سه شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۲۱:۲۸May 2019 21

دیار میرزا (diyarmirza.ir)

دیار میرزا 29 اسفند 1393 دیار میرزا 29 اسفند 1394 دیار میرزا 30 اسفند 1395 دیار میرزا 19 مهر 1396 دیار میرزا 29 اسفند 1397 دیار میرزا 31 فروردین 1398 دیار میرزا 1 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 2 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 3 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 4 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 5 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 6 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 7 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 8 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 9 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 10 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 11 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 12 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 13 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 14 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 15 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 16 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 17 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 18 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 19 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 20 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 21 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 22 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 23 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 24 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 25 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 26 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 27 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 28 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 29 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 30 اردیبهشت 1398 دیار میرزا 31 اردیبهشت 1398 
  ۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک مسئول مهم دولتی در بخشنامه روزهای اخیر خود خطاب به همه اعضای کابینه اعلام کرده بود با توجه به قانون مدیریت کشوری، پست سازمانی رئیس دفتر از لحاظ پرداخت حقوق و مزایا به دو دسته تقسیم می شود.
  ۲۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رشت گفت: هفت محله از مناطق کم برخوردار فاقد کتابخانه شهرستان رشت تحت پوشش کتابخانه سیار است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
علی اصغر مونسان در نامه ای خطاب به مصطفی سالاری، استاندار گیلان مراتب ثبت اثر فرهنگی تاریخی عمارت گمرک آستارا را ابلاغ شد.
  ۲ ساعت پیش    
هرندی گفت: من رشتی هستم و عاشق رشتم، نفس و زندگی من رشت است، من تیم ملی کشورم را به خاطر باشگاه خودم در رشت ول کردم و خط خوردم ولی از ملوان حمایت می کنم به عنوان یک تیمی که سابقه دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رشت از کشف 25 تن شکر در این شهرستان خبر داد و گفت: فردی 37 ساله در این رابطه دستگیر شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به افزایش 60 درصدی آمار مبادلات تجاری دو کشور تصریح کرد: بخش عمده مبادلات تجاری در بندرانزلی و آستارا از لحاظ صادرات و واردات مربوط به کشور روسیه است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دستورالعمل اجرایی توزیع و انتشار آگهی های دولتی را برای اجرا به وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی کشور ابلاغ کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
یکی از هواداران پرسپولیس در سه جشن قهرمانی اخیر این تیم در لیگ برتر، دختری بود که با لباس مبدل به ورزشگاه می رفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
ترلان پروانه پس از مدت ها به اخبار منتشر شده درباره ارتباطش با سعید عزت اللهی و فرشاد احمدزاده واکنش نشان داد و آن ها را بی اساس و غیرواقعی دانست.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه آبفای گیلان با اشاره به اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب 2840 واحد از منازل مسکونی در حال ساخت فاز 2 مسکن مهر رشت اظهار داشت: این پروژه شامل جمع آوری ...
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رضا مسرور در مراسم تکریم و معارفه که معاونین سازمان نیز حضور داشتند از خدمات امین افقی در مدت چهارده سال تصدی مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل و جناب آقای مهندس علی خطیبی در زمان تصدی معاونت بندری ...
