سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۹:۰۲Apr 2018 24

طلا (tala.ir)

  ۹ دقیقه پیش    
رییس کل بانک مرکزی با حمایت از تک نرخی شدن دلار گفت: راه اندازی سامانه نیما اولویتی برای مدیریت بازار ارز است.
  ۱ ساعت پیش    
تحقق وعده یکسان سازی نرخ ارز آرامش را به بازار برگرداند و مسیر ویژه رانت و انحصار را بر روی اقلیت محدود اما بانفوذ در اقتصاد بست.
  ۲ ساعت پیش    
در راس سیاست جدید ارزی دولت برای ساماندهی بازار ارز، کنترل عرضه و تقاضا و اشراف بر گردش ارزی و همچنین حذف معاملات زائد و غیرضروری قرار دارد ...
  ۳ ساعت پیش    
امروز جوی کاملا آرام بر بازار ارز حاکم بوده و از مقدار تقاضا ها کاسته شده است.نرخ هر دلار آمریکا در بازار آزاد تا سقف5500 و هر یورو تا 6800 معامله می شود که نسبت به روزهای اخیر افزایش چندانی نداشته ...
  ۴ ساعت پیش    
در بازار امروز سه شنبه 4 اردیبهشت بهای یورو در کانال 61650 باقی ماند.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر مشهد گفت: مقداری قیمت انس جهانی طلا کاهش پیدا کرده اما افت چندانی نبوده است اما با فروکش کردن تقاضا به دلار در بازار و بازگشت آرامش به بازار دلار ...
  ۵ ساعت پیش    
قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران در حالی کاهش یافت که نرخ یورو و پوند نیز با افت همراه بود و دلار ثابت ماند.
  ۵ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در یک هفته گذشته 44 صرافی غیرمجاز پلمب و 37 دلال و سوداگر جدید ارز دستگیر شدند.
  ۵ ساعت پیش    
سایت طلا : قیمت طلا که روز دوشنبه به پایین ترین سطح خود در 2 هفته اخیر رسیده بود، امروز سه شنبه تغییر چندانی نداشته است.
  ۶ ساعت پیش    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی اعلام کردند که بازار طلا توجه زیادی به افزایش ارزش دلار آمریکا دارد و این مساله می تواند ریسک بزرگی برای قیمت طلا در هفته آینده باشد.
  ۷ ساعت پیش    
ارزش دلار بدنبال افزایش بازده اوراق قرضه 10 ساله آمریکا، در برابر سبدی از ارزهای مهم جهانی به بالاترین سطح 3 ماه اخیر رسید.
  ۷ ساعت پیش    
حراج سکه در بانک کارگشایی که از چهار آذر 96 با قیمت پایه یک میلیون و 180 برای سکه تمام و 590 هزار تومان برای نیم سکه استارت خورد و استقبال بالایی از آن صورت گرفت ...
  ۷ ساعت پیش    
سایت طلا : ترکیه نیز قصد دارد مانند آلمان و مجارستان ذخایر طلای خود را از آمریکا بازگرداند.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی گفت: فعلا به صرافی های مجاز اجازه داده شده، به عنوان خریدار از طریق سامانه نیما نیازهای ارزی خرد مردم را تامین کنند.
  ۸ ساعت پیش    
قیمت نفت امروز برای ششمین جلسه متوالی افزایش یافت و از 75 دلار گذشت.
  ۸ ساعت پیش    
دولت می گوید گام به گام در حال شفاف تر کردن بازار ارز است و از هر ابزاری برای ایجاد این شفافیت حداکثر بهره برداری را می کند؛ از امروز هم بازرسان نامحسوس ریاست جمهوری، بازار را رصد می کنند.
  ۸ ساعت پیش    
دبیرکل بانک مرکزی اعلام کرد: از زمان آغاز دور جدید پیش فروش سکه تاکنون، پنج میلیون قطعه سکه از طریق شعب بانک ملی پیش فروش شد.
  ۹ ساعت پیش    
دبیرکل بانک مرکزی با بیان اینکه جلسات حراج بابت جلوگیری از برخی سواستفاده ها متوقف شد، گفت: برخی در حراج ها نرخ بالاتر از بازار ارایه می کردند.
