سه شنبه ۲۶ دیساعت ۲۲:۴۶Jan 2018 16

ایران اکونومیست (iraneconomist.com)

مهمترین خبرهای ایران اکونومیست بر روی ایمیل شما

ایران اکونومیست 29 اسفند 1393 ایران اکونومیست 29 اسفند 1394 ایران اکونومیست 30 اسفند 1395 ایران اکونومیست 31 فروردین 1396 ایران اکونومیست 31 اردیبهشت 1396 ایران اکونومیست 31 خرداد 1396 ایران اکونومیست 31 تیر 1396 ایران اکونومیست 31 مرداد 1396 ایران اکونومیست 31 شهریور 1396 ایران اکونومیست 30 مهر 1396 ایران اکونومیست 30 آبان 1396 ایران اکونومیست 30 آذر 1396 ایران اکونومیست 1 دی 1396 ایران اکونومیست 2 دی 1396 ایران اکونومیست 3 دی 1396 ایران اکونومیست 4 دی 1396 ایران اکونومیست 5 دی 1396 ایران اکونومیست 6 دی 1396 ایران اکونومیست 7 دی 1396 ایران اکونومیست 8 دی 1396 ایران اکونومیست 9 دی 1396 ایران اکونومیست 10 دی 1396 ایران اکونومیست 11 دی 1396 ایران اکونومیست 12 دی 1396 ایران اکونومیست 13 دی 1396 ایران اکونومیست 14 دی 1396 ایران اکونومیست 15 دی 1396 ایران اکونومیست 16 دی 1396 ایران اکونومیست 17 دی 1396 ایران اکونومیست 18 دی 1396 ایران اکونومیست 19 دی 1396 ایران اکونومیست 20 دی 1396 ایران اکونومیست 21 دی 1396 ایران اکونومیست 22 دی 1396 ایران اکونومیست 23 دی 1396 ایران اکونومیست 24 دی 1396 ایران اکونومیست 25 دی 1396 ایران اکونومیست 26 دی 1396 
  ۲ دقیقه پیش    
بخشدار مرکزی آستارا گفت: ریل گذاری خط آهن آستارا-آستارا پایان یافته و بارانداز آن در حال تکمیل است و به زودی اولین قطار باری از آستارای جمهوری آذربایحان وارد آستارای ایران خواهد شد.
  ۵ دقیقه پیش    
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: به علت تراکم پرداخت لیست های وام در پایان سال، امکان پرداخت وام تا پایان سال 96 به دانشگاه هایی که تا 16 اسفندماه امسال ...
  ۸ دقیقه پیش    
منابع خبری گزارش دادند، نشستی از مقام های عالی رتبه در روزهای آتی در شورای امنیت سازمان ملل متحد با محوریت تدابیری برای مقابله با تسلیحات کشتار جمعی برگزار می شود.
  ۸ دقیقه پیش    
معاون هماهنگی انتقال شرکت توانیر، گفت: در حال حاضر 95 درصد برق کشور در داخل تولید می شود و به زودی به خودکفایی دست می یابیم.
  ۵۳ دقیقه پیش    
مدیرعامل جدید همراه اول گفت: هوشمندی روزافزون اقتصاد، تغییر پارادیم های مدیریتی، توسعه تفکر پلتفرمی و فناوری های صف شکن از مهم ترین رئوس فعالیت همراه اول در دوره جدید فعالیت است.
  ۱ ساعت پیش    
استانداردسازی در جهان امروز تنها به کالاها محدود نمی شود، بلکه فرآیندها و روش های اجرایی را هم در بر می گیرد و این موضوع به ویژه در حوزه فرهنگ و هنر با فرآیندها و روش های اجرایی متنوع و متعدد ...
  ۱ ساعت پیش    
دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور با اشاره به تحول اقتصاد جهانی از صنعتی به خدمات محور اظهار کرد: یکی از مهم ترین حوزه های این تحول ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیر عامل سابق شرکت مخابرات ایران گفت: یکی از مهم ترین پارامترهای شرکت های بورس، شفافیت در بورس است که از فروردین 95 تا کنون ...
  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل جدید شرکت مخابرات ایران گفت: توجه به سرمایه انسانی شرکت مخابرات ایران به عنوان شاخص ترین پیشران توسعه سازمانی به خصوص در شرکت های فناوری، از مهم ترین اولویت های مدیران جدید این شرکت است.