  ۸ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات سید محمد هادی رضوی و تعدادی دیگری از متهمان بانک سرمایه صحب امروز با حضور مستشاران، وکلای مدافع ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گنجینه شهر فرش خزر در شهر رشت مجموعه منحصر به فرد از کالاهای ایرانی است که خریدهای مناسب و حتی اقساطی را برای شهروندان فراهم کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص دو پرونده اعلام کرد و باشگاه سپیدرود محکوم شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۹۹ سایت دیگر  
شرکت پخش فراورده های نفتی از افزایش 56.8 تومانی هر کیلوگرم CNG (معادل 9.5 درصد افزایش) از ساعت 24 امشب خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال درخصوص اینکه آیا زیدان و مورینیو جز گزینه های مربیگری تیم ملی بودند؟ گفت: این بحث ها توسط مازیار ناظمی مطرح شد که از دوستان خوب ما هستند ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور گفت: جوابی که ما دادیم و اقداماتی که سیاست خارجه و سیاست دفاعی ما انجام می دهند این است که آمریکا را به شرایطی ببریم که نتواند ما را از جنگ بترساند و نتواند به تحریم ادامه بدهد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: حسین هدایتی به جرم اخلال در نظام اقتصادی 20 سال حبس و رد مال معادل 488 میلیارد تومن به نفع بانک سرمایه محکوم شد و به تحمل 74 ضربه شلاق در انظار عمومی محکوم شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز پارلمان مجازات معاونت در جرایم اسیدپاشی را مشخص کردند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اعظم سعادتمند از جمله شاعرانی بود که شب گذشته در محضر رهبر انقلاب شعر خواند. وی در این دیدار سروده ای مادرانه خواند که رهبر انقلاب پس از اتمام شعر فرمودند: ” آفرین، چه خوب ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
حتما شما هم از کودکی تا حالا، بارها به دلیل قوز کردن مورد انتقاد قرار گرفته اید اما ممکن است قوز کردن گاهی برایتان مفید باشد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سالهاست که عادت کرده ایم مسئولان به این پذیرش اشتباهات خود دست به توجیه اقداماتشان بزنند و زمین و زمان را به هم بدوزند تا به همه ثابت کنند که اشتباه نکرده اند و دیگران در اشتباه بوده اند!
  ۱۰ ساعت پیش    
به مناسبت روز کارگر و هفته هلال احمر توسط هیات ورزش های همگانی شهرستان با همکاری اداره ورزش و جوانان فومن مسابقه طناب کشی بین کارگران شهرداری های فومن، ماسوله، ماکلوان و امدادگران هلال احمر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۵۰ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی، با بیان اینکه مردم نباید وارد بازار ارز شوند چرا که ممکن است متضرر شوند، گفت:ذخایر کافی ارز در کشور وجود دارد و بانک مرکزی هر زمانی اراده کند وارد بازار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
در شب ولادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام، جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۵   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا که مدتی است همزمان با اعزام نیرو به منطقه از مذاکره با ایران هم صحبت می کند، بار دیگر گفت آماده مذاکره با ایران است، اما ایران هم باید برای این کار آماده باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی از ثبت اطلاعات حقوقی مجلس شورای اسلامی در سامانه حقوق و مزایای مدیران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۰    
با بررسی پیرامون الزامات ژئواکونومیک ایران پس از تشکیل اتحادیه اقتصادی در کنار مرزهای شمالی کشور، بخشی ضروری از اثرات پیوستن به این اتحادیه است تا با نگاهی جامع به این مقوله ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۸:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلام با تقبیح استفاده فراوان از لغات بیگانه در رسانه ها، خطاب به مسئولان تأکید کردند: نگذارید زبان فارسی دچار فرسودگی و ویرانی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نهمین کشتی ورودی از مسیرکریدور بین المللی یک کمربند، یک جاده به مجتمع بندری کاسپین حامل محموله لوازم یدکی خودرو وارد منطقه آزاد انزلی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان از تدوین طرحی خبر داد که به موجب آن ناهنجاری ها در ورزشگاه ها کاهش پیدا خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۲۰    
فرماندار شهرستان انزلی با اشاره به اینکه سه ونیم تن گوشت با نرخ دولتی در شهرستان انزلی توزیع خواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) محفل انس با قرآن و عترت در تاریخ 31 اردیبهشت ماه در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۰    
