سه شنبه ۳۱ مردادساعت ۰۸:۱۱Aug 2017 22

طلا (tala.ir)

طلا 29 اسفند 1394 طلا 30 اسفند 1395 طلا 31 فروردین 1396 طلا 31 اردیبهشت 1396 طلا 31 خرداد 1396 طلا 31 تیر 1396 طلا 1 مرداد 1396 طلا 2 مرداد 1396 طلا 3 مرداد 1396 طلا 4 مرداد 1396 طلا 5 مرداد 1396 طلا 6 مرداد 1396 طلا 7 مرداد 1396 طلا 8 مرداد 1396 طلا 9 مرداد 1396 طلا 10 مرداد 1396 طلا 11 مرداد 1396 طلا 12 مرداد 1396 طلا 13 مرداد 1396 طلا 14 مرداد 1396 طلا 15 مرداد 1396 طلا 16 مرداد 1396 طلا 17 مرداد 1396 طلا 18 مرداد 1396 طلا 19 مرداد 1396 طلا 20 مرداد 1396 طلا 21 مرداد 1396 طلا 22 مرداد 1396 طلا 23 مرداد 1396 طلا 24 مرداد 1396 طلا 25 مرداد 1396 طلا 26 مرداد 1396 طلا 27 مرداد 1396 طلا 28 مرداد 1396 طلا 29 مرداد 1396 طلا 30 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۶    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که ابهامات و نگرانی های مطرح شده درباره ناکامی ترامپ برای اجرای وعده های اقتصادی و مالی، در نهایت به ضرر ارزش سهام خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۶    
سایت طلا : همزمان با سالروز شهادت نهمین پیشوای شیعیان جهان فردا بازار طلای تهران تعطیل می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۹    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آغاز مبادلات امروز دوشنبه تغییر چندانی نداشته و از بالاترین سطح قیمتی در 9 ماه اخیر فاصله گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۰۹:۰۹    
سایت طلا : تازه ترین تحلیل اینوستینگ نشان می دهد که برگزاری نشست جکسون هول با حضور روسای بانک های مرکزی بزرگ جهان تاثیر مهمی بر روند قیمت طلا در روزهای آینده خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۲۷    
یک کارشناس ارشد اقتصادی گفت: مبارزه با پولشویی و کاهش ریسک آن در جهان فقط با FATF انجام نمی شود. این موسسه فقط یکی از راهها است که ایران به طرزی غیر عادی به آن اکتفا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۰:۲۷    
مسئول بسیج تجار کشور با حضور در خبرگزاری تسنیم به عواملی اشاره کرد که مانند موریانه پایه های اقتصاد کشور را می خورند و برای رفع مسائل موجود باید ابتدا آنها را زدود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۹:۵۷    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور گفت: رانندگان دارای یک خودرو که در اسنپ و تپ سی فعال هستند، مانند دارندگان یک تاکسی، برای عملکرد سال 1395 از پرداخت مالیات بر درآمد خودرو معاف هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۹:۴۷    
سایت طلا: تهران قدیم در قالب نمایشگاه و جشنواره ای در باغ موزه قصر به نمایش آیین و فرهنگ سنتی کشورمان پرداخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۹:۴۷    
تسهیلات پرداختی بانک ها طی چهارماهه سال 1396 به بخش های اقتصادی مبلغ 1533.1 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 238.1 هزار میلیارد ریال معادل 18.4 درصد افزایش داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۹:۴۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تیم اقتصادی پیشنهادی دولت دوازدهم شامل افراد قوی و باتجربه تر از دولت قبلی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۸:۲۷    
سرپرست پژوهشگاه فضای مجازی کشور از شکستن رکورد جدیدی در تلگرام خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۶:۳۷    
رئیس جمهور به استناد اصل 124 قانون اساسی و در حکمی محمد نهاوندیان را به عنوان معاون اقتصادی رئیس جمهور منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۳۷    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 61 واحدی به ارتفاع 82 هزار واحد صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۷    
رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر ضرورت رعایت نرخ سود علی الحساب مصوب، به برنامه این بانک برای ایجاد اشتغال و افزایش رشد اقتصادی اشاره کرد و گفت: پیش نیاز اجرای این برنامه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۵۷    
مسعود کرباسیان با کسب اکثریت آرای نمایندگان مجلس وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت دوازدهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۵۷    
هنوز محمد شریعتمداری و مسعود کرباسیان برای وزارت رای اعتماد نگرفته اند، اما اختلافات ارزی این دو عضو احتمالی کابینه نمودار شده، یکی از افزایش می گوید و دیگری از فراهم نبودن شرایط.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۷    
یک کارشناس حوزه آی تی، مهم ترین مسائل را در ارتباط با بانکداری الکترونیکی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی مساله احراز هویت و ایجاد اعتماد دانست و بر ایجاد اعتماد در این حوزه توسط بانک ها ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۷    
