شنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۸:۰۰Jan 2017 21

خبرهای حوادث

جدیدترینمهم
تین نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر
تین نیوز|سخنگوی ستاد مدیریت بحران ریزش ساختمان پلاسکو از خروج پیکر 4 تن از جانباختگان از زیر آوار خبر داد. به گزارش تین نیوز به نقل ازایسنا، سید جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران در خبری که شبکه خبر زیرنویس کرد، اعلام کرد: دقایقی قبل پیکر چهار تن از جانباختگان از زیر آوار پلاسکو خارج شد. ...
دانا   ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر
با تلاش امدادگران اولین جسد از دل آوار ساختمان پلاسکو بیرون کشیده شد
میزان   ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۵  
خبرگزاری میزان- بهنام میرزاخانی پس از یک روز بستری بودن در بیمارستان با بیش از 60 درصد سوختگی به شهادت رسید تا سایر همکارانش به سوگ او بنشینند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر
عملیات جستجو و آواربرداری در ضلع جنوبی ساختمان پلاسکو، در حالی ادامه دارد که با وزش باد شعله های آتش زبانه می کشد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر
یکی از ماموران ایستگاه 20 آتش نشانی تهران که در محل حادثه پلاسکو حضور داشته است، ضمن روایت بخشی از این حادثه، مطالبی را درباره وضعیت سخت آتش نشانان بیان کرد.
گفتمان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از ادامه عملیات جستجو و آواربرداری در محل ساختمان پلاسکو خبر داد و گفت که عملیات با سرعت بیشتری در حال انجام است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر
بنابر آخرین اخبار اعلامی از سوی سخنگوی سازمان آتش نشانی، در دقایق آخرین روز جمعه پیکر بی جان یک نفر از آتش نشانان محبوس در ساختمان پلاسکو از زیر آوار بیرون آورده شد که با احتساب یک آتش نشانی که روز گذشته در بیمارستان به شهادت رسید، شمار قربانیان این حادثه تا این لحظه دو نفر اعلام شده است.
الف   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر
علی دایی نسبت به رفتار زشت برخی افراد در زمان فروریزی ساختمان پلاسکو واکنش نشان داد. به گزارش خبرآنلاین؛ ظهر جمعه ساختمان قدیمی پلاسکو بعد از چند ساعت آتش سوزی به شکل مهیبی فرو ریخت و باعث شد تا عده ای از آتش نشانان فداکار جان خود را از دست بدهند ...
شبکه خبر   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر
با تلاش امدادگران پیکرهای 2 تن از جان باختگان از زیر آوار ساختمان پلاسکو خارج شدند.
صراط نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر
لحظاتی قبل کپسول یکی از آتش نشانان محبوس شده در زیر آوار در هنگام آواربرداری پیدا شد. همچنان تلاش بی وقفه آتش نشانان، نیروهای امدادی و عملیاتی برای آواربرداری ادامه دارد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر
حادثه پلاسکو در حالی وارد دومین روز شد که برغم همه مشکلات تلاش ها برای نجات محبوس شدگان همچنان ادامه دارد.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش  
در تصاویر زیر تاثر آتش نشانان ایستگاه شماره سه نادری را در هنگام دریافت آخرین اخبار حادثه پلاسکو و شنیدن خبر بیرون کشیده شدن پیکر همکار آتش نشان خود مشاهده می کنید.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر
آتش نشانی چندین کشور از جمله ایرلند، آمریکا، کانادا و کالروینای شمالی با حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو ابراز همدردی کردند.
عصر ایران   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر
سخنگوی ستاد مدیریت بحران ریزش ساختمان پلاسکو از خروج پیکر 4 تن از جانباختگان از زیر آوار خبر داد. به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی تهران در خبری که شبکه خبر زیرنویس کرد، اعلام کرد: دقایقی قبل پیکر چهار تن از جانباختگان از زیر آوار پلاسکو خارج شد. ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر
لحظاتی پیش دستگاه های مکانیکی برای آواربرداری کار خود را متوقف کردند تا گروه های امدادی با استفاده از گوشی های زنده یاب نسبت به پیدا کردن احتمالی افراد زنده در زیر آوار اقدام کنند.
فرارو   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر
فاجعه پلاسکو در حالی وارد سومین روز خود شد که عملیات آواربرداری همچنان ادامه دارد و سرعت بیشتری هم گرفته است. تاکنون پیکر تعدادی از شهدا از زیر آوار بیرون کشیده شده است اما آتش سر ناسازگاری دارد و هم چنان زبانه می کشد. 04:08 زمزمه های امید برای زنده ماندن برخی از محبوس شدگان پلاسکو ...
خبر آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر
دقایقی پیش پیکر 4 جانباخته در فاجعه پلاسکو از زیرآوار بیرون آمد.
