چهارشنبه ۳۱ مردادساعت ۰۵:۰۲Aug 2018 22

طلا (tala.ir)

طلا 29 اسفند 1394 طلا 30 اسفند 1395 طلا 29 اسفند 1396 طلا 31 فروردین 1397 طلا 31 اردیبهشت 1397 طلا 31 خرداد 1397 طلا 31 تیر 1397 طلا 1 مرداد 1397 طلا 2 مرداد 1397 طلا 3 مرداد 1397 طلا 4 مرداد 1397 طلا 6 مرداد 1397 طلا 7 مرداد 1397 طلا 8 مرداد 1397 طلا 9 مرداد 1397 طلا 10 مرداد 1397 طلا 12 مرداد 1397 طلا 13 مرداد 1397 طلا 14 مرداد 1397 طلا 15 مرداد 1397 طلا 16 مرداد 1397 طلا 17 مرداد 1397 طلا 18 مرداد 1397 طلا 19 مرداد 1397 طلا 20 مرداد 1397 طلا 21 مرداد 1397 طلا 22 مرداد 1397 طلا 23 مرداد 1397 طلا 24 مرداد 1397 طلا 25 مرداد 1397 طلا 26 مرداد 1397 طلا 27 مرداد 1397 طلا 28 مرداد 1397 طلا 29 مرداد 1397 طلا 30 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۷:۱۴    
با وجود شلوغی رفت و آمد در بازار ارز فعالان بازار می گویند فروشنده ای نیست و همین در افزایش قیمت ها در آستانه عید قربان تاثیرگذار بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۹    
میزان تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته در 4 ماهه امسال، 29 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۵:۲۹    
قیمت انواع سکه بهار آزادی امروز در بازار تهران افزایش یافت و یوان چین به یک هزار و 112 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۹    
آمار رسمی وزارت راه و شهرسازی نشان می دهد متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان در منطقه یک به 15 میلیون تومان و قیمت هر مترمربع واحد مسکونی در منطقه 9 با رشد 36 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۹    
با حذف گزارش نرخ دلار امریکا از سامانه سنا، سه نرخ یورو، یوان چین و درهم به صورت ساعتی در این سامانه اعلام نرخ می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۳:۵۹    
در آستانه سررسید سپرده های مدت دار یکساله، بانک مرکزی به بانک ها دستور داد که در صورت تمایل مشتری قراردادهای در فاصله دوم تا یازدهم شهریورماه سال گذشته را به مدت یک ماه تمدید کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۴    
افزایش ارزش دلار آمریکا منجر به کاهش ارزش قابل توجه طلا و دیگر فلزات گرانبها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۹    
تمامی صرافی های مجاز در صورتی که پیش از روز شانزدهم مرداد نسبت به خرید ارز به نرخ مصوب در نیما اقدام کرده و هنوز آنرا به فروش نرسانده اند، باید تا اطلاع ثانوی از فروش آن خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۹    
سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز سه شنبه تحت تاثیر اظهارات شب گذشته رئیس جمهور آمریکا قرار گرفت و با افزایش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۹    
سایت طلا : موسسه اعتبارسنجی اس اند پی در تازه ترین گزارش خود رتبه اعتباری ترکیه را کاهش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۴    
سایت طلا : رئیس جمهور آمریکا در یک مصاحبه جدید بار دیگر به انتقاد از سیاست های پولی و نرخ بهره فدرال رزرو پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۹    
سایت طلا : برخی تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که اگر مذاکرات تجاری آمریکا و چین طی روزهای آینده مثبت باشد، قیمت طلا در بازارهای جهانی افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۸:۲۹    
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش 3 میلیون تومانی ساندرو اتوماتیک و استپ وی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۹    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در شرایط فعلی دولت چاره ای جز دخالت در اقتصاد ندارد، گفت: اکنون وقت حمایت از پول ملی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۷:۲۹    
ایران خودرو امروز طرح فروش 15 محصول خود را آغاز کرد اما اختلاف قیمت بالای این خودروها از کارخانه تا بازار به همراه اختلالات سیستمی عاملی شده تا کمتر خریداری امکان خرید این خودروها را داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۶:۴۴    
سخنگوی قوه قضاییه از دستگیری 100 نفر در پرونده های اخیر ارز، سکه و خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۶:۱۴    
با تصمیم بانک مرکزی از دیروز دلار رسماً از سامانه سنا حذف شده و یوان چین جایگزین این ارز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۲۹    
با مجموعه اقداماتی که طی روزهای گذشته در بازار ارز صورت گرفته و عرضه را بالا برده است، دیروز نرخ کاهش یافت و اکنون دلار در چند قدمی ورود به کانال 9 هزار تومانی به سر می برد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۴    
