سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۲۵Oct 2019 22

دیار میرزا (diyarmirza.ir)

دیار میرزا 29 اسفند 1393 دیار میرزا 29 اسفند 1394 دیار میرزا 30 اسفند 1395 دیار میرزا 19 مهر 1396 دیار میرزا 29 اسفند 1397 دیار میرزا 31 فروردین 1398 دیار میرزا 31 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 31 خرداد 1398 دیار میرزا 31 تیر 1398 دیار میرزا 31 مرداد 1398 دیار میرزا 31 شهریور 1398 دیار میرزا 1 مهر 1398 دیار میرزا 2 مهر 1398 دیار میرزا 3 مهر 1398 دیار میرزا 4 مهر 1398 دیار میرزا 5 مهر 1398 دیار میرزا 6 مهر 1398 دیار میرزا 7 مهر 1398 دیار میرزا 8 مهر 1398 دیار میرزا 9 مهر 1398 دیار میرزا 10 مهر 1398 دیار میرزا 11 مهر 1398 دیار میرزا 12 مهر 1398 دیار میرزا 13 مهر 1398 دیار میرزا 14 مهر 1398 دیار میرزا 15 مهر 1398 دیار میرزا 16 مهر 1398 دیار میرزا 17 مهر 1398 دیار میرزا 18 مهر 1398 دیار میرزا 19 مهر 1398 دیار میرزا 20 مهر 1398 دیار میرزا 21 مهر 1398 دیار میرزا 22 مهر 1398 دیار میرزا 23 مهر 1398 دیار میرزا 24 مهر 1398 دیار میرزا 25 مهر 1398 دیار میرزا 26 مهر 1398 دیار میرزا 27 مهر 1398 دیار میرزا 28 مهر 1398 دیار میرزا 29 مهر 1398 دیار میرزا 30 مهر 1398 
  ۳ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت زمان بازنشستگی پراید را اعلام کرد. رحمانی درباره اظهارات رئیس کل بانک مرکزی مبنی بر فشل خواندن صنعت خودروسازی گفت که رئیس بانک مرکزی خودش این موضوع را مطرح کرده و خودش نیز ...
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه محکومیت قطعی شهرام جزایری به 7 سال حبس خبر داد. البته علاوه بر ان محکومیت جزای نقدی هم دارد
  ۳۸ دقیقه پیش    
فرمانده انتظامی املش گفت: 6 نفر از عاملان برهم زدن نظم عمومی در املش شناسایی و دستگیر شدند.
  ۳۸ دقیقه پیش    
پورقربان گفت: در طول این ایام که اقدامات عمرانی و شهرسازی نیز کم نظیر بوده ، علاوه بر پروژه های عمرانی انجام شده، حدود 25 پروژه بجا مانده از گذشته اجرایی شد.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به استناد ماده 58 قانون تامین اجتماعی، شرایط افراد خانواده بیمه شده که از کمکهای مقرر از جمله درمان برخوردارند تشریح گردید.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای کشور ضمن انتقاد شدید از کاهش تعرفه واردات چای خارجی از 20 درصد به 5 درصد گفت: این تغییر تعرفه با شعار رونق تولید تضاد دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۶۸ سایت دیگر  
طبق ابلاغیه روزهای اخیر یک نهاد دولتی به مدیران زیرمجموعه خود، تاکید شده است از منشی خانم برای آقایان و بالعکس آن استفاده نشود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
به دنبال دیدار استاندار گیلان با معاون اول رئیس جمهوری و درخواست تصویب الحاق اراضی استحصالی توسط سازمان بنادر به محدوده منطقه آزاد انزلی، این طرح تصویب شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کامبیز مهدی زاده فرساد متولد سال 64 در تبریز و دانش آموخته دکترای زمین شناسی است. مهدی زاده کارشناسی ارشدش را در رشته زمین شناسی نفت گرفته و چندین ثبت اختراع و اخذ مدال های جهانی را نیز در کارنامه ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شورای شهر مشهد در سومین دستور کار خود نیز لایحه آیین نامه حمایت و تشویق اعلام کنندگان مفاسد اداری در شهرداری مشهد را به تصویب رساند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یکی از شرکت های مستقر در مرکز رشد این شهرستان موفق شد به صورت پایلوت از پسماند زباله، مصالح تولید کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
اگر اسدالله عسگراولادی، برای بسیاری نامی آشناست، محمدحسن شمس فرد را کمتر می شناسند. هر چند او برای سال های طولانی، ریاست اتحادیه صادرکنندگان خشکبار را در اختیار داشته اما هیچ گاه مانند شریکش ...