گوشی هوشمند نوکیا 8 همراه با دوربین دوگانه زایس و قابلیت ضبط صدای 360 درجه رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۷    
معاملات انجام شده در بازار بین بانکی ریالی سال 95، معادل 31 هزار و403 فقره به ارزش 30.957.154 میلیارد ریال بوده که محدوده نرخ سود 16 تا 28 درصدی را دربرمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۲    
سایت طلا : در حالی که قیمت طلا در پایان مبادلات هفته گذشته به کمتر از 1300 دلار بازگشته است، تحلیلگران بین المللی گمانه زنی های مختلفی را درباره روند قیمت این فلز گرانبها در روزهای آینده مطرح می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۲    
کارشناسان بورس وال استریت آمریکا پیش بینی کردند که قیمت هر واحد بیت کوین تا اواسط سال 2018 میلادی به 6 هزار دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۱:۳۲    
بانک مرکزی نرخ تبادلی 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۲    
هفته گذشته، هفته افت ارزش فلز زرد بود. هر اونس طلا که دو هفته پیش روی قیمت 1289 دلار ایستاده بود، در پایان فعالیت بازار نیویورک در روز جمعه به قیمت 1284 دلار رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۲    
دلار که هفته گذشته را با 2/ 0درصد رشد به اتمام رساند روز اول هفته جاری را نیز با افزایش قیمت به پایان برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۰:۱۲    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده تحت تاثیر تنش های سیاسی بین المللی به بیش از 1335 دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۲    
سایت طلا: استاد دانشگاه جان هاپکینز آمریکا بر این باور است که طلا بار دیگر جایگاه خود به عنوان مکان امن سرمایه گذاری را بازیافته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۰:۳۷    
اپراتور اول در اطلاعیه ای به مشترکین خود هشدار داد که سیم کارت همراه اول را فقط از درگاه های معتبر فروش، خریداری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۰:۳۷    
اوراق تسهیلات مسکن(تسه) که از هفته گذشته به 80 هزار تومان رسیده بود، امروز نیز روند افزایشی خود را ادامه داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۰:۲۷    
مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی گفت: در چهار هفته اول طرح ضربتی وام ازدواج که تا آخر شهریور ادامه دارد 200هزار فقره وام ازدواج پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۰:۱۷    
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سازمان خصوصی آمادگی پرداخت نخستین مرحله سود سهام عدالت به مشمولان را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۰:۱۷    
سازمان بازرسی کل کشور نسبت به عدم اجرای ماده 169 قانون مالیاتهای مستقیم در خصوص ثبت اطلاعات معاملات با اشخاص حقیقی و حقوقی در دستگاههای اجرایی و وقوع جرائم مالیاتی هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۹:۵۷    
سایت طلا: رئیس اتحادیه طلا جواهر تهران با تشریح سفر اخیر خود به مالزی از پیشنهاد ایران برای تشکیل اتحادیه طلا و جواهر کشورهای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۰۷    
قیمت هر اونس طلا دیروز ابتدا به بالاترین رقم از 9 نوامبر یعنی 1300 دلار و 800 سنت رسید، اما در پایان معاملات روزانه با 0.31 درصد کاهش به 1284 دلار و 13 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۰۷    
در حالی تاکنون بیش از 400 میلیون کارت بانکی صادر شده که به طور حتم امنیت استفاده از آنها در اولویت قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۰۷    
لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی در 119 ماده تدوین شده است که تنها به بخش نظارت بانک مرکزی، واحد پولی کشور، قوانین ورشکستگی، ادغام و انحلال بانک ها، صندوق ضمانت سپرده ها و پیگیری تخلفات را شامل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۰۷    
بیش از 15هزار و 772 میلیارد و 444میلیون ریال انواع سود در هفته گذشته به 4037 سرمایه گذار پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۰۷    
اگرچه هنوز مشخص نیست دولت دوازدهم چه برنامه ای برای پرداخت یارانه های نقدی دارد، اما یارانه ثروتمندانی که تا قبل از انتخابات واریز نمی شد، بعد از گذشت سه ماه همچنان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۷    
تحلیلگران اقتصادی سیتی بانک اعلام کردند که قیمت نفت تا 5 سال آینده در صورت کاهش تولید نفت لیبی و نیجریه به 70 دلار در هر بشکه خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۷    
