چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۲۰:۲۲Oct 2018 17

شبکه اطلاع رسانی نفت و انرژی - شانا (shana.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۶    
هم جهت با سیاستهای اقتصاد مقاومتی، انتقال دانش و تکنولوژی و اشتغال آفرینی، نخستین خط تولید فیلترهای مورد نیاز صنعت نفت به زودی در کشور راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۶    
مدیر منطقه ایران گروه ناکس (NOX) فرانسه گفت: یکی از برجسته ترین آثار مثبت اجرای برجام و لغو تحریم ها، فراهم شدن امکان ورود شرکت های جدید فرانسوی نظیر گروه ناکس به بازار صنعت نفت ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۶    
مدیر امور بین الملل اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: پس از برجام هزینه بیمه ها و حمل و نقل ما به مقاصد دور به یک سوم کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۶    
یک عضو اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی گفت: روند صادرات فرآورده های نفتی پس از برجام پایدار شد، در سالی که گذشت توانستیم به صورت مستقیم تجارت و وجوه خود را وارد کشور کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۶    
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت ایران گفت: صنعت نفت پس از عبور از تحریم های سخت، امروز دوران باشکوه و حرکت رو به جلو خود را طی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۶    
شامگاه بیستم اردیبهشت ماه سال 91 بود که کشف نفت در عمق حدود 2500 متری دریاچه خزر، افتخار دیگری را برای صنعت نفت کشور رقم زد و میدان نفتی سردارجنگل با حدود 2 میلیارد بشکه ذخایر نفت درجا و برخورداری از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۶    
شانا _گروه عکس: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از لحاظ وسعت و تعداد شرکت کنندگان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۶    
نمایشگاه نفت تهران با روی کارآمدن دولت یازدهم و پس از آن امضای سند برجام، حال و هوای دیگری به خود گرفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۴۵    
آیا می دانید مقدار نفت و هیدروکربورهای مایع ایران حدود 750 میلیارد بشکه برآورد شده است؟ آیا می دانید از این مقدار، حداکثر می توانیم 155 میلیارد بشکه برداشت کنیم؟ تازه اگر شرایط عادی باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۵    
اخیرا و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، گروهی که عنوان "جمعی از متخصصان نفت" را یدک می کشد بیانیه های بدون امضا و مجهول منتشر می کند که هدف اصلی آن تخریب صنعت نفت و زیرسوال بردن دستاوردها و عملکرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۵    
شانا _ گروه عکس: نمایندگان رسانه های داخلی و بین المللی در چهار روز برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران رخدادهای خبری این رویداد را به طور کامل پوشش دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۵    
حداقل اضافه شایستگی کارکنان وزارت نفت بر اساس آیین نامه نظام اداری و استخدامی صنعت نفت در سال گذشته، هشت درصد بوده است که این رقم بیشتر از حداکثر متوسط ارزیابی سالانه اضافه شایستگی بوده است که در سال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۵    
رئیس و برخی اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، امروز (سه شنبه، 19 اردیبهشت ماه) از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۵    
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران گفت: پیش بینی می شود با اقداماتی که از هم اکنون در حال انجام است در زمستان امسال، مشکل خاصی برای گازرسانی برای مصارف خانگی و تجاری پیش نیاید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۵    
پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا در حوزه های بالادست، پایین دست و محیط زیست تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۵    
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از معرفی 70 طرح پائین دستی پتروشیمی برای سرمایه گذاری در منطقه ماشهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۵    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از بیست و دومین نمایشگاه نفت بر لزوم استفاده هرچه بیشتر از تجهیزات داخل تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۵    
سرپرست طرح توسعه میدان نفتی آزادگان جنوبی از دستیابی به ظرفیت تولید 160 هزار بشکه نفت در روز تا پایان امسال خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۵    
قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد: در حال حاضر روزانه 21 میلیون مترمکعب سی ان جی مصرف می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۵    