خزر آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر
به گزارش خزر ، اختمان پلاسکو یکی از ساختمان های بزرگ و تجاری تهران که قدمت 53 ساله دارد که صبح روز پنجشنبه دچار آتش سوزی گسترده شده بود. از این ساختمان 17 طبقه به عنوان اولین ساختمان مرتفع و مُدرن ایران یاد می شود. در زیر آخرین روند اقدامات انجام شده را می خوانید: ...
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر
نیروهای امدادی در ادامه عملیات جستجو موفق به کشف و خروج دومین پیکر از قربانیان حادثه پلاسکو شدند.
ایلنا   ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر
فعالیت برای مهار آتش در محل حادثه پلاسکو ادامه دارد و آتش در حال سرایت به ساختمان های مجاور است.
اعتدال   ۶ ساعت پیش  
نیروهای امدادی در ادامه عملیات جستجو موفق به کشف و خروج دومین پیکر از قربانیان حادثه پلاسکو شدند.حادثه ی پلاسکو تاکنون سه قربانی داشته است
آفتاب نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر
نماینده مردم تهران در مجلس - در حساب توییتری خود نوشت: فداکاری آتش نشانان، ضعف در مدیریت کلانشهر تهران را تحت الشعاع قرار داد.
اعتدال   ۶ ساعت پیش  
نیروهای امدادی در ادامه عملیات جستجو موفق به کشف و خروج دومین پیکر از قربانیان حادثه پلاسکو شدند.حادثه ی پلاسکو تاکنون سه قربانی داشته است
آفتاب نیوز   ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر
یکی از مواردی که تاکنون در حادثه ریزش ساختمان پلاسکو به آن توجه نشده بود شکل هندسی و طراحی معماری این ساختمان بوده است. از این رو بسیاری گمان می کنند ریزش ساختمان پلاسکو به معنای تخریب تمامی مغازه ها و واحدهای عرضه پوشاک است.
خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش  
در گزارش تصویری زیر تصاویر حاشیه ای از آتش سوزی در ساختمان پلاسکو را می بینید.
جام جم   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر
بعد از دو روز آواربرداری، پیکر یکی از آتش نشانان از دل آوار بیرون کشیده شد.
سرمد نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر
لحظاتی پیش ساختمان کناری پلاسکو توسط نیروهای امدادی به طور کامل تخریب شد
پیک نکا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر
به گزارش پیک نکا ، یک منبع آگاه: محل قرار گرفتن اجساد مطهر تعدادی از شهدای آتش نشان شناسایی شده است اما به علت حجم زیاد آوار و موقعیت خطرناک محل، خارج کردن اجساد زمان بر است. ...
پول نیوز   ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر
پول نیوز - روابط عمومی اورژانس تهران آخرین آمار مصدومان حادثه آتش سوزی و حریق ساختمان پلاسکو را 114 اعلام کرد. آمار مصدومان حادثه ساخمان پلاسکو تا ساعت 20 امشب در مجموع به 114 نفر رسیده است. ...
 
 

جدیدترین خبرهای حوادث

رکنا   ۳ دقیقه پیش  
رکنا: اسامی و تصویر 10تن از آتش نشانان محبوس در فاجعه پلاسکو که هنوز اعلام شد. با توجه به اینکه دستگاه زنده یاب محلی که 4 تن در آنجا زنده هستند را نشان داده است، امداد رسانان امیدوارند بتوانند با نجات این 4 تن با روحیه بالا بقیه گرفتار شده ها را نجات دهند.
کرد پرس   ۵ دقیقه پیش  
سرویس ایلام- آتش نشان ایلامی شاغل در آتش نشانی تهران که در عملیات خاموش کردن آتش سوزی ساختمان پلاسکوی تهران و امدادرسانی های پس از این حادثه حضور داشته است روایتهایی را از زمان وقوع این حادثه دردناک روایت کرد.
سبلانه   ۵ دقیقه پیش  
44 ساعت از آغاز آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی 54 ساله و فرو ریختن این ساختمان و مدفون شدن حداقل 20 آتش نشان می گذرد و تلاش ها برای یافتن اجساد قربانیان و احیاناً افراد زنده ادامه دارد.
پرسش   ۸ دقیقه پیش  
پرسش: سه روز از آتش سوزی و فروریختن مجتمع پلاسکو در تهران می گذرد. در بامداد دوم بهمن ماه امدادگران موفق شده اند پیکر چهار تن از قربانیان این حادثه را پیدا کنند. همزمان خبر می رسد که صداهایی از آوار در ضلع غربی ساختمان پلاسکو شنیده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۱ دقیقه پیش  
عملیات آواربرداری در ویرانه های ساختمان پلاسکوی تهران که روز پنجشنبه در پی آتش سوزی فروریخت ادامه دارد . نیمه شب شنبه دستگاه های زنده یاب نشانه هایی از زنده بودن 4 نفر ارسال کردند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳ دقیقه پیش  
دی ماه 1395 پایان تلخی داشت و ده ها نفر که اغلبشان آتش نشانان فداکار بودند، در فاجعه آتش سوزی و فروریختن ساختمان معروف پلاسکو، جان باختند یا مجروح شدند.
