چهارشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۲:۱۸Apr 2020 1

طلا (tala.ir)

 
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران از مرگ 37 نفر در کشور بر اثر ابتلا به آنفلوانزا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
صرافی ملی امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم 11هزار و 400 تومان و قیمت یورو را 12هزار و 600 تومان تعیین کرده همچنین قیمت درهم در بازار آزاد 3هزار و 159 تومان و قیمت پوند 14هزار و 775 تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
در بازار امروز دوشنبه 22 مهر 98 دینار عراق نسبت به 2 روز پیش، با 0.1 تومان کاهش، 10 (ده ) تومان نرخ گذاری شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
در معاملات امروز تا ساعت 13:00 سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت 4 میلیون 6 هزار تومان هر گرم طلای خام 18 عیار به قیمت 407 هزار500 تومان و نرخ دلار بانکی روی تابلوی صرافی ها به قیمت 11400 می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سرمایه گذاری هیچ وقت جز کارهای ساده به حساب نمی آید. امروزه به دلیل اضافه شدن ارزهای مجازی به دنیای سرمایه گذاری انتخاب بهترین راه سرمایه گذاری حتی نسبت به قبل هم سخت تر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۲۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی از مدیران شرکت های حوزه فناوری با افکار و اقدامات شگفت انگیز خود باعث شده اند که برای کارمندان خود الهام بخش باشند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۸   + ۴۱ سایت دیگر  
بعد از آخرین اظهارنظرهای مسئولان اقتصادی درباره بازگشت حدود 18.5 میلیارد دلار از مجموع 40 میلیارد دلار ارزهای صادراتی مربوط به سال گذشته ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
امروز سرمایه گذاران طلا در انتظار نتیجه نشست رؤسای بانک مرکزی اروپا و آمریکا هستند و به همین دلیل قیمت تقریباً افزایش اندکی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
آخرین آمارهای بانک مرکزی حکایت از رشد نقدینگی تا مرز 1900 هزار میلیارد تومان دارد. اینکه این حجم از نقدینگی، جدا از افزایش قیمت ارز تا چه حد می تواند روی افزایش نرخ تورم تاثیر بگذارد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مذاکره کنندگان آمریکا و چین با هدف بهبود روابط تجاری دوجانبه، مذاکرات تجاری را سه شنبه هفته آینده در شانگهای ازسر خواهند گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز پنجشنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ارزش دلار آمریکا که تقاضا برای خرید این فلز ارزشمند را محدود کرد، با کاهش روبه رو شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه علت افت شاخص بورس در هفته اخیر را عرضه های غیرمنطقی برخی از سهامداران حقوقی به خاطر کسب سود بیشتر برای مجامع خود اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۳۸ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز پنجشنبه تحت تاثیر کاهش بیش از حد انتظار ذخایر نفت آمریکا افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول با پیش بینی کاهش رشد اقتصادی در منطقه خاورمیانه اعلام کرده است تحریم ها علیه ایران اقتصاد منطقه را تضعیف خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
روز پنج شنبه 3 مرداد 98، پس از رشد وال استریت با بالا آمدن سهام تکنولوژی، سهام آسیایی در انتظار تصمیم بانک مرکزی اروپا برای کاهش نرخ بهره، محتاطانه رشد کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
هم اکنون هر گرم طلای 18عیار 396 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 4میلیون و 94 هزار تومان قیمت خورده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
کشورهای آفریقایی حتی از ونزوئلا نیز چشم انداز ناامید کننده تری دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول پیش بینی کرد که مشکلات اقتصادی در سطح اتحادیه اروپا و منطقه یورو باقی بماند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
بر خلاف تصور عمومی که کانادا را سرزمینی پوشیده از برف و یخ می داند، کانادا سومین کشور غنی جهان از نظر دارا بودن منابع طبیعی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۵۹ سایت دیگر  
