شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۱:۰۵Feb 2020 22

دیار میرزا (diyarmirza.ir)

  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شطرنجباز کشورمان که در گروه سنی زیر 8 سال وقتی متوجه شد حریفش از ترس شکست شروع به گریه کرده است با دادن پیشنهاد مساوی از کسب امتیازات کامل صرف نظر کرد تا دل کودک دیگری را شاد نماید.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ستاد انتخابات گیلان در اطلاعیه ای از تمدید یک ساعت رأی گیری در شعبه های اخذ رأی شهری (تا ساعت 23 امشب) و نیز خاتمه رأی گیری در شعبه های روستایی استان و هدایت افراد حاضر به داخل شعب خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: برای اطلاع رسانی دقیق و شفاف درباره کرونا از فردا اتاق اطلاع رسانی با حضور خبرنگاران در روابط عمومی وزارت بهداشت تشکیل می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی استان گیلان با بیان اینکه دستگاه قضایی با متخلفین آرای وارداتی و عاملان خرید و فروش آرا برخورد قاطع می کند، گفت: در گلوگاه های ورودی استان نظیر تالش، رضوانشهر ...
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات گیلان تمامی مراکز آموزشی اعم از مدارس و دانشگاه های استان فردا (شنبه سوم اسفندماه) تعطیل است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در رشت برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
با پیگیری دکتر کریستف هملمن، نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران، کیت های ویژه آزمایشگاهی کووید 19 به ایران تحویل داده شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
پزشک هماهنگ کننده تیم درمانی محمدرضا شجریان توضیحاتی را درباره وضعیت جسمی استاد آواز ایران ارائه داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زوج آستارایی در روز ازدواجشان با حضور در پای صندوق های رای در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشارکت کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از بین موارد مشکوک به ابتلا کرونا مرگ 2 نفر به اثر این ویروس تایید شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
مردم شهر رشت غروب جمعه، دوم اسفند ماه همزمان با سراسر کشور در پای صندوق های اخذ رای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محمود قاسم نژاد، رئیس ستاد انتخابات گیلان اظهار داشت: زمان اخذ رأی در تمام شعب استان گیلان تا ساعت 20 امشب تمدید شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گروه ویژه اقدام مالی علیه پولشویی (FATF) می گوید با توجه به اینکه ایران به کنوانسیون پالرمو و کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم نپیوسته ...
  ۷ ساعت پیش   + ۸۷ سایت دیگر  
براساس این گزارش، دو محصول سدان و کراس اوور (نیم شاسی) تولیدی گروه سایپا با اتکا به مگاپلت فرم کاملا ایرانی SP100 طراحی شده اند و قرار است در سال 1399 به تولید انبوه رسیده و به بازار عرضه شوند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر چین در تهران در یادداشتی اختصاصی روز جمعه گفته با ایران برای جلوگیری از سرایت ویروس کرونا همکاری خواهد کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مردم شهر بندرانزلی همزمان با آغاز رای گیری برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پای صندوق آرا رفتند.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری گفت: پس از شیوع ویروس کرونا در چین و گسترش آن در جهان، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خود را تجهیز کرده و به نوع مناسبی تلاش کرده از ورود این ویروس به کشور جلوگیری کند.
