یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۱:۲۹Mar 2017 26

طلا (tala.ir)

  ۴ ساعت پیش    
بانک مرکزی اعلام کرد؛ تصمیم اخیر دادگاه لوکزامبورگ در توقیف دارایی هایی ایران، به معنای اجرای رأی دادگاه آمریکایی نیست و این بانک برای مقابله با آن، از امکان اعتراض حداکثر استفاده رامی کند.
  ۴ ساعت پیش    
دولت روسیه در حال تنظیم بودجه سال 2017-2018 خود بر اساس پیش بینی نفت بشکه ای حدودا 40 دلار است.
  ۴ ساعت پیش    
سایت طلا : مدیر صندوق سرمایه گذاری ئی تی اف سکوریتی تاکید کرد، سرمایه گذاران در شرایطی که نرخ بهره واقعی در اقتصاد آمریکا همچنان پایین است، به سرمایه گذاری در بازار طلا ادامه خواهند داد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون اول رئیس جمهوری تحریم های آمریکا علیه ایران را موجب بی اعتباری خودشان در فضای بین المللی دانست و گفت: اقتصاد ایران می تواند در برابر مسایل بزرگتر هم تاب داشته باشد و مقاومت کند.
  ۷ ساعت پیش    
ارتفاع بارش های کشور از ابتدای مهرماه جاری تا روز شنبه 5 فروردین به بیش از 183 میلی متر رسید.
  ۷ ساعت پیش    
بلومبرگ طی گزارشی نوشت: ایرانیان مقیم آمریکا که برای سرمایه گذاری در ایران تلاش می کردند، اکنون از ترس سیاست های ترامپ به دنبال خروج هرچه سریع تر دارایی ها و فروش اموال خود در ایران هستند.
  ۸ ساعت پیش    
فهرست10کشور و شرکت برتر تولید کننده طلا در سال 2016 اعلام شد.
  ۸ ساعت پیش    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده تحت تاثیر اوضاع کلی بازارهای کالا و شرایط سیاسی آمریکا قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۷:۳۰    
پرواز شماره 700 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ساعت 17 امروز در فرودگاه مهرآباد به زمین خواهد نشست تا به این ترتیب سومین هواپیما خریداری شده پس از اجرای برجام به ناوگان کشور اضافه شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۰    
شاخص بورس سال جدید را با ثبت رشد 255 واحدی آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۰    
هر دلار آمریکا با کاهش دو ریالی در بانک مرکزی 32.418 ریال و هر پوند با 239 ریال افزایش، 40.430 ریال قیمت گذاری شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۰    
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از ورود سومین ایرباس پسابرجامی طی امروز به کشور خبر داد. قرار است دومین هواپیمای ایرباس از نوع 200-330 امروز فرانسه را به مقصد تهران ترک کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۰    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نشان می دهد که قیمت جهانی طلا طی روزهای آینده نیز به روند صعودی خود ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۰    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در پایان مبادلات روز جمعه با افزایش نسبی روبرو شد تا برای دومین هفته متوالی با رشد همراه شده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۰    
شیب تند کاهش نرخ سود بانکی در ماه های پایانی سال جاری متوقف شد و ظاهرا در هسته ای سخت قرار گرفته که کاهش دوباره آن ماجرایی تازه دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۰    
اقتصاد ایران در سال 95، روزهایی سختی داشت که با نوسانات نرخ ارز به اوج رسید و با شیرینی صدور صورتحساب برای49میلیون نفر، پایان یافت؛ اگرچه رویای یکسان سازی نرخ ارز برای دولت یازدهم تعبیر نشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۰    
یک دادگاه لوکزامبورگی تقاضای تهران برای بازگرداندن 1.6 میلیارد دلار از دارایی های ایران که قربانیان حملات تروریستی 11 سپتامبر، مدعی اند باید به عنوان غرامت به نفع آنها ضبط شود را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۵    
سایت طلا : تحلیلگر برجسته بلومبرگ اینتلیجنس بر این باور است که هنوز ارتباط زیادی بین کاهش قیمت جهانی نفت و افزایش قیمت طلا وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۰    
مشمولان سهام عدالت می توانند از روز دوشنبه 14 فروردین برای مشاهده صورتحساب خود به سامانه سهام عدالت مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۰    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به هماهنگی های انجام گرفته، طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در شهر تهران تا پایان روز سیزدهم فروردین ماه اجرا نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۵    