  ۹ ساعت پیش    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل فاندامنتال نشان می دهد که گمانه زنی های مربوط به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا طی ماه های آینده مانع از هرگونه افزایش چشمگیر قیمت طلا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۸    
معاون اول رییس جمهور در شیوه نامه ای 12 بندی، شیوه فروش ارز حاصل از صادرات را ابلاغ و برای 95 درصد ارز حاصل از صادرات صادرکنندگان تعیین تکلیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۸    
سامانه نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) عصر امروز(دوشنبه) با هدف تجمیع منابع و مصارف ارزی کشور و تخصیص به موقع ارز به متقاضیان با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و مدیران عامل بانکها در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۸    
سایت طلا : تحلیلگر ارشد موسسه فارکس لایو بر این باور است که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده تحت فشار ناشی از افزایش نرخ بهره اوراق قرضه آمریکا کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۸    
سایت طلا : تحلیلگران اینوستینگ به بررسی 5 رویداد مهم اقتصادی طی هفته آینده پرداخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۸    
طی حدود سه ماه برگزاری حراجی سکه 485 هزار قطعه تمام و نیم بهار آزادی فروخته شد، در حالی حراج متوقف شده که بعید نیست در آینده ای نزدیک بانک مرکزی دوباره آن را در دستور کار قرار دهد
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۸    
همه صرافی های میدان و خیابان فروسی و منوچهری هیچگونه معامله ارزی انجام نمی دهند و در هیچ یک از صرافی ها متقاضی خرید ارز دیده نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۸    
در بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با 40 هزار تومان کاهش، به یک میلیون و 785 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۸    
در بازار امروز دوشنبه 3 اردیبهشت نودو هفت بهای یورو به 6165 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران اعلام کرد: کلیه شعب ارزی داخل کشور و همچنین شعب و باجه های مستقر در فرودگاه های بین المللی آماده خرید ارز همراه مسافران خارجی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۸    
در پی سیاست دولت مبنی بر تک نرخی کردن ارز، دلار دیگر در همه صرافی ها و یا در بازار آزاد دادو ستد نمی شود. در این بین مسافرانی که قصد سفرهای زمینی دارند با ابهامات زیادی مواجه شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۸    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه تحت تاثیر تقویت ارزش دلار آمریکا و افزایش نرخ بهره اوراق قرضه خزانه داری آمریکا با کاهش روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۸    
صندوق بین المللی پول از این پس به طور سیستماتیک و از طریق راهنمای جدید تازه منتشر شده خود، به جنگ با فساد و آثار آن بر روی رشد اقتصادی تمامی کشورهای عضو می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۸    
خواه ناخواه فعلا "دلار" به روال گذشته حکمران بازار ارز ایران است؛ حتی اگر تک نرخی شود، معامله آن قاچاق یا قرار باشد زمانی یورو یا پول محلی جایگزین آن شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۸    
سامانه نیما با هدف مدیریت بازار ارز و تسهیل تجارت توسط بانک مرکزی و با کمک وزارت صنعت، معدن و تجارت طراحی و پیاده سازی شده و در آن، تمامی عرضه و تقاضای ارزی کشور ثبت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۵۸    
سایت طلا : تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری پرایس فیوچرز بر این باور است که تحریم های بین المللی علیه ایران و روسیه می تواند قیمت جهانی طلا را افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۸    
توکلی در نامه ای 11بندی به اسحاق جهانگیری با بیان اینکه این تصمیم باید زودتر از این ها گرفته می شد،گفت: اصلی ترین علت تاخیر در مهار بازار، حاکمیت تفکر نئولیبرالی بر اغلب مردان دولت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۸    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ 21 ارز از جمله یورو نسبت به روز یکشنبه کاهش و نرخ 8 واحد پولی دیگر مانند پوند افزایش یافت؛ نرخ 10 ارز مانند دلار نیز ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۸    
سایت طلا : رئیس فدرال رزرو کلیولند از افزایش نرخ بهره آمریکا تا پایان سال 2019 میلادی حمایت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۸    
بانک مرکزی اعلام کرد: به کارگیری ابزار بیت کوین (Bit Coin) و سایر ارز های مجازی در تمام مراکز پولی و مالی کشور ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۶:۳۹    
