چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۰:۵۷Oct 2018 17

طلا (tala.ir)

طلا 29 اسفند 1394 طلا 30 اسفند 1395 طلا 29 اسفند 1396 طلا 31 فروردین 1397 طلا 31 اردیبهشت 1397 طلا 31 خرداد 1397 طلا 31 تیر 1397 طلا 31 مرداد 1397 طلا 31 شهریور 1397 طلا 1 مهر 1397 طلا 2 مهر 1397 طلا 3 مهر 1397 طلا 4 مهر 1397 طلا 5 مهر 1397 طلا 6 مهر 1397 طلا 7 مهر 1397 طلا 8 مهر 1397 طلا 9 مهر 1397 طلا 10 مهر 1397 طلا 11 مهر 1397 طلا 12 مهر 1397 طلا 13 مهر 1397 طلا 14 مهر 1397 طلا 15 مهر 1397 طلا 16 مهر 1397 طلا 17 مهر 1397 طلا 18 مهر 1397 طلا 19 مهر 1397 طلا 20 مهر 1397 طلا 21 مهر 1397 طلا 22 مهر 1397 طلا 23 مهر 1397 طلا 24 مهر 1397 طلا 25 مهر 1397 
  ۱۱ دقیقه پیش    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل اف ایکس استریت نشان می دهد که قیمت جهانی طلا همچنان تحت نفوذ و سیطره دلار آمریکا قرار خواهد داشت.
  ۲۶ دقیقه پیش    
تعدادی از بانک های خصوصی که پیش از این مطیع دستورات بانک مرکزی بودند مدتی است که نرخ سود را از 15 به 18 درصد افزایش داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۰    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از امضای نخستین قرارداد بسته های 34 گانه طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت برای 2 میدان سیوند و اسفند در منطقه خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۵    
نماینده تجاری روسیه در انگلیس گفت: بنابر ضرورت سیاسی و اقتصادی باید معامله با واحد پول آمریکا را کنار گذاشت و شرکت های روسی و انگلیسی می توانند معامله های خود را با روبل و پوند انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۵    
بانک کارگشایی امروز 11 شمش طلا را که متعلق به معادن خصوصی است، به حراج خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۵    
دارندگان سکه های پیش فروش اگر در مهلت شش ماهه تعیین شده برای تحویل سکه ها به بانک مراجعه نکنند، بانک مرکزی تعهدی برای تحویل سکه نداشته و قرارداد لغو خواهد شد و مبلغ اولیه پرداخت شده از سوی ثبت نام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰    
سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز سه شنبه همچنان روند صعودی خود را ادامه داده و به بالاترین سطح در 2 ماه و نیم اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵    
احمد توکلی با بیان اینکه تجربه کشورهای مختلف که با شوک ارزی مواجه شده اند نشان می دهد باید به دنبال سیاست نرخ ارز باشیم گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
سرپرست پلیس آگاهی استان البرز از دستگیری فروشنده دلارهای تقلبی در شهرستان کرج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰    
وزیر خزانه داری آمریکا اعلام کرد کسری بودجه فدرال آمریکا در سال مالی 2018 به 779 میلیارد دلار رسید که بالاترین حد خود در شش سال گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۵    
سایت طلا : تحلیلگران ساکسو بانک بر این باورند که قیمت جهانی طلا برای دستیابی به یک مسیر کاملا صعودی هنوز فاصله زیادی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۰    
رئیس اتاق بازرگانی تهران با اشاره به نظرسنجی انجام شده میان فعالان اقتصادی گفت: 70 درصد از فعالان اقتصادی نسبت به آینده اقتصاد خوشبین نیستند، ضمن اینکه هنوز مشکل ارز حل نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۰    
وزیر نفت آخرین اظهارنظر خود را درباره تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل اینوستینگ نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده به شدت تحت تاثیر وضعیت بازارهای بین المللی سهام و ارزش دلار آمریکا قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
آنکتاد اعلام کرد سرمایه گذاری مستقیم خارجی جهان در نیمه اول سال 2018 ، 41 درصد کاهش یافت و در آمریکا نیز این رقم 73 درصد کاهش یافت و به 46 میلیارد دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۵    
سایت طلا : تحلیلگران موسسه متال فوکوس بر این باورند که جنگ تجاری بین آمریکا و چین تاثیر محدودی بر تقاضای صنعتی نقره خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت طی ابلاغیه ای فرایندهای مرتبط با کارت بازرگانی را به سازمانهای صمت استانی تفویض کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۵    
اقتصاددانان در جلسه با روحانی که حدود 180 دقیقه طول کشید، تلاش کردند معضلات این روزهای اقتصاد ایران را صریح و بی پرده به گوش رئیس جمهور برسانند اما او آمده بود تا پیامی را به آنها منتقل کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۵    
