یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۷:۱۲Dec 2018 16

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی - شانا (shana.ir)

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1393 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1394 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 29 اسفند 1395 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 اردیبهشت 1396 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 12 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 13 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 14 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 15 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 16 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 17 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 18 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 19 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 20 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 21 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 22 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 23 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 24 آذر 1397 شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی 25 آذر 1397 
  ۳۹ دقیقه پیش    
نخستین رویداد کارآفرینی (استارتاپی) حوزه انرژی ایران پس از سه روز رقابت میان استارتاپ های فناورانه حوزه انرژی با حضور و ارائه محصولات 10 گروه استارتاپی به کار خود پایان داد.
  ۳۹ دقیقه پیش    
مدیر بهداشت ، ایمنی و محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اهمیت التزام به خط مشی اچ اس یی این شرکت، آن را زمینه تولید پایدار و بهبود مستمر فرآیندها دانست.
  ۴۹ دقیقه پیش    
بر اساس گزارش سه سازمان معتبر جهانی، تقاضای جهانی نفت در سال 2019 بیش از 100 میلیون بشکه در روز خواهد بود، این در حالی است که تقاضا برای نفت اوپک با کاهش همراه می شود.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس پردیس پایین دستی پژوهشگاه صنعت نفت بر لزوم توسعه دانش فنی تولید بومی کاتالیست ها از سوی این پژوهشگاه تاکید کرد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، خط مشی سیستم مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران را به مدیران شرکت های فرعی و تابعه، مدیریت ها و واحدهای ستادی ابلاغ کرد.
  ۱ ساعت پیش    
توزیع حدود 42 میلیون مترمکعب سی ان جی در استان بوشهر سبب صرفه جویی همین مقدار بنزین در سطح استان شده است.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زاهدان از افزایش سهمیه سوخت زمستانی مردم سیستان و بلوچستان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از افزایش تعداد جایگاه های نفت گاز یورو 5 منطقه به 33 جایگاه با هدف حفظ محیط زیست خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
توزیع نفت گاز یورو 4 در استان یزد از نیمه تیرماه امسال تا 20 آذر ماه به بیش از 34 میلیون و 250 هزار لیتر رسید.
  ۲ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی نتیجه نشست 175 اوپک را اقتدار دیپلماتیک نفتی ایران دانستند و عنوان کردند: بدون شک این موفقیت با درایت شخص وزیر نفت رقم خورده است.
  ۳ ساعت پیش    
بهزاد محمدی در سفری یک روزه به اراک، از طرح دی آریا پلیمر، مرکز اراک شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و پتروشیمی شازند بازدید کرد.
  ۴ ساعت پیش    
مهلت ثبت نام کارت سوخت المثنی برای آن دسته از مالکان خودرو و موتورسیکلت فاقد کارت که از مرحله نخست ثبت نام جا مانده اند، به مدت یک هفته تا شنبه یکم دی ماه تمدید شد.
  ۴ ساعت پیش    
قرارداد تجاری سازی سیستم کنترل فرآیندهای پتروشیمی با حضور معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی میان شرکت ساب تک و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی امضا شد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت ملی حفاری گفت: سیاست های فرهنگی این شرکت باید همسو با برنامه های صنعت نفت ترسیم و اجرا شود.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس بازاریابی و همکاری های بین المللی شرکت ملی حفاری از حفر هشت حلقه چاه توسعه ای در میدان نفتی گچساران خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
شانا _ گروه عکس: شرکت گاز استان فارس اکنون یکی از سخت ترین پروژه های خود را اجرا می کند که مطابق آن، گازرسانی به محور روستاهای کُهمره - سرخه با اعتباری بیش از 40 میلیارد تومان از محل بند ق تبصره 2 ...
  ۵ ساعت پیش    
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در واکنش به خبری با عنوان مصوبه اخیر دولت نشان داد که بنزین های وارداتی استاندارد یورو 4 ندارند که هفتم آذر ماه امسال در روزنامه رسالت منتشر شد، ضمن تکذیب آن ...
