جمعه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۲۹Mar 2019 22
 

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی - شانا (shana.ir)

  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۳    
قیمت سبد نفتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) دیروز (دوشنبه، 29 بهمن ماه) بیش از یک دلار افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۸    
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با تاکید بر اهمیت و نقش محوری این شرکت در پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت گفت: در برنامه های روزانه شرکت اولویت کار، توجه به مقوله ایمنی است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸    
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران بر ضرورت سرکشی مدیران منابع انسانی شرکت های تابعه به مناطق عملیاتی تاکید کرد و گفت: این اقدام ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۳    
نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس انرژی از دومین عرضه میعانات گازی پارس جنوبی در رینگ بین الملل بورس انرژی در تاریخ ششم اسفند 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۳    
معاون امور حقوقی و مجلس وزارت نفت با بیان اینکه پس از انتشار نامه 72 نفر از نمایندگان مجلس، وزیر نفت سه اقدام را همزمان انجام داد، گفت: اگرچه فرازهای پایانی نامه این نمایندگان جنبه تهمت و افترا دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸    
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران مقدار ارزش افزوده ایجاد شده از محل ساخت پالایشگاه ستاره خلیج فارس برای کشور را سالانه 800 میلیون دلار اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزارت نفت اجازه انتشار 3 میلیارد دلار اوراق مالی اسلامی با تصویب هیئت وزیران را دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۳    
ترمیم تخصصی آن دسته از کارکنان قراردادی مدت موقت نفت که به طور مستقیم در عملیات تولید و بهره برداری چهار شرکت اصلی وزارت نفت مشغول به کار هستند، پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۸    
جان مینارد کینز، اقتصاددان برجسته انگلیسی معتقد بود سازوکار بازار توان اشتغال زایی در درازمدت را نخواهد داشت و این دولت ها هستند که باید در این حیطه به شکلی تمام قد ورود کنند. ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۳    
قیمت شاخص نفت خام برنت در معاملات امروز (سه شنبه، 30 بهمن ماه) از نقطه اوج خود در روز دوشنبه عقب نشینی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۱    
سومین دوره بازار فناوری و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با حمایت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و پارک علم و فناوری خلیج فارس ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱    
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید عینک سیاسی را از روی چشم برداشت و با شفافیت فعالیت ها را ارزیابی کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۱    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از آغاز فرآیند مناقصات 6 مخزن جدید از طرح نگهداشت و افزایش تولید 28 مخزن این شرکت از امروز (دوشنبه، 29 بهمن ماه) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۸    
وزیر نفت برای بررسی شرایط همکاری ایران و چین در صنعت نفت با علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به پکن همراه شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۱    
چاه شماره- 8 میدان پازنان-1 با انجام اقدام های اصلاحی مناسب مخزنی و درون چاهی و سپس انجام اصلاحیه های استانداردسازی ادوات و اتصالات سرچاهی به دست کارشناسان شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری تولیدی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۰    
مدیرکل فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک وزارت نفت خواستار ارتقای جایگاه و شأن واحد IT و فناوری اطلاعات وزارت نفت شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۰    
آزمایشگاه پتروشیمی پارس موفق به کسب رتبه برتر آزمون بین المللی مهارت تخصصی پروپان مایع و استایرن شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱    
تولید پایدار گاز در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ادامه دارد؛ شرکتی که افزون بر تامین نیاز نیروگاه نکا و پتروشیمی بجنورد، گاز مورد نیاز استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، مازندران ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۵    
گردهمایی سالانه فعالان بخش بالادست صنعت نفت ایران در قالب کنگره بین المللی صنعت حفاری ایران و کنگره بین المللی اکتشاف و تولید ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان، حفظ محیط زیست را به ویژه در تالاب هورالعظیم، مهمترین دغدغه و اولویت این شرکت عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱    
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران ضمن تشریح برنامه های پیش روی این مدیریت در سال 98 از طراحی، توسعه و پشتیبانی بیش از 85 سامانه فعال در حوزه فاوای شرکت ملی نفت ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۱    
میانگین هفتگی قیمت سبد نفتی اوپک در هفته گذشته برای دومین هفته پیاپی افزایش یافت و به بیش از 63 دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۸    
رئیس جمهوری گفت: تحریم های ضد ایرانی سبب توقف حرکت و پیشرفت در کشور نشد و روند توسعه در کشور همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۳    