پس از حدود سه دهه، انحصار در اختیار داشتن بزرگترین شرکتهای درآمدزای جهان از دست آمریکایی ها خارج شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۳    
سایت طلا : بانک مرکزی روسیه اعلام کرده است که ارزش ذخایر طلای این کشور در ماه جولای به بیش از 100 میلیارد دلار رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی خراسان رضوی مدعی شد: بخشی از نوسانات بازار طلا و ارز به صورت عمدی ایجاد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر دارایی انگلیس طی نامه ای رسمی به نخست وزیر این کشور از سمت خود کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سایت طلا : تحلیلگران بلومبرگ در تحلیلی به این سئوال پاسخ داده اند که چرا مقام های ارشد بانک مرکزی اروپا در شرایط کنونی تصمیمی برای اجرای سیاست های محرک پولی نخواهند داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۸:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک جی پی مورگان آمریکا هشدار داد: دلار طی سال های آینده و باتوجه به قدرت گرفتن اقتصادهای آسیایی برای حفظ سلطه خود با چالش های جدی مواجه است و یک قرن سلطه این ارز بر بازار جهانی رو به پایان است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۳ - ۰۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق بورس تهران با اشاره به فرصت های بهینه سرمایه گذاری در بازارهای مختلف گفت: دارایی هایی که در بازار سرمایه معامله می شوند نقدشوندگی بالایی دارند و نزدیک ترین بازار به بازار رقابت کامل ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
تا پیش از این همواره آمریکا بیشترین تعداد شرکت را در میان 500 شرکت برتر جهان از نظر درآمد داشت اما چین اخیرا توانسته است با پشت سر گذاشتن آمریکا جایگاه نخست را از آن خود کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی اعلام کرد: فارغ از نتیجه مزایده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، این سازمان به عنوات مجری واگذاری ها ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سازمان مالیاتی به ابهامات 7گانه حول مالیات ستانی از سکه های پیش فروش شده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی، ضوابط ورود و خروج مصنوعات طلا، نقره توسط اشخاص جهت مصارف غیرتجاری( همراه مسافر) مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه در چندماه اخیر بورس سودآورترین بازار کشور بوده است،گفت: اگر فردی ابتدای سال 97 مبلغ یک میلیون تومان سهام عرضه اولیه را خریداری می کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
بررسی روند تغییرات نرخ کالاها و خدمات در تیر ماه نسبت به ماه مشابه پارسال نشان می دهد که نرخ خوراکی ها 71.9 درصد، دخانیات 68.4 درصد، مسکن 24.7 و حمل و نقل 56.6 درصد با رشد مواجه بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 1586 واحد به رقم 252 هزار و 864 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی با راه اندازی کارزار راستی آزمایی اظهارات رئیس جمهور آمریکا، گزارش داد که او هفته قبل 61 بار ادعاهای نادرست و دروغ به زبان آورده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که هنوز در هیئت وزیران در خصوص امکان قانونی شدن بیت کوین در کشور به نتیجه نرسیدیم
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس بانک مرکزی گفت: تکلیف بدهی چند هزار میلیارد دانه درشت ها در کمیته فرادستگاهی بانک مرکزی در حال بررسی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4میلیون و 290 هزار تومان، طلای 18عیار هم 411 هزارو 900 تومان و قیمت دلار در صرافی های بانکی 12 هزار و 300 تومان ارزش گذاری شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول اعلام کرد دورنمای اقتصاد جهان تاریک تر از آن چیزی است که سه ماه قبل پیش بینی کرده بود و دلیل آن هم وضع عوارض تلافی جویانه بین دو اقتصاد بزرگ جهان ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا، فهرست 35 میلیارد دلاری از کالاهای آمریکایی آماده کرده تا در صورتی که آمریکا بر خودروهای اروپا تعرفه وضع کند، تعرفه واردات آنها به اروپا را افزایش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با بیان این که اخذ مالیات از خانه های خالی تاثیری بر کنترل قیمت مسکن ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