معاون اول رییس جمهوری گفت: نیروهای عرضه و تقاضا عامل تعیین کننده قیمت ارز در بازار ثانویه هستند اما این بازار برای شکل گیری کامل نیازمند زمان بیشتری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۴    
سایت طلا : موسسه سرمایه گذاری ام کی اس سوییس از افزایش چشمگیر تقاضای طلا در بازارهای آسیایی خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۴    
سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز دوشنبه تحت تاثیر گمانه زنی های مربوط به مذاکرات تجاری آمریکا و چین تغییری نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۴    
سایت طلا : در حالی که قیمت جهانی طلا به پایین ترین سطح خود در 19 ماه گذشته رسیده است سئوال مهم این است که بهترین زمان برای فروش ذخایر طلا چه زمانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۴    
رئیس کل بانک مرکزی از روانتر شدن معاملات ارزی در بازار ثانویه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۵۹    
سایت طلا : نماینده ویژه آمریکا در امور ایران هشدار داده است همه کشورهایی که به واردات و خرید نفت از ایران ادامه دهند، با تحریم های ایالات متحده روبرو خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۹    
سایت طلا : در حالی که بحران ارزی ترکیه موجب نگرانی های زیادی در بین سرمایه گذاران بین المللی شده است، یک کارشناس اقتصادی راهکاری را برای برون رفت از این بحران پیشنهاد داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۴    
برخی منابع خبری گزارش داده اند که در حالی که طی دو سه روز اخیر سکه روند کاهشی و با ثباتی را طی کرده بود بود اما خبر طرح جدید برخی نمایندگان مجلس در خصوص منع واگذاری سکه به غیر باعث شد در عرض چند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۷:۲۹    
بازار ارز امروز را هم با روندی کاهشی شروع کرد و قیمت دلار به 10 هزار و 370 تومان در آخرین معاملات رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۴    
آمار اولیه از بازار مسکن شهر تهران در مردادماه 1397 حاکی از کاهش 13 درصدی حجم معاملات نسبت به ماه قبل دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۴    
قیمت انواع سکه امروز در بازار آزاد کاهش یافت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید اُفتی 90 هزار تومانی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۹    
قرار است که از امروز 2 میلیون و 575 هزار قطعه سکه پیش فروش قطعی به خریداران تحویل داده شود که اگر سود هر قطعه را 2 میلیون و 311 هزار تومان محاسبه کنیم، 6 هزار میلیارد تومان سود توزیع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۴    
سایت طلا : واحد اطلاعات بلومبرگ هشدار داده است که کاهش شدید قیمت کالاها در تابستان امسال می تواند یک خطر بزرگ برای بازار سهام آمریکا باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۹    
سایت طلا : اداره اطلاعات انرژی آمریکا در تازه ترین گزارش خود از جهش غیر منتظره ذخایر نفت طی هفته گذشته خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۶    
سایت طلا : تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری کاپیتال اکونومیکس بر این باورند که روند صعودی ارزش دلار آمریکا چندان ادامه نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۱    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که اکثر سرمایه گذاران بین المللی پیش بینی می کنند که قیمت طلا در روزهای آینده کاهش خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۴۲    
رییس سازمان بازرسی کل کشور از دریافت 4 قرارداد تسهیلات به مبلغ 72 میلیارد ریال و صرف 70 میلیارد ریال از آن برای خرید 5 هزار سکه طلا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۲    
بازار آزاد ارز و سکه هفته پایانی مردادماه را با ریزش نرخ ها آغاز کرد به شکلی که امروز(شنبه) بهای هر دلار آمریکا و یورو در سامانه نظارت ارز روند کاهشی به خود گرفت و به دنبال آن بهای هر قطعه سکه تمام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۵۷    
بانک مرکزی از فردا (28 مردادماه) دور جدید عرضه سکه های پیش فروش شده را آغاز می کند تا 2 میلیون و 554 هزار سکه تحویل خریداران شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۲    
مجوز بانک مرکزی به چند بانک برای فروش اوراق گواهی سپرده عام با نرخ سود علی الحساب 18 درصد، گمانه زنی ها بر سر افزایش نرخ سود بانکی افزایش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۶    
سایت طلا : نهادهای رسمی چین مطمئن هستند که این کشور می تواند علی رغم جنگ تجاری تمام عیار با آمریکا به اهداف رشد اقتصادی خود دست پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۱    
