سه شنبه ۲۹ مردادساعت ۰۳:۵۰Aug 2019 20

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی - شانا (shana.ir)

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 اردیبهشت 1396 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 بهمن 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 اردیبهشت 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 خرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 31 تیر 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 1 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 2 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 3 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 4 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 5 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 6 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 7 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 8 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 9 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 10 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 11 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 12 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 13 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 14 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 15 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 16 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 17 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 18 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 19 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 22 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 23 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 24 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 25 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 26 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 27 مرداد 1398 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 28 مرداد 1398 
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران، طرح ها و پروژه های در حال اجرای این شرکت با همکاری بخش خصوصی را تشریح کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با تاکید بر اینکه فروش نفت ایران توسط هیچ نهاد بین المللی تحریم نشده است، گفت: ایران متعهد به تصمیم های اتحادیه اروپا نیست و اروپا نیز به دنبال تحمیل تصمیم های خود به هیچ عضو خارج از ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قیمت نفت دوباره کاهش یافته است و این مسئله برندگان و بازندگانی دارد. کشورهای صادرکننده نفت در حال کاهش درآمد و از دست دادن ثروت های خود هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
عباس اسدروز، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از انتخاب چهار دریانورد این شرکت به عنوان دریانوردان نمونه کشور برای نخستین بار در تاریخ فعالیت این شرکت خبر داد و آن را به فعالان این عرصه در شرکت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
ادامه درگیری در خاورمیانه سبب شده است میدان های نفتی عربستان در معرض حمله نیروهای یمنی قرار گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از بهره برداری پروژه های مختلف صنعت نفت و گاز در هفته دولت خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان و تجهیزات پلیمری ایران اظهار کرد: اعضای این انجمن در سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست توانمندی های خود را از لحاظ کیفی و کمی برای رقابت با رقبای خارجی خود اثبات می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اجرای طرح های شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از نصب برج پروژه تغلیظ گازهای اسیدی در این مجتمع با بهره گیری از توان متخصصان ایرانی و با هدف حفظ محیط زیست خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
یک مؤسسه مشاوره پیش بینی کرد که در سال جاری میلادی تولید گاز منطقه خاورمیانه از روسیه فراتر می رود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
چهارمین نشست رصد فناوری های نوین تاثیرگذار بر صنعت نفت با معرفی فناوری نو برای انگیزش چاه های نفتی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون با اشاره به رویکرد این شرکت در صیانت حداکثری از محیط زیست اعلام کرد: هم اکنون بیش از 88 درصد گازهای همراه موجود در مناطق عملیاتی این شرکت جمع آوری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
عربستان برخلاف انتظار برخی، برای کاهش تولید نفت به منظور کمک به قیمت ها تمایل چندانی ندارد. پس از آنکه یکی از مسئولان عربستانی اعلام کرد این کشور استمرار کاهش تولید نفت را تحمل نمی کند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک تحلیلگر صنعت نفت اعلام کرد که سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) باید تولید روزانه خود را یک میلیون بشکه دیگر کاهش دهد تا به رشد قیمت نفت کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه توقیف مجدد نفتکش آدریان دریا را تهدید کشتیرانی آزاد دانست و گفت: در این باره هشدارهای لازم به مقام های آمریکایی داده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شانا _ گروه فیلم: رضا دهقان، معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران، فرخ علیخانی، معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران، تورج دهقانی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، محمد سقایی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 6 و 25 دقیقه امروز (دوشنبه، 28 مردادماه) به 59 دلار و 28 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 55 دلار و 42 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