  ۹ ساعت پیش    
آقایی گفت: حضور مقتدر دادستان ها، نیروهای امنیتی، اطلاعات سپاه، نیروهای انتظامی و اداره اطلاعات استان امنیت اشخاصی را که به دنبال خرید آرا هستند نا امن کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: امیدواریم در این دوره مردم با شوق بیشتری تا آخر وقت در انتخابات شرکت کنند به خصوص که موضوع مشارکت مردم در چگونگی برخورد دشمن با ما حتما تاثیرگذار است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷۳ سایت دیگر  
کیانوش جهانپور، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از افزایش موارد کرونا ویروس در کشور خبر داد و افزود: از میان 13 مورد شناسایی شده جدید از کووید 19، 7 مورد مربوط به شهر قم ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یورگن کلوپ پاسخ نامه کودک 10 ساله ای را داد که از این مربی درخواست کرده بود بازی های زیادی را نبرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه فعلا تصمیمی برای تعطیلی مدارس گرفته نشده است، گفت: 60 درصد مدارس محل شعبه های اخذ رای است و تعطیلی فردا شنبه فقط در این مدارس و مدارسی انجام می شود که صندوق های اخذ ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان با حضور در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در جمع خبرنگاران درباره تحریم خود و 4 عضو شورای نگهبان توسط آمریکا پاسخی کنایه آمیز و طنزآلود داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
حسن روحانی، رییس جمهوری اعلام کرد: خوشحالیم که یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با رای ارزشمند مردم کار خود را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان انتخابات را تکلیف و حق عنوان کرد و گفت: اقتدار انقلاب اسلامی به حضور مردم در همه عرصه های انتخابات است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مردم شهر رشت همزمان با آغاز رای گیری برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پای صندوق آرا رفتند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وحید پورحضرت با اشاره به اعتراضات مردم ماسال جلوی درب بیمارستان این شهر اظهار کرد: از سوی استان تصمیماتی در راستای انتقال بیماران مشکوک به بیماری کرونا به چند بیمارستان در شهرستان ها گرفته شده بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
مادر شهیدان والامقام ندیمی و والده ابوذر ندیمی نماینده ادوار مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی به لقاء الله پیوست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تصویری از شناسنامه رهبر معظم انقلاب در حاشیه رای دادن ایشان در حسینیه امام خمینی(ره) منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۰    
دیارمیرزا شکایت از عوامل انتشار دهنده چنین شایعاتی را حق قانونی خود دانسته و از تمام مخاطبان و فعالان مجازی درخواست می کند که هرگونه اخبار صحیح را صرفا از سایت دیارمیرزا و صفحات مجازی رسمی این پایگاه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: الزام درج اثر انگشت روی برگه رای به منظور حفظ بهداشت و جلوگیری از انتشار ویروس کرونا برداشته شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان پس از انداختن رأی خود به صندوق در جمع خبرنگاران گفت: حضور ارزشمند مردم در انتخابات، زمینه ساز توسعه گیلان و ایران است
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به تحریم 5 عضو شورای نگهبان توسط آمریکا گفت: ان شاءالله امروز مردم خوب ما در پای صندوق های رأی پاسخ محکمی به دولت استکباری آمریکا خواهند داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: مردم خوب ما هم که همیشه همیار شورای نگهبان بودند، می توانند گزارشات و شکایات خود را از طریق سامانه مردم ناظر ارسال کنند و ما هم سریعا رسیدگی می کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۰   + ۳۶ سایت دیگر  
عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور با بیان اینکه ساعت 24 امشب شعب اخذ رأی تعطیل می شوند، گفت: مردم به موقع در شعب اخذ رای حاضر شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
رهبر انقلاب فرمودند: روز انتخابات روز جشن ملی است ؛ این جشن را به همه هم میهنان عزیز در سراسر کشور تبریک می گویم. ثانیاً روز احقاق حق مدنی ملت است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رای گیری برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین دوره خبرگان رهبری از ساعت 8 صبح امروز در 208 حوزه انتخابیه آغاز شد و تا ساعت 18 ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۸:۱۰    
مهدوی گفت: از کلیه نامزدهای انتخاباتی حوزه تالش، ماسال، رضوانشهر و همچنین مردم شریف شهرستان تالش خواستارم اخبار و اطلاعیه های مربوط به نتیجه انتخابات و تعداد آرای اخذ شده را از هیچ منبع و شخص حقیقی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۳:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جان بابایی با ابراز خرسندی از آمادگی کامل دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ایجاد زیرساخت های مناسب برای مواجهه احتمالی با کرونا ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
192 سال پیش در چنین روزی عهدنامه ترکمنچای میان ایران و روسیه بسته شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۳:۰۰    
دکتر آرش یوسفی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودسر گفت: پذیرش بیماران در بیمارستان رودسر به صورت عادی انجام می شود و تخلیه بیماران از بیمارستان و انتقال آنان به بیمارستان های دیگر صحت ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: سه شب پیش گزارشی از استان قم به دست ما رسید که دو مریض با حالت مشکوک به بیمارستان مراجعه کردند و نتایج آزمایش آنها در خصوص ابتلا به کرونا ویروس مثبت اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