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از راه اندازی یک ساله فاز 3 پالایشگاه ستاره خلیج فارس با استفاده از منابع داخلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۸    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، احداث پالایشگاه ستاره خلیج فارس را یک شاهکار مهندسی و صنعتی دانست و گفت: با احداث این پالایشگاه میعانات گازی، معادلات انرژی در منطقه تغییر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۸    
وزیر نفت با اشاره به تولید روزانه 76 میلیون لیتر بنزین یورو 4 و 5 در کشور گفت: افزایش 2 برابری و 50 میلیون لیتری تولید بنزین کشور در طول پنج سال با راه اندازی فازهای یکم تا سوم پالایشگاه ستاره خلیج ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۸    
شانا _ گروه عکس: دو طرح مهم پالایشی فاز سوم پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس و پروژه افزایش کمی و کیفی پالایشگاه نفت بندرعباس امروز (دوشنبه، 29 بهمن ماه) با حضور دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۸    
سامانه تخصصی مدیریت نگهداری و تعمیرات (سام نت) به همت کارشناسان اداره مهندسی و برنامه ریزی تعمیرات مدیریت امور مهندسی شرکت ملی حفاری ایران طراحی و رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۸    
تحریم های آمریکا علیه ایران و ونزوئلا سبب شد قیمت نفت در معاملات امروز (دوشنبه، 29 بهمن ماه) به بالاترین حد خود در سال 2019 میلادی برسد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۳    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: اچ اس ئی باید از حالت تزیینی، دستورعمل و صورتجلسه ای خارج و به سمت مطالعات تخصصی سوق داده شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۲۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دو برابر شدن قیمت سوخت تحویلی به پتروشیمی ها در سال آینده موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۸    
طرح بهبود کیفیت بنزین و نفت گاز پالایشگاه بندرعباس که به طور مستقیم برای 650 نفر اشتغال ایجاد کرده و صیانت از محیط زیست یکی از اهداف کلیدی آن است، با حضور رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۱    
مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از نوسازی و راه اندازی دستگاه لوله مغزی سیار 115 در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۶    
مدیرعامل پالایشگاه بندرعباس سودآوری طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت فرآورده های تولیدی این پالایشگاه را سالانه 350 میلیون دلار اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۵    
مهم ترین مؤسسه های پیش بینی کننده قیمت نفت، دورنمای سال جاری میلادی را برای این کالا همراه با کاهش قیمت توصیف کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۰    
نخستین نمایشگاه دائمی خودکفایی و توانمندسازی شرکت انتقال گاز ایران در سال حمایت از کالای ایرانی در منطقه 2 عملیات انتقال گاز (اصفهان) افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۰    
رئیس جمهوری گفت: ایران از نظر گازرسانی بهترین شرایط را دارد، دو استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان در زمینه گازرسانی نیاز به کار ویژه دارند که تا پایان این دولت به شهرستان های این منطقه نیز گاز خواهیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۰    
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: هم اکنون به طور میانگین روزانه 76 میلیون لیتر بنزین یورو و 44 میلیون لیتر گازوئیل یورو در کشور تولید می شود که می تواند ایران را به لحاظ کمیت و ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۵    
وزیر نفت گفت: قیر برای دولت نیست که به کسی رایگان یا غیررایگان بدهیم، پالایشگاه های تهران، تبریز و بندرعباس قیر را واگذار می کنند و قیمت ها نیز تابع بازار است و دست دولت نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند حامل های انرژی در مناطق و بازارچه های مرزی، برای صادرات به قیمت کشورهای همجوار یا به قیمت بورس انرژی عرضه شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند که فروش نفت در بورس انرژی برای سال 98 ماهانه شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۹    
رئیس دستگاه حفاری سنگین 39 فتح شرکت ملی حفاری ایران از ثبت یک هزار و 270 روز کار بدون حادثه در این دستگاه تا نیمه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۹    
مدیر جذب سرمایه و توسعه اقتصادی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از سرمایه گذاری بالغ بر 100 میلیارد دلاری در این منطقه از سال 77 تاکنون خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۹    
وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که با وجود شرایط بحرانی در ونزوئلا، پیشنهادی برای اصلاح توافق جهانی کاهش تولید نفت مطرح نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۴    
روسیه در روزهای نخست ماه فوریه امسال به روند کاهش تولید نفت خود شتاب بخشید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۹    
شانا _ گروه عکس: نشست خبری بهره برداری رسمی از طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت فرآورده های پالایشگاه نفت بندرعباس امروز (یکشنبه، 28 بهمن ماه) با حضور علیرضا صادق آبادی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۴    
2 طرح مهم پالایشی فاز سوم پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس و پروژه افزایش کمی و کیفی پالایشگاه نفت بندرعباس روز دوشنبه (29 بهمن ماه) با حضور رئیس جمهوری به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه بودجه سال 98 کل کشور موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