در آخرین روز هفته گذشته، بهای دلار کاهش یافت، اما سکه به لطف بالا رفتن بهای اونس، افزایش قیمت را تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۷    
روز گذشته، اونس طلا دو بار به مرز روانی حمله کرد. فلز زرد در سه ماه اخیر نیز دو بار به مرز 1300 دلار نزدیک شده بود؛ اما در روز گذشته این اتفاق در کمتر از 4 ساعت رخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۲    
سایت طلا : تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که حملات تروریستی اسپانیا بار دیگر موجب افزایش تقاضای سرمایه گذاری برای طلا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۲    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در پایان مبادلات روز جمعه بار دیگر به کانال 1200 دلاری بازگشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۸:۴۲    
سایت طلا : تازه ترین نظرسنجی کیتکو نیوز نشان می دهد که کارشناسان اقتصادی و سرمایه گذاران بین المللی بر این باورند که طلا در روزهای آینده به درخشش خود ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۷    
سایت طلا : یک تحلیلگر ارشد اقتصادی بر این باور است که احتمال افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا تا پایان امسال به شدت کاهش یافته و این عامل مثبتی برای ادامه روند صعودی قیمت طلا خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۷    
سایت طلا : بانک ای ان زد در تازه ترین گزارش خود پیش بینی کرده است که قیمت جهانی طلا تا 3 ماه آینده به بیش از 1300 دلار در هر اونس خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۷    
سایت طلا : یک تحلیلگر برجسته اقتصادی بر این باور است که حملات سایبری در شرایط کنونی بزرگترین تهدید علیه جوامع امروزی است و به همین دلیل سرمایه گذاران بین المللی باید بخشی از سرمایه و دارایی خود را به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۲    
معاون طرح های آماری و آمارهای ثبتی مرکز آمار ایران گفت: آمارهای ساخت و ساز، علائم خروج از رکود در بخش ساختمان را تائید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۲    
شاخص بورس تهران در هفته گذشته 162 واحد رشد کرد اما علی رغم این موضوع شاخص آزاد شناور با افت 123 واحدی همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۲    
استراتژیست جنجالی کاخ سفید که برخی اخیراً خواستار اخراج وی شده اند، تصریح کرد که آمریکا در رقابت اقتصادی با چین در حال شکست خوردن است و ادامه داد که مسئله کره شمالی از طریق راه حل نظامی رفع نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۱۲    
رئیس مجلس در نامه ای درباره افزایش جریمه متخلفان مالیاتی به رئیس جمهور تذکر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۲    
بهای معاملات نفت در اواسط ژوئیه به طرز چشمگیری افزایش یافت و شاخص جهانی نفت برنت نیز بالاتر از 50 دلار در هر بشکه ثابت ماند اما قیمت نفت هنوز برای رسیدن به 60 دلار تا پایان سال جاری میلادی راه زیادی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۲    
میزان بدهی خانوارهای آمریکایی در سه ماه دوم سال جاری میلادی، با رسیدن به مرز 13 تریلیون دلار به بیشترین رقم در 9 سال اخیر رسید؛ ضمن اینکه وام مسکن همچنان بیشترین سهم را به خود اختصاص می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۲    
دو اهرم کاهشی و یک اهرم افزایشی باعث شد که قیمت اونس طلا تا بعدازظهر روز چهارشنبه تغییر چندانی نکند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۲    
در پنجمین روز هفته، شاخص بازار ارز با 3 تومان افزایش به بهای 3 هزار و 819 تومان رسید. با این حال، سکه تمام بهار آزادی برخلاف رشد دلار 3 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به قیمت یک میلیون و 211 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۳    
سایت طلا : تازه ترین آمارهای شورای جهانی طلا نشانگر افزایش مصرف طلا در سه ماه دوم امسال در بخش فناوری و تکنولوژی جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۳    
سایت طلا : در حالی که قیمت جهانی طلا بار دیگر تحت تاثیر انتشار آمارهای مثبت خرده فروشی در آمریکا با کاهش نسبی روبرو شده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۱:۱۵    
یارانه نقدی ساعت 24 روز پنجشنبه همزمان با 26 مرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۱:۰۵    
رییس کل بانک مرکزی، در نامه ای به مدیران عامل بانک ها گفت: آمار اعطای تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط در چهارماهه امسال، قابل توجه نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۱:۰۵    
رئیس جمهور در حکمی مسعود نیلی را به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقتصادی و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۵۵    