زاهدانه   ۱۵ دقیقه پیش  
در حادثه سقوط ساختمان پلاسکو و حوادث مشابه، تجمع گسترده مردمی که موبایل بدست در حال تصویربرداری هستند، بزرگترین مانع امداد رسانی به حادثه دیدگان است!
بصیر آنلاین   ۱۵ دقیقه پیش  
محمدرضا جعفری قطعه شعری را تقدیم به شهدای آتش نشان حادثۀ ساختمان پلاسکوی تهران کرده است. به گزارش بصیرآنلاین، وی در سروده خود آورده است: ما همان سپرهایِ جانِ مردمیم که اینگونه در خونِ خود شناوریم ، اما دوباره تر از هر بار ، باید شناخته شویم ! آری ؛ این قطعه ای که نوشته ام ...
تبیان   ۱۶ دقیقه پیش  
دستگاه زنده یاب از زیر آوار پلاسکو پاسخ گرفت. بخش اجتماعی تبیان احتمالا 4 نفر زنده اند. لحظه جستجو سکوت حکم فرما شده، ماشین ها خاموش شدند و هیچ کس حرفی نمی زند. از لحظه هایی پیش که دستگاه زنده یاب شروع به کار کرد، سکوت در پلاسکو حکم فرما شد. همه ماشین ها و دستگاه ها خاموش شدند. ...
شریان   ۱۹ دقیقه پیش  
زنان آتش نشان نیز همانند مردان در حادثه پلاسکو خدمات رسانی می کنند.
ایسنا   ۲۳ دقیقه پیش  
یک کارشناس شهرسازی با بیان این که شهرداری ها ابزار قانونی برای اجرای وظایف محوله در اختیار ندارند گفت: همه مسوولیت ها را از شهرداری ها گرفته اند و بعد انتظار دارند آنها پاسخگوی حوادثی مشابه فروریختن ساختمان پلاسکو باشند.
پورتال خبری کاشان   ۲۹ دقیقه پیش  
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/کسی نیست به داد و حق بنده برسد بخدا خسته شدم این ماشین 30 میلیون برای من تمام شده انتظار داشتم ماشین صفر می خرم تا دو سه سال گیر تعمیرگاه نباشم نه اینکه ساعت به ساعت تو تعمیرگاه باشم
باشگاه خبرنگاران   ۳۴ دقیقه پیش  
به احترام فداکاری جانباختگان حادثه آتش سوزی پلاسکو، تمام برنامه های فرهنگی هنری فارس در دوم بهمن ماه تعطیل شد.
جام نیوز   ۳۸ دقیقه پیش  
تصویر زیر نشان می دهد که ساختمان مجاور پلاسکو نیز دچار آتش سوزی شده است.
نصر نیوز   ۳۹ دقیقه پیش  
نصر: بامداد امروز شهروندان تبریزی محله مفتح تبریز به دنبال صدای انفجاری مهیبی به خارج خانه های خود آمدند.
بلاغ مازندران   ۴۰ دقیقه پیش  
به گزارش بلاغ ، روزنامه های ورزشی شنبه 2 بهمن تیتر یک خود را به حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو و شهادت جمعی از آتش نشانان فداکار کشورمان اختصاص داده اند.
رکنا   ۴۵ دقیقه پیش  
رکنا: محل پیکر چند تن از شهدای آوار ساختمان پلاسکو مشخص شده و عملیات آوار برداری ادامه دارد.
رکنا   ۴۸ دقیقه پیش  
رکنا: سکوت بیشترین جمله ای است که بین ما و حسن رد و بدل می شود. بیشتر از این که حرف بزند، با حرکات بدن، نگاه و تلخندهایش حرف هایش را می زند و درد دل می کند. 45 سال دارد و شغلش هم آزاد است. می گوید دل خوشی ندارد در مورد دوران اعتیادش حرف بزند، اما چون بحث رو راستی و صداقت است، حاضر است مصاحبه کند.
رکنا   ۴۸ دقیقه پیش  
رکنا: زن جوان وقتی با همسایه درگیر شد و با پلیس تماس گرفت، نمی دانست این موضوع به پایان زندگی مشترکش ختم می شود.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۴۹ دقیقه پیش  
حادثه آتش سوزی روز پنجشنبه ساختمان پلاسکو در حالی اتفاق افتاد که سیل عظیمی از مردم برای تماشای آن به روبه روی ساختمان روانه شده بودند.
جام نیوز   ۵۰ دقیقه پیش  
تصویر زیر لحظه یافتن دو پیکر از زیر آوار پلاسکو را نشان می دهد.
واحد مرکزی خبر   ۵۵ دقیقه پیش  
سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از صدور دستورات لازم برای انتقال پیکر آتش نشانان به پزشکی قانونی خبر داد.