دبیر اجرایی FATF با بیان اینکه تضمینی برای خروج ایران از لیست سیاه در کار نیست، گفت: در مورد ایران منتظر آن هستیم که غیرقانونی کردن تامین مالی تروریسم و استثنائاهایی که برای گروه های مشخصی در نظر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۵    
بالا رفتن تورم و پایین آمدن ارزش پول ملی ونزوئلا، اقتصاد این کشور را به زانو درآورده و بولیوارهای قدیمی این کشور دیگر هیچ ارزشی ندارند
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۰    
اسحاق جهانگیری به تازگی تاکید کرده است که ایران مشتریان تازه ای برای فروش نفت خود یافته است و از این رو کاهش صادرات می تواند عدم تغییر درآمد را به واسطه رشد قیمت نفت فراهم آورد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۵    
یک روز صف فروش، یک روز صف خرید؛ بورس در این روزها غیر قابل پیش بینی تر از گذشته شده، ریسک های سیستماتیک موجود در بازار سرمایه بیش از گذشته سرمایه گذاران را در تصمیم گیری مردد کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۰    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به نظر من هنوز موقع ترکیدن حباب بازار مسکن نرسیده و حداقل تا پایان سال 97، شاهد کاهش قیمت مسکن نخواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۴    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر به مردم توصیه کرد از خریدهای هیجانی در بازار طلا بخصوص طلای خام و آبشده پرهیز کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۴    
سایت طلا : تازه ترین تقویم اقتصادی شامل رویدادهای مهم روزهای آینده نشان می دهد که انتشار آمارهای مربوط به درآمد شرکت های بزرگ آمریکایی در سه ماه سوم می تواند تاثیر مهمی بر بازارهای بین المللی داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۹    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نهاده های کشاورزی در سرفصل 25 قلم کالای ضروری دیده شده که باید با ارز 4200 تومان تامین شود که کود و سم نیز شامل آنها نیز است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۹    
دایره انتخاب وام خرید مسکن، به 4 نوع تسهیلات محدود می شود که به صورت سپرده گذاری یا آنی قابل دریافت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۴    
در روزی که بهای نفت افزایش محسوسی داشت، بیشتر بورس های آسیایی وارد محدوده قرمز شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۴    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی هفتگی کیتکو نیوز نشان می دهد که روند صعودی قیمت طلا طی روزهای آینده نیز ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۴    
به گفته رئیس کمیسیون انرژی مجلس، این کمیسیون تصمیم گرفته نخستین نشست خود در هفته آینده را به موضوع فعال سازی کارت هوشمند سوخت اختصاص دهد تا مباحث کارشناسی آن در ابعاد مختلف بررسی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۴    
در روزهای اخیر بازیگران بازار بورس شاهد افت قیمت ها هستند و این در حالی است که در شش ماهه ابتدایی امسال بسیاری از سهم ها با افزایش چشمگیر قیمت همراه بوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۴    
سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز دوشنبه در حالی با افزایش نسبی روبرو شده است که شاخص سهام در بازارهای آسیایی با کاهش همراه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۹    
عبده تبریزی کارشناس مسائل اقتصادی گفت: نگران رشد تورمی هستیم و باید مجموعه ای از اقدامات در کنترل رشد نقدینگی انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۹    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: پرداخت سود های موهوم بانک ها به سپرده گذاران، یکی از عوامل رشد نقدینگی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۴    
سایت طلا : تازه ترین آمارهای تجاری چین نشان می دهد مازاد تجاری این کشور با ایالات متحده بار دیگر افزیش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۳    
رئیس کل سابق بانک مرکزی در نامه ای به عادل آذر، رئیس دیوان محاسبات کشور، اعلام کرد که حکم انفصال از خدمت وی و برخی کارکنان بانک مرکزی، ارتباطی با بازار ارز نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۸    
فرمانده انتظامی بناب از کشف قاچاق 4000 کیلو سنگ و خاک معدن طلا در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۴    
بانک مرکزی انگلیس اعلام کرد باارزش ترین اسکناس این کشور از این پس همانند سایر اسکناس ها از جنس پلیمر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۳۷    
مشاور معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه بورس کالا به صنایع در جهت کشف قیمت منصفانه و ایجاد شفافیت در معاملات آنها کمک کرده است، گفت:در ساز و کار قدیم، قدرت دلالان از تولیدکنندگان بیشتر بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۲    