بررسی قیمت مسکن در تهران حاکی از آن است یک واحد مسکونی 300 متری در پونک با قیمت 1.5 میلیارد تومان و آپارتمان 60 متری در آپادانا با قیمت 230 میلیون تومان معامله شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول پیش بینی خود را از رشد در منطقه خاورمیانه ، آفریقای شمالی ، افغانستان و پاکستان به فقط یک درصد برای سال جاری کاهش داد که نسبت به پیش بینی 1.5 درصد ماه آوریل کمتر است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بیشتر کشورهای عضو اتحادیه اروپا به انجام تحقیقات و بررسی های ارزیابی خطرات و تهدیدات شبکه نسل پنجم اینترنت 5G اقدام کرده اند و قرار است نتیجه آن تا ماههای آینده در اختیار مقامات و مسئولان دولتی قرار ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی فضای مجازی با بیان این که تصمیم گیری و اجرا درباره ی موضوع ارز دیجیتالی برعهده دولت است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
چرا به انقلاب در صنعت مد نیاز داریم؟ زیرا شش سال بعد از فروریختن کارخانه رانا پلازا در بنگلادش، لباس های ما هنوز توسط فقیرترین مردم جهان تولید می شود که بیش از حد کار می کنند و دستمزدهای ناچیز می ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
سایت طلا : بانک هلندی ای بی ان امرو در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که قیمت هر اونس طلا تا پایان سال آینده به 1500 دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بورس های اروپایی برخلاف بازار ارز از انتخاب بوریس جانسون به عنوان نخست وزیر جدید انگلیس استقبال کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
با انتخاب نخست وزیر جدید انگلیس، ارزش یورو و پوند در برابر همتایانشان کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
نگرانی از احتمال بروز اختلال در عرضه نفت خاورمیانه درپی جنگ نفتکش ها و کاهش بیش از حد انتظار ذخایر نفت آمریکا، قیمت نفت را افزایش داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1420 دلار و 40 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
مقام های نزدیک به رئیس جمهور آمریکا به یک روزنامه این کشور گفته اند او علی رغم انجام تهدیدهای لفظی علیه ایران تمایلی به درگیری نظامی با این کشور ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون اقتصادی درباره فعالیت در زمینه بلاکچین با تمرکز بر ارزهای دیجیتال با حضور سه وزیر و نماینده بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به تیر ماه 1398 درحالی به40.4 درصد رسید که تورم نقطه ای از 50.4 درصد به 48 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ژاپن با وجود تشدید تنش ها در خاورمیانه، به واردات نفت خام از این منطقه ادامه می دهد اما تلاش هایی برای متنوع کردن منبع وارداتش خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شرایط در منطقه خاورمیانه آنقدر آشفته شده که برخی سرمایه گذاران نگران شده اند در عین حال تاثیرگذاری تحولات این منطقه بر قیمت نفت نسبت به گذشته بسیار کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
وزارت بازرگانی چین اعلام کرد اقدامات ضد دامپینگ را درمورد واردات فولاد از اتحادیه اروپا و سه کشور آسیایی اجرایی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به دلیل اختلافات شدید با نخست وزیر بعدی انگلیس، وزیر دارایی این کشور از سمتش کنار خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 1778 واحدی به رقم 251 هزار و 278 واحد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
با نزدیک شدن نرخ ارز در بازار آزاد و سامانه نیما ممکن است نرخ ارز به سمت تک نرخی شدن حرکت کند یا اینکه سامانه نیما جذابیت خود را برای واردکنندگان از دست بدهد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
سایت طلا : تحلیلگران بازارهای بین المللی معتقدند که نشست بانک مرکزی اروپا یکی از مهمترین رویدادهای اقتصادی هفته جاری است که می تواند تاثیر مهمی بر بازارهای جهانی داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