  ۱ ساعت پیش    
یکی از عوامل مهم در ارتقای سلامت اقتصاد هر کشوری، اعتماد آحاد مردم به نظام اقتصادی و پیرو آن ترغیب افراد برای حضور فعال در فضای اقتصادی کشور خواهد بود.
  ۱ ساعت پیش    
مالیات یکی از اجزای اصلی منابع درآمدی دولت را تشکیل می دهد و بر همین اساس همه ساله در تهیه لایحه بودجه سعی می شود که سهم درآمدهای مالیاتی نسبت به سال قبل افزایش داشته تا از این طریق مالیات بتواند ...
  ۱ ساعت پیش    
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل و هیأت مدیره همراه اول و شرکت مخابرات ایران برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون مالیات های مستقیم سازمان امور مالیاتی کشور در جمع دادیاران مسئول و دادیاران انتظامی مالیاتی با تأکید بر مصوبات اجلاس مدیران برای وصول درآمدهای مالیاتی دولت از دادیاران مقیم خواست با نظارت بیشتر ...
  ۱ ساعت پیش    
رکورد تولید موتور در دو شیفت کاری در شرکت مگاموتور شکسته شد.
  ۲ ساعت پیش    
با توجه به استقبال خوبی که از پیش فروش اینترنتی خودرو کوییک انجام شده و حضور انبوه کاربران در سایت جهت ثبت نام این خودرو، در بعضی مواقع پذیرش به صورت مرحله ای انجام می شود.
  ۲ ساعت پیش    
ساختمان های اداری، مساجد و مدارس متعلق به آستان قدس رضوی تحت پوشش بیمه های آتش سوزی، خطرات تبعی و مسئولیت بیمه سرمد قرار گرفت .
  ۲ ساعت پیش    
عدنان غزی فرماندار شهرستان شوش در نشست مشترک با عبادالله نیازی مدیر شعب استان خوزستان با اشاره به قطب کشاورزی این منطقه بر ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از بخش کشاورزی تاکید نمود.
  ۲ ساعت پیش    
دکتر صباغی عضو هیات مدیره پست بانک ایران در گردهمائی روسای باجه های بانکی مدیریت شعب استان ها و مناطق تهران گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
نگاهی به برخی از طرح های تامین مالی شده در بانک توسعه صادرات در خارج از کشور طی سالهای 1395 – 1371 بیانگر تلاشهای این مجموعه به عنوان بازوی مهم اقتصاد مقاومتی با رویکرد برون زا برای کمک به صادرات ...
  ۲ ساعت پیش    
طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی ابوالقاسم رحیمی انارکی به عنوان مدیرعامل بانک مسکن معرفی شد.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر از ارتقای سامانه های پرداخت الکترونیک و اتصال به نسخه جدید شبکه شتاب با عنوان"شتاب 7" در این بانک خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک شهر این هفته با حضور معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و فناوری اطلاعات این بانک برگزارمی شود.
  ۲ ساعت پیش    
مراسم تودیع مهندس دوست حسینی و معارفه دکتر مرتضی شهیدزاده رییس جدید هیئت عامل صندوق توسعه ملی با حضور دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
پیام رسان بله که این روزها در فضای مجازی جای خود را به خوبی باز کرده، جوایز قابل توجهی نیز برای کاربرانش در نظر گرفته است.
  ۳ ساعت پیش    
تعداد کاربران سامانه بانکداری الکترونیکی بانک ملی ایران موسوم به بام از مرز دو میلیون نفر عبور کرد.
  ۳ ساعت پیش    
طرح شرکت رویای هفت آسمان سبلان با 5 و نیم میلیون یورو تسهیلات ارزی و 1 میلیارد تومان تسهیلات ریالی بانک صنعت و معدن درحال اجرا بوده و به بهره برداری خواهد رسید.
  ۳ ساعت پیش    
عباس معمارنژاد و اصغر پاک طینت اعضای هیات مدیره بانک صنعت و معدن از مجتمع صنایع غذایی ،لبنی و بستنی میهن بازدید کردند.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک اقتصادنوین که در جمع همکاران سرپرستی منطقه 4 استان های این بانک در شهر اصفهان سخن می گفت، "خوشنامی" را با ارزش ترین دارایی این بانک بر شمرد.