رکنا   ۱ ساعت پیش  
رکنا: مرد شیشه ای که با جعل عناوین مختلف دولتی به بهانه پرداخت وام به افراد سالخورده طلا و پول هایشان را سرقت و حساب بانکی آنها را خالی می کرد، در مهمانی بازداشت شد .
رکنا   ۱ ساعت پیش  
رکنا: پیرمرد خشن که در قلعه حسن خان با کلاشینکف شش نفر را کشته و 12 نفر را زخمی کرده بود پس از 7سال بار دیگر محاکمه شد.
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش  
روزنامه خراسان نوشت:مرد 38 ساله که در کار خرید و فروش زعفران فعالیت می کرد، مدعی شد توسط زورگیران ربوده شده است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱ ساعت پیش  
مدیر عامل پیشین سازمان آتش نشانی تهران درباره حادثه دلخراش ساختمان پلاسکو گفت: به طور قطع این اتفاق ناگوار و عمق حادثه گستردگی زیادی دارد. شرایط محیطی سختی در محل حکمفرما است اما با جلساتی که مسئولان مربوطه برگزار کرده و برنامه ریزی و سازماندهی های لازم انجام شده ...
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:مهم نیست الآن مالک این ساختمان کدام فرد یا نهاد است ولی هرکس و هر جا که هست معلوم می شود از رانت قدرتی برخوردار بوده که برای حدود ده اخطار رسمی شهرداری قدرتمند مرکز مملکت پشیزی ارزش قائل نبوده است.
وکیل ملت   ۱ ساعت پیش  
وکیل ملت: در این میان، برخی کاربران شبکه های اجتماعی ضمن ابراز همدردی و حمایت از آتش نشانان قربانی شده، پاسخ محکمی به کاربران سعودی داده اند.
العالم   ۱ ساعت پیش  
یکی از آتش نشانان حاضر در صحنه عملیات آوار برداری ساختمان تخریب شده پلاسکو بامداد روز شنبه گفت که تعدادی از افراد گرفتار شده در زیر آوارها پیدا شده اند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱ ساعت پیش  
با اینکه گروه های امداد و نجات همچنان مشغول آواربرداری هستند ولی حرارت بالای محل آواربرداری کار را سخت تر کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش  
عملیات آوار برداری ساختمان پلاسکو پس از گذشت دو روز از حادثه همچنان ادامه دارد و نیروهای آتش نشانی برای یافتن جانباختگان همچنان تلاش می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش  
عملیات آوار برداری ساختمان پلاسکو پس از گذشت دو روز از حادثه همچنان ادامه دارد و نیروهای آتش نشانی برای یافتن جانباختگان همچنان تلاش می کنند.
ایران خبر   ۱ ساعت پیش  
رییس پلیس راهور ناجا که درمحل ویرانه های ساختمان پلاسکو حضور دارد از شهروندانی که محل کارشان در اطراف محل حادثه است در خواست کرد صبح شنبه برای حضور در محل کار از خودروهای شخصی استفاده نکنند.
الف   ۱ ساعت پیش  
زمانی که خبر تلخ فروریختن پاساژ پلاسکو را شنیدم برای خرید لباس در پاساژ رضا واقع در بازار تهران حضور داشتم. اولین چیزی که توجه من را به خودش جلب کرد راه پله ها و ورودی باریک پاساژ رضا بود که هیچ تناسبی با تعداد مغازه ها و افراد حاضر در مجتمع را نداشت ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش  
به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، پنجشنبه گذشته ساختمان تجاری معروف پایتخت طعمه حریق شد و این حادثه منجر به تخریب کامل ساختمان پلاسکو گردید. در این حادثه تعدادی از آتش نشانان قهرمان کشورمان به دلیل تخریب و آوار ساختمان پلاسکو جان خود را از دست دادند. ...
نواندیش   ۱ ساعت پیش  
نواندیش 4:30 / لحظاتی پیش دستگاه های مکانیکی برای آواربرداری کار خود را متوقف کردند تا گروه های امدادی با استفاده از گوشی های زنده یاب نسبت به پیدا کردن احتمالی افراد زنده در زیر آوار اقدام کنند. ...
شمال نیوز   ۱ ساعت پیش  
صفحه نخست روزنامه های شنبه دوم بهمن ماه به احترام جهاد و فداکاری های آتشنشانان غیور در حادثه ساختمان پلاسکو بسته شده است. همه روزنامه ها از اقتصادی و سیاسی تا ورزشی ها یاد قهرمانان شهر را گرامی داشته اند...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش  
به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، نیروهای سازمان آتش نشانی و آتش نشانان شهرستان در پی حادثه دلخراش و غم انگیز ساختمان پلاسکو که منجر به شهید شدن تعدادی از نیروهای زحمتکش و فعال آتش نشانی شد، با انجام مراسمی به سوگ نشستند و با خانواده آنها دلداری دادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش  
به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، مردم قدرشناس آبادان شامگاه جمعه با حضور در ایستگاه های آتش نشانی ابن شهرستان، به مقام شامخ شهدای فداکار آتش نشان را که در حادثه ساختمان پلاسکو در مرکز شهر تهران بر زیر آوار جان خود را از دست دادند، ادای احترام کردند. ...