یک خبرنگار که از نزدیک شاهد تلاش های دولت و مردم چین برای مقابله با کرونا بوده است، می گوید: مردم چین بسیار هم صدا و متحد در برابر این ویروس ایستاده اند و دستورالعمل و تدابیر بهداشتی را به خوبی رعایت ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس منطقه ویژه اقتصادی آکتائو قزاقستان به همراه نایب رییس و مدیران این منطقه در بازدید از منطقه آزاد انزلی و گفتگو با اعضای هیأت مدیره و معاونین سازمان ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیرعامل قبلی و جدید شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با حضور معاون وزیر نیرو در سالن پیامبر اعظم (ص) این شرکت برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۰    
با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، محمد حسن پور به عنوان مدیر فرهنگی، هنری و آموزشی سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گیلان به همه متولیان و اعضای ستاد انتخابات توصیه کرد که بعد از انتخابات از اعلام زودهنگام نتایج بپرهیزند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نرگس آبیار کارگران ایرانی جایزه زنان برتر و موفق جهان اسلام را دریافت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۹:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی پنج عضو شورای نگهبان از جمله آیت الله جنتی و آیت الله یزدی را در فهرست تحریم قرار داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حمید قاسمیان با رأی اکثریت اعضای شورای شهر رودبار، سکاندار شهرداری این شهر شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمای کشوری با بیان اینکه پروازهای مسافری بین ایران و چین متوقف شده است، گفت: اگر پروازی بین ایران و چین انجام می شود، کارگو (باری) و با موافقت و نظارت وزارت بهداشت است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت که تا سال آتی، حداقل 50 درصد از شبکه توزیع برق استان گیلان به کابل خودنگهدار مجهز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۰   + ۶۸ سایت دیگر  
وزارت کشور، با انتشار اطلاعیه ای زمان آغاز اخذ رای در انتخابات دوم اسفند ماه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
آرمان پورقربانی، یکی از اعضای شورای مرکزی حزب کارگزارن سازندگی تشکیلات استان گیلان در همین رابطه می گوید: این لیست مورد تأیید اکثریت اعضای کارگزاران نیست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: خوشبختانه تاکنون هیچ مورد مشکوکی از ویروس کرونا در گیلان مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به نقش اثرگذار مشارکت بالای مردم در اعتلای آرمان های انقلاب اسلامی، از آحاد ملت دعوت کرد که در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
جدید ترین رنکینگ فیفا امروز پنجشنبه 20 فوریه2020(یک اسفند 98) اعلام شد و تیم ملی فوتبال کشورمان در این رده بندی با کسب 1489 امتیاز در رده 33 جهان و دوم آسیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از شناسایی سه مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در قم و اراک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
با حکم ارسلان زارع نماینده عالی دولت در گیلان، سید محمد احمدی به عنوان مشاور استاندار گیلان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
آیین تقدیر از مراکز برتر و مربیان جهادگر پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور با معرفی مرکز فرهنگی هنری کانون لاهیجان استان گیلان همراه شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ ایرج پورمستمند، رئیس پلیس فتا گیلان از دستگیری عامل انتشار تصاویر خصوصی دختر جوان در شبکه اجتماعی تلگرام خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۷۲ سایت دیگر  
دکتر مصطفی جوانیان، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل در مازندران می گوید: 2 فرد مشکوک به ویروس کرونا در شهرستان بابل شناسایی شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جعفرزاده ایمن آبادی تأکید کرد: ایجاد مجلس یکدست و بدون اراده موجب خسران کشور است مجلس باید دارای تضارب آرا و افکار باشد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: هر مورد مشکوکی که وجود داشته باشد، دلیل بر این نیست که اعلام کنیم مربوط به بیماری کروناست؛ چراکه ممکن است ما دهها آزمایش انجام دهیم ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۷۵ سایت دیگر  
آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 به دلیل همزمانی با مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با انصراف رجبی و همتی، شمار داوطلبین حاضر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رودسر و املش به 20 نفر کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
لری تسلر، مخترع کات، کپی و پیست در رایانه ها در سن 74 سالگی درگذشت. تسلر همچنین با اپل، یاهو و آمازون همکاری کرده بود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیر امور مسکن راه و شهرسازی گیلان گفت: 52درصد متقاضیان مسکن ملی در رشت و انزلی شرایط لازم برای دریافت تسهیلات مسکن ملی را دارند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان انتخابات پیش رو را موجب جهت انقلاب دانست و گفت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، مجلس قوی به انقلاب عزت می دهد و لذا باید انتخاب درست داشته باشیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۶۹ سایت دیگر  
جلسه قرارگاه کرونا ویروس، صبح پنج شنبه با حضور وزیر، معاونان و مدیران ارشد وزارت بهداشت تشکیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۵۹ سایت دیگر  