شمار جایگاه های سی ان جی کشور پارسال به دو هزار و 380 جایگاه رسید که با برنامه ریزی صورت گرفته به زودی شاهد فعالیت دو هزار و 400 جایگاه عرضه سوخت سی ان جی در کشور خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۵    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران به استفاده از ظرفیت های صندوق توسعه ملی و ماده 12 برای تامین منابع مالی پروژه های صنعت نفت اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۵    
مدیر بازرگانی شرکت ملی پالایش و پخش گفت: با ارائه آمار تولید و فرصت سرمایه گذاری، شرایط را برای پیمانکاران و سازندگان صنعت نفت تسهیل نموده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۵    
مدیر پروژه های پرتامینا در ایران اعلام کرد: اجرایی شدن برجام و لغو تحریم ها راه را برای همکاری با صنعت نفت ایران باز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۵    
مدیرعامل شرکت مپنا از اجرای بیش از 50 میلیارد دلار پروژه از سوی این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۵    
سرپرست اجرایی یک شر کت سازنده قطعات و تجهیزات صنعت نفت گفت: سه ماه پس از اجرایی شدن توافق ایران و کشورهای 5+1 شرکت هایی که حتی جواب ایمیل ما را نمی دادند، برای همکاری اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۵    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: براساس پروپوزال های ارائه شده تا به امروز، میدان آب تیمور ظرفیت افزایش تولید به 150 تا 450 هزار بشکه در روز را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۵    
مدیرعامل شرکت اویک گفت: برداشت نفت از میدان مشترک آذر در روزهای آینده به 30 هزار بشکه در روز می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۵    
شرکت ملی نفت ایران و شرکت اویک، تفاهمنامه مطالعاتی امضا کردند که بر مبنای آن، اویک میدان سپهر را مطالعه خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۵    
معاون فنی و نظارت پروژه های یک شرکت تولید کننده ابزار دقیق در صنعت نفت اظهار کرد: جدایی از مشکل تحریم ها در سال های پیش ار برجام یکی از مشکلات بزرگ شرکت های داخلی بحث نوسان های نرخ ارز بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۵    
یکی از مدیران شرکت پی جی ان آی جی اعلام کرد: در صورت برطرف شدن کامل تحریم ها از جمله نقل و انتقال بانکی، مایل به سرمایه گذاری و ورود به بازار نفت ایران هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۵    
تفاهم نامه مطالعاتی میدان های منصوری و آب تیمور میان شرکت ملی نفت ایران و شرکت مپنا امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۵۵    
شانا-گروه عکس:شرکت نفت فلات قاره ایران در حاشیه چهارمین روز نمایشگاه بین المللی نفت و گاز و پتروشیمی با پژوهشگاه صنعت نفت و جهاد دانشگاهی تفاهمنامه امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۵    
پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت نفت فلات قاره ایران تفاهم نامه همکاری مشترکی با هدف انجام فعالیت های پژوهشی در حوزه فراساحلی امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۳۵    
شرکت نفت فلات قاره ایران و جهاد دانشگاهی با هدف پیشبرد همکاری های پژوهشی در حوزه های مختلف تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۵    
مدیرعامل یک شرکت داخلی صنعت نفت گفت: صنعت نفت ما در سال های گذشته فرسوده بود و برای افزایش بهره وری در آن به تجهیزات جدید نیاز داشتیم، اما برجام بهره وری را در صنعت نفت ایران افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۵    
فرآورده های پالایشگاه آبادان پس از کلید خوردن طرح توسعه و تثبیت ظرفیت، ظرف 48 ماه آینده با استانداردهای روزآمد دنیا وارد بازار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۵    
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) گفت: تولیدات پالایشگاه امام خمینی (ره) پارسال 15 درصد از برنامه پیش بینی شده فراتر رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۵    
مجری طرح کهاب شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: با توجه به اولویت های سازمان محیط زیست و تجهیزات تکلیفی براساس کنوانسیون کیوتو، طرح کهاب سرعت بیشتری به خود گرفته است و در این جهت، تا پایان امسال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۵    
پالایشگاه های کشور با اجرای طرح های بهبود فرآیند و توسعه ای در مسیر افزایش تولید و بهبود کیفیت فرآورده های نفتی از جمله بنزین و نفت گاز و کاهش تولید نفت کوره قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۵    