وزارت نفت عراق اعلام کرد که این کشور تولید داخلی بنزین و گازوئیل را افزایش داده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نهاد نظارت بر صنعت نفت نروژ اعلام کرد که کاهش تولید نفت این کشور در ماه ژوئیه امسال کمتر از پیش بینی ها بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر نفت بخشنامه تقویت پایش داخلی مالی را به منظور تقویت کنترل های داخلی و صیانت از بیت المال ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مجری طرح ازدیاد برداشت میدان اهواز در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب می گوید: راهکارهای ازدیاد برداشت در میدان اهواز در قالب قرارداد توسعه فناورانه ای که با پژوهشگاه صنعت نفت امضا شد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: با اجرای اقدام هایی از جمله فروش گازهای مشعل، بهسوزی مشعل ها و استفاده از دستگاه های فرآورش سیار، برنامه این شرکت برای مقابله حداکثری با گازسوزی دنبال می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز در دیدار با اعضای انجمن استصنا، بهینه سازی استاندارد کالاهای مورد نیاز صنعت گاز را از اولویت های این صنعت عنوان و بر لزوم حذف مقررات دست وپاگیر تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران به تشریح نقش نفت در مهار بحران سیل خوزستان پرداخت و گفت: همبستگی و تلاش جمعی همه سازمان ها و نهادهای مرتبط سبب شد این بحران با حداقل خسارت ها مدیریت شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
حمله پهپادهای یمنی سبب آتش سوزی در یک میدان نفتی در عربستان شد، اما بر تولید این میدان تأثیری نگذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
بهره مندی از دستگاه فرآورش سیار نفت (MOT) در سال های اخیر، سبب جلوگیری از سوزاندن معادل 1.4 میلیون بشکه نفت خام در مناطق عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
در نشست مشترک مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و رئیس پژوهشگاه صنعت نفت بر ضرورت گسترش همکاری های دو جانیه تاکید شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تشدید تحریم های آمریکا ضد ونزوئلا سبب شد بزرگ ترین شرکت انرژی چین از واردات نفت از ونزوئلا عقب نشینی کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به دنبال اجرای طرح کدینگ کارت سوخت از دهم خرداد ماه امسال در سیستان و بلوچستان، تاکنون بیش از 68 هزار کارت مهاجر در منطقه زاهدان شناسایی و از طرح خارج شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۵    
یک شرکت خدمات حفاری اعلام کرد که شمار دکل های حفاری نفت در آمریکا هفته گذشته برای نخستین بار از ماه ژوئن امسال تاکنون افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
پژوهش و فناوری در دنیای امروز بدون تردید کلید پیشرفت هر صنعت و به دنبال آن هر کشور است. صنعت پتروشیمی به عنوان صنعتی که نقشی اساسی در اقتصاد کشور دارد، از این قاعده مستثنا نیست ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
امروزه مسئولیت اجتماعی بنگاه ها نه تنها بخش مهمی از ادبیات و فرهنگ شرکت ها را به خود اختصاص داده است، بلکه بخشی از بحث های آکادمیک، مجامع حرفه ای، سازمان های غیردولتی، مصرف کنندگان، کارکنان ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح اساسنامه شرکت ملی گاز ایران با تقاضای جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به کمیسیون انرژی مجلس ارجاع شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، عملکرد این شرکت را در چهار ماه نخست امسال تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب گفت: باید فرهنگ اچ اس یی را در سازمان نهادینه کنیم تا شاهد حداقل حوادث باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
عملیات تعمیرات اساسی خط انتقال 20 اینچ چشمه خوش به اهواز 3 براساس نتایج حاصل از توپکرانی هوشمند در نقاط بحرانی که بیشتر در کیلومتر 50 تا 75 پراکنده بود، انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به رغم وقوع سیل گسترده در خوزستان، موفق به تحقق بیش از 100 درصدی تولید نفت خام شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با هدف صیانت از محیط زیست و عمل به مسئولیت های اجتماعی، پنج باب آبشخور حیات وحش در منطقه عملیاتی پارسیان احداث کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۲    
تولید نفت روسیه در ماه اوت امسال به 11 میلیون و 320 هزار بشکه در روز رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر نفت فاز نخست انتقال و توسعه فناوری بخش بالادست شامل بهبود تولید و ازدیاد برداشت در 20 میدان نفتی و گازی شامل 52 مخزن با همکاری 9 دانشگاه و مرکز تحقیقاتی را به عنوان اولویت کاری فعلی معاونت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
نصب و راه اندازی دو دستگاه فوم دوزینگ به روش مهندسی معکوس پایان یافت و این دستگاه ها در مدار سامانه مهار آتش مخازن دهگانه نفت منطقه خارک قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر نفت در حکمی محمدرضا مقدم را به عنوان مشاور خود منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اداره تعمیرات برق منطقه عملیاتی تنگ بیجار/ نفت شهر شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، موفق به طراحی و ساخت دستگاه تست شیرهای ایمنی اتوماتیک شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت نیجریه قصد دارد تا سال 2023 میلادی تولید نفت خود را به 3 میلیون بشکه در روز برساند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تولید نفت خام 14 عضو اوپک بر اساس گزارش منابع ثانویه در ماه ژوئیه (تیر - مرداد) روزانه 246 هزار بشکه کاهش یافت و به 29 میلیون و 609 هزار بشکه در روز رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