نماینده ولی فقیه در گیلان به برخی دلایل نزول بلا در جوامع انسانی اشاره کرد و گفت: اگر حاکمان به مردم ظلم کنند خدا بدها را بر آنها حاکم می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس نامه ارسالی کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه ذوب آهن، دیدار نماینده ایران مقابل النصر عربستان به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رضا رسولی با اشاره به لایحه ارسالی پیرامون انعقاد قرارداد با شرکت تعاونی مصرف کارکنان شهرداری به منظور تامین رانندگان استیجاری اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
لایحه سفر فاطمه قدیمی مدیر برنامه های یونسکو در شهر خلاق خوراک رشت و هیات همراه برای حضور در سیزدهمین کنفرانس شهر خلاق خوراک که در شهر فابریانو ایتالیا برگزار می شود مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرهام زاهد خطاب به محمدصادق حسنی نماینده مردم رشت در مجلس که نامه استیضاح وزیر ورزش را در حمایت از تراکتورسازی تبریز امضا کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
هادیانفر درباره تصادف خودروی پورشه در اصفهان با پراید و مرگ راننده پراید گفت: پلیس بر اساس قانون خودروها را توقیف و به پارکینگ فرستاده است و پرونده این حادثه به مرجع قضائی رفته است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس جمهور با تامین زمین مورد نیاز برای ساخت هتل و اجرای طرح های گردشگری در 500 نقطه از کشور به صورت رایگان و یا اقساط 20 ساله موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدصالح ضیایی، فرماندار رودبار اظهار داشت: 20میلیارد ریال اعتبار برای حفاظت تپه باستانی مارلیک رودبار اختصاص یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ سید رسول صمدی، رئیس پلیس امنیت عمومی استان گیلان در خصوص نصب تصاویر خشونت آمیز بر روی خودروها هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ رحیم شعبانی، رئیس پلیس آگاهی استان از شناسائی و دستگیری کلاهبردار حرفه ای با وعده اعزام اشخاص به کشور انگلستان با 11 میلیارد ریال کلاهبرداری در رشت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۸:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
خواننده آهنگ جنجالی دنیای مجازی: فکر نمی کردم به راحتی آبرویم برود بیشتر از 30 آهنگ داشتم و اصلاً فکر نمی کردم واکنش ها به این آهنگ این گونه باشد. تصورم این بود که آهنگ های قوی تری که داشتم دیده شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۵۸ سایت دیگر  
امروز بازار خودرو متأثر از کاهش قیمت ارز و واگذاری تعیین قیمت خودرو به شورای رقابت قرار گرفته و همچنان روند کاهشی را تجربه می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره خانه مطبوعات گیلان با توجه به بی عدالتی در تخصیص اعتبار 2 میلیارد ریالی به رسانه های مکتوب و مجازی تاکید کرد: متولیان امر در حوزه حمایت از رسانه های گیلان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ضعف نظارت همزمان با اختصاص دلار 4200 تومانی به واردات کاغذ برای روزنامه ها در حالی که قیمت دلار آزاد بین 14 تا 15 تومان است، انگیزه ی بالایی را برای سوءاستفاده ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرنگار اسپورت کاتالونیا که برای پوشش بازی خداحافظی ژاوی ارناندس به تهران سفر کرده است اعلام کرد این اتفاق شور هواداران ایرانی بیدار کرده است
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس اداره سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: در 8 سال گذشته ازدواج در کشور 30 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان در صحن علنی امروز یکشنبه (30 اردیبهشت ماه) مجلس با دو فوریت طرح تعویق کنکور سراسری به مدت 2 ماه با 81 رای موافق، 115 رای مخالف و 7 رای ممتنع از مجموع 225 رای ماخوذه مخالفت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سومین جلسه رسیدگی به اتهامات علیرضا زیبا حالت منفرد معروف به جعبه سیاه پرونده بابک رنجانی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
قهرمانی گفت: رضوی با پول معلمان و به اسم سرمایه گذاری خودرو هایی از قبیل: سواری مازراتی، بنز S. 500، ماشین سوزوکی، تویوتا لافور ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: محصول تقویت موی ب که در صدا و سیما تبلیغ می شود، دارای پروانه ساخت از یکی از دانشگاه های علوم پزشکی بوده اما نمی تواند با ادعای درمانی تبلیغ شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان گلستان گفت: امروز اولین پرواز گرگان رشت – تبریز از فرودگاه بین المللی گرگان برقرار شد
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۶۰ سایت دیگر  