  ۳ ساعت پیش    
مسئولان بانک مرکزی از حدود چند ماه قبل از بسته شدن پرونده مؤسسات اعتباری غیرمجاز و تعیین تکلیف همه آن ها خبر می دهند.
  ۳ ساعت پیش    
شرکت به پرداخت ملت به عنوان بزرگ ترین شرکت ارائه دهنده خدمات پرداخت در کشور و خاورمیانه، نسخه جدید اپلیکیشن موبایلی سکه را برای گوشی های دارای سیستم عامل Android و ios تهیه و منتشر کرد.
  ۳ ساعت پیش    
مجوزهای دریافت وجه بدون کارت از خودپردازهای بانک صادرات ایران در راستای افزایش ضریب ایمنی و امنیت مشتریان تا 24 ساعت اعتبار دارد و مشتری می تواند تا سقف 2 میلیون ریال به صورت یکجا و یا به دفعات ...
  ۳ ساعت پیش    
دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور با اشاره به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی مبنی بر تشکیل ستاد توسعه زیست فناوری از ارائه طرح سند ملی در این حوزه و اصلاح کلیات آن خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
بولتن آمریکایی دانشمندان هسته ای امروز (سه شنبه) به نقل از یک مقام سابق وزارت خارجه این کشور گزارش داد که مذاکرات هسته ای غیرنظامی واشنگتن و ریاض در آینده نزدیک از سر گرفته می شود.
  ۴ ساعت پیش    
سفارت جمهوری اسلامی ایران در کابل اعلام کرد که 12 تن از مجروحان حمله تروریستی هفتم دی ماه جاری که در آن فرد انتحاری نشست علمی مرکز فرهنگی - پژوهشی تبیان افغانستان را در شهر کابل هدف قرار داده بود ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرق استان تهران گفت: هشت حلقه چاه از ابتدای امسال تاکنون به منظور تأمین آب شرب شهروندان این حوزه حفر شده است.
  ۴ ساعت پیش    
فرماندار چالدران با اشاره به بسته شدن راه ارتباطی 20 روستای این شهرستان بر اثر برف روز گذشته گفت: با تلاش راهداران مسیر ارتباطی این روستاها بازگشایی شده و تردد از آنها جریان دارد.
  ۴ ساعت پیش    
ماموران نیروی انتظامی استان گیلان در عملیات های جداگانه ای، افزون بر 62 هزار و 500 حلقه لوح فشرده غیرمجاز در شهرستان های رشت و لاهیجان کشف و ضبط کردند.
  ۴ ساعت پیش    
کابینه عربستان با طرح ادعاهای بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران از بیانیه اخیر رئیس جمهور آمریکا در رابطه با توافق هسته ای ایران حمایت کرد.
  ۴ ساعت پیش    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی سوالات مطهری، قاضی پور، میرزایی نکو و پژمان فر نمایندگان تهران، ارومیه، دماوند و مشهد در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی سخن گفت.
  ۴ ساعت پیش    
کارشناس روابط عمومی و علوم ارتباطات گفت: در عصرحاضرآگاهی بخشی به مردم و دسترسی به اطلاعات در تمامی جوامع بشری یک اصل است.
  ۴ ساعت پیش    
یکی از کشاورزان روستایی از توابع شهرستان رزن استان همدان، تعدادی اشیای تاریخی مربوط به هزاره های پیش از میلاد را در زمین های کشاورزی خود کشف کرد.
  ۴ ساعت پیش    
جانشین پایگاه دریابانی کیش از توقیف یک فروند لنج صیادی غیرمجاز با 3 هزار کیلوگرم ماهی قابل مصرف به ارزش 600 میلیون ریال خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر راه و شهرسازی دستور لغو کسر پنج درصد مبلغ حق نظارت واریزی صاحب کار به حساب سازمان نظام مهندسی استان ها را از دهم بهمن ماه صادر کرد.
  ۵ ساعت پیش    
مسعود راشکی از بازیکنان موفق قمی و داری مدرک مربیگری A آسیا به صورت رسمی به عنوان سرمربی تیم فوتبال صبای قم در لیگ دسته یک باشگاه های کشور انتخاب شد.