الف   ۲ ساعت پیش  
حادثه تاسف بار آتش سوزی و فروریختن ساختمان قدیمی پلاسکو در تهران که در آن شماری از آتش نشان فداکار جان خود را از دست دادند را فارغ از پیگیری دلایل و چرایی مفصل وقوع این حادثه که در جای خود لازم به پرداخت است را باید به عنوان هشداری جدی برای پیشگیری از یک فاجعه انسانی در کلانشهر تهران تلقی نمود. ...
رکنا   ۲ ساعت پیش  
رکنا: قوع آتش سوزی در ساختمان پلاسکوی تهران مردم و مسئولان در استان های مختلف کشور را متأثر و به واکنش واداشت، مردم در بسیاری از شهرها با حادثه دیدگان ابراز همدردی کردند و حتی مردم در شهر مشهد با حضور در مقابل ایستگاه های آتش نشانی برای ادای احترام به آتش نشانانی که جان خود را در این حادثه از دست ...
جوان ایرانی   ۲ ساعت پیش  
سرویس استانها جوان ایرانی ؛ بخش غربی: به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، ساختمان پلاسکو صبح پنجشنبه دچار حریق شد. عملیات امداد از لحظاتی پس از وقوع حادثه آغاز شد اما ساعاتی بعد این ساختمان قدیمی به یکباره فرو ریخت و آتش نشانان که برای عملیات وارد ساختمان شده بودند، محبوس شدند. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش  
عملیات جستجو و آواربرداری در ضلع جنوبی ساختمان پلاسکو، در حالی ادامه دارد که با وزش باد شعله های آتش زبانه می کشد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش  
یکی از ماموران ایستگاه 20 آتش نشانی تهران که در محل حادثه پلاسکو حضور داشته است، ضمن روایت بخشی از این حادثه، مطالبی را درباره وضعیت سخت آتش نشانان بیان کرد.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش  
پلاسکو، ساختمانی قدیمی در مرکز تهران که صبح پنج شنبه فروریخت، همچنان در کانون توجه عمومی است و دال محوری آن، شهدای آتش نشان است که قهرمانانه برای مهار آتش، گرفتار شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش  
راننده ای را ببینید که با ماشین خود چندین نفر را در خیابان زیر گرفت در حالیکه مردم برای جان خود فرار می کردند.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش  
آتش نشانی چندین کشور از جمله ایرلند، آمریکا، کانادا و کالروینای شمالی با حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو ابراز همدردی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش  
لحظه ای را ببینید که نیروهای پلیس پیرمردی را با شوکر می زنند در حالیکه او را با جنایتکاری اشتباه گرفته بودند.
العالم   ۳ ساعت پیش  
منابع امدادی حاضر در محل ساختمان پلاسکو از دستیابی به علایمی خبرمی دهند که نشانه زنده بودن تعدادی ازافراد گرفتار شده در زیر آوار ساختمان پلاسکو است.
انتخاب خبر   ۳ ساعت پیش  
انتخاب خبر: پلاسکو سوخت و فرو ریخت؛ این اتفاق شوکه کننده که پیش از ظهر روز پنجشنبه 30 دی در قلب پایتخت ایران رخ داد به سرعت به خبر اول رسانه های داخلی و خارجی تبدیل شد ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش  
لحظاتی پیش دستگاه های مکانیکی برای آواربرداری کار خود را متوقف کردند تا گروه های امدادی با استفاده از گوشی های زنده یاب نسبت به پیدا کردن احتمالی افراد زنده در زیر آوار اقدام کنند.
واحد مرکزی خبر   ۳ ساعت پیش  
در سومین روز پس از فروریختن ساختمان پلاسکو ، همچنان عملیات امداد و آواربرداری ادامه دارد
مکران   ۴ ساعت پیش  
نشریه مکران شهادت دلاور مردان سازمان آتش نشانی ایران زمین راخدمت جامعه آتش نشانی وخانواده های محترمشان تسلیت عرض می نماید. خداوندبرای خانواده های محترمشان صبرجزیل عنایت فرماید.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش  
عملیات آواربرداری در ویرانه های ساختمان پلاسکوی تهران که روز پنجشنبه در پی آتش سوزی فروریخت ادامه دارد . نیمه شب شنبه دستگاه های زنده یاب نشانه هایی از زنده بودن 4 نفر ارسال کردند.