ششمین عرضه نفت خام سنگین شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین الملل بورس انرژی با قیمت پایه 52 دلار و 81 سنت برای هر بشکه انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
قیمت نهایی شاخص نفت خام برنت دیروز (جمعه، 25 مردادماه) به 58 دلار و 64 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 54 دلار و 87 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سه بسته دیگر از بسته های طرح نگهداشت و افزایش توان تولید 28 مخزن شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با 3 هزار و 900 میلیارد تومان اعتبار نهایی و قراردادهایش به زودی امضا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: تعهد و الزام داریم ظرف سه سال گازهای مشعل را جمع آوری کنیم و افزون بر آن مباحث مدیریت پسماند را با روش های نو توسعه دهیم و فراگیر کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
تعمیر تاج دو حلقه چاه (SOLID BLOCK) از چاه های منطقه عملیاتی سراجه قم (چاه های شماره 11 و 14) بدون استقرار دکل تعمیراتی، در مجموع 178 میلیارد و 636 میلیون ریال صرفه جویی اقتصادی به همراه داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تبیین اولویت اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران آغازگر اخبار این هفته صنعت نفت بود، اخبار میدان های غرب کارون جایگاه پررنگی در خبرها داشت. ترس از آینده بازار نفت در تحلیل های نفتی مشهود بود ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون تولید شرکت ملی نفت ایران پیشرفت ها در طرح تحویل و تحول میدان های غرب کارون را از دیدگاه فنی و عملیاتی قابل قدردانی دانست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۱:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سومین سکوی گازی فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی، عصر امروز (چهارشنبه، 23 مردادماه) در یارد شرکت صنعتی دریایی ایران بارگیری شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئوس رویکردهای سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در حوزه های مختلف صنعت پتروشیمی با حضور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مدیران ارشد این شرکت بررسی و راهبردهای اساسی تبیین ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مجری طرح ساخت خط لوله انتقال نفت گروه-جاسک گفت: تولیدات داخلی باید در مسیر کیفی شدن گام بردارند و این مهم به همت متخصصان داخلی محقق خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
تولید تمام ایرانی خط لوله 42 اینچ انتقال نفت گوره-جاسک، از خروج بیش از 200 میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری و زمینه رونق کسب وکار سازندگان داخلی را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت عربستان اعلام کرده است که برای حمایت از قیمت نفت هر کاری لازم باشد انجام می دهد. اگر او به حرف خود پایبند باشد، باید انتظار داشته باشیم که در نشست آینده سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ایران درگیر یک جنگ تمام عیار در برابر یک تروریسم همه جانبه اقتصادی است، این نه موضوع عجیبی است و نه تازه. یک هدف این تروریسم اقتصادی افزایش نارضایتی عمومی جامعه ایران، بیکاری و گسترش فقر است. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران فعالیت های صنعت نفت در مسیر اجرای طرح ملی انتقال نفت خام گوره به جاسک را تشریح و اعلام کرد: فعالیت های در حال اجرا ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت بر اجرای به موقع طرح انتقال نفت گوره - جاسک تاکید کرد و گفت: با توجه به سیاست های کشور، اجرای این طرح ملی در زمان بندی مقرر بسیار حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تولید خودرو در جهان سریع ترین افت خود را در دوران پس از بحران اقتصادی تجربه می کند و این مسئله بر مصرف نفت تأثیر منفی می گذارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
500 تن نفت سفید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، امروز برای فروش در بازار داخلی در بورس انرژی عرضه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: بعضی کشورهای نفتی خاورمیانه به آمریکا بیشتر احتیاج دارند تا آمریکا به آنها.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
پالایش نفت در چین در ماه ژوئیه امسال نسبت به پارسال افزایش یافت، اما همچنان با رکورد خود فاصله دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
قیمت سبدنفتی اوپک روز سه شنبه (22 مردادماه) 59 دلار و 47 سنت برای هر بشکه ثبت شد و نسبت به روز دوشنبه یک دلار و 51 سنت افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نفتکش های فعال در حمل فرآورده های نفتی یارانه ای در استان زنجان، به سامانه مسیریاب حرکت نفتکش ها (GPRS) تجهیز شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی گفت: ایران با سرمایه گذاری های فراوانی که در صنعت متانول کرده است، می تواند نقش تأثیرگذاری در تولید پروپیلن جهان داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
جنگ تجاری جلو عبور قیمت شاخص نفت خام برنت از حدود 60 دلار را می گیرد، مگر اینکه سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) تولید خود را به شدت کاهش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مدیران پیشکسوت صنعت نفت شیل آمریکا از دیگر تولیدکنندگان نفت شیل و اوپک خواست تولید خود را کاهش دهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