مشتریان نظام بانکی از این پس می توانند با ارسال شناسه استعلام 16 رقمی مندرج در چک های صیادی به سامانه استعلام پیامکی بانک مرکزی، از وضعیت اعتباری صادرکننده چک مطلع شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۲    
عضو کمیته ارزی اتاق بازرگانی با تاکید بر این که دلار همچنان حباب دارد گفت: کاهش نرخ ارز با توجه به سیاست های دولت با شیب ملایمی ادامه دار خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۷    
در شرایطی که قیمت گوشی تلفن همراه پس از روند افزایشی ماه های گذشته، در هفته گذشته با کاهش روبرو بود رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه اعلام کرد که اگر 600 هزار دستگاه گوشی توقیف شده توسط سازمان حمایت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۷    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: بازار طلا در وضعیت مناسبی قرار ندارد و می توان گفت تقاضا برای خرید مصنوعات طلا به صفر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۱    
سایت طلا : با کاهش شدید شاخص سهام در بازارهای بین المللی اکنون سرمایه گذاران و تحلیلگران اقتصادی منتظر ادامه روند صعودی قیمت طلا هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۰    
معاون اول رئیس جمهور گفت: با وجود اینکه برخی از کشورها با آمریکا هم صدایی کرده اند و به 13 آبان نرسیده برداشت نفت خود را صفر کرده اند اما ما شرکای جدیدی پیدا کرده ایم و با شرکای سنتی خود صحبت هایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۵    
در صورتی که دارندگان سکه های پیش فروش، "کارت سکه" را به عنوان یکی از اسناد خرید گم کرده یا به هر طریقی در اختیار نداشته باشند، جای نگرانی نیست و تنها با مراجعه به شعب و تحویل مدارک ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۰    
سایت طلا : تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد که واردات طلای هند در ماه سپتامبر با کاهش شدیدی روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۵    
صندوق بین المللی پول اعلام کرد اعضایش متعهد به دستکاری نکردن تعمدی در نرخ ارز به عنوان یک اهرم در مسائل تجاری شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۱:۲۵    
ترکیه از برنامه خود برای افتتاح دفتر ویژه مشاوره و دریافت سریع تابعیت سرمایه گذاران خارجی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۰    
سامانه نظارت ارز (سنا) که میانگین نرخ فروش ارز در صرافی های مجاز سراسر کشور و حواله های ارزی در سامانه نیما را منتشر می کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۰    
سایت طلا : تحلیلگر برجسته متال بولتن بر این باور است که قیمت جهانی طلا در سه ماه پایانی 2018 میلادی با افزایش چشمگیری روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تامین ذخیره کالاهای اساسی تا 1 سال خبر داد و گفت: در جلسه با دولت ، بحث شد تا یارانه ارزی که به عنوان مابه التفاوت نرخ ترجیحی و بازار ثانویه اختصاص داده می شود به صورت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۰    
سایت طلا : وزیر خدمات مالی بریتانیا بر این باور است که همه اقدامات لازم را برای تضمین حفظ جایگاه لندن به عنوان یکی از مراکز بزرگ و مهم مالی جهان پس از برگزیت انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۴    
دستورالعمل نحوه جبران آثار ناشی از افزایش قیمت ارز در پیمان های ریالی فاقد تعدیل تدوین و از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۹    
در جلسه امروز شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا به ریاست رئیس جمهور، اختیارات بانک مرکزی برای اجرای برنامه اصلاح نظام بانکی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۹    
رییس سازمان بورس گفت: ایران و مونته نگرو صندوق سرمایه گذاری و صندوق های پروژه مشترک تاسیس می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۹    
یک عضو اتاق بازرگانی با اشاره به نوسانات آسانسوری نرخ ارز گفت: نرخ ارز چه افزایش یابد چه کاهش، به نوعی عدم ثبات و ناتوانی در تصمیم گیری و همچنین رکود اقتصادی را به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۹    
یک کارشناس ارشد حوزه مسکن گفت: این که گفته می شود با تصویب سی اف تی قیمت زمین و ملک می تواند تا 30 درصد کاهش پیدا کند اصلا درست نیست و بنده مبنای چنین تحلیل هایی را نمی توانم درک کنم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۴    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر، اختلاف قیمت سکه طرح جدید و قدیم در بازار را ناشی از رفتارهای هیجانی خریداران و بالا بودن تقاضا دانست و گفت: سکه طرح جدید با نرخ های هفته گذشته، همچنان حباب دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۹    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در پایان مبادلات روز جمعه با کاهش نسبی روبرو شد ولی در پایان هفته گذشته برای دومین بار متوالی با افزایش همراه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۴    