سایت طلا : در حالی که بازارهای مالی بین المللی منتظر روشن شدن نتیجه رای گیری نمایندگان کنگره آمریکا درباره طرح بهداشت و سلامت دونالد ترامپ هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۰    
یحیی آل اسحاق گفت: طبقات متوسط رو به پایین جامعه درآمدشان با هزینه ها همخوانی ندارد و در معیشت خود با مشکل روبه رو هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۰    
یک اقتصاددان می گوید یکی از اقدامات مهم دولت یازدهم که منجر به افزایش تاب آوری اقتصاد ایران شد کاهش نرخ تورم بود که دولت باید سعی کند این سیاست خود را ادامه دهد چرا که تورم دو رقمی فزاینده باعث حرکت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۱۵    
سال 1395 شروعی جدی تر برای حرکت در مسیر اجرایی شدن برجام بود. 12 ماهی که با تحولاتی در حوزه بین الملل بانکی همراه شد، هر چند که تمامی انتظارات هنوز برآورده نشده و راه همچنان باقی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۵    
سایت طلا : بانک سیتی ریسرچ پیش بینی خود نسبت به قیمت طلا در سه ماه دوم امسال را افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۰    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه با کاهش اندکی روبرو شد و از بالاترین سطح خود در 3 هفته اخیر فاصله گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۰    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که افزایش فشار بر دلار آمریکا و گمانه زنی های مربوط به نرخ بهره فدرال رزرو طی ماه های آینده موجب خواهد شد تا سرمایه گذاران بیشتری به بازار طلا روی آورند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۵    
اطلاعات مرکز آمار نشان می دهد که تورم سالانه قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوار شهری کشور در اسفند ماه سال جاری 6.8 درصد است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۵    
ساعت رسمی کشور امشب و در ساعت 24 یک ساعت به جلو کشیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۵    
دیوید راکفلر سرمایه دار آمریکایی امروز در سن 101 سالگی مُرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۵    
سایت طلا : رئیس فدرال رزرو شیکاگو در تازه ترین اظهارات خود تاکید کرد که فدرال رزرو آمریکا در مسیری قرار گرفته است که تا پایان امسال 2 بار نرخ بهره را افزایش خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۰    
سایت طلا: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن تبریک سال نو، ابراز امیدواری کرد که در سال جدید مشکلات مالیات برارزش افزوده و رکود در این صنف رفع گردد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۰    
دولت انگلیس قرار است چهارشنبه آینده مصادف با 9 فروردین ماه رسما روند خروج از اتحادیه اروپا را آغاز کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۵    
سایت طلا : به دنبال اظهارات رئیس فدرال رزرو شیکاگو و افزایش فروش تکنیکال طلا در بازارهای بین المللی ، قیمت این فلز زرد در آغاز مبادلات امروز سه شنبه با کاهش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۵    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل کارشناسان اقتصادی اینوستینگ نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده تحت تاثیر آمارهای مهم اقتصادی منطقه یورو و انگلیس به خصوص نرخ تورم قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۳۰    
رئیس کل بانک مرکزی در پیامی، ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، افزایش معنادار نرخ رشد اقتصادی همراه با کاهش قابل توجه نرخ تورم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۱۵    
سایت طلا : در حالی که بازارهای مالی جهان در 3 ماه نخست امسال با جهش نسبی روبرو شده و اخبار مهم بین المللی به تدریج از تمرکز بر روی دولت ترامپ فاصله می گیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۱۵    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۱۵    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل کارشناسان اقتصادی اکونومیک کالندر نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در هفته های آینده تحت تاثیر گمانه زنی های مربوط به سیاست های فدرال رزرو آمریکا و سیاست های دولت ترامپ قرار ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۳:۳۰    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه تحت تاثیر کاهش ارزش دلار آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده و به بالاترین سطح در 2 هفته اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۰۱:۴۵    