مدیرعامل بخش بازرگانی تنها شرکت تولید کنند ترانسفورماتور برق قدرت در ایران گفت: با اجرایی شدن برجام نمایندگان شرکت زیمنس آلمان به صورت مستقیم برای ایجاد شرکت مشترک و همکاری دوجانبه به ایران آمدند و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۵    
مستمری و مقرری همه بازنشستگان صنعت نفت از یکم فروردین ماه امسال 15 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۵    
بیژن زنگنه می گوید، زمانی که می خواستم وزیر شوم، فکر می کردم داریم وارد میدان مینی می شویم که خارجی ها آن را گذاشته اند و باید آن را پاکسازی کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۵    
وزیر نفت در سومین روز از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت در جمع فعالان و سازندگان داخلی و بخش خصوصی حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۵    
شانا _ گروه عکس:بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران از لحاظ وسعت و تعداد شرکت کنندگان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۵    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از دریافت برنامه صادراتی نفت خام غرب کارون و آماده سازی زیرساخت های صادراتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۵    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با بیان این که پارسال بیش از 3 هزار میلیارد تومان پروژه گازی در کشور اجرا شده است، گفت: در سال های آینده این رقم سالانه به 4 تا 5 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۵    
شانا_گروه عکس:نشست خبری حسن منتظر تربتی ، مدیر عامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در حاشیه نمایشگاه بیست و دوم نفت و گاز و پتروشیمی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۵    
شرکت دولتی زاروبژنفت روسیه با امیدواری به برطرف شدن مشکلات فنی پسابرجام اعلام کرد که منتظر دریافت جزئیات الگوی جدید قراردادهای نفتی ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۵    
مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از تدوین نخستین برنامه پنجساله اکتشافی این مدیریت خبر داد و گفت: با تصویب این برنامه در شورای عالی اکتشاف و هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران، پنج بلوک دشت آبادان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۰    
شرکت او ام وی اتریش ضمن اعلام آمادگی خود برای سرمایه گذاری در صنعت نفت ایران، الگوی جدید قراردادهای نفتی ایران را مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۵    
نایب رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی ایران، گفت: افزون بر این که، دولت یازدهم تعامل خوبی با بخش خصوصی تولید کننده داشته و نسبتا به رفع گرفتاری های این بخش توجه کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۵    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران گفت: دولت آینده متعهد به پیشبرد اهداف توسعه ای صنعت نفت است و به این منظور، استفاده از مدل قراردادی که قابلیت جذب سرمایه و تکنولوژی داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۵    
مدیرعامل شرکت نفت فیلیپین امضای یادداشت تفاهم میان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت فیلیپین (PNOC EC) و شرکت ملی نفت ایران را نقطه شروعی برای همکاری میان 2 کشور عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۰    
وزیر انرژی عربستان سعودی از احتمال تمدید توافق کاهش تولید نفت خام کشورهای عضو و غیرعضو اوپک خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۰    
رئیس همایش راهکارهای افزایش سهم بخش خصوصی در بازارهای بین المللی انرژی گفت: صنعت نفت و گاز، محرک رشد اقتصادی کشور محسوب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۰    
معاون عملیات شرکت پالایش نفت تبریز از امکان تولید انواع روغن با ظرفیت 30 تا 40 هزار تن در سال با بهره برداری از واحد اختلاط روغن این پالایشگاه در اواخر نیمه اول سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۵    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۰    
معاون وزیر نفت در امور گاز از آماده بودن مدارک گازی ایران برای شکایت از ترکمنستان به دیوان بین المللی داوری خبر داد و گفت: قیمت گاز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۰    
حمیدرضا عراقی، صبح امروز (دوشنبه، 18 اردیبهشت ماه) در سومین روز از برگزاری بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۰    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، اقدام برای شکل گیری شرکت های اکتشاف و تولید ایرانی را حرکت بزرگ و بی سابقه وزارت نفت در دولت یازدهم عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۵    