ایران ویج   ۴ ساعت پیش  
زلزله 4.3 ریشتری کازرون را لرزاندReviewed by on Jan 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، شهر کازرون در استان فارس امشب در فاصله چند دقیقه دو بار لرزید . زلزله اول ساعت 2:28 دقیقه به شدت 4.3 ریشتر در عمق 12 کیلومتری زمین رخ داد و زلزله دوم 12 دقیقه بعد...
رکنا   ۴ ساعت پیش  
رکنا: هویت پیکر یکی از شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو شناسایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش  
بی توجهی راننده نیویورکی در هنگام پیچیدن به خیابان منجر به وقوع حادثه ای وحشتناک برای عابر پیاده شد.
راک نیوز   ۴ ساعت پیش  
مردم شیراز و دیگر نقاط استان فارس شامگاه جمعه با حضور در ایستگاه های آتش نشانی و روشن کردن شمع یادوخاطره جانباختگان و شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکو در تهران را گرامی داشتند. ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش  
حادثه پلاسکو، در حالی وارد سومین روز خود شد که عملیات آواربرداری همچنان ادامه دارد و سرعت بیشتری هم گرفته است.
برترین ها   ۴ ساعت پیش  
باشگاه خبرنگاران جوان: حریق به پاساژ کویتی ها رسید. آتش نشانان از طبقه دوم شمالی پاساژ کویتی ها وارد پاساژ شدند. خبرنگار مستقر فارس در صحنه حادثه پلاسکو سرایت آتش به پاساژ کویتی ها را که توسط برخی رسانه ها منتشر شده، تکذیب کرد.
برترین ها   ۴ ساعت پیش  
خبرگزاری فارس: آتشی که در بخش شمال غربی ساختمان پلاسکو شعله ور شد، مهار نمی شد، لحظاتی پیش یکی از آتش نشانانِ جان بر کف برای مهار آن از پنجره دل به آتش زد. بررسی ها نشان می دهد آتش با از خودگذشتگی دو آتش نشان اطفا شده است
نامه نیوز   ۴ ساعت پیش  
یک مقام مسئول در اداره پلیس عراق از زخمی شدن چهار غیرنظامی در اثر انفجار بمب در غرب پایتخت خبر داد.
598   ۴ ساعت پیش  
از حادثه شومی که چند دقیقه به ساعت هشت صبح روز پنجشنبه با حریقی کوچک در یکی از طبقات فوقانی ساختمان پلاسکو آغاز شد و بعد به فروریختن این سازه مرتفع منجر شد، بیش از چهل ساعت گذشت، اما هنوز شمار زیادی از امدادگران در محل حادثه به تلاشی بی وقفه مشغولند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش  
چهار اکیپ از مهندسان نقشه برداری با در اختیار داشتن تجهیزات لازم جهت ارزیابی تغییرات سازه های مجاور پلاسکو در اطراف این ساختمان مخروبه مستقر شده اند.
شرق   ۵ ساعت پیش  
در روزی که قرار بود به مناسبت هفته هوای پاک، تهران گردی را به بازدید از فضاهای سبز شهر اختصاص دهیم، موج غم و اندوهی که از حادثه دلخراش و اسفناکِ پلاسکو در میان مردم بود، ما را به سمت بخش های کمتردیده شده این فاجعه برد ...
شرق   ۵ ساعت پیش  
شرق: وقتی ساختمان 54 ساله پلاسکو آتش گرفت و بعد فرو ریخت، پنجشنبه بود و طبیعتا روز تعطیل روزنامه های ایران. خبرگزاری ها و وب سایت های خبری هم اغلب نیمه تعطیل بودند، اما ابعاد و اهمیت خبر آن قدر بود که همه رسانه ها و خبرگزاری ها و خبرنگارها برای پیگیری جزئیات ماجرا، راهی صحنه حادثه شدند ...
شرق   ۵ ساعت پیش  
شرق: آخرین خبرهای رسیده از ویرانه پلاسکو حاکی است آتش سوزی زیر آوار تا ساعات پایانی شب گذشته ادامه داشت و با توجه به حجم عظیم خرابی و آتش های زیر آوار، امکان زنده ماندن افراد بسیار ضعیف است و مقامات مسئول اعلام کرده اند ممکن است تعدادی از شهروندان نیز زیر آوار مانده باشند ...
شرق   ۵ ساعت پیش  
آمبولانس ها آژیرکشان و باعجله سعی می کردند راهی از میان مردم باز کرده و مجروحان را به بیمارستان های اطراف منتقل کنند. هجوم جمعیت، اورژانسی ها را هم عصبی کرده بود. راننده مرتب فریاد می زد بروکنار بروکنار، جمعیت به قدری زیاد بود که جابه جایی سانت به سانت اتفاق می افتاد ...
شرق   ۵ ساعت پیش  
شب به ویرانه پلاسکو رسیده است، تنها چیزی که شنیده می شد، صدای خشم و فریاد مأموران و زوزه لودرها و آهن برها و شیهه آهن پاره هاست. ناله ای هم اگر هست، زیر آوار، میان این هیاهو گم شده است ...