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه جام جم گزارشی ساخته است از قاچاقچیانی که در شبکه های اجتماعی دختران را برای کارهای خلاف عفت عمومی به کشورهای حاشیه خلیج فارس قاچاق می کنند. دانلود
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران گفت: طرح ممنوعیت استعمال دخانیات در مراکز عمومی به مجلس فرستاده شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه با بیان این که مطالعات نشان می دهد تاخیر در ازدواج در ایران عمدتا خود خواسته است گفت: اگر تاخیر در ازدواج منجر به توانمند سازی فرد شود مطلوب است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
در سال 1942 میلادی متوسط ساعت خواب هشت ساعت بود، اما هم اکنون این میزان به 6.8 ساعت در هر شب رسیده است. میزان متوسط خواب ایده آل برای هر فرد بالغ در طول 24 ساعت شبانه روز بین 7 تا 9 ساعت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۷    
وقوع تصادفات متعدد در زیرگذر رشتیان(شهید رجایی رشت) شائبه هایی مبنی بر غیرایمن بودن این نقطه را در پندار مردم به وجود آورده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اگر هیئت تطبیق مصوبات دولت با مجلس، آیین نامه استخدام معلمان حق التدریس را تأیید کند تا دو ماه آینده جذب و استخدام آنها انجام می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
7 نماینده مجلس طرحی با عنوان رفع انحصار از زبان انگلیسی در نظام آموزش همگانی کشور ارائه کرده اند که یک مقدمه توجیهی، شش ماده و 10 تبصره را دربر گرفته و هزار و 465 کلمه است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به عقیده درویش انگار عیسی کلانتری تحت فشار رییس جمهور و به بهای قربانی کردنِ وزیر نیرو، می خواهد به حسن روحانی ثابت کند به عهدش وفاکرده و اینک توپ در زمین وزارت نیرو است!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شراره کاووسی، سرپرست حوزه برنامه ریزی مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان از واگذاری 23 پروژه نیمه تمام در گیلان به بخش خصوصی بر اساس ماده 27 قانون خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه از تشکیل کابینه فراگیر انصراف داد و مجوز تشکیل کابینه فراگیر را به رئیس این رژیم بازگرداند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
همواره در یک سال گذشته، فعالان صنعت خودروسازی، یکی از دلایل عمده اُفت تولید و متوقف شدن خودرو ها در کف پارکینگ ها را عدم تحویل قطعه توسط قطعه سازان عنوان کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال ساحلی شاهین خزر رودسر گام نخست جام باشگاه های جهان را با برتری پرگل 7 بر 2 برابر حریف لهستانی آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان اظهار داشت: با توجه به مشکلات و سختی های تهیه آب شرب، آبفای گیلان به دنبال منابع تولید آب با ریسک کمتر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ویشکایی با بیان این که موضوع مسافربرهای شخصی به عنوان دغدغه رانندگان تاکسی را مدت هاست که پی گیری می کنیم، گفت: دغدغه پلیس در این باره اینست که علیرغم اینکه رانندگان تاکسی زحمات زیادی می کشند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا محسنی فرماندار شفت با همراهی مدیران ستاد مدیریت بحران صبح امروز – دوشنبه – از مناطق سیل زده این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
برای نخستین بار، اولین دوره آموزشی آتش نشان داوطلب مخصوص آقایان با حضور جوانان متقاضی محدوده منطقه آزاد انزلی از 29 مهرماه لغایت 2 آبان ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کرمان موتور طرح جدید فروش اقساطی محصولات خود را ویژه آبان ماه 98 آغاز کرد. در این طرح دو محصول جک J4 و جک S3 با تخفیف ویژه به فروش می رسند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
کرباسچی گفت: به سالخوردگی خود ایمان بیاوریم و نیروهایی که صادق هستند و اراده خدمت دارند و انگیزه کار و حل مشکل دارند را روی کار بیاوریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
گزارش امروز قیمت خودرو حاکی از ثبات قیمت خودروهای ایران خودرو و سایپا در بازار دارد. در بازار خودرو، پراید 111 با قیمت 48میلیون و 300 هزار تومان و پراید 131 با قیمت 44میلیون و 200 هزار تومان و تیبا ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
پیرو فراخوان های قبلی این سازمان، از کلیه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع دعوت می شود با مراجعه به سامانه رزرو حج به نشانی reserve.haj.ir، نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مرحله سوم پیش فروش انواع مختلف محصولات ایران خودرو از فردا سه شنبه (30 مهرماه جاری) آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ارسلان زارع، استاندار گیلان در مراسم امحاء انواع مواد مخدر در رشت اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر نیازمند جریان سازی فرهنگی و اجتماعی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سرهنگ حمیدرضا فیضی، فرمانده انتظامی رودبار از کشف یک میلیارد و 260 میلیون ریال اسکناس یورو جعلی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