نمایندگان در مصوبه ای قصاص نفس یا عضو را برای مجرمان اسیدپاشی تعیین کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ماسال امروز گفت: این جوان هنگام تعمیر آسانسور از طبقه سوم به داخل چاه آسانسور سقوط کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان فومن امروز گفت: جسد این زن 51 که ساکن روستای دوبخشر شفت بود را تعدادی از اهالی دهستان گوراب پس در کانال آبرسان کشاورزی این دهستان پیدا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
شهرود امیرانتخابی روز یکشنبه مورخ 29 اردیبهشت 98 همزمان با دومین روز از هفته میراث فرهنگی ، در آیین افتتاح هتل رویال ماسال اظهار کرد: شهرستان ماسال از وضعیت خوبی در زمینه صنعت گردشگری برخوردار است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر ماسال امروز گفت: مظاهر باقرنژاد کشاورز 31ساله هنگام نشا در شالیزارش در روستای خلورجان ماسال بر اثر اصابت صاعقه جان باخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۳۴ سایت دیگر  
فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی لیست احتمالی اش برای ترکیب هیئت رئیسه جدید پارلمان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رضا سبحانی معاون خدمات مشرکین و درآمد آبفای گیلان گفت: جهت اندازه گیری دقیق مصارف مشترکین و محاسبه واقعی میزان هدررفت آب، پروژه تعویض 4000 دستگاه کنتور آب فرسوده از ابتدای سال 1398 آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شرایط فروش فوری دو مدل خودرو برای سی امین روز اردیبهشت ماه سال جاری اعلام شد. قیمت تعیین شده برای پژو 405 برابر با 63 میلیون و 158 هزار و 400 تومان و قیمت پژو 207 برابر با 96 میلیون و 738 هزار و 400 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۱۱۰ سایت دیگر  
مهلت فروش سهام تمام اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته در بانک های قوامین، حمکت ایرانیان، انصار، مهراقتصاد و موسسه اعتباری کوثر به مدت 15 روز کاری تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سعید مهدوی، مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان 29 اردیبهشت 98 با اعلام خبر برگزاری مراسم های جشن و سرور و ضیافت افطاری به مناسبت ولادت خجسته کریم اهل بیت(ع) در مساجد استان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
تلویزیون ها یکی از اساسی ترین لوازم هر خانه محسوب می شوند که در ساعات مختلف اعضای خانواده را گرد هم جمع کرده و لحظات شادی را برای آن ها ایجاد می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مصاحبه روزنامه جام جم با حجت الاسلام حمیدرضا محمدزاده، دارای نکات جالب توجه است. این روحانی 28 ساله انتخاب کرده که امر تبلیغ دینی در زندان و برای زندانیان انجام دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دقایقی پس از انتشار خبر برخورد یک گلوله کاتیوشا به نزدیکی سفارت آمریکا در عراق، دونالد ترامپ با انتشار توییتی از ایران خواست تا هرگز آمریکا را دوباره تهدید نکند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۱    
محافل جزء خوانی قرآن کریم به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضور جمعی از مسلمانان ایران و جمهوری آذربایجان در مصلی و مساجد شهر آستارا برگزار می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مالک اسناد مشروطه گیلان قصد دارد بر اثر بی مهری ها و بلاتکلیفی های پیش آمده از سوی متولیان فرهنگی گیلان و بویژه شورای شهر رشت، تمامی اسناد مربوط به مشروطه گیلان را به موزه تبریز واگذار کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فیلمی از خواستگاری در زیر آب بازیگر سریال گذر ازرنج ها که خود شیوا طاهری در صفحه اینستاگرامش قرار داده بود در فضای مجازی دست به دست چرخید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن اسلامی مهندسان استان گیلان گفت: همه می دانیم که از عمده مشکلات کشور، مشکل مدیریتی است؛ ولی برای حل آن اقدام جدی انجام نمی شود. چرا؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نمایشگاه نویافته های باستان شناسی در موزه رشت برپا شد. این نمایشگاه تا پایان هفته میراث فرهنگی ادامه خواهد داشت و علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند همه روزه از ساعت 9 صبح لغایت 19 عصر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ترکیب سرنشینان ناو کیهانی سایوز ام.اس-15 تاکنون سابقه نداشته است. فرماندهی ناو با آلک اسکریپوچکا(Oleg Skripochka) فضانورد روس و مسیحی معتقد به کلیسای اورتدوکس روسیه خواهد بود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جشن گلریزان برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در رشت همراه با ضیافت افطاری و با حضو جمع کثیری از خیران در سالن همایشهای دادگستری کل گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