  ۵ ساعت پیش    
سازمان جهانی گردشگری اعلام کرد شمار گردشگران بین المللی در سال 2017 با رشد قابل ملاحظه 7 درصدی به بیش از 1.3 میلیارد نفر رسیده است.
  ۵ ساعت پیش    
بر اساس بخشنامه جدید گمرک امکان ترخیص خودروهای سواری از محل ثبت سفارش های صادره و تمدید شده از تاریخ 28 تیرماه تا 9 دی ماه وجود ندارد.
  ۵ ساعت پیش    
به منظور رفع مشکل ترافیک سنگین محدوده شمال غربی میدان آزادی، شهرداری منطقه 5 اقدام به ایجاد پایانه جدید تاکسی کرد.
  ۵ ساعت پیش    
کتاب لبخند پاریز زندگی نامه سردار شهید محمدعلی الله دادی با حضور خانواده و جمعی از همرزمان این شهید در موسسه اوج رونمایی شد.
  ۵ ساعت پیش    
دبیر شورای عالی بیمه سلامت کشور گفت: هفتادمین جلسه شورای عالی بیمه سلامت کشور امروز با حضور اعضای این شورا و به ریاست وزیر بهداشت برگزار و در خصوص برخی موضوعات بحث و تصمیم گیری شد.
  ۵ ساعت پیش    
شرکت شل برای فروش سهم خود در یکی از بزرگ ترین میدان های نفتی عراق به یک شرکت ژاپنی، به توافق رسید.
  ۵ ساعت پیش    
وقتی به کشتی ایرانی زدند، دنده عقب گرفته و فرار کردند. آیا نمی توانستند مقامات محلی را در جریان حادثه قرار داده و درخواست کمک فوری کنند؟ حتی زمانی که فرار می کردند هم چنین فکری به ذهن شان خطور نکرد ...
  ۵ ساعت پیش    
کمال کامیابی نیا هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت سه هفته از میادین دور خواهد بود.
  ۵ ساعت پیش    
با دعوت کنفدراسیون هندبال آسیا، تیم داوری ایران در مسابقات قهرمانی ملت های آسیا حضور خواهد داشت.
  ۵ ساعت پیش    
امروزه سازندگان خودرو ترجیح می دهند از یکی از دو دستیار هوشمند اندروید اتو یا کار پلی در تولیداتشان استفاده کنند. اما در نمایشگاه اتومبیل دیترویت خودرویی مجهز به هر دو محصول عرضه شده است.
  ۵ ساعت پیش    
کارگردان نمایش آئیس با اشاره به برگزاری نشست داوران با هنرمندان متقاضی برای حضور در سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تصریح کرد: این مذاکره بسیار راهگشا و تاثیرگذار برای اجرای بهتر نمایش ها بود.
  ۶ ساعت پیش    
نتایج یک مطالعه نشان می دهد که ریاضیات کاربردی می تواند ابزار قدرتمندی در کمک به پیش بینی منشاء و نیز نحوه تکامل انواع مختلف سلول های سرطانی باشد.
  ۶ ساعت پیش    
یازدهمین مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک با تمامی حساسیت ها و هیجان بالای خود با معرفی تیم جدید مدیریتی این ارگان به پایان رسید و اکنون زمان آن فرا رسیده تا وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با حرکت در ...
  ۶ ساعت پیش    
ساخت یک جایگاه بین شهری بین 3 تا 4 میلیارد تومان و در تهران حداقل 30 میلیارد تومان هزینه دارد.
  ۶ ساعت پیش    
طبق برنامه ریزی ها قرارست فیلم سینمایی ترمه به کارگردانی کیومرث پوراحمد پیش از عید نوروز جلوی دوربین برود.
  ۶ ساعت پیش    
رییس فراکسیون شفاف سازی اقتصادی مجلس گفت: توافقی صورت گرفته نا نرخ مالیات بر ارزش افزوده طلا و جواهر از 9 به 3 درصد کاهش پیدا کند.
  ۶ ساعت پیش    
روسیه قصد دارد که برای محروم کردن تعدادی از مسوولان آژانس جهانی ضد دوپینگ (وادا) اقدام قانونی انجام دهد. این کشور مسوولان وادا را مسبب حضور مستقل ورزشکاران روس در المپیک زمستانی 2018 می داند.