با افزایش شیوع کرونا ویروس و در عین حال با اعلام دو مورد مثبت این بیماری در کشورمان بر اساس نتایج آزمایشات اولیه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ حمید محمدی نسب، فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از مرگ نگهبان یک شرکت بر اثر آتش سوزی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد که تاکنون مواردی که در قم مشکوک به کرونا بوده اند، در بخش های ایزوله تحت مراقبت قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۷:۵۵    
مجتبی احمدزاده با کسب 21 رای به عنوان منشی اول هیات رییسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۰:۲۰    
همایش بزرگ انتخاباتی حامیان سیدعلی آقازاده نامزد حوزه انتخابیه شهرستان رشت برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه شورای اسلامی شهر رشت با لایحه کمک سیصد میلیون تومانی بابت تأمین وعده غذایی اعضای حاضر در شعب اخذ رأی در روز انتخابات موافقت شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
همایون حائری و غلامعلی رخشانی مهر به گیلان می آیند تا مدیرعامل جدید توزیع نیروی برق این استان را معرفی و منصوب نمایند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از برگزاری جلسه امشب کمیته دستمزد مقرر شد هزینه معیشت زندگی کارگران برای تعیین دستمزد سال 99، هفته آینده تعیین شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نشست مشترک اعضای هیأت نظارت و رییس ستاد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، با استاندار گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر رشت گفت: کسانی که صندلی ها را محکم چسیبده اید باید بدانند که قلم هایی که اول برای فامیل و خانواده روی کاغذها زده شود باعث نگرانی و ناامیدی مردم است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
مسعود مردانی گفت: فوت دو نفر به علت ابتلا به ویروس کرونا نشان می دهد که احتمالا افراد دیگری ار نزدیکان آنها نیز به این ویروس مبتلا شده و باید قرنطینه شوند و تعداد بیماران احتمالا بیشتر است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزشی پزشکی با اشاره به شرایط برخی موارد مشکوک به این بیماری گفت: کسانی که در این بیماری گرفتار نارسایی تنفسی شوند کمتر از دو درصد هستند و این بیماری آن حد که مردم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۱۰    
علی رغم واگذاری ورزشگاه تختی به بخش خصوصی نحوه تنظیم قرارداد آن به گونه ای بوده که صرفا کاربری ورزشی داشته است و از همین رو نهادهای نظارتی بر حسب وظایف ذاتی و قانونی خود برای جلوگیری از استفاده ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۰   + ۸۷ سایت دیگر  
با دستور رئیس جمهور و به منظور رفع تبعیض در پرداخت های دستگاه های اجرایی، بخشنامه افزایش 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مجموعه داستانی روزگار به کارگردانی سیامک صرافت و سهیل سلیمی، از امشب (چهارشنبه 30 بهمن) از شبکه سه سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سید رضا علوی زمیدانی داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس در لاهیجان گفت: علت اصلی حضورم در انتخابات ضعف عملکرد نماینده فعلی است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
طبق یک تحقیق، پای شبه رومی و پای مصری بیش از 80 درصد جامعه آماری پای ایرانیان را تشکیل می دهد، علاوه بر این شکل پای نامتعارف در خانم ها حدود 22 درصد در هر دو پا و در آقایان حدود 4 درصد در هر دو پا ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کاظم داوری از کاندیداتوری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه آستارا انصراف داد تا تعداد داوطلبان این حوزه انتخابیه به 12 نفر برسد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت از مثبت شدن آزمایشات اولیه دو مورد مشکوک به ابتلا به کروناویروس جدید خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حسین قاسم پور شلمانی، نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه لنگرود از حضور در انتخابات انصراف داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرود امیرانتخابی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان اظهار کرد: پرونده ثبتی 1 بنا و 4 حمام تاریخی گیلان تهیه و به منظور ثبت در فهرست آثار ملی کشور به شورای ثبت وزارت میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۶    
جلسه شورای اداری گیلان به ریاست استاندار و با محوریت برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر روز چهارشنبه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: جعبه سیاه هواپیمای مسافربری اوکراین آسیب قابل توجهی دیده است و از بخش صنایع دفاعی خواسته شد تا برای بازسازی جعبه سیاه کمک کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۱   + ۳۵ سایت دیگر  
علی ربیعی در نشست خبری خود در پاسخ به سوالی درباره ی تعداد کشته شده های حوادث آبان اظهار کرد: پزشکی قانونی مرجع علت مرگ و صدور جواز دفن است و باید این آمار را شفاف اعلام کند که پزشکی قانونی این آمار ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
پیش فروش تعدادی از محصولات شرکت سایپا ساعت 10 صبح روز پنجشنبه مورخ 98/12/01 صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی تا زمان تکمیل ظرفیت فعال آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان انتخابات را آبروی کشور و نظام اسلامی خواند و گفت: اهتمام به برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند و با حضور حداکثری مردم داریم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه مردم ایران با حضور همیشگی خود در صحنه بارها حماسه آفرینی کرده و دشمنان را مایوس کرده اند ...
مشاهده نتایج بیشتر...