سه شنبه ۰۲ آبانساعت ۰۲:۳۹Oct 2017 24

طلا (tala.ir)

  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۰    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که اقتصاد جهان هم اکنون در یک میدان مین بزرگ و خطرناک قرار گرفته و تشدید تنش های سیاسی می تواند موجب انفجار قیمت نفت و طلا شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۰    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که تصویب بودجه پیشنهادی دولت آمریکا از سوی سنا می تواند طی روزهای آینده فشار زیادی را بر قیمت جهانی طلا وارد کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۰    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه با کاهش روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۷    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل سیکینگ آلفا نشان می دهد که قیمت جهانی کالاهای راهبردی به خصوص نفت و طلا تحت تاثیر تنش های سیاسی بین المللی با افزایش روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۷    
سایت طلا : به نظر می رسد رقابت بین 5 نامزد احراز ریاست فدرال رزرو آمریکا به 2 نفر نهایی رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۷    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل اقتصادی نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده به شدت تحت تاثیر نوسانات ارزش دلار آمریکا و شاخص سهام در بازارهای مالی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۸    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که طلا همچنان بهترین سرمایه گذاری در برابر کاهش شدید ارزش پول و سهام به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۸    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در هفته آینده با کاهش بیشتری روبرو می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۸    
سایت طلا : قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه با دیگر با کاهش همراه شده و به پایین ترین سطح خود در 2 هفته اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۸    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که مهمترین عامل احتمالی برای افزایش قیمت طلا در ماه های آینده، افت شدید ارزش سهام خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۸    
سایت طلا : توصیه تحلیلگران اقتصادی به سرمایه گذاران بین المللی این است که طی روزهای آینده به دقت به سطوح حمایتی و مقاومتی قیمت طلا توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۸    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی که روز پنجشنبه با افزایش نسبی روبرو شده بود، بار دیگر امروز جمعه با کاهش همراه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۳    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی رویترز نشان می دهد که جرومی پاول بیشترین شانس را برای ریاست فدرال رزرو آمریکا دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۳    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که روند صعودی قیمت جهانی طلا بدون وجود تقاضای فیزیکی مستحکم چندان دوام نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۳    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز پنجشنبه با کاهش روبرو شده و به کمتر از 1280 دلار در هر اونس رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۴    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر هرمزگان گفت: شیوه اخذ مالیات ارزش افزوده از اصناف بخصوص صنف بنکداران، طلا و جواهر و آهن فروشان نیازمند بازنگری اساسی است/ پورابراهیمی: مالیات ارزش افزوده طلا کاهش می یابد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۴    
سایت طلا : برخی تحلیلگران بر این باورند که مذاکرات مربوط به برگزیت موجب شده است تا تسلط لندن به عنوان بازار اصلی طلای جهان به شدت متزلزل شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۴    
سایت طلا : در حالی که قیمت جهانی طلا بار دیگر به کمتر از سطح روانی 1300 دلاری رسیده است، یک تحلیلگر ارشد بین المللی پیش بینی می کند که قیمت این فلز گرانبها تا سال 2020 میلادی با رشد فزاینده روبرو ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۴    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه با افزایش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۹    
یک منبع آگاه گفت که طبق برنامه، دونالد ترامپ به عنوان بخشی از جستجوی خود برای کاندیدای جدیدی برای ریاست فدرال رزرو، روز پنج شنبه با جانت یلن، رییس کنونی این بانک دیدار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان در ادامه رایزنی های خود با برخی وزرای شرکت کننده در اجلاس سالانه بانک جهانی و صندوق بین المللی پول، با وزیر دارایی برزیل نیز دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۰:۴۹    
دو سال پس از ایجاد واحد مستقل در وزارت اقتصاد و دارایی برای احصاء، تمرکز و گزارش بدهی های دولت، خزانه دار کل کشور می گوید مهمترین موضوع اکنون برای ما همکاری کافی مسوولین ذیربط در دستگاه های اجرایی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۹    
یارانه نقدی مهرماه ساعت 24 چهارشنبه شب (26 مهر) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۹    
بررسی تحولات بازار ارز در 4 سال گذشته، نشان می دهد بانک مرکزی برای جلوگیری از تکرار تجربه شوک بزرگ قیمتی بهای ارز در سال 91 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۴    
سایت طلا : جلسه توجیهی داوطلبان انتخابات هیئت مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران بعدازظهر دیروز با حضور رئیس هیأت برگزاری انتخابات اتحادیه های صنفی در محل اتحادیه طلا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۵    