شبنم نعمت زاده، متهم پرونده اخلال در نظام دارویی کشور گفت: آقازاده و دختر فلانی بودن درباره من صدق نمی کند چون خودم شخصا دنبال اموراتی چون گمرک و دارو و آزمایشگاه می رفتم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۸۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: جایگاه ریاست جمهوری یکی از عمودهای این خیمه ای است که به نام جمهوری اسلامی برپا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رفراندوم به عنوان یکی از اصول قانون اساسی بارها از سوی رئیس جمهور مطرح شده اما علی رغم اصرار به اجرای این قانون، موضوع برگزاری همه پرسی همچنان در هاله ای از ابهام است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
ممکن است سازوکارهایی پیش بینی و نظر خود را غالب کنند؛ اما آنچه تا الان آقای خاتمی تأکید دارند، این است که لیست باید صد در صد اصلاح طلبانه باشد و این نیازمند این است که نامزدهای صد در صد اصلاح طلب از ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۴۲ سایت دیگر  
رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به فوت 124 نفر از زائران ایرانی در موسم اربعین، اعلام کرد: سامانه سماح با مصوبه ستاد اربعین کشور تعطیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران با بیان اینکه کمیته فنی اداره کل منابع طبیعی این استان در نامه ای به سازمان حفاظت محیط زیست با انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی کشور مخالفت کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه هیچکدام از روسای جمهور قبلی با خانه احزاب جلسه نداشتند، گفت: اگر وقت باشد ما به این کار خواهیم رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه افراد معلول برای تردد در شهر رشت با مشکلات زیادی مواجه هستند گفت: شهر رشت علاوه بر معلولان و نابینایان برای تردد افراد سالم هم ایمن نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
8 صبح امروز 29 مهر ماه ماه 98 طی تماسی با مرکز اورژانس 115 برخورد قطار با عابر پیاده در پلیس راه سراوان به سنگر نرسیده به سه راه شهرستان به اورژانس اطلاع داده شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی گیلان امروز گفت: این افراد که با پراید در شهر رشت و شهرهای شرق گیلان مسافرکشی می کردند مسافران را به مکان های خلوت شهر می بردند و با تهدید با چاقو، استفاده از افشانه فلفل و ضرب و شتم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یسیار علاقمند بودم برنامه هایی که برای توسعه پایدار این سه شهرستان و کاهش مشکلات جوانان منطقه در 2 دوره حضور در انتخابات نهم و دهم به سرانجام نرسانده بودم در این دوره عملی کنم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل سل و جذام مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت ضمن ارائه آمار بروز سل در ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات گفت: پایگاه اصلاح طلبان در مجلس آینده قوی از مجلس فعلی نخواهد بود. در واقع اگر آقای عارف در مجلس آینده هم وارد شود جایگاهش تغییری نسبت به این دوره نخواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
هیات عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال یک بند از دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سال 97، شرکت داوطلبانی که در دوره های قبلی کنکور پذیرفته شده اند را برای سال های بعد بلامانع دانست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
یک منبع مطلع با تاکید بر برخورد بدون اغماض دستگاه قضایی گیلان با هرگونه فساد از سوی مقامات و وابستگان ایشان از بی اساس بودن شایعه بازداشت برادر یکی از نمایندگان گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کربوهیدرات ها جزو اصلی رژیم غذایی دیابتی ها محسوب می شوند. کلید یک رژیم غذایی سالم برای این بیماران، انتخاب کربوهیدرات های مناسب برای کمک به کنترل قند خون است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
زمانی که ناسا برای اولین بار طی 50 سال گذشته موفق به اعزام انسان به کره ماه شود، یک فضانورد زن خوش شانس این اقبال را خواهد داشت که به اولین فضانورد زنی تبدیل شود که روی ماه قدم نهاده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مالک باشگاه ملوان انزلی با اشاره به تعیین مدیرعامل این باشگاه گفت: اگر تکلیف بر این باشد که حضورم حتی به اندازه 10 دقیقه می تواند به تیم کمک کند، علیرغم نداشتن تمرین ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی نادر جهان آرای، بهرام صفری به سرپرستی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک رشت منصوب و از زحمات حسین قدیمی آزاد در مدت تصدی این سمت تقدیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان طی حکمی سید محمود بشیری را به عنوان سرپرست معاون عمران روستایی منصوب و از زحمات عظیم نوربخش تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته یک فرد غیربومی با هویت مشخص که با بهره گیری از افراد بومی و استفاده از تعطیلات چند روزه قصد تصرف بیش از 2500 متر از اراضی با ارزش تالاب انزلی را در حوزه روستای آبکنار داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۸۰ سایت دیگر  