درحالی خریداران دور نخست سکه های پیش فروشی طبق شرایط بانک مرکزی نسبت به خرید این سکه ها اقدام کرده اند که نمی توانند سکه های خود را دریافت کنند آنهم بخاطر ثبت نام افراد زیر 18 سال.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران با اشاره به کاهش اخیر نرخ ارز، گفت: اکنون بهترین زمان برای حذف ارز 4200 تومانی از اقتصاد کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه افزایش تسهیلات مسکن مهر ابلاغ شده است، گفت: رشد قیمت اجاره بهای یک متر مربع مسکن و تورم طی سال های گذشته هماهنگ با هم حرکت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
هم اکنون هر گرم طلای 18عیار 410 هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی 4میلیون و267 هزار تومان قیمت خورده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۹    
سایت طلا : روز دوشنبه نشستی طلایی در راستای سیزدهمین نمایشگاه بین المللی طلا ،جواهر ،فلزات گرانبهای اصفهان با حضور روسای اتحادیه های سراسر کشور و انجمنهای وابسته برگزار شد
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رویکرد صبر معامله گران تا برگزاری نشست بانک مرکزی آمریکا باعث شد روند صعودی دلار متوقف شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
افزایش امیدواری ها به از سرگیری مذاکرات تجاری بین چین و آمریکا، شاخص های بورسی در نقاط مختلف جهان را سبزپوش کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۸۸ سایت دیگر  
قیمت دلار در صرافی های بانک ها 12 هزار تومان و قیمت یورو 13 هزار و 800 تومان تعیین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا امروز با نیم درصد کاهش به 1417 دلار و 80 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 4 سنت افزایش به 63 دلار و 30 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به تاثیر سیاست خارجه در کاهش نرخ دلار گفت: منهای بعضی از اقدامات مثبت بانک مرکزی، شاخص های اقتصادی ما جهت مثبتی ندارد که بگوییم کاهش نرخ ارز تحت تاثیر آن است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ایران در میانه شاخص "تعهد رشد" سال 2019 ایستاد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
جدیدترین بررسی ها از وضعیت تراز تجاری کشورها نشان می دهد که ایالات متحده آمریکا بالاترین تراز تجاری منفی میان تمام کشورهای جهان را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور آخرین وضعیت هفت پروژه اولویت دار آزادراهی را تشریح و اعلام کرد که این هفت پروژه به طول 586 کیلومتر تا پایان سال 1399 به بهره برداری خواهد رسید و ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۵۹ سایت دیگر  
درحالیکه نرخ دلار طی مدت اخیر تقریبا ثبات داشته و پس از آن هم روند کاهشی در پیش گرفته، ولی نرخ تورم کالاهای اساسی به همان نسبت کاهش نیافته است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سایت طلا : تازه ترین تحلیل تکنیکال نشان می دهد سطح حمایتی مهم و حساس قیمت طلا در کوتاه مدت 1420 دلار خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۸:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا در سخنانی از ایران خواست تا همانند یک دولت عادی رفتار کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۰۱ - ۰۸:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا که پس از ناکام ماندن سیاست موسوم به فشار حداکثری علیه ایران در کشورش مورد انتقاد محافل سیاسی قرار گرفته دوشنبه گفت اینکه بخواهد با ایران توافق کند دارد برای او دشوارتر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
چین سرمایه گذاری مستقیم خارجی در آمریکا را 88% نسبت به اوج 46.5 میلیارد دلار 2016 کاهش داده و به فقط 5.4 میلیارد دلار در 2018 رسانده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با بیان این که استخراج رمز ارز ها در دولت به عنوان یک صنعت شناخته شده است گفت: احتمالا تا هفته آینده این موضوع در دولت مطرح و پس از تصویب جزئیات، سازوکار استخراج رمزارز ها ابلاغ خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نفت در بازارهای جهانی به علت تعطیلی بزرگ ترین میدان نفتی لیبی و تنش های غرب آسیا با 1.35 دلار افزایش 63.82 دلار معامله شد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