بخش مسکن در حالی چهل وهشتمین ماه رکود خود را پشت سر گذاشته که کارشناسان معتقدند ادامه این وضعیت می تواند تا هشت درصد تولید ناخالص داخلی را کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۵۵    
بالاخره موعد دیدار وزیر پیشنهادی اقتصاد با نمایندگان مجلس فرا رسید و فردی که علیرغم اقتصاددان نبودن سال ها معاونت وزارت اقتصاد را به عهده داشته، ازبرنامه های خود دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۳۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، صندوق های جسورانه را راهکاری برای حمایت از دانش بنیان ها در بورس دانست و گفت: بازار سرمایه می تواند نقش موثری در تامین مالی شرکتهای با فناوری بالا داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۰:۲۵    
سایت طلا: رئیس اتحادیه طلا وجواهر شمیرانات ضمن بیان ممنوعیت فروش طلا و جواهر به صورت اینترنتی از مصوبه کمیسیون نظارت شمیرانات در رابطه با درجه بندی واحدهای صنفی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۰    
حجم وام ها و سپرده های دولتی در شبکه بانکی با روندی کاهشی پیش رفته است، تغییری که ریشه بخشی از آن را می توان در اجرایی شدن دستورالعمل تمرکز حساب های دولت در بانک مرکزی و خروج آن از بانک ها جستجو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۸:۱۰    
مبلغ چک های برگشتی از 138 هزار میلیارد ریال در خردادماه سال جاری به 130.6 هزار میلیارد ریال در تیرماه کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۸:۰۰    
متوسط هزینه خانوار شهری با 11.4 درصد افزایش به 39 میلیون و 300 هزار تومان رسیده که خوراکی ها و مسکن، آب، برق و گاز و سایر سوخت ها، بیشترین سهم را در این هزینه به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۰    
بیت کوین در روز دوشنبه به رکورد جدیدی دست یافت و به لطف تقاضای بالای ژاپن به توالی افزایش قیمت های خود از آخر هفته پیش ادامه داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۰    
شاید شما هم جزو آن گروه از مردمی باشید که برای باز کردن گرهی از زندگی تان نیازمند دریافت وام هستید و در عین حال موفق به دریافت وام از نظام بانکی نشده اید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۰    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت: شاید کاری که سریال شهرزاد برای زیورآلات سنتی کرد، کمتر کسی می توانست انجام دهد. فروش زیورآلات سنتی بعد از پخش این سریال، به نوعی نماد اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۰    
وزیر پیشنهادی اقتصاد از تدوین برنامه توسعه بازار سرمایه خبر دادو گفت:بار مالیات برارزش افزوده از دوش صادرکنندگان و واردکنندگان برداشته می شودو لایحه آن به مجلس ارائه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۰    
شاخص بورس کشورهای آسیایی به جز سنگاپور با فروکش کردن تنش میان آمریکا و کره شمالی به روند صعودی خود ادامه داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۰    
در چهارمین روز هفته، دلار برای اولین بار در یک هفته گذشته از محدوده 3 هزار و 810 تومان فاصله گرفت و سکه تمام بهار آزادی سومین افت متوالی را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۰    
رویترز اعلام کرد: قیمت نفت امروز با کاهش ذخایر نفت آمریکا افزایش یافت و هر بشکه نفت 51.22 دلار فروخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۰    
شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات با رشد 13.40 واحدی به پله 81 هزار و 709 واحدی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۰    
روز گذشته معاملات طلای جهانی با 6 دلار افت قیمت شروع شد، ولی در ادامه فضای بازار آرام و احتیاطی شد، به طوری که قیمت ساعت 4 بعدازظهر تنها 2 دلار با نرخ ابتدای روز فاصله داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۰    
سایت طلا : یک تحلیلگر و استراتژیست ارشد بازارهای بین المللی نسبت به ادامه روند صعودی قیمت جهانی طلا کاملا امیدوار است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۰    
سایت طلا : قیمت طلا در بازارهای بین المللی در آستانه انتشار متن مذاکرات نشست اخیر فدرال رزرو آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۰    
سایت طلا : در حالی که قیمت جهانی طلا همچنان برای شکستن سطح مقاومتی 1300 دلاری با چالش روبرو است، یک بانک سرمایه گذاری روسی بر این باور است که قیمت طلا به زودی به 1400 دلار خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۰:۱۹    
مدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس گفت: کسب مالیات 25 درصدی از سهامدارانی که در معاملات خود سود کرده اند، صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۳۹    