یک منبع آگاه در سازمان زندان ها گفت:حسین فریدون در زندان حاضر و در حال گذراندن دوران محکومیتش است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اینکه 28 درصد اشتغال استان در حوزه کشاورزی انجام شده است، گفت: سهم کشاورزی گیلان در اقتصاد مقاومتی 11 پروژه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
استاندار گیلان در ستاد اقتصاد مقاومتی استان گفت: مدیران استان برای بهره گیری از ظرفیت پیوستن ایران به اتحادیه اقتصادی اوراسیا برنامه ریزی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راهور گیلان با بیان اینکه خودروی سوزوکی متعلق به مدیرکل پزشک قانونی استان گیلان بود، یادآور شد: زیر گذر رشتیان از نقاط پر خطر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
یک شبکه لبنانی در گزارشی مفاد 24 گانه طرح نخست وزیر این کشور برای خروج از وضعیت فعلی را توضیح داد که از جمله این مفاد کاهش پنجاه درصدی حقوق تمام وزرا و نمایندگان فعلی و سابق پارلمان لبنان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
احداث غسالخانه در محوطه مدرسه روستای نیاسان اشکور رحیم آباد رودسر گیلان سبب گلایه مردم روستا شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۲    
مختاری اظهار داشت: همه تیم ها دریافتی داشتند اما ما هیچ دریافتی تا به امروز نداشته ایم. دریافتی که هیچ، حتی به ما سر هم نمی زدند و مثل یتیم ها شده بودیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
حادثه برخورد شدید سه خودروی سواری و محبوس شدن راننده خودروی سوزوکی در ساعت 14:57 امروز 28 مهر به مرکز ستاد فرماندهی 125 آتش نشانی اطلاع داده شد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهوری در واکنش به اظهارات یکی از نماینده های مجلس درباره لزوم مورد توجه قرار گرفتن نقش او به عنوان مسئول اتاق عملیات روانی دولت در ماجرای آمدنیوز ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۲   + ۶۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از کشف حداقل 200 مورد صندلی فروشی در دانشگاه های علوم پزشکی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۷   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه یارانه 400 هزار نفر از افراد حذف شده است گفت: ملاک این که یارانه فرد حذف شود، تراکنش هایی است که با کارت بانکی شان دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
سایت رسمی فدراسیون فوتبال بحرین پس از توهین هواداران این تیم هنگام پخش سرود ملی ایران هک شد و سرود ملی ایران در صفحه اول سایت برای پخش قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر محمدرضا نقی پور سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۷    
حسن رستم زاد فرماندار آستارا از نامگذاری خیابانی به نام اکبر اکسیر پدر شعر فرانو ایران در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
با وجود این که گفته می شد یارانه افرادی که در شهریورماه به دلیلی غیر از حذف گروه های پردرآمد واریز نشده است همراه با یارانه مهرماه پرداخت خواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از رویه فعلی و برداشت های وقت و بی وقت دولت از صندوق توسعه ملی برای صرف در اموری غیرمولد انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس بخشنامه جدید معاون سازمان اداری و استخدامی، اعمال بیش از یک مقطع تحصیلی برای کارمندان از سوی شورای راهبردی توسعه مدیریت دستگاههای دولتی ممنوع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، گفت: شکاف طبقات اجتماعی ما پررنگ شده است و طبق شاخص جهانی روی عدد 43 قرار داریم که به مرز نابرابری اجتماعی و شاخص خطرناک 50 نزدیک شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور تاکید کرد: دولت به دلایل کارشناسی متعددی مخالف طرح تعطیلی روزهای پنج شنبه مراکز اداری و قضایی در مراکز استانها و شهرستان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره اتحادیه باغداران کشور با بیان اینکه زمان برداشت پرتقال شمال و جنوب کشور هنوز نرسیده است، گفت: آنچه که امروز به عنوان پرتقال شمال در بازار عرضه می شود میوه نارس و رنگ آوری شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان امروز گفت: پروانه شکار بصورت محدود در دفاتر پیشخوان دولت صادر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۷    