شمارش معکوس برای معرفی سیزدهمین وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران اغاز شده است. گفته می شود هفته آینده موعد معرفی وزیر امور اقتصادی و دارایی در کنار دو وزیر دیگر کابینه دوازدهم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۴    
سایت طلا : گرچه قیمت جهانی طلا نتوانسته است طی هفته های اخیر بالاتر از سطح 1200 دلار در هر اونس تثبیت شود ولی موسسه ای بی ان پیش بینی می کند که قیمت طلا و نقره در سال 2019 با رشد فزاینده ای روبرو ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۹    
گزارش تحلیلی صنعت بانکداری و خدمات مالی ایران توسط گروه تحقیقات بین المللی بیزریپورت برای سه ماهه چهارم سال 2018 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۹    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: برنامه های مشخصی برای ساماندهی بازار ارز و حرکت در مسیر نرخ ارز تعادلی در پیش داریم که با مشورت صاحبنظران اقتصادی آن را عملیاتی و اجرا میکنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۹    
وزرای دارایی کشورهای اروپایی نتوانستند از فرصت گفتگو با استفان مانچین، وزیر خزانه داری آمریکا برای تحت فشار قرار دادن این کشور در بالی اندونزی استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۹    
نوسانات نرخ برخی از دارندگان ارز را برای فروش یا نگهداری ارزهای خود مردد کرده و به همین دلیل، اکنون سپرده گذاری ارزی در بانکها با شرایط جدیدی که اعلام شده، نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۳    
سایت طلا : صندوق بین المللی پول در تازه ترین گزارش خود از رشد فزاینده بدهی های جهان در ده سال گذشته خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۴    
سایت طلا : رئیس جمهور آمریکا بار دیگر سیاست های پولی و نرخ بهره فدرال رزرو را به باد انتقاد گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۸    
سایت طلا : تحلیلگران واحد اطلاعات بلومبرگ بر این باورند که طلا علی رغم افزایش چشمگیر ارزش دلار آمریکا طی سال های اخیر، مقاومت بسیار خوبی از خود نشان داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۴۲    
سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه پس از انتشار آمارهای مثبت اقتصادی در آمریکا با کاهش روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۲    
سایت طلا : تازه ترین آمارها نشان می دهد که نرخ تورم ونزوئلا در 12 ماه منتهی به سپتامبر 2018 میلادی از مرز 488 هزار درصد فراتر رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۲    
سایت طلا : آژانس بین المللی انرژی در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که افزایش استفاده از پلاستیک و سایر فرآورده های پتروشیمی موجب خواهد شد تا تقاضای جهانی نفت تا 2050 میلادی با رشد فزاینده ای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۲    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد تکنیکال بر این باور است که قیمت جهانی طلا به زودی تحت تاثیر فشارهای تورمی در اقتصاد جهانی با افزایش روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر تداوم روند نزولی ارز می گوید قطعا ثبات به بازار ارز باز می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
معاون پذیرش فرابورس با اشاره به آماده شدن عرضه اولیه سهام 7 شرکت جدید در فرابورس گفت: در حال حاضر 13 شرکت جدید در صنایع پتروشیمی، نیروگاهی، دام و طیور ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
معاون اسبق اقتصادی بانک مرکزی کاهش وابستگی به دلار، گسترش نفوذ روابط کارگزاری قبل از اعمال تحریم ها، استفاده از بازارهای پولی غیربانکی مانند صرافی ها و مدیریت عرضه و تقاضای ارز را از اقدامات مسئولان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به دریافت نامه اخیر تعدادی از اقتصادانان اظهار کرد: ان شاءالله از نظرات و پیشنهاداتی که جنبه اجرایی داشته باشند، استفاده خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
بعد از بررسی های انجام شده و درحالی که قول رخ دادن این اتفاق در هفته جاری داده شده بود، شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد تا پایان مهرماه سال جاری اقدام به عرضه یک میلیون بشکه نفت خام در رینگ بین الملل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۰    
این روزها بیش از گذشته معامله گران بازار سهام چشم به ریسک های سیستماتیک بازار دارند. قیمت ارز و بررسی لوایح FATF بر تصمیم بازیگران بورسی تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۵    