سایت طلا : تحلیلگر ارشد موسسه اف ایکس تی ام بر این باور است که نگرانی های بین المللی درباره خطر رکود اقتصادی می تواند بار دیگر موجب درخشش طلا در بازارهای جهانی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۲۶    
دبیرکل کانون صرافان ایران با تاکید بر اینکه هنوز تقاضاهای اصلی در بازار ارز، غیرواقعی است ، گفت: اگر این تقاضاها کنار گذاشته شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۱    
رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی برخی اقدامات و سیاست های جدید بانک مرکزی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۱۱    
اگرچه بخش عمده ای از صادرات غیرنفتی ایران را پتروشیمی و میعانات تشکیل می دهد، اما پتروشیمی ها هنوز حاضر نیستند ارز خود را در بازار ثانویه تمام و کمال عرضه کنند و ارایه قطره چکانی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۱    
سایت طلا : قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه با افزایش اندکی همراه شد ولی بدترین عملکرد هفتگی را از ماه می سال گذشته ثبت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۱    
سایت طلا : دفتر بودجه کنگره آمریکا در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که رشد اقتصادی این کشور در سال 2018 میلادی با شتاب زیادی روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۶    
سایت طلا : موسسه مالی ای بی ان امرو پیش بینی کرده است که قیمت جهانی طلا تا پایان سال 2019 میلادی به بیش از 1400 دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۲:۴۷    
سایت طلا : در حالی که قیمت جهانی طلا در ادامه روند نزولی خود وارد کانال 1100 دلاری شده، موسسه تی دی اس پیش بینی می کند که قیمت طلا تا پایان امسال روند نزولی اش را متوقف خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۲    
سایت طلا : شورای جهانی طلا در تازه ترین گزارش خود از کاهش تقاضای شمش و سکه طلا در کشورهای اروپایی در سه ماه دوم امسال خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۲    
سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز جمعه با افزایش نسبی روبرو شده ولی در حال ثبت بدترین عملکرد هفتگی خود از ماه می 2017 میلادی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۷    
خبرگزاری بلومبرگ با اشاره به تشدید اختلافات تجاری بین آمریکا و چین بر این باور است که این منازعه تنها سرآغاز یک جنگ سرد اقتصادی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۶:۳۲    
قیمت انواع محصولات تویوتا در نمایندگی و بازاراعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۷    
قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران در حالی کاهش یافت که نرخ دلار با افزایش مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۲    
سایت طلا : وزیر خارجه روسیه بر این باور است که نقش دلار آمریکا به عنوان یک ارز جهانی رو به افول است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۷    
پیش بینی آینده اقتصاد ایران در شرایط فعلی کار سختی است. باید آنچه بر بازارهای مالی گذشته است را مورد بررسی قرار دهیم و برای فهم آنچه بر اقتصاد ایران خواهد گذشت و اینکه کدام بازار برای سرمایه گذاری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۷    
سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه همچنان به روند نزولی خود ادامه داده و به پایین ترین سطح در 19 ماه اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۲    
کارشناسان اقتصادی معتقدند پائین نگه داشتن قیمت ارز، برهم زدن تعادل بازار است و سامانه نیما باید پاسخگوی همه نیازهای ارزی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۲    
رییس کنفدراسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران گفت: با فعالیت بازار ثانویه پیش بینی می شود تا یک هفته دیگر، عرضه ارز بیشتر، بازار تنظیم و با جان گرفتن صرافی ها قیمت ارز کاهش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۲    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که دلار آمریکا در شرایط کنونی یک سرمایه گذاری جذاب به شمار می رود و این مساله دردسر بزرگی برای قیمت طلا خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۲    
سایت طلا : برخی تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که وقوع بحران جدید ارز در ترکیه می تواند به اروپا نیز گسترش و سرایت پیدا کند و این مساله در نهایت به نفع تقاضا و قیمت جهانی طلا خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۰    
بعد از مدت ها تعطیلی صرافی ها، این روزها بازار فردوسی تا راسته منوچهری جان تازه ای گرفته و جمعیت زیادی را به سمت خود کشانده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۰    