تور شیراز و چابهار از جمله تور های محبوب ایرانیان می باشند که هر دو این تور ها می توانند بهترین لحظات را برایتان به ارمغان آورند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۴۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه در پیامی با قدردانی از ابراز محبت آحاد مردم، مسئولین نظام، علماء و فرماندهان پس از دستگیری سرشبکه کانال معاند آمدنیوز ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش آمادگی تدریس زبان های دیگر مثل زبان آلمانی، فرانسه و ... را دارد، اما دانش آموزان خواهان آنها نیستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
هادی غفاری گفت : مجلس یکی از شاخصه های نظام اسلامی است و کسانی که اسباب حضور کوتوله ها را در مجلس فراهم می سازند خیانت بزرگی به انقلاب اسلامی می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مجتمع فولاد گیلان، واقع در شهرک صنعتی رشت با متراژ کل زمین مجتمع حدود 60 هکتار ( باسوله های تولید و تعمیرات و نگهداری و انبارها حدود 100 هکتار) به عنوان یکی از شاخص ترین واحدهای تولیدی در استان گیلان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
در جریان برگزاری انتخابات هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و روسیه، هادی تیزهوش تابان دوباره به عنوان رئیس این اتاق انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
با پیگیری های استاندار مازندران و مساعدت های معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، وزیر و معاونت عمرانی وزارت کشور 100 میلیارد تومان بر ای پروژه های پسماند استان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر این که باید قیمت دارو واقعی شود در عین حال گفت که واقعی شدن و یا افزایش قیمت دارو نباید از جیب مردم رخ دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
انتقال آب خزر به سمنان برای ایران از انفجار چرنوبیل شوروی سابق و یا انفجار مخازن مواد شیمیایی شرکت بوپال هند خطرناک تر است اما بعد از ریاست جمهوری رئیس جمهور سمنانی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
محمدرضا محسنی در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شفت با اشاره به اینکه کشاورزی، صنعت و گردشگری مهمترین ظرفیت های این شهرستان برای ایجاد اشتغال و بهبود فصای کسب و کار است افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
لیلی گلستان در مورد دلیل جا افتادن کلمات انگلیسی در بین مردم گفت: استفاده از کلمات انگلیسی ژست آدم های بی سوادی است که از این زبان فقط دو کلمه اوکی و تایم را بلد هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی سیاست خارجی مجلس به راهبرد جدید خط سازش اشاره کرد و گفت: برنامه جریان سازش سرکوب و ترور شخصیت انقلابی ها و ایجاد دوقطبی های جدید است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
یادمان باشد ماهیتِ مسائل اجتماعی به گونه ای هستند که در صورت اپیدمی شدن کل جامعه را فرا میگیرند! و هیچکس از ورود و نفوذ آسیبهای اجتماعی به خانه و خانوادهء خود مصونیت کامل نخواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، هدف از پیشنهاد طرح رفع انحصار در آموزش زبان انگلیسی در مدارس را ایجاد حق انتخاب برای دانش آموزان جهت آموختن یکی از زبان های اصلی فرانسه، آلمانی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۱:۴۲   + ۵۲ سایت دیگر  
در جریان بازی نیوکاسل و چلسی در لیگ برتر انگلستان، علیرضا علیفر گزارشگر بازی بازهم با یک سوتی جنجالی دوباره خبرساز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بین الملل سازمان تأمین اجتماعی گفت: سی و هشتمین جلسه شورای اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی دکتر مصطفی سالاری با کسب اکثریت آراء اعضای شورا ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۹:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
هرچند پزشکان اعلام می کنند که افزایش سن و عوامل ژنتیکی، عامل بسیار مهمی در ابتلاء به سرطان پستان است اما ازدواج نکردن، سن بالای بارداری، نداشتن شیردهی، چاقی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۸:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما با تحریم ضعیف نمی شویم اگر خودمان، خودمان را تحریم نکنیم کسی نمی تواند ما را تحریم کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۷:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور اعلام کرد: لایحه اصلاح ماده صد قانون شهرداری به هیات دولت تقدیم شده و با همفکری دیوان عدالت اداری پی گیر بررسی آن در کمیسیون خاص کلانشهر تهران و سایر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی لنگرود امروز گفت: این حادثه ساعت 3 و 25 دقیقه بامداد رخ داد و در آن پیرزن که در خانه ویلایی اش در روستای پایین محله پاپکیاده تنها زندگی می کرد در آتش سوخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۶:۴۲    
از فردا (28 مهر) تا روزهای پایانی هفته دمای هوا در نوار شمالی کشور بین 6 تا 8 درجه سانتیگراد کاهش می یابد.
مشاهده نتایج بیشتر...