ریاست اتاق ایران و چین دو نرخی شدن ارز را پیش بینی کرد و گفت: اعلام نرخ ارز به مبلغ 4200 تومان از نظر دولت، عدد مطلوبی است ولی چون نمی تواند تزریق لازم را برای مسافر یا دانشجو و یا بیمار بکند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۹    
در بازار امروز یکشنبه 2 اردیبهشت بهای یوروبه 6165 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۹    
شاخص بورس امروز (یکشنبه) با افت 771پله ای، به کانال 94 هزار واحدی عقب نشینی کرد و در جایگاه 94 هزار و 494 واحدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۹    
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با کاهش 5 تا ده هزار تومانی مواجه شد و نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به یک میلیون و 830 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۹    
جلسه ستاد اقتصادی ساماندهی مسایل ارزی کشور با موضوع پرداخت مابه التفاوت ارز مورد نیاز واردات کالاهای اساسی و دارو و بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد کشور صبح امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سیاست جدید ارزی دولت نه تنها نوسان و سفته بازی را در بازار از بین برد، بلکه منجر به حذف رانت و نظام دو نرخی ارز در کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۹    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که سرمایه گذاران مین استریت معتقدند قیمت طلا در روزهای آینده افزایش خواهد یافت ولی بین کارشناسان و سرمایه گذاران وال استریت درباره روند قیمت طلا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۹    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی رویترز از تحلیلگران ارشد نشان می دهد که رشد اقتصادی جهان امسال به بالاترین سطح خود از سال 2010 خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۹    
سایت طلا : مدیر صندوق سرمایه گذاری "ای جی" به سرمایه گذاران بین المللی توصیه کرده است که به جای تمرکز بیش از حد بر روی بازار اوراق قرضه و نرخ بهره، به بازار طلا توجه بیشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۰۰    
رئیس کل بانک مرکزی از احتمال آغاز حراج سکه در آینده خبر داد و گفت: بانک مرکزی با عرضه سکه، حباب پیش آمده را از بین می برد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۰    
متاسفانه با سیاست گذاری های فعلی مشخص نیست، آینده اقتصادی ایران به کدام سمت و سو حرکت خواهد کرد، حتی اقتصاددان ها و فعالان حوزه اقتصادی هم می گویند نمی دانند که تا پایان سال قیمت ارز چه میزان خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۰    
بعد از توقف پیش فروش سکه در سررسید یک ماهه بانک مرکزی از امروز پیش فروش در سررسید سه ماهه را نیز متوقف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۹    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل بیزینس لاین نشان می دهد که بهترین فرصت برای خرید و سرمایه گذاری در بازار طلا در شرایط کنونی کاهش قیمت به زیر 1335 دلار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۰    
یک کارشناس اقتصادی گفت: یکسان سازی نرخ ارز حداقل دو تا سه ماه دوام خواهد داشت وحتی دولت هم احتمالا بر این اعتقاد نیست که این سیاست در دراز مدت پایدار خواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۰    
عضو شورای فقهی بورس با تاکید بر ضرورت ایجاد انضباط برای خرید و فروش ارز در کشور، گفت: افزایش نرخ ارز بیش از 6 درصد نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۰    
پس از ابلاغ نتیجه جلسه فوق العاده ستاد اقتصادی دولت برای مدیریت بازار ارز مبنی بر اینکه "از روز سه شنبه 21 فرودین ماه 1397 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۰    
عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران تصریح کرد که تاکنون هیچ واردکننده ای نتوانسته است با دلار 4200 تومانی ثبت سفارش کند و ادامه این روند باعث خواهد شد قیمت ها در بازار غیررسمی به شکل فزاینده ای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۰    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۰    
براساس گزارش صندوق بین المللی پول، 10 اقتصاد برتر جهان بر اساس حجم تولید ناخالص داخلی در سال 2018 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۰    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل موسسه تی دی اس به بررسی عوامل مهم و موثر بر قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۰    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: التهابات بازار ارز با اقدام های دشمن شروع شد و برخی نیز به آن دامن زدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۰    