سایت طلا : تازه ترین اظهارات جانت یلن رئیس فدرال رزرو آمریکا مهمترین اولویت برای بازارهای مالی بین المللی در هفته پیش رو خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۵    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل نشان می دهد که صنعت طلا و جواهر امارات متحده عربی در حال گذار و تغییرات و تحول چشمگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۵    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز سه شنبه همچنان در کانا 1200 دلاری قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۹    
سایت طلا: در سالروز شهادت چهارمین پیشوای شیعیان جهان حضرت امام سجاد(ع) امروز بازار طلای تهران تعطیل است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۹    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد اقتصادی با اشاره به روند تحولات قیمت طلا و ارزش اوراق قرضه، نسبت به از بین رفتن رابطه بین این دو هشدار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۹    
سایت طلا : تازه ترین بررسی اینوستینگ نشان می دهد که انتشار آمارهای مهم اقتصادی آمریکا، چین و بریتانیا طی روزهای آینده تاثیر زیادی بر قیمت جهانی طلا خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۹    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه با کاهش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۴    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که انتشار آمارهای ضعیف تورم در آمریکا می تواند مهمترین عامل موثر بر قیمت جهانی طلا در روزهای آینده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۴    
سایت طلا : در حالی که قیمت طلا بار دیگر تحت تاثیر آمارهای تورم آمریکا به بیش از 1300 دلار رسیده است، تحلیلگر کامرز بانک این روند صعودی قیمت طلا را موقتی می داند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۴    
سایت طلا : قیمت طلا سرانجام پس از 4 هفته روند نزولی طی هفته گذشته با نماد سبز رنگ روبرو شد و رشد 2 درصدی را ثبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۹:۲۴    
سایت طلا : رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با اشاره به مشکلات ایجاد شده توسط مالیات برارزش افزوده گفت: همکاران ما معتقدند با دریافت مکرر این نوع مالیات از مردم سرمایه های خانواده ها از بین خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۹    
سایت طلا : موسسه سرمایه گذاری ناتیکسیس در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که میانگین قیمت جهانی هر اونس طلا سال آینده به 1235 دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۹    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که روند صعودی قیمت طلا در روزهای آینده نیز ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۹    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که طلا لزوما نمی تواند امن ترین سرمایه گذاری برای حفظ ارزش دارایی در برابر افت شدید ارزش سهام باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۹    
سایت طلا : به دنبال اظهارات ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا و انتشار آمارهای ضعیف تورم در آمریکا قیمت طلا در بازارهای جهانی با افزایش روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۹    
سایت طلا : در حالی که سرمایه گذاران بین المللی منتظر اعلام آمارهای نرخ تورم آمریکا هستند، قیمت طلا در بازارهای بین المللی با افزایش روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۹    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل اقتصادی نشان می دهد که آلمانی ها در سکوت کامل به بزرگترین خریداران طلای جهان تبدیل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۵    
سایت طلا : موسسه سرمایه گذاری مک کواری بر این باور است که قیمت جهانی طلا هنوز این پتانسیل را دارد تا طی سال 2018 میلادی به سطح 1400 دلار در هر اونس دست یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۵    
سایت طلا : تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری ای ان جی نسبت به افت احتمالی قیمت جهانی طلا در آینده نزدیک به سرمایه گذاران هشدار می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۵    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز پنجشنبه تحت تاثیر کاهش ارزش دلار آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۲:۲۴    
سایت طلا : ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج صنف طلا و جواهر در محل این اتحادیه و با حضور مسئولین نظامی و انتظامی و فعالان این صنف برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۰۹    
سایت طلا: روز گذشته با حضور اعضاء و کارشناسان رسانه ای اولین نشست تشکیل کمیته ها و کارگروه های تخصصی برای دوره جدید در اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۴    
برخی صرافی ها از امروز اقدام به عرضه ارز مداخله ای بانک مرکزی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۴    
اگرچه سیف اعلام کرده نوسان قیمت دلار طبیعی است، اما دلالان در چهارراه استانبول فعالند و در کمین سرمایه های مردم. برخی صرافی ها هم، نمایشگر تابلوی دلار را خاموش کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۵    
سایت طلا : در حالی که قیمت جهانی طلا از ابتدای امسال تاکنون با روند مثبتی روبرو شده، ولی موسسه سرمایه گذاری گلدمن ساش آمریکا نسبت به کاهش قیمت این فلز گرانبها هشدار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۵    