مدیرعامل شرکت نفت و گاز کارون از تلاش این شرکت برای ارتقای توانمندی های نیروی انسانی این شرکت خبر داد و گفت: شرکت نفت و گاز کارون برای ارتقای دانش و مهارت همه کارکنان خود اهمیت ویژه ای قایل است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۵    
مدیر کنترل کیفیت یک شرکت تولید کننده کابل های برق فشار قوی تاکید کرد: هم اکنون به مدد برجام به راحتی تولید کنندگان ایرانی می توانند ال سی و یوزانس باز و کالای خود را از خارج وارد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۰    
پرتال ارتباط با سازندگان و تامین کنندگان تجهیزات مورد نیاز شرکت ملی حفاری ایران به همت متخصصان داخلی و بومی استان خوزستان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۵۰    
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس از امضای تفاهم نامه و قراردادهایی جدید با شرکت های خارجی در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۵    
قرارداد توسعه فناوری کلدباکس با هدف توانمندسازی سازندگان داخلی میان شرکت ملی گاز ایران و شرکت کولرهوایی آبان امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۵    
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بیست و دومین نمایشگاه صنعت نفت را نویدبخش مذاکرهات ثمربخش در صنعت پتروشیمی دانست و گفت: کشورهای مختلف اروپایی برای سرمایه گذاری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۵    
رئیس موسسه مطالعات بین المللی انرژی گفت: این موسسه، آمادگی همکاری در زمینه ارزیابی ایده های فنی و تجاری سازی با پژوهشگاه صنعت نفت را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۵    
سفیر اسپانیا در ایران از تأسیس یک شرکت برای ضمانت قرارداد شرکت های اسپانیایی فعال در صنعت پتروشیمی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۰    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز وپتروشیمی ایران گفت: پس از برجام آرامشی در فضای کاری حاکم شده و این حاصل شرایطی است که در آن فشارها تشدید نشد و در برخی مواقع کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۰    
شانا-گروه عکس:شانا، تفاهم نامه مطالعه میدان های پازنان و فاز سوم دارخوین میان غلامرضا منوچهری، معاون امور توسعه و مهندسی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و پدرو اوگینو، مدیرعامل شرکت نفت فیلیپین امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۰    
وزیرنفت بر لزوم استفاده از ظرفیت های عظیم صنعتگران داخلی در صنعت نفت به دور از حرف و شعار تاکید کرد و گفت: برای ایجاد اشتغال در صنعت نفت قراردادهای نفتی باید اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۰    
سفیر اسپانیا در تهران بر اهمیت برگزاری سالانه نمایشگاه بین المللی نفت ایران تاکید کرد و آن را یکی از رویدادهای مهم اقتصادی کشور خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۵    
شانا_گروه عکس: وزیر نفت از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در سومین روز نمایشگاه بازدید کرد و در جریان آخرین وضع تولید محصولات داخلی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۰    
تفاهمنامه مطالعاتی میدان های سوسنگرد، چشمه خوش و پایدار غرب میان شرکت ملی نفت ایران و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۰    
یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نفت روسیه در پی حضور در بازار ایران است و زمینه های گوناگون فعالیت را بررسی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۵    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دولت یازدهم که دولت محیط زیستی محسوب می شود، فعالیت های بخش نفت و گاز خود را همواره بر استانداردها و الزام های زیست محیطی استوار کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۵    
به دنبال لغو تحریم ها و اجرای برجام، مدیران عامل شرکت نفت ایرانول و پتروناس مالزی برای همکاری در زمینه تولید روغن های موتور، صنعتی و غیره تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۰    
مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت فیلیپین (PNOC EC) و شرکت ملی نفت ایران در حاشیه سومین روز نمایشگاه بین المللی نفت ایران تفاهم نامه مطالعاتی امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۵    
معاون وزیر نفت درباره گازرسانی به زاهدان گفت: مگر می شود ابتدا گاز را به زاهدانی رساند و بعد گاز را به زاهدان!!!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۰    
معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به امکان افزایش سه میلیون بشکه ای ظرفیت تولید نفت ایران، گفت: برای ارتقای جایگاه ایران در اوپک و جهان برنامه ریزی ها انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۰    