سایت طلا : تحلیلگران ارشد اقتصادی بر این باورند که سرمایه گذاران بین المللی از پایین بودن نرخ بهره واقعی در آمریکا مطمئن شده اند و این مساله موجب ادامه روند صعودی قیمت طلا خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۵    
سایت طلا : تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری پرایس گروپ بر این باور است که پس از برگزاری نشست فدرال رزرو آمریکا، طلا به سرمایه گذاری بهتری تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۰    
سایت طلا : همان طور که انتظار می رفت قیمت جهانی طلا پس از انتشار بیانیه ملایم فدرال رزرو آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده و اکنون سئوال اصلی این است که آیا روند صعودی قیمت طلا ادامه خواهد یافت یا نه.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۵    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر دلایل حبابی شدن قیمت سکه در چند روز اخیر را اعلام کرد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۰    
قیمت نفت در آخرین روز کاری بازارهای جهانی و طی هفته گذشته افزایش یافت، اما چشم انداز بازار به علت نگرانی در مورد افزایش تولید نفت آمریکا کاهشی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۵    
بازار آزاد سکه و طلای تهران پرونده کاری سال 95 را با تداوم کاهش قیمت دلار آمریکا و نیز افت قیمت انواع مسکوکات طلا بسته شد و با این روند نزولی به استقبال سال جدید رفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۵    
بخشنامه حداقل دستمزد سال آینده که در آخرین چهارشنبه سال به تصویب شورای عالی کار رسید، با امضای وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۰    
وزیر امور اقتصادی و دارایی از معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۵    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد بین المللی تاکید کرد که قیمت طلا طی ماه های آینده نیز به روند صعودی خود ادامه خواهد داد چرا که بازارهای جهانی دیدگاه واضح تری نسبت به سیاست های پولی فدرال رزرو پیدا کرده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد لیزینگ مسکن مصوبه گرفت و از سال آینده بخشی از نظام تأمین مالی را بر عهده می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۰    
بورس تهران در آخرین روز معاملاتی سال 1395 شاهد حمایت همه جانبه معامله گران اغلب حقیقی برای جمع آوری سهام بود، بازاری که امیدوارانه به استقبال سال جدید شمسی می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۵    
وزیر اقتصاد گفت: پیش بینی ما از درآمدهای دولت در بودجه 95 ابتدا 205 میلیارد هزار تومان و پس از تعدیل 210 هزار میلیارد تومان بود که تاکنون از مرز 218 هزار میلیارد تومان عبور کرده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۰    
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی درباره اقتصادایران در سال95 نوشت: در حالی سال 1395 را به پایان می بریم که نشانه هایی روشن و امید بخش از آینده اقتصاد ایران در حال پدیدار شدن است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۵    
سایت طلا : در حالی که قیمت جهانی طلا پس از اعلام نتایج نشست فدرال رزرو آمریکا و افزایش نرخ بهره بانکی این کشور با افزایش روبرو شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۰    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در پایان مبادلات روز جمعه با افزایش روبرو شد و در هفته ای که گذشت بیشترین افزایش را از اوایل فوریه ثبت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۵    
همان طور که اکثر کارشناسان پیش بینی می کردند، نرخ بهره آمریکا افزایش یافت اما آن طور که برخی پیش بینی کرده بودند، این احتمال در بازار پیشخور شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
بررسی های روند نرخ دلار در دهه 90 نشان می دهد با وجود شروع توفانی و پرنوسان این نرخ در ابتدای دهه، قیمت دلار با نوسان اندک و تغییرات کمی از میانه این دهه در حال عبور است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۰    
سایت طلا : برخی تحلیلگران بر این باورند که میزان ذخایر طلای چین شامل بخش خصوصی و دولتی به بیش از 19500 تن رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۰    
قیمت نفت در معاملات امروز به علت انتظار بازار برای سرنخ هایی در مورد میزان اثرگذاری کاهش تولید اوپک برای جذب مازاد عرضه در بازار در نوسان است، اما به نظر می رسد هفته ای افزایشی را ثبت کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۰    