صندوق بین المللی پول هشدار داد جنگ تعرفه ای بین چین و آمریکا مطمئنا پیامدهایی بر روی اقتصاد هر دو کشور در سال های پیش رو خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۵    
طبق شاخص پولشویی 2018 "بازل"، ترینیداد و توباگو بیشترین پیشرفت در مبارزه با پولشویی در جهان را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۵    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که قیمت طلا تاکنون مقاومت بسیار خوبی در برابر افزایش ارزش دلار و بهره اوراق قرضه نشان داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۵    
این روزها از سوی برخی گروه های منتقد اجرای توصیه های FATF از سوی ایران با هدف خروج نام کشورمان از لیست کشورهایی پرریسک این سوال مطرح است که با پذیرش این توصیه ها مشکلات اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۵    
پس از این که سهام دنیا با نگرانی از رشد اقتصادی جهان، به پایین ترین سطح 8 ماهه خود رسیدند، سهام آسیایی حرکت قابل توجهی نداشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۵    
رینگ داخلی بورس انرژی ایران، امروز شاهد نخستین عرضه نفتای سنگین پالایش نفت اصفهان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۵    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران، افزایش قیمت طلا و سکه طی دو سه روز گذشته را نتیجه جهش نرخ دلار و هجوم مجدد مردم به بازار دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۵    
بانکها امروز 18 مهرماه، هر یورو را از مردم 11670 تومان و هر دلار را 9950 تومان خریداری کرده و در مقابل برای سرفصل های 21گانه خدماتی از جمله سفر، تنها یورو آن هم به نرخ 12300 پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۵    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی در پاسخ به این سوال که نرخ تعادلی ارز چه میزان است، عنوان کرد: به جز معاونت اقتصادی بانک مرکزی که همه اطلاعات و آمار را در اختیار دارد، هر کس دیگری هر عددی را برآورد کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۵    
صندوق بین المللی پول هشدار داد ریسک های کوتاه مدت برای ثبات مالی جهان تا حدی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۴۰    
سایت طلا : تازه ترین آمارهای وزارت بازرگانی آمریکا نشان می دهد کسری تجاری این کشور طی ماه اوت به بالاترین سطح خود در شش ماه اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۰    
بانک مرکزی با ابلاغ ویرایش جدید صورت های مالی نمونه موسسات اعتباری اعلام کرد: تهیه صورت های مالی براساس نمونه ابلاغی به عنوان شرط صدور برگزاری مجمع عمومی سالیانه مدنظر قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۰    
پس از آن که صندوق بین المللی پول، پیش بینی خود از نرخ رشد اقتصادی جهان را کاهش داد، بازارهای بورس در نقاط مختلف جهان واکنش های متفاوتی از خود بروز دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۰    
سایت طلا : قیمت طلا در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه تحت تاثیر کاهش بهره اوراق قرضه خزانه داری آمریکا قرار گرفت و با افزایش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۰    
در پایان معاملات بازارهای مالی استرالیا، دلار این کشور به پایین ترین سطح 32 ماه اخیر خود رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۵    
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و فرانسه گفت: حداقل دو سال است که بانک های فرانسوی حساب های متعلق به ایرانی ها را شناسایی و آن را می بستند، بنابراین این موضوع تازه ای نیست که بزرگ نمایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۵    
بر اساس اعلام بانک مرکزی، نرخ رشد اقتصادی در بهار 97، با احتساب نفت 1.8 و بدون نفت 0.7 بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۵    
در جلسه مدیران عامل بانکها با سرپرست وزارت اقتصاد، مقرر شد تا کمیته ای برای تسهیل و تسریع در واگذاری شرکت های بانکی تشکیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۵    
هنوز عده ای برای این باورند که تصویب لوایح مرتبط با FATF باعث کاهش قیمت ارز می شود، اما واقعیت با اینگونه تفکرات متفاوت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۵    
یک کارشناس بورس با بیان اینکه در روزهای حساس کنونی فرصتی برای جایگزینی سرمایه گذاری در بازار سرمایه به جای بازار ارز و سکه فراهم شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۴۰    
سایت طلا : موسسه سرمایه گذاری استاندارد چارترد پیش بینی کرد که ریسک های سیاسی در عرصه بین المللی به خصوص اوضاع ایتالیا موجب افزایش تقاضا و قیمت طلا در کوتاه مدت خواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...