس جنوبی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر انرژی ایالات متحده آمریکا اعلام کرد که اتحاد واشینگتن و ریاض یکی از ایده های در حال بررسی است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
درخواست صنایع نفتی آمریکا برای کاهش مقررات سختگیرانه در زمان شیوع ویروس کرونا و انتصاب نماینده ویژه انرژی واشینگتن در عربستان از تلاش های ایالات متحده برای رهایی از شر قیمت های پایین نفت به شمار می ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ اس یی) و دبیر کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: تولید و توزیع مواد ضدعفونی کننده با هدف پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا با جدیت ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از تکمیل عملیات حفاری چاه شماره 474 در میدان نفتی مارون با به کارگیری دستگاه حفاری 93 فتح خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بیش از 13 هزار مترمربع اسپان باند از سوی شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در منطقه پارس جنوبی توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
یک موسسه مشاوره انرژی پیش بینی کرد که هزینه سالانه پروژه های جدید نفت و گاز در سال 2020 میلادی تا 68 درصد کاهش می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی منابع اعلام کردند که با وجود شکست توافق اوپک و متحدانش موسوم به اوپک پلاس ، صادرات نفت عربستان هنوز افزایش نیافته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در تشریح عملکرد پارسال این شرکت گفت: تحریم ها اثر چندانی بر تولید پایدار گاز نداشت و توانستیم شرایط خوبی را در تامین گاز داشته باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تیم حدود 70 نفری تأسیسات بهره برداری خشکی منطقه عملیاتی لاوان عهده دار فعالیت مهمی در آماده سازی نفت خام خلیج فارس هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
گازرسانی به بخش های مختلف مصرف در سال های گذشته با روند رو به رشد همراه بوده و در کمتر از 6 سال شاهد ثبت رکوردهای بی نظیر در این حوزه بوده ایم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 7 و 6 دقیقه امروز (سه شنبه، پنجم فروردین ماه) به 27 دلار و 65 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 24 دلار و 12 سنت رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار کنگان از تلاش های وزارت نفت به منظور نجات جان هموطنان گرفتار در مناطق سیلابی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ضمن تاکید بر اجرای دستورعمل های وزیر نفت برای مقابله با بارندگی های سیل آسا در استان بوشهر گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که سیل روز یکشنبه (سوم فروردین ماه) در منطقه عسلویه آسیبی به شبکه گازرسانی وارد نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مجری طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی گفت: با وجود بارندگی های اخیر، پالایشگاه این فاز با تولید و ارسال گاز به خط سراسری، با ظرفیت کامل در مدار تولید قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
دیدار عیدانه امسال مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب با کارکنان عملیاتی این شرکت، ساعاتی پس از تحویل سال، به علت خطر شیوع کرونا به صورت تله کنفرانس برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
توصیه های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز؛ نحوه استفاده از وسایل نقلیه/ قسمت چهارم
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز ملی شدن صنعت نفت عملیات هیدروتست مخازن در حال تعمیر ذخیره سازی نفت خام پایانه خارک آغاز و در حال آبگیری و آزمایش است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
در پی اعلام آمادگی تولیدکنندگان نفت شیل در آمریکا برای کاهش تولید، واشینگتن قرار است با هدف کمک به بهبود شرایط بازار نفت در بحبوحه جنگ نفتی با اوپکی ها مذاکره کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
پیام وزیر نفت و معاونانش به مناسبت گرامیداشت ملی شدن صنعت نفت و نوروز 99، ایستادگی نفتی ها در مقابل کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مجری طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی از پایان نصب سازه های جانبی سکوی اقماری 13C خبر داد و گفت: عملیات نصب پل ارتباطی و سازه مشعل این سکو، توسط شناور SEA PAD ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۸:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان اینکه در سال 98 صنعت نفت در شدیدترین تحریم تاریخی قرار گرفت و فشارها از هر سو بر اقتصاد کشور ما وارد شد، گفت: حماسه اداره اقتصاد کشور بدون نفت در سال 98 تحقق یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۰۷:۵۰   + ۲۶۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی سال 1399 را سال جهش تولید نامگذاری کردند و خطاب به دست اندرکاران تأکید کردند: جوری عمل کنید که با جهش تولید، تغییری محسوس در زندگی مردم به وجود آید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
60 لیتر سهمیه بنزین فروردین ماه خودروهای شخصی بدون هیچ گونه تغییری، ساعت 24 امشب (پنجشنبه 29 اسفندماه) در کارت های هوشمند سوخت شارژ می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر پروژه های حفاری 6 + 8 حلقه چاه اکتشافی خشکی در شرکت ملی حفاری گفت: تجمیع متراژ حفاری چاه ها در اجرای دو پروژه به 26 هزار و 400 رسید که منطبق با برنامه تعریف شده از سوی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار بوشهر از وزیر نفت برای همکاری به منظور مقابله با ویروس کرونا در منطقه پارس جنوبی تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
آخرین سکوی طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی با ظرفیت برداشت روزانه 14 میلیون و 200 هزار مترمکعب گاز غنی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در پیامی، فرارسیدن نوروز باستانی و سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در پیامی، فرارسیدن سال نو را به همه کارکنان پرتلاش این شرکت در اقصی نقاط کشور و خانواده های آنان تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی فرا رسیدن نوروز 1399 را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی 1399 را تبریک گفت و از تلاش های کارکنان این شرکت برای تولید و توزیع مستمر سوخت کشور به ویژه در بحران ها ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: سهمیه سوخت خودروهای شخصی تا 6 ماه و تا سقف 360 لیتر قابل ذخیره است و مردم در این باره هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