  ۵ ساعت پیش    
رئیس امور بازرسی و کنترل فنی شرکت ملی گاز ایران گفت: طرح استقرار مدیریت خوردگی در بخش های مختلف پالایشگاهی، انتقال گاز و مهندسی و توسعه شرکت ملی گاز ایران اجرا می شود.
  ۵ ساعت پیش    
سرپرست مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران با اشاره به تلاش ها برای تبدیل این شرکت از یک شرکت عملیات محور به یک شرکت فناوری محور، گفت: فناوری محور بودن ...
  ۵ ساعت پیش    
یک کارشناس پیش بینی کرد قیمت نفت در سال آینده میلادی حدود 60 تا 65 دلار باشد و بعید است قیمت این کالا به 80 دلار برسد.
  ۵ ساعت پیش    
بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه متنوع فرآورده های پالایشگاهی و پتروشیمی است.
  ۵ ساعت پیش    
مکزیک قصد دارد با برنامه نجات پیمکس تولید نفت خود را 50 درصد افزایش دهد.
  ۶ ساعت پیش    
استان فارس به مرکزیت مهد ادیبان و فرهیختگان، سرزمین رشد و تکاپوی فرزندان صنعت گاز ایران است که بی وقفه می کوشند چرخ توسعه گاز از حرکت باز نایستد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۸:۲۲    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با حضور در مجتمع عظیم پتروشیمی جم از روند پیشرفت تعمیرات اساسی این شرکت بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۸:۱۲    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی قراردادهای خوبی با صنعت امضا کرده و در حوزه دانش فنی تولید کاتالیست به سمت تجاری سازی حرکت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۷:۵۲    
قرارداد تجاری سازی سامانه کنترل فرآیند های پتروشیمی بین شرکت ساب تک و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۷:۵۲    
صندوق های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت صرفاً خواهان دریافت مطالبات از حمید باقری درمنی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۷:۳۲    
مدیریت تأمین کالا، ایجاد تغییرات نوآورانه و استفاده از توان سازندگان داخلی، عواملی هستند که سبب شده اند تا پروژه خط انتقال گاز تربت حیدریه-کاشمر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۷:۲۲    
رئیس واحد مهندسی، ساخت و خودکفایی مجتمع پتروشیمی ایلام از ساخت و تحویل 120 قطعه مورد نیاز این شرکت در داخل کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۳۲    
به منظور کاهش هزینه ها با استفاده از روشی ابتکاری، شبکه هوای ابزار دقیق کارخانه درود 2 و مجتمع کارخانجات درود 3 از طریق یک خط لوله 4 اینچ به یکدیگر متصل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۲    
برخی منابع اعلام کردند که عربستان قصد دارد آمریکا را با کاهش شدید صادرات نفت هدف قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۲۲    
سرپرست پایانه های نفتی ایران از ساخت نخستین عملگر برقی در ایران خبر داد و گفت: متخصصان داخلی انحصار شرکت های انگلیسی، فرانسوی و آمریکایی در ساخت این عملگر را شکستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۲    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت بر لزوم تسریع در روند اجرای پروژه نیروگاه غرب کارون تاکید و با ارائه راهکارهایی، موانع اجرای خط لوله تامین گاز این نیروگاه را بررسی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۲    
مدیر پژوهش، فناوری و مهندسی ساخت شرکت ملی حفاری ایران از برنامه های متنوع این مدیریت به مناسبت هفته پژوهش و فناوری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۲    
انرژی در اقتصاد و امنیت سیاسی کشورها نقشی اساسی دارد و نحوه مصرف آن نیز تعیین کننده درجه توسعه یافتگی کشورهاست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۲    
وزارت نفت و گاز عمان اعلام کرد که این کشور به مدت 6 ماه تولید نفت خود را 2 درصد کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۲    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از افزایش روزانه 56 میلیون مترمکعبی برداشت گاز از میدان پارس جنوبی تا پایان امسال خبر داد و گفت: دستیابی به این ظرفیت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۲    
رئیس واحد پدافند غیرعامل و مدیریت بحران مدیریت اچ اس یی و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری از ارائه آموزش های مقابله با گازهای سمی در دکل های حفاری، مقابله با آتش سوزی و امداد و نجات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۲    
اتحادیه نفت ژاپن اعلام کرد که پالایشگران نفت این کشور در حال فراهم کردن مقدمات ادامه واردات نفت خام از ایران در سال آینده میلادی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۱۲    