همیشه در مذاکره با شرکت های آسیایی و اروپایی می گویم که با توجه به علاقه مندی شما برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سهم صندوق توسعه ملی از منابع حاصل از صادرات نفت را 20 درصد تعیین کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۷    
دورهمی کتابخوانی تخصصی با محور مهندسی هزینه در صنعت نفت و گاز ، هشتم اسفند ماه در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۷    
وزیر نفت گفت: آخرین وضع قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی در سفر هفته جاری رئیس مجلس شورای اسلامی به چین که ایشان را همراهی می کنم، بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۱    
ماشین های دوار قلب تپنده تولید نفت، گاز و پتروشیمی است. این ماشین آلات گرچه از منظر تعدادی حدود 15 درصد ناوگان تجهیزات صنعت نفت را شامل می شوند، اما از لحاظ ارزش به دلیل بالا بودن فناوری های ساخت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۱    
طراحی موزه بزرگ صنعت نفت اهواز به منظور نمایش اسناد، تصاویر و راه اندازی کتابخانه تخصصی صنعت نفت در حال اجراست و به این منظور مراحل ثبت ملی مهمانسرای خرمکوشک ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۸    
تولید 14 کشور عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در ماه ژانویه 2019 نسبت به ماه دسامبر، روزانه 797 هزار بشکه کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۸    
2 پروژه طرح بهینه سازی و افزایش ظرفیت تلمبه خانه فجر اسلام برای بهبود کیفیت آب صنعتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون و احداث یک باب مدرسه در حوزه عملیاتی این شرکت افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۵    
دومین سکوی فازهای 22 تا 24 پارس جنوبی پس از بارگیری و انتقال به دریا، عصر روز پنجشنبه (25 بهمن ماه) در موقعیت خود در خلیج فارس نصب شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۲۱:۱۱    
معاون وزیر نفت در امور گاز با اشاره به اینکه گازرسانی به روستاها بسیار دشوار است، اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون 3 هزار روستا از نعمت گاز بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۰    
معاون وزیر نفت در امور گاز گفت: تبدیل تجربیات به فرآیندها و مستند کردن آنها در واگذاری فعالیت ها به بخش های خصوصی کمک خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۱:۵۵    
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۹    
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی اظهار امیدواری کرد که واحد آمونیاک پتروشیمی مسجدسلیمان در سال 98 راه اندازی شود و در سال 99 به تولید پایدار برسد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۴    
وزیر نفت در پیامی شهادت جمعی از کارکنان سپاه پاسداران را در اقدام تروریستی زاهدان به مقام معظم رهبری، غیور مردان سپاه، خانواده معزز شهدا و ملت بزرگ ایران تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۲    
مدیرعامل شرکت پتروپارس خواستار حمایت شرکت ملی نفت ایران و نیکو از این شرکت شد و گفت: نتیجه عملکرد پتروپارس در توسعه بیش از نیمی از فازهای پارس جنوبی قابل مشاهده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۷    
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ملی نفت ایران ضمن تشریح فعالیت های این مدیریت، گفت: 85 سامانه فعال در فاوای نفت پشتیبانی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۲    
شانا - گروه عکس: آیین معارفه حمیدرضا مسعودی به عنوان مدیرعامل جدید پتروپارس و تودیع حمید اکبری با حضور مسعود کرباسیان، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، آیدین ختلان، دستیار ارشد وزیر نفت، محمد مشکین فام ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۷    
مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت پیرو فراخوان طرح استعدادیابی زنان در صنعت نفت که پیشتر اعلام کرده بود، با صدور اطلاعیه ای از کاهش سابقه مورد نیاز بانوان برای شرکت در این فراخوان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۲    
خوزستان فردا میزبان مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و برخی مقام های استانی است تا 25 طرح گازرسانی با هزینه بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال افتتاح شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۷    
مدیرعامل پالایشگاه نفت بندرعباس از آماده بهره برداری بودن طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت فرآورده های پالایشگاه بندرعباس خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۷    
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: برنامه ریزی، مطالعات مهندسی و کارشناسی مهم ترین شاخص در اجرای موفق کارهاست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۷    
نخستین نشست کارگروه اجرایی شدن مصوبه های مقاوم سازی و اقدام های پیشگیرانه تاسیسات صنعت نفت در برابر زلزله شورای معاونان وزیر نفت در معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۵    
معاون مهندسی و اجرای طرح های شرکت گاز استان فارس گفت: اکنون بیش از 7 هزار صنعت در استان فارس به شبکه گاز طبیعی متصل شده اند و گازرسانی به دیگر صنایع نیز در برنامه ریزی سال آینده قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۵    
رینگ بین الملل بازار فیزیکی بورس انرژی، امروز میزبان عرضه یک میلیون بشکه میعانات گازی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۵    