مدیر مرکز مجوز فناوری میتسوبیشی کمیکالز اعلام کرد که این شرکت ژاپنی افزون بر تعامل با مشتریان کنونی خود در ایران، برای گسترش فعالیت های خود در این کشور تلاش می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۰    
مدیرعامل یک شرکت تولید کننده کولرهای هوایی و مبدل های حرارتی با اشاره به امضای قرارداد با شرکت کاستاکورتا ایتالیا و شرکت پرمس هلند برای همکاری مشترک پس از اجرا شدن برجام گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
رئیس دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی اشتغالزایی 200 هزار نفری در صنعت پتروشیمی را یک ادعا دانست و گفت: به باور ما، این رقم برای بخش پلیمری بسیار بالاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۸:۲۰    
پیرو انتشار مطلبی از سوی ستاد انتخاباتی آقای رئیسی در واکنش به اطلاعیه وزارت نفت پیرامون اظهارات این نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره پالایشگاه ستاره خلیج فارس ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۵    
مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران با اشاره به صدور مجوز 1.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری از محل ماده 12 قانون رفع موانع تولید گفت: با اجرای بسته های کاری این طرح ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۰    
شانا-گروه عکس: نشست خبری حمید بورد، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران امروز ( یکشنبه، 17 اردیبهشت ماه ) همزمان، با دومین روز برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت،گاز ،پالایش و پتروشیمی برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۰    
شانا-گروه عکس: عباس کاظمی ظهر امروز (یکشنبه 17 اردیبهشت) در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۵    
یکی از مدیران شرکت لوک اویل روسیه اعلام کرد که این شرکت برای گسترش فعالیت ها در ایران تلاش می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۰    
مدیر توسعه بازرگانی شرکت ملی نفت آذربایجان (سوکار) اعلام کرد که این شرکت امیدوار است تا پایان امسال قراردادهای مهمی در صنعت نفت ایران امضا کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۵    
محمد مشکین فام، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس امروز (یکشنبه، 17 اردیبهشت ماه) در حاشیه نمایشگاه نفت، در نشست خبری با خبرنگاران درباره اظهارات مطرح شده درخصوص پیشرفت فازهای پارس جنوبی در دولت قبل مبنی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۵    
معاون مدیر امور بازرگانی خارجی ترانسنفت روسیه گفت: پس از لغو تحریم ها علیه ایران، شرکت های بین المللی بسیاری علاقه مند به حضور در پروژه های نفت و گاز ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۰    
مدیر امور فنی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران به تشریح عملکرد این شرکت در دولت یازدهم پرداخت و از افزایش 30 درصدی برداشت از میدان های مشترک نفتی در این مدت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل یک شرکت ایرانی فعال در تولید تجهیزات خشکی و دریایی صنعت نفت افزود: برجام دست دلالان و شرکت های واسطه ای را از بازار صنعت نفت ایران کوتاه کرده و امروز قیمت تجهیزات و روند تحویل آنها به روال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۰    
معاون وزیر نفت با بیان این که برجام ما را از محدودیت های شدید نجات داد، گفت: اجرای برجام سبب شد تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت را به یک سوم قیمت دوران تحریم، خریداری کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۰    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: ظرفیت نمکزدایی مناطق عملیاتی این شرکت 220 هزار بشکه افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۵    
مدیر فروش یک شرکت سازنده کمپرسورهای اکسیژن و نیتروژن برجام را بستر ساز شکوفایی دوباره سازندگان ایرانی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۰    
سومین همایش راه کارهای افزایش سهم بخش خصوصی در بازارهای بین المللی انرژی، در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، فردا (دوشنبه، 18 اردیبهشت ماه) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۵    
مدیر فروش یک شرکت سازنده اتصالات لوله های فولادی با تاکید بر این که پیش از مذاکرات برجام تقریبا این شرکت فروشی نداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۵    
شانا- گروه عکس: محمد مشکین فام امروز (یکشنبه، 17 اردیبهشت ماه) در نشست خبری با خبرنگاران درباره اظهارات برخی نامزدهای ریاست جمهوری که اعلام می کنند پارس جنوبی با پیشرفت 50 درصدی به این دولت رسیده است ...
مشاهده نتایج بیشتر...