سرپرست پایانه های نفتی ایران از نوسازی، نگهداری و بهسازی تاسیسات در پایانه های نفتی خبر داد و گفت: قطعات حساس پایانه های نفتی از سوی متخصصان داخلی طراحی و ساخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۲    
سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در گزارش ماهانه خود برآورد رشد تقاضای نفت در سال آینده میلادی را کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۲    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از برنامه ریزی برای تشکیل کمیته مسئولیت اجتماعی به منظور رسیدگی بیشتر به مسائل مبتلابه مناطق زیر پوشش این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۲    
دبیر ستاد مبارزه با قاچاق سوخت از تشکیل کارگروه ویژه ای برای تعیین تکلیف پرونده های مرتبط با قاچاق فرآورده های نفتی تا پایان سال خبر داد و گفت: احیای کارت های سوخت در کاهش قاچاق تاثیری بسزا دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۳۲    
مشاور وزیر نفت در امور اجتماعی خواستار تدوین نظام نامه برای مسئولیت های اجتماعی در شرکت های نفتی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۲    
به دنبال اصرار آقای محمدعلی خطیبی، کارمند پیشین وزارت نفت، بر مطرح کردن مسائلی شائبه انگیز و فراهم شدن فضایی مطلوب در برخی تریبون ها برای طرح و انتشار اتهام زنی های ایشان باوجود پاسخ های ارسال شده از ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۰۲    
وزیر نفت شامگاه چهارشنبه (21 آذرماه) در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه 2 سیما، به ارائه توضیحاتی درباره صدوهفتادوپنجمین نشست عادی وزیران نفت و انرژی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و دیگر فعالیت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۰۴    
بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه متنوع فرآورده های پالایشگاهی و پتروشیمی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۹:۰۴    
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد که برای اظهارنظر درباره موفقیت احتمالی توافق سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و متحدانش برای کاهش تولید نفت، اکنون خیلی زود است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۸:۰۴    
تاکنون بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر برای دریافت کارت سوخت المثنی ثبت نام کرده اند و فردا، شنبه (24 آذرماه) آخرین مهلت ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۰:۳۷    
وزیر نفت شامگاه چهارشنبه (21 آذرماه) در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه 2 سیما، به ارائه توضیحاتی درباره صدوهفتادوپنجمین نشست عادی وزیران نفت و انرژی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) و دیگر فعالیت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۷:۰۶    
شانا _ گروه عکس: شرکت های انرژی دانا، سرمایه گذاری نفت و گسترش انرژی پاسارگاد به منظور توسعه اکوسیستم استارتاپی، حمایت از کسب وکارهای نوپا و تاسیس صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر در حوزه انرژی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۵۶    
شرکت های انرژی دانا، سرمایه گذاری نفت و گسترش انرژی پاسارگاد به منظور توسعه اکوسیستم استارتاپی، حمایت از کسب وکارهای نوپا و تاسیس صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر در حوزه انرژی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۵۶    
وزیر نفت امشب با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری از شبکه 2 سیما پس از بخش خبری 22 و 30 دقیقه، نشست 175 اوپک و همچنین تازه ترین تحولات صنعت نفت را تشریح می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۶    
رئیس دفتر رئیس جمهوری هدف اصلی احیای کارت هوشمند سوخت را جلوگیری از قاچاق بنزین به ویژه به کشورهای همسایه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۶    
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی، رفع موانع و چالش های پیش روی طرح های در حال اجرا را از سیاست های شرکت ملی صنایع پتروشیمی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۶    
یکصد و هفتاد و پنجمین نشست اوپک که پایان یافت، انتقادها نسبت به عملکرد هیئت ایران در این نشست آغاز شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۲۶    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، فرخ علیخانی را به عنوان سرپرست معاونت امور تولید این شرکت منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۰    