شانا _ گروه عکس: توسعه فازهای پارس جنوبی با روی کار آمدن دولت یازدهم با سرعت بیشتری ادامه یافت. اولویت بندی فازها سبب شد تا یک سال پس از آغاز به کار دولت یازدهم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۰    
رئیس جمهوری گفت: وزارتخانه های خارجه، اقتصاد، جهاد کشاورزی، صمت و نفت و بانک مرکزی و همه دولت در خط مقدم مبارزه اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۰    
مدیرعامل پیشین پتروپارس اجرای 16 میلیارد دلار پروژه از سوی این شرکت در طول 20 سال را رکورد ارزشمندی دانست و گفت: این شرکت، 11 فاز پارس جنوبی را به صورت مستقیم و غیرمستقیم توسعه داده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۵    
مدیرعامل شرکت نیکو، حفظ و حراست از منابع ارزشمند نیروی انسانی را مهم ترین مسئولیت مدیرعامل جدید شرکت پتروپارس عنوان و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۰    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه آینده صنعت نفت در دستان شرکت های توانمند داخلی است، اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۰    
اطلاعیه پنجمین عرضه نفت خام سبک شرکت ملی نفت ایران در رینگ بین الملل بورس انرژی در تاریخ 29 بهمن منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۳    
وزیر نفت مصر اعلام کرد قیمت 60 تا 70 دلار برای هر بشکه نفت منصفانه است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۳    
مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه های شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از نوسازی و راه اندازی دستگاه دکل مکشی 104 در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۴۳    
دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) اعلام کرد این سازمان یک کارتل نیست و در زمینه ثابت کردن قیمت ها فعالیت نمی کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۳    
در پیش نویس توافق همکاری اوپک و روسیه که قرار است در ماه آوریل سال 2019 میلادی مورد بررسی دو طرف قرار گیرد، به جای بحث درباره یک سازمان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: زمینه های مناسبی برای سرمایه گذاری ژاپن در ایران در بخش های مختلف مانند نفت، گاز و پتروشیمی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۳    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تشکیل نشست غیرعلنی مجلس شورای اسلامی برای بررسی مسائل مرتبط با لایحه بودجه 98 با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزرای نفت و جهادکشاورزی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۳    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از احداث و افزایش ظرفیت هفت جایگاه سی ان جی در این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۳    
همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، 11 جایگاه عرضه گاز طبیعی فشرده (سی ان جی) و فرآورده های نفتی در استان فارس به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۲    
شرکت انتقال گاز ایران با همکاری گروه پژوهش روغن پژوهشگاه صنعت نفت موفق به بومی سازی روغن کمپرسور هوای Ingersoll-Rand شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۲    
الجزایر از سال 1958 به جرگه تولیدکنندگان نفت پیوسته و در سال 1969 عضو سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) شده است. این کشور با دارا بودن 12 ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۱    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از انجام عملیات راهنمای کشتی، تعمیرات گوی شناور و ترمیم خطوط لوله خبر داد و گفت: بیشتر کارها با تکیه بر نیروی داخلی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۱    
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تاسیسات اسکله سوخت رسانی فجر بوشهر به بهره برداری رسید و توان تخلیه فرآورده های نفتی در این اسکله 4 برابر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۰    
کاهش تولید اوپک و تحریم های آمریکا ضد ایران و ونزوئلا سبب شد قیمت نفت در معاملات امروز (سه شنبه، 23 بهمن ماه) افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۵:۵۵    
رئیس جمهوری با اشاره به خودکفایی کشور در تولید محصولات، گفت: پارسال در تولید گازوئیل خودکفا بودیم، امروز در بنزین و گاز هم خودکفا هستیم و هیچ وقت شرایط کشور اینچنین نبوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۰    
شانا _ گروه عکس: راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه، 22 بهمن ماه) با حضور پر شور مردم تهران برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۰    
وزیر نفت ضمن اشاره به انجام کارهای درخشان در صنایع گاز و پتروشیمی کشور در سال های اخیر، اظهار کرد: ما ملت مقاومی هستیم و از تحریم ها سربلند بیرون می آییم؛ همانطور که در جنگ تحمیلی سرافراز بودیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۵    
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از افزایش قابلیت اطمینان شبکه انتقال گاز کشور به ضریب 99.9 درصد همزمان با چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۰    
طی سال های اخیر، صنعت نفت شاهد گسترش روزافزون استفاده از ظرفیت های سازندگان داخلی بوده است و در این مسیر، طرح بومی سازی 10 گروه کالاهای کاربردی این صنعت نقشی بسزا ایفا کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۰    
به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، کارشناسان معاونت حفاری شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب برای نخستین بار در صنعت حفاری کشور موفق شدند نوعی گل حفاری بسازند که در حفاری چاه های پرفشار ...
مشاهده نتایج بیشتر...