  ۶ ساعت پیش    
رییس کارگروه ملی زلزله با بیان اینکه شواهد نشان می دهد گسل های گره شرقی و غربی تهران فعال شده اند، گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدارسیون فوتبال، آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش    
هیات وزیران مجوز انتشار چهل هزار میلیارد ریال اوراق سلف در بورس انرژی را صادر کرد.
  ۶ ساعت پیش    
هفتمین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران در آخرین فصل سال به عرضه 20 درصد از سهام شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد اختصاص داشت که طی آن هر سهم این شرکت 3490 ریال کشف قیمت شد.
  ۶ ساعت پیش    
کرسی ملی آموزش و یادگیری الکترونیکی یونسکو در ایران راه اندازی شد.
  ۶ ساعت پیش    
دبیر کل کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار گفت: بخشنامه بانک مرکزی موضوع جدیدی نیست و در سال 92 نیز توسط سازمان بورس و به پیشنهاد کانون کارگزاران تصویب و ابلاغ شده بود.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید بر ضرورت استفاده از داروهای تولید داخل در بیمارستان ها و مراکز درمانی سرپایی گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
نخستین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی توسط انجمن مالی اسلامی ایران و با مشارکت سازمان بورس و اوراق بهادار، بهمن آغاز می شود.
  ۶ ساعت پیش    
سهامداران امروز سه شنبه در حالی معاملات را در تالار شیشه ای به پایان رساندند که شاخص بورس با 652 واحد رشد با رسیدن به 98 هزار و 596 واحد سقف تازه ای را برای بازار سهام در ایران رقم زدند.
  ۶ ساعت پیش    
معاملات فرابورس در چهارمین روز کاری این هفته با عرضه اولیه 20 درصد از سهام شرکت شیر و گوشت زاگرس شهرکرد در بازار دوم و آغاز پذیره نویسی اوراق مشارکت دولت در بازار ابزارهای نوین مالی دنبال شد.
  ۶ ساعت پیش    
محققان موفق به آزمایش یک پروتئین جدید با خاصیت ضد التهابی و ضدعفونی شدند. این یافته برخلاف تمام داروهای موجود، با فرآیند ضد انعقادی خون تداخلی ندارد.
  ۷ ساعت پیش    
دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید کرد: دیگر نمی توانیم مسایل و مشکلات محیط زیستی را با روش های سنتی مرتفع کنیم و باید با نوآوری همراه شویم.
  ۷ ساعت پیش    
تکتم آخوندزاده ستاره بابلسری کانوپولو بانوان با انتشار عکسی از لباس تیم ملی اش در حساب کاربری اینستاگرام خود، رسما با تیم ملی کانوپولو خداحافظی کرد.
  ۷ ساعت پیش    
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که رژیم غذایی پرنمک مغز را از اکسیژن محروم می کند و موجب ابتلا به آلزایمر می شود.
  ۷ ساعت پیش    
منچستریونایتد نسبت به گزارش های منتشر شده در مورد تمایل کریستیانو رونالدو برای جدایی از رئال مادرید و بازگشت به اولدترافورد تردید دارد.
  ۷ ساعت پیش    
اخبار منتشر شده در فضای مجازی و شنیده ها از باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی حاکی است که مصطفی دنیزلی، مربی کهنه کار ترکیه ای، به یک قدمی مربیگری سرخ پوشان تبریزی رسیده است.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران رفتن یا ماندن صالحی امیری از معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران را منوط به تصمیم گیری محمد علی نجفی شهردار تهران دانست.
  ۷ ساعت پیش    
سازمان لیگ فوتبال ایران فهرست کامل بازیکنان ورودی و خروجی در نقل و انتقالات نیم فصل تا ساعت 21 دوشنبه شب گذشته را اعلام کرد.
  ۷ ساعت پیش    
بورس آسیا همچنان به مستحکم کردن رکورد خود ادامه می دهد و یورو هم در بالاترین سطح خود در تقریبا 3 سال اخیر است.
  ۷ ساعت پیش    
نود و پنج درصد سدیم مصرفی شما در بدن جذب می شود. از این رو، حتی مصرف بیش از حد نمک به صورت مقطعی نیز پتانسیل مواجهه با اثراتی منفی را ایجاد می کند.
  ۷ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه سازمان میراث فرهنگی در حفاطت از خانه نیما اقدامات لازم را انجام نداده است ...
  ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه مصوبه کمیسیون متبوع خود در خصوص افزایش 10 تا 18 درصدی کارکنان کشوری و لشگری را تشریح کرد.
  ۷ ساعت پیش    
همواره با آغاز فصل زمستان و پدیده وارونگی هوا، دود خروجی از اگزوز خودروها که جلو چشم هایمان می آید، همه جا صحبت از کیفیت سوخت و آلایندگی و نقص خودروها می شود و همه به دنبال مقصر هستند.
  ۷ ساعت پیش    
یکی از کارهای خسته کننده تا کردن لباس ها است. اما دیگر نگران نباشید فولدی میت"(FoldiMate) لباس های شما را در عرض 10 ثانیه تا می کند.
  ۷ ساعت پیش    
خط لوله انتقال نفت آلاسکا و خط لوله انتقال نفت مارون- اصفهان به ترتیب، جزو سخت گذرترین خطوط لوله انتقال نفت در دنیا به شمار می آیند که عنوان پرچالش ترین پروژه های مهندسی قرن 20 را به خود اختصاص داده ...
  ۸ ساعت پیش    
مراسم اختتامیه بخش تجلی اراده ملی سی وششمین جشنواره فیلم فجر به میزبانی منطقه آزاد اروند در آبادان و خرمشهر برگزار خواهد شد.
  ۸ ساعت پیش    
رییس پژوهشکده پولی و بانکی گفت: انتشار پول بر بستر بلاک چین در ایران امکان پذیر است و انتشار آن با هدایت و نظارت بانک های مرکزی در دنیابا پول های موجود دربازار که نظارتی بر آن اعمال نمی شود متفاوت ...
  ۹ ساعت پیش    
سازمان لیگ فوتبال روز سه شنبه اعلام کرد که زمان دیدار دو تیم صنعت نفت آبادان و استقلال تهران در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال از ساعت 18 به 14 و 45 دقیقه تغییر کرد.
  ۹ ساعت پیش    
ارزش معاملات بورس انرژی به بیش از 346 میلیارد ریال رسید.
  ۹ ساعت پیش    
در لایحه بودجه سال آینده در حوزه مدیریت تبعات انتشار اوراق تصمیماتی گرفته شده است که ریسک انتشار اوراق بدون ضابطه و بدون هماهنگی با خزانه داری کشور بالا را می برد.
  ۹ ساعت پیش    
جدیدترین فیلم هاتف علیمردانی به زودی در ایران و آمریکا جلوی دوربین می رود.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرعامل رنو پارس از برنامه ریزی برای صادرات خودروهای تولیدی رنو در ایران، همچنین مواد اولیه و برخی قطعات تولیدی به سایر بازارها خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
تالار فرآورده های نفت و پتروشیمی بورس کالای ایران، امروز میزبان عرضه 41 هزار و 235 تن انواع مواد پلیمری شامل اکریلونیتریل بوتادین استایرن، پلی اتیلن، پلی استایرن،پلی پروپیلن و پلی وینیل کلراید است.
  ۹ ساعت پیش    
بانوی ووشوکار ایران در جریان رقابت های لیگ ووشوی چین برابر وانگ کی هان قهرمان کیک بوکسینگ حرفه ای جهان به پیروزی دست یافت.
  ۹ ساعت پیش    
امروز سکه تمام بهار آزادی با افزایش 300 تومان به یک میلیون و 492 هزار و 800 تومان در بازار عرضه شد.
  ۹ ساعت پیش    
شرکت نیسان نمونه اولیه یک خودروی شاسی بلند به نام ایکس موشن را در نمایشگاه بین المللی خودروی دیترویت در معرض دید علاقمندان قرار داده که دارای امکانات چندرسانه ای متنوعی است.
  ۹ ساعت پیش    
شاخص بورس با رشد بیش از 600 و احدی در کانال 98 هزار واحد رکورد تازه ای را ایجاد کرد.
  ۹ ساعت پیش    
ساخت موسیقی به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا توسط کارن همایونفر به پایان رسید.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سفر به هلند تأکید کرد که جمهوری اسلامی ایران طی یک برنامه هشت ساله، رقم گردشگران خارجی خود را به رقم 20میلیون نفر می رساند.
مشاهده نتایج بیشتر...