نخستین شماره از نشریه الکترونیکی صنعت نفت موسوم به پتروپم منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۰    
نخستین جایگاه فشرده (کامپکت) عرضه بنزین در ناحیه شرق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۱۰    
مدیر تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: هیچ مشکلی در تامین گاز مایع سیستان و بلوچستان وجود ندارد، اما هماهنگی در توزیع باید انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۰    
دانشکده مهندسی شیمی و نفت دانشگاه صنعتی شریف به منظور بزرگداشت هفته پژوهش، از 24 تا 28 آذرماه امسال برنامه هایی را با رویکرد تشریح دستاوردهای ارتباط صنعت نفت و دانشگاه در زمینه های علمی و پژوهشی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۰    
یک بانک آمریکایی پیش بینی کرد که میانگین قیمت شاخص نفت خام برنت در سال آینده میلادی به احتمال زیاد حدود 60 دلار برای هر بشکه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۱۰    
بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، دیروز شاهد معامله بیش از 14 هزار تن فرآورده هیدروکربوری بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۹:۰۰    
وزیر انرژی روسیه اعلام کرد که این کشور برای اجرای توافق جهانی کاهش تولید نفت، از ماه ژانویه سال آینده میلادی تولید روزانه نفت خود را 50 هزار تا 60 هزار بشکه کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۹    
دستاوردهای واحد خدمات فنی چاه های منطقه سیری با هدف ساخت قطعات مورد نیاز و صرفه جویی در هزینه ها از سوی رئیس واحد خدمات فنی این منطقه تشریح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۹    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اگر کسی می خواهد بگوید که برای نمونه یارانه از 45 هزار و 500 تومان به 450 هزار تومان برسد، اشکالی نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۹    
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از ثبت نام حدود یک میلیون و 100 هزار نفر برای دریافت کارت هوشمند سوخت المثنی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۹    
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی به منظور تسهیل در زمینه سوخت رسانی، 100 دستگاه نفتکش را به ناوگان حمل ونقل سوخت این منطقه اضافه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۸    
پایان موفقیت آمیز مرحله سوم تعمیرات اساسی پالایشگاه امام خمینی شازند توسط متخصصان بومی استان مرکزی
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۸    
وزیر انرژی، صنایع و منابع معدنی عربستان اعلام کرد که با همتای آمریکایی خود درباره شرایط بازار نفت رایزنی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۸    
وزیر نفت عراق اعلام کرد که پیرو تصمیم کشورهای عضو و غیرعضواوپک برای کاهش تولید روزانه یک میلیون و 200 هزار بشکه، انتظار دارد قیمت نفت خام به تدریج افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۸    
مسابقه متخصصان جوان صنعت نفت ایران با هدف تسهیل در ارائه راهکارهای نوآورانه برای حل چالش های صنعت نفت کشور و رشد و شکوفایی استعدادها و ایده های برتر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۸    
شرکت ملی گاز ایران در پی انتشار خبری با عنوان گاز به زاهدان رسید به زاهدانی ها نه! با ارسال توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی، به این مسئله پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۸    
گستردگی و تنوع منابع نفت و گاز از یک سو و پایین بودن قیمت حامل های انرژی در کشور، ایران را به یکی از بالاترین کشورهای مصرف کننده سوخت های فسیلی بدل کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۸    
شرکت ملی حفاری ایران با تکیه بر دانش فنی و تجارب متخصصان و کارشناسان خبره در بخش عملیات حفاری با هوا، قابلیت رقابت با شرکت های بین المللی در هر نقطه از مناطق نفت خیز جهان را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۲۸    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب وضع طرح های نگهداشت و افزایش تولید مخازن این شرکت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۸    
رئیس جمهوری گفت: هدف آمریکایی ها این بود که جلو صادرات نفت ما را بگیرند، می خواهم به صراحت به مردم بگویم که صادرات نفت ما پس از 13 آبان به مراتب بهتر از پیش شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۸    