سایت طلا : قیمت طلا که در آغاز مبادلات امروز چهارشنبه با افزایش نسبی روبرو شده بود، بار دیگر تحت تاثیر افزایش ارزش دلار آمریکا قرار گرفته و به کمتر از 1290 دلار رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۵    
سایت طلا : در حالی که روند صعودی قیمت طلا در بازارهای جهانی بار دیگر از سرگرفته شده است، برخی تحلیلگران نسبت به تجار و سرمایه گذاران هشدار می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۷    
سایت طلا : تازه تحلیل اینوستینگ نشان می دهد که متن مذاکرات نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا و انتشار آمارهای خرده فروشی و نرخ تورم این کشور مهمترین عوامل موثر بر قیمت طلا در روزهای آینده خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۷    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که قیمت جهانی طلا در روزهای آتی تحت تاثیر 4 عامل مهم قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۷    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز سه شنبه با افزایش روبرو شده و به بالاترین سطح خود در یک هفته اخیر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۲    
سخنگوی کمیسیون صنایع مجلس گفت: نرخ بهره بانکی با سود 18 درصد برای تولید مناسب نیست، زیرا تعرفه ها را بالا می برد و به ترتیب قاچاق را به کشور سرازیر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۰    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده بین 1250 تا 1300 دلار در نوسان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۰    
سایت طلا: بررسی جدید اینوستینگ نشان می دهد که بازارهای مالی جهان طی روزهای آینده تحت تاثیر 5 رویداد مهم قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۰    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه بار دیگر تحت تاثیر بحران کره شمالی قرار گرفته و با افزایش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۵۶    
سایت طلا: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به رشد قیمت طلا و سکه در بازار این تقویت بها را متأثر از افزایش قیمت ارز عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۱    
بعد از افزایش اسکناس و ایران چک های تقلبی در بازار، بانک مرکزی از نسخه جدید نرم افزا نما که اطلاعات امنیتی اسکناس 10 هزار ریالی جدید به آن اضافه شده است، رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۶    
بانک مرکزی با هدف پیاده سازی مفاهیم نوین نظارت بانکی،ترجمه بخش اول سند بال 3 در نظام بانکی کشور را که عمدتاً در بردارنده چارچوب الزامات مربوط به سرمایه است، ترجمه و منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۶    
رییس اتحادیه طلا و جواهر افزایش قیمت سکه را ناشی از افزایش نرخ ارز در دو روز گذشته عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۶    
امروز - یکشنبه - هم با روند صعودی قابل ملاحظه ای همراه شد و سکه تمام طرح جدید با 27 هزار تومان افزایش قیمت یک میلیون و 282 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۲    
سایت طلا : تازه ترین آمارهای شورای جهانی طلا نشان می دهد که شهروندان آلمانی در سال 2016 میلادی بیش از 7 میلیارد دلار برای خرید انواع تولیدات طلا سرمایه گذاری کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۲    
سایت طلا : واحد اطلاعات اقتصادی بلومبرگ بر این باور است که طلا علی رغم کاهش قیمت در روزهای گذشته هنوز ارزش توجه بیشتر از سوی سرمایه گذاران بین المللی را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۲    
سایت طلا : تازه ترین برآورد کارشناسان اقتصادی نشان می دهد که قیمت طلا در روزهای آینده تحت فشار زیادی قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۲    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تصمیم دولت برای تصاحب سهام عدالت در صورت عدم پرداخت وجه آن از سوی مردم گفت: بازگشت سهام عدالت به دولت خلاف اصل 44 قانون اساسی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۲۱:۱۷    
سیاست بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در خصوص فناوری مالی و ضوابط پرداخت یاران به منظور استفاده و کسب نظر صاحب نظران، تدوین و منتشرشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۲۱:۱۷    
وام 160 میلیون تومانی 15 ساله با نرخ سود 8 درصد به عنوان عامل چهارم برای ایجاد رونق غیرتورمی بازار مسکن احتمالا هفته جاری تصویب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۷    
دبیرکل سابق مجمع کشورهای صادرکننده گاز اعلام کرد: استفاده از پول ملی ایران و ترکیه در تجارت انرژی میان دو کشور، امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۲۰:۴۷    
در حالیکه بازار کشورمان تشنه فعالیت های نوین و با ماهیت استارتاپی است، یکی از برندهای باتجربه روسی فعال در حوزه تاکسی اینترنتی آماده ورود به حوزه رقابت با تاکسی های آنلاین شده و اخبار آن در وب پیچیده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۲۰:۱۷    
امروز همزمان با 15 مهرماه مهلت تمدید شده برای طرح ضربتی وام ازدواج به پایان می رسد. زوجین تا پایان امروز فرصت دارند در قالب این طرح در سامانه ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۹:۳۲    
قائم مقام بانک مرکزی با تاکید بر اینکه تهدید ترامپ، نتوانسته بانکهای بزرگ دنیا را از ادامه همکاری با ایران منصرف کند،گفت:خط های اعتباری اخیر را بانکهای بزرگ برای ایران باز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۲    
طبق وعده وزیر صنعت، معدن و تجارت رتبه جهانی تجارت الکترونیکی ایران در سال 1400 با 9 پله رشد نسبت به سال 1395 در جایگاه 60 کشورهای جهان قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۹:۰۲    