سایت طلا : بانک سی آی بی سی در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که روند نزولی ارزش دلار آمریکا تا پایان امسال ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۱    
مدیرکل استاندارد تهران با تاکید بر اجباری بودن استاندارد مصنوعات طلا، از ابطال کد شناسایی 50 واحد تولیدی مصنوعات طلا، در سال گذشته در استان تهران خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۱    
بازار ارز و سکه درحالی خلوت شده و از تب و تاب افتاده که تقریبا همه صرافی ها تابلو اعلان قیمت هایشان را خاموش کرده اند و هیچ نوع ارز و سکه ای نه قیمت گذاری می کنند و نه می فروشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۲۱    
دولت و بانک مرکزی تا مدتی پیش به دنبال تک نرخی کردن ارز با دلار 4200 تومانی بودند اما با توجه به تغییر ارز مبنا و گزارشگری از دلار به یورو و معامله یورو به قیمت 6750 تومان در بازار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۱    
سایت طلا : موسسه سرمایه گذاری گلدمانی در تازه ترین گزارش خود اعلام کرده است که قیمت جهانی نقره کمتر از ارزش واقعی آن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۱    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل تکنیکال اف ایکس امپایر شامل سطوح حمایتی و مقاومتی قیمت طلا در روزهای آینده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۱    
یک کارشناس بانکی گفت: عده ای از ثروتمندان که دغدغه ایران را ندارند می خواهند سرمایه خود را از کشور خارج کنند و اگر هم با این سرمایه در خارج از کشور سرمایه گذاری کنند چیزی به ایران نمی رسد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۱    
در جریان یکسان سازی نرخ ارز و ممنوعیت صرافی ها برای خرید و فروش ارز مسئولان گردشگری از سردرگمی توریست ها برای چگونگی تبدیل پول خود به ریال خبر داده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۱    
رئیس جمهور با بیان اینکه از سیستم ارز در چهار سال گذشته راضی نبودم،از سیستم ارزی فعلی هم راضی نیستم و بایدبه یک سیستم سوم دست پیداکنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۱    
شعب بانک ملی که مسئولیت فروش ارز مسافرتی را برعهده دارند، به مسافران فقط یورو می پردازند آنهم با قیمتی نزدیک 5400 تومان!
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۱    
رسانه های ترکیه گزارش دادند، آنکارا تصمیم گرفته طلای ذخیره شده خود در فدرال رزرو آمریکا را به داخل ترکیه باز گرداند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۱    
سایت طلا : قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه با کاهش نسبی روبرو شده و به کمتر از 1335 دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۳    
با وجود برخی شایعات در رابطه با توقف پیش فروش سکه، این طرح همچنان در حال اجراست و تنها سررسید یک ماهه متوقف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۳    
دستور وزیر اقتصاد برای توقف معاملات آتی سکه از سوی مشاور وزیر راه و شهرسازی و عضو شورای عالی بورس تکذیب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۳    
رئیس بانک ملی ایران شعبه فرودگاه امام (ره) از آمادگی شعبه های این مجموعه برای تخصیص ارز مسافرتی به مسافران خارجی خبر داد و گفت: به زودی خود پردازهای ارزی در این مجموعه نصب و راه اندازی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۳    
سایت طلا : بانک هلندی آی ان جی بر این باور است که قیمت جهانی طلا تحت تاثیر افزایش نرخ تورم با رشد فزاینده ای روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۳    
گردشگران خارجی که در ایران نمی توانند از کارت های اعتباری خودشان استفاده کنند، فروش ارز در صرافی ها هم که این روزها ممنوع شده، بانک ها هم که کار آن ها را راه نمی اندازند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۳    
مهم ترین ویژگی بازار سرمایه، شفافیت آن و تنوع ابزارهایی است که در آن مورد مبادله قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۳    
مدیر کل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: با توجه به استقبالی که از پیش فروش با موعد یک ماهه شده است و محدودیت های خطوط تولید سکه طلا در ضرابخانه، پیش فروش با سررسید یکماهه متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۴    
سایت طلا : موسسه مالی میتسوبیشی پیش بینی کرده است که قیمت جهانی طلا تحت تاثیر تنش های سیاسی در عرصه بین المللی روندی صعودی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۲    