شرق   ۵ ساعت پیش  
شرق: شهر تازه بیدار شده بود، آماده و منتظر برای هیاهوی روزانه، برای ازدحام و ترافیک، برای شتاب و تحرک، دادوستد، رفت وآمد که ناگهان جرقه ای زده شد و جرقه، آتش شد و آتش پهن شد بر پهنه یکی از قدیمی ترین برج های پایتخت ...
مشرق نیوز   ۵ ساعت پیش  
پس از دو روز آواربرداری سنگین از خرابه های پلاسکو، نیروهای امداد و نجات به پیکر شهدای آتشنشان رسیدند.
برترین ها   ۵ ساعت پیش  
باشگاه خبرنگاران جوان: حریق به پاساژ کویتی ها رسید. آتش نشانان از طبقه دوم شمالی پاساژ کویتی ها وارد پاساژ شدند. خبرنگار مستقر فارس در صحنه حادثه پلاسکو سرایت آتش به پاساژ کویتی ها را که توسط برخی رسانه ها منتشر شده، تکذیب کرد.
مشرق نیوز   ۵ ساعت پیش  
آتشی که به جان ساختمان کناری پلاسکو افتاد، مهار نمی شد/ یکی از آتش نشانانِ جان بر کف برای مهار آن از پنجره دل به آتش زد
فردا نیوز   ۵ ساعت پیش  
این اگر یک بیماری هم نباشد یک پدیده ناهنجار است که باید عالمان امور به دقت آن را مورد بررسی و تدقیق قرار دهند. آدم درمی ماند چه نامی بگذارد بر جماعتی که در برابر هر حادثه ای فوری دست به گوشی می شوند برای فیلم گرفتن!
ایران حادثه   ۶ ساعت پیش  
واژگونی پراید به دره ای عمیق در محور پلدختر- خرم آباد مرگ 2نفر را رقم زد. خودروی پراید در جاده واشیان پلدختر طعمه حریق شد
شوشان   ۶ ساعت پیش  
شامگاه جمعه جمعی از شهروندان آبادانی به شهدای آتش نشان ساختمان پلاسکوی تهران در مقابل آتش نشانی میدان طیب این شهر ادای احترام کردند
فارس عرب   ۶ ساعت پیش  
با اعلام خبر شهادت آتشن شان شهید، بهنام میرزاخانی که در جریان مهار آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران به شهادت رسید، جمعی از مردم پاکدشت با حضور در منزل پدر این شهید، از ایثار وی تجلیل کردند.
فانوس   ۶ ساعت پیش  
سرویس اجتماعی - هر چه از حادثه آتش سوزی و آوار شدن ساختمان پلاسکو می گذرد ، حادثه ابعادی تازه تر به خود می گیرد، دقایقی قبل منابع حاضر در صحنه حادثه خبر دادند که آتش به جان ساختمان مجاور خرابه های پلاسکو افتاد. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش  
سگ های زنده یاب امداد و نجات سازمان هلال احمر جهت جستجو به محل حادثه ساختمان تجاری پلاسکو تهران منتقل شده اند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش  
عملیات آواربرداری در ویرانه های ساختمان پلاسکوی تهران که روز پنجشنبه در پی آتش سوزی فروریخت ادامه دارد . نیمه شب شنبه دستگاه های زنده یاب نشانه هایی از زنده بودن 4 نفر ارسال کردند.
میزان   ۶ ساعت پیش  
خبرگزاری میزان- پیکر مطهر 2 شهید آتش نشان دیگر در حادثه حریق ساختمان پلاسکو از زیر آوار کشف شد.
خزر آنلاین   ۶ ساعت پیش  
به گزارش خزر ، اختمان پلاسکو یکی از ساختمان های بزرگ و تجاری تهران که قدمت 53 ساله دارد که صبح روز پنجشنبه دچار آتش سوزی گسترده شده بود. از این ساختمان 17 طبقه به عنوان اولین ساختمان مرتفع و مُدرن ایران یاد می شود. در زیر آخرین روند اقدامات انجام شده را می خوانید: ...
صبح رانکوه   ۶ ساعت پیش  
روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی و آتش نشانی شهر رانکوه طی پیامی شهادت آتش نشانان فداکار سازمان آتش نشانی در حادثه ساختمان پلاسکوی تهران را تسلیت گفت. به گزارش خبرنگارصبح رانکوه متن پیام به شرح زیر می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش  
حادثه پلاسکو، در حالی وارد سومین روز خود شد که عملیات آواربرداری همچنان ادامه دارد و سرعت بیشتری هم گرفته است.