امروز هم معاملات بازار آزاد ارز برقرار است و صرافی ها مشغول خرید و فروش هستند. قیمت تقریبا بدون تغییر باقی مانده و در برخی صرافی ها کاهش جزئی رخ داده ولی نرخ در بازار هنوز نشکسته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۰    
اگرچه هنوز دستورالعمل بانک مرکزی مبنی بر تخصیص ارز ثانویه به ایرلاین های ایرانی ابلاغ نشده، اما امروز قیمت بلیت برخی پروازهای خارجی با کاهش روبه رو شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۱    
سایت طلا : برخی تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که اگر طلا بتواند طی روزهای آینده سطح مقاومتی 1200 دلاری را حفظ کند، این مساله سرآغاز روند صعودی قیمت این فلز گرانبها خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۱    
سایت طلا : وزیر اقتصاد آلمان نسبت به شدت از سیاست های ترامپ در استفاده از تعرفه ها و تحریم های تجاری علیه سایر کشورها انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۱    
سایت طلا : تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد که رشد سرمایه گذاری ثابت در اقتصاد چین طی 7 ماه نخست امسال تنها 5.5 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۱    
سایت طلا : به دنبال ادامه روند صعودی ارزش دلار در برابر سایر ارزهای معتبر بین المللی، قیمت طلا در بازارهای جهانی همچنان کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۰۴    
سخنان دیروز رهبر انقلاب درباره سیاستهای ارزی وتحولات بین المللی، باعث قوت قلب فعالان بازار شده و امروز معاملات با اطمینان بیشتری در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۹    
یک اقتصاددان با بیان اینکه تخصیص20 میلیارد دلار ارز در مدت یک هفته بی سابقه بوده است گفت که این تخصیص های ارزی نباید توسط یک فرد و یا گروه محدود و در پشت درهای بسته انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۹    
گمرک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: واردکنندگان کالاها با رویه بانکی، باید برای دریافت تاییدیه و پرداخت مابه التفاوت ارزی به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مراجعه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۹    
گزارش امروز قیمت خودرو در حالی حکایت از افزایش 2میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی دارد که مشتری در بازار وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۴    
بازار ارز و سکه برخلاف گذشته که دلالان در آن نقش بسزایی ایفا می کردند، به واسطه ترس از دست رفتن سرمایه به دست صرافان افتاده و صرافان با سلیقه شخصی خود میزان مشخصی از ارز را به مشتریان عرضه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۴    
در بازار امروز (سه شنبه) بازار طلا و سکه نسبت به آخرین قیمت های معامله شده در روز گذشته با مقدار اندکی افزایش قیمت همراه شده است اما ثبات تقریبی در بازار وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۴    
طی روزهای گذشته با توزیع بخشی از ارز پتروشیمی ها، بازار ارز تا حدودی آرام گرفته و روند رو به کاهشی را تجربه می کند؛ حال دلالان به معاملات فردایی با نرخ کاهشی روی آورده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۴    
یک دکترای اقتصاد گفت: دولت در بازار ارز موضع گیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۴    
سایت طلا : جدیدترین تحلیل اینوستینگ نشان می دهد که قیمت طلا و سایر فلزات گرانبها در روزهای آینده همچنان با مانع بزرگی یعنی دلار قوی روبرو است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۴    
سایت طلا : برخی تحلیلگران اقتصادی هشدار می دهند که احتمال کاهش قیمت طلا تا 1180 دلار در هر اونس وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۴    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز سه شنبه به پایین ترین سطح خود در 18 ماه اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۴    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل نشان می دهد که بحران ارزی ترکیه ، روند شاخص سهام در بازارهای بین المللی و ادامه تنش های تجاری بین آمریکا و چین از مهمترین رویدادهای اقتصادی طی روزهای آینده خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۰۳    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به سیاست های جدید اقتصادی بانک مرکزی گفت: پیش بینی می کنم با توجه به اقدامات انجام شده قیمت ارز به زودی به ثبات قابل توجهی خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۸    