سایت طلا : یک تحلیلگر برجسته اقتصادی پیش بینی کرده است که قیمت جهانی طلا در سه ماه دوم امسال تحت تاثیر رشد تقاضای فیزیکی و کاهش ارزش دلار آمریکا با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۲    
سایت طلا : صندوق بین المللی پول در تازه ترین گزارش خود نسبت به تاثیر منفی تنش های تجاری بین چین و آمریکا بر رشد و رونق اقتصادی جهان هشدار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۲    
سایت طلا : قیمت جهانی طلا در آغاز مبادلات امروز جمعه تحت تاثیر کاهش تنش های سیاسی در عرصه بین المللی قرار گرفته و با کاهش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۳    
سایت طلا : تازه ترین بررسی موسسه نقره و تیم تامسون رویترز نشان می دهد که تقاضای صنعتی نقره در سال 2017 میلادی با رشد روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۳    
سایت طلا : موسسه مالیه بین الملل در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که رشد اقتصادی جهان در سال 2018 میلادی به 3.5 درصد می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۲    
سایت طلا : تحلیلگر برجسته موسسه سرمایه گذاری آر جی او فیوچرز بر این باور است که فدرال رزرو آمریکا تا پایان امسال 3 بار دیگر نرخ بهره را افزایش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۲    
سایت طلا : جدیدترین گزارش فدرال رزرو آمریکا نشان می دهد که رشد اقتصادی این کشور علی رغم تنش های تجاری با چین همچنان مستحکم است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۲    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه تحت تاثیر افزایش ارزش دلار آمریکا قرار گرفته و تغییر چندانی نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۲    
سایت طلا : تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد که مصرف طلای چین در سه ماه نخست امسال با کاهش روبرو شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۲    
هادی حق شناس گفت: مجموع تورم ما در 5 سال گذشته بیشتر بوده و اگر این میانگین را از 5 کشوری که مبادله تجاری داریم و واردات کالا به آنها داریم، کم کنیم، این میزان عددی بیش از شش هزار تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۲    
رییس کل سابق بانک مرکزی بیان کرد: اگر دولت برای نرخ ارز زودتر تصمیم گیری نمی کرد، دلار به قیمت 10 هزار تومان می رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۱    
افزایش قیمت تمام سکه در این روزها باعث شده معاملات مشتقه این سکه نیز با نوساناتی همراه باشد به طوری که بورس کالای ایران حداقل وجه تضمینی که باید معامله گران به صورت اعتبار داشته باشند طی چند روز ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۱    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی اظهارنظرها درباره نقش کشورهای همسایه و برخی دشمنان در نوسانات اخیر بازار ارز، این اظهارات را فرار از مسئولیت عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۰    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سیاست های ارزی چند روز اخیر در راستای حمایت از کالای ایرانی اتخاذ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۰    
گرچه در دید عموم و کارشناسان، سودگران و دلالان بیشترین سود را از افزایش نرخ ارز در آشفتگی بازار نصیب خود کردند اما باید گفت که در این میان برخی فعالیت های اقتصادی قانونی و تولیدی هم از افزایش نرخ ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۰    
با توجه به انتشار اخبار ضد و نقیض از مسدود شدن تلگرام تا پیش از ورود به اردیبهشت بهتر است کاربران اگر اطلاعات مهمی را روی تلگرام نگهداری می کنند امروز از آنها پشتیبان بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۰    
سایت طلا : در حالی که قیمت جهانی طلا از ابتدای امسال تاکنون 3 درصد رشد داشته ولی تجار و سرمایه گذاران بین المللی نسبت به ادامه روند صعودی قیمت طلا تردید دارند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۸    
رئیس کل بانک مرکزی، بحران ارزی، تحریم، سفته بازی و در نهایت تلگرام، را از مسببان افزایش نرخ دلار به جامعه معرفی کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۵۸    
در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از سامانه جامع ثبت اطلاعات مشتریان موسوم به سجام رونمایی شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۸    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه) در بازار آزاد با 130 هزار ریال افزایش به 18 میلیون و 150 هزار ریال رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۸    
سایت طلا : تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد که تولید نقره در معادن جهان در سال 2017 میلادی با کاهش 4.1 درصدی روبرو شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...