سایت طلا : در حالی که جریان مسلط رسانه ای قصد دارد این طور وانمود کند که بزرگترین جرائم مالی تاریخ شرکت هرمی برنی مادوف و تقلب بانک های بزرگ برای دستکاری در نرخ بهره بوده ولی بررسی و تجزیه و تحلیل ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۵    
برخی بانکهای خصوصی عملیات صدور مسترکارتها را آغاز کرده و مشتریان می توانند با مراجعه به شعب آنها، درخواست خود را ارایه کنند؛حداقل مبلغ این مسترکارتها 100 یورو و سقف عام آن3000 هزار یورو است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۰    
رئیس کل بانک مرکزی از ارائه فهرست دوم و 50 نفره بدهکاران کلان بانکی به دادستانی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۰    
تعیین تکلیف بدهی های دولت که در طول چند دهه اخیر انباشته شده یکی از اولویت های اصلی وزارت امور اقتصادی و دارایی دولت یازدهم بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۰    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز جمعه همچنان با افزایش روبرو شده و در مسیر صعودی برای نخستین بار در 3 هفته اخیر قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۰    
بهای سبد نفت اوپک، متشکل از نفت خام 13 کشور، که از دسامبر2016 (آذر- دی 1395) به دلیل تصویب توافق کاهش تولید این سازمان به کانال 50 دلار درهر بشکه صعود کرده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۵    
در حالی که 4 روز تا پایان سال نو باقی مانده، خرید و فروش سکه و ارز در چهارراه استانبول به اوج رسیده؛ اما صرافان به دلیل بالا بودن قیمت و افزایش تقاضا، فعلا دلار نمی فروشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۵    
سایت طلا: ساخت زیورآلات و استفاده از آن برای همه جذاب بوده ولی ساخت این مصنوعات توسط هنرمندی روشندل، رویدادی است که تعجب بسیاری از فعالان این بازار و خریداران این محصولات را به خود جلب کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۰    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل اقتصادی نشان می دهد که تقاضای فیزیکی طلا در بازارهای آسیایی به خصوص هند و چین در سال 2017 میلادی به شدت تحت تاثیر نوسانات قیمت قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۰    
وزیر تجارت انگلیس می گوید: به دنبال رفع موانع و مبادلات بانکی برای پرداختی های ایران است تا بتواند سطح قراردادها و مبادلات تجاری را با ایران افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۵    
همین امروز و فرداست که مسافرت های نوروزی شدت بگیرند. شورِ و شوق سفرهای نوروزی از یک سو و کشته شدن تعدادِ زیادی مسافر در جاده ها از سوی دیگر، داستان همیشگی تعطیلات نوروز در ایران است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۴:۰۰    
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: با پیگیری های صورت گرفته انتظار داریم در روزهای ابتدایی هفته آینده سومین ایرباس به ایران ایر تحویل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۰    
معاون اول رئیس جمهور گفت: تجهیزاتی که توان ساخت داخل برای آن وجود دارد باید حتما از داخل کشور تامین شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۰    
رئیس مجلس طی نامه ای قانون بودجه سال 1396 کل کشور را جهت اجرا به رئیس جمهور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۵    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در شرایط کنونی و پس از اعلام تصمیم فدرال رزرو آمریکا برای افزایش نرخ بهره ، بین 1200 تا 1249 دلار در نوسان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۵    
صبح روز گذشته، حالت انتظاری بازارهای مختلف جهانی به اوج رسید. تمام بازارها صبح چهارشنبه در انتظار پایان نشست ماه مارس کمیته بازار آزاد فدرال رزرو بودند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۰    
عده ای از فعالان عنوان کردند، در آخرین روز معاملات تسویه های سال انجام می شد و عده ای از آتی بازان سعی داشتند قیمت دلار را تا جایی که ممکن است بالاتر ببرند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۹    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه به بالاترین سطح خود در یک هفته اخیر رسیده است که علت اصلی آن کاهش ارزش دلار آمریکا پس از انتشار بیانیه نشست دو روزه فدرال رزرو ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۱:۱۴    
سایت طلا : فدرال رزرو آمریکا در پایان نشست دو روزه خود تصمیم گرفت تا نرخ بهره را به میزان 0.25 درصد افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۴    
متوسط قیمت دلار در فاصله زمانی ابتدای فروردین تا پایان دی ماه به 3611 تومان رسید .