یک مقام مسئول، از توافقات صورت گرفته پیرامون ثبت سفارش کالا و چگونگی تخصیص ارز در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با ابلاغ معاون اول رییس جمهور به وزرای اقتصاد، صنعت و رئیس بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۴    
اخیرا اغلب بانک ها به مشتریان خود اعلام کرده اند که امکان خرید اوراق گواهی 18 درصد یک ساله فراهم شده است؛ سودی که سه درصد بالاتر از نرخ 15 درصد سپرده بانکی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۹    
مشاهدات میدانی از بازار نشان میدهد که فضای خرید و فروش ارز نسبت به ایام پرتلاطم خیابان فردوسی، آرامتر شده و مردم برای فروش وارد عمل شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۴    
گمرک ایران در بخشنامه ای به گمرکات اجرایی کشور ورود طلا، ارز و طلای خام را منوط به دریافت مجوز از بانک مرکزی و تشریفات گمرکی مجاز اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۴    
صف خرید ارز مسافرتی از صبح امروز مقابل صرافی های مجاز تشکیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۴    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید اقدام های دولت، مجلس و قوه قضاییه باعث شد در روز اجرای تحریم ها شاهد آرامش در بازار ارز باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۴    
رسانه های حامی دولت پس از انتشار اظهارات سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر تائید نهایی لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۲۳    
سایت طلا : سازمان بین المللی انرژی در تازه ترین گزارش خود نسبت به اعمال تحریم های آمریکا علیه ایران و تاثیر آن بر عرضه جهانی نفت هشدار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۲۳    
سایت طلا : ادامه روند صعودی ارزش دلار آمریکا در بازارهای بین المللی موجب شد تا قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز دوشنبه با کاهش روبرو شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۸    
سایت طلا : تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد که کسری بودجه دولت فدرال آمریکا در ماه جولای به بیش از 77 میلیارد دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۸    
سایت طلا : رئیس فدرال رزرو شیکاگو بر این باور است که عملکرد اقتصاد آمریکا در شرایط کنونی بسیار خوب است و تا پایان امسال فدرال رزرو می تواند یک تا دو بار نرخ بهره را افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۱    
روند قیمت ها دربازار طلا و سکه امروز معکوس و کاهشی شد؛ به گونه ای که سکه تمام طرح جدید با کاهش حدود 200 هزار تومانی، سه میلیون و 740 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۲۰    
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت 3میلیون و 610 هزار تومان و هر گرم طلای 18عیار با قیمت 294 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۱۵    
بانک مرکزی اطمینان داد تمام تقاضاهای کالاهای اساسی و دارو را با نرخ مصوب 4200 تومانی پاسخ دهد و نگرانی از بابت تامین منابع این کالاها وجود نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۵    
سایت طلا : موسسه سرمایه گذاری کاپیتال اکونومیکس بر این باور است که قیمت جهانی طلا تا شش ماه دوم 2019 میلادی هیچ گونه افزایشی را تحربه نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۵    
سایت طلا : در حالی که سرمایه گذاران بین المللی در شرایط کنونی تمایل چندانی برای خرید طلا ندارند ولی یک موسسه سرمایه گذاری بر این باور است که طلا آینده کاملا درخشانی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۰    
سایت طلا : تحلیلگران ساکسو بانک بر این باورند که بازار طلا در شرایط کنونی تحت فشار ناشی از تنش های تجاری بین آمریکا و چین قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۰    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که بخش عمده کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی پیش بینی می کنند که قیمت طلا در روزهای آینده با افزایش روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۰۰    
سایت طلا : بزرگترین بانک جهان پیش بینی کرده است که قیمت طلا در ماه دسامبر با یک روند کاملا صعودی روبرو خواهد شد و به سطح 1300 دلاری بازخواهد گشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۵    
صرافی ها همچنان از خرید و فروش ارز امتناع می کنند و همین مساله باعث شده بهای انواع ارز در بازار آزاد در روزهای اخیر سیر صعودی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۵    
با وجود اینکه قرار بود طبق مصوبه دولت و در قالب بسته جدید ارزی، ارز مسافرتی در صرافی ها و با نرخی حدود یک درصد بالاتر از بازار ثانویه ارائه شود ...
مشاهده نتایج بیشتر...