کارشناس بانکی گفت: سیستم بانکی نقش اصلی را در به حرکت درآوردن چرخه پس انداز، سرمایه گذاری، تولید، اشتغال و افزایش درآمد دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۳۹    
با اعمال ماده 236 در مجلس درباره ساماندهی موسسات اعتباری، با محوریت قوه قضاییه و حمایت بانک مرکزی حقوق سپرده گذاران تعاونی های منحله فرشتگان را مدیریت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۹    
وزیر اقتصاد دولت یازدهم در واپسین لحظات حضور در پاستور، وزیر بعدی را میراث دار مشکلات اقتصادی که ریشه ساختاری و بنیادین دارند، دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۹    
مجموع طلبی که بانک مرکزی از دولت و بانک ها دارد در آخرین ارزیابی به حدود 160 هزار میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۹    
پس از آنکه مدیریت تمپ بانک روسیه اقدام به برقراری روابط کارگزاری با بانک مرکزی و سایر بانک های بزرگ ایرانی کرده، ارتباط این بانک با سوئیفت قطع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۰۹    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه 36 واحد رشد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۰۹    
تحلیلگران اقتصادی بر این باور هستند که با شروع جنگ میان واشنگتن و پیونگ یانگ ، قیمت هر بشکه نفت به 150 دلار افزایش یافته و اقتصاد جهان به سمت هرج و مرج پیش می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۸:۵۹    
سایت طلا: رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن ارزیابی روند بازار طلا اعلام کرد که بازار تا اواخر شهریورماه از رونق نسبی خوبی همراه می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۹    
مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی گفت: به زودی گیرنده چک می تواند با ارسال شماره منحصر به فرد هر برگه، به سامانه استعلامات بانک مرکزی، مشخصات و سابقه چک برگشتی دارنده دسته چک را کنترل نماید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۹    
معاون سیاست گذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری ضمن بیان اینکه 6 محور کلیدی برای شتاب دهی به اقتصاد دانش بنیان وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۹    
طلای جهانی که در روز های پایانی هفته گذشته با سرعت چشمگیری سوار یک ریل صعودی شده بود، هفته جاری را بدون تغییر قابل توجه شروع کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۹    
در 3 ماهه نخست سال درآمد مالیات اشخاص حقوقی به رکود خورد و 17.8 درصد کاهش یافته است؛ در عین حال مالیات بخش خصوصی جور دیگر بخش ها را کشیده و با رشد 14.8 درصدی روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۹    
اونس طلا 5/ 2 درصد گران تر شد. هر اونس فلز زرد که دو هفته پیش روی بهای 1258 دلار ایستاده بود، در هفته گذشته - هفته ای که شاهد افتادن سایه جنگ هسته ای بر بازارها بود - 31 دلار جهش کرد و به قیمت 1289 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۹    
رییس سازمان بورس از راه اندازی بورس ارز با همکاری بانک مرکزی تا پایان امسال در بازار سرمایه خبر داد و گفت : هیچ کس حق ندارد از سلامت و صحت رسانه به نفع خود سوء استفاده نماید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۹    
سایت طلا : با کاهش تنش بین آمریکا و کره شمالی، قیمت طلا در بازارهای بین المللی با افت نسبی روبرو شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۹    
در سومین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی دومین افت پیاپی را به ثبت رساند، ولی دلار با رشد جزئی پا به محدوده بالاتر گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۹    
سایت طلا : در حالی تقاضای طلا در بازارهای غرب رو به کاهش است، ظاهرا برخی اتفاقات موجب شده است تا تقاضای این فلز گرانبها در بازارهای آلمان و بریتانیا با افزایش چشمگیری روبرو شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۰    
سایت طلا : یک شرکت معتبر فعال در زمینه تصفیه طلا بر این باور است که افزایش واردات از سوی هند و چین طی ماه های آینده موجب ادامه روند صعودی قیمت جهانی طلا خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۱:۰۰    
رئیس اتاق بازرگانی تهران موضوع اشتغال را مهمترین دغدغه اقتصادی در چهار سال پیش رو در دولت دوازدهم عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۱:۰۰    
در حالی تازه ترین تغییرات درصورت مالی بانک ها از نوسان در بدهی آنها به بانک مرکزی حکایت دارد که برخی مسئولان بانکی ریشه این تغییر را ناشی از جریان های اخیر موسسات غیرمجاز نیز می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۱:۰۰    
بانک مرکزی اعلام کرد موسسه خودخوانده حافظ فاقد هرگونه مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و فعالیت شعب آن غیرقانونی است.
مشاهده نتایج بیشتر...