اعتدال   ۶ ساعت پیش  
نیروهای امدادی در ادامه عملیات جستجو موفق به کشف و خروج دومین پیکر از قربانیان حادثه پلاسکو شدند.حادثه ی پلاسکو تاکنون سه قربانی داشته است
ایسنا   ۶ ساعت پیش  
معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای امور جنایی پایتخت، پیدا شدن دو جسد مدفون شده در حادثه پلاسکو تا این لحظه را به صورت قطعی تایید کرد.
میزان   ۶ ساعت پیش  
خبرگزاری میزان- دخالت های مادرزن و خواهرزن باعث شد تا زوج جوان هفته گذشته به دادگاه خانواده بروند و برای همیشه از هم جدا شوند.
آنا   ۶ ساعت پیش  
تقریبا از ساعت 12 ظهر پنجشنبه شروع شد. لحظه ها و دقایق جهنمی برای ده ها خانواده؛ خانواده هایی که بعضی هایشان با یک تلفن و بعضی هایشان هم با دیدن خبرهای تلگرامی و صداوسیما دریک لحظه شوکه شدند.
فانوس   ۶ ساعت پیش  
سرویس اجتماعی - امدادگران در محل حادثه ساختمان پلاسکو جسد یکی از شهدای آتش نشان را قبل از نیمه شب جمعه از دل آوار بیرون کشیدند.حدود 30 دقیقه بامداد شنبه نیز سخنگوی شهرداری اعلام کرد : پیکر دیگری کشف شده است. ...
هدانا   ۶ ساعت پیش  
سخنگوی سازمان آتش نشانی اعلام کرد با تلاش امدادگران، پیکر یک تن از شهدای آتش نشان از زیر آوار ساختمان پلاسکو خارج شد.
مشرق نیوز   ۶ ساعت پیش  
پس از دو روز آواربرداری سنگین از خرابه های پلاسکو، نیروهای امداد و نجات به پیکر شهدای آتشنشان رسیدند.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۶ ساعت پیش  
جواد حیدریان: پنجشنبه سیاه تهران، از صبح آلوده به آتش پلاسکو آغاز شد. حدود ساعت 10 صبح نزدیکی میدان فردوسی، حجم عظیمی از خودروهای آتش نشانی و آمبولانس های اورژانس، مأموران پلیس و البته مردم عادی حضور داشتند. چند ساعت قبل تر نیز حتما این گونه بوده است ...
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۶ ساعت پیش  
محمدحسین نجاتی: ساعت هشت صبح پنجشنبه، خبرنگاران اجتماعی نویس طبق معمول ماه دی امسال، مشغول تنظیم اخبار آلودگی هوا بودند. تهران در صبح پنجشنبه هوایی آلوده داشت تا اینکه سخنگوی آتش نشانی تهران خبر مهمی را مخابره کرد؛ آتش سوزی در طبقات فوقانی پاساژ پلاسکو ...
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۶ ساعت پیش  
وقتی رسیدم دو طرف خیابان را بسته بودند؛ از چهارراه استانبول تا سر خیابان لاله زار. ازدحام زیاد بود. وارد که شدم، مأمورهای آتش نشانی برخلاف همیشه همکاری کردند و اجازه دادند ما در صحنه باشیم و عکاسی کنیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش  
پیکر دومین آتش نشان از زیر آوار ساختمان پلاسکو پیدا شد.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۶ ساعت پیش  
امیلی امرایی نویسنده و روزنامه نگار میز پلاستیکی سفید را با پارچه سیاه پوشانده اند. روی میز پر شده از دسته گل های سفید و شمع هایی که همسایه های ایستگاه آتش نشانی خیابان آبان آورده اند. هیچ کس قدم جلو نمی گذارد. از پشت شیشه دکه جلوی ورودی به هم نگاه می کنند و اشک ها جاری است ...
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۶ ساعت پیش  
به دنبال رؤیت تغییراتی در سطح معبر میدان قیام و انجام عملیات ایمن سازی اولیه با هدف جست وجوی علت تغییرات قابل مشاهده در سطح، عملیات تکمیلی شناسایی آغاز شد. در هنگام عملیات شناسایی، حفره دیگری ناشی از آب شستگی رؤیت شد که در هنگام عملیات، یکی از کارگران فعال در محل به داخل این حفره سقوط کرد ...
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۶ ساعت پیش  
جواد محمدی که بیش از دو سال از ازدواجش می گذشت، دارای یک پسر 20 روزه بود که روز شنبه، دوم دی سال 91 در هنگام انجام مأموریت با یک دستگاه خودروی سنگین برخورد کرد و پس از انتقال به بیمارستان، جان خود را از دست داد ...
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش  
دقایقی پیش دومین پیکر از شهدای آتش نشان از زیرآوارهای ویرانه ساختمان پلاسکو کشف شد. فروریختن پلاسکو تاکنون 3 قربانی داشته است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش  
ایرنا-اصفهان- شهروندان اصفهان ، جمعه شب با حضور در ایستگاه های آتش نشانی سطح شهر با جامعه آتش نشانی تهران و کشور ابراز همدردی کردند.*7