نایب رئیس سابق اتاق بازرگانی ایران معتقد است، آن چه در روزهای گذشته در بازار ارز رخ داده نه یک روند کاهشی که تداوم نوسانات شدید ماه های گذشته بوده و در چنین فضایی ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۹   + ۷۱ سایت دیگر  
عدم واریز یارانه برخی خانوارها در تیرماه در حالی شائبه حذف یارانه آن ها را ایجاد کرد که در نهایت بانک ها مسئولیت این عدم پرداخت را بر عهده گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
امروز بار دیگر شاخص های بازار سهام شاهد رشد پر شتاب بودند؛ به طوری که شاخص اصلی بورس توانست کانال 253 هزار واحدی را باز پس گیرد و به قله تاریخی نزدیک شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
بیش از 6000 فعال اقتصادی در نامه به رهبر انقلاب، خواستار پیگیری ایشان از مسئولان مربوط در راستای اصلاح قانون ماده 32 آیین دادرسی مدنی یا همان قانون وکالت اجباری شدند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
امروز، نرخ دلار بار دیگر در آستانه 12 هزار تومان قرار گرفته و ارز مسافرتی هم 300 تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۴   + ۱۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی، گفت: سازوکار تولید ارز دیجیتال در کمیسیون اقتصادی دولت مصوب شده و در آینده نزدیک در دولت بررسی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۵۴   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد که بانک ها به دلیل فشارهای تحریمی حجم نقدینگی و معوقات مشکلات جدی دارند که نباید مشکلات آنها را تشدید کرد که خدای نکرده از خدمات آنها به اقتصاد کشور محروم شویم.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصاد انگلیس با فشار زیادی از جانب مساله برگزیت و پایان دادن به سیاست ریاضت اقتصادی مواجه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر تنش های ژئوپلتیکی و عملکرد ضعیف بازارهای مالی که از تقاضا برای فلز ارزشمند پشتیبانی کرد افزایش یافت اما دلار قوی تر رشد قیمت ها را محدود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۴   + ۴۰ سایت دیگر  
بخش مسکن به عنوان پیشران اقتصاد با رکود مواجه شده و به همین دلیل، دولت تولید و عرضه یک میلیون و 300 هزار واحد مسکونی تا دو سال آینده را در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه پرمین مسئول بیشتر افزایش تولید آمریکا در سال های اخیر بوده است. از اوت 2011 تا امروز، تولید نفت حوزه پرمین چهار برابر شده است .ولی اخیراً برخی گزارشات حاکی از کند شدن رشد تولید شیل آمریکاست.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۹   + ۳۸ سایت دیگر  
مهاجرت به برخی مناطق نه تنها نیازمند هزینه ای نیست بلکه برای شما درآمد نیز به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سایت طلا : تحلیلگران موسسه تحقیقاتی ای دی اس اس پیش بینی می کنند که قیمت جهانی هر اونس طلا به زودی به رکورد 1500 دلار دست خواهد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: آنچه شگفت انگیز است این است که نفت دیگر شاخصی برای درگیری در خاورمیانه نیست. چند سال پیش میزان جدیت بحرانهای امنیتی در این منطقه را با قیمت نفت تشخیص میدادیم .
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۹:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی معتقد است درآمدهای ناشی از توسعه صنعت گردشگری و صادرات غیرنفتی می تواند جایگزین درآمد نفتی شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
قانون سازمان کار جهانی اعلام کرده ساعات کاری در هفته نباید بیش از 48 ساعت باشد، البته این بدان معنی نیست که نباید بیش از 48 ساعت کار کرد، بلکه این میزان متوسط ساعت کاری در نظر گرفته شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
از ابتدای طرح ترابردپذیری شماره ها، یک میلیون و 175 هزار و 843 ترابرد خروجی موفق انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در اولین نشست هیات نمایندگان اتاق ایران در دوره نهم، نمایندگان با 87 درصد آرا، رأی به حذف ارز 4200 تومانی از اقتصاد ایران دادند.
  ۱۳۹۸/۰۴/۳۱ - ۰۸:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت نفت پس از آن که ایران در انتهای هفته گذشته یک نفتکش انگلیسی را توقیف کردند، در شروع معاملات هفتگی جهش کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...