رییس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه سود سهام عدالت تا یکماه آینده واریز می شود، گفت: سهام عدالت هیچ وقت رایگان واگذار نشده بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۸:۴۷    
قیمت نفت خام سبک ایران با بیش از 2 دلار افزایش، به 57 دلار برای هر بشکه رسید تا بالاترین قیمت نفت برای ایران در سال 2017 رقم بخورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۸:۳۲    
متغیرهای کلان در لایحه بودجه سال 97 نشان می دهد، دولت قیمت نفت را حوالی هر بشکه 50 دلار و با نرخ تسعیر 3500 تومان پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۲    
سایت طلا : بانک یو بی اس سوییس در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که میانگین قیمت جهانی طلا در سال 2018 میلادی افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۲    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی نسبت به روند قیمت طلا در روزهای آینده اختلاف نظر دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۲    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در پایان مبادلات روز جمعه تحت تاثیر آمارهای اشتغال آمریکا و ادامه بحران در شبه جزیره کره با افزایش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۸    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که مهمترین عامل موثر بر قیمت طلا در کوتاه مدت انتشار آمارهای اشتغال آمریکا خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۸    
سایت طلا : تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری اس پی آنجل بر این باورند که سرمایه گذاران چینی از کاهش قیمت طلا در روزهای اخیر سود می برند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۸    
سایت طلا : در حالی که سرمایه گذاران بین المللی منتظر انتشار آمارهای اشتغال و نرخ بیکاری آمریکا هستند، قیمت طلا در بازارهای جهانی با افزایش روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۱    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: اگر مشمولین مبلغ مابقی سهام خود را نپردازند، سهام آنها پس از اتمام مهلت مقرر به مالکیت دولت خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۱    
پس از چهار سال دبیرکلی نماینده کشورمان سیدمحمد حسین عادلی، روز گذشته معاون وزیر انرژی روسیه دبیر کل مجمع کشور های صادرکننده گاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۶    
مدیر واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق بازرگانی ایران، از آغاز اجرای طرح الکترونیک کردن اسناد تجاری میان ایران و کره، با همکاری یک شرکت کره ای خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۶    
نایب رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین از برگزاری مجمع سالانه ایران و چین و همچنین افزایش حدود 30 درصدی مبادلات تجاری دو کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۴۱    
رئیس جمهور روسیه اعلام کرد: کاهش تولید نفت توافق اوپک باید تا پایان سال 2018 ادامه یابد این در حالی است که سایر وزرای نفت نظرات کوتاه مدتی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۶    
وزیر انرژی کشور روسیه روز چهارشنبه اعلام کرد قرارداد تهاتر نفت در برابر کالا میان مسکو و تهران ظرف یک ماه آینده اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۱    
سایت طلا : تحلیلگران موسسه سرمایه گذاری اف ایکس تی ام بر این باورند که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت احتمالا با افت بیشتری روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۱    
سایت طلا : موسسه سرمایه گذاری ام کی اس سوییس بر این باور است که 2 عامل مهم و اساسی بر افت قیمت طلا در ر وزهای اخیر موثر بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۱    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای جهانی در آستانه انتشار گزارش وزارت کار آمریکا تثبیت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۱:۴۱    
"مرکل، دراگی، یلن و ترامپ" چهار نفری هستند که رفتار آنها تقویت دلار در مقابل سایر ارزها را رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۶    
در معاملات روز چهارشنبه با نگرانی از این که تولید نفت خام آمریکا می تواند توالی افزایش قیمت نفت را که در بیشتر ربع سوم سال ادامه یافت، قطع کند، قیمت نفت افت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۱    
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران از نتایج طرح آمارگیری نیروی کار تابستان 1396 نرخ بیکاری در تابستان امسال به 11.7 درصد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۹:۵۶    
وزیر اقتصاد گفت: دستور اخیر ترامپ به صندوق بین المللی پول، هیچ تأثیری در عملکرد بانک های اروپایی، و نهادهای بین المللی مالی و رفتار آن ها با ایران ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۹:۵۶    
سازمان بورس در سه ابلاغیه مجزا خطاب به کلیه نهادهای مالی فعال در بازار اوراق بهادار سقف جدید سرمایه صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۲    
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در چهار سال گذشته حدود 158 میلیارد تومان به عنوان تسهیلات حمایتی اعطاء شده از محل وام وجوه اداره شده، تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۹:۴۲    
یک کارشناس بازار مسکن گفت: با توجه به ثبات اقتصادی و نرخ سود بانکی انتظار نمی رود که بازار مسکن در نیمه دوم امسال جهش یابد و تورم مسکن متناسب با تورم عمومی خواهد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...