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷:۵۹    
بیمه مرکزی نرخ بیمه شخص ثالث برای سال آینده را با 10 درصد افزایش ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۷:۴۴    
قیمت نفت برنت امروز 76 سنت، معادل 1.5 درصد افزایش داشت و به 51 دلار و 68 سنت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۹    
دفترچه بیمه تامین اجتماعی در مراکز درمانی و بیمارستانی سازمان تامین اجتماعی طی مراسمی با حضور وزیر کار حذف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۹    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی به بررسی 4 عامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت جهانی طلا در روزهای آینده پرداخته اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۴    
بانک مرکزی با توجه به افزایش مسافرتها در ایام نوروز، گفت: مسافران به ضوابط ورود و خروج ارز دقت کنند تا متهم به پولشویی نشوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۹    
رئیس کل بانک مرکزی تأکید کرد: به هیچ وجه هیچگونه تردید و تشکیکی نسبت به آمار رشد اقتصادی ارائه شده توسط بانک مرکزی وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۹    
سفیر ایران در روسیه گفت: با توجه به روند افزایشی روابط تجاری ایران و روسیه، انتظار می رود که گردش مالی دو کشور ظرف سه سال آینده، به 10 میلیارد دلار برسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۴    
رئیس جمهور گفت: امسال، سال بسیاری از گشایش ها بود که امیدواریم بتوانیم در سال آینده این راه را ادامه دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۴    
شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه 98 واحد رشد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۹    
بر اساس نتایج طرح آمارگیری نیروی کار سال 95 که توسط مرکز آمار ایران منتشر شد، نرخ بیکاری در سال جاری با افزایش 1.4 درصدی، 12.4 درصد اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۴    
حداقل دستمزد کارگران برای سال 96 با افزایش 14.5 درصدی به رقم 930 هزار تومان رسید اما برای سایر سطوح افزایش 12 درصدی به اضافه روزانه 6768 ریال مورد تصویب شورایعالی کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۴    
سایت طلا : قیمت طلا در چه مسیری قرار گرفته است، اگر یک مدل آماری را در نظر بگیریم قیمت طلا 46 درصد بیشتر از ارزش واقعی آن است و اگر یک مدل دیگر را مشاهده کنیم نشان می دهد که قیمت طلا 35 درصد کمتر از ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۲۹    
نشست سیاست پولی کمیته بازار آزاد فدرال رزرو ایالات متحده سه شنبه آغاز شد و امشب با انتشار بیانیه ای به کار خود پایان خواهد داد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۴    
به گفته برخی بازیگران باتجربه بازار، سفته بازان تصور می کنند، قیمت دلار در تعطیلات نوروزی به دلیل فضای نیمه تعطیل بازار با افزایش مواجه خواهد شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۹    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی امروز چهارشنبه تحت تاثیر نگرانی های مربوط به نتایج انتخابات هلند با افزایش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۴    
سایت طلا : هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر شهرری در دیداری صمیمانه ضمن بیان دیدگاههای خود نسبت به صنف مهمترین دغدغه های خود را مطرح کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۸:۱۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی، از تایید بودجه سال 96 توسط شورای نگهبان خبر داد و ابراز امیدواری کرد سال 96 برای ملت ایران سالی خوب و پر رونق باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۹    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به این که سامانه سهام عدالت از 30 اسفند 95 تا 14 فروردین 96 از دسترس خارج می شود گفت: از روز 20 فروردین برای واریز سود سهام عدالت از مردم شماره حساب دریافت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۶:۱۴    
سایت طلا : جدیدترین نظرسنجی بلومبرگ حاکی است که فدرال رزرو آمریکا در سال جاری میلادی می تواند نرخ بهره را 3 بار افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۴    
رئیس انبوه سازان مسکن استان تهران گفت: در تابستان سال آینده کشور با رونق اقتصادی روبرو خواهد شد و این رونق به بخش مسکن نیز انتقال داده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۹    
شرکت سوئیسی Tag Heuer سازنده انواع ساعت های لوکس از فعالیت خود در زمینه تولید ساعت های هوشمند خبر داده و می گوید به زودی ساعت هوشمند تازه ای با سیستم عامل اندروید 2 عرضه می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...