همه چیز از یک خواست ملی شروع شد و البته این خواست در مجلس شکل گرفت. حدود 15 سال از قرارداد 1933 میلادی که با سال 1312 خورشیدی مصادف شده بود، می گذشت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از ارتقای رتبه سازمانی کارکنان شاغل در سکوهای دریایی این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در پیامی، سالروز ملی شدن صنعت نفت و فرا رسیدن بهار طبیعت را به کارکنان صنعت نفت تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر نفت در پیامی با گرامیداشت روز ملی شدن صنعت نفت و تبریک نوروز گفت: صنعت نفت ایران سال 1398 از آغاز تا پایان ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های نفت و گاز آمریکا در پی سقوط قیمت نفت خام روند کاهش بودجه و هزینه های خود را آغاز کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و پاکسازی منطقه پارس و محیط پیرامونی آن، در مرحله دوم مقدار 22 هزار لیتر مایع ضدعفونی کننده آب ژاول غلیظ توزیع کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از کاهش میانگین مصرف روزانه بنزین کشور به 68 میلیون لیتر هم زمان با شیوع ویروس کرونا و کاهش ترددهای درون و برون شهری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
‫رئیس اچ اس یی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: این شرکت از آغاز شیوع ویروس کرونا در کشور اقدام های مؤثری برای پیشگیری از شیوع این ویروس در سطح اماکن اداری ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس تصمیم گیری های جدید مدیران نفتی در پایتخت انرژی کشور، از ورود کارکنان صنایع نفت و گاز و پتروشیمی از استان های گیلان، مازندران و شهرهای اصفهان، اراک و مشهد به عسلویه ممانعت خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون ضمن تحقق 106 درصدی برنامه تولید خود در سال 98، مسئولیت های اجتماعی را نیز در سالی که گذشت، بیش از پیش در کانون توجه قرار داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دور اتکا به درآمدهای نفتی را در سال 99 خط بکشید. منظورم الف- درآمدهای حاصل از نفت خام ناچیزی است که ممکن است شرکت نفت از راه های مختلف بتواند بفروشد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر نفت دستورعمل دورکاری در شرایط ویژه کارکنان را ابلاغ و تأکید کرد: هدف از موافقت با دورکاری در شرایط ویژه کنونی، اعمال نوعی قرنطینه خانگی و کاهش تماس هاست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
پالایشگاه گاز ایلام در راستای اهداف راهبردی و با بهینه سازی مصرف سوخت و استفاده مناسب از منابع، اقدام های قابل توجه و مؤثری در حوزه انرژی و حفظ محیط زیست انجام داده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز از شتاب گازرسانی به بخش کشاورزی این استان از محل صرفه جویی 30 میلیون لیتری سوخت مایع خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با تأکید بر اینکه در زمینه نفت، گاز و فرآورده در سال 98 کارهای بسیار بزرگی در کشور انجام شد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در مناطق عملیاتی این شرکت مشاهده نشده است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد که تولید نفت شیل این کشور در ماه آوریل به رکورد 9 میلیون و 80 هزار بشکه در روز می رسد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان از افزایش مصرف سی ان جی و کاهش مصرف سوخت مایع بنزین و نفت گاز در استان همدان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران گفت: با تدابیر ویژه برای مقابله با ویروس کرونا، هم اکنون همه قراردادهای عملیاتی ژئوفیزیکی و حفاری اکتشافی با وجود کاهش نفرات فعال در منطقه در حال انجام است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی کارون تأکید کرد: روند تولید و تحویل آب ژاول در این مجتمع در ایام نوروز نیز ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
موسسه مشاوره وودمکنزی اعلام کرد که سقوط قیمت نفت می تواند 20 درصد از بودجه فعالیت های اکتشافی برزیل را کاهش دهد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
پنجمین نشست کارگروه شرکت گاز استان البرز برای مقابله با ویروس کرونا، به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان غربی از 1337 مورد بازرسی، نشت یابی و آزمون های مختلف در سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت انرژی عربستان اعلام کرد که صادرات نفت این کشور در ماه مه سال 2020 میلادی از 10 میلیون بشکه در روز فراتر می رود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
هالیبرتون اعلام کرد که با توجه به کاهش سرمایه گذاری ازسوی شرکت های تولیدکننده نفت شیل، این شرکت خدمات حفاری سه هزار و 500 کارمند خود را به مرخصی می فرستد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
توصیه های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز؛ از نخوردن تنقلات از ظرف مشترک تا نحوه تعویض لباس / قسمت اول
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۰    
توصیه های کرونایی مناطق عملیاتی نفت و گاز؛ نحوه تعویض لباس ها پس از پایان کار / قسمت دوم
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر نفت عراق در نامه ای خواستار نشست اضطراری اوپک و غیراوپک شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 6 و 8 دقیقه امروز (چهارشنبه، 28 اسفندماه) به 29 دلار و 7 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 27 دلار و 8 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شهرهای عسلویه و نخل تقی هم زمان با مراکز صنعتی پارس جنوبی از سوی سازمان منطقه ویژه پارس با همت گردان جنگ نوین منطقه چهارم دریایی سپاه پاسداران و همکاری فرمانداری شهرستان عسلویه ضدعفونی می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که بر اساس تمهیدات در نظر گرفته شده به واسطه شیوع ویروس کرونا، مردم تا سه ماه برای پرداخت مبلغ قبض گاز خود فرصت دارند.
مشاهده نتایج بیشتر...