وزارت نفت تصمیم گرفته است از استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان نفتی به طور ویژه حمایت کند و برنامه مفصلی در این بخش دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۴    
شانا _ گروه فیلم: ابراهیم طالقانی، مدیر امور پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران از برنامه ریزی برای اجرای 25 طرح کلان پژوهشی با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر امور پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران از برنامه ریزی برای اجرای 25 طرح کلان پژوهشی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست طرح توسعه میدان یاران شمالی در شرکت متن، از تثبیت پمپ درون چاهی (ESP) در چاه شماره 4 این میدان مشترک خبر داد و گفت: با تثبیت و راه اندازی دائمی این پمپ ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
قیمت شاخص نفت خام برنت در ساعت 4 و 46 دقیقه امروز (چهارشنبه، 23 مردادماه) به 60 دلار و 95 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی آی آمریکا به 56 دلار و 64 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۷۰ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران طی اطلاعیه ای تازه ترین شرایط صدور کارت هوشمند سوخت را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
کتاب نگرش تحلیلی در صنعت پتروشیمی تألیف محمدحسن پیوندی رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده مطالعات مخازن و توسعه میدان های پژوهشگاه صنعت نفت گفت: مطالعه روی مخازن و روش های ازدیاد برداشت با هدف افزایش بهره وری و با بهره مندی از روش های نو علمی و فنی در این پژوهشکده دنبال می ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور گاز، سرمایه انسانی را از مهم ترین و اصلی ترین منابع یک سازمان برشمرد که نیازمند توجه در همه شرایط و لحظه هاست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در بازدید از منطقه سه عملیات انتقال گاز گفت: مناطق انتقال گاز ایران باید متناسب با ظرفیت و توان خود، به قطب های تخصصی بدل شوند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تقویت موضع روسیه در برابر اوپک به دلیل افزایش ثروت این کشور سبب شده است موازنه قدرت نفتی تغییر کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پالایش نفت گفت: با تکیه بر توان داخلی و تولید فرآورده های با کیفیت داخلی، از آذرماه سال گذشته حتی یک لیتر سوخت نیز به کشور وارد نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
روزمره اقتصادی کشور سخت می گذرد؛ چنان که می بینید و می دانیم. در این شرایط آیا گوش شنوایی هست تا از ثروت پنهان کشور که به حال خود رها شده است برایتان بنویسم؟ ثروتی که حواس مان نباشد همسایه مان به ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
در هفته های اخیر، تنش ها در منطقه خلیج فارس به عنوان مهم ترین شاهراه انرژی جهان افزایش یافته است. مورد هدف قرار گرفتن چهار کشتی در بندر فجیره امارات ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
خط لوله 18 اینچ انتقال نفت چشمه خوش با توجه به قدمت و وقوع سیلاب های فصلی به صورت کامل تعمیر و نوسازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
ریبویلر نمک زدایی منطقه عملیاتی نفت شهر پس از 10 روز تلاش شبانه روزی در این منطقه عملیاتی، تعمیر و بهسازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
فاز نخست یوتیلیتی پتروشیمی لردگان در مدار تولید قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی 521 قلم کالای مورد نیاز صنعت نفت و گاز را ساخته و تعمیر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت نفت فلات قاره ایران، همسو با برنامه های تدوین شده در شرکت ملی نفت ایران در مسیر عمل به مسئولیت های اجتماعی، خدمات موثری را به بومیان منطقه لاوان ارائه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
شرکت پایانه های نفتی ایران به منظور تقویت و افزایش دانش و مهارت کارکنان شرکت، مجوز برگزاری دوره های آموزشی تخصصی را در اولویت قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تحلیلگران اعلام کردند که به دلیل افت قیمت نفت در پی تشدید تنش های تجاری بین آمریکا و چین، ممکن است اوپک تولید خود را بیشتر کاهش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر تلاش برای افزایش برداشت از میدان های مشترک نفتی، گفت: بخش بالادست نفت، نیازمند جذب سرمایه های داخلی و خارجی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سامانه تغذیه پایدار (UPS) ایستگاه تزریق گاز شرکت بهره برداری آغاجاری با صرفه جویی بالغ بر 20 میلیارد ریال تعمیر و بازسازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
در طول یک دهه اخیر، بازار تولید شیل های گازی و نفتی در نقاط مختلف جهان حسابی داغ شده به طوری که هم اکنون بسیاری از کشورها به خصوص آمریکا با خلق یک تکنولوژی جدید تولید و پالایش از ذخایر هیدروکربوری ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت با اشاره به آغاز عملیات اجرایی طرح احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره - جاسک و پایانه مربوطه ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
همزمان با اجرای طرح توسعه کوره 106 الفین و آزمون 90 روزه، افزایش ظرفیت 15 درصدی خوراک گاز و مایع در پتروشیمی جم عملی و اجرایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر نفت کویت اعلام کرد که کشورش به اجرای توافق جهانی کاهش تولید نفت متعهد است.
مشاهده نتایج بیشتر...