شانا _ گروه عکس: پالایشگاه لاوان با بیش از 2 دهه سابقه فعالیت، همچنان در صنعت پالایش کشور نقش ارزنده ای دارد و با تولید بنزین و گازوئیل با استانداردهای یورو 4 ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۰۸    
طرح همیار گاز برای دانش آموزان مدارس مناطق گازدار شده شهرستان زاهدان، با همکاری شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان و اداره آموزش پرورش استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۵۸    
وزیر انرژی امارات اعلام کرد که توافق کلی برای همکاری تولیدکنندگان نفت عضو و غیر عضو اوپک سه ماه دیگر امضا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۸    
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران از ابطال بیش از هشت هزار کارت سوخت غیرقانونی مهاجر با آغاز فرآیند ثبت نام کارت سوخت المثنی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۸    
شاخص نفت خام برنت دیروز (دوشنبه، 19 آذرماه) با 75 سنت کاهش به 60 دلار و 96 سنت و شاخص دبلیو تی آی آمریکا با 95 سنت کاهش به 51 دلار و 66 سنت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۸    
بورس انرژی ایران، امروز میزبان عرضه متنوع فرآورده های پالایشگاهی و پتروشیمی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۷    
مجری طرح کهاب گفت: به منظور جلوگیری از تبعات تحریم های اعمال شده بر واردات تجهیزات طرح کهاب، اقدام های بسیار ارزنده ای در حمایت از ساخت داخل و بومی سازی در این زمینه انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۵۶    
معافیت ایران در کاهش تولید نفت را این گونه می توان تحلیل کرد که اوپک هنوز به طور کامل زیر سلطه سیاست های ترامپ قرار نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۲۶    
میانگین قیمت سبد نفتی اوپک پس از هشت هفته افت پیاپی، هفته گذشته حدود یک دلار افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۶    
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از افزایش استحصال نفت با بهره مندی از دستگاه های فرآورش نفت خام در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۶    
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد که امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست صدور کارت سوخت المثنی فراهم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۶    
رئیس جمهوری گفت: برای تشویق رانندگان منظم می توان سوخت ارزان تری در اختیار آنها گذاشت و چه اشکالی دارد که در این خصوص سوخت دو نرخی اعمال شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۶    
وزارت نفت در واکنش به اظهارات سید محمدعلی خطیبی درباره دستاوردهای نشست 175 اوپک، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۶    
خط لوله 72 کیلومتری کهنوج - جیرفت آخرین مراحل ساخت خود را پشت سر می گذارد تا مردم جیرفت در فصل زمستان از نعمت گاز طبیعی ایمن و ارزان بهره مند شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۶    
یک کارشناس نفتی اعلام کرد تقاضای نفت در سال آینده میلادی افزایش می یابد، اما روند رشد آن از سال 2018 میلادی آهسته تر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۶    
معاون مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز گفت: پروژه های احداث خط انتقال گاز، نیازمند محصولات خارجی نیستند و اکنون کالای باکیفیت ایرانی، به یاری پروژه های مهم صنعت گاز کشور آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۶    
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، اشتغال نیروهای بومی عسلویه را جزو اولویت های اصلی این سازمان دانست و بر لزوم تمرکز بر بخش خدمات به عنوان حلقه گم شده اشتغال تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۶    
مردم زابل این روزها شاهد اتمام مراحل ساخت و نصب ایستگاه سی ان جی دختر در شهرشان هستند تا در زمان باقیمانده از ساخت خط انتقال گاز زاهدان - زابل، از نعمت گاز طبیعی بهره مند شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۶    
رینگ داخلی بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه بنزین پیرولیز پتروشیمی امیرکبیر است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۶    
برخی منابع اعلام کردند پس از حمله مردان قبیله ای، لیبی بزرگ ترین میدان نفتی خود را تعطیل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۶    
رئیس جمهوری عصر دیروز در جلسه هیئت دولت تاکید کرد: مقاومت کشورهای عضو اوپک، شکست دیگری را برای آمریکایی ها رقم زد.
مشاهده نتایج بیشتر...