یک فرد مطلع که از نزدیکان یاسین رامین است ضمن تایید محکومیت 17 سال حبس وی در دادگاه، گفت: محکومیت وی به هیچ عنوان به دلیل واردات شیرخشک های آلوده نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی گیلان اظهار داشت: قاتل مرد 58 ساله اهل گوراب زرمیخ صومعه سرا بعد از حدود 10 ساعت از وقوع قتل با تفنگ شکاری در ماسال دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به اینکه وجود برخی نارسایی ها عامل جرم در جامعه است و گفت: 913 زندانی جرائم غیر عمد در گیلان چشم انتظار حمایت خیران برای آزادی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با حکم ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی مهرداد مهرگان به عنوان سرپرست هیئت نجات غریق و غواصی گیلان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ رحیم شعبانی، فرمانده پلیس آگاهی گیلان اظهار داشت: در یک درگیری در بازار شهر گوراب زرمیخ صومعه سرا مردی با تفنگ شکاری به قتل رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۰    
این روزها بار دیگر زمزمه استیضاح وزیر ورزش شنیده می شود و تفاوت آن با سایر استیضاح ها در این است که آذری زبانهای مجلس پس از شکست تراکتورسازی مقابل سپیدرود رشت و اتهام زنی به محسن فروزان درباره شرط ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
در حاشیه حضور قربانیان اسیدپاشی در مجلس سیده فاطمه حسینی به ارائه توضیحاتی درباره طرح تشدید مجازات اسیدپاشی پرداخت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۰    
زاهد گفت: چرا همیشه باید این اتفاقات را بر سر فوتبال گیلان و رشت بیاورند!؟ این برمی گردد به جایگاه ضعیف ما در فدراسیون فوتبال یا لابی ضعیف سیاسی ما در کشور که در نتیجه اسم تیم های گیلانی به عنوان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به عدم بازگشت 30 میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات به کشور برخی سخت گیری های بی مورد و بخشنامه های خلق الساعه و بدون ضمانت اجرایی را از دلایل بروز این مشکل عنوان کرد و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۵   + ۵۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی درباره توزیع سود سهام عدالت گفت: هیچ ثبت نام جدید سهام عدالتی صورت نخواهد گرفت و مشمولانی که هنوز شماره شبا خود را نداده اند هنوز فرصت دارند، اعلام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۹:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
پس ارائه پیشنهاد افزایش متوسط 25 درصدی قیمت بلیت قطار، با افزایش متوسط 22 درصدی قیمت ها پس از ماه مبارک رمضان موافقت شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون توسعه اشتغال وزارت کار با تشریح 2 سناریوی اشتغال سال جاری، رمزگشایی از عدم تحقق اهداف اشتغال در بودجه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار گیلان بر ضرورت مدیریت مصرف برق با رویکرد کاهش آسیب به واحدهای تولیدی و مسکونی در فصل گرما تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه هیئت رئیسه درباره افزایش حقوق کارمندان دولت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پرونده یاسین رامین برای واردات شیرخشک های آلوده با اعلام این رای در دادگاه به ایستگاه پایانی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۵   + ۷۳ سایت دیگر  
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز با تدوین طرحی خواستار استیضاح بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد رضاپور گفت: امروز جوانی 34ساله که با 2دوستش برای ماهیگیری به موج شکن بلوار انزلی رفته بودند به علت سقوط و برخورد سرش با سازه های بتونی در دم فوت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
پس از مخالفت هیات فوتبال گیلان و باشگاه داماش، روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: برگزاری فینال جام حذفی در فصل 98-97 در شهر مشهد قطعی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۵۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای مقرر کردند که واردات خودروهای سواری تمام برقی و تمام هیبریدی تا زمان تولید آنها در داخل از پرداخت حقوق ورودی معاف باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
قربانعلی الماسخاله، رییس هیات فوتبال گیلان با برگزاری دیدار فینال جام حذفی، به دلیل شانس کسب سهمیه توسط تیم پدیده در مشهد مخالفت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۴۱ سایت دیگر  
با اشاره به افزایش 16 درصدی بهای اب مشترکان پرمصرف نیز اظهار کرد: از ابتدای خردادماه نیز با هدف مدیریت مصرف و بازدارندگی مصارف غیرضرور، علاوه بر میزان افزایش هفت درصدی، از ابتدای خرداد ماه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۱۳۰ سایت دیگر  
سردار سلامی با تاکید بر اینکه امروز سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد، گفت: ما آموخته ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی گفت: گلایه رئیس جمهور درباره کوتاهی مجلس در تفکیک وزارت صمت درست نبود.
مشاهده نتایج بیشتر...